Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.12.22. 16:50:18

New signings with most appearances this season:

Denis Suarez 20
Andre Gomes 19
Lucas Digne 16
Samuel Umtiti 15
Paco Alcacer 11
Jasper Cillessen 4
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.21. 19:08:00

Samper írta:Barto azt mondja, hogy télen csak azok mennek el,akik netán elkéredzkednek. Tipp?
Vidal távozására látok esélyt, főleg ha jön Srna, vagy más a helyére, a többiek szinte biztos, hogy maradnak.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.12.21. 18:51:37

Barto azt mondja, hogy télen csak azok mennek el,akik netán elkéredzkednek. Tipp?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.12.18. 14:15:29

Samper írta:
MessiNeymarSuarez írta:"Marlon Santos on loan from Fluminense to Barça B, is now a Barça player, as club has exercised his purchase clause in less than 6M. [Diario Sport]"

Végre, örömteli hír, ideje is volt már =D>
Olvastam ma cáfolatot is. Hivatalos?
Ma már játszott az Ebro ellen, igaz csak csereként, szóval valószínüleg rendben vannak a dolgok.
Csak aztán nehogy kiderüljön, hogy ez is csak valami fű alatti dolog és mehetünk újra a bíróságra.
Forca Barca!!!!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.12.18. 09:30:14

Szerintem ez csak tűzoltásra jó.
Kérdés, mennyire fogja bírni a terhelést.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.12.18. 07:37:17

Remélem a főoldali Srna hír igaz lesz és hozzuk a horvátot. Nagyon jó játékosnak tartom. Kár, hogy már 34 éves, így valszeg nem hosszútávra tervezünk vele. Technikás játékos, szerintem illik a játékunkhoz még ha a gyorsasága meg is kopott. Úgy hogy én várom a télen, csak jöjjön.:-D

Szerintetek?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.12.16. 22:15:57

MessiNeymarSuarez írta:"Marlon Santos on loan from Fluminense to Barça B, is now a Barça player, as club has exercised his purchase clause in less than 6M. [Diario Sport]"

Végre, örömteli hír, ideje is volt már =D>
Olvastam ma cáfolatot is. Hivatalos?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.16. 12:22:08

"Marlon Santos on loan from Fluminense to Barça B, is now a Barça player, as club has exercised his purchase clause in less than 6M. [Diario Sport]"

Végre, örömteli hír, ideje is volt már =D>
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.14. 10:33:25

João Cancelo told Valencia he doesn't want to be sold now. Barça won't sign him in January but he's a main objective for next season [sport]

Remélem tényleg, és most Srna féle játékos jön tényleg. Azt is írták amúgy, hogy a Barca se akar most ennyiért igazolni, szóval sanszos, hogy tényleg nem most jön.. :D Remélem SR mindenbe beletanul év végéig, és akkor nem is kell senki. De amúgy érdekesség, hogy tegnap játszott 15 percet Robi a középpályán.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.12.13. 15:58:06

TripleH írta:Cancelo ha jön én Denis miatt aggódom csak, mert Rakitic helyén jó volt (Persze csak akkor ha Vidal is marad)
Nem vagyok benne teljesen biztos hogy értem, de ha Cancelo jön szerintem azért nem predesztinált hogy Roberto KP-ra visszamegy...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.12.13. 15:53:12

Cancelo ha jön én Denis miatt aggódom csak, mert Rakitic helyén jó volt (Persze csak akkor ha Vidal is marad)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.12.13. 13:57:49

Nem adunk ki rá milliókat túl sok veszíteni valója nincs a Klubnak nemhiszem hogy a fizetési igényével is gondok lennének. Szerintem fél évre keresve se találnák jobb megoldást nála. Nyáron meg változnak a feltételek Cancelo leigazolására, főleg ha a Valencia hozz ezt " szintet".
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.13. 13:03:07

Shakhtar Donetsk RB Darijo Srna (34) is waiting for the final meeting with Barcelona to reach the agreement and sign the contract. [md]

Emlékszem a 2008-as EB alatt tök megkedveltem, és örültem is volna neki - bár Dani volt az álmom, hál istennek teljesült is -, de nem hittem volna, hogy valaha is itt láthatom.. :D Mondjuk még mindig kételkedek, meg nem is tudom, hogy épp milyen állapotban van, de a nosztalgia miatt örülnék neki. A mostani EB-n ha az emlékeim nem csalnak egész jól tolta még, beugrósnak talán jó lenne.
LG írta:Szerintem a szezon hátralevő részéig ennyi elég is, nyárig próbáljuk betani SR-t, ha nem megy, akkor jöhet vki a kezdőbe. Télen eleve kisebb a választék, kevesebb az idő is.
Ezt arra az esetre írtam inkább, ha "kezdő szintű" játékos jönne, és nem egy Srna féle arc, aki csak betömné a tátongó lyukat itt a jobboldalon csere szerepkörben. Nem volt túl egyértelmű így visszaolvasva, sorry.
LG írta:Kisebb csapatok ellen tényleg jó lehetne Vidal, de egy rangadón Srna a rutinjával megbízhatóbb megoldás lenne, ha vmiért SR nem állna rendelkezésre.
Szerintem is ezért kerültek képbe rutinosabb rókák.
MessiNeymarSuarez írta:Épp akartam berakni hogy , a Diario Sport szerint is a Valencia 25 millio euroért elengedné Cancelot.


Mennyire jó a srác?
Tromort77 nagy kedvence, ő tudna mesélni.. :mrgreen: Amúgy ahogy írták is már, támadásban nyilván jó, a Ligában is az egyik legtöbb cselt bemutató játékos, hátrafele kérdéses inkább, hogy mennyire állná meg a helyét. Amennyi hír van róla, szerintem kisebb csoda lenne, ha nem ő jönne végül, de sok idő van még nyárig, addig bármi lehet.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.13. 12:12:57

barca0417 írta:Egyelőre nem igazán értem hogy mik a tervek.
Srna jó játékos, de jobb mint Vidal arra hogy Robi cseréje legyen? arra meg biztos hogy nem egy 34 éves védő kell hogy Robi visszamenjen a kp-ra.
Az is kérdés, hogy Vidallal számol-e egyáltalán LE, könnyen lehet, hogy a Mönchengladbach elleni meccset búcsúmeccsféleségként szánta neki, és a jó teljesítményé mit sem változtat a sorsán.

Kisebb csapatok ellen tényleg jó lehetne Vidal, de egy rangadón Srna a rutinjával megbízhatóbb megoldás lenne, ha vmiért SR nem állna rendelkezésre.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.12.13. 11:19:27

Samper írta:Draxler 36-ért eladó? Egyiktek se izgul rá?
Ha nem lenne annyi támadónk mint a szemét és nem lenne olyan sérülékeny, hogyha ránézek összetöri magát nyilván. :D
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2016.12.13. 09:48:03

Egyelőre nem igazán értem hogy mik a tervek.
Srna jó játékos, de jobb mint Vidal arra hogy Robi cseréje legyen? arra meg biztos hogy nem egy 34 éves védő kell hogy Robi visszamenjen a kp-ra.
Cancelo meg sokszor nem is védő hanem szélső, ergo védekezésben lehet ugyanazt tudja mint Vidal. Támadásban meg Aleix-el sincs gond.
Jelenleg Robi középpályán való játszatása ugyan jó lehetne, de rengeteg kp-nk van, megint nem kapna elég lehetőséget, pedig kiérdemelte most már.
kicsit én patt helyzetnek érzem a jelenlegit.
Talán a nyárig várni kéne és hozni egy igazi, minden szempontból megfelelő jobbhátvédet, de ez végre egy jól átgondolt igazolás legyen. Robi pedig a 12. emberünk lenne akár jobbhátvéd, akár középpályás poszton.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.13. 08:31:19

palesz77 írta: bár lehet "csak" annyi lesz, hogy SR mellé jön más is, és őket rotálja egymással.
Szerintem a szezon hátralevő részéig ennyi elég is, nyárig próbáljuk betani SR-t, ha nem megy, akkor jöhet vki a kezdőbe. Télen eleve kisebb a választék, kevesebb az idő is.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.13. 07:53:04

palesz77 írta:Valencia have made the Barca target Joao Cancelo (22) available for January transfer and club is now listening to offers for him. [sport]
+
A decision on signing Shakhtar Donetsk player Darijo Srna (34) will come soon. Srna is allowed to leave his club for free [sport]

Elültettétek páran a bogarat a fülembe, és egyre többet agyalok azon, hogy lehet tényleg az lenne a legjobb, ha SR-t visszatennénk a középpályára, és jönne egy kezdő szintű jobbhátvéd. Nagyon bírom Robit, és leginkább annak örülnék, ha beletanulna az új posztjába teljes mértékben, de tegnap néztem a PSG meccset, és Aurier beindulásai.. Ezek tényleg aranyat érnek, és ő nagyon kevésszer csinálja - nálunk mondjuk ha nem Denis játszik, akkor nem is tenné be neki senki erről az oldalról üresbe. Ha ezeket nem kezdi el hozni év végéig, kipróbálnám úgy a csapatot, hogy ő Rakitic helyén, mögötte meg egy támadó szellemű jobbhátvéd. Így a labdakihozatalokban ugyanúgy meglenne ő, mint az egyik legfontosabb láncszem a jobboson, labdabiztos, ütközik, jól szerel, BtB-nek is jó, de a hiányosságait jobbhátvéd poszton más pótolná. Csak ehhez meg túl sok a középpályásunk, főleg hogy Rakitic nem fog kikerülni a kezdőből, meg alapból Gomesbe nagyon beleszerelmesedett Lucho mostanság, így meg nem hiszem, hogy itt sokat játszana.

Na mindegy, a hírek miatt írtam le csak igazából, nagyon úgy néz ki tényleg, hogy már télen jön egy jobbhátvéd - legalább -, lesz kivel pihentetni Robit, és akár máshol is jtászatni néha. Érdeklődve várom Lucho terveit, bár lehet "csak" annyi lesz, hogy SR mellé jön más is, és őket rotálja egymással.


Épp akartam berakni hogy , a Diario Sport szerint is a Valencia 25 millio euroért elengedné Cancelot.


Mennyire jó a srác?


Amúgy szerintem mindenképp kéne Robi mellé egy ember, nem várhatjuk el tőle sem hogy az egész szezont lehozza hibátlanul, sérülés és hullámvölgy nélkül, úgy hogy az összes meccsen játszik. Mellesleg legalább 1-el több variáció lehetne, és olykor ő is játszhatna KP-n (vagy sokszor)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.12. 23:49:04

Valencia have made the Barca target Joao Cancelo (22) available for January transfer and club is now listening to offers for him. [sport]
+
A decision on signing Shakhtar Donetsk player Darijo Srna (34) will come soon. Srna is allowed to leave his club for free [sport]

Elültettétek páran a bogarat a fülembe, és egyre többet agyalok azon, hogy lehet tényleg az lenne a legjobb, ha SR-t visszatennénk a középpályára, és jönne egy kezdő szintű jobbhátvéd. Nagyon bírom Robit, és leginkább annak örülnék, ha beletanulna az új posztjába teljes mértékben, de tegnap néztem a PSG meccset, és Aurier beindulásai.. Ezek tényleg aranyat érnek, és ő nagyon kevésszer csinálja - nálunk mondjuk ha nem Denis játszik, akkor nem is tenné be neki senki erről az oldalról üresbe. Ha ezeket nem kezdi el hozni év végéig, kipróbálnám úgy a csapatot, hogy ő Rakitic helyén, mögötte meg egy támadó szellemű jobbhátvéd. Így a labdakihozatalokban ugyanúgy meglenne ő, mint az egyik legfontosabb láncszem a jobboson, labdabiztos, ütközik, jól szerel, BtB-nek is jó, de a hiányosságait jobbhátvéd poszton más pótolná. Csak ehhez meg túl sok a középpályásunk, főleg hogy Rakitic nem fog kikerülni a kezdőből, meg alapból Gomesbe nagyon beleszerelmesedett Lucho mostanság, így meg nem hiszem, hogy itt sokat játszana.

Na mindegy, a hírek miatt írtam le csak igazából, nagyon úgy néz ki tényleg, hogy már télen jön egy jobbhátvéd - legalább -, lesz kivel pihentetni Robit, és akár máshol is jtászatni néha. Érdeklődve várom Lucho terveit, bár lehet "csak" annyi lesz, hogy SR mellé jön más is, és őket rotálja egymással.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.12.10. 17:08:11

palesz77 írta: Én azt nem olvastam, hogy Rakitic beszélte volna rá, olyat viszont igen, hogy ő jönne, és a Mundo szerint már meg is kezdődtek a tárgyalások. Kérdés, hogy ennek mennyi a valóságalapja..
Jó játékos a horváth és bírnám, ha leigazolnánk, de hát 34 éves. Nem tudom ezen a szinten bírná e a tempót.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.10. 16:59:04

Normandia írta:Ki olvasott arról, amit a Farkas Norbi mondott, hogy Rakéta rábeszélte Srna-t a váltásra? Van valami konkrétum?
Én azt nem olvastam, hogy Rakitic beszélte volna rá, olyat viszont igen, hogy ő jönne, és a Mundo szerint már meg is kezdődtek a tárgyalások. Kérdés, hogy ennek mennyi a valóságalapja..
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.12.10. 16:49:15

Ki olvasott arról, amit a Farkas Norbi mondott, hogy Rakéta rábeszélte Srna-t a váltásra? Van valami konkrétum?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.12.09. 16:18:06

Draxler 36-ért eladó? Egyiktek se izgul rá?
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2016.11.30. 16:29:47

Coutinho (Liverpool): "Top 3 players in the world? My top three players in the world are the MSN trio" #fcblive [fft]

enyhén benyalt :mrgreen:

Barcelona are following Chelsea's defender Ivanovic (32), who'll be signed in January for RB position. Juventus are also interested. [gds]


ivanovic nem tudom mennyire lenne jó választás, kiégett, a chelsea szurkolók sincsenek vele megelégedve.. inkább jöjjön a horvát jobbhátvéd, ő nem nyert annyi mindent mint ivanovic, biztos sokkal motiváltabb lenne.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.28. 19:32:28

Ha Lucho Vidallal nem jott ki jol, bele se merek gondolni, mi lenne Aurierrel.. :D Cancelo jon szerintem majd amugy, de o meg csak nyaron. Telen pedig egy oreg roka, legalabbis errol szolnak a hirek. Akkor meg lehet SR megy vissza kozepre, de nagyon messze van ez meg, meg nagyon spekulacio az egesz - lehet nem is Lucho dont mar rola majd.
Válasz küldése