Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2017.02.20. 12:54:57

nagyatyesz írta:Szóval 3 középpályás, cseresorral együtt 6 kiadó hely...
Nálam Ini maradása az alap. Ő lehet öregszik, de minden meccsen meg tudja húzni a váratlant.
Iniestát lassan ideje lenne elxavisodnia, mármint abban az értelemben, hogy az utolsó éveiben a Maestro is egyre hátrébb szorult és kiegészítő emberként adott mindig nagy pluszt. Ezzel szemben sajnos jelenleg ő a középpálya megmentője, ha nem játszik/sérült/rossz napja van a kreativitásunk 0... Úgyhogy oda sürgősen kellene vki, de aki erősítést jelenthetne az olyan csapatnál van, akik vagy egyáltalán nem szorulnak rá az eladásra (Verratti -> PSG, Hazard -> Chelsea) vagy aki a világklasszissá váláshoz a legkisebb potenciált is mutatja, annak meg olyan ára van, hogy négy szemem esik ki egyszerre (Renato Sanchez, Martial -> potenciálisan 80M...)

Ez meg így azért elég aggasztó
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.02.20. 12:31:03

én vagy Rafinhát, vagy Denist erőltetném. Nekem itt annyi bajom van, hogy mindkettő elég kiegyensúlyozatlan. Tudnak jó dolgokat, de sokszor nagyon szürkék. Bár én bírom mindkettőt, de lehet jobb volna legalább kölcsönadni az egyiket, és erőltetni a másikat, mert fiatal koruknál fogva nekik kapni kellene a játékperceket.
Ha már kölcsönadod, biztosan nem jönnek vissza, ha nem elég jók nem is baj. Azért Rafinha a sérülése miatt esett vissza tavaly, idén már láthattunk szép dolgokat tőle, kár lenne, ha elmenne.

Gomes tegnap se sok mindent csinált, főleg Rakitichez képest.
Iniesta -Busquets duóval a magas fizetés lehet gond. Neymarnak, van marketing értéke, meg Messinek is a csapból is ők folynak. A két spanyol, azért ennyire nem népszerű. Iniestát nagyon szeretem egyik kedvenc játékosom, végigkövettem az egész pályafutását, az egyetlen játékosunk volt, aki tudott elől Neymar helyén játszani, hasznosan. De jelenleg rajta se látom azt, hogy a játéka pluszt jelentene.

Szóval nálam Rakitic és Rafinha az akire szükség van. A többiek pótolhatóak.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.02.20. 11:53:04

nagyatyesz írta:Sampert visszahozni a cseréjének? Én nagyon sokat nem látom őt játszani, de sokan sok jó írnak róla. Vagy még éretlen lenne ide?
Nem hinném. Ifikre jellemző rutintalansága valamilyen szinten nyilván van, de stabilan hozza a játékát most a Granadában is, szerintem amennyire lehet, kész van a feladatra. De ha egy Gomes folyamatosan kaphatja a lehetőséget ennyi fejlődést mutatva, akkor őt is bőven elbírná a csapat, még ha esetleg gyengébben is kezdene - amit én speciel kétlek.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.02.20. 11:42:53

Idén szerintem egyértelműen a gyenge középpálya miatt vagyunk ennyire rapszodikusak, és sok esetben rosszak. Én úgy látom, hogy a támadást nem nagyon tudják segíteni, míg a védelmünkre ugyancsak lendületből, ellenállás nélkül vezethetik az aktuális ellenfeleink a labdát.
Ha csupán a létszámot nézzük, akkor bőven megvagyunk, de érdekelne, hogy ki hogy oldaná meg a középpályánkat? Ki, vagy kiket igazolna? Nyilván majd az új edző dönt, mi csak elmélkedhetünk.
Szóval 3 középpályás, cseresorral együtt 6 kiadó hely...
Nálam Ini maradása az alap. Ő lehet öregszik, de minden meccsen meg tudja húzni a váratlant. Az ő posztjára én vagy Rafinhát, vagy Denist erőltetném. Nekem itt annyi bajom van, hogy mindkettő elég kiegyensúlyozatlan. Tudnak jó dolgokat, de sokszor nagyon szürkék. Bár én bírom mindkettőt, de lehet jobb volna legalább kölcsönadni az egyiket, és erőltetni a másikat, mert fiatal koruknál fogva nekik kapni kellene a játékperceket. Luchonál ez nem jól van megoldva, mert sokszor 3-4 meccsre totál jegeli őket, ami nem tesz jót nekik.
Busi maradása ugyancsak boritékolható. Őt is fel kell pörgetni, de képes sokat adni a csapatnak. Cseréje érdekes lehet, mivel SR tudja játszani elég jól ezt a posztot, de neki sem tett jót, hogy állandóan hátvédet kell játszania. Ha már "új" középpályás sor épül, akkor nem lenne jobb inkább Sampert visszahozni a cseréjének? Én nagyon sokat nem látom őt játszani, de sokan sok jó írnak róla. Vagy még éretlen lenne ide?
A harmadik poszt Rakitic - Gomes duónak lenne kiadó, de én Gomest egyértelműen kevésnek érzem ide. Tőle megválnék, végleg. Rakitic bár idősebb, és idén ő is elég gyenge, de legalább a munkabírása adott, és még gyengén is jobban muzsikál, mint a portugál. Én ide hoznék valakit még. Nekem személyes kedvencem Nzonzi, akinek tetszik a játéka, és szerintem illene is ide.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.02.20. 10:51:45

Azt gondolom, hogy lassan itt az ideje elkezdeni felkészülni a következő idényre, mert az látszik, hogy idén ebből már sok minden nem lesz.

kapusposztok: ter Stegen, és a hollandal meg is vagyunk!

védelem, nekem tetszik Umtiti és Digne játéka is Pique-ben is benne van még két három év, Alba balra.
szóval védő mindenképpen kell. Egy igazi jobbhátvéd, mellé lehethe még használni Robertot és Vidalt ha felépül. plusz ott van még Mascherano.

középpálya. fura mert létszámban nagyon is megvagyunk, de használható játékos itt jelenleg Rakitic, Roberto és Busquets és Iniesta. De utóbbi kettő helyett lehet, jó lenne valami agresszivabb melósabb játékos.

Rafinha mindneképpen remek kiegészítő ember, Denis Suareznek még adnék időt beilleszkedni,
ő is jó lehet. Roberto is eltud játszani középpályán.

Elől az MSN-en adott. Arda Turan idén jól játszik Neymar helyén, de a másik két posztra nem nagyon van ember. Mert Paco finoman szólva se vált be és nem is hiszem, hogy menni fog neki a játék.

Szóval, kell egy jobbhátvéd, egy középső védő, egy kezdő középpályás, meg Paco helyett valaki előlre.

Nem biztos, hogy LE a megfelelő az új csapat kiépítésére. De el kell kezdeni, ahogyan megbukott a spanyol válogatott úgy a Barca középpályája is.
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2017.02.19. 23:59:18

Arról van infó egyébként, hogy akkor veszünk-e jobbhátvédet Vidal sérülése miatt? Elvileg igazolhatunk a spanyol bajnokságból, vagy egy szabadúszót, de nem hallani semmi hírt erről a dologról mostanában.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2017.02.19. 22:56:33

Nem tudom mi lehet a háttérben, de nem is érdekel. Rakitic mehet, ahogy Gomes is, Denis is, Matyi is, Rafinha is. Vegyünk egy Verratit, vagy valaki értelmest már végre.

Szívesebben vállalnám be, hogy nyomjuk a fiatalainkat, 2 évig kínlódjunk miattunk, de építsük be. Mert jelen állás szerint több 10 millióért veszünk olyanokat, akik még az ifik szintjét sem ütik.
més que un club
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.02.19. 05:46:53

A culék tudnak olyan helyzetet előidézni, hogy a szégyenletesen hallgató Barto megszólaljon. Ha megteszi, abban leszünk előrébb, hogy látjuk, miben gondolkozik a klubvezetés. Azt aztán lehet elfogadni vagy bírálni, de most egy sötét szobában össze-vissza vagdalkozunk.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.02.18. 15:58:01

visca el barca írta:turan vett egy házat a stamford bridge mellett.
Olvastam. De jó lenne ha Ő is elmenne. :( Pedig idén jó pár gólt neki köszönhetünk.
Csak is Puyol
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.18. 14:20:35

turan vett egy házat a stamford bridge mellett.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2017.02.18. 14:03:51

zeli39 írta: Szinte leírod ugyan azt a kezdőt amivel hónapok óta szenvedünk pár emberrel kiegészülve :-)Az X -helyére behelyettesítek egy jobb oldali védőt és egy középpályást.Nem gondolnám,hogy ehhez egy komoly edző is a nevét adná.
Hidd el hogy nagyon sok komoly edző a nevét adná ehhez, és hidd el hogy egy edző a nevét is fogja adni hozzá hatalmas örömmel.

Nem a kerettel van a gond, egyszerűen az edzői stáb kiégett/belefásult, a foci iszonyat sokat változott az elmult 7-8 évben (elég csak megnézni a bevételeket, kb 150millióról ugy 600+ra nőttek a mi bevételeink ebben az időszakban), ma már nem lesznek Fergusonok meg Wengerek, már nem azokat az időket éljük. (Meg lehet nézni mi történt szerencsétlen Wengerrel is az elmult 7 évben)

Én ezért is nem tartom helyesnek azt hogy mindenáron okolunk valakit, meg hogy fejek hulljanak, LE valszeg érezte már előző év végén is hogy valami nincs rendben, érezte hogy kezdi elveszíteni azt a pluszt ami ehhez kell, de előző év végén semmiképp nem hagyhatta itt a klubbot, iszonyat sikeres, a játékosok szeretik, stb stb, így vállalt még1 évet (de szerintem itt már szezon elején is erősen érezte hogy ez lesz az utolsó). Ebben az évben pedig teljesen belefásult az egészbe.
Ezt nemtudom kinek a hibájának lehet felírni, az elnökség nem engedhette el tavaly az egyértelmű, ő sem mehetett el tavaly év végén ezis egyértelmű. Szezon felénél kirugták volna (nem tehetnék meg egy ilyen sikeres edzővel) / kilépett volna már nemtudtak volna olyan embert hozni aki minőségi javulást jelentett volna.
És eljutunk ahhoz ahol most tartunk, #luchout, takarogybuszkec, és motiválatlanmessi.

Néhányan itt kicsit(kicsit...) eltúlozzák a dolgokat, főleg LE esetében. Senki nem mondta róla azt hogy a világ valaha volt legjobb edzője lenne, vagy hogy egy edzőzseni lenne akinek a futballra gyakorolt hatását évtizedekig emlegetni fogják, de nem is ez volt az ő dolga. Ő azt adta meg a csapatnak ami akkor kellett, lelket, küzdeni tudást, akarást, és egy új szerkezetet, munkája és valszeg az utólagos megítélése is nagyban hasonlít Rijkaardéra.(Én amugy ugyanezt érzem a túloldalt Zidane esetében is)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.02.18. 13:33:05

zeli39 írta:...
Lehet, hogy a 14/15-ös szezonban ezek megvoltak - bár azért az, hogy Rakitic volt a vezér, Iniéknek meg inkább csak momentumai voltak, szerintem nem teljesen a valóságot fedi, 15/16-ban meg főleg, és Piqué szintén játszott már klasszis szinten huzamosabb ideig azóta is -, de 13/14-ben ugyanezek a jóslatok elhangzottak. Busi mellett elment a foci, a Barca játéknak leáldozott, stbstb. De például ha úgy építünk támadásokat, hogy labdavesztés után rögtön fel tudja mindenki venni a pozícióját védekezésben, nem futkosni kéne hozzá, akkor Busi mellett nem lenne 10 m-es szabad terület néha, és jobban védekezne ő is. De igaz ez az egész csapatra szerintem. Nem azt mondom, hogy Inire a végtelenségig lehet építeni, de 2 éve szinte folyamatosan eszméletlen magas szinten játszik, erre egy 4-0-ás meccs után már olyanokat is olvastam itt - nem tudom kitől -, hogy úgy tűnik kiöregedett ő is. Ez jellemző nagyon a szurkolótáborra amúgy, 1-1 gyengébb időszak után totális megújulás kell, leáldozott mindenkinek, stbstb. Kell változtatás, egyértelmű, frissíteni a kell a dolgokon, ez is tiszta sor, de szerintem a pánik mértéke egyeseknél nagyobb, mint azt a valós helyzet megköveteli. Egy jól kiválasztott új edző rengeteget tud adni egy csapatnak, Pep és Lucho is szinte ugyanazzal a maggal nyert első szezonjában meg mindent, amit az előző évben lefociztak nem egyszer. Azért mondom, hogy szinte, mert a frissítés kell, az új elképzelésekhez kell új ember is biztos, az említett edzőknek is kellettek új kulcsjátékosok, de nem hiszem, hogy indokolt egy totális újragondolás azért..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.18. 13:31:00

zeli, külön leírtam az elején kiemelve, hogy egy új edző a legfontosabb. fikázhatod, hogy ua. a játékosokat írtam, ha a standard kezdőt nézzük a játékosok legtöbbje még mindig az elitbe tartozik és nem tudunk jobbat hozni helyettük. eladhatjuk piquét, hogy után a 80-éret megvesszük markinnyoszt, olyan nagyon vele sem fog javulni a védekezésünk. a DS+Ag ballaszttól kell megszabadulni, mert velük kb 50%-ot esik vissza a játékunk
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.18. 13:23:13

zeli39:
Azért a tavalyi szezon nagy részében is elég erősen oktattunk, emellé meglett a Spanyol dupla, ez azért elég komoly eredmény. A Bl-ből is egy rosszkor jött lejtmenet miatt estünk ki, különben meg negyed-elődöntő között is olyan gyenge színvonalú meccsek voltak hogy hihetetlen...

Pont ez kéne, hogy felpörgesse a srácokat fejekben, nameg megfelelően igazolni mellé, hogy a jövő szezonban sikeresek lehessünk.

Nameg természetesen kitalálni valamit arra, hogy letámad az ellenfél.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.02.18. 12:58:14

zeli39 írta: Szinte leírod ugyan azt a kezdőt amivel hónapok óta szenvedünk pár emberrel kiegészülve :-)Az X -helyére behelyettesítek egy jobb oldali védőt és egy középpályást.Nem gondolnám,hogy ehhez egy komoly edző is a nevét adná.

Ezzel a kezdővel tripláztunk is nem régen, vagy az már nem számít?
Nem a kezdő minőségével van a baj, hanem a taktikával.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.18. 12:18:25

jövőre a legfontosabb, hogy jöjjön egy új edző, aki új impulzusukat meg új formát tud szabni a csapatnak.

játékosokból én 3at küldenék el, akár végleg akár kölcsönbe: matyiő, DS meg AG. főleg utóbbi kettő böki a csőröm, ha rájuk akarjuk építeni a jövő barcáját akkor nagy bajban leszünk.

3 új játékos kell, egy jobb hátvéd, meg két középpályás, aki közül legalább az egyiknek szintet kell képviselnie

----------------------------------------- TS/cillessen ----------------------------------------------

----- X/vidal ---------- piqué/marlon ---------- umtiti/mascherano ----------alba/digne---

-------------------- X/rakitic ------------busi/SR ------------------- iniesta/X -------------------

------------------- messi/rafinha ------ laller/pákó --------------- neymar/arda -------------

az X-ek helyére nem tudom kik lennének jók, bellerin, cancelo, aurier, koke, coutinho, vagy ilyen csúcsniggerek mint kanté, nzonzi, akárki, tényleg nem tudom. klasszis kp-ból sajnos nem sok van mostanság
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.02.18. 10:56:43

kukeckeee írta:Coutinho nevét miért nem olvasom sehol? :( ha valaki képes lehet hasonlóra mint Iniesta akkor az ő. Cselez, védekezik és hatalmas gólokra is képes. Szerintem magasan ő lenne a legjobb vétel. Nem mellesleg Neymar is biztos örülne neki
Ő is azon kevesek közé tartozik, aki jó lehet. Ezt sajnos előre nem lehet kijelenteni senkiről. De ő benne megvan a képesség hogy akár itt is fontos játékos lehessen. Én örülnék neki is.
Amúgy ha pár oldallal visszább olvasol, akkor láthatod hogy ő is felmerült itt nem egyszer.
Kép
kukeckeee
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.05.18. 13:46:39

2017.02.18. 10:33:42

Coutinho nevét miért nem olvasom sehol? :( ha valaki képes lehet hasonlóra mint Iniesta akkor az ő. Cselez, védekezik és hatalmas gólokra is képes. Szerintem magasan ő lenne a legjobb vétel. Nem mellesleg Neymar is biztos örülne neki
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.02.18. 08:56:37

crixus írta:de szerintem nagy csapatból 70 millió körüli összegért nem fogunk középpályást venni.
Pedig nagyjából ennyiért lehet jelenleg jó korban lévő, de már tapasztalt klasszist venni.
Alibinek nem tudom mi számít, engem mondjuk a hideg ráz a highlight videó emberektől, vagy azoktól, akik már a középpályán folyamatosan elszórják a labdát értelmetlen vállalásokkal. Én munkát akarok látni ezen a poszton, erőszakos, fáradhatatlan embereket, akik előre-hátra hasznosak és labdákkal tudják tömni a támadókat. Fölösleges például Iniesta utódját keresni, mert nincs ilyen játékos a piacon, csak b kategóriás utánzatokat találnánk.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.02.18. 08:35:33

Nem látom, hány sínen fut a Barcaban az igazolási politika. Miközben a B-ből nem lehet felkerülni, oda meg folyamatosan igazoljuk a spilereket különböző belépési időpontokkal. Valaki összefogja ezt? Vagy a párhuzamosok legfeljebb a végtelenben találkoznak?
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.02.18. 01:50:29

JimmyJump írta:Nem látom reálisnak, hogy igazolunk a középpályára, jövőre Busquets, Iniesta, Rakitic, Gomes, Roberto, Rafinha és D. Suárez pályázik három posztra, közülük legalább 2-3-at ki kellene tenni, hogy beférjen egy kezdő kaliberű ember. Persze teljesítmények alapján ez reális lehetne, de szerintem nem fog megtörténni.
Ha mégis, akkor Verrattit, vagy Kokét tudnám elképzelni az ismert nevek közül, illetve nekem régóta Vidal a favoritom.
Én örülnék az általad említett bármelyik névnek, de szerintem nagy csapatból 70 millió körüli összegért nem fogunk középpályást venni.
A legelképzelhetőbbnek azt tartom, hogy Rafinha-t vagy Turan-t és Rakitic-et :cry: adjuk el és veszünk egy kevésbé felkapott nevet a kezdőnkbe, zongoracipelőnek.
Vagy Gomes lesz a kezdőemberünk :lol:
Sok függ majd attól, hogy ki lesz a padon.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.18. 01:37:46

Koke alibi, Vidal túl balhés de Verratti jöhetne csak szerintem az ő ára főleg a 4-0 után olyan 80-90 körül mozog amit mi nem tudunk kipengetni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.02.17. 23:21:56

Nem látom reálisnak, hogy igazolunk a középpályára, jövőre Busquets, Iniesta, Rakitic, Gomes, Roberto, Rafinha és D. Suárez pályázik három posztra, közülük legalább 2-3-at ki kellene tenni, hogy beférjen egy kezdő kaliberű ember. Persze teljesítmények alapján ez reális lehetne, de szerintem nem fog megtörténni.
Ha mégis, akkor Verrattit, vagy Kokét tudnám elképzelni az ismert nevek közül, illetve nekem régóta Vidal a favoritom.
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2017.02.17. 15:47:16

Varatrix írta:Középpályás?

Thiagot csábítsuk haza. [-o< :(

Egyetértek. Ő, a tesója és Denis, meg egy jó Rakitic még jók lehetnek.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.17. 15:26:45

Veidt_madridista írta:Amugy a Football Leaks anno lehozta hogy Özil szerződésében van egy záradék, ami szerint ha a Barcelonával megegyezik Özil akkor a Madridnak van még egy elővásárlási joga, tehát ha minimum ugyanannyit kifizetnek érte, akkor oda kell mennie. Plusz van egy olyan is, hogy ha az átigazolási összeg több mint 50 millió euró, akkor Madridba megy a pénz egyharmada.
lassan 30 éves*, ekkora pénzeket senki nem fog érte már kifizetni. sztem marad a senalban, aztán 2-3 év múlva hazamegy a sálkéba.

*29, a lényegen nem változtat.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése