Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.13. 12:57:04

markionni írta:Ha annyi huszasom lenne ahanyszor ezt leirtad MSN, Andy Vajnat megszorongatnam. :D

A különbség köztetek az, hogy neked kellene utána adóznod :twisted:
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.07.13. 12:49:48

Ha annyi huszasom lenne ahanyszor ezt leirtad MSN, Andy Vajnat megszorongatnam. :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.13. 10:45:54

LG írta:
Nero. írta:Kovezzetek meg, de szerintem évről evre jobb jatekos lesz. Abszurd kimondani, de az idei meg a tavalyi volt a legjobb Messi. Ilyen 50 gólos szezonokat megint tudna hozni ha azon a poszton játszana.

Jellemre is sokat fejlődött. Regen ilyen csendes kisgyerek volt, most ha balhé van vagy menni kell a bíróhoz ő az elso.
Mondanám, hogy igen, de tavasszal a BL-ben sem tavaly, sem idén nem tudott villantani, tehát nem tudta jól időzíteni a formáját. Bezzeg a portugál riválisa. :roll:

Azért azt tegyük hozzá, hogy hiába van csúcsformában, ha labdát sem kap kapu közelében...Azonban adott az odavágón is 2 gólértékű gólpasszt, csak ugye nem ment be...
Kb az a 2 volt odavágón mindkét rendes helyzetünk.
Az első az tényleg FIFÁba illő volt, nem semmi olyat villantani...

Talán a visszavágón volt egy komoly helyzete amin fogtuk is a fejünket, de összesen ennyi lehetősége volt az egész Juve elleni párharcban...

Ha nekünk is olyan stabil KP-nk lenne hogy Messi nélkül is képesek szórni a jó labdákat, akkor Messi is villanthatna a kapu előtt, mert nem a kezdőkörben kéne rohangálnia, de jelenleg sajnos még Messi besegítésével sem képesek olykor labdákat szórni...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.13. 09:42:35

S.Agüero írta:Szerintem 2010 tavaszán, tripla itthon a Vale ellen, utána a Zaragoza ellen idegenben(az első gólja top10 legalább), majd 4 gól az Arsenal ellen. 8)
Szerintem a Valencia elleni szólója sokkal szebb volt, mint a Zaragoza elleni. Kisebb területen, finomabb mozdulatok.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.13. 09:19:50

S.Agüero írta:Mikor volt pályafutása legjobb formájában szerintetek?)
Remélem még hátravan.:-D Rengeteg jó meccse volt, én nem is szívesen emelnék ki egyet sem.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.13. 08:17:56

Nero. írta:Kovezzetek meg, de szerintem évről evre jobb jatekos lesz. Abszurd kimondani, de az idei meg a tavalyi volt a legjobb Messi. Ilyen 50 gólos szezonokat megint tudna hozni ha azon a poszton játszana.

Jellemre is sokat fejlődött. Regen ilyen csendes kisgyerek volt, most ha balhé van vagy menni kell a bíróhoz ő az elso.
Mondanám, hogy igen, de tavasszal a BL-ben sem tavaly, sem idén nem tudott villantani, tehát nem tudta jól időzíteni a formáját. Bezzeg a portugál riválisa. :roll:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.13. 02:09:33

Kovezzetek meg, de szerintem évről evre jobb jatekos lesz. Abszurd kimondani, de az idei meg a tavalyi volt a legjobb Messi. Ilyen 50 gólos szezonokat megint tudna hozni ha azon a poszton játszana.

Jellemre is sokat fejlődött. Regen ilyen csendes kisgyerek volt, most ha balhé van vagy menni kell a bíróhoz ő az elso.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.07.13. 01:11:20

Ennyire konkretan nem emlekszem hogy ki ellen mennyit tett el, viszont ha Messire gondolok ezen a teren akkor nekem talan az a szezonja amikor egy naptari evben, pontosan nem tudom, asszem 11-12( es most nincs lehetosegem hogy utannanezzek ) de 90 gol felett termelt. Az embertelen mennyiseg volt szamomra, meg ugy is, hogy mogotte volt Xavi, Ini duo, akik kiszolgaltak.

Amugy ugy gondolom azota jobb jatekos lett, univerzalisabb, sok mindenben fejlodott, majdnem maxra. Gondolok itt az iranyitoi venara, szabadrugasok, stb.

Ha mar igy par meccsre visszagondolok, esetleg a 15 os BL siker, az a tavasz/nyar osszejott neki szerintem, BL ben szetfingatta a Bayernt, s nemcsak. Ugyan igy a Bilbaot is a kupadontoben.

Nagyjabol ezt tudnam kiemelni, de lenne meg ezernyi akar.. :twisted:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.12. 22:42:02

Mikor volt pályafutása legjobb formájában szerintetek?

Szerintem 2010 tavaszán, tripla itthon a Vale ellen, utána a Zaragoza ellen idegenben(az első gólja top10 legalább), majd 4 gól az Arsenal ellen. 8)
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.08. 10:59:06

Bob_Marley írta:Személye áldás, szerződése átok.
Bob, értelek, de ez van. Nyilván osztottak, szoroztak és van erre is lóvé, meg lett volna Verattira is. Nincs itt gond, ha ezeket kitudjuk perkálni.:-D Gondolom nem hitelből vettük volna.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.08. 10:11:40

Személye áldás, szerződése átok.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.08. 09:55:39

Normandia írta:
recrea írta: Felesleges az ironikus hozzászólás, én spec egyszer sem írtam, h vegyük meg Verrattit, szóval ez esetben lényegtelen. Az első felvetésed pedig feltételezés, a tény az, h a világ 4 legjobban fizetett játékosából 3 nálunk játszik és mi adjuk a legtöbb fizut a csapatok közül. Ezzel és Messi fizetésével nekem amúgy semmi bajom, mindenki annyit keres, amennyit ér. Csak ezek a feltételezések teljesen indokolatlanok.

Azért az sem véletlen, h Messire senki nem próbál rá, pedig gyanítom, h 150-200 millió körül elvihető lenne, nem ez tartja vissza a többieket, hanem az, h az összfizuja további 200 millióba kerülne. Én még azt is megkockáztatom (aztán majd lehurrogtok), h összeségében Iniesta kiválásával rosszabbul járunk, mint Messiével. Én nagyon bízom Neymarban, h átveszi majd Messi szerepét, nem elsősorban fociban, mert az lehetetlen, hanem a csapatra gyakorolt hatásában. De arra spec ötletem nincs, h Iniesta klasszisát mivel fogjuk pótolni. Talán pont Messivel :)
A hsz eleje szólt neked a második rész általános hangulatra adott válasz volt. Valamint, igen feltételezés, csak úgy, mint a te megállapításod, mivel még egyikük se akar elmenni, így nem tudjuk ki mennyiért szerződtetné őket. Valszeg hasonló kondíciókkal tennék, vagy nagyobbal, de ez csak feltételezés.:-D Ini részt annyiban adom, hogy nehéz lesz pótolni, mint ahogy Leót is lehetetlen lesz. Szerkezetet kellesz majd váltani, de ez még reményeim szerint arrébb lesz.
Korrekt.

Btw, remélem nem csak az új szerződés motiválta Messit, hanem meg akarja még a végét húzni :) mondjuk tényleg nem könnyű, kevés meccsen van benne a minden áron győzni akarás, mint a kollégában.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.08. 09:43:22

recrea írta: Felesleges az ironikus hozzászólás, én spec egyszer sem írtam, h vegyük meg Verrattit, szóval ez esetben lényegtelen. Az első felvetésed pedig feltételezés, a tény az, h a világ 4 legjobban fizetett játékosából 3 nálunk játszik és mi adjuk a legtöbb fizut a csapatok közül. Ezzel és Messi fizetésével nekem amúgy semmi bajom, mindenki annyit keres, amennyit ér. Csak ezek a feltételezések teljesen indokolatlanok.

Azért az sem véletlen, h Messire senki nem próbál rá, pedig gyanítom, h 150-200 millió körül elvihető lenne, nem ez tartja vissza a többieket, hanem az, h az összfizuja további 200 millióba kerülne. Én még azt is megkockáztatom (aztán majd lehurrogtok), h összeségében Iniesta kiválásával rosszabbul járunk, mint Messiével. Én nagyon bízom Neymarban, h átveszi majd Messi szerepét, nem elsősorban fociban, mert az lehetetlen, hanem a csapatra gyakorolt hatásában. De arra spec ötletem nincs, h Iniesta klasszisát mivel fogjuk pótolni. Talán pont Messivel :)
A hsz eleje szólt neked a második rész általános hangulatra adott válasz volt. Valamint, igen feltételezés, csak úgy, mint a te megállapításod, mivel még egyikük se akar elmenni, így nem tudjuk ki mennyiért szerződtetné őket. Valszeg hasonló kondíciókkal tennék, vagy nagyobbal, de ez csak feltételezés.:-D Ini részt annyiban adom, hogy nehéz lesz pótolni, mint ahogy Leót is lehetetlen lesz. Szerkezetet kellesz majd váltani, de ez még reményeim szerint arrébb lesz.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.08. 09:16:46

Normandia írta:
recrea írta:Nem, ezeket a fizetéseket nem fizeti ki bármely olajos csapat, ezeket a fizetéseket egyelőre kizárólag mi fizetjük ki.
Igen mert nálunk játszik ez a hármas. Nyugodj bele máshol sem adnának kevesebbet nekik. Értem én, hogy ezek nagy összegek, de nem aersanyinak fizetik. Azért enyhén anakronisztikus, hogy egy Verattit vegyünk meg minden áron, akár 100 + is, de a csapatért már azért nem keveset tévő húzó embereinket ne fizessük meg, mert az sok. Néha tényleg a fifában érzem magam.:-D
Felesleges az ironikus hozzászólás, én spec egyszer sem írtam, h vegyük meg Verrattit, szóval ez esetben lényegtelen. Az első felvetésed pedig feltételezés, a tény az, h a világ 4 legjobban fizetett játékosából 3 nálunk játszik és mi adjuk a legtöbb fizut a csapatok közül. Ezzel és Messi fizetésével nekem amúgy semmi bajom, mindenki annyit keres, amennyit ér. Csak ezek a feltételezések teljesen indokolatlanok.

Azért az sem véletlen, h Messire senki nem próbál rá, pedig gyanítom, h 150-200 millió körül elvihető lenne, nem ez tartja vissza a többieket, hanem az, h az összfizuja további 200 millióba kerülne. Én még azt is megkockáztatom (aztán majd lehurrogtok), h összeségében Iniesta kiválásával rosszabbul járunk, mint Messiével. Én nagyon bízom Neymarban, h átveszi majd Messi szerepét, nem elsősorban fociban, mert az lehetetlen, hanem a csapatra gyakorolt hatásában. De arra spec ötletem nincs, h Iniesta klasszisát mivel fogjuk pótolni. Talán pont Messivel :)
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.07.08. 08:36:51

Én csak azt mondom (vagy akartam mondani), amit már régebben is mondtam, nem feltétlen Messinek sok a fizetése, hanem a többieknek, akik jogosan kérnek több pénzt. Ha Messi 30millát rak zsebbe évente, Suarez miért ne kérhetne 20-at, akárcsak Neymar?
Iniesta,Busquets, Piqué meg bőven többet letettek már az asztalra, mint mondjuk Neymar, akkor nekik is jár a 15 minimum. Ha a keret 70% 10milla fölött keresne, Gomes miért érné be mondjuk 5millával, ennyire kicsi lenne az önbecsülése? Erről azt hiszem irtam már pár napja, ha a sztároknak emeljük a fizetését, akkor az egész keretnek emeljük a fizetését, mert nálunk a csapat nagy %-a sztár.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.07. 23:37:23

hajnesz írta: Szerintem abban mindenki egyetért, hogy nem Messinek sok a fizetése (igazából de, baromi sok), hanem hogy igy a többi játékosnak is irreális fizetést kell adni, és ezért kiáltjuk ki magunkat minden átigazolási szezon lúzerének, mert senkit nem tudunk eladni pénzért, sőt, játékosokat is csak pénzzel tudunk ide csábitani, igy egy hatalmas mókuskerékbe kerültünk.
Ilyenkor hol van az a duma, hogy álmai klubja meg hasonlók? Úgy könnyü itt maradni, ha csillagászati összeget rakunk a zsebébe akár neki, akár a többinek.
Nem, nem kell adni, de mi adunk. A pénzzel a különlegességet, az egyediségét ismeri el a klub Messi esetében és azt hogy ez a klub meg tudja fizetni a világ legjobbját. Semmi köze ennek a klubhűséghez. Ne keverj szentimentális dolgokat ebbe. Felesleges és értelmetlen. A klub és a játékos jólfelfogott érdeke az üzlet létrejötte. A klubhűség ezen a szinten nem úgy játszik, ahogy te gondolod, vagy szeretnéd.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.07. 21:59:44

Végre kezdi belátni a többség, hogy rákfenénk a kiegészítő játékosok brutális túlfizetése. Ehhez még azt tenném hozzá, hogy majd leestem a székről, amikor ugyanők kivásárlási záradék-összegét olvastam. Érthető, hogy felborult az értékrend és a fiatalok reménytelennek tartják a jövőjüket a Barcanál. Arcpirító, de érthető, hogy egy Douglas (vagy most Arda) minden sértést elviselnek, de az istennek se hajlandók elmenni. Ha ez van a csapategység érdekében - hát köszönöm szépen.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.07.07. 21:41:08

Normandia írta: Igen mert nálunk játszik ez a hármas. Nyugodj bele máshol sem adnának kevesebbet nekik. Értem én, hogy ezek nagy összegek, de nem aersanyinak fizetik. Azért enyhén anakronisztikus, hogy egy Verattit vegyünk meg minden áron, akár 100 + is, de a csapatért már azért nem keveset tévő húzó embereinket ne fizessük meg, mert az sok. Néha tényleg a fifában érzem magam.:-D
Szerintem abban mindenki egyetért, hogy nem Messinek sok a fizetése (igazából de, baromi sok), hanem hogy igy a többi játékosnak is irreális fizetést kell adni, és ezért kiáltjuk ki magunkat minden átigazolási szezon lúzerének, mert senkit nem tudunk eladni pénzért, sőt, játékosokat is csak pénzzel tudunk ide csábitani, igy egy hatalmas mókuskerékbe kerültünk.
Ilyenkor hol van az a duma, hogy álmai klubja meg hasonlók? Úgy könnyü itt maradni, ha csillagászati összeget rakunk a zsebébe akár neki, akár a többinek.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.07. 21:24:04

recrea írta:Nem, ezeket a fizetéseket nem fizeti ki bármely olajos csapat, ezeket a fizetéseket egyelőre kizárólag mi fizetjük ki.
Igen mert nálunk játszik ez a hármas. Nyugodj bele máshol sem adnának kevesebbet nekik. Értem én, hogy ezek nagy összegek, de nem aersanyinak fizetik. Azért enyhén anakronisztikus, hogy egy Verattit vegyünk meg minden áron, akár 100 + is, de a csapatért már azért nem keveset tévő húzó embereinket ne fizessük meg, mert az sok. Néha tényleg a fifában érzem magam.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.07. 20:59:50

20tek írta:
recrea írta:Nem, ezeket a fizetéseket nem fizeti ki bármely olajos csapat, ezeket a fizetéseket egyelőre kizárólag mi fizetjük ki.
Nem, ezeket a fizetéseket kifizeti bármelyik olajos topcsapat.
Akkor miért nem fizetnek senkinek ilyen fizetést? :)
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2017.07.07. 20:58:33

recrea írta:Nem, ezeket a fizetéseket nem fizeti ki bármely olajos csapat, ezeket a fizetéseket egyelőre kizárólag mi fizetjük ki.
Nem, ezeket a fizetéseket kifizeti bármelyik olajos topcsapat.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.07. 19:50:04

Nem, ezeket a fizetéseket nem fizeti ki bármely olajos csapat, ezeket a fizetéseket egyelőre kizárólag mi fizetjük ki.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.07. 18:42:55

Stalkyard írta: Igen, nem is feltétlen az a probléma, hogy neki konkrétan ennyi a fizetése, hanem hogy ez magával vonja azt is, hogy egy Suárez vagy Neymar sem kaphat sokkal kevesebbet. Aztán ott tartunk, hogy a cserejátékosok fizetése is irreális, hogy meglegyen valamilyen balansz. Emiatt is van, hogy nincs annyi pénz igazolásokra. Iszonyatos összegeket visz el a költségvetésből az hogy irreálisak a fizuk.
Az a gond, hogy ezeket a fizukat simán röhögve fizeti ki bármelyik olajklub tulajdonosa. Nincs más opció, mint hogy itt is meg kell fizetni őket. Lehet ezen sírni, de ez van. A világ top 10 csatárából 3 itt játszik, nem akármilyen összhangban, ez pénzbe került és a jövőben is abba fog kerülni. Lehet sírni. meg sopánkodni, de a megtartásuk sokba kerül. A cserejátékosok tényleg sokat keresnek, ezt nem vitatom, nem beszélve a felesleges vásárlásokról.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.07.06. 20:27:54

Nero. írta:
Stalkyard írta: Valahol vicces, de sajnos kezd botrányos lenni, hogy ekkora a fizuja.
Masok (kevesbe sikeresek) adtak volna neki tobbet is. Meg itt Europaban is.
Igen, nem is feltétlen az a probléma, hogy neki konkrétan ennyi a fizetése, hanem hogy ez magával vonja azt is, hogy egy Suárez vagy Neymar sem kaphat sokkal kevesebbet. Aztán ott tartunk, hogy a cserejátékosok fizetése is irreális, hogy meglegyen valamilyen balansz. Emiatt is van, hogy nincs annyi pénz igazolásokra. Iszonyatos összegeket visz el a költségvetésből az hogy irreálisak a fizuk.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.06. 17:54:43

Stalkyard írta:
palesz77 írta:Napi gyöngyszem. :lol:

Messi's salary set at €570,000 a week before tax. So after tax that's about €570, 000 a week.
Valahol vicces, de sajnos kezd botrányos lenni, hogy ekkora a fizuja.
Masok (kevesbe sikeresek) adtak volna neki tobbet is. Meg itt Europaban is.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése