Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19553
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.22. 21:03:13

Nagyon pörgős, taktikus és kemény meccset várok. Egy szűk 1:0-val kiegyeznék, de Mourinho csapata roppant erős, s egy idegenbeli góllal nagy lépést tehetnének a döntő felé. Pikáns ízt adna ha Torres betalálna.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.22. 20:56:30

Meglepne ha a "rohanásfutballnélkülatleticomódra" stílus ezúttal eredményes lenne. Nem mondom hogy nem örülnék neki, de meglepne. Mourinho pontosan tudja miként készítse fel a csapatát, a chelsea nem akar majd focizni-ezért lesz sanszuk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.22. 20:18:07

Európa talán 2 legnagyobb favágó/antifocis csapata esik ma egymásnak!Remélem szanaszét rúgják egymást de a Chelsea azért behúzza! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.04.22. 19:54:21

A kezdők:

ATLÉTICO: Courtois – Juanfran, Miranda, Godín, Filipe – Gabi, Mario Suárez – Raúl García, Diego, Koke – Diego Costa

CHELSEA: Cech – Azpilicueta, Cahill, Terry, A. Cole – Mikel, David Luiz – Ramires, Lampard, Willian – F. Torres
Eto'o megsérült így kerülhetett Torres a kezdőbe, és lép pályára régi otthonában a Calderonban.

Remélem, nyernek a matracosok!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.04.11. 23:11:20

a bajjern nekem sem a szívem közepe, de ha esetleg összejönne nekik a duplázás, akkor örülnék, ha pep keze is benne lenne a dologban.
csak azt sajnálom, hogy mindezt nem a barca vezetőjeként élné meg...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19553
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.11. 23:05:54

Nagyon jó azt látni, hogy mind a BL-ben mind az EL-ben 2-2 spanyol csapat ott van az elődöntőben. Sajnos a Sevilla összekerült a Valenciával, de legalább biztosan lesz spanyol döntős. BL_ben meg összejöhet akár egy spanyol házi döntő. Real-Bayern meccsen sokat számít, hogy a németek idegenben kezdenek, egyik csapatot sem szeretem, én még Pep miatt sem tudok szorítani egy német csapatnak, de valaki továbbfog menni, val. a Bayern. De nem mondanám ezt lefutottnak- Másik összecsapás sokkal érdekesebbnek tűnik számomra, tényleg nehéz megmondani mi lesz, két remekül összerakott csapat, jó kis taktikus meccsek várhatóak.
Kép
Kép
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.04.11. 22:55:28

nagyon örülök a bajor monaco sorsolásának! nem mondom, h készülhetnek a döntőre, mert addig még akár egy atomháború is kitörhet, vagy egy kisbolygó is nekimehet a Földnek, de sztem azért nem véletlenül esik rosszul innentől minden étkezés a madridiaknak. hogy miért? mert a bajernnek nem fognak hármat rúgni, mint a bvb-nek, vagy ha megrúgnák, akkor hatot kapnának. és hát otthon azért a bmonaco nem biztos, h verhető. úgyhogy lehet, h most sem lesz meg az áhított tizedik. :mrgreen: igaz, elsősorban pep miatt, de nagyon szurkolok a münkennek.
az atletico-cselzi meccs már más. sztem nincs olyan ember, aki meg tudná mondani most, h mi lesz a végeredmény. mindkét edző állat, és a brigádok kb ugyanazt játszák, majdnem tökéletesen. talán az dönthet a spanyolok javára, h brutális pluszt adhat nekik maga az a tény, h ott vannak a négyben.
érdekes bugik lesznek.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.11. 18:35:04

Na végre,csak megkapta a Real a Bayernt,remélem hülyére verik őket a bajorok és akkor máris nem fáj annyira a Barca kiesése! :lol:
Ha meg ne adj Isten továbbmegy a Real akkor meg is érdemlik a döntőt,de remélem ott azért megkapják a Chelsea-t és akkor már csak elbuknak! :mrgreen:

Legalább az is kiderült,hogy mi meccseltünk volna a Chelsea ellen...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.11. 16:34:33

Az UEFA Fegyelmi Szabályzata kimondja, hogy az európai porondon nem szabhatják meg riválisuknak, hogy melyik játékost küldhetik pályára, és melyiket nem az adott mérkőzésen, így végső soron mindegy, hogy mi szerepel a két csapat által megköttetett szerződésben. -nso
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.11. 16:21:13

Rumig írta: Az általad is linkelt nso hírben az áll, h az idény előtt került bele ez a fizetős kitétel a szerződésbe.
Tehát teljesen jogos, amit MQuC ír :!: Az persze lehet, h idén sem bíztak benne, h magasra juthatnak, de ugye (ha jól emlékszem a kalapokra) akár már a csoportban is összekerülhettek volna. A Chelsea nem volt hülye, na...
Abszolút igazad van ,elsiklottam a sorok között felette! :^o
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.04.11. 15:55:37

Alcantara írta:
MQuC írta:Mondjuk át kellett volna gondolni ezt szerződéskötéskor.
Azt ne felejtsd el, amikor ez a szerződés megköttetett az ATM a vesztesek Ligájáért harcolt rendszeresen. 3 évvel ezelőtt szerintem az elnök sem gondolta, hogy ott lesznek a BL legjobb négy csapata között vagy egyáltalán a BL-ben egyenes kiesésben. Teljesen lényegtelen dolognak tűnt, mert nem egy célokért küzdött 3 éve a két klub.
Az általad is linkelt nso hírben az áll, h az idény előtt került bele ez a fizetős kitétel a szerződésbe.
Tehát teljesen jogos, amit MQuC ír :!: Az persze lehet, h idén sem bíztak benne, h magasra juthatnak, de ugye (ha jól emlékszem a kalapokra) akár már a csoportban is összekerülhettek volna. A Chelsea nem volt hülye, na...
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.11. 14:58:02

Chelsea-Atletico: Ez szó szerint kőkemény ütközet lesz. :D Főleg, ha az első meccsnek úgy mennek neki, hogy hazai részről a "csak ne kapjunk gólt" mentalitás, vendég részről meg "rendezkedjünk be egy döntetlenre, aztán majd a visszavágón valahogy" fog érvényesülni. Persze kerekedhet belőle élvezetes párharc is, de itt tényleg a a foci küzdelmesebb oldala fog dominálni.
Egyértelműen az Atleticonak szorítok( a szurkolok az túlzás), de az esélyeket abszolút 50-50-nek érzem. Az kétségtelen, hogy a matracosok sokkal jobban össze vannak rakva és iszonyatosan motiváltak, ugyanakkor a Chelsea mellet szól a rutin és bármilyen nehéz elismeri, de Mourinho személye is. Ha valaki, akkor ő tudhatja, hogyan lehet túl jutni rajtuk.

Real-Bayern: Itt viszont sokkal inkább egyértelműbbnek tűnnek számomra az erőviszonyok. Nem nagyon látom, hogyan tudná meg fogni bajorokat a Real. A Bayern szinte minden tekintetben bivalyerős. A labdabirtoklásra épülő játék nem fekszik a Realnak, a kontrákra ez a Bayern nem szokott túl sok lehetőséget adni, szóval, ha nem is eget verően nagy különbséggel, de szerintem Pepék mennek tovább.

A döntőben pedig nekik nem fog ízleni a matracosok taktikája és újoncot avathatunk a BL győztesek történetében. :) Így, hogy mi már kiszálltunk a versenyfutásból, ez tűnik a legjobb forgatókönyvnek.

EL: A Valencia továbbjutására szerintem senki nem számított, a Sevilláé már annál inkább benne volt a pakliban, még ha nem is ilyen simán. A Juve tegnapi játéka pedig aligha lesz elég a Benfica ellen. Viszont, ha hozzák, amit tudnak, akkor érik a Juve-Sevilla döntő, remélhetőleg nem hazai győzelemmel.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.11. 14:55:45

MQuC írta:Mondjuk át kellett volna gondolni ezt szerződéskötéskor. Nem tudom elhinni, hogy e mellett az egy pont mellett ne mentek volna el a Chelseanél, s kardoskodtak volna az idők végezetéig mellette. Nem volt egy nagy dumás madridi oldalon, aki azt mondja, hogy ugyan már, azért mi nem vagyunk akkora csapat, meg egyébként is, egy kapuson nem áll vagy bukik majd a meccs, stb. Még nem is kellett volna nagyon mélyre nyalni a Chelsea vezetőségnek. :lol:
Azt ne felejtsd el, amikor ez a szerződés megköttetett az ATM a vesztesek Ligájáért harcolt rendszeresen. 3 évvel ezelőtt szerintem az elnök sem gondolta, hogy ott lesznek a BL legjobb négy csapata között vagy egyáltalán a BL-ben egyenes kiesésben. Teljesen lényegtelen dolognak tűnt, mert nem egy célokért küzdött 3 éve a két klub.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.04.11. 14:51:01

Az Atletico 30 évente jut el idáig nemigaz, hogy nem ér meg nekik 16 milliót a döntő.... Az elődöntő is a belga játéka miatt lett meg... Ráadásul nyáron szétvásárolják a csapatot, úgy jár mint a BVB nagy lehetőség ez nekik.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.04.11. 14:29:36

Adva van a négy csapat, Chelsea, Atletico, Bayern és a Real négy olyan csapat, ahol egyiknek se tudnék örülni, ha a végén nyer...pedig az egyik fog
CSak ne a Real legyen és ne a Chelsea, és ne a Atletico, de akkor a Bayern ők meg nyertek tavaly meg majdnem előtte is... mi meg sehol se vagyunk... Azért kereshetnénk, már felelősöket. Tavalyi Bayern ellen is legalább valakinek le kellett volna mondania...
Van legalább 10 nagyon jó játékosunk és semmi eredmény, azért ez zavaró főleg, hogy honnan kerültünk ide
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.11. 14:23:21

a madridisták nem értik, h miért tartja mindenkit őket esélytelennek. hát azért, mert évek óta nem képesek senki komoly ellenfelet megverni. egy-egy jo meccs becsuzhat, de ahhoz h nekik legyen egy kis esélyük két meccsen, otthon kell egy 2-0...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.11. 14:09:50

Mondjuk át kellett volna gondolni ezt szerződéskötéskor. Nem tudom elhinni, hogy e mellett az egy pont mellett ne mentek volna el a Chelseanél, s kardoskodtak volna az idők végezetéig mellette. Nem volt egy nagy dumás madridi oldalon, aki azt mondja, hogy ugyan már, azért mi nem vagyunk akkora csapat, meg egyébként is, egy kapuson nem áll vagy bukik majd a meccs, stb. Még nem is kellett volna nagyon mélyre nyalni a Chelsea vezetőségnek. :lol:
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.04.11. 14:08:12

Tökéletes sorsolás.


Figo :mrgreen:

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.11. 13:45:10

shutterisland írta:a chelsea és a bayern kezd idegenben, ezért 60% körül adok ennek a két csapatnak.
nem tudom, hogy lesz e ronaldo és hazard, de ezek azért átírják a meccsek forgatókönyveit...courtoissal egyetemben.
Az esélyeket egy az egyben én is így látom!
Örülök, ennek a sorsolásnak, mert így mindkét párharcban megvan az a csapat, melynek egyértelműen szurkolok. Míg ha Chelsea-Real, Atletico-Bayern lett volna, akkor ott majdnem teljesen semlegesen néztem volna a meccseket.
Ebben nincs konkretizálva, de a cikket úgy értelemezem ,hogy az egymás elleni párosítás esetén és nem meccs/8 milla.
Mellesleg szerintem mindegy, mert nem fognak fizetni, inkább nem védetik.
De még így is soknak találom, a helyükben nem fizetnék ezért. Bár nyilván, ha cserekapus hülyeségén menne el a továbbjutás, akkor verhetik a fejüket a falba, de vállalnám inkább ezt a kockázatot.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.11. 13:41:44

Én visszakerestem helyetted, hogy ne fáradj! :lol:

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... en-2327923" target="_blank

Ebben nincs konkretizálva, de a cikket úgy értelemezem ,hogy az egymás elleni párosítás esetén és nem meccs/8 milla.
Mellesleg szerintem mindegy, mert nem fognak fizetni, inkább nem védetik.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.11. 13:37:10

pontosaban 16 milliot, két meccsről van szó. lusta vagyok visszakeresni, de mecsenként 8-ról volt szó
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.11. 13:24:43

visca el barca írta:
Alcantara írta:Most nézem, az UEFA hivatalos közleményt adott ki, mindegy mi van Courtois szerződésében, szerepelhet hivatalosan a két meccsen. Jogilag érdekes a dolog mindenképpen.
szted a cselzi nem fogja utáni beperelni őket szerződésszegésért?
Nem kell beperelni őket, mert az UEFA csak és kizárólagosan a szabad játékról rendelkezik.
Ezzel pedig nyitott kapukat dönget, mert a Chelsea nem tiltja meg, hogy védjen ellenük. Ellenben a pénzére jogosan tart igényt. Ebbe viszont az UEFA sem szól bele, magyarán a kiadott közleménynek az égvilágon semmi értelme.

Cerezo papa majd eldönti, megér 8 millió fontot neki a kapus játéka vagy nem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.11. 13:21:52

Alcantara írta:Most nézem, az UEFA hivatalos közleményt adott ki, mindegy mi van Courtois szerződésében, szerepelhet hivatalosan a két meccsen. Jogilag érdekes a dolog mindenképpen.
szted a cselzi nem fogja utáni beperelni őket szerződésszegésért?


csaba,

már most ott tartunk, hogy a legkönnyebb ellenfelet kapták :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.04.11. 13:18:04

Az én tippem egy Atma és egy Bayern továbbjutás. Ez a Real nem tudja kiverni ezt a Bayernt. Ha pedig összejön egy Atma-Bayern döntő, én fogadni nem mernék a győztesre.
(Na jó, talán a Bayernre.)
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.11. 13:16:05

Most nézem, az UEFA hivatalos közleményt adott ki, mindegy mi van Courtois szerződésében, szerepelhet hivatalosan a két meccsen. Jogilag érdekes a dolog mindenképpen.
Válasz küldése