Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.28. 21:03:24

Bob_Marley írta: Griezmann jobb példa lenne. :) Kante meg pl a legjobb játékos lett, azt hiszem megérte.
Mondhatjuk őt is, vele se lennénk olyan jók. 1v1-et szinte sose vállal, és Messihez hasonló szabadsággal a legjobb, közel se érne annyit ebbe a rendszerbe, mint a világon jelenleg talán a legjobban védelmeket megbontó Neymar. Pedig ő is ügyes, és olcsóbb lett volna. Kanté meg pont a PL-be való, támadásban közel se adna annyit, mint Verratti. Azt amit ő tud, azt baromi kevesen tudják, ezért kerül annyiba, és ezért nem is akarja - sajna szerintem fogja - elengedni a PSG.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.04.28. 20:59:43

Én is osztom azokat a véleményeket, miszerint kell legalább egy nagy igazolás a nyáron.
Abban az esetben, ha maradunk a 4-3-3-nál, két ember kelleni fog a kezdőbe. Egy középpályás és egy jobbszélső. Ezeken pedig nem szabad spórolni semmiképp. Ha van szakmailag megfelelő és megszerezhető ember, aki hajlik az átigazolásra, akkor nem szabad sajnálni a pénzt, különben a csapat teljesítményén fog meglátszódni. Ha a középhátvád pozíciójába igazolunk 3-4. számú hátvéd posztra közepesebb képességű játékost a ligából, az rendben van, mert ha helyesen rotáljuk a csapatot, nem fog megérződni. Ha viszont középszer alapemberünk van, akinek elviekben jóval több játékpercet kell kapnia és döntő lesz a szerepe a nagy meccseken, akkor természetes, hogy vissza fogunk esni csapat szinten.

Bob verzióját (Kanté, Nzonzi, stb) én akkor támogatnám, ha pl. egy ilyen középpályás Busquets-et helyettesítené, egy Kanté-Rakitic-Messi középpályán.
Ha viszont Iniesta szerepkörére keresünk valakit, oda nem elég a hentelés, amiben a fentebb említett játékosok klasszist tudnak nyújtani.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.04.28. 20:50:57

Őszintén szólva engem hidegen hagynak a klub pénzügyei, még az igazolások terén is. Én futballszurkoló vagyok, nem gazdasági szakértő. Ha megvan rá a pénz, akkor le kell tenni érte.

Ha választanom kéne, hogy Bakayoko 50-ért vagy Verratti 100-ért, akkor nagyjából 3 milliszekundumba kerülne döntenem. Pláne ne azért vegyük meg előbbit, hogy maradjon pénz Bellerínre vagy Cancelora... Ha a Gomes-Paco pakkért nem fájt 80-at odaadni, akkor Verrattiért sem kellene, hogy fájjon a 100, és talán nem kérne várnunk egy évet, hogy beletanuljon a játékunkba, ha egyáltalán...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.28. 20:50:21

Isten ments, hogy Bakayoko nálunk kezdő legyen...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.28. 20:48:34

palesz77 írta:Mondjuk ők nem véletlenül kerülnek kevesebbe, anno Suárez helyett is hozhattuk volna Llorentét fele annyiért, vagy Neymar helyett Nolitot, mégse lennénk előrébb velük.
Azért ez nem teljesen így van, mert mindkettő cserének jött volna leginkább. Griezmann jobb példa lenne. :) Kante meg pl a legjobb játékos lett, azt hiszem megérte.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.28. 20:37:21

Mondjuk ők nem véletlenül kerülnek kevesebbe, anno Suárez helyett is hozhattuk volna Llorentét fele annyiért, vagy Neymar helyett Nolitot, mégse lennénk előrébb velük.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.28. 20:08:08

Szerintem sokkal inkább kellene ár /érték arányosan gondolkodni. 100 milliót nem kell kiadni, legyen bárki. Ha Kanték, Bakayokok mozognak felé vagy harmad ennyiért akkor van megoldás.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.28. 19:54:48

Nem érdekel mennyi, lehet 100 millió is, el kell hozni egy ilyen kalibert, pláne amíg Gomesekért adunk 50-et...

Verratti 24 éves, 10 évig megoldaná a posztot, inkább egy ilyen kalibert hozzunk mint "nonamekkel" próbálkozzunk. Persze azt is lehet ha már megvan a stabil TOP igazolás.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.04.28. 18:55:49

Samper írta:Azt hiszem Verratti az egyetlen, akivel kapcsolatban a Fórumon teljes az egység. Szerencsére már osztozik ebben a vezetőség is és hajlik rá ő maga. De rá érvényes, amit Palesz mond, hogy az asztalra kell csapnia és a PSG jól felsrófolja az árát. Ha nem abszurd, akkor ki kell fizetni a pénzt és a többi tervet igazítani ehhez.
Engem hangyányit sem zavarna, ha 80 millióért hoznánk el. Pont egy ilyen igazolás esetében nem kéne a számokkal variálni. Megmutattuk már párszor az elmúlt években, hogy csereemberekre ugyanúgy el tudjuk verni ezt az összeget, csak azok cserébe haszontalanok is, így meg lenne megint egy bivaly középpályánk. Verrattinak meg kell mondani, hogy tessék hisztizni, aztán le kell pakolni az összeget, amit kérnek érte és csókolom. Unom már ezt a teszetoszaságot, hogy húzzuk 3 hónapig. Mikor Neymar kellett, lerakták érte, Suárezért detto. Tessék most is kifizetni.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.28. 18:44:55

Azt hiszem Verratti az egyetlen, akivel kapcsolatban a Fórumon teljes az egység. Szerencsére már osztozik ebben a vezetőség is és hajlik rá ő maga. De rá érvényes, amit Palesz mond, hogy az asztalra kell csapnia és a PSG jól felsrófolja az árát. Ha nem abszurd, akkor ki kell fizetni a pénzt és a többi tervet igazítani ehhez.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.28. 17:58:27

Feast4 írta:Csak velük ellentétben megszerezhető.
Nem kötekedésből, de ezt mire alapozod? Nemrég nyilatkozta Pochettino, hogy az elnök biztosította, hogy csak az megy el, akit ők el akarnak adni, nincs szükségük pénzre, szintet akarnak lépni. Ahhoz meg az kell, hogy a legjobbjaikat megtartsák, úgyhogy ha meg is szerezhető, nem hiszem, hogy könnyebben, mint Verratti pl. Magyarán akkor jöhet csak, ha a játékos az asztalra csap, de akkor is brutális összegért.
Feast4 írta:Másrészt ő inkább Busquets helyén egyfajta mélységi irányítóban vagy Rakitic helyén btbnek lenne használható.Ezek közül egyik poszt se igazán létezik nálunk.
Koke szerintem találna posztot magának, ahogy írtad, Rakitic helyén bőven tudna játszani, szerintem jól is. Ha ő, és Rakitic lennének a 2 középpályás Busi mellett, azt én se szeretném, de ettől függetlenül szerintem neki simán feküdne a focink. A válogatottban is rendre képes jól játszani, szerintem amúgy gördülékenyebb is lenne vele a játék mint a horváttal, de annyival nem, amennyiért adnák. Ezt nem neked szánom már, hanem lentebb volt kitárgyalva, hogy nem illene ide. :D
Feast4 írta:Eriksen viszont két lábas a csatárok mögött játszó nagyon technikás szervező játékos.
Ez a poszt meg szerintem kevésbé létezik nálunk jelenleg - meg amíg itt lesz az MSN -, mint amit Koke töltene be a pályán. Vagyis hát, ha van is, akkor Messi tölti be.
Feast4 írta:Nekünk ahogy veb is mondta nem majd három év múlva lehet jó lesz játékos kell.(Szerintem szinte csak mi ketten osztjuk ezt.)
Nem csak ti osztjátok, mert most tényleg nem olyan játékos kell. De amikor rendbe van a keret, akkor belefér olyan játékos tesztelése, beépítése, még a mai eredménykényszerben is.

Azzal a véleménnyel meg egyetértek, hogy Eriksen most nem jelentene megoldást. Kell középpályás, ez tény, de ebben Varatrix véleményét osztom, egy Thiago, Verratti típusú játékos kell. Mondjuk én Koket annyira nem hoznám, mint ő, nálam nagy kockázat lenne benne, hogy nem hoz olyan szintet, mint amit elvárnának tőle. Nálam Verratti lenne a legfőbb jelölt, megmozgatnék minden követ érte kb.. :D Eriksen is jól jöhetne idővel, de most egymaga nem hiszem, hogy betöltené az űrt a középpályán, nem az a típus, mint a fent említettek. Azt meg már írtam sokszor, hogy szerintem elsősorban most egy Xavi típusú játékos hiányzik a csapatnak, bár Ini amilyen állapotban van, lassan az is fog..

Eriksenről meg abban egyetértek Legendinhoval, hogy még nem bizonyította a 80 körüli összeget. Parádés szezont fut, jó szeme van, elég gólerős, jó rúgótechnikája van, sokat dolgozik, jól helyezkedik a pálya első harmadában. De mélységben kérdéses szerintem, hogy hogy tudna játszani, plusz cselezésben se mondanám olyan magabiztosnak, mint egy 80-100 milliós játékosnál ennek lennie kéne. Szerintem legalábbis, nem cselez rosszul, de vannak nála bőven jobbak is ebben, pedig kell olyan ember is, aki rendszeresen emberelőnyt teremt a középpályáról is már. Nálam kérdőjel lenne nagyon, és jelen helyzetben nem rá kockáztatnám azt a 80-90 milliót, ha már ki tudunk préselni annyit a tárcából. Coutinho leigazolásával hasonlók a bajaim amúgy, csak ő meg másban gyengébb, meg másban erősebb kicsit.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.04.28. 17:50:08

pep71 írta:Ha Eriksen nem jó a Barca-ba mert kevés, akkor ki lenne jó?
8 gólja és 12 gólpassza van a PL-ben, képes egy csapat agya lenni Ini módra, két lábas, védekezésben is elég jó, nem lusta visszazárni, Thiago-val szvsz abszólút egy szint és neki sem ez az első kiugró éve.
Azért Eriksen-t kicsit erős Thiago vagy Verratti szintjén emlegetni. Az biztos, hogy előrébb lennénk vele, mint AG-vel vagy Denis-szel, de olyan drasztikus javulást nem hiszem, hogy jelentene, mint a fentiekkel vagy akár egy Isco-val.
Az a stat szép, de ha 32 meccsre kezdőként levetítjük kicsit más, valamint itt más a szint és a stílus, mint a Spurs-ben. Elég megnézni Denist, akit annyira leszólsz. Itt hogyan teljesít és a Villarreal-ban hogy játszott 22 évesen.
Amellett Eriksent sem úsznánk meg 70 alatt az tuti.
Nem azt mondom, hogy nem lennénk vele előbbre, de olyan hatalmas előrelépés ő sem lenne, mint azt szerintem Te leírtad.
Samper írta: Alenanak szintén lejár a szerződése. Ha B-s szerződést kínálnak neki, azonnal elhúz. Ha meg olyan A-st, amiben kölcsön lehetősége egyoldalú a klub részéről, akkor is elhúz. Naivitás azt hinni, hogy a Barcanak ilyen feltétlen varázsereje van. Nyilván egy A-s szerződés jó fizetéssel, az egyértelmű volna.
Egyszerűen imádom a hsz-eid. Alenanak jövőre jár le a szerződése, de ha elmondod honnan vetted hogy idén (sokadjára) azt szívesen venném, mert ezek szerint én nem tudom jól. Azt honnan gondolod, hogy elhúzna, ha nem kapna első csapatos szerződést? Szólt neked? Még 19 éves, egyelőre egy évet játszott a B-ben. Tehetséges, de az szintén naivitás, hogy elmegy egy másik, közepesnél erősebb csapatba és kezdő lesz. Ha minden 18-19 éves B csapatos játékosnak zsíros szerződés kell a maradáshoz az régen rossz.
Forca Barca!!!!
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.04.28. 17:46:24

pep71 írta:Ha Eriksen nem jó a Barca-ba mert kevés, akkor ki lenne jó?
8 gólja és 12 gólpassza van a PL-ben, képes egy csapat agya lenni Ini módra, két lábas, védekezésben is elég jó, nem lusta visszazárni, Thiago-val szvsz abszólút egy szint és neki sem ez az első kiugró éve.
Nagon sokanVerratti-t meg Thiago-t mondogatja, az egyiket szinte lehetetlen elhozni a PSG-ből maximum 100 millió környékén, Thiago meg most írt alá új szerződést, őt el is lehet felejteni.
Koke meg abszólút nem Barca stílusú játékos, összjátékban, kreativitásban szerintem ő pont nem ide való, Eriksen sokkal jobban illene ide.
Ennek ellenére Verratti-nak örülnék én is a legjobban, de Eriksen bőven jó igazolás lenne, esetleg Coutinho-t látnám még szívesen.
Abszolút nem ellened akarok beszélni, vagy kritizálni, csak mivel te írtál először, gondoltam neked "válaszolok", de megint leírom, ez csak az én személyes véleményem, teljesen rendben van, hogy te máshogy látod a dolgokat :)

Én is leírtam, hogy Eriksen egy jó/jobb KP, de szerintem a közelébe nincs az említett embereknek, és nekünk ugye most kell tanár a pályára, és nem 3-4 év múlva, mire Eriksen "beérik" ha beérik. Egy angol középcsapatban kitűnik (igen, tudom, hogy most épp az élvonalban vannak, de pár jó hónap után, nálam senki nem lesz elit), de szerintem az messze nem mérvadó. Egy Thiago a Barca-ban szerepet kapott, a Bayern vezére, egy Verratti a PSGben a KP ura, ahol azért volt már komolyabb ellenfele is, és megmutatta, hogy van benne kraft.
Azért az nem minden, hogy egy angol bajnokságban technikásnak tűnik, és okosan játszik. Az nekem még nem mérvadó, max egy jó előjel.
Pl egyből beugrik Bale neve. Azért ő is elég szépen oktatott angoloknál, aztán itt kb olyan egyszerűnek tűnik a játéka mint a faék. fut, lő, fut, lő, esetleg bead.
Másfelől meg ugye ott van Modric is, aki azért a Realban is elég komolyat tol, szóval lehet nincs igazam, de attól függetlenül, én kevésnek érzem ide Eriksent.
Ha tehetségeket vagy olyanokat akarunk akik az átlagtól jobbak vagy akik jók lehetnek, akkor az helyett, hogy kiadunk 40-50 millákat szerintem többet érne próbálgatni az utánpótlást és venni most egy Verrattit 80/90 ért, mint elkölteni Eriksenekre 60/70 milliót, hogy AG féle csillag legyen belőle aztán se top KP, se pénz, de legalább elmondhatjuk hogy megvettünk XY játékost.

Lényegében azt akarom leírni, hogy szerintem most olyan igazolásra van szükségünk, aki már megmutatta, hogy képes oktatni, már bemutatta, hogy minden helyzetben képes fantasztikusan játszani, az olyanok helyett, akik ha bár jók/tehetségesek de még ilyen-olyan okból kifolyólag nem kiforrott/bizonyított top emberek. Ha ez 70/80 millió vagy 90, akkor annyi, megvesszük, aztán újra leigázzuk a világot, de ne csináljunk ilyen AG féle piac adta megoldásokat, mert azzal csak a pénz megy el, de minőségi javulás nem lesz aztán majd jövőre is kiesünk a BL-ből, majd szurkolunk, hogy a Real vesszen pontokat, vagy épp bosszankodunk, hogy kiestünk a kupából.

Jelenleg kell egy top KP, és kész. Ha majd ezt az embert megvesszük, akkor tőlem jöhetnek a piac adta lehetőségek, de annak nem most van itt az ideje, és én lényegében ezt próbáltam elmondani a hsz-ekben. Lehet, hogy Eriksen-ben tévedek, és ő lesz (vagy már az) a következő 5 év meghatározó középpályása, de jelenleg, szerintem nem fér bele nálunk az ő igazolása, mert lehet, hogy nem válik be, vagy megtorpan aztán túl nagy lesz neki a falat nálunk...
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.28. 16:55:33

Varatrix írta: De ez nem cáfolja azt amit mondott, és amivel egyetértek hogy, Eriksen nem elég jó játékos ide. :roll:

Nálam három ember aki álom, és úgy gondolom fejlődést jelentetne: Thiago, Koke, és Verratti
Egyik sem egy könnyen megszerezhető játékos, hacsak nem lehetetlen is. :lol:
Eriksen posztján top 5. :D Thiago Koke Verratti Hazard kaliber.Csak velük ellentétben megszerezhető.Igaz ő is 80 körül lenne.De Thiago hosszabbítás után 100 plusz Verratti szintén 100 körül Koke talán az aki kimozdítható de Tico nevelés és ha a 28 éves Turan úgy hogy egy fél szezonban parkolt 35 millió ő is legalább 70-80.Másrészt ő inkább Busquets helyén egyfajta mélységi irányítóban vagy Rakitic helyén btbnek lenne használható.Ezek közül egyik poszt se igazán létezik nálunk.Eriksen viszont két lábas a csatárok mögött játszó nagyon technikás szervező játékos.

Az a baj hogy akire nekünk szükség van az valahol folyamatos kezdő és már klasszis.Nekünk ahogy veb is mondta nem majd három év múlva lehet jó lesz játékos kell.(Szerintem szinte csak mi ketten osztjuk ezt.) Egy ilyen 80-100 és persze ott van, hogy mire beleszokik asszimilálódik egy ilyen játékosnak is idő.Egy kiforratlan embernek meg erre esélye sincs!
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.28. 16:14:25

nagyatyesz írta:Halkan megjegyzem, hogy Erikssen sem lenne olcsó ismerve a Totthanam tulaját...
inkább kifizetek egy eriksonért 80-at mint egy gomes-féle full buta játékosért 50-et. sajnos ma már aki képes két egyeneset rúgni a labdába az min. 60+os árban (ha mi igazolunk akkor még +20 :lol: :? )
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.04.28. 16:10:05

Ha Eriksen nem jó a Barca-ba mert kevés, akkor ki lenne jó?
8 gólja és 12 gólpassza van a PL-ben, képes egy csapat agya lenni Ini módra, két lábas, védekezésben is elég jó, nem lusta visszazárni, Thiago-val szvsz abszólút egy szint és neki sem ez az első kiugró éve.
Nagon sokanVerratti-t meg Thiago-t mondogatja, az egyiket szinte lehetetlen elhozni a PSG-ből maximum 100 millió környékén, Thiago meg most írt alá új szerződést, őt el is lehet felejteni.
Koke meg abszólút nem Barca stílusú játékos, összjátékban, kreativitásban szerintem ő pont nem ide való, Eriksen sokkal jobban illene ide.
Ennek ellenére Verratti-nak örülnék én is a legjobban, de Eriksen bőven jó igazolás lenne, esetleg Coutinho-t látnám még szívesen.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.28. 15:33:16

Halkan megjegyzem, hogy Erikssen sem lenne olcsó ismerve a Totthanam tulaját...
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.04.28. 14:56:03

visca el barca írta:legendinho,

ez szép amit leírtál, de itt továbbra is az a probléma, hogy eredménykényszer van, nincs elég idő arra, hogy próbálgassuk DS-t, hogy 2-3 év múlva talán elérjen egy isco szintet. ide kész, komplett játékosok kellenek, világklasszisok, akiknek nem kell 5 év, hogy eldőljön lesz e belőlük vki, hanem már az 5. meccsen megmutatják azt amit tudnak
Persze, értem én, és ezzel tisztában is vagyok, csak én speciel semmi olyat nem látok Eriksenben ami miatt meg kellene venni. Persze ez csak az én véleményem, de ahogy írtam is Eriksen nálam nem olyan játékos aki pl Thiago szintekre lépjen. Ez persze csak az én véleményem, de én annak örülnék inkább, ha vagy kiadunk 70-80 millát egy Top-Top spílerért lásd Verratti/Thiago/Isco stb, vagy házon belül próbálkozunk, és nem kiadunk 40et egy Eriksenért aki pl sztem egy AG, aztán ott vagyunk, hogy elment a pénz, eredmény meg vagy, vagyse.

Szóval értem, hogy olyanok kellenek, akik leteszik az asztalra amit elvárnak, és nem majd 3 év múlva válnak klasszissá, csak akkor szerintem vagy belenyúlunk a zsebünkbe, vagy jönnek az olyan igazolások, akik vagy előre visznek, vagy nem, de a pénz az elmegy, amiből akár top játékost is lehetett volna venni fél/egy év múlva.
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.28. 14:41:24

Varatrix írta:..
nem persze, én egy szóval sem mondtam h eriksen világklasszis lenne, de ha már itt tartunk DS-nél jelenleg kb 100x jobb játékos.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.04.28. 14:33:12

visca el barca írta:legendinho,

ez szép amit leírtál, de itt továbbra is az a probléma, hogy eredménykényszer van, nincs elég idő arra, hogy próbálgassuk DS-t, hogy 2-3 év múlva talán elérjen egy isco szintet. ide kész, komplett játékosok kellenek, világklasszisok, akiknek nem kell 5 év, hogy eldőljön lesz e belőlük vki, hanem már az 5. meccsen megmutatják azt amit tudnak
De ez nem cáfolja azt amit mondott, és amivel egyetértek hogy, Eriksen nem elég jó játékos ide. :roll:

Nálam három ember aki álom, és úgy gondolom fejlődést jelentetne: Thiago, Koke, és Verratti
Egyik sem egy könnyen megszerezhető játékos, hacsak nem lehetetlen is. :lol:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.04.28. 14:17:11

DS jobb lehetne mint Eriksen :D :D :D azért az komoly, akkor még nekem is van esélyem :D
DS sokszor 5 méteres passzokat ront el, nem is szoktam hinni a szememnek..
volt egy meccs amikor a 2.félidőben a balszélre került, ami elvileg a posztja, na azon a meccsen rúghatott volna minimum 3 gólt, ha nincs besz.rva és nem szerencsétlenkedik, de konkrétan az ellenfél mindig totál üresen hagyta, 10 méteres körzetében nem volt védő és egy lövésig tudott eljutni, ami olyanra sikerült mint egy 8éves gyereké, hazaadta a kapusnak..nem ugrik be most, hogy melyik meccs volt ez pontosan, de az a meccs jól megmutatta, hogy abszólut nem Barca szint, sőt..legalább is nekem.
Eriksen meg a PL-ben évek óta kiegyensúlyozottan hoz nagyon komoly szintet, jobbal-balal életveszélyesen tud lőni 16-oson kívülről is, kiváló labdákat tud adni, nagyon jó esze van a focihoz és 2 évvel idősebb csak DS-nél..
nem azt mondom, hogy mindenáron ő kell a Barca-ba, de ,hogy erősítés lenne a mostani kp-ra az biztos, nem is kicsi.
https://www.youtube.com/watch?v=-9cRYtmYqRU" target="_blank azért ilyet nem sokan tudnak, nagyon penge kis játékos
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.28. 13:54:55

legendinho,

ez szép amit leírtál, de itt továbbra is az a probléma, hogy eredménykényszer van, nincs elég idő arra, hogy próbálgassuk DS-t, hogy 2-3 év múlva talán elérjen egy isco szintet. ide kész, komplett játékosok kellenek, világklasszisok, akiknek nem kell 5 év, hogy eldőljön lesz e belőlük vki, hanem már az 5. meccsen megmutatják azt amit tudnak
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.28. 13:54:12

Hozni kell egy kezdő szintű, igazán jó KP-st (Verratti pl), aki a legesélyesebb hogy beválik, ez az alap.

Utána ha ez megvan, lehet próbálkozni a kevésbé ígéretes játékosokkal (mint pl Denis akinek olyakor vannak jó megmozdulásai), de elég az orosz rulettből...

Iniesta sajnos kifele megy, nem az utolsó másodpercben kéne kapkodni a fejünket hogy most akkor kit hozzunk pótlásra, mert az sem biztos hogy bejön...

Unalmas a garasoskodás, és a "hát kicsit olcsóbb, nem 60 millió hanem 35+25, próbáljuk meg" megoldásokkal.


Nameg a zöldfülűeket sem úgy kéne bedobni, hogy teljesen felforgatott csapatba kelljen hirtelen mindent együtt megoldaniuk, hanem a jól működő rendszer egyik helyére bedobni őket, aztán előbbutóbb vagy bejönnek, vagy nem..


JHV-ről nem is beszélve, ami után már tavaly nyár óta sírok. Idén láthattuk mennyire "érdemes" kényszerként játszani, meg is érezzük egy TOP JHV hiányát(is)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2017.04.28. 13:55:28-kor.
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.04.28. 13:40:48

Ezzel lehet, hogy nem leszek népszerű (sőt biztos) :lol: De szerintem Eriksen nem szint. Mármint nem egy Barca szint. Egy ügyes középpályás, de nem érzem benne különösebben az X-et. Nekem olyan AG típusú játékos minden tekintetben. Nem különösebben gondolom, hogy ő lenne az új Don Andrés, de még az új Rakéta se. Sőt, meg merem kockáztatni, még ha ezért ki is leszek osztva :P , hogy folyamatos játékkal egy DS is hozná ezt a szintet mármint amit Eriksen hoz angoloknál, de én még többet, jóval többet is kinéznék belőle. DS eltűnik meccseken, vannak katasztrofális periódusai, de mikor megvillan benne a zseni, akkor olyat mutat, amit még Rakéta is megirigyel... Csak ugye a meccshiány, a tapasztalatlansága, meg gondolom a mellőzése se tesz neki jót. Én megkockáztatom, hogy DS ha nem is egy Thiago, de ha folyamatosan nyomatva lenne egy állandó csapatban értsd nem agyonrotált, állandó pozíciójú állandó társakkal, akkor hozna egy bőven elfogadható szintet. Azért az első pár meccsén sem Ini, sem Xavi nem volt MOM. Jó, nem kell félreérteni, nem hozzájuk hasonlítom, csak felhoztam példának. Vagy ott van SR... hosszú hónapokig játszott, és legszívesebben mindenki elküldte volna, aztán most mit letesz az asztalra... Szerintem DS-t nem kellene elengedni mert benne azért látok fantáziát bőven, és ha teszem azt 2 év múlva lehozna egy Isco szintet akkor az elég csúnya volna... Thiago után egy újabb bukta már több mint gáz lenne...

A Verratti dologgal teljesen egyetértek, ő jöhet bármikor, vele csak jobbak lennénk. És ha KP-ra igazolunk, akkor mindenképp ilyen típusú top ember kell, és nem olyan aki talán bejön, talán nem. Vagy olyan akivel lehet, hogy jó esetben picit jobbak lennénk... Oké, új Ini-t nem fogunk találni még egy jó ideig, de az szerintem nem opció, hogy dobáljuk a pénzt olyanokra akik szintjét házon belül is meg tudnánk oldani.

Mondjuk ez csak az én véleményem, de 30-40 millliókat ne dobáljunk már ki az ablakon, miközben közepes, vagy kicsit jobb játékosokat találunk a B-ben is.
Bartomeu, OUT NOW!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.28. 13:09:55

soadroli írta:Sajtóhír: Juan Carlos Unzué vezetőedzővé való kinevezését már a jövő héten bejelentheti a klub. Unzué egy 2 évre szóló szerződést kapna hosszabbítási opcióval. #-o
Az én opcióm a minusz 3 év lenne
Válasz küldése