Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.06.22. 15:07:18

La Pulga írta:Most lehet, hogy az én emlékezetem csal de pár évvel ezelőtt egy el classico-n pont ő volt tőleteket az egyedüli, aki egyáltalán veszélyt jelentett a kapunkra és elég jól nyomta miközben Ronaldo felsült.
Mathieu is lőtt már gólt klasszikuson... :mrgreen:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2017.06.22. 14:46:41

miro. írta:Labdanelkuli jateka vilagklasszis.. :D De jo nekunk..:D
Maradjunk annyiban hogy jo csapatban van,es ha megy nekunk akkor o sem rossz neha,viszont ha sz.ar a csapat akkor sose tud kihuzni minket a szarbol,legyen ez egy kulcspassz,vagy gol..
Nem erdekel hogy O micsoda ott elol,de egy tamadonak elkell tudnia donteni meccseket.
Csatarnak keves,nala jobb egy Aguero vagy egy Lewandowski,de ha nem csatar kell nekunl akkor pedig tamadokpnak jobb egy Isco mint O.
Perez embere,es ugyanugy francia(arab) mint Zizou,oriasi szerencseje van neki,es ajandek hogy itt jatszhat.
3 ev es senki mem emlekszik ra,hal Istennek.
Most lehet, hogy az én emlékezetem csal de pár évvel ezelőtt egy el classico-n pont ő volt tőleteket az egyedüli, aki egyáltalán veszélyt jelentett a kapunkra és elég jól nyomta miközben Ronaldo felsült.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.06.22. 14:39:27

Labdanelkuli jateka vilagklasszis.. :D De jo nekunk..:D
Maradjunk annyiban hogy jo csapatban van,es ha megy nekunk akkor o sem rossz neha,viszont ha sz.ar a csapat akkor sose tud kihuzni minket a szarbol,legyen ez egy kulcspassz,vagy gol..
Nem erdekel hogy O micsoda ott elol,de egy tamadonak elkell tudnia donteni meccseket.
Csatarnak keves,nala jobb egy Aguero vagy egy Lewandowski,de ha nem csatar kell nekunl akkor pedig tamadokpnak jobb egy Isco mint O.
Perez embere,es ugyanugy francia(arab) mint Zizou,oriasi szerencseje van neki,es ajandek hogy itt jatszhat.
3 ev es senki mem emlekszik ra,hal Istennek.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
tibcsaninja
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2017.05.26. 07:59:17
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.06.22. 11:19:16

Stalkyard írta:
tibcsaninja írta: Az viszont már nem is rémlett, hogy ti is le akartátok igazolni. Az évek alatt meglőtt rengeteg gólja ellenére nem tudom eldönteni, hogy ki járt jobban. =P~
Top csatárokhoz mérten egyáltalán nem gólerős, gólpasszokban sem az, bár statisztikákat megmondom őszintén nem néztem.
Engem inkább csak a statisztikák győznek meg vele kapcsolatban, a játékát nem különösebben kedvelem. De nála több BL-gólja négy embernek van (CR, Messi, Raul, van Nistelrooy), ami azért akárhonnan is nézem, komoly érv mellette - és amúgy szinte hihetetlen is, hogy hozta össze. :mrgreen: http://www.worldfootball.net/alltime_go ... ue/tore/1/

Szerintem két tényező miatt lehetne szeretni, az egyik, ha kedve van és megy neki a játék, akkor nagyon hatékony is tud lenni (ebben szvsz alapból jobb, mint Suarez, azokat a forintos labdákat, amiket Messiék osztogatnak, talán nagyobb arányban be tudná vágni). A másik, hogy a labda nélküli játéka sokszor világklasszis, ezzel nagyon jól tud(ott) - különösen - Ronci alá dolgozni, de ahogy neki is megváltozóban van a posztja és a szerepe, ez egyre kevésbé lesz faktor.

Mindezektől függetlenül nálam sem lenne kezdő, várnék helyette egy topcsatárt csak nagyon elszomorított az előbb belinkelt cikk, hogy egy ilyen bugyuta srác mennyire nem tudja kezelni azt a helyzetet, amit az eurómilliós jövedelmek és a sztárság okoz. A mélypontja amúgy hatalmas pipa, abban teljesen egyetértünk.
---------------------Casillas----------------------------
Cafu-------Maldini-------Ramos-----Roberto Carlos
---------------------Makelele--------------------------
-----Zidane-----------Kaka------------ C. Ronaldo
----------------Ronaldo--------Van Basten----------
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2017.06.22. 10:25:47

Veidt_madridista írta:Egy kis adalék az adóügyekhez. A spanyol kormány (és így az adóhatóság) elkezdte nagyon komolyan venni ezeket az ügyeket az elmúlt három évben. A döntés mögött egyszerűen az áll, hogy gazdasági válság van, minden euró számít, így többé már nem hunynak szemet a jogi kiskapuk fölött. Nemcsak futballistákat, hanem más sportolókat, politikusokat, egyéb hírességeket is napi szinten vizsgálnak. Di Maria például most kapott egy év börtönt, de a Real Madrid 2010-2013 közötti időszakából rengeteg játékost vizsgálnak. Pepe és Casillas már befizette a hátralékát, Xabi Alonso jelenleg is pereskedik, Coentrao és Ramos ellen is volt vizsgálat, most a CR-ügy, illetve Mourinho ellen is vizsgálatot kezdeményeztek két nappal ezelőtt. Az Atletiből Diego Costa, Falcao (ő ki is rúgta Mendest, mert őt hibáztatta mindenért) és Filipe Luís volt érintett, a Barcelonából pedig Messin, Alexisen, Eto'o-n és Mascheranón (őket elítélte a bíróság/beismerő vallomást tettek) túl is volt vizsgálat nagyon sok játékos ellen (Xavi, Puyol, Iniesta, Piqué, Villa). Talán Iniesta is tett beismerő vallomást, ebben már nem vagyok biztos. Mijatovicot meg nagyjából két hete ítélték el. A (jogi értelemben vett) felelősség természetesen a játékosokat terheli, de a helyzet eléggé egyértelmű.
Az adóügyekhez továbbiakként a portfólió hozott le tegnap egy cikket érdemes elolvasni. Nem arról van szó, hogy egyszerűen nem akartak fizetni, hanem a szabályozást módosították és azt értelmezik másképpen.

http://www.portfolio.hu/gazdasag/messi_ ... 54317.html" target="_blank
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.06.22. 10:06:48

tibcsaninja írta:
Nero. írta:
Az viszont már nem is rémlett, hogy ti is le akartátok igazolni. Az évek alatt meglőtt rengeteg gólja ellenére nem tudom eldönteni, hogy ki járt jobban. =P~
Top csatárokhoz mérten egyáltalán nem gólerős, gólpasszokban sem az, bár statisztikákat megmondom őszintén nem néztem. Ezt csak azért mondom, mert gyakori érv mellette, hogy nem igazi befejező csatár, inkább előkészítő, visszavont ék. A hozzáállása a béka feneke alatt van, mikor épp van kedve focizni vagy meghallja a BL himnuszt akkor hajt, amúgy meg nem. Itt nem lett volna nagy karrierje ezzel, ha más nem Pep tette volna ki nagyon rövid időn belül, úgyhogy nem kérdés, jól jártunk-e azzal, hogy nem ide jött. Nektek valószínűleg épp megfelelet, a gólgép Ronaldo alá szépen bejátszott elméletileg, mert sok Real meccset nem láttam, hogy eldöntsem ez mennyire igaz. Most viszont szerintem mélyponton a csávó elég régóta, szerintem semmi keresnivalója egy real kezdőben.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
tibcsaninja
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2017.05.26. 07:59:17
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.06.22. 09:38:11

Nero. írta:En ugy tudom hogy Benzema noverenek a palija Franciaorszag egyik legkomolyabb gengsztere, ezert van annyi balhe korulotte.
Ezt nem tudtam, de ahogy írtad, rákerestem, és egy nagyon érdekes cikket találtam Benzemáról. http://thelab.bleacherreport.com/the-gh ... m-benzema/ Szerintem érdemes elolvasni, még akkor is, ha engem alapból a focisták pályán kívüli élete nem nagyon szokott érdekelni.

Ez alapján Benzema nem rossz fiú, csak ilyen... mulya vagy mamlasz. Vagy inkább hülye. Szerencsére azért a pályán ennél több esze van.
:)

Az viszont már nem is rémlett, hogy ti is le akartátok igazolni. Az évek alatt meglőtt rengeteg gólja ellenére nem tudom eldönteni, hogy ki járt jobban. =P~

Mindenesetre a cikk alapján - ami elég hitelesnek tűnik - sajnálom ezt a srácot...
---------------------Casillas----------------------------
Cafu-------Maldini-------Ramos-----Roberto Carlos
---------------------Makelele--------------------------
-----Zidane-----------Kaka------------ C. Ronaldo
----------------Ronaldo--------Van Basten----------
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.21. 22:58:45

BarcaJr írta:
palesz77 írta:Váratlan fordulat állt be a CR ügyben, a hírek szerint megbékélt, és maradni fog. Ki hitte volna??? Sokkoló.. :D
Úgytudtam hogy, CR7 ezt fogja csinálni! :D Bár csak ilyenem lenne a lottón is, ez a Ronaldo ez egy nagyon zűrös ember meg ne mondjam...
Most meg kirak egy olyan képet amin csak Pepe látszik. :D Mondja azt valaki hogy nem játsza az eszét.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
BarcaJr
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2017.06.17. 20:53:53
Tartózkodási hely: Penistone

2017.06.21. 20:01:25

palesz77 írta:Váratlan fordulat állt be a CR ügyben, a hírek szerint megbékélt, és maradni fog. Ki hitte volna??? Sokkoló.. :D
Úgytudtam hogy, CR7 ezt fogja csinálni! :D Bár csak ilyenem lenne a lottón is, ez a Ronaldo ez egy nagyon zűrös ember meg ne mondjam...
Kép

"There's no pressure when, you're making a dream come true." -Neymar Jr.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.06.21. 19:40:40

Azzé' szenté ne avassuk már :) Ittas vezetés,tini prostival való hempergés...
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.06.21. 18:38:05

Zsakba vele,es minel messzebb Madridtol.. :D :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
babaking
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.12.05. 12:16:37

2017.06.21. 18:37:10

Még véletlenül sem ezt állítottam.
Hanem azt tartom tiszteletreméltónak, hogy annak ellenére, hogy meggazdagodott nem felejtette el, hogy honnan jött, illetve nem szakított a barátaival. Ha jól tudom a környéken rendszeresen támogat projekteket.


Az teljesen más kérdés, hogy ezek az emberek zűrösek és alvilági életet élnek.
Madridista.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.06.21. 18:20:05

babaking írta:
Nero. írta:En ugy tudom hogy Benzema noverenek a palija Franciaorszag egyik legkomolyabb gengsztere, ezert van annyi balhe korulotte.

Nem tudom, hogy ez így pont igaz-e (könnyen elképzelhetö), de Benzemáról, hogy nagyon nehéz és zürös környékröl jön, és a barátait, ismeröseit nem hagyta hátra amikor ö "kiemelkedett" onnan. És ha neki közvetlenül nincsenek is zürös ügyei, a régi haverjainak, ismeröseinek, rokonainak vannak böven. Amíg ezeket a kapcsolatokat nem vágja el, könnyen belekeveredhet ö is mint a zsarolós ügybe.

Egyrészt tiszteletre méltó, hogy törödik a régi barátaival, másrészt viszont veszélyes játék.
Érdekes interpretációja a Benzema zsarolási ügyének,hogy tiszteletre méltó cselekedet,hiszen nem felejtette el,hogy honnan jött és csak segíteni akart a gyerekkori barátaim.
babaking
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.12.05. 12:16:37

2017.06.21. 17:35:37

Nero. írta:En ugy tudom hogy Benzema noverenek a palija Franciaorszag egyik legkomolyabb gengsztere, ezert van annyi balhe korulotte.

Nem tudom, hogy ez így pont igaz-e (könnyen elképzelhetö), de Benzemáról, hogy nagyon nehéz és zürös környékröl jön, és a barátait, ismeröseit nem hagyta hátra amikor ö "kiemelkedett" onnan. És ha neki közvetlenül nincsenek is zürös ügyei, a régi haverjainak, ismeröseinek, rokonainak vannak böven. Amíg ezeket a kapcsolatokat nem vágja el, könnyen belekeveredhet ö is mint a zsarolós ügybe.

Egyrészt tiszteletre méltó, hogy törödik a régi barátaival, másrészt viszont veszélyes játék.
Madridista.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.21. 17:26:18

En ugy tudom hogy Benzema noverenek a palija Franciaorszag egyik legkomolyabb gengsztere, ezert van annyi balhe korulotte.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.06.21. 16:44:34

Egy kis adalék az adóügyekhez. A spanyol kormány (és így az adóhatóság) elkezdte nagyon komolyan venni ezeket az ügyeket az elmúlt három évben. A döntés mögött egyszerűen az áll, hogy gazdasági válság van, minden euró számít, így többé már nem hunynak szemet a jogi kiskapuk fölött. Nemcsak futballistákat, hanem más sportolókat, politikusokat, egyéb hírességeket is napi szinten vizsgálnak. Di Maria például most kapott egy év börtönt, de a Real Madrid 2010-2013 közötti időszakából rengeteg játékost vizsgálnak. Pepe és Casillas már befizette a hátralékát, Xabi Alonso jelenleg is pereskedik, Coentrao és Ramos ellen is volt vizsgálat, most a CR-ügy, illetve Mourinho ellen is vizsgálatot kezdeményeztek két nappal ezelőtt. Az Atletiből Diego Costa, Falcao (ő ki is rúgta Mendest, mert őt hibáztatta mindenért) és Filipe Luís volt érintett, a Barcelonából pedig Messin, Alexisen, Eto'o-n és Mascheranón (őket elítélte a bíróság/beismerő vallomást tettek) túl is volt vizsgálat nagyon sok játékos ellen (Xavi, Puyol, Iniesta, Piqué, Villa). Talán Iniesta is tett beismerő vallomást, ebben már nem vagyok biztos. Mijatovicot meg nagyjából két hete ítélték el. A (jogi értelemben vett) felelősség természetesen a játékosokat terheli, de a helyzet eléggé egyértelmű.

A Benzema elleni ügy meg nagyjából egy néhány századdal ezelőtti francia komédiának illik be. Mindenki tudja, hogy a zsaroláshoz semmi köze sem volt. Egy gyerekkori barátjának két ismerőse zsarolta Valbuenát, Benzema pedig (a kapcsolatai révén tudomást szerzett az ügyről) azt tanácsolta Valbuenának, hogy inkább fizessen (amúgy is valami nagyon pitiáner összegről volt szó) és akkor békén hagyják, nem kerül nyilvánosságra a videó. Erre persze rá lehet húzni, hogy bűncselekmény, de ahogy az előbb, a helyzet itt is egyértelmű... az meg a másik, hogy több francia válogatott játékos is tudott a videóról, ahogy Benzema (Djibril Cissé neve ugrik csak be most), de őket egyáltalán nem keverték bele.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.06.21. 16:23:29

ericco írta:
zola8787 írta:mikor szóba került CR, Modric (Benzemát ki ne hagyjam)
Modric és Benzema helyzete picit más. Benzemát belerágnatta a hülye gyerekkori haverja, és kb a saját idiótasága miatt kell most magát tisztára mosnia, mert nem rohant egyből a rendőrségre, hanem csendben maradt. Modric esetében pedig valami régi vallomás nem volt összhangban a legújabbal (évszámokat kevert össze, ha jól tudom), ott pedig azt kell tisztázni. CR-val ellentétben nem igazi vádlottjai és főszereplői az eljárásoknak.
Aka:
1. Zsarolás
2. Hamis tanúzás
3. és Adó csalás

Attól hogy, nem főszereplők nem jelenti azt hogy ártatlan báránykák.
Ez is persze egy másik véglet, de azért a fenti túl szép megfogalmazás a valóságnak.

Illetve igazából amiről itt szó volt ebben a hsz-ben arra ez nem magyarázat, hogy most miért veszi néhány madrid szurkoló itt poénra amikor a Barca fél éve még a legsimlisebb bűnbandának számított hasonló vádak miatt?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2017.06.21. 16:01:03

zola8787 írta:mikor szóba került CR, Modric (Benzemát ki ne hagyjam)
Modric és Benzema helyzete picit más. Benzemát belerágnatta a hülye gyerekkori haverja, és kb a saját idiótasága miatt kell most magát tisztára mosnia, mert nem rohant egyből a rendőrségre, hanem csendben maradt. Modric esetében pedig valami régi vallomás nem volt összhangban a legújabbal (évszámokat kevert össze, ha jól tudom), ott pedig azt kell tisztázni. CR-val ellentétben nem igazi vádlottjai és főszereplői az eljárásoknak.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.21. 09:56:27

Váratlan fordulat állt be a CR ügyben, a hírek szerint megbékélt, és maradni fog. Ki hitte volna??? Sokkoló.. :D
babaking
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.12.05. 12:16:37

2017.06.20. 09:07:31

zola8787 írta:Tisztelet a kivételnek, de amikor jöttek Neymar, Masch és Messi ellen az adóvádak, a madridosok egy része lenézően oltogatta a Barcát. Most, mikor szóba került CR, Modric (Benzemát ki ne hagyjam), mostmár jön a poénkodás, hogy micsoda börtönválogatott lenne. Kicsit egyoldalúan nézik páran, és ez eléggé szomorú.
Lehet csak én vagyok naiv, de nem tudom elképzelni ezeket az emberek otthon töltögetni az adós papírjaikat, persze mindenki tudja, hogy nem így van, mégis megy az okoskodás.

Ezt a normálisabbak eddig is tudták. Messi sem maga találta ki meg gondolom Cr-sem, hogy mit hogyan hova. Ezeknek az emebreknek (valószínüleg) lövése sincs ezekröl a dolgokról. Ezt intézik az ügynökök meg a tanácsadók.


Most olvasom, hogy állítólag még egy rakat játékost vizsgálnak, illetev Mourinhot is. Az a közös bennünk, hogy mindnek Mendes az ügyfele, és ugyan az a társaság felel a pénzügyekért.
Madridista.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.06.19. 22:21:33

Tisztelet a kivételnek, de amikor jöttek Neymar, Masch és Messi ellen az adóvádak, a madridosok egy része lenézően oltogatta a Barcát. Most, mikor szóba került CR, Modric (Benzemát ki ne hagyjam), mostmár jön a poénkodás, hogy micsoda börtönválogatott lenne. Kicsit egyoldalúan nézik páran, és ez eléggé szomorú.
Lehet csak én vagyok naiv, de nem tudom elképzelni ezeket az emberek otthon töltögetni az adós papírjaikat, persze mindenki tudja, hogy nem így van, mégis megy az okoskodás.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.19. 20:12:57

Nero. írta:Kivancsi vagyok hogy igaz vagy sem, ha nem igaz akkor CR megint hozta az óvodás formáját, mert elég lett volna egy fél perces nyilatkozatban elmondani hogy kamu és marad, vagy instára feldobni egy Realos képet, de o inkább tovabb titkolozik.
Nagyon kapóra jön neki hogy most mindenki erről beszél, és nem az adóügyeiről.


Modric közben elvileg eléggé nagy pácban van...
Avatar
BarcaJr
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2017.06.17. 20:53:53
Tartózkodási hely: Penistone

2017.06.19. 19:55:57

Nero. írta:Kivancsi vagyok hogy igaz vagy sem, ha nem igaz CR akkor megint hozta az óvodás formáját, mert elég lett volna egy fél perces nyilatkozatban elmondani hogy kamu és marad, vagy instára feldobni egy Realos képet, de o inkább tovabb titkolozik.
Szerintem a hazája repülőterén lévő mellszobor kifejezi hogy ő milyen is. :D
Mindig a középpontban akar lenni, kár, pedig vannak nagyon jó adottságai, csak nem mindegy milyen a személyisége.
Kép

"There's no pressure when, you're making a dream come true." -Neymar Jr.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.19. 19:42:35

Kivancsi vagyok hogy igaz vagy sem, ha nem igaz akkor CR megint hozta az óvodás formáját, mert elég lett volna egy fél perces nyilatkozatban elmondani hogy kamu és marad, vagy instára feldobni egy Realos képet, de o inkább tovabb titkolozik.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2017.06.19. 15:36:42

Én is azok közé tartozom akik​ azt mondják,hogy a lelépése jól meg van koreografálva. Nekem az volt fura, hogy hónapokkal ezelőtt mikor nem ment neki úgy játék (mondjuk az év első 2/3-ban) már szabadkozott,hogy kéretik őt nem kifütyülni. Hallottatok Ti már előre rimánkodni egy játékost a közönség felé? Szerintem felfoghatta,hogy teljesítményben már nem azt a minőséget képviseli,mint 30 éves előtti időszakában. Amúgy nagyon jól felépítette magát a szezon végére. Nyilván ehhez kellett,óriási akarat, szerencse és nem utolsó sorban CSAPATTÁRSAK!!! Nem lesz még egy ilyen szezonja. Most kell dobbantania és a Real-nak is most kell eladni.

Miért kell dobbantania?
-Azért mert most csúcson van Madridban és ezzel a rossz,csúnya madrid nem véd meg szlogennel igencsak jól jön ki a buliból a népek előtt (Marketing,brand az első nála és nem a Madrid. Ez szubjektív vélemény). Okés lehet nem mondott ilyet. De akkor miért nem ír egyet a twiterre: Egy "barom média" szöveget? És le is főtt volna a kávé a témában.
-Azért mert Ő lenne mindenidők legdrágább igazolása és az is maradna egy jó ideig,ha nem végig.(ugye nem kell mondani,hogy mennyire hízlalná az egóját).
-Azért mert a MU szinte az otthona,mint ahogy azt korábban párszor már elmondta.
-Ja és azért, mert MU tényező lesz az európai fociban újból rövid időn belül és hátha lesz egy lepattanó bajnoki cím vagy BL (Istenkirály lenne újból,ha trónra kerülne megint a MU a visszahozatala után).
-Gondolom több maradna a zsebében is a spanyol adótörvények miatt.

Miért kell eladni a Real-nak?
-Azért, mert rengeteg zsetont kapnának utána és a fizetése sem csökkentené a büdzsét drasztikusan.
-Azért mert egy csilivili 33-34 éves lufit adhatnának el egy zsák pénzért, amely bármikor kipukkadhat.
-Azért,mert van "csapata" a real-nak és találnának egy vérbeli befejezőt az érte kapott pénzért+még valaki minőségi szélső támadót.
-Azért,mert nincs szükség rá már annyira, de padra tartósan nem fog leülni sohasem.

Mondják sokan,hogy mennyi mindent köszönhetnek neki az idei évvégi góljai miatt, de tényleg ezt a csapattársaknak köszönheti leginkább. Óriási volt mögötte a középpálya és a jobb/bal szél.


Szóval nekem ez a véleményem.
Válasz küldése