Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.19. 17:26:54

MessiNeymarSuarez írta:Messi sem azért ment beljebb mert fél év alatt kiöregedett, és tolószékes lenne, hanem azért mert nincs érdembeli játszótárs, egyedül meg felesleges 6 védőbe bevezetni a labdát, mindenkitől 30-40 méterre...Így az egész jobboldalunk finoman szólva jelenleg halott.
Én mondjuk fogadni mernék, hogy ha jön is Bellerín, akkor se megy ki olyan szinten a szélre Messi, mint 14/15-ben tette.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.19. 17:05:40

Szerintem sem kell hatalmas nagy reform, és teljes formáció váltás, pláne nem 4-2-3-1-re.
Sok helyen divatos, de tényleg, nem igazán van olyan igazán sikeres csapat amelyik ezt a formációt használja, gondolom nem véletlen.(aztán ki tudja, lehet robbantunk)

Szerintem ezek kellenek:
1. az EGÉSZ csapatot helyre rakni fejben, sok meccs a hozzáálláson ment el
2. Klasszis, BARCA szintű középpályás.(Verratti..bárcsak..de én sajnos még mindig kizártnak tartom)
3. Klasszis Barca szintű JHV, aki képes bejátszani hasonlóan a jobb szélt mint Alves tette, azóta is hatalmas az űr...Messi sem azért ment beljebb mert fél év alatt kiöregedett, és tolószékes lenne, hanem azért mert nincs érdembeli játszótárs, egyedül meg felesleges 6 védőbe bevezetni a labdát, mindenkitől 30-40 méterre...Így az egész jobboldalunk finoman szólva jelenleg halott.

4. A ballaszttól megszabadulni, és ha esetleg marad pénz akkor 1-2 olcsó, de hatékony cserepados játékost hozni.
5. Ugye jó taktika, különösen az agresszív letámadás ellen


Azért tavaly is felszívtuk magunkat a kemény meccsek nagy részére, de voltak fejben erős bajok( PSG odavágó, Juventus...)

Matyi meg menjen, akár ingyen is, legalább a horror fizetése felszabadul.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.06.19. 16:24:46

ntibi67 írta:Ha megfigyelted nálam az eladott játékosok közül egyedül Rakitic volt a kezdő tagja és le is írtam,hogy őt sajnálnám.Viszont két eddigi kezdőt kispadra ültetnék,Iniesta következő szezonja úgy nézne ki mint Xavié.Busquets meg bizonyítson hogy jobb-e a posztján mint Sergi Robertó.
Igen, eladnál a kezdőböl egy játékost, meg mellette az egész kispadot és feltöltenéd ifistákkal. Az elég meredek lenne. Mert komoly meccsen ha gond van, nincs kihez nyúlni. Meg ha hosszabb sérülése lenne valakinek, akkor hosszútávon egy "kölyök" nem feltétlen megoldás. Kellenek ők is persze, de az nem megoldás, hogy a cél érdekében (a 3 igazolás ugye) mindenkit eladsz akit csak lehet és rábízod a padot a kicsikre. Szerintem. Busquets-et meg kinem állhatom, de pont fordítva, Sergi Robertonak kéne bizonyítania, hogy jobb nála. Busquetsnek alap kezdőnek kell legyen, csakúgy mint Rakiticnek és mellé kellene nektek Verratti. És megvagytok a padon is.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2017.06.19. 16:09:00

IscoDisco írta: Nagyon hasonló a szitu, ha a PSG mindenáron ragaszkodik hozzá, akkor csinálhat bármit Verratti. Megtagadja az edzéseket? Akkor lelátóra vágják, aztán majd pár forduló után rájön, hogy hoppá, a nyáron VB, csak nem kéne kihagyni. Szóval szerintem annyira nem fogja verni az asztalt, már csak azért sem, mert szereti a Párizst, ezt már többször hangoztatta, hogy mennyit köszönhet nekik.
üdv. erre a dologra h ha csapat nem akarja elengedni, de a játékos meg mindenáron menni akar akkor tudtommal van valami fifa szabály h akkor a játékos kivásárolhatja magát a hátralévő szerződéséből. vagy ezt rosszul tudom? mert úgy rémlik h van ilyen szabály.
mvik
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.19. 15:59:22

A portugál lapok szerint szeretett Matyiőnk hamarosan a Sportingba igazol kőkemény 0 € ellenében. :D Az A Bola szerint már az orvosin is átesett.
Varatrix írta:...
Busquets már évek óta véráldozat minden nyáron sokaknál, aztán csak marad a kezdőben valahogy mindig.. :D Felállást meg szerintem se váltunk, ezért se hiszem, hogy létrejön a Dembélé transzfer. Majd jövőre talán.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.06.19. 15:56:23

"Iscodisco"
Ha megfigyelted nálam az eladott játékosok közül egyedül Rakitic volt a kezdő tagja és le is írtam,hogy őt sajnálnám.Viszont két eddigi kezdőt kispadra ültetnék,Iniesta következő szezonja úgy nézne ki mint Xavié.Busquets meg bizonyítson hogy jobb-e a posztján mint Sergi Robertó.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.06.19. 15:47:37

Van bárki aki komolyan gondolja hogy Busquets vezéráldozat lesz bármilyen edzőnél, szisztémánál, új igazolásnál? :-k

Dembelé szerződésén meg előbb száradjon meg a tinta mielőtt felállást váltunk...

Én erősen meglepődnék amúgy ha nem a 4-3-3-at vinnénk továbbra is, 2-3 új érkezővel és megfelelő motivációval újra csúcsra kerülhtetünk, nem kell játékfilozófiát válltani.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.06.19. 15:25:36

ntibi67 írta:Olvasom,hogy van akinek Verratti magasságával van gondja,hogy alacsony így hiányozni fognak a fejes góljaink.Szerintem eddig sem szereztünk pontrugásból túl sok gól és amúgy sem azért kell megerősítenünk a középpályát,hogy több gólt szerezzenek,hanem,hogy jobban segítsék a támadó szekciót és hatékonyabb legyen a középpályás védekezésünk.Nálam a következő lenne a felállás 4-2-3-1-ben.
Bellerin(Vidal vagy ha megy Palencia). Piqué(Marlon). Umtiti(Mascherano). Alba(Digne v Cucu)
Sergi Robertó(Busquets). Verratti(Iniesta)
Dembélé(Rafinha). Messi(Alena). Neymar(Denis)
Suarez(Pacó vagy ha megy Munir)
Tehát nálam menne ami nekem is fájna de kell a pénz miatt Rakitic
A többi nem fájna a kölcsön adottakon kívül Mathieu,Arda,Gomes,és ha még kellene pénz akkor,Vidal,Digne,Pacó de akkor marad Munir és fel kell hozni Palenciát és Cucu-t.
És talán igy a három új kezdő játékosra meglenne a fedezet.
Most olvasom,hogy Rafinha esetleg megy az Arsenalhoz,bár ezt már írták Ardával kapcsolatban is.
Akkor élnék Deolufeu visszavásárlásával.
Igaz külsős vagyok, de szerintem nem működne ez a 4-2-3-1. Az első 4es mögé kevés lenne egy Roberto.Verratti kettős. A másik meg, hogy te eladnád a fél keretet, csak azért hogy legyen pénz a 3 igazolásra? Így az ifistákon kívül olyanok lennének a padon, akik már megbuktak nálatok. Többen is írtátok Deulofeu-t pl. Megbukott nálatok, de még egy Sevillaban, Evertonban, meg egy gyenge Milanban is. Az u-21-es válogatott leggyengébbje volt egy Macedónia ellen. Nekem ő felejtős lenne.

A helyetekben Verrattira mennék rá, ha kell a jobbhátvéd igazolást is beáldoznám érte. Mert nem hiszem, hogy akkor előrelépés lenne egy Bellerin a Robertohoz képest. Az már más kérdés, hogy sanszosan ez a Verratti-Barca "házasság" is olyan lesz, mint a DDG-Real volt. Sőt, ott már minden le volt zsírozva "aztán bedöglött a fax"... :lol: Nagyon hasonló a szitu, ha a PSG mindenáron ragaszkodik hozzá, akkor csinálhat bármit Verratti. Megtagadja az edzéseket? Akkor lelátóra vágják, aztán majd pár forduló után rájön, hogy hoppá, a nyáron VB, csak nem kéne kihagyni. Szóval szerintem annyira nem fogja verni az asztalt, már csak azért sem, mert szereti a Párizst, ezt már többször hangoztatta, hogy mennyit köszönhet nekik.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.06.19. 15:00:36

Olvasom,hogy van akinek Verratti magasságával van gondja,hogy alacsony így hiányozni fognak a fejes góljaink.Szerintem eddig sem szereztünk pontrugásból túl sok gól és amúgy sem azért kell megerősítenünk a középpályát,hogy több gólt szerezzenek,hanem,hogy jobban segítsék a támadó szekciót és hatékonyabb legyen a középpályás védekezésünk.Nálam a következő lenne a felállás 4-2-3-1-ben.
Bellerin(Vidal vagy ha megy Palencia). Piqué(Marlon). Umtiti(Mascherano). Alba(Digne v Cucu)
Sergi Robertó(Busquets). Verratti(Iniesta)
Dembélé(Rafinha). Messi(Alena). Neymar(Denis)
Suarez(Pacó vagy ha megy Munir)
Tehát nálam menne ami nekem is fájna de kell a pénz miatt Rakitic
A többi nem fájna a kölcsön adottakon kívül Mathieu,Arda,Gomes,és ha még kellene pénz akkor,Vidal,Digne,Pacó de akkor marad Munir és fel kell hozni Palenciát és Cucu-t.
És talán igy a három új kezdő játékosra meglenne a fedezet.
Most olvasom,hogy Rafinha esetleg megy az Arsenalhoz,bár ezt már írták Ardával kapcsolatban is.
Akkor élnék Deolufeu visszavásárlásával.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.06.19. 14:04:38

Kovbal88 írta: Nekem az a bajom, hogy egy Verratti nem fogja megoldani az összes gondunkat azzal, hogy játszik Iniesta vagy Rakitic helyett. Mert itt többre van szükség.
Valami újat és különlegeset kitalálni, ami működik, kis és nagycsapatok ellen is.

Egyébként Ardát és Rafinhát nem adnám el, ők azért idén/tavaly hasznosak voltak, de Gomes és Denis mehetne, egyik se meggyőző. A végén még minden marad a régiben.
A gondot nem fogja egycsapásra megoldani ez tiszta sor, de megfelelő láncszem, akár a régi rendszert akarjuk továbbvinni, akár új elemeket beépíteni.
Láttuk, ha egy egészséges jó formában lévő Ini játszott, hogyan ment a játék és ugyanez Gomessel. Egy emberen is rengeteg múlhat. Arról nem is beszélve, ha csereként nem egy AG vagy Denis jöhet be, hanem egy pihent Ini.

A távozókkal egyetértek, de én Ardat is hozzávenném. Csak azért, hogy Neymart pótolhassa totál felesleges. És az egyedüli, akiből normális összeget tudunk szerezni. Deulofeu lehozza mindkét szélt akár, de mobilis, akár tkp-ként is. De annyi meccsre Paco/Ini is bedobható. Vagy ha visszahoznánk Munirt. A támadósorban gyakorlatilag mindenhol bevethető.
recrea írta: Off: Azzal, h Alves eligazolt, számomra úgy tűnik, mintha "megszűnt" volna Rakitic posztja, nem tudom, h ki és direkt vagy véletlenül, de kegyetlenül el lett találva annó a szerepköre. Sztem most sem rossz, csak egyszerűen nem tud annyit hozzátenni, azt meg a vak is látja, h lényegesen döcögősebb a támadójáték Alves nélkül.
Azzal, hogy SR átvette Alves helyét "elvesztettünk" egy olyan taktikai elemet, ami korábban kulcs volt. Felfutó szélső nélkül Messinek sem maradt játszótársa. Addig Rakiticnak az volt a feladata, hogy, ha Alves fellépett zárja le azt a sávot, akár ütközzön, elsősorban egyfajta "stabilizálás".
Robival ez elveszett, Messi sem véletlenül volt annyit szélen, a horvát egyre inkább tkp szerepbe került, ami nem az ő terepe. Rengetegszer le is maradt a kontráknál, az ő emberére jött ki a támadás. Messivel sem ment neki a kombinatív játék, folyamatosan vissza kellett lépnie a labdákért.
Forca Barca!!!!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.06.19. 13:59:13

randomguy írta:Barcelona midfielder Rafinha could be used as makeweight in a deal that would see Hector Bellerin return to the Catalan side and the Brazilian move to Arsenal, reports Marca.
Két legyet egy csapásra. Nem azért mert Bellerint pártolnám, vagy mert nem szeretném Rafit. De JH kell KP-t meg rostálni kell. Egy Rafi+10 milliót alá is írnék.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.06.19. 13:57:25

Barcelona midfielder Rafinha could be used as makeweight in a deal that would see Hector Bellerin return to the Catalan side and the Brazilian move to Arsenal, reports Marca.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.06.19. 13:48:23

Nekem ne mond, ezt én kezdtem el ugatni itt a fórumon, miután ment az ömlengés, h minden gondunk megszűnik, ha jön Verratti.

Róla nem tudok, nem is akarok semmit írni, mert nem ismerem, meg vele kapcsolatban sokszor asszociálok Vidalra valamiért, lehet a kezdőbetű miatt, meg Chile és Olaszország is olyan közel van egymáshoz, mint Kolumbia meg Kamerun :mrgreen:
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.06.19. 13:35:35

recrea írta:Ha Verratti valóban kijelentette, h el akar igazolni és még fizetésemelést sem fogad el, el sem tudom képzelni, h mi mennyit ajánlunk neki :D Bár sztem ez mind kamu, ellenben, ahol ennyi a pletyka, ott azért zörög a haraszt. Talán De Gea meg a Real nem jött össze, nem nagyon emlékszem olyanra, amiről ennyit írtak és semmi nem lett belőle.

Off: Azzal, h Alves eligazolt, számomra úgy tűnik, mintha "megszűnt" volna Rakitic posztja, nem tudom, h ki és direkt vagy véletlenül, de kegyetlenül el lett találva annó a szerepköre. Sztem most sem rossz, csak egyszerűen nem tud annyit hozzátenni, azt meg a vak is látja, h lényegesen döcögősebb a támadójáték Alves nélkül.
Nekem az a bajom, hogy egy Verratti nem fogja megoldani az összes gondunkat azzal, hogy játszik Iniesta vagy Rakitic helyett. Mert itt többre van szükség.
Valami újat és különlegeset kitalálni, ami működik, kis és nagycsapatok ellen is.

Egyébként Ardát és Rafinhát nem adnám el, ők azért idén/tavaly hasznosak voltak, de Gomes és Denis mehetne, egyik se meggyőző. A végén még minden marad a régiben.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.06.19. 13:26:40

Ha Verratti valóban kijelentette, h el akar igazolni és még fizetésemelést sem fogad el, el sem tudom képzelni, h mi mennyit ajánlunk neki :D Bár sztem ez mind kamu, ellenben, ahol ennyi a pletyka, ott azért zörög a haraszt. Talán De Gea meg a Real nem jött össze, nem nagyon emlékszem olyanra, amiről ennyit írtak és semmi nem lett belőle.

Off: Azzal, h Alves eligazolt, számomra úgy tűnik, mintha "megszűnt" volna Rakitic posztja, nem tudom, h ki és direkt vagy véletlenül, de kegyetlenül el lett találva annó a szerepköre. Sztem most sem rossz, csak egyszerűen nem tud annyit hozzátenni, azt meg a vak is látja, h lényegesen döcögősebb a támadójáték Alves nélkül.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.06.19. 13:19:19

Tobias88 írta:Dembelé-t amúgy jobbhátvédnek igazoljuk le? Mert ha nem akkor nem értem a 100 milliós átigazolási keretet :|

Vagy lehet tudják, hogy nem vesszük meg Verratti-t és akkor egy Dembelé Bellerin páros simán kijön, ha mondjuk Arda lelép és értelmes áron el tudjuk adni a Munir - Tello - Vermaelen - Douglas 4est
Dembelé szerintem nem fog jönni,legalább is az idén nem,
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.06.19. 12:34:53

Kovbal88 írta:
S.Agüero írta:Nehéz komolyan venni, amíg le sem tudod írni a nevét helyesen.


Pénz, sokan vagyunk a középpályára, nem kezdő szint. Ezek miatt éri meg eladni Rakiticet. Arról nem is beszélve, ha áltállunk 4231-re, 2 középpályás lesz csak kezdő.
Rakitic, egy erős, magas, nagy munkabírású középpályás, aki még ráadásul gólerős is. Mindenképpen a leggólerősebb középpályásunk. Tőle láthatsz olyat, hogy messziről is gólt lő, vagy feltűnik a 16-oson belül. Szerintem többet tud adni a csapatnak, mint az olasz.

Verratti, pedig egy nagyon alacsony játékos, és az utóbbi időben rengeteg gólt kapunk pontrúgásból, ellenben nem nagyon szerzünk gólokat. Ha lenne 10 magas játékos és Verratti akkor oké a dolog, de a kezdőben ott van Messi, Alba, Iniesta, Roberto, Neymar.
Xavi sem a fejjátékáról vagy a gólerősséggel volt híres, pedig rugdosta a szabikat. Ini szintén. Hiába van tkp-ként jegyezve 2-3 gól van benne egy szezonjában, ha szinte végig játszik. Rakitic tényleg egy melós játékos, de ő sem a fejpárbajok mestere. Busi is hiába 190 cm még Neymar is erősebb ebben.
Én is baromságnak tartanám, ha eladnánk, majdhogy cseberből vederbe kerülnénk, mert nem lenne Verrattinak párja, pont, hogy Rakitic mellé kellene valaki, de az olasz számos egyéb tekintetben tudja kompenzálni azt, amit Rakétával veszítenénk.
Ha "cserélnénk" Verrattit Rakiticel nem megoldanánk a problémát, hanem csak kicsit korrigálnánk.

Ha ennek az Arda transzfernek kis valóságalapja is lenne már csomagolnék, de kötve hiszem. Az Arsenal nem arról híres, hogy 30 éves játékosokat vegyen, főleg nem áron felül. Ha 20-25 milliót kapnánk érte valakitől már meglepetésszámba menne.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.19. 12:10:22

Varatrix írta:Ez az az átigazolás aminek nem látom a buktatóját, ha Bellerín is szeretne nálunk játszni.

Szerintem ez lesz az első bejelentés.
Szerintem is, pedig ezzel is meg kell majd várni az U21-es EB végét, és aztán kezdődik csak a lényegi rész még gondolom.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.06.19. 11:52:25

visca el barca írta:és akkor jöjjön a pletykák királya, az XY házat vett XY városban :D

a sport szerint bellerin vett barcelona közelében egy tengerparti házat és a szüleit is elköltöztet(te? i?) londonból.
Ez az az átigazolás aminek nem látom a buktatóját, ha Bellerín is szeretne nálunk játszni.

Szerintem ez lesz az első bejelentés.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.06.19. 11:42:34

Dembelé-t amúgy jobbhátvédnek igazoljuk le? Mert ha nem akkor nem értem a 100 milliós átigazolási keretet :|

Vagy lehet tudják, hogy nem vesszük meg Verratti-t és akkor egy Dembelé Bellerin páros simán kijön, ha mondjuk Arda lelép és értelmes áron el tudjuk adni a Munir - Tello - Vermaelen - Douglas 4est
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.19. 11:24:04

és akkor jöjjön a pletykák királya, az XY házat vett XY városban :D

a sport szerint bellerin vett barcelona közelében egy tengerparti házat és a szüleit is elköltöztet(te? i?) londonból.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.06.19. 11:16:36

S.Agüero írta:
Mert Rakitic többet ér, mint Verrati.
Nehéz komolyan venni, amíg le sem tudod írni a nevét helyesen.


Pénz, sokan vagyunk a középpályára, nem kezdő szint. Ezek miatt éri meg eladni Rakiticet. Arról nem is beszélve, ha áltállunk 4231-re, 2 középpályás lesz csak kezdő.
Rakitic, egy erős, magas, nagy munkabírású középpályás, aki még ráadásul gólerős is. Mindenképpen a leggólerősebb középpályásunk. Tőle láthatsz olyat, hogy messziről is gólt lő, vagy feltűnik a 16-oson belül. Szerintem többet tud adni a csapatnak, mint az olasz.

Verratti, pedig egy nagyon alacsony játékos, és az utóbbi időben rengeteg gólt kapunk pontrúgásból, ellenben nem nagyon szerzünk gólokat. Ha lenne 10 magas játékos és Verratti akkor oké a dolog, de a kezdőben ott van Messi, Alba, Iniesta, Roberto, Neymar.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.06.19. 11:13:38

Ezt amúgy jól elírtam bocsánat.

Nem pótolni szeretnék, hanem a honfitársal meggyőzni hogy, maradjon...

Mea culpa... #-o

Kopik a spanyolom.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.06.19. 11:08:10

Varatrix írta:Mundo csokor:

A Gazetta szerint Verratti az asztalra csapott, és közölte nem hajlandó visszatérni a PSG-be. Akik továbbra is próbálják magukhoz láncolni, elméletileg fizetés emelést ajánlanának az olasznak, de ezt határozottan elutasítja, nem a pénz érdekli hanem a Barca játékosa szeretne lenni.

Ezzel párhuzamosan a PSG elméletileg már vészjósló és és elgondolkodott ki pótolhatná Verratitt a francia csapatnál, és kinézték a Torino 23 éves játékosát Andrea Belottit.
Biztos nem kamu, hogy a PSG az elmúlt idény nagy olasz csatár felfedezettjével akarja pótolni a középpályás Verrattit. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2017.06.19. 11:07:14

Varatrix írta:a PSG elméletileg már vészjósló és és elgondolkodott ki pótolhatná Verratitt a francia csapatnál, és kinézték a Torino 23 éves játékosát Andrea Belottit.
Szóval ha elmegy egy fazonszabász, akkor a helyére megy egy támadó? Egész komolyan vehető ötlet :D.
Válasz küldése
cron