Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.05.19. 15:18:42

crixus írta:Kár vitatkozni azon, hogy ki kit adna el azok közül, akik idén nyáron biztosan nem fognak távozni. :D

Akiknek a jelenlegi keretünkből nem biztos a helyük: Mascherano, Turan, Rafinha, Denis, Gomes, Paco, Mathieu, Masip. A 22 fős keretünkből már ez a 8 ember is sok, mindannyian biztos nem fognak távozni (habár én túladnék az összesen, de ez lényegtelen).
Nyilván az edző személye majd döntő lesz, de olyanok távozásán, mint Messi, Neymar vagy Busquets kár spekulálni.

Én bőven elégedett lennék egy "normális" jobb bekk, egy klasszis középpályás és Marlon+Munír, Deulofeu érkezésével, ha ezzel együtt távozna a Denis, Paco, Mathieu, Masip, Turan pakk, esetleg még Gomes is. Ez is 5-6 távozót és 5 érkezőt jelentene.
Pedig ma olvastam hogy valamelyik spanyol oldal azt mondja hogy a vezetőség nincs megelégedve Neymar pályán kívüli életével ezért megfelelő ajánlat esetén elengednék. :^o :^o :^o :^o :^o :^o :^o :^o :^o :^o
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.05.19. 14:18:56

Kár vitatkozni azon, hogy ki kit adna el azok közül, akik idén nyáron biztosan nem fognak távozni. :D

Akiknek a jelenlegi keretünkből nem biztos a helyük: Mascherano, Turan, Rafinha, Denis, Gomes, Paco, Mathieu, Masip. A 22 fős keretünkből már ez a 8 ember is sok, mindannyian biztos nem fognak távozni (habár én túladnék az összesen, de ez lényegtelen).
Nyilván az edző személye majd döntő lesz, de olyanok távozásán, mint Messi, Neymar vagy Busquets kár spekulálni.

Én bőven elégedett lennék egy "normális" jobb bekk, egy klasszis középpályás és Marlon+Munír, Deulofeu érkezésével, ha ezzel együtt távozna a Denis, Paco, Mathieu, Masip, Turan pakk, esetleg még Gomes is. Ez is 5-6 távozót és 5 érkezőt jelentene.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.19. 14:15:46

Griezmannt cserélnéd Neymarra? Én soha a büdös életben. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.19. 13:59:32

recrea írta:Neymar Griezmann csere...Neymar az eredményesség rovására megy...Dembelet a helyére...

Srácok, nektek a csütörtök volt a kis péntek?! Feküdjetek vissza, komolyan mondom.
Hát azért mester pl Griezmannt ha nem fogadnád el akkor azért na. :)
Többin lehetne vitatkozni, hatékonyságra szerintem is fejlődik Neymar, de még mindig olyan hullámzó, hogy hihetetlen, de ebben az esetben nem is ez a lényeg. 200 millió olyan vad pénz, hogy nálam nem lenne személyi kérdés, mert sohasem ragaszkodok senkihez. Üzleti részét kell nézni, pótlásról később. Pótolhatatlan ember sosincs.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.05.19. 10:58:42

Abban én is egyetértek, hogy Rakitic iszonyatosan alulértékelt játékos, legalábbis a Barcaban. Nagyon fontos láncszem, csak ő nem az a típus, aki el tud irányítani egy középpályát. Pontosan akkor a legjobb, ha nem ez a feladata. Ettől nem lesz semmivel rosszabb játékos, egyszerűen nem az az erőssége. Ennek ellenére nagyon kell a középpályára. Illetve az sem tett olyan jót neki, hogy kiszorult a vonal mellé.
Mellé kell egy kreatívabb, irányításra képes játékos, amire Verratti alkalmas. Meggyőződésem, hogy az olasszal, nem egy, hanem legalább két poszton is erősödnénk a középpályán. Emellé már csak egy kezdő szintű jh érkezése kellene, amivel a padunk is jelentősen javulna. Azért nem rossz, ha olyan emberek tudnak beszállni a padról, mint Ini, SR, Masch, Vidal, Rafinha, , Arda (ha utóbbi kettő marad). Elől marad valószínűleg Pacó, ami talán még jól is elsülhet. Egy Fabinho-Verratti pakknál nem is kellene több, utóbbival ráadásul Busit is lehetne rotálni. Ha a ballaszttól (4-5 ember) meg tudunk szabadulni olyan 40-50 millióért már nem is elképzelhetetlen ilyen szintű játékosok megvétele.
Az is kérdés, hogy Alenaval hogy számol az új edző, mert ha többet kacsingat fel, bőven lehet radírozni a kp-n.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.19. 10:50:06

zeli39 írta:...
múltkor annyira megbántottalak, hogy most remélem tudok úgy reagálni a hsz-edre, hogy nem lesz belőle sértődés. az azért erős túlzás, hogy buzszkecc full gyenge. a full gyenge az gomes, meg a kis suarez. mondjuk úgy, hogy önmagához képest gyenge. vagy mondjuk úgy, hogy amióta nincs mellette két világklasszis, és ezáltal a kp-nk sem úgy működik ahogy régen, a játék is más, azóta jobban kiütköznek a hiányosságai. védekezni pedig nem csak idén, hanem régen sem tudott. sosem a látványos becsúszásairól meg hihetetlen belépőiről volt híres. ellenben én is úgy érzem, ha iniesta végleg kikopik mellőle, és egy más stílusú játékos fog a helyére jönni (amivel csak mégjobban megváltozik a játékunk), akkor lehet neki is reszeltek. de ezt majd valverde eldönti.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.19. 10:24:31

Neymar Griezmann csere...Neymar az eredményesség rovására megy...Dembelet a helyére...

Srácok, nektek a csütörtök volt a kis péntek?! Feküdjetek vissza, komolyan mondom.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.19. 08:43:18

Barça are bothered by Neymar's life off the field. A club director sees a chance of him being sold if an interesting offer comes [cope]

Csak fel kellett vetni a témát.. :lol:
LG írta:Hát pedig a whoscored szerint is ő volt a legjobb a szezonban a középpályások közül. Nagyon alulértékelt játékos, évek óta mondom. Az első évében meg inkább ő könnyitette meg Alves, és Messi dolgát, nélküle meghalt volna a védekezésünk azon az oldalon, nem egyszer mentette látványosan a brazil seggét. Egy ilyen ember kellett ide, most megvan, akkor miért elégedetlenkedünk.
Neki van a legtöbb gólpontja, nem lepődök meg ezen.. :D

Nekem ezzel az érveléssel az a gondom amúgy, hogy most se Alves, se Messi nincs az oldalán, ezt a "terhet" meg ő nem bírja el. Neki sokkal kisebb felelősség kell labdakihozatalokkor és támadásépítéskor, de így, hogy a brazil eltűnt mellőle, megérezte ezt a jobbos. Eleinte még jónak tűnt, mert Rakéta szezon elején pár meccsig nagyon bekezdett, SR is god mode-ban tolta, csak aztán mindketten visszaestek, és meghalt kb az oldal. Ha nyáron átszervezések után megint egy Alves féle arc után kell takarítania, akkor ismét kulcsfigura lehet, de egyébként szerintem ismét ki fognak jönni a hiányosságai. Ebben a szezonban is nem egyszer neki kellett volna lennie a vezérnek a középpályán Ini hiányában, erre viszont egy ekkora szintű klubnál nem képes sajnos. Gomesnél és Denisnél meg persze, hogy jobb volt, de azért remélem nem fog ennyire lecsökkenni a léc, hogy aki azt übereli, az már automatikusan jó lesz. Jövőre nálam ő SR-el versenyezne, ketten együtt tartok tőle, hogy elég impotens középpályát alkotnának.

De mondom, minden azon múlik igazából, hogy hogy változik a keret, meg a játékunk. Látok arra is opciót, hogy kulcsjátékos lesz, meg arra is, hogy akár el is igazolhat - meg még másik is. Utóbbi mondjuk nem fog bekövetkezni, de értető azért remélem mire céloztam.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.05.19. 07:45:36

Neymart adnám el elölről. Rajta látszik inkább az, hogy az eredményesség rovására megy. Vannak jó dolgai meg szépek is, de nekem nem elég hatékony. Főleg mikor elszórakozza a helyzeteket. Ez nem fél bele, amúgy Busquetsel is ez a baj, hogy tud ő focizni, meg csinál szép dolgokat, csak azokból le lesz gól.

Aki meg Rakitic-vel elégedetlen, az nem tudom melyik középpályásunk győzte meg idén, mert ő és Roberto volt az akit volt értelme játszatni. Iniesta és Rafinha-t még érdemes volt szerepeltetni, de Denis és főleg Gomes nulla volt. Tíz jó megmozdulás nem volt tőlük egész évben.

Kiváncsi vagyok a nyárra, mert idén elment úgy egy év, hogy csapatépítés nem volt és eredmény se nagyon lesz. A korai BL búcsú tönkretette az idényt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.19. 06:11:30

recrea írta:
Bob_Marley írta:Én ennyi pénzért bárkit elengednék. :)
Ez még ésszerű is lenne, ha nem tök ugyanannyiba kerülne hasonló "lehetőségű" játékos. Neymar meg bevált. Érdekelne az eladása utáni alternatívád, de valami konkrétum.
Nem egy csapatrészere tolnám a puskaport mint, ami most van. Szerintem az egyensúly kérdése nagyon fontos ezért is gondolom úgy hogy ha elől van egy MSN, akkor mögöttük alá kell dolgozni, mert nem bírja el a csapat, hogy hátul két belső védő meg Busquets-Rakitic védekezik kiemelkedően.
Ha megkérdezel alternatíváról akkor azt mondom jöhetne Coutinho hátrébb és szélre meg Carrasco vagy Mbappé. Utóbbi szerintem is kiemelkedik, hogy ilyen idősen ilyen érett játékot mutat. Dembelében ezt még nem látom és ezért nem is merülne fel nálam, mert nincs idő arra, hogy beérjen valaki.
Ha egy az egyben, akkor Griezmann. :D
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21123
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.05.18. 23:46:03

S.Agüero írta:Rakitic, mint legjobb formában lévő középpályásunk, hát, nem kis túlzás szerintem. Utóbbi egy hónapban játszott normálisan, előtte bőven voltak hullámvölgyei.

Az meg elég kevés egy középpályásnál, ha azt lehet felhozni érvként mellette, hogy magas, meg sokat melózik. :D Illetve a góllövés sem az elsődleges feladata.
kapunak háttal/nyomás alatt jobb és pontosabb, kevesebb labdakezelési gond
Pont ez a gond vele. És ebben nem fog már fejlődni, sosem volt kiemelkedő egyikben sem, nálam pont ezért nem férne be az én kezdő középpályámra. Az első éve szép volt, túlteljesített, bár Alves és Messi megkönnyítette az életét a szélen.

Én őt adnám el leghamarabb a kezdőből, utána következne Suárez. :D
Hát pedig a whoscored szerint is ő volt a legjobb a szezonban a középpályások közül. Nagyon alulértékelt játékos, évek óta mondom. Az első évében meg inkább ő könnyitette meg Alves, és Messi dolgát, nélküle meghalt volna a védekezésünk azon az oldalon, nem egyszer mentette látványosan a brazil seggét. Egy ilyen ember kellett ide, most megvan, akkor miért elégedetlenkedünk. Talán lehetne jobbat hozni a helyére (bár olyan sok ilyen játékos biztos nincs), de nem gondolom, hogy most erre kéne koncentrálnunk, mikor vannak égetőbb problémák is.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.18. 22:21:52

Rakitic, mint legjobb formában lévő középpályásunk, hát, nem kis túlzás szerintem. Utóbbi egy hónapban játszott normálisan, előtte bőven voltak hullámvölgyei.

Az meg elég kevés egy középpályásnál, ha azt lehet felhozni érvként mellette, hogy magas, meg sokat melózik. :D Illetve a góllövés sem az elsődleges feladata.
kapunak háttal/nyomás alatt jobb és pontosabb, kevesebb labdakezelési gond
Pont ez a gond vele. És ebben nem fog már fejlődni, sosem volt kiemelkedő egyikben sem, nálam pont ezért nem férne be az én kezdő középpályámra. Az első éve szép volt, túlteljesített, bár Alves és Messi megkönnyítette az életét a szélen.

Én őt adnám el leghamarabb a kezdőből, utána következne Suárez. :D
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.05.18. 22:02:35

Kovbal88 írta:
talán Rakitic az, akit tudnánk a jelenlegi piaci lehetőségek között pótolni (erős ráfizetéssel
Most őszintén, ti mit szívtatok??
Ha figyelmesen elolvasod amit írtam, akkor láthatod, hogy nem adnám el. Valamint az egyik legnagyobb kedvencem.
A pótlás pedig csak akkor lenne megoldott, ha Verratti érkezne helyette, de REMÉLEM erre nem kerül sor - legalábbis ne a horvát HELYETT érkezzen.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.18. 22:01:20

Kovbal88 írta:Most őszintén, ti mit szívtatok?? Rakitic és Roberto a legjobb két középpályásunk jelenleg. Úgyan kivel lehetne pótolni?
Rengeteget melózik, gólokat szerez, magas, mit kellene tennie, hogy elismert legyen. Aki nem ért a focihoz, az miért nézi?
Most erre mit lehet írni komolyan? :D Mást értékel az ember egy játékosban, és akkor már vak, meg ne nézzen focit, imádom az ilyet. De hogy válaszoljak is akkor már, hogy szerintem miben lehetne fejlődni ott. Lehetne bátrabb a passzjátéka, kapunak háttal/nyomás alatt jobb és pontosabb, kevesebb labdakezelési gond, és mindenekelőtt sokkal kiegyensúlyozottabb is lehetne.

És ezzel nem azt mondom, hogy nem jó játékos a horvát, mert az, csúcsformában meg előre is sokat ad - hétvégén is ballal a egyik gól előtt az a keresztlabda.. =D> De szerintem ő azért nem az a kategória, akit nem lehet pótolni, és nincs hozzá hasonló a piacon.
csababarca írta:Én ha szétbombáznám az MSN-t Lajost engedném el, és hoznám MBappét ráfizetéssel is. Ezerszer inkább ő, mint Dembelé.
Amit tegnap is művelt....a góljánál amit művelt mozdulatok és gyorsaság, ilyet középcsatártól Ronaldotól láttam utoljára, de az igazitól.
A gyerek szerintem 99%, hogy a Realba megy, nagy Madrid drukker a hírek és a képek alapján, és be is férne bőven oda. Dembélé viszont szerintem hozzánk jön majd. Nagyon nem azonos a stílusuk, de tehetségre ő is akkora kaliber szerintem. Csak kevésbé érett még, mint Mbappé, de ez nem is gond, lévén pár napja lett csak 20 éves - tudom, hogy előbbinél idősebb, de akkor sincs lemaradva semmiről.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.18. 21:48:24

Rakitic tényleg nem rossz, bár ne felejtsük el volt 2 olyan hónap amikor Gomesnél is nagyobb nulla volt, de én abban bízok hogy találunk egy jó jhvdet, vagy Vidal jó lesz és akkor Roberto felmehet a kpra, onnan meg ki is szorítaná a horvátot szvsz.

Csaba: Nem a három triót akartam összehasonlítani, csak sokan azért nem adnák el Neymart mert hű az MSN így úgy közben meg koránt sem garancia az a hármas kupákra.
Suarez-Mbappe cserébe benne lennék de ott már nekünk kéne ráfizetni, plusz elnézve a képet a gyerekszobájáról nem nehéz kitalálni hol fog kikötni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.18. 21:45:18

LG írta: Ez igy van, de ha Neymar árából megvennénk pl. Dembelét, a kp-ra meg Thiagot vagy Verrattit, lehet összességében már erősödnénk is.
nem mondtam az ellenkezőjét,én az összehasonlításra reflektáltam. ami szerintem eléggé sántított.

Én ha szétbombáznám az MSN-t Lajost engedném el, és hoznám MBappét ráfizetéssel is. Ezerszer inkább ő, mint Dembelé.
Amit tegnap is művelt....a góljánál amit művelt mozdulatok és gyorsaság, ilyet középcsatártól Ronaldotól láttam utoljára, de az igazitól.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.05.18. 21:41:27

talán Rakitic az, akit tudnánk a jelenlegi piaci lehetőségek között pótolni (erős ráfizetéssel
Most őszintén, ti mit szívtatok?? Rakitic és Roberto a legjobb két középpályásunk jelenleg. Úgyan kivel lehetne pótolni?
Rengeteget melózik, gólokat szerez, magas, mit kellene tennie, hogy elismert legyen. Aki nem ért a focihoz, az miért nézi?
Ez is olyan, mikor azt hallom, hogy csak Messi tud focizni a többiek, mind bénák, pont mi magyarok, elégedetlenkedünk 30 éve nem volt nemzetközi szinten elismert meghatározó játékosunk.

Mégha egy Gomes, Arda, Denis lenne itt elővéve, de pont Rakitic meg Stegen általában. Komolyan nem is értem...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.18. 21:41:04

Ez egy kamu hír volt.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.05.18. 21:26:44

palesz77 írta: Kicsit off, de ez az infó honnan van?
Még szezon elején tett ki itt a fórumon valaki egy cikket, nem tudom már pontosan ki és hová. De ez valahogy megmaradt bennem, mert néztem egy nagyot. Lehet, sőt valószínű, hogy nem csak a mezeladásból, és nem is a teljes összeg, de közel akkora összegről szólt a cikk. Az is biztos, hogy nem egy kamu oldal hozta le, de többre nem emlékszem.

Aztán lehet nem így van, én elhiszem neked, mert nem vagyok képben ezen a téren, csak akkor annyira hitelesnek tűnt a cikk, hogy ez így meg is maradt :)

Rakiticnél meg persze, lenne jobb játékos, nem is egyet tudnánk igazolni (de nem is sokkal többet), de nekem személyes kedvencem a kis horvát, ÉN megtartanám.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.18. 21:21:18

geridoss írta:U.i.2: Ha Pogba egy hét alatt behozta a vételárát a MU-nál mezeladásokból, akkor Neymarból is biztosan van haszna a klubnak.
Kicsit off, de ez az infó honnan van? Csak mert én úgy tudom, hogy a MU 1 centet nem kap az eladott mezek után, az Adidas előre kifizet nekik rohadt sok pénzt, és ők gyűjtik be az eladások utáni összeget. De általában is úgy szokott lenni, hogy csak egy részét kapja meg a klub. 100 euró egy mez kb, tegyük fel, hogy megkapják a felét.. Akkor is el kéne adniuk 2.100.000 mezt 1 hét alatt ahhoz, hogy visszajöjjön a vételára, miközben ha jó olvastam egy egész év alatt nem adnak el annyi hivatalos mezt. Ezek csak legendák, hogy mezekből visszajön egy ekkora játékos ára, akkor mindenki minden gond nélkül hitelből venné őket, ha 1 hétre rá már ki is tudnák fizetni..
geridoss írta:Ezek közül talán Rakitic az, akit tudnánk a jelenlegi piaci lehetőségek között pótolni (erős ráfizetéssel persze).
Szerintem ott konkrétan fejlődni is tudnánk mondjuk, nem csak szintet tartani, ha ráfizetünk. Nem minden elemében a játéknak mondjuk, de összességében szerintem lehetne nála jobb játékost találni a középpályánkra. De azt tudom, hogy ezzel a fórum fele legalább nem ért egyet, a horvát elég megosztó játékos itt. :D
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.05.18. 21:08:14

Néhány játékos, akiket semmi pénzért nem adnék el:
Messi, Neymar, Pique, Busquets, Umtiti, Rakitic, Suarez.

Ezek közül talán Rakitic az, akit tudnánk a jelenlegi piaci lehetőségek között pótolni (erős ráfizetéssel persze).
Szóval nem. Én nem adnám el 200 millióért sem.

U.i.1: Iniestát azért nem írom oda, mert kifutó korban van.
U.i.2: Ha Pogba egy hét alatt behozta a vételárát a MU-nál mezeladásokból, akkor Neymarból is biztosan van haszna a klubnak.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21123
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.05.18. 21:02:18

csababarca írta:
Nero. írta:Lehet hogy én vagyok túl kabzsi, de a 17es árakat elnézve én még a 200at se tartom olyan hű de soknak, figyelembe véve a tudását, korát és persze a hatalmas marketingértékét.
Nyilván jobb játékos mint Carrasco, de én annyira nem hiszek ebbe a nagy MSNbe mint amennyire futtatja őket a média. A Pedro-Villa-Messi semmilyen hypeot nem kapott mégis agyonvertük a világot velük, vagy pl. ez is szép hogy a "3 amigo" meg hogy mindig bratyiznak egymással, de ezzel szemben odaát a BBC épphogy csak köszön egymásnak mégis a 3. BL címükre készülnek 4 éven belül.
Az általad említett Pedro-Villa-Messi trió mögött a világ talán valah volt legjobban működő kp-ja volt. CsúcsXavi,CsúcsIniesta,CsúcsBusquets.
E trió előtt kis túlzással mindegy kik vannak elől.

Most mióta MSN van egy jó iparos Rakitic,egy megöregedett de még azért zseni Iniesta, meg egy Busquets, aki a két csúcs mellett tudott igazán alkotni.

amikor ilyen összehasonlításokat csinálunk,talán ezeket sem árt figyelembe venni.
Ez igy van, de ha Neymar árából megvennénk pl. Dembelét, a kp-ra meg Thiagot vagy Verrattit, lehet összességében már erősödnénk is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.18. 20:57:10

Nero. írta:Lehet hogy én vagyok túl kabzsi, de a 17es árakat elnézve én még a 200at se tartom olyan hű de soknak, figyelembe véve a tudását, korát és persze a hatalmas marketingértékét.
Nyilván jobb játékos mint Carrasco, de én annyira nem hiszek ebbe a nagy MSNbe mint amennyire futtatja őket a média. A Pedro-Villa-Messi semmilyen hypeot nem kapott mégis agyonvertük a világot velük, vagy pl. ez is szép hogy a "3 amigo" meg hogy mindig bratyiznak egymással, de ezzel szemben odaát a BBC épphogy csak köszön egymásnak mégis a 3. BL címükre készülnek 4 éven belül.
Az általad említett Pedro-Villa-Messi trió mögött a világ talán valah volt legjobban működő kp-ja volt. CsúcsXavi,CsúcsIniesta,CsúcsBusquets.
E trió előtt kis túlzással mindegy kik vannak elől.

Most mióta MSN van egy jó iparos Rakitic,egy megöregedett de még azért zseni Iniesta, meg egy Busquets, aki a két csúcs mellett tudott igazán alkotni.

amikor ilyen összehasonlításokat csinálunk,talán ezeket sem árt figyelembe venni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.18. 20:29:54

Lehet hogy én vagyok túl kabzsi, de a 17es árakat elnézve én még a 200at se tartom olyan hű de soknak, figyelembe véve a tudását, korát és persze a hatalmas marketingértékét.
Nyilván jobb játékos mint Carrasco, de én annyira nem hiszek ebbe a nagy MSNbe mint amennyire futtatja őket a média. A Pedro-Villa-Messi semmilyen hypeot nem kapott mégis agyonvertük a világot velük, vagy pl. ez is szép hogy a "3 amigo" meg hogy mindig bratyiznak egymással, de ezzel szemben odaát a BBC épphogy csak köszön egymásnak mégis a 3. BL címükre készülnek 4 éven belül.
https://m.youtube.com/watch?v=N1vggPw_cZU" target="_blank
Ebben pl. igaza volt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.18. 19:52:29

recrea írta:
Bob_Marley írta:Én ennyi pénzért bárkit elengednék. :)
Ez még ésszerű is lenne, ha nem tök ugyanannyiba kerülne hasonló "lehetőségű" játékos. Neymar meg bevált. Érdekelne az eladása utáni alternatívád, de valami konkrétum.
N'Zonzi, Fabinho. :D

Dembélén kívül nincs más a piacon, aki képes lehet hasonló teljesítményre, amire nekünk szükségünk van.
Válasz küldése