Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.04.28. 13:40:48

Ezzel lehet, hogy nem leszek népszerű (sőt biztos) :lol: De szerintem Eriksen nem szint. Mármint nem egy Barca szint. Egy ügyes középpályás, de nem érzem benne különösebben az X-et. Nekem olyan AG típusú játékos minden tekintetben. Nem különösebben gondolom, hogy ő lenne az új Don Andrés, de még az új Rakéta se. Sőt, meg merem kockáztatni, még ha ezért ki is leszek osztva :P , hogy folyamatos játékkal egy DS is hozná ezt a szintet mármint amit Eriksen hoz angoloknál, de én még többet, jóval többet is kinéznék belőle. DS eltűnik meccseken, vannak katasztrofális periódusai, de mikor megvillan benne a zseni, akkor olyat mutat, amit még Rakéta is megirigyel... Csak ugye a meccshiány, a tapasztalatlansága, meg gondolom a mellőzése se tesz neki jót. Én megkockáztatom, hogy DS ha nem is egy Thiago, de ha folyamatosan nyomatva lenne egy állandó csapatban értsd nem agyonrotált, állandó pozíciójú állandó társakkal, akkor hozna egy bőven elfogadható szintet. Azért az első pár meccsén sem Ini, sem Xavi nem volt MOM. Jó, nem kell félreérteni, nem hozzájuk hasonlítom, csak felhoztam példának. Vagy ott van SR... hosszú hónapokig játszott, és legszívesebben mindenki elküldte volna, aztán most mit letesz az asztalra... Szerintem DS-t nem kellene elengedni mert benne azért látok fantáziát bőven, és ha teszem azt 2 év múlva lehozna egy Isco szintet akkor az elég csúnya volna... Thiago után egy újabb bukta már több mint gáz lenne...

A Verratti dologgal teljesen egyetértek, ő jöhet bármikor, vele csak jobbak lennénk. És ha KP-ra igazolunk, akkor mindenképp ilyen típusú top ember kell, és nem olyan aki talán bejön, talán nem. Vagy olyan akivel lehet, hogy jó esetben picit jobbak lennénk... Oké, új Ini-t nem fogunk találni még egy jó ideig, de az szerintem nem opció, hogy dobáljuk a pénzt olyanokra akik szintjét házon belül is meg tudnánk oldani.

Mondjuk ez csak az én véleményem, de 30-40 millliókat ne dobáljunk már ki az ablakon, miközben közepes, vagy kicsit jobb játékosokat találunk a B-ben is.
Bartomeu, OUT NOW!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.28. 13:09:55

soadroli írta:Sajtóhír: Juan Carlos Unzué vezetőedzővé való kinevezését már a jövő héten bejelentheti a klub. Unzué egy 2 évre szóló szerződést kapna hosszabbítási opcióval. #-o
Az én opcióm a minusz 3 év lenne
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.28. 13:02:22

palesz77 írta:Napoli are interested in signing Barcelona midfielder Denis Suarez (23). [MD]
soadroli írta:Sajtóhír: ...
Ne aggódjatok ennyire, múltkor még hétfőn fedték fel az új edző kilétét.. :D Lehet tényleg ő lesz, de erről a hírről a spanyolok nem írnak semmit, még ne várjátok a bejelentést szerintem. :D
DS mehet, ha adnak érte 3 marék molylepkét meg 2 étcsokis balaton szeletet már jó üzletet kötöttünk.

edzőkérdésben reménykedem h igazak azok a hírek, hogy nézelődünk másnál is (cocu kint volt a meccsen, egyből be is dobták a nevét :lol: ) mert ez jelentheti azt is, hogy nem unzué körül forog a világ
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.28. 12:58:05

mess2009 írta:akkor kire gondolsz? ez most engem is érdekelne, mert a FIFA szerint a 16. de a játékosok szerint sincs az első háromban...persze az én ismereteim erősen korlátozottak.
Mármint hogy érted, hogy ki szerint a legjobb a Bundásban jelenleg? Mert ott cikkekre gondoltam elsősorban, elemzésekre, meg olvastam már ilyen nyilatkozatot is, de meg nem mondom kiktől. Twitteren szoktam beléjük futni ha szembe jönnek. Meg a statok szerint is amúgy, de arra nagyon nem adok. De Squawka a pontrendszere szerint Messi és Hazard után a harmadik legjobb játékos a top 5 bajnokságban - nem tudom pontosan hogy számolják -, a whoscored szerint pedig Messi és Neymar mögött a harmadik. Értelemszerűen a Bundás legjobbja így mindkettőnél.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.04.28. 12:01:39

palesz77 írta:Thiago ha minden igaz a napokban aláírja a hosszabbítását 2021-ig, ezzel bekerül a legjobban keresők közé Münchenben. -1 jelölt ismét asszem.. :D

mess2009 írta:szóval...: ki a passzkirály? Iniestát kivéve mindenki aki megfordult a középpályán! ez arra érteném, hogy a keresztbe passzok, amikor meg lehetne/kellene indulni akkor keressük a mellettünk azonos pozícióban lévőt, az ötös sarkánál még passzolunk (szúrja el más!?) Thiagó kiválóan megél ebből ott ahol játszik mert nagyjából egyedül csinálja ezt de nálunk erre ott van Busquets vagy ahogy mondtam bárki középen. az hogy mi az ő szintje?! inkább emlékeznék arra amikor itt volt, mert most az egy más közeg.
Ha csak ennyit csinálna, nem tartanák annyian a Bundesliga legjobbjának jelenleg - nem a szurkolókra gondolok. De ahány ember annyi nézőpont, legalább már tudom, hogy Busit miért nem "értékeled" annyira.
akkor kire gondolsz? ez most engem is érdekelne, mert a FIFA szerint a 16. de a játékosok szerint sincs az első háromban...persze az én ismereteim erősen korlátozottak.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.28. 11:40:54

Napoli are interested in signing Barcelona midfielder Denis Suarez (23). [MD]
soadroli írta:Sajtóhír: ...
Ne aggódjatok ennyire, múltkor még hétfőn fedték fel az új edző kilétét.. :D Lehet tényleg ő lesz, de erről a hírről a spanyolok nem írnak semmit, még ne várjátok a bejelentést szerintem. :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.28. 11:00:05

Nem jó... Nagyon nem jó!

Alaphelyzetben semmi baj sem lenne ha frissen jönne, DE ő is ugyanúgy megfáradt a hatalmas nyomás és munka miatt mint Lucho...

Elég csak ránézni a pontrúgásokra, aminek megszervezése elvileg az ő feladata. 2015-16-ban tök hatásos volt a pontrúgásnak legalább a levédekezése, most meg már szinte minden másodikból gólt kapunk, katasztrófális helyezkedéssel...

Hol lesz akkor Unzuéban az a friss löket, ami Luchoékban volt 2014-ben? Sehol..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.28. 10:38:18

soadroli írta:Sajtóhír: Juan Carlos Unzué vezetőedzővé való kinevezését már a jövő héten bejelentheti a klub. Unzué egy 2 évre szóló szerződést kapna hosszabbítási opcióval. #-o
télen majd mikor elszálltunk mindenhol majd jön gerard :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2017.04.28. 10:34:12

Sajtóhír: Juan Carlos Unzué vezetőedzővé való kinevezését már a jövő héten bejelentheti a klub. Unzué egy 2 évre szóló szerződést kapna hosszabbítási opcióval. #-o
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.28. 10:15:39

Szerintem Allegri olyan hogy mi orulnenk neki meg jo lenne nyilvan, de minek is hagyna ott a Juvet ertunk?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.04.28. 08:55:11

Allegri óriási igazolás lenne. Örömmel tölt el,hogy ezek szerint mégsem csak az Unzue,Valvarde,Koeman vonal él. Jobboldali védő pozícióban​ nemzetközi szinten is hiány van, esetleg a megfigyelő hálózat megrázhatná magát végre és előránthatna valakit a semmiből.(útmutatásért felkereshetnék az FC Portot :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.28. 08:02:11

Pénteki pletyka rovat következik:

Allegri és Cocu a legújabb nevek, akik szóba kerültek, mint lehetséges edzők. Bár az olasz ha minden igaz, akkor most hosszabbított.. :D

A Mundo szerint Verratti ügynökével már találkozott a klub, de a PSG nem akarja eladni - az utóbbit el is hiszem.

A Sport szerint meg 24 millióért megvesszük Theo Hernándezt. A Marca szerint meg a Real veszi meg ennyiért. :D Nem tudom amúgy miért kéne nekünk, ott van Alba és Digne is a posztjára, máshol meg vannak lyukak. Konkrétan a védelem túloldalán.. Bár amennyire kevés jobbhátvéd van, lehet a balost felhúzzuk maxra, a jobbost meg megoldjuk a Vidal-Palencia duóval, meg se lepődnék. :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.27. 16:57:05

palesz77 írta: Ez igaz, de nekem gyanús, hogy kh-ekről is nagyon szólnak a hírek. Most vagy az lesz, hogy Marlon kölcsönbe megy jövőre, és 4. embernek is egy jobb játékos jön, vagy Masch is megy már most nyáron. Amire én személy szerint jó esélyt látok, szimplán a fizetése miatt. De ez az én rögeszmém csak.. :D
Chino írta:Alenat nem hiszem, hogy lenne értelme felhozni. Legyen ott többször edzésen, ha úgy adódik gyengébb ellenfelek ellen játszhat, de több értelme van, ha meccsel folyamatosan a (valószínűleg) másodosztályban, mintha itt koptatná a padot vagy üldögélne a lelátón.
Ezzel egyetértek, szerintem ez is lesz, ha feljutnak a kicsik. Ha nem, akkor is inkább tippelnék egy Samper féle kölcsönt, csak remélhetőleg jobb célállomással.
Marlon opcióját nem hívtuk eddig le, tehát egyelőre nem a mi játékosunk és szerződésünk sincs vele nyártól.

Alenanak szintén lejár a szerződése. Ha B-s szerződést kínálnak neki, azonnal elhúz. Ha meg olyan A-st, amiben kölcsön lehetősége egyoldalú a klub részéről, akkor is elhúz. Naivitás azt hinni, hogy a Barcanak ilyen feltétlen varázsereje van. Nyilván egy A-s szerződés jó fizetéssel, az egyértelmű volna.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.27. 15:55:36

Thiago ha minden igaz a napokban aláírja a hosszabbítását 2021-ig, ezzel bekerül a legjobban keresők közé Münchenben. -1 jelölt ismét asszem.. :D
Chino írta:Kh nem igazán értem minek kell. Úgy néz ki megvan a stabil belső védő párosunk és Masch-ra is lehet minőségben számítani. A középhátvéd tengely amúgy sem agyonrotálandó poszt. Marlon pedig, ha tartják magukat az ígért elhatározáshoz, feljön a nagycsapatba, Matyi helyét bőven átveheti, még javulunk is vele. 4 ilyen játékossal tökéletesen megvagyunk.
Ez igaz, de nekem gyanús, hogy kh-ekről is nagyon szólnak a hírek. Most vagy az lesz, hogy Marlon kölcsönbe megy jövőre, és 4. embernek is egy jobb játékos jön, vagy Masch is megy már most nyáron. Amire én személy szerint jó esélyt látok, szimplán a fizetése miatt. De ez az én rögeszmém csak.. :D
Chino írta:Alenat nem hiszem, hogy lenne értelme felhozni. Legyen ott többször edzésen, ha úgy adódik gyengébb ellenfelek ellen játszhat, de több értelme van, ha meccsel folyamatosan a (valószínűleg) másodosztályban, mintha itt koptatná a padot vagy üldögélne a lelátón.
Ezzel egyetértek, szerintem ez is lesz, ha feljutnak a kicsik. Ha nem, akkor is inkább tippelnék egy Samper féle kölcsönt, csak remélhetőleg jobb célállomással.
mess2009 írta:szóval...: ki a passzkirály? Iniestát kivéve mindenki aki megfordult a középpályán! ez arra érteném, hogy a keresztbe passzok, amikor meg lehetne/kellene indulni akkor keressük a mellettünk azonos pozícióban lévőt, az ötös sarkánál még passzolunk (szúrja el más!?) Thiagó kiválóan megél ebből ott ahol játszik mert nagyjából egyedül csinálja ezt de nálunk erre ott van Busquets vagy ahogy mondtam bárki középen. az hogy mi az ő szintje?! inkább emlékeznék arra amikor itt volt, mert most az egy más közeg.
Ha csak ennyit csinálna, nem tartanák annyian a Bundesliga legjobbjának jelenleg - nem a szurkolókra gondolok. De ahány ember annyi nézőpont, legalább már tudom, hogy Busit miért nem "értékeled" annyira.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.04.27. 14:12:03

recrea írta:Én még mindig azt mondom, h nem volt gond az igazolásokkal, jó focisták érkeztek, akik akkori csapataikban jól játszottak. Egyszerűen nem tudta őket használni, beépíteni és nem feltétlenül a játékosok képessége miatt jöttek a rosszabb eredmények.

Amikor egy Matyit betesz szélre Alba kárára a Cuadrado-Alves kettőshöz, aztán napok múlva összeveszik vele, akkor erősen megkérdőjelezem a szakmaiságát.

Van edző, aki képes lenne ebből az állományból csapatot csinálni, maradjunk annyiban, de itt szeretitek a "középszerű" játékosok igazolására fogni a nézhetetlen játékot.
Ebben is lehet valami, bár Gomes nem tudom
Digne, azért nem tűnik rossz játékosnak. Denis meg ha a Villarrealban jó volt, azért itt is teljesíthetne.
Paco ami lehetőséget kapott, úgy tényleg nehéz.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.27. 13:25:37

Nero. írta:
Samper írta:A Verratti - Eriksen - Davinson Sanches trióval tökéletesen elégedett lennék + Deulofeu. A többit oldjuk meg belső erőkkel.
Verratti + Eriksen egyszerre minek? :roll: Davinson középhátvéd, nekünk jobbszélső kell.
Egy védekező, egy irányító középpályás és mindez a 3 hátvédes rendszerben.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.04.27. 13:15:38

palesz77 írta:
Nero. írta:Verratti + Eriksen egyszerre minek? :roll: Davinson középhátvéd, nekünk jobbszélső kell.
Verratti Rakitic, Eriksen Ini helyén gondolom, bár hogy erre nem lenne pénzünk, az ziher, plusz ekkora változtatás úgyse lesz 1 nyár alatt. Davinson viszont tényleg opció amúgy, és mivel Matyi jó eséllyel lelép - Maschot se zárnám én ki -, középhátvéd szerintem idén is jönni fog. Kérdés az, hogy miből fogjuk ezeket megvalósítani.. Könnyen lehet, hogy a Feast4 által vázolt nyári program lesz a befutó végül. :D
Kh nem igazán értem minek kell. Úgy néz ki megvan a stabil belső védő párosunk és Masch-ra is lehet minőségben számítani. A középhátvéd tengely amúgy sem agyonrotálandó poszt. Marlon pedig, ha tartják magukat az ígért elhatározáshoz, feljön a nagycsapatba, Matyi helyét bőven átveheti, még javulunk is vele. 4 ilyen játékossal tökéletesen megvagyunk.

Szerintem két igazolás bőven elég. Egy jobbhátvéd, illetve egy ember a középpályára. Igaz ezek nehezen elérhető és drága posztok, ha minőséget akarunk, de azon kívül tökéletesen megvagyunk. Ha tényleg gondolkozik a vezetőség Deulofeu visszahozatalában nem egy rossz ötlet. Mindkét oldalon bevethető. Ebbe a 3-3-1-3-es felállásba tökéletes, és Neymart is pótolhatja bizonyos esetekben. Így Arda is teljesen feleslegessé válik.
Nálam kp-ra Thiago lenne az alfa és omega. Kicsit elfogult is vagyok, de minden tekintetben passzolna ide. Mind támadásban, mind védekezésben tökéletesen alkalmas arra a posztra, nagy a játékintelligenciája és kisujjában van a rövidpasszos játék, a védelem mögé betett labdák.
Az csak hab a tortán, hogy egy saját neveléssel gazdagodnánk.

Ha sikerülne a "feleslegtől" megszabadulni és jönne két ilyen kaliberű játékos, szerintem a legerősebb kezdőcsapattal rendelkeznénk. És a padon is lennének minőségi cserék. Iniesta, masch, SR, Vidal, Paco stb.

Persze szép álom, de nem látom értelmét egy újabb nagybevásárlásnak középkategóriás játékosokból.

Alenat nem hiszem, hogy lenne értelme felhozni. Legyen ott többször edzésen, ha úgy adódik gyengébb ellenfelek ellen játszhat, de több értelme van, ha meccsel folyamatosan a (valószínűleg) másodosztályban, mintha itt koptatná a padot vagy üldögélne a lelátón.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.27. 13:05:23

Nero. írta: Verratti + Eriksen egyszerre minek? :roll: Davinson középhátvéd, nekünk jobbszélső kell.
Verratti Rakitic Eriksen Iniesta helyére.De Davinson szerintem Marlon helyett max. Szerintem ez kb. esélytelen.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.04.27. 13:03:22

szóval...: ki a passzkirály? Iniestát kivéve mindenki aki megfordult a középpályán! ez arra érteném, hogy a keresztbe passzok, amikor meg lehetne/kellene indulni akkor keressük a mellettünk azonos pozícióban lévőt, az ötös sarkánál még passzolunk (szúrja el más!?) Thiagó kiválóan megél ebből ott ahol játszik mert nagyjából egyedül csinálja ezt de nálunk erre ott van Busquets vagy ahogy mondtam bárki középen. az hogy mi az ő szintje?! inkább emlékeznék arra amikor itt volt, mert most az egy más közeg.
SR. amit eddig mutatott - kvázi középpályán-azt a jobbhátvéd!! pozíciójából tette szerintem igen látványosan és ügyesen, kellő sebességen(nálunk ez igazán unikum!) én éppen azért gondoltam Iniestára vagy az ő azon tulajdonságára, hogy Messi és Ney után ő képes leginkább sikeresen megbontani a védelmeket (mármint Ini.) akár cselekkel akár lendületes betöréssel akár egy penge passzal.
recrea: ezzel nem vitatkozom.éppen arra utaltam magam is hogy a középszerből alkalmasint lehet jó is rossz is edző,alkalom, csapat és játékstílus kérdése.azt viszont hogy LE. igazolásaival nincs baj ?! nos az más tészta, azzal nagyon nem értek egyet.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.27. 11:42:27

Nero. írta:Verratti + Eriksen egyszerre minek? :roll: Davinson középhátvéd, nekünk jobbszélső kell.
Verratti Rakitic, Eriksen Ini helyén gondolom, bár hogy erre nem lenne pénzünk, az ziher, plusz ekkora változtatás úgyse lesz 1 nyár alatt. Davinson viszont tényleg opció amúgy, és mivel Matyi jó eséllyel lelép - Maschot se zárnám én ki -, középhátvéd szerintem idén is jönni fog. Kérdés az, hogy miből fogjuk ezeket megvalósítani.. Könnyen lehet, hogy a Feast4 által vázolt nyári program lesz a befutó végül. :D
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2017.04.27. 11:31:42

Samper írta:A Verratti - Eriksen - Davinson Sanches trióval tökéletesen elégedett lennék + Deulofeu. A többit oldjuk meg belső erőkkel.
Az új edző nevében írod ezeket ilyen határozottan? :mrgreen:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.27. 11:23:58

Samper írta:A Verratti - Eriksen - Davinson Sanches trióval tökéletesen elégedett lennék + Deulofeu. A többit oldjuk meg belső erőkkel.
Verratti + Eriksen egyszerre minek? :roll: Davinson középhátvéd, nekünk jobbszélső kell.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.27. 11:13:10

A Verratti - Eriksen - Davinson Sanches trióval tökéletesen elégedett lennék + Deulofeu. A többit oldjuk meg belső erőkkel.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.27. 10:40:47

Szerintem az MSNre gonodolt, hogy ezt a részét ők megoldják.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.27. 10:29:43

mess2009 írta:SR. én benne látom Iniesta utódját, akit egyébként indokolatlan már most leírni...
Thiago nekem nem kellene...figyelem a játékát egy "passzkirály" akiből ugye nálunk bőven van választék...
SR ügyes nagyon, a megindulásai tényleg már-már Andrést idézik sokszor, de a pálya első harmadában Inihez képest nagyon súlytalan. Tudom, hogy a Real elleni és a PSG elleni megmozdulásai nem ezt bizonyítják, de az eddigi karrierje alapján nem tud azért olyan szinten támogatni, mint a Don. Szerintem inkább egy jó kis btb lehetne belőle majd idővel, aki leteszi a munkát, megindulásaival védelmeket bont, néha érkezik kapu elé, de a vezér a középpályán nem ő lesz - Rakitic Masia verziója. Úgyhogy annak azért én nem örülnék, ha őrá ráaggatnánk most Andrés szerepét, a középpálya többi része meg maradna ugyanolyan..

Erre meg kíváncsi vagyok, hogy ki van "passzkirály" a keretünkben, ráadásul az ő szintjén? Komolyan érdekelne.
Válasz küldése