Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2017.01.19. 18:42:18

Sztem KdB a ManCity-ből jobb megoldás lenne.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.19. 17:45:50

Annyi miatt aggódnék, ő nem tudna akkora stabilitást adni a csapatnak, irányítani a játékot, gondolok itt arra, hogy tudja, mikor kell lassítani, gyorsítani a labdajáratást. Kevésbé labdabiztos is azért, mondjuk Inihez bárkit is hasonlítani bunkóság. :D
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2017.01.19. 17:38:12

S.Agüero írta:Rivaldo:

"In my opinion, Coutinho's a great player who knows Neymar well. I think they are both friends – players who stand out."

"Coutinho to Barca? I think that this transfer might happen because Barcelona is always going to attract the best, isn't it?"

"Coutinho is one of the players who stands out and I believe that his transfer will be a good thing for Barca for sure."

"Coutinho is a player who'd help Barcelona. Of course, Barca is a big club but w/ a player like him, it'd definitely be a big help"
Ezzel egyetértek, nagyon el tudnám itt képzelni, és szükségünk is lesz rá 1-2 éven belül. Iniesta pótlására nem nagyon tudnék elképzelni jobb opciót, még ha nem is tökéletesen egy poszt a kettő, de Coutinho abszolút beintegrálható a csapatba, szerintem.

Lucho érkezésével (és Xavi távozásával) a középpályánk szerepe az elmúlt 10 évben megszokotthoz képest csökkent, és talán valamennyit gyengült is, mármint játékban. Coutinho érkezésével ez változhatna, igazi pengés középpályás, és jelenleg ilyen csak egy van a csapatban, Ini személyében, aki ki tudja meddig lesz képes ezen a zseniális szinten játszani. Én nagyon örülnék neki.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.19. 17:25:41

Rivaldo:

"In my opinion, Coutinho's a great player who knows Neymar well. I think they are both friends – players who stand out."

"Coutinho to Barca? I think that this transfer might happen because Barcelona is always going to attract the best, isn't it?"

"Coutinho is one of the players who stands out and I believe that his transfer will be a good thing for Barca for sure."

"Coutinho is a player who'd help Barcelona. Of course, Barca is a big club but w/ a player like him, it'd definitely be a big help"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.01.19. 17:21:35

MessiNeymarSuarez írta:"Marlon Santos has signed a 5 year deal with the club.
[Sport]"
Itt se stimmel valami. Ez szivárgott ki a játékos, valamint a Fluminese környezetéből. A Barca hallgat. Már megint valami belső ellentét lehet. Netán a klubvezetés és LE között? Vagy valami más?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.18. 22:41:13

"Marlon Santos has signed a 5 year deal with the club.
[Sport]"
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.15. 10:10:38

MQuCsabi írta:Igen, ez jol sult el. Orulok, hogy nem jon.

Egyebkent, ha a szivere hallgatott volna, nyilvan jon, mivel mondta, hogy jonne. Egyszeruen csak nem kapott volna eleget :-D De jol van ez igy, orulhetnek a Shaktar szurkolok is.
Én örültem volna neki, de ha Vidal így nyomja, akkor tényleg felesleges lenne.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.14. 16:34:52

Igen, ez jol sult el. Orulok, hogy nem jon.

Egyebkent, ha a szivere hallgatott volna, nyilvan jon, mivel mondta, hogy jonne. Egyszeruen csak nem kapott volna eleget :-D De jol van ez igy, orulhetnek a Shaktar szurkolok is.
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.01.14. 15:31:44

palesz77 írta:The negotiations to sign Shakhtar full-back Darijo Srna (34) have broken, and Aleix Vidal (27) will not leave Barcelona in winter. [SPORT]

Darijo Srna (Shakhtar): Barca's interest? "I will stay at Shakhtar. I listened to my heart & I have taken the right decision." [FootballTV]
Örülök neki. Vidal megérdemel ennyit. Nincs baj Srna-val, de Vidal is tud annyit mint a horvát 34 évesen.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.14. 15:12:07

The negotiations to sign Shakhtar full-back Darijo Srna (34) have broken, and Aleix Vidal (27) will not leave Barcelona in winter. [SPORT]

Darijo Srna (Shakhtar): Barca's interest? "I will stay at Shakhtar. I listened to my heart & I have taken the right decision." [FootballTV]
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.01.13. 10:02:37

La Pulga írta:Lichtsteiner nem úgy volt hogy ingyen vagy nagyon olcsón hozható a télen?
Volt róla szó, de közben Alves megsérült ezért a Juventus nem engedi el a télen. Amúgy év végén lejár a szerződése.
Kép
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2017.01.12. 23:08:35

Lichtsteiner nem úgy volt hogy ingyen vagy nagyon olcsón hozható a télen?
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.01.12. 23:01:08

Tromort77 írta: Viszont ha Valdés nem top kapus akkor nem tudom ki az. Voltak hülyeségei, de rengeteg alkalommal amikor kellett olyan bravúrt nyújtott, hogy annak trófeákat köszönhet a csapat. MAtS még szerintem a cipőfűzőjét nem köthetné meg. Szimpatikus a német, de kb ha 5 olyan meccsére emlékszem amikor mutatott be bravúrt, azaz különbséget jelentett.
Az idő megszepít mindent! :D

Valdes egy közepes bravúrkapus volt semmi több.Évekig az volt a szerencséje, hogy egy olyan középpályás sor volt előtte hogy labdát is alig látott.De ha látott abban többször volt gáz rendesen.Annyi potyát még a jó eg sem látott. :D 1 percen belül kapott gól, hazaadást felveszi kézbe stb.Hatalmas bravurokat tudott de egy idő után már ha hátra passzolták neki a labdát már az ideg kerülgetett. Sajnos egy Buffon vagy egy fénykorát élő Cassilas cipőjét se vihette volna soha.A masik meg a Barcanal évtizedes hagyomány, hogy kapusgond van.Ezt Bravo és Mats oldotta fel egy rövid időre de tavaly évvégén Bravo se uralta már a zónát úgy ahogy azt sokan látták.A németet meg a védelem minden meccsen legalább egyszer olyan helyzetbe hozza hogy azon már nem igazán lehet segíteni.Amúgy bár szeretem Stegent de ő is tud hatalmasakat potyazni.

Hogy ne legyek off, az igazolásaink közül hajlamosak vagyunk elfelejteni a hollandot.Peches volt a sérülésével, de jó lenne ha egy kicsit tudna teret nyerni magának.Szerintem mindket kapusunknak jót tenne egy egészséges rivalizálás.

Ami meg a jobbhatved posztot illeti, most komolyan Alvesről megy a vita?Évek óta azt csinált, hogy szerződéshosszabbitás előtt lehozott egy hihetetlen évét aztán jött a szokásos heptikussága.Nagyon szerettem Alves játékát(bár a pályán való viselkedését kevésbbé)nagyon sokat adott időről időre és tényleg abszulut nem látszott rajta a kor, de ha nem akart maradni akkor jobb ez így.Szerintetek egy elvagyodó erőszakkal(már úgy értem szerződéses kényszerrel) vagy pénzzel idekötött Alves mennyire lett volna hasznos?A baj inkább az hogy vettünk egy Gomest ahelyett hogy megoldottuk volna a jobbhatvéd kérdést.SR oké szerintem megy is neki(bár mostanában nem) de bakker folyamatosan játszik egy poszton ahova kényszerült és csodálkozunk, hogy nem kipukkant.Legalább egy becserelhető embert hozhattunk volna.De nem. Gomes...Ezt nem veszi be az agyam.

Amúgy ez a Cancelo igazolás se túl szimpatikus nekem kezdek úgy hozzáállni a valenciai igazolásokhoz mint az Arsenalosokhoz.A hideg futkos a hátamon tőle.Lehet alaposabban szét kéne nézni esetleg nem ligán belül, mert hianyposzt és nem kéne megint kidobni 50 milliót az ablakon...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2017.01.12. 23:09:58-kor.
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.01.12. 22:57:14

S.Agüero írta: Erről én nem tehetek. Vagy két gólpassz egy meccsen nem kimagasló egy védőtől? De az Osasuna ellen is rohadt jó volt, pedig ott még gólpasszt sem adott. :wink:
Csak közben zsákszámra nyeli a gólokat a csapat, nem egyszer az ő oldaláról.
Korábban már jeleztem: nem rossz ő szélsőként, de sokkal jobban járnánk, ha a középpályán játszana, mert ott még jobb teljesítményre képes.
Vicces, hogy a nyáron hogy hurrogtak itt páran amikor azt szajkóztam, hogy minimum egy jobbhátvéd kellene, mert ez így kevés. Ez egyre nyilvánvalóbb, kár tagadni. És nem vagyok abban biztos, hogy az a Cancelo megfelelő lesz, akit jóformán Montoya miatt "száműztek" a szélső védő pozícióból egy sorral feljebb.
Tromort77

2017.01.12. 21:42:04

S.Agüero írta:Bravo, mikor bohóc védelem mögött védett tavasszal, ugyanúgy nyelte a gólokat.
Valdes is kevés gólt kapott, mikor összeállt a védelem előtte, mégse volt egy top kapus.
Bravo-val valami nem stimmel egy jó másfél éve. Copa American is botrányos volt. Volt valami sztori, hogy beteg a kislánya, nem tudom ez mennyire igaz, de közel nincs ahhoz amilyen volt itt az elején.

Viszont ha Valdés nem top kapus akkor nem tudom ki az. Voltak hülyeségei, de rengeteg alkalommal amikor kellett olyan bravúrt nyújtott, hogy annak trófeákat köszönhet a csapat. MAtS még szerintem a cipőfűzőjét nem köthetné meg. Szimpatikus a német, de kb ha 5 olyan meccsére emlékszem amikor mutatott be bravúrt, azaz különbséget jelentett.

Elég megfoghatatlan ez a vita, mert amit lehet megfog, ezt elfogadom. Viszont csak nézzük meg más top csapatok kapusait. Rendre vannak olyan védéseik, hogy kiesek a fotelből. De Gea, Neuer, Buffon, Oblak, Courtois, Lloris, Navas, Cech
Ehhez képest számomra MAtS füstje nagyobb mint a lángja. Egy Barcához minden téren klasszis játékosok illenek és MAtS még nem az. Remélem megéri, hogy őt nyomatjuk. De jelenleg ennél sokkal több kell szerintem.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.12. 21:39:19

Ne haragudj, de nem tudom mit néztél, mert én egy olyan meccsére sem emlékszem, ahol kimagasló teljesítményt nyújtott volna. Se előre, se hátra. És nem én vagyok az egyedüli.
Erről én nem tehetek. Vagy két gólpassz egy meccsen nem kimagasló egy védőtől? De az Osasuna ellen is rohadt jó volt, pedig ott még gólpasszt sem adott. :wink:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.12. 21:36:56

crixus írta:Ne haragudj, de nem tudom mit néztél, mert én egy olyan meccsére sem emlékszem, ahol kimagasló teljesítményt nyújtott volna. Se előre, se hátra. És nem én vagyok az egyedüli.
Bilbao ellen osszel egyedul jatszotta be a jobboldalt kb, azert ha az nem volt kimagaslo teljesitmeny, akkor irrealis dolgokat varnak itt el paran a jovobeni jobbhatvedektol. De akkor tobb meccsen is nagyon jo volt, Gijon ellen is remekelt, a City ota esett vissza erezhetobben, de ettol meg az oszi teljesitmenyt felesleges elvitatni.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.01.12. 21:34:53

Egyébként én mindenképp "megszabadulnék" a Gomes, Masip, Vidal, Paco, Mathieu ötöstől legkésőbb a nyáron. Kapus poszton úgy is meglennénk, Vidal helyett kellene egy normális teljesítményre képes jobbhátvéd. Fabinho-val én is kiegyeznék például, a középpályán is meglennénk a Denis-Rafinha-Roberto trioval a kezdőink mögé. Ha Rakitic dobbantana az okozna fejtörést. Roberto ki tudna segíteni a jobbosra Fabinho (vagy más) cseréjeként, ha rotálni kell vagy eltiltás/sérülés esetén, illetve Busquets mögött is ő lenne az első számú alternatíva. De jó lenne őt konstans a középpályán tartani, mert ott lehetne a legtöbbet kihozni a játékából.
Matyi helyén Marlon-t én elnézném szívesen, legfeljebb az okozna gondot, hogy Mascherano-val melyikük legyen előrébb, de az argentin nem hiszem, hogy 2 évnél többet lesz még nálunk.
Paco meg nem sok vizet zavart eddig sem. Úgy tűnik túl fiatal még ahhoz, hogy padról beszállva ill. kevés játéklehetőséggel is hasznos tudjon lenni. Vagy vissza kellene hoznunk Munírt, vagy egy rutinosabb rókát kinézni valahonnan. Én Mario Gomez-nek például roppant módon örülnék, őt nem tudnák úgy elnyomni, mint Paco-t. Bár a Wolfsburgban nem követem a játékát, de a válogatottban akár a padról beszállva is hasznos tagja tud lenni a csapatnak. Esetleg még egy Turan-Coutinho cserén lehetne elgondolkodni, de nem tudom mennyire érné meg, mert amíg Turan tulajdonképp szélső támadóinkat tudja váltani, Coutinho Iniesta helyén lenne nálunk a legjobb.
Sok változtatás ez így egyszerre, tudom. De egy ilyen pocsék szezon után szerintem kelleni fog a változtatás.
S.Agüero írta: És igen, SR nem volt ősszel rosszabb, mint a tavalyi Alves, sőt...
Ne haragudj, de nem tudom mit néztél, mert én egy olyan meccsére sem emlékszem, ahol kimagasló teljesítményt nyújtott volna. Se előre, se hátra. És nem én vagyok az egyedüli.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.12. 21:27:42

Bravo, mikor bohóc védelem mögött védett tavasszal, ugyanúgy nyelte a gólokat.
Valdes is kevés gólt kapott, mikor összeállt a védelem előtte, mégse volt egy top kapus.

És igen, SR nem volt ősszel rosszabb, mint a tavalyi Alves, sőt...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.12. 21:20:54

Szóval akkor szerinted most is van olyan jó a jobbos mint Alvessel volt. Bravo citys teljesítménye hogy tartozik ide? Nálunk szószerint híbátlan volt az hogy Angliában a bohóc védelemmel mit hoz össze az már lényegtelen. Ter Stegent se a válogatottbeli teljesítményéért fikázom pedig ott is ki tett magáért de az más tészta.

Szerintem is a középpályán a helye Robertonak. Nekem nincs vele problémám tőlem kapná a perceket rendesen de amit jobbhátvédbe lehoz az egy sima alibi nem több, de ez nem az ő hibája hanem Enriqueé, meg a sportigazgatóságé akik elengedték a brazilt és nem hoztak pótlást a helyére.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.01.12. 21:17:14

Chino írta:....
Azért arra kíváncsi lennék, hogy Roberto mikor hozott le olyan teljesítményt, mint amit Alves jobb vagy átlagosabb napjain. Persze a brazil sem volt tökéletes, de Roberto azért nem az a szint. Sem előre sem hátra. Nem mondom, hogy Roberto rossz, de nem ártana egy igazi hátvéd a jobbosra, arról nem is beszélve, hogy az abszolút fogalmatlan Gomes helyett Roberto mennyivel jobban passzolna a középpályánkra.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.01.12. 20:57:13

Nero. írta:Bravo-Alves>MAtS Roberto
Ennek az ellenkezőjéről akkor se győz meg senki és egyikük sem kért lehetetlent. Alves kb. évi 2 millával került volna többe most tesztelhetünk 30-40ért embereket, a német elment volna de 3-4 évre még rendbe lettünk volna kapus poszton.

SR alapból lehozott egy olyan szintet, mint Alves és hoztunk is pótlást, az, hogy nem jött be már más lapra tartozik, az is logikus, hogy nem kockáztattak egy hullámot, amit a brazil fizetése indíthatta volna el. A német összevetve a chileivel meg érdekes. Kicsit kövesd a City-s teljesítményét.
Mindekettő rinyás volt, bármennyire is kedvelem őket ezután nekem nem hiányoznak.

bingyo24 írta:Egy ilyen keretet jovore eltudnek kepzelni mit szolnatok ? :D Cilessen,Ter stegen,Masip,Jordi Alba,Digne,Pique,Umtiti,Mascherano ,Palencia,Fabinho,Busquets,Iniesta,Rakitic,Coutinho,Alena,Sergi Roberto,Rafinha,Neymar,Messi,Suarez,La Cazett.
Nem valószínű, hogy lesz ennyi pénz. Alenat felesleges még felhozni, bőven maradhat még egy szezont, Palencia szintén indokolatlan, Fabinhoval mindkét szélre megvagyunk két emberrel, ha SR-rel pedig kp-n számol oda rengeteg ember lesz, főleg egy Coutinho-Iniesta-Rakitic trió mögé.

Egy szezon után valószínűtlen, hogy több játékost eladnánk, és hatalmasakat buknánk rajta.Nem tudom mennyi pénz lehet az igazolásokra de még ha el is adnánk ezeket a játékosokat (ami úgysem lesz, főleg AG esetében)b egy Fabinho-Coutinho-La Cazette trió töredékét tenné ki az Alcacer, Vidal, Denis, AG pakk.
Forca Barca!!!!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.01.12. 20:55:25

bingyo24 írta:Egy ilyen keretet jovore eltudnek kepzelni mit szolnatok ? :D Cilessen,Ter stegen,Masip,Jordi Alba,Digne,Pique,Umtiti,Mascherano ,Palencia,Fabinho,Busquets,Iniesta,Rakitic,Coutinho,Alena,Sergi Roberto,Rafinha,Neymar,Messi,Suarez,La Cazett.
Túl sok a kp-ás, pont mint idén. Egyébként Fabinho idén bizonyítja, hogy ő igazán vkp-ban erős. Szóval kevés a védő amit írtál.
bingyo24
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2015.03.13. 12:40:22

2017.01.12. 20:32:48

Egy ilyen keretet jovore eltudnek kepzelni mit szolnatok ? :D Cilessen,Ter stegen,Masip,Jordi Alba,Digne,Pique,Umtiti,Mascherano ,Palencia,Fabinho,Busquets,Iniesta,Rakitic,Coutinho,Alena,Sergi Roberto,Rafinha,Neymar,Messi,Suarez,La Cazett.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.11. 20:17:03

Nero. írta:Bravo-Alves>MAtS Roberto
Ennek az ellenkezőjéről akkor se győz meg senki és egyikük sem kért lehetetlent. Alves kb. évi 2 millával került volna többe most tesztelhetünk 30-40ért embereket, a német elment volna de 3-4 évre még rendbe lettünk volna kapus poszton.
Mondjuk ha hosszútávot nézünk, akkor utóbbival jobban járunk. Alves helyére úgyis kellett volna valaki. Meg utolsó éve amúgy sem volt valami fényes. Bravós témát pedig fölösleges megint lefutni. :)
Válasz küldése