Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.06.08. 06:50:09

Én se hívnám meg a (főleg a volt) főnökömet, de munkatársak közül viszont majd mindenkit. Nincs ebben semmi mögöttes tartalom. Pepet se hívta meg, pedig elvileg nem voltak fasírtban.
Édes uborkaszezon, valamiről beszélni kell... :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.08. 04:19:00

Nero. írta: Antonella kuldott neked is egy vendeglistat vagy honnan vagy ilyen jol ertesult? Minek stresszelsz ilyeneken?

Iniesta multkor azt nyilatkozta hogy meg nem is voltak egymas hazaba, szerintem biztos fujnak egymasra. :twisted:
Stressthez ennek semmi köze. Világosan mutatja, hogy igazak voltak a hírek: Messi és az LE stáb nem ettek egymás tenyeréből. Azt is: Iniesta lenyilatkozott Unsué mellett - Messiék nem. Az is megkapta a hátteret, hogy Iniben miért vetődött fel, hogy eligazol. Végül az, hogy Messi még mindig nem hosszabbított és nem hívta meg a vezetőséget, az sem merő véletlen.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.07. 22:35:20

A Diario Sport beszámolója alapján a június 30-i esküvőn garantáltan nagy buli lesz, hiszen hivatalos lesz az egész első csapat, akik közül egyedül Iniesta nem fog tudni részt venni az eseményen. Helyette egyébként ott lesz Xavi, valamint a technikai stábból a kisegítő személyzet jelentős része - orvosok , fizioterapeuták, masszőrök is. A vezetőség tagjai és az edzők közül ellenben nem kapott senki meghívást, így Luis Enrique, Unzue, Robert Moreno, Rafel Pol és Joaquin Valdes sem, ahogy nyilván az új mester Valverde sem. A vendégektől egyébként egy dolgot kért Messi ajándékba: az alapítványa számára ajánljanak fel valamilyen adományt.
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2017.06.07. 19:59:17

BarcafanTomee írta:Nem rajta múlt, hogy gólpasszkirály legyen:

https://www.youtube.com/watch?v=qRFiOWg ... e=youtu.be
Ha volt nagy gyengéje már a Pep-féle csapatnak is, akkor az a helyzetkihasználás volt ...
Persze idén más gyengeségünk is volt, bőven.

Real meg Atléti így szemre sokkal hatékonyabb ebben.
Persze nekik nincs Messi aki 321 ilyen labdát ad meccsenként, aztán megbecsülik a helyzeteket.
Més que un club.
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2017.06.07. 19:41:37

Nyiri81 írta:
Samper írta:Messi jun. 30.-i esküvőjére Rosarioba meghívta az esküvőjére 21 csapattársát. Iniesta nem megy, viszont Xavi igen. Az edzői stábból és a boardból viszont senkit se hívott meg.
Lehez tudni Ini miért nem megy?
Mert pár hetes,hónapos a 3. gyermekük és így nem akarnak ennyit utazni,ő meg marad a családjával inkább, ami a múltjukat tekintve érthető...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.07. 19:33:15

Samper írta:Messi jun. 30.-i esküvőjére Rosarioba meghívta az esküvőjére 21 csapattársát. Iniesta nem megy, viszont Xavi igen. Az edzői stábból és a boardból viszont senkit se hívott meg.
Antonella kuldott neked is egy vendeglistat vagy honnan vagy ilyen jol ertesult? Minek stresszelsz ilyeneken?

Iniesta multkor azt nyilatkozta hogy meg nem is voltak egymas hazaba, szerintem biztos fujnak egymasra. :twisted:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.06.07. 19:10:52

Samper írta:Messi jun. 30.-i esküvőjére Rosarioba meghívta az esküvőjére 21 csapattársát. Iniesta nem megy, viszont Xavi igen. Az edzői stábból és a boardból viszont senkit se hívott meg.
Lehez tudni Ini miért nem megy?
Csak is Puyol
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.07. 15:56:21

Messi jun. 30.-i esküvőjére Rosarioba meghívta az esküvőjére 21 csapattársát. Iniesta nem megy, viszont Xavi igen. Az edzői stábból és a boardból viszont senkit se hívott meg.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.07. 15:41:19

Egészen elképesztő a játékintelligenciája, ilyen videókon tűnik fel, meccs közben "alap". :D
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2017.06.07. 15:02:51

BarcafanTomee írta:Nem rajta múlt, hogy gólpasszkirály legyen:

https://www.youtube.com/watch?v=qRFiOWg ... e=youtu.be
ahogy 3:38-nál odapörgeti Suarez elé...rendesen fáj ahogy kimarad, dehát erről szólt a szezon javarészt sajnos
6:40-nél tényleg már művészet :lol: :lol: valahogy ez a pillanat már törlődött a memóriámból
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.07. 15:00:18

Nero. írta: Egy perc utan kikapcsoltam mert amint meglattam Suarez Juve elleni kihagyott helyzetet egybol agyverzest kaptam, de hat igen a video nyilvan onmagaert beszel... Erre mondtam azt hogy Mesinek megint elment a kukaba egy olyan szezonja amikor megint masik dimenzioban tolta.

Jovore BLt kell nyerni nincs mese.


Enrique nem dobhatta le a zakot es mondta volna hogy beallok en mert amennyi helyzetet ti elbohockodtok abbol mas csapat ketszer triplazik..

hát igen, durva, hogy a legjobb évei mennek kárba így úgymond. és tudom nem egyéni címek a lényegek, de ha ezekből berúgunk párat, akkor most minimum bajnokok vagyunk.
bl akkor sem biztos, de nem így estünk volna ki a juve ellen...
Iniesta lábára is ő tette a bogyót, nem tudom benne van e ebben az összefoglalóban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.07. 14:52:23

BarcafanTomee írta:Nem rajta múlt, hogy gólpasszkirály legyen:

https://www.youtube.com/watch?v=qRFiOWg ... e=youtu.be
Egy perc utan kikapcsoltam mert amint meglattam Suarez Juve elleni kihagyott helyzetet egybol agyverzest kaptam, de hat igen a video nyilvan onmagaert beszel... Erre mondtam azt hogy Mesinek megint elment a kukaba egy olyan szezonja amikor megint masik dimenzioban tolta.

Jovore BLt kell nyerni nincs mese.


Enrique nem dobhatta le a zakot es mondta volna hogy beallok en mert amennyi helyzetet ti elbohockodtok abbol mas csapat ketszer triplazik..
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.07. 14:35:30

BarcafanTomee írta:Nem rajta múlt, hogy gólpasszkirály legyen:

https://www.youtube.com/watch?v=qRFiOWg ... e=youtu.be
lajos főszerepben, az a pali, édesistenem :oops:

kár, hogy nem magának adta ezeket, fele gól, minimum. ő kap ilyenekből egy szazonban 4-5 darabot.
a juve ellenit el is felejtettem mekkora ziccer volt, nyilván Suárez kaput se talált, 80 millióért.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.06.07. 14:28:45

Nem rajta múlt, hogy gólpasszkirály legyen:

https://www.youtube.com/watch?v=qRFiOWg ... e=youtu.be
Avatar
R11
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2017.04.29. 17:56:12

2017.06.02. 14:34:34

Kínában Messi élmény parkot terveznek nyitni ... a reakciók ... a második képen .. ami egyben a válasz is ... besírtam :D
https://twitter.com/brfootball/status/8 ... 40/photo/1

https://twitter.com/Tiplo98/status/8706 ... 80/photo/1
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.05.28. 13:45:23

nzxtpo írta:
BarcafanTomee írta:Ha még 1-2 meccset el tudott volna valahogy dönteni a kicsik ellen, akkor meg is kaphatná az aranylabdát.
Pont ez a lényeg, hogy nem. Fikázzátok Ronaldot, hogy csak pár meccsen hozott értékelhetőt, de ő a BL legfontosabb meccsein hozta a gólokat, amikor kellett a csapatának. Ha Messi élete legrosszabb játékát hozza a Juve ellen, de eltesz 3-mat két meccsen, mindenki istenítené.

Ha behúzzák a BL-t, illetve bajnokságot már nyertek, akkor meg fogja kapni az aranylabdát, ez fix. És ki más kapná meg tőlük, ekkora médiaháttérrel? Vezér tudott lenni, amikor nagyon kellett, és ha másban nem, ilyen téren Leo előtt jár.
De pont az a szomorú, hogy 4 - 5 meccsre fogja megkapni. Azert a hosszútávú teljesítménynek kellene dominálni. Tudom így is ő kapja, hogy ez nekem nem tetszik, de akkor is, ez azért nehogy már így rendben legyen.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.05.28. 13:07:59

Nem akarok újabb aranylabda vitát szítani mert már unalmas és engem se érdekel igazából annyira. De én úgy értettem, hogy ha sikerült volna neki megnyerni még 1-2 meccset ahol pontokat vesztettünk akkor már mi vagyunk a bajnokok és a bajnokság+kupa+aranycipő pakkal már simán versenyben lehetett volna. Ha meg nem nyeri meg a real a bl-t akkor nem lett volna kérdés.

Na de ez csupa feltételes mód, erről ennyit. Nem Messin múlott a szezonunk, ez a lényeg.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2017.05.28. 12:40:56

BarcafanTomee írta:Ha még 1-2 meccset el tudott volna valahogy dönteni a kicsik ellen, akkor meg is kaphatná az aranylabdát.
Pont ez a lényeg, hogy nem. Fikázzátok Ronaldot, hogy csak pár meccsen hozott értékelhetőt, de ő a BL legfontosabb meccsein hozta a gólokat, amikor kellett a csapatának. Ha Messi élete legrosszabb játékát hozza a Juve ellen, de eltesz 3-mat két meccsen, mindenki istenítené.

Ha behúzzák a BL-t, illetve bajnokságot már nyertek, akkor meg fogja kapni az aranylabdát, ez fix. És ki más kapná meg tőlük, ekkora médiaháttérrel? Vezér tudott lenni, amikor nagyon kellett, és ha másban nem, ilyen téren Leo előtt jár. Ha a Juve nyeri, az már más kérdés, egy triplázó csapatból lehetne választani, csak annyira egységesek, folyamatos kiemelkedő húzóember nélkül, mindig más villan. 2013-ban triplázott a Bayern is, igaz akkor még FIFA Aranylabda volt.

Én összességében elégedett vagyok Messi szezonjával, statisztikailag is hozta, nagy meccseken volt, hogy nem ment neki, volt hogy kihúzott minket a pácból, nem lehet elvárni, hogy egy teljes szezon minden meccsén maxon pörögjön, és menjen neki. Ha elkapja, akkor nincs védelem aki megállítsa, megállítson minket, remélem még jó pár hasonló szintű szezonja lesz nálunk.

Az aranylabda kérdés különösebben nem érdekel, volt Leo-nak is olyan amit adhattak volna másnak is, Ronaldo elképzelhető, hogy kiegyenlít, de ettől függetlenül akik látták őket játszani mind tudják, hogy nagy különbség van a kettő játékos között.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.05.28. 12:23:13

Összességében 52 meccsen lőtt 54 gólt, meg adott 17 gólpasszt. Ha még 1-2 meccset el tudott volna valahogy dönteni a kicsik ellen, akkor meg is kaphatná az aranylabdát. BL-re idén nem volt reális esély. Egyénileg jó szezont hozott, csak nem volt csapat körülötte. Aranycipő zsebben, kupában is gólkirály, meg lehet, hogy a BL is az lesz.

Továbbra is hihetlen a pali, csak így tovább, és reméljük, hogy a következő szezon csapatként is sikeres lesz!

szerk:

Ja meg szép volt tőle, hogy átadta Businak a kupa átvételt, mert másidk számú kapitányként őt illette volna meg, de inkább leült Masche mellé dumázni. :D
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.05.24. 19:51:50

Mindig jó érzés egy ilyen Messi összefoglalót végignézni: https://www.youtube.com/watch?v=_g-dyXWUov8" target="_blank
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.24. 16:17:45

Remélem ezután már békén hagyják és le van zárva az ügy..

De van olyan érzésem, hogy még 5-ször újra fogják tárgyalni, 5ször elitélni és felmenteni, nehogy nyugta legyen mint kb Neymarnak.

Akárhogy nézzük, azért érződik hogy egy katalán klub játékosáról van szó, nem pedig spanyol klub játékosáról.


Jó lenne ha Neymar problémái is elintéződnének a nyáron, és utána végre a focira koncentrálhatnak, nem pedig azt kell lesniük hogy mikor jönnek értük...(bár lehet pont ez a céljuk)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.24. 16:02:37

Mondjuk ez a vélemény erősen elfogult, van egy tippem, hogy ki írhatta. :D
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.05.24. 15:43:58

"A spanyol legfelsőbb bíróság jogerőre emelte Messiék elleni ítéletet. Lionel Messi jogerősen 21 hónapos börtönt kapott, míg apja büntetését 15 hónapra mérsékelték. Az ítélet jogerős. Börtönbe egyiküknek sem kell vonulniuk. Mindezt 4.1 millió adóbevétel "elsumákolásáért". - blaugrana.hu


"A "patyolattiszta" rinyaldo 150 milliót csalt el. Azért kitüntetés jár. Ez a jogrend Spanyolországban. Egy banánmonarchia az egész, ahol ugyanezért a cselekményért, csak sokkal nagyobb mértékű adócsalásért a király lányát felmentették." - blaugrana.hu


"Még valami, mielőtt bárki félreértené. Nem helyes az adócsalás, ami jár érte, "fizessék meg". Engem csupán az zavar, hogy ami egyfelől égbekiáltó bűn, a másik oldalon semmi. A lemondott, vén király lánya százmilliós nagyságrendű pénzt síbolt el, nem holmi 4.1 milliót - azt felmentették. Igaz a mondás, ha már lopsz-csalsz, azt nagyban űzd, akkor nem eshet bántódásod, de ha ellopsz egy fél kenyeret, meghurcolnak. T." blaugrana.hu

Félreértés ne essék, nem a Real Madrid, vagy CR ellen szól ez az írás. A "rinyaldót" át akartam javítani, mert nem szeretném becsmérelni Ronaldot, de inkább szó szerint idéztem be az egészet.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.05.24. 11:11:14

Lionel Messi will renew his contract with Barcelona but it won't take place until after the summer vacation. [Cadena COPE]
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.22. 09:51:36

visca el barca írta:
TripleH írta:Na mondjuk ez am szánalmas, hogy a Portugál liga 2x, a francia csak 1,5x :mrgreen:
ezért szurkoltam, hogy lőjön legalább egyet, hogy nehogy valamelyik belelkesült habfehér balettos elkezdjen egy cavani sokkal jobb volt nála monológot (a tegnapi meccs előtt ua. góljuk volt)
Pár hete már elkezdte valamelyik, h valójában Cavani az aranycipős.

Múltkor valaki itt számolgatta meg nézte, h Messinek 30-40 (?) gólos átlagot kell hoznia, h valamilyen orbitális gólrekordot megdöntsön, de nem emlékszem mi volt az. Egyébként el nem tudom képzelni, h minek kell történnie ahhoz, h ne rúgjon ennyi gólt egy szezonban. Most még tiziket is átad, és sokkal önzetlenebb, mint eddig.
Válasz küldése