Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.06. 13:51:04

A hat perc teljesen jogos volt... Minden egyes ütközés után fél percig fetrengett az éppen aktuális DVSC játékos. Meg egyébként sem ezen múlott, hanem, hogy 8 emberes védekezés mellett is teljesen üresen mozoghattak a szélen a fehéroroszok, érdemes visszanézni, valamennyi Loki védő a 16-oson belül helyezkedett, méterekkel beljebb a kelleténél...

Nagyot küzdöttek, de ennyi hiba mellett ne várjanak csodát...
AndrisBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2014.07.11. 14:36:28

2014.08.06. 12:00:44

Szerintem az aki ráadta azt a hat percet a végen nem volt pártatlan...
-----------Liverpool--------------
-------------Barca---------------
Isti8
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2014.06.11. 17:53:51

2014.08.05. 22:05:25

A 6 perc hosszabítás vicc volt szerintem, de lehet hogy nem ezen múlott.
Bouadla-nak én nem szedném le a fejét, nagyon vissza akarta szerezni a labdát, igaz hogybnem gondolkodott, és valószínûleg 11 emberrel továbbjut a Loki. Hibázott, de ezt szerintem ô is tudja.
Novakovic is hibázott a gólnál, viszont a védôk is. Hogy maradhatott 2 ember középen teljesen üresen???
Akit pedig szerintem nagy dicséret illet, az Sidibe. Óriásit küzdött, a második félidôben támadásban csatár, védekezésben balbekk volt.
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2014.08.05. 21:48:50

Igazából én is csak dícsérni tudom a Debrecent, de hosszú évek óta figyelem már a kupaszereplésünket a fociban. Egészen egyszerűen azt látom, hogy - annak ellenére csak öt évente jutunk be egy európai kupa csoportkörébe - ezt nem a játékosok képességei indokolják, mert annyira még a mi csapataink sem kutyaütőek, hogy legalább évente-kétévente ne tudna bejutni valamelyik csapatunk az EL-be, ha csak ezen múlna a dolog. Itt sok minden baj van: rossz mentalitás (lelkiek, kishitűség), rosszul meghozott edzői döntések (bár most perpill. Kondás jól meccselt), rossz pillanatnyi döntések (lásd kapus kijövetele, meg Bouadla kiállítása).

Bouadla: 30 ezer EUR büntetés+újraszerződési feltételek újragondolása véleményem szerint. Ha a következő meccseken jól teljesít, akkor ez utóbbi dolgot még átgondolnám.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.08.05. 21:23:59

Ilyen szerencsétlent, mint a Debrecen kapusa! :roll:

Megye II.-ben simán jobban jönnek ki a beadásra!
Mehet a Loki így a levesbe!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.05. 20:42:00

LG írta:Nem láttam a Loki meccs első félidejének nagy részét, vki elmondaná Bouadla hogyan állitatta ki magát? Így azért nagyon neccesnek tűnik a dolog, két gól kell a fehéroroszoknak, és a második félidő végén bizony benne van a játékukban. :|
Nagyjából összefoglalnám röviden az első félidőt: a Loki beállt sünbe, bár nem igazán megy nekik, a BATE-ról lerí, hogy sokkal összeszedettebb alakulat. Viszont szerencsére eddig pontatlanok voltak elől, hátul meg a két védő közül rendre hibázott/elesett az egyik, ha a debrecenieknek lenne egy támadójuk már eldőlt volna a javukra a dolog...
Bouadla meg elképesztően buta dolgot, mindkét sárga elkerülhető lett volna, a másodiknál konkrétan hátulról kaszálta el az ellenfelét, ráadásul a pálya közepén, úgy, hogy Varga Józsi ott volt a közelben ütközőnek...

Ja és a 11-es... Hát ez a Seydi nem semmi figura, a labda mellette gurult, ő meg biciklicselt próbált a játékszer nélkül :D Szerencséjére a kapus is benézte, és elkaszálta.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21123
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.08.05. 20:25:48

Nem láttam a Loki meccs első félidejének nagy részét, vki elmondaná Bouadla hogyan állitatta ki magát? Így azért nagyon neccesnek tűnik a dolog, két gól kell a fehéroroszoknak, és a második félidő végén bizony benne van a játékukban. :|
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.30. 19:07:53

Ez a tegnapi Loki produkció a győzelemtől függetlenül siralmas volt. Mindent elmond a csapat a hozzáállásáról, hogy ha jól emlékszem Korhut a 30. percben 0-0-nál hazai pályán(!) kocogva ment elvégezni a szögletet. A társak pedig csak bámulták középen. :roll:
Varga mióta visszajött épkézláb produkciót nem láttam tőle, tegnap is sokszor méterekre pattantak el tőle a labdák. Szakály már a Cliftonville ellen is úgy mozgott, mint egy lajhár és tegnap sem volt villámléptű. De említhetném Mihelicet is, aki remekül kezdett, de azóta rendesen beleszürkült a a csapatba.
Egy szerencsénk volt, hogy az elején a fehérorosz rohamokat megúsztuk gól nélkül, különben nem előnnyel utaznánk a visszavágóra, ami még így is nagyon húzós lesz.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.30. 08:32:19

A taktikánál arra értettem, hogy nemzetközi porondon is erőlteti ezt a 4-1-3-2 szerűséget, holott kivételesen megvannak a megfelelő játékosok a középpályán, csak rossz szerepkörben. A Varga-Zsidai duó jó lenne szűrőpárosnak, másnak nem, mivel egyik sem tud támadást szervezni, a három támadóbb szellemű kp meg lehetne Bódi, Boudla, Szakály... A kétcsatáros játékhoz kellene csatár is, Sidibe már nem az, Seydi meg sosem volt az. Kulcsár és Tisza meg szóra sem érdemes. Volas az egyetlen, akitől látni lehet néha csatárhoz méltó megoldásokat, de őt meg sokáig jegeltette Kondás, gondolom bedurcizott a szlovén.
Jovanovics tényleg elég jól játszott, mondjuk sallangmentesen még talán soha nem láttam játszani, remélhetőleg nem csak egy fellángolás volt.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.07.30. 08:19:08

danianevem írta:Nyert a Loki, kicsit nyögvenyelősen, meg néhány komoly Bate helyzet mellett. De a lényeg, hogy kapott gól nélkül sikerült minimális előnyt kovácsolni.
Nem akarom Kondást kritizálni, mert most mégiscsak összejött neki, de örömteli lenne, ha egyszer az életben az ellenfélhez viszonyulna a taktikájával, főleg, ha az magasabban jegyzett... És továbbra is nagyon harmatos a támadószekció, simán hozhatták volna Feczesint, vagy valamelyik hazakullogó sztárlégióst.

De ettől függetlenül Hajrá Loki, Hajrá Diósgyőr!
a hajrá az rendben is volna, na de ilyen csapattal? nem kell, jóstehetség, hogy lássuk: ismét ki fognak esni. az a két néger elől?! szörnyű! képzetlenek, uninteligensek (a focihoz, persze amúgy nem ismerem őket) ennyi eladott labdát életemben nem láttam,( Varga!?) az volt a szerencséjük, hogy az (fehér)oroszok is tele vannak botlábúval, különben az első negyedórában kivégezhették volna a Lokit a szép új stadionjukban. azért, hogy jót is mondjak: Jovanovic!! az volt az egyetlen focista a pályán.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.30. 07:50:27

Nyert a Loki, kicsit nyögvenyelősen, meg néhány komoly Bate helyzet mellett. De a lényeg, hogy kapott gól nélkül sikerült minimális előnyt kovácsolni.
Nem akarom Kondást kritizálni, mert most mégiscsak összejött neki, de örömteli lenne, ha egyszer az életben az ellenfélhez viszonyulna a taktikájával, főleg, ha az magasabban jegyzett... És továbbra is nagyon harmatos a támadószekció, simán hozhatták volna Feczesint, vagy valamelyik hazakullogó sztárlégióst.

De ettől függetlenül Hajrá Loki, Hajrá Diósgyőr!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.07.18. 06:22:32

Diósgyőrnek jár a gratuláció! =D>
A másik kettőnek? Egy szó: Szégyen!
A Fradi nem lőtt kapura 90 (!!) perc alatt, ehhez képest az 1:0 hízelgő.
A Győr meg hozta az igazi magyar kupacsapat formát, kezdésként otthon elúszik a hajó. :roll:
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2014.07.17. 22:04:15

...és temészetesen az MlSZ "súgott", így lezárt szektorok előt kell játszanunk, majd nyíregyen :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2014.07.17. 22:01:52

...csak a DIÓSGYŐR!!!!

.....hmmm...pont a szegény, a "rendszer" álltal elnyomott csapat nyer csak egyedül....(100% az EL-ben)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.17. 21:36:28

Sajnos a Győr helyzete szinte reménytelen (0-2 a Göteborg ellen), viszont fontos megjegyezni, hogy a Lovecs ellen 2:0-ra nyert a Diósgyőr IDEGENBEN. Ez nagyon megsüvegelendő eredmény.

Fradi megint egy visszafogott játékkal, de egyelőre 0-0 Horvátországban a Rijeka ellen. Hajrá Fradi
Kép
Kép
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.07.14. 13:38:00

AndrisBarca írta:Szerintem a Real kifog esni a csoportjából 3.ként és az EL-ben pedig valamelyik magyar csapat ellen esik majd ki. :D :D :D
Gratulálok! 15 hozzászólással te lettél a fórum legnagyobb trollja! :D =D>
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
AndrisBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2014.07.11. 14:36:28

2014.07.14. 13:12:26

Szerintem a Real kifog esni a csoportjából 3.ként és az EL-ben pedig valamelyik magyar csapat ellen esik majd ki. :D :D :D
-----------Liverpool--------------
-------------Barca---------------
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.18. 16:38:02

Akik biztosan ott lesznek a BL-ben :

Real Madrid C.F.
FC Barcelona
FC Bayern München
Chelsea Football Club
Sport Lisboa e Benfica
Atlético de Madrid
FC Schalke 04
Borussia Dortmund
Juventus
PSG - Paris Saint-Germain
FC SHAKHTAR
FC Basel 1893
Manchester City FC
Olympiacos F.C.
PFC CSKA MOSCOW
AFC Ajax
Liverpool FC
Sporting Clube de Portugal
Galatasaray
RSC Anderlecht
AS Roma
AS MONACO FC
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.28. 23:06:05

ferninho írta:Realos részről lehet voltak olyanok, akiknek lehet mehetett volna 1-2, én nem emlékszek ezekre, de az Atleticosok sárgái egyértelműek voltak.
Ha felvennék egy madridista szemüveget valószínűleg én is így látnám :D Pedig csak az utolsó 20 percet láttam a meccsből + a hosszabbítást egy velencei hotelszobában ülve.
Maradjunk annyiban örülhetett a Real ennek a bírónak sok szempontból, de nem ezen múlott. Mázlija volt a Realnak a végén, de tett is sokat érte hogy legyen ez tény. Ettől függetlenül a végén a szögletnél elképesztő hiba volt, hogy Ramost nem figyelték az Atletico védői, pont kb. az egyetlen embert aki akkor a Realt megmenthette még. Ilyen a foci.
Ancelottival azt gondolom a Real a következő idényben még erősebb lesz, még jobban összerakja a csapatot.
Az Atleticonál sok függ attól, hogy ki megy el, de ha ez a csapat nagyjából így együtt marad + Simeone lesz az edzőjük jövőre is akkor simán számolni kell velük megint, nem hiszek abban amit sokan mondanak, hogy egyszeri nagy dobás volt az idei szereplésük. Persze más a helyzet ha szétszedik a csapatot.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.28. 19:45:32

A 27. perces eset után meg valamelyik realos,Di Maria talán rácsúszott hátulról ugyan úgy mint Garcia az atleticosra,lap nélkül...de lehet nem egyből utána volt,de még az első félidőben. Lekottázva ugyanaz a jelenet volt,a lap egyik esetben járt,másik esetben nem.

de felesleges körök,elmúlt, atleticos sárgák jogosak voltak, másik oldalon 1-2 elmaradt,nem ezen múlott.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.05.28. 19:39:55

LG írta:
Ja meg csodálkoztam, hogy mennyi mindent megengedett nekik a bíró
Minden apróságért lapot kaptak az Atletico játékosok, szóval nem tudom mire gondoltál. A Real játékosoknak viszont tényleg sok mindent megengedett.
te mégis miről beszélsz???
szép, hogy ezt leírod, csak semmi valóságalapja nincs.

Minden apróságért lapot kaptak???
7 sárgát kaptak.
-27. perc Raúl Garcia hátulról direkt levadászta Di Mariát.... ez már narancssárga volt, nem hogy sárga....
-53. percMiranda izomból lerántotta DM-et, aki megint csak nagyon jó helyzetbe került volna.
-72. perc Villa rácsúszott Casillasra, egyértelmű sárga
-74. perc itt az egyetlen, amit vitatni lehetne, Juanfran elég veszélyesen csúszott rá Di Mariára, viszont labdát talált, de a bíró sárgát adott rá, mert tényleg elég veszélyes becsúszás volt... ez az egyedüli, amit meg lehet kérdőjelezni, de adható volt.
-86. perc Koke egyértelműen labdaelrúgásért kapta a sárgát, nem is kérdés, látványosan is csinálta.
- 100. perc Gabi rácsúszott hátulról Marcelora, labdát nem talált, egyértelmű sárga
-120. perc 11esnél Gabi szabálytalankodott CRrel szemben, Godín meg beszédért kapta a sárgát.

ha neked ez minden apróság, akkor...
parancsolj nézd vissza és mond meg ezek közül melyik nem ért sárgát.
http://livefootballvideo.com/fullmatch/ ... o-madrid-4" target="_blank és még kaphattak volna bőven sárgát, Gabi is, Miranda is még az első félidőben stb...
7 sárgából 6 teljesen egyértelmű volt, 1 meg a Juanfranos eset, ahol vitatható volt, de elég veszélyes becsúszás volt.

Realos részről lehet voltak olyanok, akiknek lehet mehetett volna 1-2, én nem emlékszek ezekre, de az Atleticosok sárgái egyértelműek voltak.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2014.05.28. 19:56:10-kor.
madridista
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21123
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.05.28. 19:02:11

Ja meg csodálkoztam, hogy mennyi mindent megengedett nekik a bíró
Minden apróságért lapot kaptak az Atletico játékosok, szóval nem tudom mire gondoltál. A Real játékosoknak viszont tényleg sok mindent megengedett.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2014.05.28. 11:24:17

Bocs az utólagos értesítésért, távol voltam:

Nagyon sajnáltam az Athletico-t, ugyanakkor egy kicsit igazságtalan lett volna, ha egy potyával nyernek. :D

Ritkán volt náluk a labda de amikor náluk volt egészen szép dolgokat láttam tőlük, remek összjátékok, háromszögezések stb. Amikor viszont a kapu előterébe értek, teljesen megállt a tudomány. Ez az Adrián Lopez meg Villa nem sokat értek. Costa nagyon hiányzott.

Ja meg csodálkoztam, hogy mennyi mindent megengedett nekik a bíró :shock:

A Real-ról:
Ronaldo teljesen eltűnt, Benzema egy kabaré volt, Bale-re meg máshogy állnának hozzá ha nem talál be a hosszabbításban.

Di Maria volt nagyon jó, akit a szomszéd fórumon érthetetlen okokból nem nagyon szerettek sohasem. De gondolom most ő az isten. Ancelotti jól belenyúlt a meccsbe Marcelo beállításával. 8)

Casillas pedig örülhet mert elkerült egy baromi nagy leégést. Ha nem úgy alakulnak a dolgok akkor besötétített szobában bambulna maga elé még most is...

Csupán olyan alapon szorítottam az Athletinek, hogy nekik 1 BL trófeájuk sincsen plusz szerintem kb. 40 évet kell várni megint, hogy BL (vagy akkor már más neve lesz :D ? ) döntőbe jussanak.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy jövőre mi lesz az Athletico Madriddal :)

Simeone ezzel nálam a Top 3-ba került Klopp és Wenger mellé =D>

Ja és Gratula a Real Madridnak =D>
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.27. 22:19:05

Bob_Marley írta:. Levenni a mezt nem szabályos, de azon kívül nem csinált semmi provokálót (akár politikai akár más hangnemben), nem üzent senkinek, túlzásnak tartom emiatt elítélni. Mezlevétel miatt lehet, de azon kívül nem történt semmi extra.
Belegondolva, h milyen érzelmek mennek keresztül az emberen ilyenkor, mennyi mindent kell kiadni magából, főleg, ha még görcsös is volt. Mindenki ezt tette volna szerintem.
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.05.27. 21:09:47

A Real BL győzelme Ronaldo meztelen felsőtest nélkül olyan, mint a...mindenki befejezheti. :D
Kép
Válasz küldése