Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.28. 10:12:51

épp reggel olvastam egy mundos cikket, hogy erősen gondolkodik a vezetőség, hogy kifizessen-e bellerinért 40-50 milliót tök feleslegesen, mikor a vidal-SR-palencia 3-as ott van. egyszerűen tényleg szörnyű a piac. bellerin, semedo állítólag gyengék, az ilyen soaresekkel meg nem hinném hogy nagyon bentebb lennénk.

de van jó hír is, dölöfu megmondta, hogy nem akar vissza jönni és közölte a klubbal is \:D/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2017.06.28. 10:22:16-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.28. 09:14:17

MessiNeymarSuarez írta:Nem tudom mi lenne a jó megoldás, lehet az ha szereznénk egy nagyon jó jobbszélsőt aki nagyon gyors és képes védekezni is, és átnevelni? Mi van ha Dembelére esetleg ezért vadászunk?
Azért annyira bőven nem védekezik jól a gyerek, hogy ez még csak fel is merüljön.. :D Meg a világ egyik legnagyobb potenciállal rendelkező támadóját miért nevelnénk át védőbe? :D Annál még Bellerín is jobb megoldás lenne, azért ilyen szinten nem hiányposzt a jobbhátvéd.

Fabinho meg már középpályás, gondolom ott is akar játszani. És a MU baromi közel hozzá.
MessiNeymarSuarez írta:

Én viccen kívül vissza hoznám egy évre Alvest legalább, az új JHV mellé, ha esetleg nem vállna be, még mindig ott lenne a jóöreg Alves aki azért még össze tudja kapni magát.
Persze ez esélytelen, mert a vezetőség túl hiú lenne egy ilyenre.
Vidallal mi lenne? :D Azért akkora sérülést nem szenvedett, hogy 100%-ig zsákbamacskának számítson a következő szezonra szerintem.
hdavid írta:Saul jöhet most szombaton letennem a 80 milliót aztán hoznám is.
Ezzel az lenne a bajom, hogy még mindig nem lenne olyan ember a keretben, aki Ini kiesése esetén el tudná vezényelni a középpályát normális szinten. Ügyes gyerek Saúl, csak teljesen más szerepkörre. Tegnap is, ha nem lett volna Ceballos mellette, fele ilyen játéka nem lett volna a csapatnak, mert ő ahhoz annyira nem ért - máshoz viszont igen, tegnap is láthattuk. Nekünk meg jelenleg az amit Verratti tud adni, inkább kéne szerintem.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.28. 09:03:15

Azért ez a JHV kérdés még talán a KP kérdésnél is nagyobb homály, egyszerűen nincs a poszton igazán jó..

Bellerín? Semedo?Kb ők jöttek szóba és egyiktől sincsenek elragadtatva a fórumon, gondolom nem véletlen.

Monaco jobbhátvédje milyen amúgy? (Fabinho)


Nem tudom mi lenne a jó megoldás, lehet az ha szereznénk egy nagyon jó jobbszélsőt aki nagyon gyors és képes védekezni is, és átnevelni? Mi van ha Dembelére esetleg ezért vadászunk?

Nyilván ez az opció is úgymond kényszermegoldás lenne, de nem igazán van olyan aki jó megoldás lenne és elmozdítható, főleg hogy a mi játékunkba kulcsposzt támadásnál a JHV.

Én viccen kívül vissza hoznám egy évre Alvest legalább, az új JHV mellé, ha esetleg nem vállna be, még mindig ott lenne a jóöreg Alves aki azért még össze tudja kapni magát.
Persze ez esélytelen, mert a vezetőség túl hiú lenne egy ilyenre.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.06.28. 08:52:06

S.Agüero írta:
hdavid írta:Saul jöhet most szombaton letennem a 80 milliót aztán hoznám is.
Azért annyira nem jó a triplája ellenére sem szerintem. :) Nem lennék teljesen biztos benne, hogy beférne a kezdőbe. Megint az lenne a bajom, hogy cserének túl jó, kezdőnek meg talán kevés. :D
Ne marháskodj, még csak 22 éves a srác, bőven felnőhet a kezdőbe 1-2 év alatt, ha látnak benne a szakik potenciált. Azt gondolom még a legjobb időszaka előtt van....
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.28. 08:25:00

Betis no longer want to sign C. Tello (25) after refusing to pay the demanded price of 10m. Russian & French clubs are interested. [md]

Kíváncsi leszek mennyiért megy végül.

Barcelona want to sell midfielder Arda Turan (30) this summer but only if an offer arrives over €65M. [Fanatik]

Lehetne Lunatic is a lap neve. :D Ez a 65 max kiindulási alap szerintem, hogy alkudozás után még többet kapjunk, de azt nem hiszem el, hogy el akarjuk adni, de csak ennyiért.

Barça will launch their final offensive for Verratti if he doesn't attend PSG training. It's possible that Barça will pay 80M [sport]

Meglepődnék megmondom őszintén, ha nem jelenne meg edzésen, még ha jönni akar akkor is. Már csak pár nap és kiderül.. :D

Barça are/have been following right backs: Semedo (Benfica), João Cancelo (Valencia), Odriozola (Sociedad), Cédric Soares (Southampton) [md]

Itt meg kíváncsi leszek, hogy mi lesz végül a döntés. Tegnap se győzött meg engem Bellerín megmondom őszintén, faék egyszerű a srác.
Samper írta:Ha pedig nem számít az eddigi kavalkád, akkor miért nem szólt közbe Barto, hogy kuss, egyelőre nevekről nincs szó.
Tessék: "I only have faith in Robert's work, but no names... I don't even want to know them, they know what we need for next season and are working on it."
Nero. írta:https://m.facebook.com/EuroBarca/photos ... 3&source=4

Ez meg szomoru es elgondolkodtato..
Az mondjuk tényleg elgondolkoztató, hogy a City mivel vonzóbb.. Mert ifista még annyi se került az első csapatba onnan, mint nálunk, Pep meg a Münchennél se épített be emlékeim szerint 1 akadémistát se, csak igazolt fiatalokat. És most se úgy tűnik a költekezések alapján, hogy bárkit felhozna a City akadémiáról. Úgyhogy én őszintén nem értem, hogy ott mivel jobb a jövőkép, de ők tudják. Szimpatikus gyerek, szóval drukkolok neki, hogy bejöjjön, de sok logikát egyelőre nem látok benne.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.28. 07:51:41

Nero. írta:Bartomeu aszongya hogy maradjunk nyugodtak mert még csak most kezdodik a buli és jövőre nagyon erős kerettel megyunk neki a szezonnak.

Mondjuk a mostani keret is komoly csak kicsit csiszolni kéne rajta.
..
A mostani keret max. a tavalyi produkcióhoz elég. Ha pedig nem számít az eddigi kavalkád, akkor miért nem szólt közbe Barto, hogy kuss, egyelőre nevekről nincs szó.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.27. 23:54:03

Bartomeu aszongya hogy maradjunk nyugodtak mert még csak most kezdodik a buli és jövőre nagyon erős kerettel megyunk neki a szezonnak.

Mondjuk a mostani keret is komoly csak kicsit csiszolni kéne rajta.

https://m.facebook.com/EuroBarca/photos ... 3&source=4" target="_blank

Ez meg szomoru es elgondolkodtato..
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.06.27. 23:52:30

hdavid írta:Saul jöhet most szombaton letennem a 80 milliót aztán hoznám is.
Ha Saúl 80, akkor Verratti 150... :) A szívem mélyén még mindig abban bízom, hogy Verrattit elhozzuk 80-100 között valahol, aztán ha már 80-at perkálnánk Saúlért, akkor inkább mehet mellé 20, és jöjjön az olasz.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.27. 23:30:57

hdavid írta:Saul jöhet most szombaton letennem a 80 milliót aztán hoznám is.
Azért annyira nem jó a triplája ellenére sem szerintem. :) Nem lennék teljesen biztos benne, hogy beférne a kezdőbe. Megint az lenne a bajom, hogy cserének túl jó, kezdőnek meg talán kevés. :D
hdavid

2017.06.27. 22:26:00

Saul jöhet most szombaton letennem a 80 milliót aztán hoznám is.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.27. 19:56:56

Teljesen hivatalos csak július elsejétől lesz egyébként is. :D
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.06.27. 19:38:51

Érdekes,hogy még semmilyen hivatalos bejelentés nem történt sem a távozókról sem az érkezőkről,de már sokan leszedik a keresztvizet a menedzsmentről. :? Az tény,hogy a jobb hátvéd poszt a nemzetközi fociban is hiányposzt,a Barcanal ráadásul kulcsposzt is,nehéz megoldani. A középpályán először takarítani kellene, de valószínűleg az új edző látni szeretné a már itt lévőket "élőben" is és csak utána döntene a sorsukról.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.27. 19:21:41

Tobias88 írta:Nem hiszem hogy így neki mer menni a vezetőség egy idénynek, hogy van egy kétséges állapotú meg egy kényszer jobbhátvédünk
Tavaly már megtették :evil:
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.06.27. 18:11:56

A baj ott van, hogy Vidal jelenleg zsákbamacska. Ki tudja hogyan tér vissza a sérülése után és mikor sérül rá megint, mennyire lesz sérülékeny. És ha tegyük fel teljesen egészséges lesz, akkor is játszott ő rosszul előtte, az első meccseken a labdát nem bírta levenni néha (önbizalom probléma leginkább). Csak a januári - februári időszakban volt nagyon jó, de többségében kis csapatok ellen. Nem hiszem hogy így neki mer menni a vezetőség egy idénynek, hogy van egy kétséges állapotú meg egy kényszer jobbhátvédünk, biztosan igazolnak mellé vagy elé valakit
94:39 6 - 1
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.06.27. 16:45:34

palesz77 írta: Mondjuk ha onnan folytatja, akkor jöhet Bellerín is, akkor se biztos, hogy padra kéne szorulnia.. Akkor nagyon elkapta a fonalat, igaz, hogy komoly rangadón nem tudott bizonyítani ugye, de ha azt tartaná, simán mehetne kezdőbe.
Ha tuti lenne, hogy onnan tudja folytatni, ez esetben nekem nem kéne új jhv, pláne nem 50m-ért egy Vidallal egy szintű játékos.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.06.27. 11:41:16

palesz77 írta:
TripleH írta:Ez egyre siralmasabb, én már lassan inkább bízom vidálban, hogy a sérülés előtti formáját visszanyeri.
Mondjuk ha onnan folytatja, akkor jöhet Bellerín is, akkor se biztos, hogy padra kéne szorulnia.. Akkor nagyon elkapta a fonalat, igaz, hogy komoly rangadón nem tudott bizonyítani ugye, de ha azt tartaná, simán mehetne kezdőbe.
Nekem már korábban is az volt a véleeményem, hogy akár Bellerín, akár Semedo stb. jön Vidal megszorongathatja, legalábbis versenyhelyzetet mindenképp jelenthet.

Rangadón nem kapott lehetőséget, szóval nem tudni mit nyújtott volna. A BL-ben mondjuk elég jól tolta.
Ha nem lett volna az összezörrenése Luchoval, biztosan többet játszott volna. Egy megfelelő rutinnal rendelkező, ügyes játékos, aki nem kizárt, hogy elférne a kezdőben. Csak nem mutathatta meg. Vagyis amikor lehetősége lett volna szétrúgták.
Persze ez sportszakmai szempont alapján, egy 50 milliós igazolás nem fog padozni miatta.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.27. 11:19:08

Tobias88 írta:Még jó hogy nem te igazolsz #-o
Például nézd Kovacicot mit csinált a 3-2es meccsen az utolsó gólnál úgy hogy előtte a 70. percben állt be...
Kroos és Modric is mit csináltak a 0-4-es meccsen Ini gólja előtt, ők se jó játékosok akkor? Meg alapból Marcelo mit csinált ez előtt a gól előtt, aztán a posztja legjobbja kb. Kovacic egy baromi tehetséges gyerek, akire 0 esélyünk van jelenleg, úgyhogy a hírrel felesleges foglalkozni is. De Gomes féle arcoknál ezerszer inkább nézegetném nálunk..
Chino írta:Igazából a középpályásaink közül nem is értem miért őt tették kezdettől fogva érinthetetlenné. Kedvelem a srácot és tehetséges is, de ilyen tumultusban nem hiszem, hogy ő az aki leginkább kell.
Nem csak őt, konkrétan mindenkit Rafinhán kívül. Pedig +2 ember jön oda, ha igazolunk és SR nem jobbhátvéd lesz innentől. Szerintem esélytelen logikát találni a dologban..
TripleH írta:Ez egyre siralmasabb, én már lassan inkább bízom vidálban, hogy a sérülés előtti formáját visszanyeri.
Mondjuk ha onnan folytatja, akkor jöhet Bellerín is, akkor se biztos, hogy padra kéne szorulnia.. Akkor nagyon elkapta a fonalat, igaz, hogy komoly rangadón nem tudott bizonyítani ugye, de ha azt tartaná, simán mehetne kezdőbe.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.06.27. 11:17:51

visca el barca írta:megint van két új név a jobb bekk posztra, soares meg odriozola, illetve cancelo ismét benne van a kalapaban.
Ez egyre siralmasabb, én már lassan inkább bízom vidálban, hogy a sérülés előtti formáját visszanyeri.

Deu 12 millás visszahívása meg annyiból okos döntés, hogy a szélre olyan cserét aki max, 500 percet fog játszani, úgyse találnánk olcsóbban, ő meg azért ha akar tud normálisan játszani.

A kis olasz ságája pedig úgyis augusztus végéig elfog húzódni bármi is lesz a kimenetele.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.06.27. 11:05:36

Nero. írta:Kovacic nagyon jo kis jatekos
Még jó hogy nem te igazolsz #-o
Például nézd Kovacicot mit csinált a 3-2es meccsen az utolsó gólnál úgy hogy előtte a 70. percben állt be...

Én dölifuliban sose láttam semmit, csak a beképzelt kisgyereket, de ki tudja, lehet kinőtte azóta. Jó lenne az első 3as mögé 2 ember, mert Alcacer nem életbiztosítás. A kamu cikkekkel meg nem kell foglalkozni. Majd ha a Barca hivatalosan bejelenti hogy érkezik, akkor elhiszem 8)
94:39 6 - 1
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.06.27. 10:56:20

Varatrix írta:
Samper írta:Valami csak okozza, hogy lecsúszunk minden nagy fogásról. Rossz célpont- kiválasztás? Rossz tárgyalási technika? Rossz kommunikáció? Döntésképtelenség, hogy kinek ígérhetnek fix kezdő pozíciót? Nincs sztáredzőnk, aki vonzaná a játékosokat?
Lemaradunk?
Mit pèldául Henryről, Neymarról, Suárezről, Fabregasról, vagy akár csak Gomesről? Fèl Európa le akarta igazolni őket...
Henry és Fabregas is az a kategória, akik után évekig ment az alkudozás, mire jöhettek. A világ egyik legnagyobb klubja a Barca a top5 ben mindenképpen benne van, minden évben esélyes a BL győzelemre, minden sztárjátékosnak vagy szupertehetségnek könyörögnie kellene, hogy itt játszhasson. És akkor még mi nyalizunk nekik, hogy jöjjenek. Komolyan vicc a dolog.

Évekig kérdés volt a középhátvéd pozíciója, erre megvették Matthieu-t 30 akárhányévesen 20 millióért, miközben a Milanból a PSG-be ment, Silva, vagy a Bayernbe Hummels.

És akkor itt olvasni, biztos azért nem jön ide senki, mert nincs kezdőben hely, hát egy sztárjátékosnak nem hinném, hogy ilyen hozzáállása van. Mikor a legtöbbnek így is túl nagy az egoja.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.06.27. 10:54:46

Nem akarok előre pálcát törni a vezetőség felett, mert még el sem kezdődött az átigazolási szezon, de sokszor úgy érzem, hogy jobban járnánk ha innen bárki a fórumról lenne Robert helyén...
Kire is van szükségünk. Verrattire és egy jobbhátvédre, plusz vélhetően visszajön Deu.
Védelemből megy Matyi, jön Marlon. Fogunk Matyi fizuján pár milliót. Jobbra Vidal mellé vagy elé kell valaki. Ez legyen kb 50 m. Verratti 100, Deu 12. Szóval kb 160-170 millióból rendbe lehet tenni a keretünket és a padunkat. Rengeteg pénz, de iszonyat mennyiségű felesleges játékosunk van, akik közül többen azért bőven piacképesek. Nem túlzó elvárásokkal neki indulva Douglast és Vermalent ingyen, Rafinhát 15-ért, Ardát 25-30-ért, Tellot és Munir összesen 25-ért el lehetne passzolni. Én odaadnám még Gomest is 30-ért bárkinek, aki érdeklődik (mert elvileg volt ilyen). Ez durván 100 millió az eladásokból. Ha ezt a Reál érulná 200 felett lenne a várható összeg. Én a mi esetünkben a 100-nak is örülnék, így kb 60-70 önerő kellene. Nyilván ez utópisztikus, de nagyon örülnék, ha így összejönne az átigazolási szezon.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.06.27. 10:39:59

MessiNeymarSuarez írta:
Robert épp Brazíliában van és valami 4 brazil " szupertehetséget" néz meg :lol:
Nem lehet, hogy az egyik Vitinho? Esetleg őt már leigazoltuk vagy a Bayern vitte, mert ők is nagyon érdeklődtek iránta.

Tavaly is eljátszották ugyanezt, akkor is Vitinho volt képben meg ha jól emlékszem Jorge meg még egy-két emberke.
Sőt télen is volt ilyen "megfigyelés".
palesz77 írta:Players that Barça don't count on this coming season: Arda Turan, Jeremy Mathieu, Tello, Munir, Thomas Vermaelen, and Douglas [lesportiu]

Szóval a középpálya úgy fog kinézni, hogy Busi, Ini, Rakitic, Denis, Gomes, Rafinha, SR, XY, és az ígéretek szerint néha feljön Alena - plusz Samper, de ő megy kölcsönbe úgyis. Teljesen normális dolog ez, hogy a lelátón több középpályás lesz, mint a padon. :D
Rafinhat nem tudom hová tenni. Sok hír volt róla, hogy lécel és volt is érdeklődő, de jó ideje nincs semmi hír felőle. Azt viszont nem értem, hogy miért ragaszkodunk Denishez, akár Rafinha mellett. A kp. mindkét oldalán tud játszani (leginkább a jobboson) plusz szélsőként is tökéletesen bevethető.
Denis amúgy sem játszott nagyon szélsőt. Kb. annyit, mint Paco. Igazából a középpályásaink közül nem is értem miért őt tették kezdettől fogva érinthetetlenné. Kedvelem a srácot és tehetséges is, de ilyen tumultusban nem hiszem, hogy ő az aki leginkább kell.

De a legjobb megoldás előre szerintem akkor is Munir lehetne. Ő mindenhol tud játszani a csatársorban, igazából ha megtartjuk Paco sem kellett volna, lévén az elsődleges posztja középen van. Amikor ott játszott rendre baromi jó teljesítményt hozott le.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.27. 10:22:27

visca el barca írta:megint van két új név a jobb bekk posztra, soares meg odriozola, illetve cancelo ismét benne van a kalapaban.
Ő már volt 2 éve(?) is összehozva velünk, csak aztán a Southamptonba ment. Most ő a kezdő jobbhátvéd a Konföderációs kupán, én 1,5 meccsen láttam eddig összesen, akkor nem volt rossz, de a Soton drukkerektől meg rosszakat olvastam Twitteren róla anno, arra emlékszem. Lehet azóta feljavult és kiegyensúlyozottabb, és csak az első szezonja volt gyengébb, ezt már passzolom, de rá emlékszem. :D Odriozola meg az U21-eseknél van ott, Bellerín cseréje ha jól nézem.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.27. 09:43:56

Varatrix írta:
Samper írta:Valami csak okozza, hogy lecsúszunk minden nagy fogásról. Rossz célpont- kiválasztás? Rossz tárgyalási technika? Rossz kommunikáció? Döntésképtelenség, hogy kinek ígérhetnek fix kezdő pozíciót? Nincs sztáredzőnk, aki vonzaná a játékosokat?
Lemaradunk?
Mit pèldául Henryről, Neymarról, Suárezről, Fabregasról, vagy akár csak Gomesről? Fèl Európa le akarta igazolni őket...
Robert épp Brazíliában van és valami 4 brazil " szupertehetséget" néz meg :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.27. 09:41:13

megint van két új név a jobb bekk posztra, soares meg odriozola, illetve cancelo ismét benne van a kalapaban.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése
cron