Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.14. 01:28:50

Nero. írta: Régebben Coutinhot gondoltam Iniesta .
Pár hete meg idéztem a gyereket azóta a csapból is o folyik. :D Legújabb pletyka hogy Turanra el cseréljük meg még fizetünk mellé de ha az Enrique team igazolásait vizsgálom nem valószínű hogy megvesszük, valószínűbb egy meglepetés igazolás. Szerintem Bellerínért se tettünk ajánlatot.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Tromort77

2016.11.14. 00:38:18

palesz77 írta:Barca want to sign Valencia RB Joao Cancelo (22) in January but could wait until summer because the club is not willing to pay €25M. [SPORT]
Tökön szúrom magam ha jön egy Vidal 2.0.
El kell dönteni, hogy SR-e az elsőszámú, mert ha igen, akkor felesleges hozni egy 22 évest mögé. Ha pedig nem SR az elsőszámú akkor meg nem egy 22 éves fogja őt kiszorítani aki védekezésben pláne nem tűnik jobbnak.

Jöjjön egy rutinos öreg akit belehet dobni arra az évi 15 meccsre ahol SR pihen. Egyébként meg SR teljesen jó. Sőt, egy Srna vagy egy Lichtsteiner is sokat tudna tanítani SR-nek.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.14. 00:23:45

Barca want to sign Valencia RB Joao Cancelo (22) in January but could wait until summer because the club is not willing to pay €25M. [SPORT]

Ez tok jo, csak addig nem tudom mit akarunk az egy szem Robinkkal.. :D Vagy megvesszuk valamelyik oreget nyarig? Oszinten ketlem..
MessiNeymarSuarez írta:Mundo szerint döntött a vezetőség, és megveszik véglegesen Marlont, a megbeszélt 6 millioért =D>
Nagyon helyes húzás szerintem.
Barca fiatalok topicot nem olvasol latom.. :mrgreen:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10089
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.13. 15:33:19

Mundo szerint döntött a vezetőség, és megveszik véglegesen Marlont, a megbeszélt 6 millioért =D>
Nagyon helyes húzás szerintem.


Már amúgy rajongókat is szerzett:
https://www.instagram.com/p/BMtu1usjcJo/" target="_blank

:mrgreen:



Más:
Elvileg Robert a mai Portugál meccsen kint lesz megfigyelni, elsődleges kiszemelte Cancelo
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.13. 11:23:48

palesz77 írta:
mess2009 írta:Vidalt megvették 18.M -ért 2015. júniusában azzal, hogy csak 2016 ban léphet pályára. Alves távozása 2016 májusában vált véglegessé, Vidal 2016 január 6.-án debütál Alves helyén, majd rá három napra kezdő szintén Alves helyén. ezek tények. most még a korrektség kedvéért mellé teszem, amit a fejemre olvastál: a kettőnek semmi köze egy máshoz.
Oda szerintem januart akartal irni, csak mielott meg valaki ezt lovagolna meg. De amugy Alves nem azert ment el, mert Vidal jott, hanem forditva. 2015 nyaran mar majdnem lelepett Dani, akkor meg tudta gyozni a klub a maradasrol, de csak ilyen feltetellel gondolom, hogy utana ingyen mehet, ezert mar akkor hozni akartunk valakit, hogy nyarra beleszokjon a rendszerbe. Nem jott sajna be Vidalnak hala, de attol meg nem Aleix miatt ment el Dani.
Pontosan. Alves maradhatott volna nyáron, ha akar, és akkor Vidalt eladtuk volna, hisz LE már korábban megorrolt rá, ezért mondom, hogy ő itt nemvolt tényező, szezon vége felé már szinte Douglas is előtte volt a sorban. A brazil azért ment, mert menni akart, és ha vki zavarhatta, az inkább SR, ő kapott szezon vége felé lehetőséget a kárára, de továbbra is ő maradt az elsőszámú, csak már nem volt bérelt helye a kezdőben. Ha meg ezt nem tudta elfogadni, jobb, hogy elment. De szerintem nem emiatt ment el.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.13. 10:52:43

mess2009 írta:Vidalt megvették 18.M -ért 2015. júniusában azzal, hogy csak 2016 ban léphet pályára. Alves távozása 2016 májusában vált véglegessé, Vidal 2016 január 6.-án debütál Alves helyén, majd rá három napra kezdő szintén Alves helyén. ezek tények. most még a korrektség kedvéért mellé teszem, amit a fejemre olvastál: a kettőnek semmi köze egy máshoz.
Oda szerintem januart akartal irni, csak mielott meg valaki ezt lovagolna meg. De amugy Alves nem azert ment el, mert Vidal jott, hanem forditva. 2015 nyaran mar majdnem lelepett Dani, akkor meg tudta gyozni a klub a maradasrol, de csak ilyen feltetellel gondolom, hogy utana ingyen mehet, ezert mar akkor hozni akartunk valakit, hogy nyarra beleszokjon a rendszerbe. Nem jott sajna be Vidalnak hala, de attol meg nem Aleix miatt ment el Dani.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.11.13. 09:33:51

LG írta:Hát persze, hisz rengeteg stabil klasszis jhv. van napjaikban, bőven válogathatunk belőlük.

Az Alves-Vidal cserét nagyon benézted, szó nem volt ilyenről, utóbbinak semmi köze előbbi távozásához. =;
Vidalt megvették 18.M -ért 2015. júniusában azzal, hogy csak 2016 ban léphet pályára. Alves távozása 2016 májusában vált véglegessé, Vidal 2016 júni 6.-án debütál Alves helyén, majd rá három napra kezdő szintén Alves helyén. ezek tények. most még a korrektség kedvéért mellé teszem, amit a fejemre olvastál: a kettőnek semmi köze egy máshoz.
én itt a Barcelona játékos-menedzselését bíráltam elsősorban ...nem írom le újra miért. nem bántottam SR.-t (sőt éppen én védtem meg az állítólagos nagy hibája okán legutóbb...) hanem azt szeretném, hogy olyan ember kerüljön mellé (a posztra és nem eleve a padra!) aki miatt nem válunk azonnal sebezhetőbbé a jobb oldalon, és nem kell jövőre újra jobbhátvédet keresni... :(
tudom, hogy mi a kispad és mi a standard állomány de azt is, hogy minél kisebb a minőségi különbség annál erősebb a csapat.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.13. 01:22:48

recrea írta:Palesz, sok alapot nem adok egy-egy játékos hangzatos nyilatkozatának, nekem sok a pletyka Bellerin körül, bár valszeg egy rutinosabb játékos lesz a megoldás, ami tetszetős számomra.
Nekem azért gyanús, mert most fog hosszabbítani is, és már 1-2 hónapja nagyon elcsendesedtek róla a pletykák. Szerintem megkerestük, de kikosarazta a csapatot, ezért más alternatívák után néztek Roberték.
Gareth Tello írta: Idén megnéztem már néhány Benfica-meccset (leginkább a kezdő balhátvédjük miatt, akit nem nevezünk nevén :mrgreen: ), és a jobbhátvédjük, Nélson Semedo, rendszeresen korrekt teljesítményeket tesz le az asztalra. :) Még csak 22 éves, a portugál ligában játszik, és már most hallani Premier League-topcsapatok érdeklődéséről iránta, szóval aligha lenne egy olcsó mulatság - de valamikor talán majd egy jó opció lehet számunkra is.
Megelozted Robertet. :D

Robert Fernandez is following Cancelo (Valencia), Nelson Semedo (22, Benfica), Andre Silva (21, Porto), Gelson Martins (21, Sporting) [md]
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.11.12. 18:50:11

Látom van itt megint szó Bellerinről és Coutinhoról.

Kezdeném Bellerinnel. Először is, minek? A jelenlegi szélsőhátvédeink közül pont SR nyújtja a legjobb teljesítményt. Érdemes felnézni whoscored-ra. Az MSN után a legjobb SR és ugye a támadók rendszerint jobb osztályzatokat kapnak a sok csel miatt. Bellerin lehet jó játékos, de valszeg nem erősödne, hanem gyengülne vele a kezdő SR-el szemben, cserének pedig luxus. Ha van pénz és Bellerin elfogadja h kb annyit játsszon, mint DIgne, akkor jöhet, de sokkal inkább egy DIgne-szerű, kevésbé sztárolt játékosnak örülnék, aki tuti elfogadja a cserepadot.

Coutinho jó. Nagyon is jó, de a kérdés, hogy hova jönne? Iniesta helyett talán? Épp oda próbáljuk beépíteni Denis Suarezt.

Végül pedig visszatérve SR-re. Volt 1 rossz meccse az utóbbi majd másfél évben. :lol: Erre van, aki stabil klasszist akar helyette. Mégis mi szerintetek egy stabil klasszis? Alvesnek minden 3. meccse értékelhetetlen volt, Albának 10ből mondjuk 3 Godmode, 1 rémes, 4 jó közepes, 2 kevésbé arányban játszik. Jelenleg SR-nél jobbat nem találunk és nem is kell keresni. Ő az aktuális új fiú a kezdőben, ezért pár bunkó vele van megakadva, miközben az egyik legjobb a csapatban. Hamarabb kéne akkor Alba helyére hozni mást.
A Fifa egy szégyen
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.12. 18:02:59

miro14 írta:
barca0417 írta:Lichtsteiner az elmúlt évek legalulértékeltebb jobbhátvédje szerintem. Nekünk az említett 3-as ból ő lenne a legjobb.
Volt szerencsém élőben látni egy Lazio-Juventus meccsen.
Félelmetes amekkora teherbírása van. Igazi nyerserő,agyon ütni se lehetne,60 métert bejátszik minden meccsen. Szvsz volt nálatok egy ilyen szélső védő,Zambrottának hívják.
Erősödnétek vele szerintem.
Zambrottával pont befürödtünk, olyan ne legyen.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2016.11.12. 17:47:24

a Juve a 2. kedvencem, ezért én is sok meccsen láttam, nem élőben sajnos, de tudom hogy jól járna vele a Barca. Sergi Robi val ketten tökéletesen megoldanák a posztot. 8)
Kép
Avatar
miro14
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.11.12. 13:59:00
Tartózkodási hely: Pécs

2016.11.12. 17:44:32

barca0417 írta:Lichtsteiner az elmúlt évek legalulértékeltebb jobbhátvédje szerintem. Nekünk az említett 3-as ból ő lenne a legjobb.
Volt szerencsém élőben látni egy Lazio-Juventus meccsen.
Félelmetes amekkora teherbírása van. Igazi nyerserő,agyon ütni se lehetne,60 métert bejátszik minden meccsen. Szvsz volt nálatok egy ilyen szélső védő,Zambrottának hívják.
Erősödnétek vele szerintem.
RMCF.

" We got a few more years. " - Roger Federer
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2016.11.12. 17:25:07

Lichtsteiner az elmúlt évek legalulértékeltebb jobbhátvédje szerintem. Nekünk az említett 3-as ból ő lenne a legjobb. 32-éves, még nem akar nyugdíjba menni és mivel a Juvéban sem kezdő, gondolom egy még egyel erősebb csapatban is elfogadná ezt, de jó alternatíva lenne Robi mögé. Tud támadni és védekezni is.
Cancelo nagyon jó játékos, de ő úgy mond felesleges, ha van egy Sergi Robertonk, Srna meg jó, de a 34-éve nekem soknak tűnik.
Szerintem a svájci egy jó megoldás lehet és olcsó is. Meg amúgy középső védőt is tud játszani ha minden kötél szakad, márpedig jelenleg is "szakad" azért rendesen a sok sérülés miatt.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.11.12. 11:35:44

Feast4 írta:
mess2009 írta: a közelmúlt történelméből. SR. Vidal befuccsolásával párhuzamosan "alakul" én nem egy "rutinosabbat" [-X hanem egy stabil klasszist hiányolok.
Nem hiszem hogy egyenlőre kéne.SR. Összehozott egy olyan rossz meccset ahol igazából rajta kívül 3-an is bűn gyengék voltak.Meg volt egy bepassza amiből kaptunk mégegy gólt de ezt bőven összehozta nem egyszer Alves is.Szerintem még várni kell azzal hogy padra vagy kezdőbe hozunk játékost.
Sztem sem hibázik többet hátul, mint Alves, a beadásai meg jobbak...ellenben a brazil rohadt erős volt a kispasszos- és szélső játékban, továbbá mindig jól kapcsolódott be a támadásokba, szinte kivétel nélkül, illetve volt egy ellentmondást nem tűrő stílusa és nyerni akarása, amitől nagyon pozitív lett az ő megítélése. Embert nem láttam ennyit melózni a pályán. Róla még meg kell jegyeznem, h pályafutása során mindig jó helyen volt, sztem most is eszetlen jól igazolt.

Palesz, sok alapot nem adok egy-egy játékos hangzatos nyilatkozatának, nekem sok a pletyka Bellerin körül, bár valszeg egy rutinosabb játékos lesz a megoldás, ami tetszetős számomra.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.12. 11:10:50

mess2009 írta: a közelmúlt történelméből. SR. Vidal befuccsolásával párhuzamosan "alakul" én nem egy "rutinosabbat" [-X hanem egy stabil klasszist hiányolok.
Nem hiszem hogy egyenlőre kéne.SR. Összehozott egy olyan rossz meccset ahol igazából rajta kívül 3-an is bűn gyengék voltak.Meg volt egy bepassza amiből kaptunk mégegy gólt de ezt bőven összehozta nem egyszer Alves is.Szerintem még várni kell azzal hogy padra vagy kezdőbe hozunk játékost.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.12. 11:08:58

Hát persze, hisz rengeteg stabil klasszis jhv. van napjaikban, bőven válogathatunk belőlük.

Az Alves-Vidal cserét nagyon benézted, szó nem volt ilyenről, utóbbinak semmi köze előbbi távozásához. =;
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.11.12. 10:59:09

LG írta:
mess2009 írta:tudom, hogy a Brazil válogatott nem igazán penge(bár lehet, hogy kilábalóban van!) de mégis: egy Brazil válogatott jhv.-et cseréltünk le Vidalra.(Alves) egy olyan emberre akit nem, hogy játszatni de még eladni sem tudunk! itt tart jelenleg a Barca játékos-menedzselés ez a szomorú tény. na meg az, hogy még most is kiöregedő "olcsó pót embereket" nézegetnek olyan posztra, ahová évek óta de Alves eladása után napnál világosabban egy igazi klasszis kellene.
komolyan: csoda hogy(még!!) itt tartunk.
Elcseréltük Alvest Vidalra? Ezt honnan szedted? :roll:

Most van tehetségünk Robi személyében, érthető, hogy mellé egy rutinosabb játékost akarunk.
a közelmúlt történelméből. SR. Vidal befuccsolásával párhuzamosan "alakul" én nem egy "rutinosabbat" [-X hanem egy stabil klasszist hiányolok.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.12. 09:49:16

mess2009 írta:tudom, hogy a Brazil válogatott nem igazán penge(bár lehet, hogy kilábalóban van!) de mégis: egy Brazil válogatott jhv.-et cseréltünk le Vidalra.(Alves) egy olyan emberre akit nem, hogy játszatni de még eladni sem tudunk! itt tart jelenleg a Barca játékos-menedzselés ez a szomorú tény. na meg az, hogy még most is kiöregedő "olcsó pót embereket" nézegetnek olyan posztra, ahová évek óta de Alves eladása után napnál világosabban egy igazi klasszis kellene.
komolyan: csoda hogy(még!!) itt tartunk.
Elcseréltük Alvest Vidalra? Ezt honnan szedted? :roll:

Most van tehetségünk Robi személyében, érthető, hogy mellé egy rutinosabb játékost akarunk.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.12. 09:35:31

Igazából Denis Gomes és Rafhina is nagyon biztató jeleket mutat mindamellett hogy mindháromnak volt már nagyon megcsúszott meccse.Szerintem legalább egy évig nem fogunk igazolni még.(Mondjuk sok múlik azon, hogy LE hosszabbít e.Ahogy látom van a fejében egy koncepció hosszabb távra és ahhoz igyekszik a csapatot hozzá állítani.De ha elmegy borulhat az egész.Még legalább két évig bízom benne hogy marad.)Itt szerintem nyáron Max a keretben lesz takarítás, esetleg hozunk jobb hátvédet.SR számára szerintem halmozottan fontos lesz a Real elleni meccs.Ha azt le tudja hozni hiba nélkül szerintem hosszú távon megszilárdíthatja a helyzet LEnél.(Bár a jelenlegi keretben most is szilárd.)Ez esetben csak a padra fogunk embert hozni.Ha csinál viszont még néhány barbattükköt a továbbiakban nem lepne meg ha komolyabb név felé mozdulnánk.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.11.12. 08:46:36

tudom, hogy a Brazil válogatott nem igazán penge(bár lehet, hogy kilábalóban van!) de mégis: egy Brazil válogatott jhv.-et cseréltünk le Vidalra.(Alves) egy olyan emberre akit nem, hogy játszatni de még eladni sem tudunk! itt tart jelenleg a Barca játékos-menedzselés ez a szomorú tény. na meg az, hogy még most is kiöregedő "olcsó pót embereket" nézegetnek olyan posztra, ahová évek óta de Alves eladása után napnál világosabban egy igazi klasszis kellene.
komolyan: csoda hogy(még!!) itt tartunk.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.11. 22:00:34

recrea írta:Ha tippelnem kéne, azt mondanám, h Bellerin és Coutinho is itt lesz 1-2 éven belül.
:arrow:
palesz77 írta:"If I wanted to play at Barcelona, I would have just stayed," - Bellerín
Nem tűnik úgy, mint aki nagyon itt akarna játszani.. :D Most hosszabbított amúgy, én nagyon bízok benne, hogy nem kell bankot robbantanunk érte, az azt jelentené, hogy Robi befürdött.

Coutinho talán, de te is írtál indokokat arra, hogy miért felesleges. Mondjuk nekem Gomes irányába vannak kétségeim, a City meccsen kívül, ahol az első 35 percben Busi is baromi jó volt, nem játszott még túl meggyőzően - nyilván csak saját vélemény ez -, de ideje van, reméljük türelem is lesz felé, bizonyíthat még bőven.
Bob_Marley írta: nem tud védekezni.
Ez mondjuk nem igaz Coutinhora azért szerintem, Klopp csapatban alapból nem is játszhatna, ha nem rakná oda a saját részét védekezésben ő is. Fejlődnie kéne, azt adom, de szerintem ezen nem bukna meg, ha esetleg jönne.
Varatrix írta:Sok szurkoló erre van kiélezve nem érdekli milyen áron, de jönnie kell nagy névnek.

Én bízom benne hogy a vezetőségnek van sütnivalója. Előbb adjuk már meg az esélyt Andre Rafinham Denis hármasnak mielőtt elverünk akármennyit a brazilra. Őt sem kell életbiztosításként kezelni.
Luchot nem nagyon hatják meg a külsős dolgok hál istennek, szóval szurkolói nyomásra nem hiszem, hogy idehozatna bárkit is. Erről amúgy eszembe jut egy mostani Klopp interjú, kérdezték az igazolásokról már most, és odaszólt az újságíróknak egyet, szerintem tökre igaza volt. "I can't believe how obsessed you all are with the transfer window. You don't believe for a second in improvement on training pitch." Hajlamosak vagyunk elkövetni ezt, én is rendszeresen csinálom, tudom, de tényleg időt kell adni előbb a saját játékosoknak a bizonyításra, ráérünk Coutinhon agyalni 1-2 év múlva szerintem - már ha nem fürdenek be baromi látványosan a sajátjaink.

Ezzel a második résszel meg egyetértek, ha már itt vannak, előbb őket próbálgassuk. Coutinhonak is kéne idő, amíg beleszokna az új szerepkörbe - nem 100%, de szinte biztos -, akkor Denisék is érdemelnek azért valamennyit.. Szezon végéig sok változhat még, ha Denis pl ilyen meccseket hoz egyre sűrűbben, mint most a Sevilla ellen, akkor felesleges is lenne a brazil ennyiért.
pep71 írta:Coutinho sokkal jobb játékos mint D.Suarez és Rafinha. Meg sem közelítik összjátékban, kreatívitásban, lövőtechnikában a brazilt. Iniesta helyén tökéletes lenne, de egy Rakitic-Ini-Cou kpálya is marha jó lenne, Busquets nagyon lelassult, Rakitic simán átvehetné a helyét, legalább dinamikusabb lenne a kp, labdakihozatalban kéne Ini-nek többet segíteni, de ha lenne két ilyen kreatív játékos a kp-n, akkor nem Messi-nek kéne mindig visszalépni osztogatni, hanem eloszlana ez a feladat.
Verratti meg jobb játékos mint Rakitic, mégse hozzuk el. Meg alapból egy 24 éves játékosról beszélünk, aki már 3 év PL tapasztalattal rendelkezik, előtte játszott a La Ligában, előtte a Serie A-ban, az előtt meg a Brazil első osztályban. Nyilván előrébb tart, mint a két említett fiatal, de ez nem azt jelenti, hogy ők nem érdemelnek lehetőséget, és egy kis időt a bizonyításra.

Rakitic meg tényleg hasznos gyerek, de azért azt nem szeretném, hogy ő legyen az első ember, akin múlik a labdakihozatal. Busi gyenge mostanában, de még így is többre mentünk vele a City ellen, még a hibáival is, mint Rakétával, aki kb el is tűnt. Nem olyan labdabiztos ő, hogy ezt a szerepet jól teljesítse, sok jó tulajdonsága van, amivel kompenzálni tudja a hiányosságait, de nem ezen a poszton.

Coutinhoval jelenleg amúgy az lenne a bajom, hogy takarítás nélkül túl sok ilyen stílusú játékos lenne a keretben, míg egy igazi mélységi játékos, aki összefogja a csapatot, csak Busi. Gomest itt próbálgatjuk, mutat jó dolgokat, lehet ő még egy ilyen ember, de nekem vannak azért kétségeim. Ha Samper visszajön, akkor lesz még egy hasonló játékos, de akkor meg még sokkal többen lennénk középre. Nagytakarítást meg kétlem, hogy rendeznénk most. Még ha esetleg Arda el is megy Kínába - semmi jel nem utal rá, de ha mégis -, akkor is több mint elegen lennénk. Úgyhogy annak ellenére, hogy csúcsformájában talán ő lenne jelenleg a legtökéletesebb Ini utód szerintem is, most mégse hoznám el. Ahogy MQuCsabi is írta, 2 év múlva talán, addigra sok minden kitisztul, vele kapcsolatban is, meg a keret többi játékosával is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.11. 19:32:30

recrea írta:Ha tippelnem kéne, azt mondanám, h Bellerin és Coutinho is itt lesz 1-2 éven belül. Pénz sztem nem számít, rohadtul megszerezzük, akit akarunk, kivéve, ha az urak akarják...ha ők akarják, akkor egyértelműen ott lesz.
Nagyjából igen, de azért van kivétel, mikor a pénz igenis számit, pl. Thiago Silva.

Bellerin szerintem SR függő, ha Robi hosszútávon beválik, nem fog jönni.

Coutinhonál is fontos tényező, hogy Iniesta hogy fogja bírni, illetve a fiatalok hogy teljesítenek. Pl. ha Denis többször előtudna rukkolni olyan teljesítménnyel mint a Sevilla ellen, akkor én sem erőltetném a leigazolását.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.11.11. 19:05:17

Ha tippelnem kéne, azt mondanám, h Bellerin és Coutinho is itt lesz 1-2 éven belül. Pénz sztem nem számít, rohadtul megszerezzük, akit akarunk, kivéve, ha az urak akarják...ha ők akarják, akkor egyértelműen ott lesz.

Olyan komplett, ösztönös zsenit, mint Iniesta nehéz találni, jó koncepcióval sztem a Gomes-Denis kettősből is ütős középpályát lehet faragni, kár lenne őket elherdálni. Remélem, h jó szeme van a vezetőségnek, és türelme ahhoz, h az igazolt játékosokat felépíti, kihívásnak sem utolsó, mert valljuk be, Messi-Iniesta-Busi vonallal azért más edzőnek is leesett volna néhány kupa.

Ha már a másik topikban felmerült, sztem Conte eszméletlenül tud csapatot és közösséget építeni, sztem még nem is volt olasz edzője a csapatnak.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.11. 15:42:56

Két év múlva lesz baba. Ini addigra biztos visszavonul. Addigra az is kiderül, hogy tud-e teljes szezonban húzóember lenni.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.11. 14:47:16

Én is hasonlóképpen vélekedek mint lejjebb, középpálya tele, ráadásul elég drága igazolás lenne. Plusz a hektikusságán kívül (még egy hangulatember brazil....)ő leginkább bal támadót tol. Helye sincs, drága is, nem tud védekezni. Teljesen értelmetlen igazolásnak tartanám.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése