Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2458
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.12.14. 11:22:54

bence0330 írta:
2023.12.14. 09:11:08
Tényleg nem értem az összefüggést. PL középmezőny csapatról beszélünk
Pontosan ott van a tabellán, ahol a Real Sociedad. Hajszálpontosan ott.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.14. 09:11:08

gránit írta:
2023.12.14. 02:13:03
Igen, a PL annyira "erős", hogy a dán meg a török szupercsapat lenyomta a ManU-t. Az Ankaragücüvel talán elbírtak volna.

A Newcastle számára is nagy szégyen az utolsó hely. Az idei Dortmund közel sem harap úgy, mint a tavalyi, sehol nincsenek a német bajnokságban. 5 pont, 4 pont, felesleges megmagyarázni.
Tényleg nem értem az összefüggést. PL középmezőny csapatról beszélünk, rossz formában, morális csődben. A Newcastle sincs jó formában, de friss bejutóként és épülő csapatként 3 top csapattal szemben maradt alul éppenhogy, kb 30 perccel a vége előtt még továbbjutók voltak, mindezt jó játékkal, egy irgalmatlan sérüléshullám közepén.

De lehetne a Mu első a PL-ben, és verhette volna meg 5-0-ára mindenki, az sem változtat a nagy képen, hogy szétdominálják a BL-t, a nézettséget, mindent, a világ legjobb csapata is angol, és jelenleg csak negyedikek. És még így is 18 ponttal mentek tovább.

Amúgy idénre pont egy Gironával csökkent szakadék a két liga közt, most ha a Soci összekapja magát, akár 5 csapatos is lehet a Liga, két éve még csak 3 volt, kivéve a Sevilla EL teljesítményét. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.12.14. 08:29:16

Az MU jelenleg az egyik leggyengébb csapat a PL-ben, a Fulham komolyabb focira képes, mint ők, nincs is keresnivalójuk egyik nemzetközi kupában sem jelenleg. A Newcastle-t amiatt sajnálom, mert ők tényleg halálcsoportba kerültek, másrészről 10 sérülttel tolják október óta, de ez csak akkor számítana ha a Barca lenne, és tudjuk vele mosdatni a csapatot :D

A lehetséges ellenfelek közül senkire nem mondanám azt, hogy könnyű, de még csak azt sem, hogy mi vagyunk az esélyesek, persze statok alapján a City előtt vagyunk tudom, de a meccseket általában a pályán játszák, nem matekórán. De mondjuk a PSV vagy a Lipcse ellen biztos 2 jó meccs lenne, olaszok ellen nehezebb lenne.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2458
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.12.14. 02:13:03

Igen, a PL annyira "erős", hogy a dán meg a török szupercsapat lenyomta a ManU-t. Az Ankaragücüvel talán elbírtak volna.

A Newcastle számára is nagy szégyen az utolsó hely. Az idei Dortmund közel sem harap úgy, mint a tavalyi, sehol nincsenek a német bajnokságban. 5 pont, 4 pont, felesleges megmagyarázni.
Peter írta:
2023.12.14. 00:53:47
gránit írta:
2023.12.14. 00:47:55
Kobenhavn, PSV, Napoli, Internazionale, Lazio, PSG, Lipcse. Ők jöhetnek a 16 között.
Jelen állapotokat figyelembe véve erős a gyanúm, hogy egytől egyig a Barcát kívánják önmaguknak.
Ellenünk a kontrákat kell begyakorolni. Elképesztően sebezhetőek vagyunk, mióta újra a régi hibákat követjük el. Nem értem, miért csináljuk ezt. Tavaly örültem annak, hogy ezt át tudtuk adni a múltnak, és megint újra kezdjük. Ha ezt csináljuk, bárki veszélyes lehet ránk, még ha le is játszuk mezőnyben. Tálcán kínáljuk a kontrákat.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.14. 01:57:25

Ú, ezt a besztlígezést mindig imádni fogom. :D Főleg, mikor egy másik topikban arról megy a vita, hogy ott a legjobb 4-be sem férnénk be, és szerencsével küzdenénk egy EL helyért.

Azok, akik kiestek (A Newcastle a halálcsoportból, egy teljesen új csapattal, akik még sosem láttak BL-t), "besztlíg" 6.-7. helyezettek. A MU inkább csak mázlival van egyáltalán még ott is.
Közben a City 100%-osan ment tovább, meg az Arsenal is magabiztosan, akik tényleg a PL élmezőnyében vannak. A Pool nyilván gond nélkül továbbsétált volna, mint mindig, csak a PL olyan erős, hogy be sem jutottak, mert tavaly botladoztak, és az már elég volt a buktához, mert túl sok jó csapat van, akik ugranak, ha lehetőség van.

Ettől még a spanyol csapatoknak óriási pacsi, A Socinak pláne, ők nem is tudom, mit szerencsétlenkednek a Ligában. Csak ez a besztlíg már ilyen Messi féle fóbia kezd lenni, amikor mindenki törpézte meg nyomizta, mert nem tudta elviselni, milyen magasan van mindenki más felett. A színvonal ott a legmagasabb, nemzetközi eredményeik a fellendülésük óta toronymagasan a legjobbak, a látvány, emiatt a nézettség toronymagasan ott a legmagasabb - nincs az a hype, amivel rossz focit tudnának ennyi emberrel nézetni - és ezt sok ember egy darabig még nem fogja elfogadni, mert mondjuk szereti a spanyol vagy olasz focit. Nincs is ezzel sok gond, de a gúnynevezést akkor is furcsállom, hogy minek.

Továbbmegyek, a PL már annyira erős, és annyira sok csapat verseng a BL helyekért, hogy ritkán fog már valaki stabilan bejutni. És akkora pénzek vannak - azért, mert toronymagasan a leglátványosabb liga - hogy lassan már nem lesz szükségük a BL-re anyagilag nyilván örül aki bent van, küzdenek érte, de nem egy létszükséglet. Nem tudom, pontosan hogy lesz az új rendszer jövő évtől, de ha továbbra is csak 4 angol csapat fog bejutni, akkor szerintem már teljesen a saját ligájukra fognak berendezkedni, mert senki nem veheti ott már biztosra a bejutást. Talán a City 100% egyedül, amíg Pep ott van.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.12.14. 00:53:47

gránit írta:
2023.12.14. 00:47:55
Kobenhavn, PSV, Napoli, Internazionale, Lazio, PSG, Lipcse. Ők jöhetnek a 16 között.
Jelen állapotokat figyelembe véve erős a gyanúm, hogy egytől egyig a Barcát kívánják önmaguknak.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2458
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.12.14. 00:47:55

Spanyolország csapatai nagy gratulációt érdemelnek. Négyen csoportelsők, hárman veretlenül. Besztlíg Manchester United utolsó helyen... A félelmetes Kobenhavn és a rettegett Galatasaray megoldhatatlan akadálynak bizonyult. Besztlíg Newcastle is utolsó... Kemény...

A Real Sociedad meglepett. Nem semmi.

Kobenhavn, PSV, Napoli, Internazionale, Lazio, PSG, Lipcse. Ők jöhetnek a 16 között.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.13. 22:12:58

Hűha, jelenleg a PSG kiesésre áll. Ha innen kapnánk az egyiket, a Newcastle is veszélyes, de azért mégiscsak jobb lenne gondolom velük találkozni.

Mire leírtam, a PSG egyenlített, de még mindig ők esnének ki. És mire szerkesztettem, addigra a PSG már továbbjutó a Milan egyenlítésével.

Na most kell nagyon szurkolni a Dortmundnak, nem azért, mert Milan drukker vagyok, hanem mert messze a legkellemesebb ellenfelek lennének a második helyről.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2023.12.13. 21:19:31

Feast4 írta:
2023.12.13. 20:05:34
ocsike83 írta:
2023.12.13. 10:08:26
Érdekes ez a MU történet...
Megjegyzem mi is hasonló úton lépkedünk. :roll:
Köszi, ezt így jó volt egyben látni.
Utolsó mondatoddal teljesen egyetértek. Kísérteties sok hasonlóság.... :-(
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2023.12.13. 20:05:34

ocsike83 írta:
2023.12.13. 10:08:26
Érdekes ez a MU történet...
2010/2011-ben már ott nagyon kezdődtek a bajok, már Sir Alex alatt. Tulajdonképp hasonlóan jártak mint mi ( leszámítva az anyagi csődöt).

2009-ben elment CR, de azért Owen és Rooney még bőven ott volt. Owen viszont olyan sérülékeny lett, hogy használhatatlanná vált.

Próbálták megoldani az Ő kiesését , de ilyen Chicharito megoldásokkal ( aki mondjuk szerintem nem volt rossz csak nem Owen volt). Rio Ferdinand védőpárját is keresték, de csak ilyen Jonny Evans féle megoldásaik voltak, aztán jött Smaling aki megint lesérült, jött Vidic, mint megoldás, de neki is jött az egész szezonos sérülése, aztán Rooney is lesérült majdnem egy full szezonra, Berbatovval kellett megoldani, Scholes már kifelé futott, Giggs kifelé futott, egyiket se pótolták időben, és látható volt, hogy az öreg tartja egyben az egészet. Aztán az öreg ment jött Moyes, aki valahogy nem találta a hangot, aztán jött a végtelen szimpatikus Vaan Gaal :lol: aki hollandosítani kezdett, de holland iskola szerintem Angliában mindig bukta volt.

Vaan Gaal után jött Mourinho, de az már a kiégett ötlettelen buszmániás Mourinho volt, aztán Solskjær aki kb. ugyanazt tudta mint nálunk Xavi hoza most. Nem volt rossz edző, de kiemelkedően jó se. Közben Rio Ferdinand, Rooney, van Persie, és társai akik még tudták m az MU mind kifutottak, és az ilyen milló pénzekért vett Pogba, van de Beek, Martial, Fellaini, Mhitarján, Rojo, Sanchez, Blind, Matic, Depay, Maguire 50 millió fonért :lol: lettek a pótlás. Hihetetlen egyébként mennyi pénz kifolyt ott. Szerintem magasabb szintű pazarlás volt mint itt. Aztán a elsúlyedt hajó és a túlfizetett ostoba keret élére odatették ten Hagot de szerintem ott már olyan mérgező az egész közeg és úgy szét van esve minden, hogy azt 0-ról kéne újjá épteni. Másrészt a holland iskolának szerintem befelleggzett. Már közel nem az a minőség meg az a taktikai csodafegyver mint 10-15 éve.

Érdekesség az MUnak 877.300 € értékű a jelenlegi keret :lol:

Összehasonlításképp a Citié 1.26, milliárd €, a Bayerné 948.150 €, a Poolé szintén 877.300 €, a Realé 1.03 milliárd €, a miénk 862.000 € (mondjuk ezt se értem :-k ).

Na mindegy, lénye az, hogy szerintem nem egy hosszú folyamat van ott, hanem egy közel 14 éve tartó leépülés. Olyan játékosokkal töltötték fel akik a büdöss életbe fel se vehetnék egy ilyen patinájú klubb mezét, koncepciót vártanak 3 évente és csak nyeli a pénzt.

Nem csoda, hogy egy BL-ből még egy ilyen simának tűnő csoportból is mostmár könnyen kipottyannak.

Megjegyzem mi is hasonló úton lépkedünk. :roll:
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.12.13. 17:50:25

ocsike83 írta:
2023.12.13. 10:08:26
Érdekes ez a MU történet...
Mintha Sir Alex után teljesen elszállt volna róluk egy képzeletbeli varázspor.
Azóta már hányadik edzőjüket fogyasztják el, de a kémia valahogy nincs meg. Pedig a keretük azért nem olyan rossz, hogy utolsók legyenek egy ilyen gyengécske csoportban.

A Sancho - Rashford - Fernandes pakkot így egyben el is fogadnám tőlük. Szerintem a mi támadójátékunkban mindegyikőjük ficánkolna.
Bruno szerintem érinthetetlen. A legjobb játékosuk, a legnagyobb értékük.

Rashford élete legrosszabb formájában van. Amúgy is jellemző rá a hullámzó teljesítmény, de ilyen rossz fél szezonja szerintem még nem volt. Ha lenne is pénzünk, én akkor is nemet mondanék rá, önmagát kereső játékosból már van nálunk elég.

Sancho pedig óriási bukta náluk. Őt el fogják engedni ezért engedni, és megpróbálhatja újra felépíteni magát. Nekem ő sem kéne, éppen ezért, illetve a helyében amúgy is hátra lépnék egyet valami kisebb csapatba, hogy onnan újra előre tudjak lépni.
safranek
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2023.12.03. 13:55:10

2023.12.13. 13:06:07

brazilfan írta:
2023.12.13. 09:57:23
Hát, lazsálásról szó sem volt, a Real komolyan vette a meccset, legalábbis Modric végig a pályán volt, később Kroos és Rüdiger is beszállt, nem vették félvállról. Aztán, hogy belül sem lazsáltak-e, már nem tudom, Modricnak a 11-es mellett volt egy olyan lövése, amilyenért itt Ferránt el szokták zavarni. Még az első félidőben, 0:0-nál, a Union ígéretes támadásánál Nacho rálépett egy berlini lábra, a bíró szerint nem történt semmi, az ellentámadást végül sikerült bedobásra menteni, szerintem a berliniek jogosan dühöngtek, amiből lett egy kis lökdösődés, és ebben Bellingham tök ellenszenves volt szerintem.
Az én tv-men Joselu fejesgólja szabálytalan volt, a berliniek első gólja pedig a Madrid idei védőmunkájának a tömör összefoglalása.
Modric az elso felidoben gyenge volt, a masodikban felhavult Kroos beallitasaval. Mondjuk inkabb Bellingham volt furcsa, hogy o minek nyomta le a 90 percet.
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2023.12.13. 10:08:26

Érdekes ez a MU történet...
Mintha Sir Alex után teljesen elszállt volna róluk egy képzeletbeli varázspor.
Azóta már hányadik edzőjüket fogyasztják el, de a kémia valahogy nincs meg. Pedig a keretük azért nem olyan rossz, hogy utolsók legyenek egy ilyen gyengécske csoportban.

A Sancho - Rashford - Fernandes pakkot így egyben el is fogadnám tőlük. Szerintem a mi támadójátékunkban mindegyikőjük ficánkolna.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.12.13. 09:57:23

Hát, lazsálásról szó sem volt, a Real komolyan vette a meccset, legalábbis Modric végig a pályán volt, később Kroos és Rüdiger is beszállt, nem vették félvállról. Aztán, hogy belül sem lazsáltak-e, már nem tudom, Modricnak a 11-es mellett volt egy olyan lövése, amilyenért itt Ferránt el szokták zavarni. Még az első félidőben, 0:0-nál, a Union ígéretes támadásánál Nacho rálépett egy berlini lábra, a bíró szerint nem történt semmi, az ellentámadást végül sikerült bedobásra menteni, szerintem a berliniek jogosan dühöngtek, amiből lett egy kis lökdösődés, és ebben Bellingham tök ellenszenves volt szerintem.
Az én tv-men Joselu fejesgólja szabálytalan volt, a berliniek első gólja pedig a Madrid idei védőmunkájának a tömör összefoglalása.
safranek
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2023.12.03. 13:55:10

2023.12.13. 08:43:40

Ahhoz kepest, hogy mindegy volt a meccs a realnak, egeszen jol porogtek. Valoszinuleg fagyott volt a talaj, mert a labda folyamatosan pattogott, voltak furcsa atadasok. Azert nem mondanam, hogy futoszalagon jottek a helyzetet, de valoban volt par lehetoseguk. Az union szurkolotaboranak meg hatalmas respect, ahogy vegig nyomtak a meccset.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1860
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.12.13. 07:20:07

Peter írta:
2023.12.13. 00:41:39
Nem néztem a meccset, sem az összefoglalókat. A végeredményt ismerem.
Hogyan meccselt a Real?
en sem neztem

de forumon ezt talaltam:

töméntelen mennyiségű helyzetet puskáztunk el ma. a kimaradt büntető, Joselu kapufája és az a léc mellé tekert nyesés külsővel, Rodrygo közeli fejese, Bellingham nagy lehetősége az első félidő elején, Lucas kapáslövése a második játékrész ötödik percében - felsorolni is nehéz, és akkor még mindig csak a legnagyobb helyezetekről beszélünk. ezt a mérkőzést gólokkal kellett volna nyerni, bár így legalább végig volt miért izgulni. az Alaba-Nacho páros nagyon gyengén futballozott, Kepa továbbra is bizonytalan, de szerencsére ezúttal ezt is elbírtuk.

összességében azért az új seprűk még mindig elég jól sepernek. Bellingham 16 gól + 5 gólpassz, Joselu 8 gól + 2 gólpassz, Brahim 3 gól + 2 gólpassz, Fran García 4 gólpassz, Nico Paz 1 gól.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.12.13. 00:41:39

brazilfan írta:
2023.12.12. 20:24:26
Nekem a Real is érdekes lesz, fent hagynak-e a kezdőből bárkit a hót utolsó elleni, abszolút tét nélküli meccsen. Megszórják-e őket, vagy ellazsálják a 90 percet?
Nem néztem a meccset, sem az összefoglalókat. A végeredményt ismerem.
Hogyan meccselt a Real?
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.12.12. 20:24:26

bence0330 írta:
2023.12.12. 16:56:43
Amíg a Koppenhága-Galata meccs döntetlenre áll, vagy max 1 góllal vezet valaki, ergo a MU még továbbmehetne, addig azért nagyon érdekes lehet az a MU-BM. Utóbbi a maguk extrém magas színvonalához képest eléggé botladoznak, a MU meg hol klasszis teljesítményt hoz, hol lemossák őket. Kb bármi lehet, viszont szerintem nagyon jó kis meccs kerekedhet ki belőle.

Még nyilván az Inter-Soci érdekes ma, ott az Internek kell szurkolni, és akkor elkerüljük őket.
Nekem a Real is érdekes lesz, fent hagynak-e a kezdőből bárkit a hót utolsó elleni, abszolút tét nélküli meccsen. Megszórják-e őket, vagy ellazsálják a 90 percet?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.12. 16:56:43

Amíg a Koppenhága-Galata meccs döntetlenre áll, vagy max 1 góllal vezet valaki, ergo a MU még továbbmehetne, addig azért nagyon érdekes lehet az a MU-BM. Utóbbi a maguk extrém magas színvonalához képest eléggé botladoznak, a MU meg hol klasszis teljesítményt hoz, hol lemossák őket. Kb bármi lehet, viszont szerintem nagyon jó kis meccs kerekedhet ki belőle.

Még nyilván az Inter-Soci érdekes ma, ott az Internek kell szurkolni, és akkor elkerüljük őket.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.12.01. 17:56:15

bence0330 írta:
2023.11.30. 10:42:47


Most látom amúgy mekkora botrány volt a tegnapelőtti meccsükből. Csak én nem értem? Szerintem egyértelmű kezezés és tiszta tizi volt, bármennyire nem csípem őket. Nem láttam a meccset, ezen túl még a hosszabbítás mértékén háborognak, de 6-7 percet már akkor is rátesznek, ha nem történt semmi.
Ezek szerint mégsem egyértelmű 11-es.
https://www.origo.hu/sport/futball/2023 ... 1701265834

Az eset, ha valakit érdekel:
https://www.youtube.com/watch?v=O897OSIrULg
Ugye, elvileg azért nem lenne büntető, mert a hasáról pattant a kezére, amely természetes testhelyzetben volt.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.01. 17:32:46

drobika írta:
2023.12.01. 16:26:04
Ami igaz, az igaz. Nem volt valami fényes meccs. Sosem voltam FTC szurkoló, de a magyar focinak jót tesz, ha érdekelt a nemzetközi mezőnyben , így nézem, a meccseket ha ráérek. Szerintem Ez a csapat többre is képes és az edző Stankovic ki is tudja belőlük hozni.
Ez igaz, viszont itt is szembetűnő a visszaesés BL főtáblából lett EL, idén már csak a Konferencia maradt. Azon lehet vitatkozni, hogy a BL mennyire reális, de szerintem azért a Konferenciánál már feljebb kéne lennie a lécnek.
brazilfan írta:
2023.12.01. 17:20:45
Én még ott tartok, hogy Rebrovot volt-e értelme elküldeni, szerintem azóta nem sokat javult a Fradi.
Ja hát ott szerintem egyértelmű nem a válasz :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.12.01. 17:20:45

davi10 írta:
2023.12.01. 10:37:56
Nem nagyon nézek már magyar meccseket (kivéve a válogatottat), de meglepően pontatlan ez a Fradi akárhányszor belenézek. Tegnap is inkább a mix miatt néztem, szóval az eredménynek örülök, de nagyon kiábrándító volt. Nem akarom kinyitni az "ennyi pénzből hol kene tartani" ajtót, inkább az érdekelne, hogy szerintetek volt-e értelme Stankovic-ot idehozni Máté Csaba helyett?
Én még ott tartok, hogy Rebrovot volt-e értelme elküldeni, szerintem azóta nem sokat javult a Fradi.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.01. 16:26:04

davi10 írta:
2023.12.01. 10:37:56
Bob_Marley írta:
2023.12.01. 10:23:23
Ugyan még nem dőlt el,de a tegnapi csoda után nagy esélye van a Fradinak továbbmenni (ismét)

A sírból visszahozva,Pesic góljával sikerült nyerni. Végre bejött egy "hail Mary". Felívelés,lövés gól.

Szép volt fiúk,otthon egy békés iksz a Fiorentina ellen és mindenki mehet tovább.
Nem nagyon nézek már magyar meccseket (kivéve a válogatottat), de meglepően pontatlan ez a Fradi akárhányszor belenézek. Tegnap is inkább a mix miatt néztem, szóval az eredménynek örülök, de nagyon kiábrándító volt. Nem akarom kinyitni az "ennyi pénzből hol kene tartani" ajtót, inkább az érdekelne, hogy szerintetek volt-e értelme Stankovic-ot idehozni Máté Csaba helyett?
Ami igaz, az igaz. Nem volt valami fényes meccs. Sosem voltam FTC szurkoló, de a magyar focinak jót tesz, ha érdekelt a nemzetközi mezőnyben , így nézem, a meccseket ha ráérek. Szerintem Ez a csapat többre is képes és az edző Stankovic ki is tudja belőlük hozni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.01. 10:37:56

Bob_Marley írta:
2023.12.01. 10:23:23
Ugyan még nem dőlt el,de a tegnapi csoda után nagy esélye van a Fradinak továbbmenni (ismét)

A sírból visszahozva,Pesic góljával sikerült nyerni. Végre bejött egy "hail Mary". Felívelés,lövés gól.

Szép volt fiúk,otthon egy békés iksz a Fiorentina ellen és mindenki mehet tovább.
Nem nagyon nézek már magyar meccseket (kivéve a válogatottat), de meglepően pontatlan ez a Fradi akárhányszor belenézek. Tegnap is inkább a mix miatt néztem, szóval az eredménynek örülök, de nagyon kiábrándító volt. Nem akarom kinyitni az "ennyi pénzből hol kene tartani" ajtót, inkább az érdekelne, hogy szerintetek volt-e értelme Stankovic-ot idehozni Máté Csaba helyett?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.12.01. 10:23:23

Ugyan még nem dőlt el,de a tegnapi csoda után nagy esélye van a Fradinak továbbmenni (ismét)

A sírból visszahozva,Pesic góljával sikerült nyerni. Végre bejött egy "hail Mary". Felívelés,lövés gól.

Szép volt fiúk,otthon egy békés iksz a Fiorentina ellen és mindenki mehet tovább.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése