Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2017.04.27. 11:31:42

Samper írta:A Verratti - Eriksen - Davinson Sanches trióval tökéletesen elégedett lennék + Deulofeu. A többit oldjuk meg belső erőkkel.
Az új edző nevében írod ezeket ilyen határozottan? :mrgreen:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.27. 11:23:58

Samper írta:A Verratti - Eriksen - Davinson Sanches trióval tökéletesen elégedett lennék + Deulofeu. A többit oldjuk meg belső erőkkel.
Verratti + Eriksen egyszerre minek? :roll: Davinson középhátvéd, nekünk jobbszélső kell.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.27. 11:13:10

A Verratti - Eriksen - Davinson Sanches trióval tökéletesen elégedett lennék + Deulofeu. A többit oldjuk meg belső erőkkel.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.27. 10:40:47

Szerintem az MSNre gonodolt, hogy ezt a részét ők megoldják.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.27. 10:29:43

mess2009 írta:SR. én benne látom Iniesta utódját, akit egyébként indokolatlan már most leírni...
Thiago nekem nem kellene...figyelem a játékát egy "passzkirály" akiből ugye nálunk bőven van választék...
SR ügyes nagyon, a megindulásai tényleg már-már Andrést idézik sokszor, de a pálya első harmadában Inihez képest nagyon súlytalan. Tudom, hogy a Real elleni és a PSG elleni megmozdulásai nem ezt bizonyítják, de az eddigi karrierje alapján nem tud azért olyan szinten támogatni, mint a Don. Szerintem inkább egy jó kis btb lehetne belőle majd idővel, aki leteszi a munkát, megindulásaival védelmeket bont, néha érkezik kapu elé, de a vezér a középpályán nem ő lesz - Rakitic Masia verziója. Úgyhogy annak azért én nem örülnék, ha őrá ráaggatnánk most Andrés szerepét, a középpálya többi része meg maradna ugyanolyan..

Erre meg kíváncsi vagyok, hogy ki van "passzkirály" a keretünkben, ráadásul az ő szintjén? Komolyan érdekelne.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.27. 09:47:04

Sziasztok! A nyári igazolások kapcsán már korábban részletesen kifejtettem a véleményemet, uh most csak nagy vonalakban érinteném. Ha nem csak az idei, de mondjuk egy évre előre szaladva a jövő évi szükséges igazolásokat is nézem, akkor nekem a következő jön le: kapus poszt oké, védelemben szükséges egy jobb oldali védő, és egy középhátvéd Matyi helyére, jövőre még egy Masc helyére. Középpályára az alap trió kezd, mellette Gomes egy szezont tuti marad, SR visszalép középre. Van még ide DS,Rafi, valamint Alena, aki totál jó lesz 7.-nek a sorban jövőre. Csatár poszton marad az MSN idén és jövőre is vélhetően, nekem Paco egyre jobban tetszik, ha így folytatja, akkor maradni fog ő is, Arda meg max jó pénzért mehet, Deu esetleg vissza.
Ilyen hosszú felvezetés után nagyjából azt látom, hogy ha 2 szezont nézünk, akkor tuti szükséges igazolások a következők: jobbhátvéd, 2 középhátvéd, Ini utód. A jobbhátvéd kérdés prioritás, azt nem lehet a jövő nyárig húzni. Egy középhátvéd majd csak Masc vélhetően jövő nyári távozása után elegendő, viszont Matyi miatt már most is kell egy. Nyilván ehhez még jöhetnek egyéb igazolások is, de ezek amik létfontosságúak lesznek. A kérdésem az lenne, hogy ti hogy látjátok: ha a jobbhátvéd posztra elmegy kb 40 millió (függetlenül attól ki jön), és nem marad megfelelő tőke arra, hogy 80 körül Verratit, Tiagot hozzunk, akkor nem lenne érdemes most hozni egy középhátvédet Matyi helyére? Tudom ott van Marlon, akit várunk, és lehet robbant, de jövőre akkor is kell még valaki. Szóval nem lenne érdemes a védelmet most feltölteni és fiatalítani és jövőre igazolni egy klasszis középpályást Ini helyére, mintsem hozni esetelegesen egy félmegoldást idén? Azért középen cserének marad Gomes, visszamegy SR, és Ini helyén lehetne erőltetni DS-t. Az új edzőtől mondjuk kicsit azt várom, hogy minden cserejátékost jól használjon, ne dobálja őket össze-vissza a középpálya különböző posztjain. Marlon így maradna még egy szezont a B-ben, jönne egy védő 4. számúnak, jövőre meg Masc helyére Marlon, így létszámban meglennénk, és nagyot fiatalodnánk. Csak azért kérdem, mert egy középhátvéd is 30-40 körül mozog. Lehet jobb lenne most kiadni 2x40-et, mint jövőre 80+40-et! Lehet kicsit hülyén írtam le, de remélem érthető!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.04.27. 09:14:00

Én még mindig azt mondom, h nem volt gond az igazolásokkal, jó focisták érkeztek, akik akkori csapataikban jól játszottak. Egyszerűen nem tudta őket használni, beépíteni és nem feltétlenül a játékosok képessége miatt jöttek a rosszabb eredmények.

Amikor egy Matyit betesz szélre Alba kárára a Cuadrado-Alves kettőshöz, aztán napok múlva összeveszik vele, akkor erősen megkérdőjelezem a szakmaiságát.

Van edző, aki képes lenne ebből az állományból csapatot csinálni, maradjunk annyiban, de itt szeretitek a "középszerű" játékosok igazolására fogni a nézhetetlen játékot.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.04.27. 09:04:27

valójában LE. sarát dagasztjátok itt....össze vásároltatott egy kocsiderék KÖZÉPSZERŰ játékost és ennek a szegmensnek éppen az a jellemzője, hogy ha innen nézem -elmegy- ha onnan nézem -gyenge-
néhány dolog :
SR. én benne látom Iniesta utódját, akit egyébként indokolatlan már most leírni...
Thiago nekem nem kellene...figyelem a játékát egy "passzkirály" akiből ugye nálunk bőven van választék...
szerintem a védelmünk bal oldalon is gyenge én ott is erősítenék, a jobb oldal nem kérdés...
előre a leg nehezebb relatíve hasznos embert hozni de kellene és az nem Paco és nem Arda de talán egy Deulofeu vagy Munír jobb alternatíva lenne.
és persze egy EDZŐ!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.27. 05:56:52

Ha valóban nagy lesz a mozgás a keretünkben nyáron, nem érdekünk a távozásra szánt játékosaink nullára írása. Sőt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.26. 19:17:32

Samper írta:Az új edző nevében írjátok ezeket ilyen határozottan?
igen. bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy az új edzőtől elvárom, hogy szóban és írásban is beszámoljon a vezetőségnek a terveiről. máskülönben megette a fene az egészet
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.26. 18:57:33

Az új edző nevében írjátok ezeket ilyen határozottan?
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.26. 16:04:09

Fabhinora, ahogy palesz mondta. :D Amúgy azt én se értem minek ennyi kp.

Mostani állás szerint Gomes,Denis, Rakitic,Iniesta,Rafhina,Busquets a középpályás sor.Ugyanakkor Masch és SR valódi posztja is kp. Turant pedig beleeröltettük a posztba.Ez 9 EMBER 3 POSZTON! Emberek!Középpályást kell eladni ha minőségi embert akarunk hozni.Ha teszem azt Samper valami csoda folytán a keretbe kerül már 10 ember.Ha btb embert hozunk az szinte biztos hogy Rakitic kárára lesz, Verratti szerintem korunk egyik legzseniálisabb kpja de ő se Iniesta pótlék ő is Rakitic kárára jönne.Iniesta pótlása leginkább Thiagoval lenne megoldható, amit most látok nem fog összejönni.Mindketten 80-100 körül jönnének és mindketten elég sérülékenyek is emellett.Szóval ők szinte biztosan kilőve.

Ami itt szerintem várható Rafhinat megpróbáljuk eladni, ami nem fog összejönni ezzel a sérüléssel valószínűleg rajtuk marad és ingyen megy.DS szerintem kap egy kölcsönt ha szerencsénk van a tengeralattjárónak kelleni fog.Samper nyilván mégegy kölcsön, Gomes pedig marad mert az nagyon kell elvégre marha jóképű és hihetetlen tehetséges ráadásul aranylabda záradéka is van.SR visszakerül középpályásnak és szerintem ő lesz az első számú csere elég hamar.Inire ráerőltetjük hogy még ebben a szezonban is ő lesz a középpálya agya, minőségi csere nélkül.

Ardat megpróbáljuk elpasszolni holott meg kéne tartani.Jobb csere Neymar helyén nem lesz.Rakiticet szerintem tutira lesz aki meg akarja majd venni fog jönni egy jó nyári huza-vona.Mach nem lepne meg ha lelepne.Most is úgy maradt hogy középpályás lesz.Hát nem jött össze.

Visszahozzuk Delut szélre, Mátyást megpróbáljaa majd a klub eladni közben, veszünk majd egy elcseszett felmegoldás középpályást és Bellerinert aki egy az egyben a mi Vidalunk vagy a Valenciábol a portugál gyerekért fizetünk egy 50-60 milliót és meg van oldva.

Kb. ennyi nez ki sajnos... :(
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.04.26. 15:44:40

visca el barca írta:
sneco7 írta:Középpálya: Rakitic,Iniesta,Busquets,AG,Rafi, SR, Új ig, Új ig, Fiatal
én se nagyon értem, hova minek ennyi ember. 9 ember 3 posztra, mikor 6 is elég lenne, rakéta, ini, busi, SR, vmelyik töltelék, meg egy új játékos.
Az a hat meg lehet meg is van
Roberto
Iniesta
Busquets
Rakitic
Gomes
Denis
Rafinha
Arda

Az első öt biztosan marad. Denisnek nincs sok értelme.
Amúgy nem nagyon hiszem, hogy ha jelenlegi felállásokba egy embert kicserélve, legyen az Verratti a legnagyobb név hirtelen megtáltosodnánk.

Itt annál komolyabb változásokra van szükség, és az apró játékosokból nem kell több a csapatba.
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2017.04.26. 15:36:36

palesz77 írta: No offense, de ennyi ember miért kéne neked 3 posztra? Vegyük úgy, hogy Busi lesz a vkp végig, Gomes meg a helyettese, még akkor is lenne 7 ember 2 posztra. Most, hogy van 5, így is van aki totál kikerül a képből, és szökőévente játszik csak, 7 embernél már annak is örülhetne valaki, ha keretbe kerül, nem hogy játszik. Támadóknál szintén soknak érezném, főleg ilyen forgatás mellett..

Feast4 pedig Fabinhora gondolt. (kérdeztem én is, onnan tudom. :D )
Őszintén szólva,az idei évből indultam ki...Iniestával már max fél emberként számolnék, illetve Rafit csak azért tartanám meg,hogy megnézzük lesz-e még belőle játékos, DS-sel versenyeztetném őket,hogy melyikük maradhatna vagy éppen egyikük sem. Illetve attól függően,hogy az edző mit lát bennük és milyen szerepet szán nekik. A fiatalt meg persze csak néha hoznám,had szokja a légkört vagy sérüléshullám,formahanyatlás esetén. Illetve Businak is ideje lenne versenyhelyzetet teremteni,mert nagyon elhagyta magát.
Elől pedig remélem az új edző többet mer pihentetni,mert Suárezen és Neymaron is sokszor látom a mentális fáradtságot,ezért a sok reklamálás,túlpörgés és Messit sem tudjuk milyen pozicíóra szánja az új tréner. 4-3-3 adott,de volt aki felvetette a 4-2-3-1-et is például.

Hupsz, Paco elfelejtettem, őt illesszük be Munir helyére vagy mehet ő is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.26. 15:31:52

sneco7 írta:Középpálya: Rakitic,Iniesta,Busquets,AG,Rafi, SR, Új ig, Új ig, Fiatal
én se nagyon értem, hova minek ennyi ember. 9 ember 3 posztra, mikor 6 is elég lenne, rakéta, ini, busi, SR, vmelyik töltelék, meg egy új játékos.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.26. 15:19:39

sneco7 írta:Középpálya: Rakitic,Iniesta,Busquets,AG,Rafi, SR, Új ig, Új ig, Fiatal
No offense, de ennyi ember miért kéne neked 3 posztra? Vegyük úgy, hogy Busi lesz a vkp végig, Gomes meg a helyettese, még akkor is lenne 7 ember 2 posztra. Most, hogy van 5, így is van aki totál kikerül a képből, és szökőévente játszik csak, 7 embernél már annak is örülhetne valaki, ha keretbe kerül, nem hogy játszik. Támadóknál szintén soknak érezném, főleg ilyen forgatás mellett..

Feast4 pedig Fabinhora gondolt. (kérdeztem én is, onnan tudom. :D )
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2017.04.26. 15:07:52

barca0417 írta:
És pedig? Erre kíváncsi vagyok kire gondoltál
Amúgy én azt remélem hogy marad a 4-3-3, és csak bizonyos esetekben lesz, amolyan plusz taktikai elemként a 3-4-3 vagy egyéb felállás.
Ha nem Verratti vagy Thiago jön, akik Iniestával és Rakiticcal is tudnak párban játszani,
akkor hoznék egy játékost Ini helyére, Coutinho vagy Eriksen pl. és egyet aki tud Busi és Rakéta helyén is játszani, egy amolyan mindenest, de olyat aki egy kis izmot és erőt is hoz a csapatba, de tud a labdával is bánni, amilyen Touré és Keita volt.
A Deulofeu Arda cserét én is támogatom annak ellenére hogy idén tetszett a török játéka, de igazán nem tudjuk itt kihasználni a képességeit.
Először is,én is kiváncsi vagyok Feast4 kire gondolt.
Másodszor pedig, bárki is jön Ini helyére kreatív ember, akár Verratti,Thiago,Coutinho...stb. én akkor is hoznunk valakit, aki izmot is adna hozzá,de labdával sem,elveszett. Mert én a gyengébb meccseken mindig azt érzem,hogy egyszerűen súlytalan a középpálya,ha futni vagy ütközni kellene.
Persze az edző személyét lenne fontos tisztázni,hogy az ő taktikájához hozzunk embert és addig nem leigazolni boldog,boldogtalant.

Ha engem kérnek fel edzőnek,akkor biztos tisztogatásba kezdenék,ha meglenne a megfelelő háttér igazolásra vagy jó lehetőségek merülnének fel.

Posztonként: Kapus: MTS,Cil.
Védők: Új igazolás/Vidal, Piqué/Umtiti/Masch(fiatal 'B'-ből)/Új ig., Alba/Digne
Középpálya: Rakitic,Iniesta,Busquets,AG,Rafi, SR, Új ig, Új ig, Fiatal
Csatár/szélső: MSN, DS, Deulofeu, Munir, Fiatal

Távozna, Mathieu, Arda,
Érkezne: 3, esetleg 4 érkező lenne
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.26. 15:04:31

Nero. írta:Állítólag Matyi és Enrique összeugrottak felidobe a Juve ellen, de annyira hogy azóta mar edzésre se jár és elvileg biztosan ellesz adva.
Huszadikán biztos, hogy volt edzésen, mert látszik képen, azóta tényleg nem lehet kiszúrni egyiken se. De nem értem a logikát, most megy el Lucho, ezért miért lenne eladva? Az mondjuk sanszos, hogy el lesz, de hogy nem ezért, abba biztos vagyok.. Múltkor még Lucho elvesztette a bizalmát benne a hírek szerint, aztán rögtön utána kezdő volt a rangadón.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.26. 15:02:07

Nero. írta:Állítólag Matyi és Enrique összeugrottak felidobe a Juve ellen, de annyira hogy azóta mar edzésre se jár és elvileg biztosan ellesz adva.
helyes. még vhogy ardát, DS-t, de főleg AG kellene vhogy felhergelni :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.26. 14:53:14

Állítólag Matyi és Enrique összeugrottak felidobe a Juve ellen, de annyira hogy azóta mar edzésre se jár és elvileg biztosan ellesz adva.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.04.26. 13:03:31

Feast4 írta:
Igazából egyetlen játékos jut eszembe aki jobbos be tud zárni középre, tud beadni de még csak pletyka szinten se merült fel eddig...
És pedig? Erre kíváncsi vagyok kire gondoltál
Amúgy én azt remélem hogy marad a 4-3-3, és csak bizonyos esetekben lesz, amolyan plusz taktikai elemként a 3-4-3 vagy egyéb felállás.
Ha nem Verratti vagy Thiago jön, akik Iniestával és Rakiticcal is tudnak párban játszani,
akkor hoznék egy játékost Ini helyére, Coutinho vagy Eriksen pl. és egyet aki tud Busi és Rakéta helyén is játszani, egy amolyan mindenest, de olyat aki egy kis izmot és erőt is hoz a csapatba, de tud a labdával is bánni, amilyen Touré és Keita volt.
A Deulofeu Arda cserét én is támogatom annak ellenére hogy idén tetszett a török játéka, de igazán nem tudjuk itt kihasználni a képességeit.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.26. 09:05:26

Samper írta:Hogy leálltak a győzelem után a hírek és az álhírek! :)
Azt te csak hiszed! :D

Barcelona are interested in Ajax player Davinson Sanchez (20). Ajax would let him leave for 25M [ser]

Amúgy már az Ajax előtt is le akartuk igazolni őt, elvileg rohadt nagy tehetség a srác. Akkor azért nem hozzánk jött, mert fejlődni akart egy elsőosztályú csapatban, szóval még ráció is lehet benne.

PSG are interested in left-back Jordi Alba as a possible replacement for Maxwell whose contract expires in June [france football]

:lol:

Despite the defender's contract expiring in 2018, Barcelona are willing to sell Jeremy Mathieu (33) after the end of this season. [SPORT]
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.26. 08:27:46

Hogy leálltak a győzelem után a hírek és az álhírek! :)
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.25. 15:14:56

A madridi meccs után - és már előtte több alkalommal - megfordult az én fejemben is a felállás kapcsán történő változtatás. Csak ahogy írtátok itt épp Busi a gond, mivel az ő játéka nem illene bele a 2 szűrős rendszerbe, mivel oda gyorsabb, fizikailag erősebb játékosok kellenek. Viszont az nem lenne elvetendő ötlet, hogy ha Messi ott (és úgy) játszana, mint a Madrid ellen, a csatárok mögött totálisan, míg előtte lenne 2 csatár. Ok tudom Neymar nem élvezné a darálóban jól magát, de nem is az kéne, csak mondjuk annyi, hogy ne a félpályáról indítsa meg a támadásokat.
Én személy szerint ezért nem vetném el, ha Ardaért jönne egy magas ajánlat, és az árából hoznék egy olyat, aki inkább a jobb oldalon tudna lendületet adni a csapatnak, mert Messi most is sokat jár középre. Ez lehet Deu, aki kb Arda eladási árának feléből visszahozható, így ott még kereshetünk is egy kicsit. Én bírom nagyon a törököt, de ő jobboson nem az igazi, míg balra Neymar több mint tökéletes. Ha nem is kezdő felállásként, de góllövési kényszerben simán lehetne egy középpályás helyére becseréni a jobb szélsőt. Halkan jegyzem meg, hogy én itt alkalmanként Vidallal is számolnék!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.25. 13:18:04

crixus írta: Kíváncsi vagyok hogy alakul majd a dolog. A legjobb talán a 4-3-3 lenne egy olyan jobbszélsővel, mint Alves volt, aki befutja az egész jobb oldalt, így Messi húzódhat középre. A középpályán Busquets és Rakitic mellé egy klasszis box to box kp, aki kisegít ha Rakitic kihúzódik a felfutó szélső helyét "befoltozni". Vicces vagy sem, de ez (volt) Lucho alaptaktikája. :)
Pont ezért nem értem ezt az agyatlan futogép Bellerin leigazolása mizériát.Alves szerepköre sokkal komplexebb volt mint egy jobb oldali hátvédé, másrészt a srác azon felül hogy Vudalnák is gyorsabb semmivel sem tud nála többet.Ő is inkább jobb futónak való, komoly meccsen csak forog.

Igazából egyetlen játékos jut eszembe aki jobbos be tud zárni középre, tud beadni de még csak pletyka szinten se merült fel eddig...
Kép
Válasz küldése