Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1637
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2017.02.24. 10:51:08

Azt írják, ha Wenger elmegy az Arsenaltól, akkor megnő az esély Bellerín barcás igazolására. Ez nagyon jó lenne, de jöhetne vele Wenger is, ha végül LE elköszönne.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.02.24. 00:00:18

Kovbal88 írta:
Legendinho írta:Szerintem Isco-ra semmi esély. Régebben olvastam egy cikket, hogy Perez, beletesz egy olyan záradékot a szerződésekbe, hogy Real játékosok nem igazolhatnak a Barcába. Már nem emlékszem, hogy pontosan, hogy volt, nem tudom már, hogy egyből, vagy egyáltalán nem, de biztos, hogy Perez nem engedné ide Isco-t. Mondjuk én nem is különösebben tartom nagy játékosnak, szerintem minden probléma nélkül találhatunk hasonló képességű játékosokat.
Kaká mekkora játékos volt, és hát a Realba meg nem volt az. Lehet Isconak is csak környezetváltozás kell. De ha esze van nem hozzánk jön. csöbörből vödörbe esne csak.
Kaká már a Milanban megindult a lejtőn, a Realos karrierje csak a hab volt a tortán. Isco meg eleve nem akkora karakter, mint a brazil, de egyénként szerintem is jó tenne neki a környezetváltozás, de inkább egy Arsenal szintű csapatnál.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.02.23. 23:37:40

Legendinho írta:Szerintem Isco-ra semmi esély. Régebben olvastam egy cikket, hogy Perez, beletesz egy olyan záradékot a szerződésekbe, hogy Real játékosok nem igazolhatnak a Barcába. Már nem emlékszem, hogy pontosan, hogy volt, nem tudom már, hogy egyből, vagy egyáltalán nem, de biztos, hogy Perez nem engedné ide Isco-t. Mondjuk én nem is különösebben tartom nagy játékosnak, szerintem minden probléma nélkül találhatunk hasonló képességű játékosokat.
Kaká mekkora játékos volt, és hát a Realba meg nem volt az. Lehet Isconak is csak környezetváltozás kell. De ha esze van nem hozzánk jön. csöbörből vödörbe esne csak.
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.02.23. 21:33:20

MessiNeymarSuarez írta:Viszont ha nem újít, és lejár a szerződése akkor bizony ide jöhetne.
Ezt Perezék nyilván tudják, és ha Isco ezt világosan tudtukra adja, akkor inkább választja azt hogy legalább pénzt is lássanak belőle.

Az meg már más kérdés hogy szerintem Isco nem akarna céltáblát csinálni magából.
Ez mondjuk igaz, bár én nem tudom elképzelni, hogy Barca játékos legyen belőle, de majd elválik. Szerintem annyira nem nagy játékos (lehet, hogy az lesz, de most még nem az szerintem), hogy a rengeteg problémát amit az igazolása jelentene megérje. Gondolok itt a világháborús hangulatra ami újból kialakulna a 2 csapat közt ha hozzánk jönne.
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.23. 21:23:10

Legendinho írta:Szerintem Isco-ra semmi esély. Régebben olvastam egy cikket, hogy Perez, beletesz egy olyan záradékot a szerződésekbe, hogy Real játékosok nem igazolhatnak a Barcába. Már nem emlékszem, hogy pontosan, hogy volt, nem tudom már, hogy egyből, vagy egyáltalán nem, de biztos, hogy Perez nem engedné ide Isco-t. Mondjuk én nem is különösebben tartom nagy játékosnak, szerintem minden probléma nélkül találhatunk hasonló képességű játékosokat.
Viszont ha nem újít, és lejár a szerződése akkor bizony ide jöhetne.
Ezt Perezék nyilván tudják, és ha Isco ezt világosan tudtukra adja, akkor inkább választja azt hogy legalább pénzt is lássanak belőle.

Az meg már más kérdés hogy szerintem Isco nem akarna céltáblát csinálni magából.
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.02.23. 21:16:12

Szerintem Isco-ra semmi esély. Régebben olvastam egy cikket, hogy Perez, beletesz egy olyan záradékot a szerződésekbe, hogy Real játékosok nem igazolhatnak a Barcába. Már nem emlékszem, hogy pontosan, hogy volt, nem tudom már, hogy egyből, vagy egyáltalán nem, de biztos, hogy Perez nem engedné ide Isco-t. Mondjuk én nem is különösebben tartom nagy játékosnak, szerintem minden probléma nélkül találhatunk hasonló képességű játékosokat.
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.23. 21:06:01

Egyre több hír érkezik Iscoról. Logikus lépés lenne mindkét fél részéről, bár biztos hogy meg kellene küzdenie a szurkolók kegyeiért és Perez se adná olcsón. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.21. 12:40:00

visca el barca írta:
MessiNeymarSuarez írta:Lenne egy Coutinho-N'zonzi-Verratti középpályánk hirtelen?
igen, miért ne lehetne. csak ahhoz az kellene, hogy eladjuk.... de inkább megtartom magamnak, mert elvisz a népharag :D

Nameg az, hogy a vezetőség ne egy Gomes-Gomes-Gomes KP-t vegyen Iniék helyett :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.21. 12:07:33

MessiNeymarSuarez írta:Lenne egy Coutinho-N'zonzi-Verratti középpályánk hirtelen?
igen, miért ne lehetne. csak ahhoz az kellene, hogy eladjuk.... de inkább megtartom magamnak, mert elvisz a népharag :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.21. 11:37:31

visca el barca írta:ha gomes menedzsere hozza a formáját, akkor látja, hogy a védence napról-napra értéktelenedik és nyáron eladja min. 20-ért valakinek. ha meg verrattihoz az kell, hogy rakitic is menjen, akkor őt is eladnám, amúgy meg a jelenlegi kp-sok közül (init és busit leszámítva) egyedül őt tartanám meg, meg max rafinhát
Iniestát én mindenképp megtartanám, tény hogy sérülékeny, de még mindig olyat tud, amit nagyon kevesen, és az se garantált hogy akit hozunk az rögtön be fog válni, én eléggé Alves-szindrómát éreznék a dologban, most is mekkora segítségünkre lenne, pedig azt hittük hogy viszonylag könnyen pótoljuk.
Mellesleg 32 éves, Xavi is nagy segítségünkre volt 35 évesen is, néha még mindig hiányzik beugrósként.


Busi ugyanígy, feltéve ha konstans pocsék formát hoz, illetve akkor, ha lesz új edző, és ő teljesen más stílusú játékost képzel abba a pozícióba.

Nade ki helyére kit hoznánk? Lenne egy Coutinho-N'zonzi-Verratti középpályánk hirtelen?

De mint ahogy láttuk, az egyik legfontosabb poszt amivel foglalkozni kell, az a JHV, persze a KP mellett.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.21. 11:13:59

visca el barca írta:ha gomes menedzsere hozza a formáját, akkor látja, hogy a védence napról-napra értéktelenedik és nyáron eladja min. 20-ért valakinek. ha meg verrattihoz az kell, hogy rakitic is menjen, akkor őt is eladnám, amúgy meg a jelenlegi kp-sok közül (init és busit leszámítva) egyedül őt tartanám meg, meg max rafinhát
En is igy vagyok vele, lenne egy Verratti, Ini, Busi, mogejuk SR es Rafi, ennyiben ki is merülne a kp. Nem kell oda 8-9 ember.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.21. 11:08:10

ha gomes menedzsere hozza a formáját, akkor látja, hogy a védence napról-napra értéktelenedik és nyáron eladja min. 20-ért valakinek. ha meg verrattihoz az kell, hogy rakitic is menjen, akkor őt is eladnám, amúgy meg a jelenlegi kp-sok közül (init és busit leszámítva) egyedül őt tartanám meg, meg max rafinhát
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.21. 10:21:42

fanbarca írta:Szerintem adott esetben a PSG belemenne egy Rakitic-Verrati cserébe, előbbi dolgozott is már együtt Unai Emeryvel, s egy 20/30 millióval megfejelve biztos elfogadnák. 8) Fifa off
Szerintem max abba mennének bele, hogy Rakitic + 50-60 millió eurot fizetünk Verrattiért.

Annyiért hoznám is, ha Rakitic továbbra is formán kívül lesz, persze Verrattinak meg a sérülékenysége az ijesztő.
De ha volt 35+15 millió változó Gomesekre, akkor illene ha lenne Verrattiékra ennyi.


Tényleg, tudni lehet hogy most ő sérült és ha igen akkor mennyit hagy ki?
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.21. 09:59:32

fanbarca írta:Szerintem adott esetben a PSG belemenne egy Rakitic-Verrati cserébe, előbbi dolgozott is már együtt Unai Emeryvel, s egy 20/30 millióval megfejelve biztos elfogadnák. 8) Fifa off
Szerintem inkább eladják 100 Milla körül, minthogy Rakitic+20 Milla, ami szerintem amúgy nagyon nagyon max fedez 60 milliót.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2017.02.21. 09:40:42

Szerintem adott esetben a PSG belemenne egy Rakitic-Verrati cserébe, előbbi dolgozott is már együtt Unai Emeryvel, s egy 20/30 millióval megfejelve biztos elfogadnák. 8) Fifa off
més que un club
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2017.02.21. 09:24:16

Szerintem a középpályás-kérdésnél elsősorban azt kell eldönteni, hogy mi a cél: visszatérni a gyökereinkhez(tiki-taka), vagy új elképzelés megvalósítása. Első esetben Rakitic és Gomes mehet(rájuk is szavaztam), második esetben viszont Ininek és Businak a csapatban, 3 támadónak pedig a pályán nincs helye.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.02.21. 05:49:27

eimenis1212 írta: megtartani 6 középpályást és még ráigazolni botorság lenne (legalább 2 minőségi ember elkelne)
Ok, akkor menjünk bele. Nem hiszem, hogy a nyáron fogunk tudni igazolni egy Verattit, vagy bárkit, akikkel előrébb lennénk. A maradékokból kell kitalálni, hogy mi a helyes és jó opció és igazolni egy lehetőséget, aki fiatal és van benne potenciál. Nem tudom ki lenne az, ez a megfigyelők dolga lenne. Amennyiben új edzőt kapunk nyárra, az úgy is az elképzeléseinek megfelelően dönt ebben a kérdésben.
Nyilván sokmindentől függ a dolog. Valszeg lesz még, aki saját magától fog elmenni. Úgy tűnik efdig, hogy Rakéta, akit a felsoroltak közül biztosan sajnálnék, de érte több mint valószínű, hogy normális pénzt kaphatnánk. A kérdés az ismerve az igazolásainkat, hogy előrébb lennénk e az idehozottal.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.02.20. 22:32:09

Normandia írta:
eimenis1212 írta:
végülis akkor minden rendben van és ha Gomes elmegy ismét a barca európa csúcsán lesz
Ettől nem lenne rendben. Igazolnunk kell az biztos.
Egyébként a kérdés nem a rendre vonatkozott, hanem hogy kitől válnék meg. Amit te feszegetsz nem volt kérdés.
megtartani 6 középpályást és még ráigazolni botorság lenne (legalább 2 minőségi ember elkelne)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.02.20. 22:24:14

LG írta:
S.Agüero írta: Ezt tegnap épp nem sikerült megmutatnia, sőt... :)
Mert? Még igy is a legjobb kp-nk volt tegnap. Amúgy a rossz formájában LE kezét is benne érzem, nem megfelelően kezeli.
Akkor nem egy meccset néztünk, szerintem ő volt tegnap a leggyengébb a középpályáról, nagyon sok labdavesztése volt.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.02.20. 22:21:01

eimenis1212 írta:
Normandia írta:Az a kérdés, hogy miben gondolkodnak. Gomesre nyomtam, nem ide való, de az osszes többi maradhatna tőlem. Rakéta már bizonyított még ha most nem is megy neki, de legalább láttam folyamat jól játszani. Denisben, Rafiban és SR-ben is van lehetőség. Init, Busit meg nem is értem minek raktátok be.
végülis akkor minden rendben van és ha Gomes elmegy ismét a barca európa csúcsán lesz
Ettől nem lenne rendben. Igazolnunk kell az biztos.
Egyébként a kérdés nem a rendre vonatkozott, hanem hogy kitől válnék meg. Amit te feszegetsz nem volt kérdés.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.02.20. 22:15:03

S.Agüero írta: Ezt tegnap épp nem sikerült megmutatnia, sőt... :)
Mert? Még igy is a legjobb kp-nk volt tegnap. Amúgy a rossz formájában LE kezét is benne érzem, nem megfelelően kezeli.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.02.20. 21:32:34

Normandia írta:Az a kérdés, hogy miben gondolkodnak. Gomesre nyomtam, nem ide való, de az osszes többi maradhatna tőlem. Rakéta már bizonyított még ha most nem is megy neki, de legalább láttam folyamat jól játszani. Denisben, Rafiban és SR-ben is van lehetőség. Init, Busit meg nem is értem minek raktátok be.
végülis akkor minden rendben van és ha Gomes elmegy ismét a barca európa csúcsán lesz
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2017.02.20. 21:31:52

Én kezdek arra vágyni, hogy megint fiataljainkkal próbáljuk betölteni az űrt, erről voltunk sokáig híresek, most meg semmi nem szól erről...

Akiket én hoznék: Verrati (vagy hasonló kaliberű középpályás - egyetlen igazi igazolás), Munir haza, Marlon s még több fiatal fel, esetleg egy jobbhátvédet, ha Vidal nem tud megfelelően felépülni

Sajnos az igazolásainkkal nem vagyunk bennebb, mint ahogy esetleg a fiataljainkkal lehetnénk. :D
més que un club
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2017.02.20. 21:15:11

A megújítást nem csak a középpályán kell végrehajtani!
A védelemmel nekem alapvetően csak a jobbhátvéd poszt lyukas de nagyon. Itt Bellerínt vagy Azpilicuetát látnám szívesen. Ha Azpilicueta jönne, Digne akár mehetne is.. Ha Mascherano elfogadja a szerepét a rotációban, akkor még nagyon hasznos lehet mind a védelemben, mind a középpályán. Mathieunek viszont mennie kell, a helyét és a szerepét Marlon is átveheti.. A többiek rendben vannak.
A középpályán valóban ráncfelvarrást kell csinálni! Andre Gomes egyértelműen besült, így neki is menni kell, mellette Denis Suárez után se sírnék nagyon.. Rakiticnek vissza kell vennie a szerepét Busquets mellett. Iniestát azonban jobban kellene óvni, ezért neki limitáltabban kellene játszania, így a Rakitic-Busquets páros mellé kell "klasszis". Én évek óta Verrattit szeretném gránátvörös-kékben látni! De ha egy "Iniestásabb" játékost is lehetne, akkor Isco is jöhetne.. Nálam S. Roberto helye a középpályán van, mindhárom pozícióban, mint Jolly Joker!!
Elöl a nagy hármas tuti, a háttér viszont borzalmas. Paco Alcácer egy nagyon jó játékos, én személy szerint kedvelem, viszont nincs itt helye. Fiatal játékos, akinek játszania kellene és fejlődnie. Inkább egy rutinos csatár kellene padozni, akiben mindig ott a gól.. Ilyen lehetne van Persie vagy G. Rossi.. Ha kell a pénz, akkor Ardának is mennie kell. A kis brazilt, Rafinhát is a támadó szekcióhoz írnám. Ő tud játszani szélső támadót és középpályást is, ami jól jöhet.. Melléjük még én el tudnék képzelni egy valódi szélsőt is, aki sebességből játszik az alapvonal felé.. Nekem Tello[/color] játéka erre ideális lenne, már ha ő is bevállalja a sok padozást..

Egy alap kezdő valahogy így festene: ter Stegen - Azpilicueta, Piqué, Umtiti, J. Alba - Rakitic, Busquets, Verratti - Messi, Suárez, Neymar
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.20. 20:21:02

Rafinhaert komoly zset nem kapnank, viszont tud jatszani a kp mindket oldalan plusz a tamadosorba is, goleros, raadasul sajat neveles nem hiszem hogy el kene adni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése