Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.12.17. 00:21:22

Game90 írta:
ManCity – Barcelona: 45%-55%, természetesen megkaptuk a legnehezebb ellenfelet, irtó nehéz 2 meccs lesz, Yaya-ék életveszélyesek (főleg otthon).
Olympiakos – ManUnited: 20%-80%, Moyes-ék szerintem simán továbbmennek, mondjuk nagy szerencséjük volt a sorsolással.
Milan – AMadrid: 25%-75%, hatalmas csalódás lenne, ha Balotelli-ék valahogy továbbjutnának.
Leverkusen – PSG: 30%-70%, Ibra eldönti.
Galatasaray – Chelsea: 10%-90%, most nem lesz rossz idő, mint a Juve ellen.
Schalke – Real Madrid: 5%-95%, nem kérdés.
Zenit – Dortmund: 20%-80%, gyakorlatilag a csoportmeccsek nehezebbek voltak a Dortmund-nak.
Arsenal – Bayern: 40%-60%, örülök, hogy csak másodikok lettünk a csoportban... Tavaly egy erősebb Bayern-t majdnem kiejtettünk, mi pedig erősödtünk március óta, meglátjuk, de nem mi vagyunk az esélyesek.
Minig van egy meglepetés. 8)
Lehet a Murinho elleni puszta gyűlöletem mondatja, de a Galata tovvább mehet.
Nálam még az Arsenal továbbjutása okozna meglepetést, de surprisenak ez is elfér.

Nekem a gyakorlatilag a két madridi csapat továbbjutása tűnik a legbiztosabbnak, tehát lehet ott lesz a kutya elásva.

Vagy az idény meglepetése, hogy mindenhol jön a papírforma...?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.12.16. 22:33:52

kapitány írta: Pffff!!!
nevedből ítélve még örülnél is neki ha nyernél...!
:mrgreen:

ManCity – Barcelona: 45%-55%, természetesen megkaptuk a legnehezebb ellenfelet, irtó nehéz 2 meccs lesz, Yaya-ék életveszélyesek (főleg otthon).
Olympiakos – ManUnited: 20%-80%, Moyes-ék szerintem simán továbbmennek, mondjuk nagy szerencséjük volt a sorsolással.
Milan – AMadrid: 25%-75%, hatalmas csalódás lenne, ha Balotelli-ék valahogy továbbjutnának.
Leverkusen – PSG: 30%-70%, Ibra eldönti.
Galatasaray – Chelsea: 10%-90%, most nem lesz rossz idő, mint a Juve ellen.
Schalke – Real Madrid: 5%-95%, nem kérdés.
Zenit – Dortmund: 20%-80%, gyakorlatilag a csoportmeccsek nehezebbek voltak a Dortmund-nak.
Arsenal – Bayern: 40%-60%, örülök, hogy csak másodikok lettünk a csoportban... Tavaly egy erősebb Bayern-t majdnem kiejtettünk, mi pedig erősödtünk március óta, meglátjuk, de nem mi vagyunk az esélyesek.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.12.16. 18:20:22

Pffff!!!
nevedből ítélve még örülnél is neki ha nyernél...!
Nyugodjál már le.
Mi az, hogy nyernék? Mit nyerek én itt?
Ja, és egyébként ezért ez a nickem, mert amikor regisztráltam, közel volt Agüero a Barcához, és nagyon szerettem volna, ha hozzánk igazol, de sebaj. :) (Fénykoromban. :mrgreen: )
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2013.12.16. 17:47:52

S.Agüero írta:
kapitány írta:mi ez a pesszimizmus??? jól látok??? 55-45% a city javára, meg úgy érzem kiesünk....!!!!
te jó Ég!!! mi vagyunk a BARCA!!! szerintetek ők boldogok, hogy minket kaptak!? sokkal jobban kell, hogy tartsanak ők tőlünk, mint, mi tőlük! igen náluk játszik Agüeró, meg Negredo, meg Yaya, meg stb...! ÉS???
Nálunk meg Messi,Ini,Xavi,Puyi,Neymar............. és még lehetne sorolni :) !!!! vagyis a világ legjobbjai! Bízzatok bennük!!!

VISCA EL BARCA!!!! VISCA CATALUNYA!!!!!!!!

ja és, hogy egy culé szurkoljon a real továbbjutásának!? Na neeeee!!!! :D :shock:
Jó Isten. Calma.
Nem érezhetem úgy, hogy kiesünk?
Attól még bízom bennünk, de ha most fogadni kellene, szerintem a City-t tenném meg.
Azért remélem megengeded. :)

Pffff!!!
nevedből ítélve még örülnél is neki ha nyernél...!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.12.16. 17:46:44

Szerintem sokkal ijesztőbben hangzik elsőre a City, mint amilyen valójában. Pl én az Arsenal sokkal kevésbé látnám szívesen, pedig lehet mondani, hogy a City ötöt vert nekik, mégsem ugyanaz. Taktikailag szerintem bőven le vannak maradva az európai top csapatoktól, nem véletlenül ennyire rapszódikus a teljesítményük. Szerintem az első meccsen kell megfogni őket, mert gőzük sincs hogy milyen taktikával álljanak ki ellenünk. Nem bekkelősek, és az ő védelmük sem életbiztosítás, labdabirtoklásban és támadásban meg sokkal szervezettebbek vagyunk. Szóval kivont kardal sem eshetnek nekünk. Én úgy érzem, hogy nem kell több annál amit amúgy is tudunk és akkor kontrolláljuk a meccseket. Határozott véleményem hogy ezt mi veszíthetjük el csak. Persze kicsit merész, és eléggé egoista is, de így gondolom. Szerintem a City gyerekcipőben jár még a Bl-ben, és lehet hogy az innen-onnan érkezett játékosok játszottak már urópai kupasorozatba, meg a csoportmeccsek, de az nekik is jó pár éve volt. Csapatként ez lesz az első szereplésük az egyenes kiesésbe, szóval több szól mellettünk a papírformánál.

Félreértés ne essék, nagyon jó csapat, és baromi komolyan kell őket venni, nem a totális elbizakodottság beszél belőlem, de nekünk kell végig irányítani ezt a párharcot, mind otthon, mind idegenben.

Martino "szüzessége" meg nem lehet kifogás. Amúgy is talpraesettebb pali ennél.

Mindent összevetve, én örülök a sorsolásnak, mert egy izgalmas párharc lesz, örülök annak is hogy Touré "haza" látogat. Jó ez a sorsolás, én most ennek örülök, nem egy "kis" csapatnak...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2013.12.16. 17:49:28-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.16. 17:37:59

S.Agüero írta: Jó Isten. Calma.
Nem érezhetem úgy, hogy kiesünk?
Attól még bízom bennünk, de ha most fogadni kellene, szerintem a City-t tenném meg.
Azért remélem megengeded. :)
Hogy most mit érzünk az nem számít semmit. A fontos, hogy mi fog történni 2 hónap múlva. Addig viszont mindkét csapat formája változhat pozitív és negatív irányban is, ráadásul a sérültek listája sem mindegy. Azt se feledjük, hogy nálunk jelenleg Messi-Alves-Valdes trió sérült és Jordi Alba most épült fel. A Citynél mindenki egészséges kivétel Agüerót, akire úgy néz ki, hogy 6 hetes kihagyás vár. És akkor még mennyi fog addig változni... Azt tudom, hogy Messi visszatérése rengeteget fog jelenteni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.12.16. 17:28:11

kapitány írta:mi ez a pesszimizmus??? jól látok??? 55-45% a city javára, meg úgy érzem kiesünk....!!!!
te jó Ég!!! mi vagyunk a BARCA!!! szerintetek ők boldogok, hogy minket kaptak!? sokkal jobban kell, hogy tartsanak ők tőlünk, mint, mi tőlük! igen náluk játszik Agüeró, meg Negredo, meg Yaya, meg stb...! ÉS???
Nálunk meg Messi,Ini,Xavi,Puyi,Neymar............. és még lehetne sorolni :) !!!! vagyis a világ legjobbjai! Bízzatok bennük!!!

VISCA EL BARCA!!!! VISCA CATALUNYA!!!!!!!!

ja és, hogy egy culé szurkoljon a real továbbjutásának!? Na neeeee!!!! :D :shock:
Jó Isten. Calma.
Nem érezhetem úgy, hogy kiesünk?
Attól még bízom bennünk, de ha most fogadni kellene, szerintem a City-t tenném meg.
Azért remélem megengeded. :)
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2013.12.16. 17:21:42

mi ez a pesszimizmus??? jól látok??? 55-45% a city javára, meg úgy érzem kiesünk....!!!!
te jó Ég!!! mi vagyunk a BARCA!!! szerintetek ők boldogok, hogy minket kaptak!? sokkal jobban kell, hogy tartsanak ők tőlünk, mint, mi tőlük! igen náluk játszik Agüeró, meg Negredo, meg Yaya, meg stb...! ÉS???
Nálunk meg Messi,Ini,Xavi,Puyi,Neymar............. és még lehetne sorolni :) !!!! vagyis a világ legjobbjai! Bízzatok bennük!!!

VISCA EL BARCA!!!! VISCA CATALUNYA!!!!!!!!

ja és, hogy egy culé szurkoljon a real továbbjutásának!? Na neeeee!!!! :D :shock:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.16. 17:08:03

Bob_Marley írta: Schalke–Real Madrid
Szerencsére még egy német csapattal kevesebb lesz a nyolc között. :D Real nyilván mint rivális nem szurkol neki az ember, de nemzetközi kupában mivel spanyol, azért örül ha továbbmegy. Schalke-t le fogják gyűrni, 4 német csapatból lehet könnyen 1 a nyolc között. S három spanyol. 8)
Hát nem tudom, ezzel csak szerintem te vagy így, ha örülsz a Real továbbjutásának akármilyen szinten is. :D

Szalai visszatér Madridba, duplázik amivel kiesnek és nyáron visszaveszik 30mért. 8)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.12.16. 17:06:20

Az a baj hogy ha összegyűjteném, minden erőmet, az se lenne elég ahhoz, hogy el tudjam képzelni magam, ahogy az ujjaimat tördelve, 200as pulzussal ülök a tv előtt és szurkolok a Real továbbjutásáért :lol: :lol: :lol: És ez abban az esetben se változna, ha rám kapcsolnák a világ összes víz, szél, hő és atomerőművét :lol: :lol: :lol: :lol: Sokszor nem tudom eldönteni, hogy mi okoz nagyobb örömet. Ha kikap a Real, vagy ha győz a Barca. Olyan szinten gyűlölöm őket, hogy egy Chelsea-Real párharc esetében képes lennék 200as pulzussal a Chelsea-nek szurkolni. Kb annyia hagy hidegen, hogy spanyolok, mint az, hogy ki a krikett világbajnok.
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.12.16. 17:03:07

Hát nem tudom, én inkább szorítok egy Chelseanek, mint egy Realnak :roll: Nekem tök nyolc hogy hány spanyol csapat van a 8-ban, lényeg hogy mi ott legyünk.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.16. 16:04:22

Manchester City-Mi
Nehéz lesz, de meglehet csinálni. Kontrákra nagyon kell figyelni, idegenben kezdeni mindig előny, okos játékkal gólt rúgva idegenben már lehet mire alapozni a visszavágón.

Olympiakosz–Manchester United
Lesz angol csapat a 8 között, kb ennyi az egésznek a tétje. :D

Milan–Atlético Madrid
Olaszokat sohasem szabad leírni, s ne felejtsük a Milan idén gyengélkedik a bajnokságban, s az olaszoknál kb 80% a bajnokság maradék a kupa (Juventus is otthon mindent megtesz, Galata ellen "bohóckodtak"). Viszont ez Milánóban megfordul, ők mindent erre fognak feltenni, nagyon jó az Atletico, ez egy remek párharc lehet. Én egyáltalán nem írom le a Milant, egy rutinos csapat, azért sokat számíthat, itt már más mint egy csoportkör, nem lesz olyan ficánkolás. Én látok esélyt az olaszoknak, bár az Atletico továbbjutásának jobban örülnék, mert spanyol.

Bayer Leverkusen–Paris Saint-Germain
Franciák továbbmennek, Németországban szoros meccs lehet, de Párizsban továbbjut a PSG.

Schalke–Real Madrid
Szerencsére még egy német csapattal kevesebb lesz a nyolc között. :D Real nyilván mint rivális nem szurkol neki az ember, de nemzetközi kupában mivel spanyol, azért örül ha továbbmegy. Schalke-t le fogják gyűrni, 4 német csapatból lehet könnyen 1 a nyolc között. S három spanyol. 8)

Zenit–Borussia Dortmund
Nagyon fogok szorítani az oroszoknak. Valóban a feltételek adottak lennének, de a Zenit nem tud igazán szintet lépni, hasonló párharcot várok, mint tavaly a Malaga-Dortmund volt, utolsó perces gólok, hosszabbítás vagy akár 11-esek is lehetnek a végén. Zenit szerintem megtudja lepni a németeket, esélyesebb a BVB, de egy jó hazai meccs sokat lökhet a Zeniten, s remélhetőleg Februárban is bőven mínusz fok lesz, ez meg az oroszoknak kedvezhet.

Arsenal –Bayern München
Arsenal mindig megkapja, tavaly is Bayern volt a vége, úgy néz ki idén is. Jó párharc lesz ez, de itt is a rutin, s hosszabb pad, ki fog ütközni.

Galatasaray–Chelsea
Szenvedés lehet, de Mourinho remek edző, tovább fognak menni.

Összességében azért szorítok leginkább, hogy a 3 spanyol jusson tovább, s erre megvan minden esély.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.12.16. 15:20:38

Manchester City – Barcelona 55-45
Olympiakosz – Manchester United 30-70
Milan – Atlético Madrid 40-60
Bayer Leverkusen – Paris Saint-Germain 35-65
Galatasaray – Chelsea 30-70 : Ennek ellenére szerintem tovább megy a Galata.
Schalke – Real Madrid 20-80
Zenit – Borussia Dortmund 15-85
Arsenal – Bayern München 40-60

City ellen nagyon nehéz dolgunk lesz, most sajnos úgy érzem, hogy kiesünk. 2 hónap múlva lehet máshogy fogom gondolni. :)
MU simán fog tovább menni.
Atlético nyögvenyelősen, de legyűri a Milánt.
PSG-nek sima lesz.
Galatától és Drogbától meglepetést várok, szerintem kiütik Mourinhóékat.
Real-nak nem lesz nehéz dolga, oda-vissza verik Szalaiékat.
Dortmund valószínűleg megszenved Oroszországban, de otthon behúzzák.
Az utolsó az pikáns párosítás, kíváncsi leszek mennyi esélye lesz Öziléknek, megnehezíthetik a Bayern dolgát, de nem hinném, hogy ki tudnák őket ejteni.
Richi13
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.01.08. 12:30:16

2013.12.16. 15:10:20

Sajnos törékenyek vagyunk a city-hez képest ez az ami a legnagyobb külömbség az ő javukat nézve...Richards és Neymar között annyi külömbség van testtömeget nézve, hogy nagyon féltem a kis sztárcsemeténk testi épségét!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.12.16. 15:08:21

Manchester City – Barcelona 45%-55%
Olympiakosz – Manchester United 20%-80%
Milan – Atlético Madrid 30%-70%
Bayer Leverkusen – Paris Saint-Germain 30%-70%
Galatasaray – Chelsea 10%-90%
Schalke – Real Madrid 10%-90%
Zenit – Borussia Dortmund 10%-90%
Arsenal – Bayern München 30%-70%
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.12.16. 14:34:24

CsacsMate írta:Nem lesz itt gond. Pellegrini impotens a Barca ellen.
Egy kicsit több tiszteletet érdemelne ez az edző. A Villarealt, ami akkoriban kb. európai középcsapat alsó szintje volt, a BL elődöntőig vitte.

A Málaga együttesével még emlékszünk milyen szépen szerepelt a BL-ben tavaly. Az, hogy akkoriban nem sok siker termett neki a Barcelona ellen, ahhoz az kellett, hogy Európa magasan legjobb csapata voltunk. Nemcsak ő, más sem tudott velünk mit kezdeni, max. bírói segítséggel. Ehhez Pellegrini tudásának semmi köze nem volt.

Azt a Cityt, fél év alatt formálta látványosra, amit két év alatt az olasz bohóc Mancini,csak a csoportkörből való kiesésig vitt, ahol pofozógépek voltak.

Sajnálatos lenézni, mert Dél-Amerika egyik legjobban felkészült edzője.
Szerencse, hogy a szakmai stáb nem így áll hozzá az ellenfélhez, mert kizúgnánk a lehető leghamarabb a BL-ből.
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.12.16. 14:15:38

Nem lesz itt gond. Pellegrini impotens a Barca ellen. Ha nem lesz náluk a labda, akkor nem tudják majd mit csináljanak.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.16. 13:55:05

Olympiakosz–Manchester United
Sima United, még a mostani, szenvedős csapat is oda-vissza verné a görögöket, Moyes szerintem tavaszra úgy-ahogy összerakja őket, és nem fog gondot okozni nekik az Olympiakosz.

Milan–Atlético Madrid
Ez jó kis csörte lesz, de szerintem az AtMa simán továbbmegy.

Bayer Leverkusen–Paris Saint-Germain
Ha otthon behúzza a Bayer, aztán idegenben beáll buszozni, akkor lehet esélyük, de a párizsiaknál van egy Zlatan Ibrahimovic, aki el fogja dönteni ezt a párharcot is.

Schalke–Real Madrid
Sima Real sajnos.

Zenit–Borussia Dortmund
Laza BVB, bár megszenvedhetnek Oroszországban.

Arsenal –Bayern München
KATT :mrgreen:
Ez a Bayern minden téren erősebb a londoniaknál, számomra nagy meglepetés lenne, ha kiesnének Thiagóék.

Galatasaray–Chelsea
Nagyon remélem, hogy a Galata borsot tör a Special F... One orra alá.

Ja, EL-ben a Dnipro Dnipropetrovskot kaptuk, szóval mehetünk Ukrajnába. A továbbjutás kötelező.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.16. 12:59:25

Olympiakosz–Manchester United
Óriási szerencséje van az angoloknak. Idén nagyon gyengék, úgyhogy szerencséjük van a görögökkel. Ha februárig Moyes összeszedi a csapatát, akkor pláne nagyon könnyű továbbjutás lesz ebből.

Milan–Atlético Madrid
Az Atletico Európa egyik legjobban összerakott csapata, bárkit képesek megverni. A Milan két előnye a BL tapasztalat illetve az, hogy olaszok. Kizárólag ezek miatt nem lehet azt mondani, hogy egyértelműen esélyesek a matracosok. De szerintem tovább fognak menni Villáék.

Bayer Leverkusen–Paris Saint-Germain
Ez lehet a legkiegyenlítettebb párharc. A PSG egy könnyű csoportot nyert meg és eddig idén nem találkoztak olyan erősségű csapattal, mint a Leverkusen. Nem olyan egyértelmű itt Ibráék helyzete. Szurkolok a Leverkusennek.

Schalke–Real Madrid
Itt mindkét meccsen 1 kérdés van. a különbség...Szerencséje van a Realnak, a Schalke a 16 gárdából az egyik legkönnyebben verhető ellenfél.

Zenit–Borussia Dortmund
A Zenitnek amilyen kerettel és anyagi forrással rendelkezik évek óta, már jóval előrébb kéne tartania. Ehhez képest idén sem mondanám, hogy egy eget rengetően erős brigád. A Dortmundnak kötelező továbbjutni.

Arsenal –Bayern München
Nagyon fogok szurkolni az Arsenalnak, de attól függetlenül, hogy idén Wenger már egy komolyabb csapatot hozott össze, nehezen tudom elképzelni, hol tudnák ezt a Bayernt megfogni.

Galatasaray–Chelsea
A Galatát nem tartom egy különösebben veszélyes csapatnak. Ha idegenben jó eredményt ér el a Chelsea, megvan a továbbjutás.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.12.16. 12:50:42

Ez "fantasztikus"! Miért is kaptunk volna könnyebb ellenfelet? =D>
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.12.16. 12:20:52

City-Barca ( kösz Figo)
Olimpiakosz-Man U
Milan- Atletico
Leverkusen- PSG
Galatasaray- Chelsea
Schalke- Real Madrid ( :lol: ) (kösz Figo... malacfejet neki)
Zenit-Dortmund
Bayern- Arsenal
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.13. 19:56:06

Lesimáztuk a Mahacskalát, Rose és Eriksen visszatért, Soldado hármat gurított, Dembélé megint nagyot játszott, Fredericks és Coulthirst is beszállt (előbbi tetszett), jó volt ez.
Ja, Holtby gólja pedig nem semmi: KATT =D>

Menetelhetünk az egyenes kieséses szakaszban is, remélem, megnyerjük. 8)
Barcaman1993 írta:Juventus, Napoli, Benfica, Sahtar :wink:
Úgyis kizúgnak hamar, mert csak a bajnokságra fognak koncentrálni. :mrgreen: Egyébként meggyűlne velük a bajunk, főleg a Juvéval, ők szerintem ki is ejtenének minket talán, de a másik hármat vernénk szvsz.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.13. 12:57:41

Igaz, ez kiesett :D Mostantól lesz érdekesebb. Bár ez a Juve :mrgreen: =D> :twisted:
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.13. 09:35:50

MQuC írta:Reggel átfutottam az EL mezőnyét, hát nem találtam sok érdekes dolgot. Szerintem a Tottanham simán behúzza. Esetleg a Fiorentina odaérhet, vagy a Dinamo. Mást nem igen érzek.
Juventus, Napoli, Benfica, Sahtar :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.13. 09:21:31

Reggel átfutottam az EL mezőnyét, hát nem találtam sok érdekes dolgot. Szerintem a Tottanham simán behúzza. Esetleg a Fiorentina odaérhet, vagy a Dinamo. Mást nem igen érzek.
Kép
Válasz küldése