Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.06.23. 10:13:28

Tobias88 írta:Felőlem jöhet ez a Lima gyerek, ingyen főleg, 4. számú csere középpályásnak elfér, de akkor könyörgöm adjunk már el a középpályáról pár embert, Turan, Gomes és Rafinha (menni akar, amúgy nem kéne eladni)

Viszont ha nem adunk el senkit és Verratti is jönne, akkor 3 helyre 10 ember lenne :mrgreen:
Miért jöjjön ez a Lima?? Gomes-el számol Valverde és több ajánlatot is elutasított a klub állítólag, plusz többen leírták már, hogy a vezetőség nem akarja beismerni, hogy besült a tavalyi top igazolásuk, ezért maradni fog..ez a Lima meg miért lenne jobb mint Turan vagy Rafinha, ha eddig senki nem kereste meg a komolyabb európai klubok közül, pedig már nem olyan fiatal??
Verratti-t meg nem akarja eladni PSG, nem kéne azzal számolgatni még, hogy ő itt fogja megkezdeni a következő idényt..főleg, hogy most még az MU elvileg Marquinhosért megy ezerrel..
nem hiszem, hogy el akarna veszíteni a PSG a fiatal szupersztárjaiból 2-t is.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.06.23. 10:10:21

Túlreagáltok minden felröppenő hírt és kacsákból meg félinformációkból agyaltok a kereten.:-D El fog dőlni ki jön, ki megy, majd akkor lehet matekozni, reklamálni, vagy éppen örülni. Addig ez csak játék a betükkel.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.06.23. 10:00:55

Felőlem jöhet ez a Lima gyerek, ingyen főleg, 4. számú csere középpályásnak elfér, de akkor könyörgöm adjunk már el a középpályáról pár embert, Turan, Gomes és Rafinha (menni akar, amúgy nem kéne eladni)

Viszont ha nem adunk el senkit és Verratti is jönne, akkor 3 helyre 10 ember lenne :mrgreen:
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.23. 05:48:51

A Mundo szerint Barcelonához közeli források tagadták, hogy bármi is lenne Limával. Jó lenne, de az a bajom ezzel a hírrel, hogy Júli 1-ig tagadnia kell mindenkinek mindenképp, hogy ne legyen belőle baj, ha mégis van valami.. Szóval nem vagyok túl nyugodt. A csapattárs interjú is elég egyértelműnek tűnik ugye, de még ott is ott van a lehetőség, hogy csak egy spekuláló újságírói kérdésre válaszolt, csak kicsit színeztek rajta a fordításnál az eladhatóság kedvéért.

Írják azt is, hogy Dembélére opciós jogot akarunk szerezni, és csak akkor hozzuk el, ha már elég érett lesz. Ez megmondom őszintén tetszene is.

Verratti pedig lerövidítette a nyaralását annak érdekében, hogy tárgyaljon a PSG-vel a hozzánk igazolásról.

Samper: Januártól meg téged zavarna egyik legjobban, ha Alena egy percet se játszana, miközben Limát próbáljuk beépíteni.. :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.23. 05:25:31

A csapatot nyáron kell megerősíteni és őszre, szezonkezdetre kell keretet produkálni. Ez vagy sikerül, vagy nem. Mit rugóztok januári és jövő évi esetleges fejleményeken, aminek ehhez semmi köze?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.23. 00:59:25

Komolyan vicc ami itt folyik, ha ez igaz...
Imádom Neymar játékát, én kifejezetten azok közé tartozok aki szerint az (egyik) legjobb számunkra arra a posztra, és bizonyított már eleget, és minden rendben lenne vele ha kapu előtt is újból koncentrált lenne...DE nem szabad mindent megengedni neki, ez egy sportklub, nem pedig tesók találkozása, ha bratyizni akarnak hát legyen, de nem a Camp Nou erre az ideális hely...
Minek foglalkozunk ilyenekkel? Annyi plusz évi 5 milliós fizu van tartalékban a raktárban, hogy csak úgy szórjuk mint a szórólapokat? Mert akkor megyek én is.

Már előre félek, hogy a vezetőség kiböki a szemünket pár Lima-félével és megmondja nyár végén hogy " tessék, nagy neveket igazoltunk, és amúgy is az idei igazán nagy igazolásunk az új portás/wc pucoló" stb...

Miközben a Real Madrid Bl-t Bl-re halmoz, és nem akármilyen csapatot épít a fiatalokból...

Komolyan megérteném Messit, ha azt mondaná hogy" Na elég volt, eddig lojális voltam miközben minden évben a legnagyobb csapatok kértek engem, és imádom a klubot de elegem van ebből a tökölésből...Iniestáékkal nőttem fel, nehogy már így akarjátok megoldani a pótlásukat, így is már a meccsek 80%-a azon múlik, hogy az ügyesebbik lábammal keltem fel, és sikerül kimentenem a csapatot a pácból vagy sem, inkább lelépek oda, ahol legalább nem amatőröket próbálnak meg körém keríteni"


Elég megnézni hogy hány meccsen mentett már ki minket idén... Nélküle már sokkal hamarabb lemondhattunk volna bármelyik trófeáról matematikailag is, ami egyrészt Messi zsenialitását mutatja, de leginkább pedig a csapat kritikán aluli teljesítményét.

Messi sem poénból megy távol a kaputól, hanem egyszerűen muszáj besegíteni, mert gyenge a KP kreativitásban, és ha Messi nem megy vissza labdát osztani, akkor jó ha egyáltalán támadásunk lesz a meccsek nagy részén...A Real Madrid olyan erős csapatot épített, hogy képesek voltak a legnagyobb eséllyel nyerőemberre kihozni a ziccereket, ha viszont Messi megy a kapu közelébe, akkor sajnos várhat a labdára, nem gyakran fog kapni, pont ez a baj.

Juventus, PSG lejátszott minket, ott bizony nagy baj van ha ennyire le képesek már nullázni a csapatot...
De remélem csak én reagálom túl, és nem ennyire égető a helyzet, de eléggé aggasztó hogy lehet ez az átigazolási szezon is eltelik érdemi KP (és JHV) igazolás nélkül.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.06.23. 00:09:36

Olvastam valami nyilatkozatot Bruno Henrique-tól, aki Lima csapattársa, hogy örül Limának, hogy Barcelonában játszhat, de szomorú is, mert egy jó csapattársal kevesebb. Szóval szerintem hivatalosnak vehető a dolog. Azt írják 2018 januárjában fog csatlakozni. Hányingerem van ezektől az igazolásoktól. :?

Valamelyik nap azt nyilatkozta amúgy Fernandez, hogy nagy nevekkel fogják erősíteni a keretet. Hát köszönjük, nem sikerült. :lol:
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.22. 22:38:41

Kezdek komolyan aggódni, hogy nem kamu a dolog.. :? A Santos amúgy elvileg megy a FIFA-hoz, mert még nem egyezkedhettünk volna vele. :roll:

De ha ez igaz, az a világ vicce. Max ha szélső cserének jön, akkor azt mondom, de még úgy se kéne. De ha a középpályára szánjuk, és ilyen arcok miatt nem kapnak lehetőséget az Alena féle fiatalok, akik bizonyítottak a B-ben, és kivárták a sorukat, akkor csak gratulálni tudok Bartonak és a stábjának. Samperral eljátszottuk már ezt tavaly, nagyon remélem, hogy nem csináljuk meg újra. Reggelre remélhetőleg arra kelhetek, hogy az egész csak valami unatkozó firkász agyszüleménye volt. Komolyan felcseszte az agyam ez a hír most, remélem feleslegesen túráztatom magam.. :D
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2017.06.22. 22:02:01

Hát ha Neymart a haverja érkezése motiválni fogja hogy ne hagyjon ki öt ziccerből hatot a következő szezonban akkor jöjjön...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.22. 21:59:34

BarcafanTomee írta:Hát komolyan falnak megyek, hogy milyen embereket tudnak hozni mostanában...Kezdek összeesküvési elméleteket gyártani, hogy ezekből az üzletekből valaki nagyon jól jár, és nem a sportszakmai ok az elsődleges. Lassan visszatérünk azokba az időkbe mikor Rochemback-ok szaladgáltak nálunk sorozatban. Vagy mikor a Madrid évekig nem találta magát Del Bosque és Makalele elküldése után.
Azt hiszem akik azért panaszkodnak, hogy leépítik a csapatot, valami ilyesmi miatt vészmadárkodnak..

Tényleg ideje lenne összekapniuk magukat..Xavi elment, lényegében utóda mai napig nincs meg aki hasonló szerepkört betölt, Messinek kell magára vállalni amikor tudja....

Iniesta is sajnos egyre inkább ki megy, ő neki is utód kéne...1-2 év és az lesz hogy a korszakos csapat törzse teljesen eltűnik, és majd nem értik hogy miért nem nyerünk semmit Gomes-Denis-félékkel.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.06.22. 21:49:50

Hát komolyan falnak megyek, hogy milyen embereket tudnak hozni mostanában...Kezdek összeesküvési elméleteket gyártani, hogy ezekből az üzletekből valaki nagyon jól jár, és nem a sportszakmai ok az elsődleges. Lassan visszatérünk azokba az időkbe mikor Rochemback-ok szaladgáltak nálunk sorozatban. Vagy mikor a Madrid évekig nem találta magát Del Bosque és Makalele elküldése után.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.06.22. 21:20:20

Azt írják a brazil lapok, hogy Lucas 3x-osát fogja nálunk keresni, mint amit most a Santosnál keres. Állítólag 4 millió évente, + a 4 év alatt maximum 5 millió bónuszt kaphat majd a klubtól. Csodálatos. :lol:

Szerk.: Ja meg Neymar vette rá a vezetőséget, hogy ő kell nekünk. Limát is Neymar apja menedzseli. Nagyon örülök neki, hogy idehurcolásszuk Neymar haverjait, hogy aztán legyen kivel röhögni edzéseken.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.22. 21:05:57

Kubla9 írta:
palesz77 írta:Eddig hál istennek csak egy poker partin "erősítette meg", de vicc, ha ez igaz. Megvan az egészről a véleményem, de majd csak akkor akadok ki, ha igaznak bizonyul. :D

Verratti meg elvileg megy vissza Párizsba, hogy személyesen próbáljon meghatni az elnökre. Hajrá hajrá.. :D
Hát szerintem olyan mintha a falnak beszélne.

Akárhogy nézzük, ha Verratti tényleg lécelni akar, és a PSG nem engedi, azzal csak veszít...

Lesz egy motiválatlan játékosa, aminek az értéke csak le fog menni, és a fiataloknak is erősen átgondolandó lesz, hogy érdemes-e oda igazolniuk ha egy játékost a saját akarata ellenére nem hajlandóak elengedni...

Inkább adják el akkor, akár rekordáron is, abból majd feltankolhatnak fiatalokból és valamelyik csak beválik.


Amúgy ki erősített meg mit egy pókerpartyn? :lol:

Az ilyen Lucas Lima-féle igazolásoktól a hideg kiráz...Mégha KH lenne, vagy JHV C megoldásnak...De ha mindjárt 27 évesen nem kéri senki sem egy Santosból Európában, az elég sokat jelenthet.. Neymarnak is kellett 1 év akklimatizálódás, megszokás, pedig ő kicsit tehetségesebb kaliber, akkor majd talán 29 évesen ez a pali beleszokik a focinkba? Minek?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.22. 21:02:08

Yerry Mina meg Lucas Lima. Épül a jövő Barcája, Iniesta posztját meg megoldja majd Denis, hiszen Verratti nem er 100 milliot, alternatív megoldások utan kell nézni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2017.06.22. 20:10:49

Kovbal88 írta:Szerintem Bartomeu és Rosell nagyon rossz hatással vannak a klubra. Nemhogy építenék azt, hanem inkább rombolják. Rosell még hagyján, mert ha ő akkor nem hozza Ronaldinho-t ma nincs Barcelona.

A Real az utóbbi 4 évben három BL-t nyert. Azt, hogy ebből hány volt jogos lehet vitatkozni, de nem érdemes, mert már történelem. Idén is, óriási szerencse kellett, hogy a legjobb 16 között továbbjussunk, pedig elvileg megvan a csapatunk. De gyakorlatilag láthattuk, hogy nincs. Idén változások kellenek, radikálisak és erre hoznak egy Valverdé-t edzőnek, aki lehet, hogy spanyol bajnokságban otthon van, de semmiképpen se top edző. Olyan akire szükség van. Most itt tartunk.

Igazolások még nem jött senki, igaz nem is távozott, Verrattival foglalkozunk, pedig egyedül kevés lesz. Ezzel szemben a Realnak van egy fiatal csapata, azon kell gondolkodniuk, hogy Moratát 60 vagy 70 millióért adják el. A korábbi évek sikercsapatát a mostani vezetőség nagyon leépítette.
Rájuk lehet kenni, hogy leépítették, de ez már csak belemagyarázás szerintem. A 2015 is a semmiből jött, ennyi erővel azt meg ők építették fel? Az irányitásuk alatt 2-szer is körbeverte a csapat a világot, ráadásul 4 év különbséggel. Szóval nem nagyon értem ezt a leépítéses dolgot.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.06.22. 20:08:53

palesz77 írta:Eddig hál istennek csak egy poker partin "erősítette meg", de vicc, ha ez igaz. Megvan az egészről a véleményem, de majd csak akkor akadok ki, ha igaznak bizonyul. :D

Verratti meg elvileg megy vissza Párizsba, hogy személyesen próbáljon meghatni az elnökre. Hajrá hajrá.. :D
Hát szerintem olyan mintha a falnak beszélne.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.22. 20:00:46

Eddig hál istennek csak egy poker partin "erősítette meg", de vicc, ha ez igaz. Megvan az egészről a véleményem, de majd csak akkor akadok ki, ha igaznak bizonyul. :D

Verratti meg elvileg megy vissza Párizsba, hogy személyesen próbáljon meghatni az elnökre. Hajrá hajrá.. :D
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.06.22. 20:00:11

visca el barca írta:több hírforrás (fox, globo, espn) és maga az érintett is megerősítette, hogy 2018. január 1-től lucas lima hivatalosan is a mi játékosunk lesz, ingyen érkezik. állítólag neymar győzte meg a vezetőséget, hogy kell, nyáron aláír egy előszerződést és jan 1-től lesz hivatalosan a mi játékosunk, mert a santosnál 2017.12.31-ig van

csak két kérdésem van:
1: minek?
2: minek?

amugy is eu-n kivuli, ha még mina is jön, akkor majd eladjuk suarezt? mert neymarnak az álladó balhéi miatt nem adnak spanyol állampolgárságot, az hótziher

verratti meg kezdi kihúzni a gyufát, a psg vezetősége nagyon kiakadt, hogy mundos címlapokkal pózolgat :D ez az kisgyerek, szíccccccsad csak a tüzet :mrgreen:
Teljesen felesleges lassan már tengert lehet a sok kp-val rekeszteni.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.06.22. 19:58:46

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... se-va.html" target="_blank Nem engedik el ,és ha sokat okoskodunk panaszt tesznek a FIFA-nál.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.22. 19:48:33

több hírforrás (fox, globo, espn) és maga az érintett is megerősítette, hogy 2018. január 1-től lucas lima hivatalosan is a mi játékosunk lesz, ingyen érkezik. állítólag neymar győzte meg a vezetőséget, hogy kell, nyáron aláír egy előszerződést és jan 1-től lesz hivatalosan a mi játékosunk, mert a santosnál 2017.12.31-ig van

csak két kérdésem van:
1: minek?
2: minek?

amugy is eu-n kivuli, ha még mina is jön, akkor majd eladjuk suarezt? mert neymarnak az álladó balhéi miatt nem adnak spanyol állampolgárságot, az hótziher

verratti meg kezdi kihúzni a gyufát, a psg vezetősége nagyon kiakadt, hogy mundos címlapokkal pózolgat :D ez az kisgyerek, szíccccccsad csak a tüzet :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.06.22. 17:02:29

Szerintem nem tud a Barca olyan összeget letenni a franciák asztalára amiért cserébe elengednék az olaszt, és őszintén (...) nem is dőlnék kardonba, mert talán én vagyok itt az egyetlen, de nekem nem tetszik a játéka... Talán mind Rafinha mind Turan menni fog a nyáron így szükséges, hogy maradjon AG (is), és bízom benne, hogy egy jó (bocsánat, jobb) edző ki is tudja belőle hozni amiért megvette a klub tavaly (és amiért most lennének kérői is).
A cseréink egyáltalán nem gyengék, csak jobban kellene használni őket, amikor LE belenyúlt az alapfelállásba többnyire gondjaink voltak, de ezt nem feltétlenül a játékosokra kellene visszavezetni (persze van az ellenkezőjére is példa).
Ardát személy szerint sajnálni fogom ha elmegy, mert még ha nem is varázsolt a pályán mint Neymar, DE fizikumával és energiájával tudott nyomást gyakorolni a labdát birtokló játékosra.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.06.22. 15:50:06

Michael Zorc (Dortmund sportigazgatója): ,"Senkivel sem tárgyalunk, mert Dembelé a következő szezonban is nálunk fog játszani!"

Röviden ennyi lenne a történet szerintem. Verratti legalább tényleg jönni akar és tesz is érte de őt egyszer se hallottam hogy azt mondta volna hogy jönni akar.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.06.22. 14:25:13

http://www.sport.es/es/noticias/barca/c ... ir-6121097" target="_blank
:arrow:
CAT RADIO: Zenit St. Petersburg is willing to pay 20 million euros for Barcelona striker Munir El Haddadi (21).

Mr. Google becsapott, mea culpa. :D Egyébként furcsának is találtam a hírt, nincs az az Isten, hogy mi ne áron alul adjunk el. :D
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.22. 14:17:22

randomguy írta:Catalunya Radio szerint a Zenit 20 millióért vinné Munirt.
a hír pontosan úgy szól, hogy ennyit kérünk érte, de mancininek ennyiért nem kell.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.06.22. 14:15:05

Tobias88 írta:
randomguy írta:Catalunya Radio szerint a Zenit 20 millióért vinné Munirt.
Ezt akkor hiszem el maximum, ha aláírták a papírokat. Mi játékost normális áron még nem nagyon adtunk el :|
Én úgy olvastam ezt a hírt, hogy a Zenit sokallja a 20 milliót.
Válasz küldése