Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2014.04.29. 23:36:02

torotam írta:Szerintem a Real drukkerek a 10. BL győzelemről álmodnak, pont letojják milyen focit játszanak.
Ebben van igazság.

Nekem sem tetszenek a játékosaink tahó húzásai, de legalább ennyi minden csapatban futkározik, mint ahogy igazi példaképek is. És ez igaz a Bayernre, Realra, Barcára, de még Bivalybasznádra is a 7. osztályból. Ilyen a foci, ilyenek az emberek.

A stílussal pedig Rivaldo11 hozzászólásaira céloztam.

Ami pedig a finálét illeti, a Real nem így fog játszani, ebben biztos vagyok. Ancelotti is szereti uralni a játékot, kontrákra csak a Barca és a Bayern tilitolija ellen játszik. Láttuk, mekkora fölényben volt a Madrid a Chelsea ellen még a nyáron, az Atleti pedig stílusából adódóan engedi picit jobban magára az ellenfeleit. Személy szerint Mourinhonak örülnék a döntőben, a játékosok vért innának ellene, az Atletitől viszont tartanék. Kellemetlen ellenfél.
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.04.29. 23:31:40

Érdekes cikk:
http://nst.postr.hu/mi-a-legfobb-kulonb" target="_blank ... mpaign=sec

A kérdés az. Melyik a jobb? Labdával védekezni, vagy anélkül? A Barca annyival volt több, hogy Messi-Xavi-Iniesta triójuk volt akkoriban. Számomra EZ A GUARDIOLA stílus is van oly visszataszító, mint bármi más. De hát kinek a pap...nekem inkább a papné. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára GonzalezRaul 2014.04.29. 23:42:47-kor.
Kép
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.29. 23:28:33

Rivaldo11 írta:A játék, meg a stílus viszont olyan amilyen, meggyőződésem, hogy a real szurkolók nem ilyen csapatról álmodtak.
Szerintem a Real drukkerek a 10. BL győzelemről álmodnak, pont letojják milyen focit játszanak.
Nekem a focijukkal nincs nagy gondom, azért még nem egy szint pl a Chelsea-vel, sokkal inkább a játékosaik megnyilvánulásaival és viselkedésével, na azok botrányosak:
- Ramos azt mutogatja idegen pályán a drukkereknek, hogy "leüllni, én vagyok itt a király"
- Ugyan így tesz Pepe is és veri a mellkasát
- Balhát gerjeszt Pepe folyamatosan és Busquetsnél is undorítóbb módon szimulál, időt húz
- Ronaldo úgy mutogatja a 15-öt, mint valami debil kisfiú, aki megtalálta az elveszett piros baseball sapt
- Coentrao, csak így, minden komment nélkül :evil:

A Real játékosok többségében nincs sem tisztelet, sem alázat, sem szerénység. Én ezt nagy mértékben Mourinho hagyatékának tudom be. De ettől az "úriemberek klubbja" kevés úriembert foglalkoztat... [-X
Visca el BARCA!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.29. 23:23:17

Ha a Chelsea lesz az ellenfél, akkor egy fájdalomcsillapítót előre be kell kapni a semleges nézőknek, az biztos. Ott egy hiba, egy pontrúgás, vagy egy váratlan esemény fogja csak kibillenteni a derbit a medréből.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.29. 23:17:40

A világon a kontrafocit talán a Real játssza a legjobban. Viszont ehhez kell az ellenfél is! Értem ez alatt: Ha az ellenfél tilitolizik, a Real védelme fel tud állni, vissza tud zárni, annyira precízen és szorosan védekeznek, hogy nincs hely kiugratásra, a beíveléseket rendre kifejelik, szögleteket is kivédekezik. Ezért leszek kíváncsi, hogy esetleg a Chelsea ellen mire lesznek vajon képesek??
Visca el BARCA!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.29. 23:17:24

ericco írta:A stílus és az ellenfél tisztelete, elismerése. Na az nem mindegy, és Rivaldo11 ezzel kapcsolatban nincs képben, ha már ő így fogalmazott. A szép kontra eredményes foci téma pedig relatív, abban úgy sem győzzük meg egymást.
Nem tudok-és nem is fogok-tisztelni egy olyan csapatot, amelyben coentraok, Roncik, Pepék, Ramosok-nyerő helyzetben milyen kis vigasztaló a tahója-szaladgálnak. Az elismerés más tészta, azt elismerem, hogy aki 5:0-ra hoz egy párharcot, megérdemli a döntőt.
A játék, meg a stílus viszont olyan amilyen, meggyőződésem, hogy a real szurkolók nem ilyen csapatról álmodtak.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2014.04.29. 23:16:20

Én törzsgyökeres Barca szurkoló vagyok, a Realt ki nem állhatom, de el kell ismerni, hogy zseniálisan játszottak. Egyetlen hibát sem vétettek. Azért hátha nem nyerik meg a döntőt..
més que un club
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.29. 23:15:27

Ha ez nem kerül Pep állásába akkor semmi:

Soha nem kapott még ki ennyire európai kupasorozatban a Bayern München, a négygólos különbség - negatív - klubrekord.

1979-ben kapott ki utoljára hazai pályán négy góllal a Bayern: akkor a Bielefeld verte őket a Bundesligában 4-0-ra.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2014.04.29. 23:07:59

A stílus és az ellenfél tisztelete, elismerése. Na az nem mindegy, és Rivaldo11 ezzel kapcsolatban nincs képben, ha már ő így fogalmazott. A szép kontra eredményes foci téma pedig relatív, abban úgy sem győzzük meg egymást.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.04.29. 23:00:04

Na most hogy továbbjutott a madrid, holnap a Chelseanak fogok drukkolni. Úgy gondolom egyedül őt tudják megfojtani CR-éket a döntőben...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2014.04.29. 22:59:03

ericco írta:
Rivaldo11 írta:Lehet készülni az "álomfocira" a döntőben.
Ha csak a rosszmájúság marad, azzal is lehet bizonyítani a lúzerséget simán.
Védekező foci, aha. 35 lőtt gól csapatszinten, CR ebből 16-ot vállalt. Mindkettő BL rekord. A tavaly agyondícsért Bundesliga 3 képviselőjét verték ki az ágakon, köztük a tavalyi címvédőt 5:0-s összesítéssel. De Te csak takard továbbra is cinizmussal a frusztráltságodat.
Én addig szorítok a csapatomnak a BL döntőben \:D/
Tedd azt. :lol: Minket nem fog zavarni az biztos. Mi is szurkolunk a mi csapatunknak. Az, hogy nem volt egy álom foci az az Ő döntése, mert számára valószínűleg nem tetszett amit látott. És az sem kizárt, hogy ebbe nem csak a Real-Bayern meccsre gondolt. (mondjuk erre szerintem Te nem gondolsz, mert szerinted csak a Real van, mint csapat)

Attól, mert szépen mutat a statisztika nem volt egy szép kreatív játék :D (bár ezt Real szurkolóként gondolom Te nem tudod mit jelent :oops: )

Nyugodtan szurkolj a csapatodnak és közbe a saját frusztráltságod miatt próbálj győzködni másokat, hogy itt bizony szép foci van kérem szépen. #-o

Rivaldo11: "Igen, bizonyosan frusztrált vagyok.:) 2006 óta én háromszor megtapasztalhattam, milyen érzés szorítani a BL döntőben, neked ez még új, így elnézem. Az meg, hogy a lőtt gólok számával magyarázod (nem kell amúgy sem magyarázni a győzelmet nem?) a stílust, mutatja, mennyire vagy képben."

Teljesen egyetértek! Az, hogy valaki leírja, hogy nem tetszett neki a foci amit látott, szerintem nem számít sértegetésnek. Nem tudom egy Realos miért veszi annak. Mert az Atletico - Chelsea sem volt egy "álom foci" ... Persze, mint tudjuk akinek nem inge nem veszi magára, Ő nyilván azért vette magára, mert úgy érzi, hogy a Real sem játszott álom focit...
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.29. 22:58:40

Tényleg savanyú a szőlőpár embernek. Nem kérdés, hogy a 2 meccs alapján a jobban felkészült, jobb csapat ment tovább. Egyik oldalról örülök, mert így biztosan lesz spanyol csapat a döntőben, de ugye ez a Real. Viszont taktikailag, futásban, koncentrációban, akaratban bőven a BM felé nőttek, megérdemelten döntőznek. Nem tudunk mi se mit tenni, mint gratulálni.
Kép
Kép
Kép
alparka23
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.03.24. 07:15:22

2014.04.29. 22:57:10

mess2009 írta:legyünk pozitívak: örüljünk annak, hogy a Bayern megkapta azt amit mi kaptunk tőlük! akik pedig itt a Madridot fikázzák(akiket én amúgy szívből utálok) azok nem látták a lényeget: két meccsen is a jobb csapat nyert! a nagy Guardiola pedig szintén leckét kapott, mert ez taktikai vereség is volt a javából!
Hidd el hogy nem kedvelem a Barcat de teljesen igazad van. ezt a fajta taktikat mar szinte minden nagyobb csapat tudja kezelni, ti azzal voltatok verhettelenek anno hogy volt egy szarnyrakapo messi akit borzasztoan tudott segiteni egy fantasztikus jatekos par, Xavi es Iniesta.
Egyenileg biztos vagytok annyira jok mint a madrid, sot lhet jobbak is, de nem kell fejjel menni a falnak amikor taktikailag meg lehet nyerni egy parharcot.
Es bizony nem kell 70% labdabirtoklas, nagyon jo taktika kell es alazatossag.
[auto_cenzúra] jok lesztek jovore szerintem, nem kell nektek sok jatekos csak egy jol motivalo edzo, pl Klopp na akkor mar most rezelnek a jovo barca jatekosaitol. de kb olyan a vezetoseg most nalatok mint nekunk Perez elott. sajnos
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.29. 22:54:37

Igen, bizonyosan frusztrált vagyok.:) 2006 óta én háromszor megtapasztalhattam, milyen érzés szorítani a BL döntőben, neked ez még új, így elnézem. Az meg, hogy a lőtt gólok számával magyarázod (nem kell amúgy sem magyarázni a győzelmet nem?) a stílust, mutatja, mennyire vagy képben.
Rivaldo-A Legnagyobb.
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2014.04.29. 22:49:36

Rivaldo11 írta:Lehet készülni az "álomfocira" a döntőben.
Ha csak a rosszmájúság marad, azzal is lehet bizonyítani a lúzerséget simán.
Védekező foci, aha. 37 lőtt gól csapatszinten, CR ebből 16-ot vállalt. Mindkettő BL rekord. A tavaly agyondícsért Bundesliga 3 képviselőjét verték ki az ágakon, köztük a tavalyi címvédőt 5:0-s összesítéssel. De Te csak takard továbbra is cinizmussal a frusztráltságodat.
Én addig szorítok a csapatomnak a BL döntőben \:D/
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.04.29. 22:41:58

legyünk pozitívak: örüljünk annak, hogy a Bayern megkapta azt amit mi kaptunk tőlük! akik pedig itt a Madridot fikázzák(akiket én amúgy szívből utálok) azok nem látták a lényeget: két meccsen is a jobb csapat nyert! a nagy Guardiola pedig szintén leckét kapott, mert ez taktikai vereség is volt a javából!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.29. 22:40:36

Pep nem fog kibújni a bőréből, nem fog bekkelni soha, még ha ez ma öngyilkosság is volt. Nem voltak-és nincsenek is meg-a játékosai ahhoz, hogy Barca2-t kreáljon a münchenből.
Lehet készülni az "álomfocira" a döntőben. :lol:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.29. 22:38:27

Remélem Pep-et elzavarják a francba és visszajön ide! :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2014.04.29. 22:36:33

Na, 0-4, feltették az i-re a pontot.
Vicc.
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.04.29. 22:35:49

Leon írta:Mondjuk ha idén a tavalyi focit játszó Bayernt kapják nem ezt a megfáradt töketlen tilitolis csapatot.Amúgy meg sohasem fogok tőlük elájulni mert ki nem állhatom az egész társaságot! :mrgreen:
Meg ha a 89-es Milánt, a hatkupás Barcát, esetleg a Betlehemi csillag vezette volna Ribery lábát...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.29. 22:30:37

Mondjuk ha idén a tavalyi focit játszó Bayernt kapják nem ezt a megfáradt töketlen tilitolis csapatot.Amúgy meg sohasem fogok tőlük elájulni mert ki nem állhatom az egész társaságot! :mrgreen:

Szerk:Tessék mondom én, megvan a bosszú:0-4! :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Leon 2014.04.29. 22:35:50-kor.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.04.29. 22:26:13

Leon írta:Jó ma a Real de mert idén a Bl-ben megvertek egy Schalkét egy C csapattal felálló Dortmundot meg egy a tavalyira nyomokban sem emlékeztető Bayernt,attól még nem vagyok elájulva tőlük.
Sőt örülök,hogy a maival kiderült,hogy jövőre nem lesz favoritja a Bajnokok ligájának! :)
Kit kellett volna még megverniük, hogy "elájulj tőlük"?
Kép
na0421
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.11. 22:04:42

2014.04.29. 22:25:14

Kit érdekel ki nyeri a Bl-t? Vagy a bajnokságot? Ezen bosszankodni komolyan? Tito nem tanított meg minket a lényegre? :( Szomorú..

Bármelyik csapat nyeri, szerintem a hajára kenheti, ez nem olyan győzelem lesz, mint a mieink voltak, vagy ami a tavalyi Bayerné volt, vagy Manchesteré azelőtt.. Csak a győztes csapat saját szurkolói fogják megmagyarázni, hogy ez az évezred diadala volt (aztán jövőre sírnak, mint a két évvel ezelőtti chelsea), legalábbis remélem, hogy visszatér azért a támadófutball, mert ami a Bl-ben történik néha, az vicc).

Amúgy mindenki ezt a párharcot látta az előrehozott döntőnek, de szerintem rohadtul a másik párharc döntőse lesz a végső győztes. Egyszerűen nem értem az Atleticót hogy lehet még mindig leírni, minket is a realt is [auto_cenzúra] kb minden meccsen, a real a chelsea ellen nem tud majd játszani, mert ugyanazt csinálják, csak kevésbé jól, persze mivel döntő, minden lehet..

Ebből a párharcból meg mi jöhetünk ki akár a legjobban, Pepet kirúgják, nekünk meg úgyis kell egy új edző.. :) Ő jól áll nekünk, a Bayern visszaállhat a totális futballjára, és lesz két igazi focit játszó csapat megint. :D
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.29. 22:22:40

Jó ma a Real de mert idén a Bl-ben megvertek egy Schalkét egy C csapattal felálló Dortmundot meg egy a tavalyira nyomokban sem emlékeztető Bayernt,attól még nem vagyok elájulva tőlük.
Sőt örülök,hogy a maival kiderült,hogy jövőre nem lesz favoritja a Bajnokok ligájának! :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.29. 22:19:24

A magam részéről nem fogok a chelseanek szurkolni, mert innentől nekem mindegy ki nyer, egyedül a bajorok képviselték a támadófutballt, ők ugye meg kiestek. Az egészet elnézve tán a dortmund nyújtotta a legtöbbet fociban, pech hogy elfogytak a madridi odavágóra, mert ebben a mezőnyben kinézhetett volna számukra a serleg.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése