Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.07. 11:15:25

recrea írta:R10-nek nemcsak két jó éve volt, az a két év olyan volt, ami előtte meg azóta senkinél, de 2001-2007-ig elég meghatározó játékos volt Európában.
Persze sokáig meghatározó volt, de amit írsz is, az a két év megismételhetetlen volt. Ott varázslat volt szó szerint.
Chino írta:
Nyilván nincs Ronnie magasságában, ezt csak a legelvakultabb fanok láthatják így, viszont, ha tényleg sutba dobjuk a statisztikát, akkor Neymar is felértékelődik, mert a helyzetkihasználáson kívül a játékát nem nagyon érheti panasz.
Részemről nem is éri, szerintem hasznos a játéka, a kapu előtt viszont bohóc, és ezt egyre kevésbé tolerálom...lőhetne annyi gólt mint a szemét.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.07. 11:10:53

recrea írta: Ehhez kapcsolódik, h egyetlen sportszerűtlen dologra sem emlékszem tőle, ami azért nem semmi.
Off:Egyre sajnos nagyon emlékszem az volt az egyetlen amit láttam tőle.Egész meccsen faragták már nem emlékszem ki ellen volt. Amikor sokadjára esett a földre akkor idegből visszarúgott.Ki is állították.Akkor szinte egyszerre mondtuk haverommal, na itt lesz a vége onnan még voltak olyan meccsek amiken látta még, hogy élvezi, de valami megment akkor.Azt a pillanatot mai napig egy legenda végének elém meg.

On:

A többivel teljesen egyet értek Neymar egy bohóc, nagyon sok flikk-flakk a közönségnek szól, nála ez nem igy volt.Ő volt a kegyetlen mosolyogó gyilkos ösztönből olyan szinten hülyét csinált bárkiből. :D

Neymar baja az, hogy nagyon sokszor inkább a show az ami mozgatja nem a hatékonyság.Bár most már kezdi ezt kinőni.

De ha cselekről van szó nálam is a vigyori a top 1.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.07. 10:56:30

LG írta:Nálam Neymar a régi másodvonalas brazil sztárok szintjén van, pl. egy csúcs Robinhoén.
ezt azért kicsit túlzónak érzem, de sztem is messze van nem hogy r10-től de mondjuk rivaldotól is. ha kapu előtt nem lenne ennyire töketlen lehet más lenne most a megítélése, de hát töketlen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.02.07. 10:30:20

Szerintem Messi mellett a csapatban Ronci is egy "jó munkás ember" lenne vagy lett volna, elég nehéz mellette kibontakozni. R10-nek nemcsak két jó éve volt, az a két év olyan volt, ami előtte meg azóta senkinél, de 2001-2007-ig elég meghatározó játékos volt Európában.

Előnyére vált, h ő a kezdetek óta megkapta a szabadságot és gyakorlatilag azt csinált a pályán, amit akart, amivel élt is, addig volt ez tartható, amíg brutális formában volt. Utolsó idénye nagyon fájdalmasra sikerült, ott pl gyengébb volt a mostani Neymarnál, nem is kevéssel. Arra lennék kiváncsi, ahogy már korábban feszegettük a témát, ha Neymar "megkapja" a csapatot, akkor mit kezdene vele.

Valamint volt egy különleges, jó kisugárzása, ahogy élvezte a focit, az életet, hiába játszott pocsékul, egyszerűen nem lehetett a fickóra haragudni. Ehhez kapcsolódik, h egyetlen sportszerűtlen dologra sem emlékszem tőle, ami azért nem semmi.

Ha már cselezés, akkor egyértelműen Ronaldo, ha nincsenek a sérülései, nálam ő minden idők legjobb focistája, így is közel van hozzá.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.02.07. 10:09:25

csababarca írta:Én láttam Ronaldinho összes meccsét is, látom Neymarét is, nem kellenek statok,hogy lássam a különbséget.
El kéne engedni ezeket a statisztikákkal való dobálózásokat, azok semmire nem jók. Nagyon torz képet tudnak adni, egyszerűbb nézni és látni a meccseket szerintem.

Nyilván nincs Ronnie magasságában, ezt csak a legelvakultabb fanok láthatják így, viszont, ha tényleg sutba dobjuk a statisztikát, akkor Neymar is felértékelődik, mert a helyzetkihasználáson kívül a játékát nem nagyon érheti panasz.
Azzal sem értek egyet, hogy a cselekkel nem haladna előre a támadás, mert eléggé leszokott már a felesleges látványos megmozdulásokról.
Forca Barca!!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2017.02.07. 09:12:17

Atya világ...azt hittem nincs új a nap alatt azok után, hogy a madridista.hu-t átnevezték Real Madrid és Cristiano Ronaldo szurkolói oldalra, illetve azok után, hogy a madridom.hu fórumának főoldalán van egy külön téma CR7-nek, nem csak úgy elbújtatva a játékosok közé egy ilyen topic...De hogy valaki szerint Neymar jobban cselez, mint R10, mert a statisztikák ezt mutatják, pláne az, hogy R10 inkább látványos volt, nem hatékony...Ez eddig mindent visz nálam 2017-ben...Lehet ha megnéznénk Denilson vagy Joaquin csel százalékait, lehet kijönne egy nagyobb szám, mint Neymaré, mégse lehet vele egy asztalhoz ültetni egyiket se.

Neymar nálam pont CR stílusához áll közelebb, miszerint toporgok a labda fölött, meg csinálok egy cselt előre 3-5 méterre, majd visszapasszolom a társnak, mert nem jutottam előrébb...

Ronnie ezzel szemben nem nagyon csinált felesleges cseleket. Az esetek 90%-ában ha Ő cselezett, akkor előrébb is vitte a támadást.

Nem mondom, hogy Neymar nem hasznos tagja a csapatnak, mert tényleg meg tudja bontani a védelmeket...de az Ő cseleinek nagyobb százaléka szól a közönségnek, mint a támadás előrehaladásának. Dinho viszont a látványt ötvözte a hatékonysággal.

Én akármennyire is Messizek amikor kint vagyok a stadionban, és köszönöm az életnek, hogy láthatom hétről-hétre játszani a kedvenc csapatomban, továbbra is azt állítom, hogy egy csúcson lévő R10 és egy csúcson lévő Messi közül nem sokkal, de egy picivel a brazil áll feljebb. A Neymarral való összehasonlítás meg nettó sértés neki :D
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.02.07. 00:20:31

Nero. írta:Nálam Ronaldinho az Isten, de ő sokszor inkább látványos volt mint hasznos. Ha valaki találna erről egy statot hogy kettejük közül kinek jöttek be nagyobb százalékban a cselei azt megköszönném.

Egyébként egyelőre nyilván nincs R10 szintjén (bár ahogy Csaba is írta neki csak 2 éve volt) de minden esélye megvan hogy ő legyen a klub következő nagy brazilja.
Ronaldinho nemcsak látványos volt, alapján határozta meg a játékunkat, ha neki ment, a csapatnak is. Ebből a szempontból Iniesta áll a maiak közül a legközelebb hozzá, de azért ő is messze le van maradva, Neymar, de még Messi sem tud olyan szinten fazont szabni, mint R10.

Ezek nem statisztikákban mérhető dolgok, Iniestával is látványosan jobbak vagyunk, mint nélküle, igy volt ez a brazillal is régen.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.07. 00:18:42

Én láttam Ronaldinho összes meccsét is, látom Neymarét is, nem kellenek statok,hogy lássam a különbséget.
El kéne engedni ezeket a statisztikákkal való dobálózásokat, azok semmire nem jók. Nagyon torz képet tudnak adni, egyszerűbb nézni és látni a meccseket szerintem.

jah és kedvelem Neymart, örülök hogy itt van és minket segít. De egyelőre nem az a kategória, amit R10 képviselt, még ha rövid ideig is nálunk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.07. 00:08:37

Nálam Ronaldinho az Isten, de ő sokszor inkább látványos volt mint hasznos. Ha valaki találna erről egy statot hogy kettejük közül kinek jöttek be nagyobb százalékban a cselei azt megköszönném.

Egyébként egyelőre nyilván nincs R10 szintjén (bár ahogy Csaba is írta neki csak 2 éve volt) de minden esélye megvan hogy ő legyen a klub következő nagy brazilja.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.02.06. 23:58:06

Statok alapján ki lehet hozni azt is, hogy Benzama jobb, mint anno Raul volt, vagy Özil jobb mint Iniesta, mert több gólpasszt ad. Ennyire lehet komolyan venni.

Nem tartom magam nagy szakértőnek, de úgy gondolom Neymart egy lapon sem lehet említeni Ronaldinhoval, akinek minimális szeme van ehhez a játékhoz nem is teszi. Vagy ha igen, akkor én vagyok teljesen hülye ehhez a sporthoz. Nálam Neymar a régi másodvonalas brazil sztárok szintjén van, pl. egy csúcs Robinhoén.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.06. 23:20:37

Nero. írta:Amugy azt írtátok hogy nagyon messze van a Rivaldo-R10 stb. vonaltól, szerintem egyelőre annyira nem. A statjai góllövés terén sokkal jobbak mint Ronaldinhonak, es abban is biztos vagyok hatékonyabban cselez.
Hatékonyabban cselez? Ezt remelem te sem gondoltad komolyan. Vagy ha igen, akkor felmerül bennem a kérdés, hogy láttad-e játszani Dinho-t, ha erre igen a válasz, akkor te is tudod, hogy Dinho a valaha volt legjobban cselező játékos, (Messi dribbler és nem zsonglőr mielőtt ez felmerülne), Neymar is parádésan tud bánni a lasztival, de Dinho gyakorlatilag 2 boka mozdulattal elküldte fagyizni az ellenfél védelmét, Neymar inkább csak szélen tudja ezt megcsinálni, de azért közel sem olyan szinten.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.06. 23:17:04

Én addig nem tenném oda Ronaldinho mellé, amíg legalább egy konstans jó évet nem hoz le. Mert ez hiányzik még azért, hiába a statisztikák.

Ronaldinho amit 2004 tavaszától csinált, kb 2006 tavaszáig, az varázslat volt végig szinte. Kb a bl döntőre fulladt ki pont.

Persze összetett, mert amíg van Messi addig nem is tud vezérré előlépni, de én ezt nem bánom, mert a bolha szintje az láthatatlan a brazil számára.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.06. 23:02:43

Amugy azt írtátok hogy nagyon messze van a Rivaldo-R10 stb. vonaltól, szerintem egyelőre annyira nem. A statjai góllövés terén sokkal jobbak mint Ronaldinhonak, es abban is biztos vagyok hatékonyabban cselez.
Hogy a legvégén bekerül e a legnagyobbak közé az nagyban függ attól hogy itt marad-e nálunk vezérnek miután Messi elment vagy szép lassan elkezdi e átvenni a staféta botot ahogy Leo kioregszik de egyelőre erre nincs szükség mert a király még mindig másik dimenzióban játszik.
Más csapatok a stadionjukat adnák érte itt meg elakarják adni de hát ez Barcelona, ahol az elvárások nem az egekben, hanem fent van űrben vannak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.02.06. 22:53:44

Kash írta:Az előző két szezonban Gode mode-ban tolta és a világ top3 legjobb játékosa között volt, ez most egy ilyen szakasz az életében, de nagy butaság lenne eladni. Úgygondolom láttuk Neymar játékát a csúcson és enyhén szólva is földöntúli volt.

Meg kell komolyodnia, mert ha minden porcikájával a focira koncentrál, Messi után ő a legjobb jelenleg a világon, ezt minden túlzás nélkül állíthatom.

Szerintem ez ilyen drukker elmebetegség , adjuk el.
Ki az az épeszű ember aki egy ekkora foci elmét eladna, ha csak nem nagyon nagy baj van és el kell adni...
Eladni, eladni Ardát, annó x ember kiabálta el kell adni, mért kellett volna eladni, mert nem ment neki egy adott időszakban?.... Nem ment, nem ment Messinek sem, volt idő Ininek sem és még sorolhatnám kinek nem ment..

A buta ember elad, ráadásul ha nem megy valakinek, nah akkor pénzt sem kapsz érte érdemben!
Eladni akkor kell, mikor megy a szekér ha már mindenáron eladni akarsz, ez olyan mint a tőzsde... csak ez éppen egy sport játék, de a viszonyok nem sokkal másabbak.

Üzlet és üzlet, ha megteheted akkor nem érdekel az üzlet és ember leszel, foci szerető, de ez ritkán igaz a mai viszonyokm között!!!
Szerintem a tanulság az egészből... mielőtt üzletet szimatolsz, várj ki emberként és foci szerlemsként és hozzáértőként és csak aztán légy üzletember..
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.02.06. 21:34:35

LG írta: De ez ő oldalán próbálkozunk a legtöbbet, ott is hal el a legtöbb támadás, a rossz döntései miatt pedig nem egy meccs ment el, pl. Klasszikus.

Nagyon egyoldalúan ítélitek meg. A 15-ös ősze tényleg igazi klasszis teljesítmény volt, azóta viszont elég rendesen megcsömörlött. Nagyon messze van attól szinttől, mint amennyire fel lett hype-olva. Jelenleg egyértelműem csak harmadhegedűs az MSN-ben.
De mitől harmadhegedűs? Itt nem hypolva van, hanem elismerve, hogy mit ad a csapatnak. Amikor nem ment neki a játék, akkor teljesen jogosan lett megtalálva, de most egyszerűen nem értem, hogy ilyen meccsek után, miért akarod lecserélni, meg szintetléptetni? Néha az az érzésem, hogy csak a gól számít a többi az smafu. A legtöbb gólpassza van, a legtöbb szabálytalanságot ellene vétik és rengeteget melózik. Erre jössz a szintlépéssel. Ettől magasabb szint a Messi szintje, azt meg senki sem lépi meg vagy 50 évig. Örüljünk annak, hogy nem minket szivat a meccseken.:-D
A klasszikus sem rajta ment el! Egy helyzete volt, amit magának teremtett meg és felérúgta, ekkor még 1:0-ra mentünk, majd volt Ininek egy kissebb és Leo-nak egy nagy helyzete, amit ők is kihagytak. Ezeken kívül ő adta a beadást, tehát gólpaszt Suareznek, aki az első fi-ben szintén kihagyott egy hekyzetet. Ennek ellenére rajta ment el a klasszikus? Ha mi hypoljuk, akkor te igen csak más szemüvegen keresztül nézed a játékát és akkor még finoman fogalmaztam.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.02.06. 19:49:41

Jelenleg egyértelműem csak harmadhegedűs az MSN-ben.
Attól függ. Gólok tekintetében mindenképpen, de a játékot nézve Neymarnak nagyobb a hatása a játékunkra, meghatározza az ő formája, hogy hogyan játszik a csapat, már csak azért is, mert nagyon sok támadás fut rajta keresztül. :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.02.06. 19:12:03

Normandia írta:Engem meg nem igen érdekel, hogy lő e gólt vagy sem, max azért, hogy az önbizalma ezen a téren is helyreálljon. Amíg megteremti a lehetőségeket a társaknak és abból lőjük a góljainkat, addig nem érdekel. Játékban annyival nyújt többet mostanában a többieknél, hogy nem is értem miért akarja valaki is lecserélni másra.
Nyilván ő is képes lenne az 5 méteres "hatékony"-nak meg labdabiztosnak nevezett visszapasszokra, na de azzal mire mennénk. Stat nélkül is állítom, hogy az ő oldalán van legtöbbször megbontva az ellenfél védelme.
De ez ő oldalán próbálkozunk a legtöbbet, ott is hal el a legtöbb támadás, a rossz döntései miatt pedig nem egy meccs ment el, pl. Klasszikus.

Nagyon egyoldalúan ítélitek meg. A 15-ös ősze tényleg igazi klasszis teljesítmény volt, azóta viszont elég rendesen megcsömörlött. Nagyon messze van attól szinttől, mint amennyire fel lett hype-olva. Jelenleg egyértelműem csak harmadhegedűs az MSN-ben.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.06. 17:27:03

A világ legértékesebb játékosáról beszélünk, nevetséges hogy felmerül az eladása.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.02.06. 11:34:54

Engem meg nem igen érdekel, hogy lő e gólt vagy sem, max azért, hogy az önbizalma ezen a téren is helyreálljon. Amíg megteremti a lehetőségeket a társaknak és abból lőjük a góljainkat, addig nem érdekel. Játékban annyival nyújt többet mostanában a többieknél, hogy nem is értem miért akarja valaki is lecserélni másra.
Nyilván ő is képes lenne az 5 méteres "hatékony"-nak meg labdabiztosnak nevezett visszapasszokra, na de azzal mire mennénk. Stat nélkül is állítom, hogy az ő oldalán van legtöbbször megbontva az ellenfél védelme.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.06. 11:25:38

Én semmiképp nem adnám el, tény hogy egy ideje a kapu előtt impotens a gólok tekintetében.

DE! Rengeteget melózik, sok helyen előbukkan a pályán, és tényleg rengeteg helyzetet teremt, ráadásul ő adta a legtöbb gólpasszt a Barcában, szóval azt sem lehet mondani hogy a hozzáállása rossz lenne.

2015-ben már bizonyított, tavasszal is fontos gólokat lőtt, ősszel meg végképp húzóember volt amikor Messi lesérült, azóta nem felejtett el focizni, csak dekoncentrált a kapu előtt, remélhetőleg levetkőzi ezt tavasszal, nagyon kéne a gólokban is hatékony Neymar, mert szinte minden meccsen megvannak a helyzetei is, csak be kéne lőni.
Persze ehhez az is kéne, hogy mégjobban a focira koncentráljon, ne menyjen el hokifilm bemutatókra fontos meccs előtt, ne CS-zzen egész nap, mint egy 13 éves kockagyerek.

Annak viszont örülök hogy Lajosék azért szóvá teszik neki, és nem hagyják elkallódni.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.02.06. 11:05:42

Az előző két szezonban Gode mode-ban tolta és a világ top3 legjobb játékosa között volt, ez most egy ilyen szakasz az életében, de nagy butaság lenne eladni. Úgygondolom láttuk Neymar játékát a csúcson és enyhén szólva is földöntúli volt.

Meg kell komolyodnia, mert ha minden porcikájával a focira koncentrál, Messi után ő a legjobb jelenleg a világon, ezt minden túlzás nélkül állíthatom.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.02.06. 10:49:22

előre bocsátom, nekem is "fáj" hogy hiányoznak a gólok a játékából...de :egy markáns különbség van pl. Suarezhez képest, nevezetesen Neymar csinálja magának és másoknak a helyzeteket míg Suarezt (többnyire ) helyzetbe kell hozni. a kihagyott helyzeteket tekintve szerintem Suarez magasan vezet de őt menti, hogy többet be is lő. tudom a statisztikák néha megtréfálnak (engem különösen) de talán ha lenne olyan is hogy pl. hány kihagyott jut Suareznél egy gólra igazolhatna ...
a másik: Neymar szinte mániákusan lesi Messit és sok helyzetet packázik el emiatt de talán ami még rosszabb, hogy a gólratörő mentalitását rontja le a mindenáron való Messi-passz.
amúgy pedig ez a góltalanság más top játékosoknál is vissza vissza térő jelenség, talán Ney is túllépi.
Tromort77

2017.02.06. 10:08:52

Bundás topikból Dembelé kapcsán.
LG írta: Szerintem ha Nemyar nem tud szintet lépni a közeljövőben, akkor el kell gondolkozni a leigazolásán.
http://www.marca.com/en/football/barcel ... b45b8.html
Messi-nél 1, Ronaldo-nál 118 góllal lőtt többet 25 éves korára.

Lehet mondani, hogy könyebb dolga volt a brazil bajnokságban, de az az igazság, hogy még jobb számokat hoz a Barcában. Idei szezonja gólok tekintetében gyengébb, de a játékot tekintve egyre jobb. De a lényeg, hogy amikor kellett képes volt hátára venni a csapatot. Meg van benne minden, hogy a Barca húzoembere legyen. A világ leghülyébb dolga lenne nem kiaknázni egy ilyen srác képességeit.

Szerintem szimplán csak a nyomás hiányzik. Legjobb időszakát akkor hozta amikor nem volt Messi és Suarez sem volt éppen jó formában. Válogatottban is ezért jobb szerintem, mert ott tényleg tőle várják a csodát. De majd szép lassan az az idő is eljön és akkor szerintem nem lesznek vele ilyen problémák.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.04. 21:16:34

MQuCsabi írta:Fantasztikus volt ma, ahogy rendre visszaért ma szerelni.
Adjuk el :twisted: :lol:

Tényleg nagyon fontos volt ma is, mint ahogy az Atleti ellen is sokszor visszajött védekezni, szóval hozzáállásban nincs probléma vele, sőt...Hiányozni fog a visszavágón a munkája, remélhetőleg Arda valamennyit tud majd elvállalni a védekezésben is.

Viszont nagyon kéne hogy kapu előtt is magabiztos legyen, mint ahogy azt tette 2015 tavaszán és őszén, sok nagyon fontos gólt lőtt.
Ha magára talál a kapu előtt is, és az MSN másik 2 tagja sem ereszt le sokáig, emellett a KP alaptagjait elkerüli a sok sérülés, akkor bizony még bármi lehet a szezonban.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.04. 21:02:14

Fantasztikus volt ma, ahogy rendre visszaért ma szerelni.
Kép
Válasz küldése