Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.29. 20:50:41

Én mind a 4 csapatot rühellem (a Barcán kívül általában mindenkit :mrgreen: ) de a legjobban a Realt és ezért is drukkolok ma a Bayern-nek,de ha kikapnak akkor csak a Chelsea-ből nézem ki azt,hogy legyőzik a Madridot. Ezért ebben a szomorú esetben azért szorítok,hogy a Chelsea döntőzzön de máskülönben meg kapjanak hármat az ATM-től! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.04.29. 20:50:01

Szép gesztus a bayerntől
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.29. 20:36:29

A Barca meccseket leszámitva ezt a ma esti mérkőzést várom a legjobban a szezonban. A Bayernnek szurkolok, de eret azért nem vágok akkor sem, ha a Real jut tovább. De jó lenne egy jó meccset látni. A odavágó messze elmaradt az elvárásaimtól, és én ezért nemcsak a Real defenzív játékát tenném felelősé, tőlük vmi hasonlót vártam, de a Bayern hatalmas csalódást okozott. A bajoroknak kell többet mutatni, mert ha csak annyit tudnak ma is, akkor egy unalmas meccsen továbbmegy 0-0-al a Real, vagy még egyet be is lőnek kontrából.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.29. 19:35:50

Nézd Ferni, igazad van, de azért lehetne mást is csinálni,mint bekkelni mint a hülyék,otthon,egy Bernabeuban 90ezer ember előtt.
Mikor lesz már végre kész a csapatotok? évek óta megy ez,hogy még nincs kész, stb. sosincs kész,mindig ezzel takaróztok,hogy ezért játszatok úgy,ahogy. Nincs ezzel gond,lelketek rajta, nyilván én is tapsolnék,ha az én csapatom érne el így eredményt,ilyen a szurkoló. (bár a chelsea féle bekkeléstől akkor is hánynék,ha mi mutatnánk be.)
Nem kell egyébként teljesen kinyílni,de egyáltalán nem olyan gyenge a mostani real,hogy erre szoruljon. Ahol egy Modric-Di Maria-Ronaldo-Bale-Benzema 5ös van,mögöttük nem éppen gyenge védelemmel, az a csapat nehogy már csak a kontrára tudjon építeni egy idei bayern ellen...szerintem képes lenne ez a csapat támadó focival is kiverni egy BM-et.

Nah mindegy, lényegtelen, este bejuttok a döntőbe, aztán a kutyát nem érdekli hogy hogyan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.04.29. 18:57:46

Rivaldo11 írta:
csababarca írta: írtam,hogy pesszimistán állok hozzá. az egész tavasz el van cseszve foci szempontjából
Ezzel tudok azonosulni, én is ezt érzem, de nagyon. Ráadásul az ótvar kontracsapatok tudnak hasznot húzni a stílusukat nem feladókból-ez az, ami leginkább bosszant....
ha a stílusukat fel nem adók, tegyük fel a Barca tudnának úgy játszani, mint a legjobb éveikben, akkor nem lenne miről beszélni, mert bedarálnák a kontracsapatokat... de mivel főleg a mostani Barca, de még a mostani Bayern is jócskán elmarad attól a Barcától, ami ugye a valaha létezett egyetlen példa, ha a fociról van szó, mert a többi semmit nem ért... akkor mégis miről beszélünk??
meg lehet csinálni megint azt a Barcát, vagy a Bayernnek felfejlődnie odáig és nem lesz semmilyen hasznot húzás az ellenfél részéről... én kérek elnézést, ha az egyik csapat kihasználja a másik gyengeségét, amiből van jelenleg jó pár és így nyernek... erről szól a foci, a Barca is az ellen gyengeségeit használta ki folyamat és ezzel nyertek pár Kupát... most a Barca gyengeségeit használják ki, ők meg hagyják ezt... míg régen ezt nem igen hagyták és a legtöbb esetben a végére bedaráltak bárkit.
mert legalább ha mindent elsöprő focival jönnének elő, mint mi az elmúlt években, vagy a Bayern tavaly, akkor oké, de így...
hallgatlak melyik csapat tudná a mostani Bayernt szétverni elsöprő focival, ja hogy egyik se, akkor megint mégis miről beszélünk?
És ha valaki azt reklmálja, hogy miért van lenézve a kontra...nos, nincs lenézve,a kiscsapatok számára gyakran az egyetlen esélyt jelenti...De számomra van-vagyis kellene lennie-pár olyan csapat, akiknek kutya kötelességük-már csak a hagyományok, meg az elveik miatt is-felvállalni a támadófutballt. A madrid sokadszorra köpte szembe magát e szempontból-és az sem magyarázat erre, hogy lassan a bl serleget összetévesztik a söröskorsóval-, a chelsean nem lepődöm már meg 2012 óta
Tőled is megkérdezem, ahogy csababarcától is megkérdeztem.
1 hete, hogy kellett volna játszania a Realnak?
Felvállalni egy nyíltsisakos harcot a Bayern ellen, amikor pont emiatt kapott négyet a Real a Barcától, akik jócskán elmaradnak idén a Bayern szintjétől???
Totális focit kellett volna nyomatni egy akkor még mindig sérült és meccshiányos CRrel és Bale nélkül? Szerinted lett volna akkor esélye nyerni Realnak 1 vagy 2 góllal? Szted nem nyeltek volna be minimum 3 gólt?

Most mondom, ha a Real úgy játszott volna, ahogy elvártad volna kikapott volna kb 2-3 góllal és akkor azért szidnád a Madridot, hogy ezek milyen gyengék és nem érnek semmit.... akkor nem írtál volna olyat, hogy az elveket meg a hagyományokat tisztelte a Real, tapsoljuk meg őket milyen faxák voltak, igaz már kb kiestek a BLből... akkor is csak szidtad volna őket, ahogy most.

A Real ezt taktikát, amit láttál 1 bizonyos játékstílus ellen alkalmazza csak, amit jelenleg a Barca és a Bayern tol, senki más ellen nem játszanak így... Előző években volt ilyen, hogy több csapat ellen is ez volt még Mourinho idejében, de az már a múlt. A Real sosem játszott így a két említett csapatot kivéve (ez eddig kőkemény 2 meccset takar eddig... a nagy kontracsapat 2 meccsen játszott eddig így az egész szezonból...)
Ancelotti nem akart ehhez a módszerhez visszanyúlni egyáltalán, ez bizonyítja a bajnoki El Clasicok... láthattuk mi lett az eredménye... még nincs kész a Real arra ,hogy nyugodt szívvel nekiessen egy Barcának vagy egy Bayernnek, megpróbálhatnák, lehet, hogy sikerülnie is, de ez még túl nagy rizikó és ehhez még nem elég stabil Carlo Realja... és ezt látta ő be a legutóbbi bajnoki Klasszikuson (amikor ugye megpróbálták, az eredményét ismerjük...)és visszanyúlt a régi bevált módszerhez, bármennyire nem is akarta ezt legelőször, de belátta, hogy nincs még más választása és ezen a 2 meccsen a Real megnyerte a Kupát és 1 gólos előnnyel utazhatott a németekhez...
madridista
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.04.29. 17:52:41

Nekem aztán mindegy ki jut tovább, a döntőben úgyis kapni fog egy méretes zakót az Atma-tól. :D
Nem vagyok Atma drukker, de se a Real, se a BM nem olyan szimpi nekem idén.
Tudom, Guardiola, meg minden, de nem örülnék kifejezetten a Bayern sikerének... Én igazán szeretem Pep-et, de egyszerűen elegem van a Bayern körüli felhajtásból és nem akarom, hogy duplázzanak (azt nekünk kell először megtennünk! :twisted: ).
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2014.04.29. 17:38:28

Sajnos tipikus "Guardiolás helyzetben" van a Bayern. Az első meccset elbénázták, innentől pedig lépéskényszerben vannak, hajtaniuk kell, a Real-nak pedig tulajdonképpen semmi mást nem kell csinálnia, csak amit a legjobban szeret, és a legjobban tud: visszaállni és villámgyors kontrákat vezetni.
Kétszer volt ehhez hasonló helyzetben Guardiola velünk is, és nullaszor sikerült továbbjutnia. Ennek fényében én nem vagyok túl bizakodó.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.29. 16:58:21

csababarca írta: írtam,hogy pesszimistán állok hozzá. az egész tavasz el van cseszve foci szempontjából
Ezzel tudok azonosulni, én is ezt érzem, de nagyon. Ráadásul az ótvar kontracsapatok tudnak hasznot húzni a stílusukat nem feladókból-ez az, ami leginkább bosszant...mert legalább ha mindent elsöprő focival jönnének elő, mint mi az elmúlt években, vagy a Bayern tavaly, akkor oké, de így...És ha valaki azt reklmálja, hogy miért van lenézve a kontra...nos, nincs lenézve,a kiscsapatok számára gyakran az egyetlen esélyt jelenti...De számomra van-vagyis kellene lennie-pár olyan csapat, akiknek kutya kötelességük-már csak a hagyományok, meg az elveik miatt is-felvállalni a támadófutballt. A madrid sokadszorra köpte szembe magát e szempontból-és az sem magyarázat erre, hogy lassan a bl serleget összetévesztik a söröskorsóval-, a chelsean nem lepődöm már meg 2012 óta.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.29. 16:43:58

visca el barca írta:mitől olyan biztos mindenki h rúgnak gólt? és ha nem? simán benne van egy 1-0 aminek a végén az uccsó büntit ramos stadinobúúúúúú ki :D

Legyen így! Hidd el, ennek nagyon tudnék örülni :D
De szerintem fognak kapni gólt, sajnos. Egy kontra ülni fog,akkor már baj lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.29. 16:40:24

Pofon egyszerű: A BL-t a mai elődöntő győztese nyeri, és mivel eddig senkinek nem sikerült, most sem lesz duplázás. Tehát megvan a végső győztes. :mrgreen:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.29. 16:39:34

mitől olyan biztos mindenki h rúgnak gólt? és ha nem? simán benne van egy 1-0 aminek a végén az uccsó büntit ramos stadinobúúúúúú ki :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.29. 16:01:56

visca el barca írta:
csababarca írta:90-10%ot mondok a real továbbjutására.
sőt! ki sem kellene állnia a bayernek :lol: 90%? :lol: ha nyertek volna 2-0-ra, akkor se adnék nekik ennyit.

írtam,hogy pesszimistán állok hozzá. az egész tavasz el van cseszve foci szempontjából, kupadöntő, bl meccseink, bl elődöntő odavágók, hétvégén pool-chelsea...ugyan ezt várom most is, nyomni fog a bayern,meg is nyerhetik a meccset, de hogy kettővel tudjanak győzni...hát ezt nem igazán hiszem. Persze a sok bekkelve nyerések után jönni kéne lassan egy támadóbb győzelemnek,de nem tudom. Ez az 1-0 tökéletes a realnak,nem kell feladniuk a stílusukat,mehet továbbra is a kontrajáték,nem kell kinyílniuk semennyire, csak várni,hogy a BM egyszer rosszul rendeződjön labdavesztés után. És ez a real fegyvere,erről szól a focijuk. Minden nekik kedvez,ha 2-1 az első meccs,akkor nem így lenne,mert az valamennyire könnyebb feladat...de a real ma fog gólt rúgni, ez biztos. Onnantól meg...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.29. 15:47:38

csababarca írta:90-10%ot mondok a real továbbjutására.
sőt! ki sem kellene állnia a bayernek :lol: 90%? :lol: ha nyertek volna 2-0-ra, akkor se adnék nekik ennyit.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
BarcaFan2002
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014.04.17. 09:20:35

2014.04.29. 15:39:19

Igazad van 7-0-ra kikapni egyaltalán nem ártalom, de gondolom az, hogy az elmúlt években a Realt általában megvertük(igaz ez 1 éve már közel sem akkora fölényt takar)és, hogy öt bajnokságból 4szer elintéztük őket, az már az. De nyilván sokkal jobb dolog annak a csapatnak szurkolni, amely tavaly földig vert minket. :roll: #-o . Egyébként az hogy a Realnak szurkolok(amúgyis azt írtam,hogy szorítok, az nem ugyanaz), nyilván egy kicsit túlzás volt, mondjuk úgy, hogy ha kiesne a Bayern nem dőlnék a kardomba. És mint mondtam ez csak erre a párharcra érvényes egyébként én is utálom a Realt, és nem szeretném, hogy Bl-t nyerjenek, amit egyébként le is írtam már egyszer. Egyébként meg nem tudom mi van akkor, ha én a Bayern ellen szorítok(nem szép dolog antiszurkolónak lenni,de ez van :mrgreen: ). Te meg a Bayernnek. Ennyi.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.29. 15:28:47

Számomra elképzelhetetlen,hogy valaha is bármiért a Realnak szorítsak,nem is tudom,hogy egy Barca drukker,hogy süllyedhet idáig. :mrgreen:
Remélem a Real olyan nyuszi módon lép majd pályára mint a Dortmund ellen és akkor nem lehet gáz!Ne feledjük a Dortmund 0-3ról is majdnem fordított és nem a Madridon múlott,hogy nem! [-X
Ronaldo hiánya meg nem volt felróható a Realnak a BVB ellen ugyanis a Bayern ellen sem lőtt gólt és szerencsére kihagyott egy óriási ziccert is,amolyan Alexis módra! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.04.29. 15:21:32

BarcaFan2002 írta: Annyi biztos, hogy ebben a párharcban a Realnak szorítok
Miután láttam a nicked, s e mondatig olvastam.

Kép



Egy barca drukker nem szurkolhat a realnak, sehogy. Önképzavarod van, vagy nem tudom.

Bayern többet ártott nekünk mint Real? hol élsz te?

Bayerntől kikaptunk 7-0 -ás összesítésben? Miért? Mert sokkal jobbak voltak mint mi. Megérdemeltünk a nagy [auto_cenzúra]. Ebben semmilyen ártalom nincs. Tisztességes fociban nyomtak le minket.

Barcásként Realnak szurkolni.... pfft... b+...
KépKép
BarcaFan2002
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014.04.17. 09:20:35

2014.04.29. 15:06:11

Nagy meccs lesz az esti. Nem tudom, hogy sokan miért szorítanak a Bayernnek ennyire, nyilván Guardiola miatt. Én azon a véleményen vagyok, hogy a bajorok többet ártottak nekünk a tavaszi 2 meccsen, mint a Real az utóbbi 10en. Kb. Plusz, hogy őszinte legyek, nem szeretném, hogy a németek túlszárnyalják a Barcát, és megvédjék a címüket. Annyi biztos, hogy ebben a párharcban a Realnak szorítok, a döntőben meg az lenne a legjobb ha minkét csapat kikapna :).
Valószínűleg a meccs elejét nagyon megfogja nyomni a Bayern, ha az első 20 percet megússza a madrid, akkor félig tovább is jutottak,ezért nagyon fontos lenne, hogy Guardiola még a szokásostól is jobban feltüzelje a játékosokat, kérdés, hogy erre mennyire lesz képes a pénteki eset után(mondjuk ha csak levetít egy videót, akkor ez lényegtelen). Én mondjuk azt is simán elképzelhetőnek tartom, hogy a szünetben 1-0 valamelyik csapatnak, aztán a végén lesz 3-2 vagy 3-3. Mondjuk az is igaz, hogy ilyen adok-kapokba keveredni egyik csapatnak sem érdeme most. Éppen ezért lesz fontos az első 20 perc. Valami azt súgja, hogy simán lehet egy igazi őrület, és a végén mégis sok gól és drámai véghajrá lesz. Persze lehet, hogy ezt csak a szurkolói énem mondatja velem :mrgreen: . Valszeg a Real nem fog változtatni az első meccsen mutatott taktikán,(Barca elleni meccs eleji letámadás szinte lehetetlen) maximum csak minimális szinten, a Bayern azonban igen, hiszen más lehetőségük nincsen. Ha a szünetben 0-1 akkor onnan szinte elképzelhetetlen, hogy visszajöjjön a hazai csapat, német mentalitás ide vagy oda. Bár nem lehetetlen, mi is megmutattuk, hogy lehet fordítani ez ellen a Real ellen rövid idő alatt is. Szerintem Bale nem lesz kezdő,Bale-el Ronaldoval együtt túl offenzív lenne ez a madrid, pláne, hogy Alaba most is sokat lesz elől, Ronaldo meg nyilván nem fog kimaradni. Igaz Bale legalább lekötné Alabát, de a labda úgyis a Real térfelén lesz, plusz a Bayernnél ugye, így meg(elvileg) nincs sok értelme lekötni Alabát, nem beszélve arról, hogy Bale védő munkáját egy ötéves pelenkás is felül tudná múlni(hatásvadász túlzás :)). Lahmnek mindenképpen jobbhátvédként kellene játszania, elvégre még ezt a félig sérült CR-t is nehéz lehet megállítani. Rafinha-án pedig elmehet a párharc. A két védő fal feltöréséhez szükség lesz a sok mozgásra és nyilván az átlövésekre és a beadásokra, ezekben Müller(gyorsaság,fejelőkészség)egész jó, így nyilván nagy segítséget tudna nyújtani, és ezúttal Kroos szervező munkája is elengedhetetlen. Persze Peptől kitellik, hogy valami váratlant húz, elvégre ezért taktikai zseni, de ezek azért várható húzások lennének(lehet,hogy ezért nem fogja őket használni). Az én kezdőim ezek lennének:
Casillas-Carvajal-Pepe-Ramos-Coentrao-Modric-Alonso-Illaramendi(csereként Isco)-Di Maria-Ronaldo-Benzema.
Neuer-Lahm-Dante-J.Boateng-Alaba-Javi Martinez(Schweinsteiger-hú ez nehéz volt :D)Ribery-Kroos-Müller-Robben-Mandzukic(vagy esetleg Götze,csatárnak ott van már Müller).
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.04.29. 14:55:02

Szerintem még a Madridi gól után is lehet esélye a BM-nek. Pep feltudja tüzelni úgy a csapatát, hogy 3 gólt rúgjanak.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.29. 12:12:31

Lehet pesszimista vagyok, de nem látom magam előtt,hogy hogyan tudna továbbjutni a BM. 1-0ról nagyon nehéz, a real találni fog egy gólt szerintem, a kérdés,hogy mikor teszi. Ha akkor,mikor már vezet 1-2 góllal a bayern akkor van remény, ha 0-0nál a real szerez vezetést, akkor esélytelen lesz a münchen. Így is brutálisan beáll majd védekezni és kontrázni a madrid, ha a vezetést is megszerzik, ... :roll:
Előre kell a Müller/Götze-Mandzukic kettős, most nem lehet már kivárásra játszani.
Meglátjuk,de jelenleg 90-10%ot mondok a real továbbjutására. Nagyon nagyon meglepne,ha innen kiesnének.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2014.04.29. 11:57:41

En meg korantsem veszem biztosra,hogy a Real golt rug,es meg mindig a Bayernt tartom a favoritnak foleg hazai palyan.Tippem 2 vagy 1-0 es a hosszabitasban jutnak tovabb.
Az viszont szerintem is garantalt hogy vegig nagyon izgalmas lesz a meccs,nem sokon fog mulni.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.04.29. 10:20:37

visca el barca írta:guardiola érzi h ha gol kapnak akkor nagyon meleg lesz a pite...
Ha gólt kapnak, akkor vége. Akkor így 3 -at kell lőnie Bayernnek...

Nagyon kellett az az idegenbeli gól az odavágón... De nem lőtték meg, így 80% esélye van annak, hogy kiessen Bayern...

Tutira veszem, hogy ma gólt lő Real.
KépKép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.04.29. 09:36:11

most van az, hogy bármelyik csapatot nyugodtan tudom nézni, egyik sem a szívem csücske.
a mai meccsen szerintem a Madrid az esélyesebb, mert a Bayern nem lőtt gólt az elsőn, holnap én biztos Chelsea továbbjutást tippelek.a Madrid esélyeit abban látom elsősorban , hogy a Ribery- Alaba kettős teljesen erőtlennek látszik, az elő meccsen is csak Robben jelentett veszélyt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.29. 09:08:28

hihetetlen h még most se ismeri el senki a matracosokat és ugy beszélnek roluk mint akik valami marha nagy szerencsével jutottak el idáig. :D

amugy egy real buktát boixoshoz hasonloan én is szivesebben néznék a döntőben, de essenek csak ki ma. :D

a sport szerint a disznó meg martinez is pályán lesz, guardiola érzi h ha gol kapnak akkor nagyon meleg lesz a pite...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.29. 05:46:56

Boixos írta:azért azzal együtt, h a jelenlegi felállásból a bmonaco sikerének igazán tudnék örülni, megnéznék egy olyan verziót, amikor a cselzis murinnyó szedi ki a madridi carletto kezéből a 10. vázát.
vagyis inkább nem nézném meg.
Én azon a véleményen vagyok, hogy ezt majd meg tudod nézni.

A Real ma nagy valószínűséggel továbbjut.
A holnapi meccs esélyese a Chelsea. Ott max. egy váratlan "Gerrrard szintű" baki vethet végett Mou álmainak.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.04.29. 01:38:00

azért azzal együtt, h a jelenlegi felállásból a bmonaco sikerének igazán tudnék örülni, megnéznék egy olyan verziót, amikor a cselzis murinnyó szedi ki a madridi carletto kezéből a 10. vázát.
vagyis inkább nem nézném meg.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Válasz küldése