Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.07.11. 11:00:03

Azért a nagy vezetőségszapulásban említsük meg, hogy nekik is voltak szárigazolásaik, elég, ha csak Neymarra meg Suarezre gondolunk! Mozdíthatatlan emberek meg már régebben is voltak,
első gondolat:
Azért az összegért amiért Neymar jött, ( 1 év volt hátra a szerződéséből, jönni is akart, a játékjogának több mint a felét az apja birtokolja) nem volt nehéz megszerezni. Ugyanez igaz a három hónapra eltiltott Suarezre is visszaesőként. A Barcelona legdrágább igazolása, de legalább bevált.

második gondolat:
Réges-régen a Real Figo-t hozta el a Barcából, na nála mondjon valaki olyan játékost, akit legalább ennyire nehéz megszerezni. És mégis megcsinálták. A Barcelona sztárját simán megvették. Lehet, hogy sok minden változott azóta, de az üzlet az üzlet maradt.

Ha Valverde, kinézett bárkit is a Bilbaoból, akkor annak lassan érkeznie kellene. Amúgy nem nagyon bízok benne mint edző, bár a spanyol bajnokságban jó lehet. Minőségibb sokkal a keret mint a Bilbaonál. Viszont az a plusz, ami a Barcának a BL-hez kell, szerintem nincs meg benne. Mi nem a Real vagyunk, nekünk nincs szerencsénk a labda nem befelé, hanem kifelé pattan, ha szükség van rá.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.07.11. 10:29:05

Én nem akarnék senkinek se a jövőképébe belerondítani, de azért a sok fikció és 'énőtakarnám 'mellett, azért talán érdemes lenne azzal foglalkozni, hogy Valverde-nek lehet van olyan kedvence(i) az Bilbaobol, akiről még egyetlen egy Sport.es, facebook, twitter poszt sem jelent meg, de ő ragaszkodni fog hozzá, hogy leigazolják... Lehet jó lenne egy ilyen cikket is írni..
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.07.11. 08:34:40

Laportera nincs is szükségünk. Ott van Marlon meg Mina is jön a hírek szerint jovore. Egyelőre várjuk meg ők, hogy vállnak be. A francia tuti méreg drága lenne. KH poszton állunk a legjobban kb. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.11. 07:28:10

A Laporte gyereknek sem volt vmi fényes szezonja, a végén még róla is kiderül, hogy nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Dybala szerepköre pedig messze nem azonos Suarezéval, én ha lehet, majd az uruguayi után egy hasonló, igazi centert hoznék. Bár mostanság ebből gyenge a felhozatal, pont most gondolkodtam rajta, hogy ha ilyen Lukakuk meg Moraták a nyár slágerei, akkor ott bajok vannak. Mikor az ezredforduló környékén el kezdtem követni a labdarúgást micsoda bőség volt klasszis csatárokból, most meg alig lehet egy-kettőt kiemelni. :roll:
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.07.11. 01:56:00

messideco írta:Amúgy Dybalát én is Suarez örökösének tekintem. :) Laporte évek óta téma, talán most már aktuális lehetne a leigazolása Mascherano kiöregedésével ill. Matyi távozásával. Bellerint én nem hoznám, az Ágyusoknál is csere volt a szezon második felében...
Na ja, en is igy gondolom Bellerinrol.. Nem ertem ezt a nagy futkoraszast utana, valszeg a katalan kotodes miatt, remelem lemondunk rola.

De visszaterve a temahoz, ha az a kezdo osszejonne 21 re, akkor ot amolyan jarulekos vesztesegkent elkonyvelnem, usse ko :mrgreen: .
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2017.07.11. 01:08:13

Amúgy Dybalát én is Suarez örökösének tekintem. :) Laporte évek óta téma, talán most már aktuális lehetne a leigazolása Mascherano kiöregedésével ill. Matyi távozásával. Bellerint én nem hoznám, az Ágyusoknál is csere volt a szezon második felében...
"And my heart will leave you never."
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.07.11. 00:19:33

S.Agüero írta:2021-re a kezdőnk Sam Tighe(újságíró) szerint így fog kinézni:

MAtS - Bellerín ; Laporte ; Umtiti ; Alba - Busi ; Alena ; Verratti - Messi ; Dybala ; Neymar

Meglepődnék, ha több, mint a fele a kezdőnkben lenne. :D
Azonnal leigazolni sporigazgatonak :!: :mrgreen:

Ha mar legalabb ezekben gondolkodik, rosszabb nem lehet mint a jelenlegi vezetes.. :twisted: :P
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.10. 23:50:07

2021-re a kezdőnk Sam Tighe(újságíró) szerint így fog kinézni:

MAtS - Bellerín ; Laporte ; Umtiti ; Alba - Busi ; Alena ; Verratti - Messi ; Dybala ; Neymar

Meglepődnék, ha több, mint a fele a kezdőnkben lenne. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.10. 23:16:49

Azért a nagy vezetőségszapulásban említsük meg, hogy nekik is voltak szárigazolásaik, elég, ha csak Neymarra meg Suarezre gondolunk! Mozdíthatatlan emberek meg már régebben is voltak, meg mellényúlások is. Én ebből a szempontból tehát közel sem látom olyan katasztrofálisnak a munkájuknak, és szerintem most sem kisebb presztízs itt játszani. Én sokkal inkább abban látom a problémát, hogy erre több a pénzes klub, miattuk pedig egyre drágábbak a játékosok, de ez a vezetőség munkájától független jelenség szvsz.
Egyébként én azon kevés emberek közé tartozom, aki örülne ha maradna a török, szerintem nem kapta meg a megfelelő bizonyítási lehetőséget, amikor nem volt sérült akkor kezdett formába lendülni, csak hát aztán tavaszra egymás után jöttek a problémák nála.
Szerintem is jobb csere lenne a támadósorba, mint Deulofeu.
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2017.07.10. 22:36:01

MessiNeymarSuarez írta:Arda: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=59CC2D98

Lucho: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A0810F7


Vajon melyikük az aktív játékos? :lol:
Múltkor már linkelte valaki, nem aktuális a kép Turanról.

Egyébként én azon kevés emberek közé tartozom, aki örülne ha maradna a török, szerintem nem kapta meg a megfelelő bizonyítási lehetőséget, amikor nem volt sérült akkor kezdett formába lendülni, csak hát aztán tavaszra egymás után jöttek a problémák nála.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.10. 21:34:13

Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.07.10. 21:29:16

Elmúltak azok az idők amikor meg Henryk, Ibrak, Fabregasok de gyakorlatilag bárki mindent megtett azert hogy a Barcelonában játszhasson ha hívják
Szerintem a vezetőség pocsék munkát végez mindenféle téren, amit nem is kell részletezni.
Egy Juve meg tudja szerezni, pl Higanyt úgy a riválistól, hogy két részletben fizet, vagy Alvest ingyen. Nálunk hol látni, valami klassz igazolást, mikor 20 --ért jött Matyi, Gomes meg akár 50 ért.

Ezek az emberek, jóhogy nem tudják elhozni Verrattit. Mikor még a saját tehetségeinket se tudják megtartani. Ha nincs Messi, ez a Barca már rég nem top3-as klub, hanem csak top10-es.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.10. 20:53:20

baas11 írta:
baas11 írta:Elmúltak azok az idők amikor meg Henryk, Ibrak, Fabregasok de gyakorlatilag bárki mindent megtett azert hogy a Barcelonában játszhasson ha hívják .....piacon sem volt igazán akadály , a Realt leszámítva bárhonnan tudtunk igazolni.... ma mar azert ez messze nem ilyen egyértelmű! Es ebben ( a klub, imázs romlás ban )vezetőségének csúnyán benne van a keze , meg akkor is ha Psg tol pl. nem könnyű vásárolni !
Persze nem ingyen jött, de szerinted mennyi esélyunk lenne most mondjuk egy Lewandowski kalibert elhozni....Thiagoról nem is beszelve....0%


Hát ha Levandowski is nálunk arana játszani, akkor több esély lenne rá, mint Verrattira, mert ott is igazából a tulajjal volt a gond, nem a játékosokkal. De nyilván Ő is többe fájna.

baas11 írta:Ez így van, csak van rajtunk kivűl még jó pár ilyen már, Messivel egyutt jatszani az "egyedűli" unicom jelenleg kis tulzással....szerintem sokat vesztett a klub a varázsából az elmult években...
.
Máshol még ekkora kuriózumot sem látok :D Sehol nincs egy akkora forradalmi átalakulás, mint nálunk a tiki-taka volt, semmivel nem vagyunk gázabbak, mint bármelyik másik klub (persze annak a játékosnak, akinek nem a pénz az elsődleges szempont).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
hdavid

2017.07.10. 20:22:43

Nem jön Paulinho? Ez jobb hír, mintha jönne Verratti :lol:
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.07.10. 19:47:45

davi10 írta:
baas11 írta:Elmúltak azok az idők amikor meg Henryk, Ibrak, Fabregasok de gyakorlatilag bárki mindent megtett azert hogy a Barcelonában játszhasson ha hívják .....piacon sem volt igazán akadály , a Realt leszámítva bárhonnan tudtunk igazolni.... ma mar azert ez messze nem ilyen egyértelmű! Es ebben ( a klub, imázs romlás ban )vezetőségének csúnyán benne van a keze , meg akkor is ha Psg tol pl. nem könnyű vásárolni !
Mondjuk Ibráért elég sokat adtunk (nem kevés lét és egy elég jó Eto'o-t), Fabregas meg saját nevelés volt, azért őt nem lehetett annyira nehéz meggyőzni.

Persze nem ingyen jött, de szerinted mennyi esélyunk lenne most mondjuk egy Lewandowski kalibert elhozni....Thiagoról nem is beszelve....0%

Az imázs romlással nem értek egyet, azért még mindig a világ egyik legjobb csapataként vagyunk számontartva. Ez így van, csak van rajtunk kivűl még jó pár ilyen már, Messivel egyutt jatszani az "egyedűli" unicom jelenleg kis tulzással....szerintem sokat vesztett a klub a varázsából az elmult években...
.
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.07.10. 18:39:36

palesz77 írta:
"Aggódik a Barca sportvezetése. A csapat szintje visszaesőben van és nincs konkrét, világos koncepció az átigazolásoknál."
Ezt szerintem páran már a fórumon is írtuk, anélkül, hogy közeli kapcsolatban állnánk a vezetőséggel.

Már a felmerült játékosok is ezt a káoszt jelzik. Nem mindegy, hogy kire áldozunk, Coutinho vagy Verratti. Ceballos vagy Paulinho. Kérdés, hogy egy védekezni is képes, hajtós, de kreatív kp-ás a cél vagy egy támadó kp, aki a védekezéshez kevesebbet tud hozzátenni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.10. 18:23:58

S.Agüero írta:AS | A Crystal Palace nem csak Thomas Vermaelen, hanem Jasper Cillessen játékjoga iránt is érdeklődik.

Masip már nincs a csapatnál asszem, szóval kacsának tűnik a Cillessen-es rész.
Ortolá most jött vissza, lehet akár igaz is.

Amúgy még nem is írtam. Ma a MUNDO egyik újságírója - akik olyan szinten Bartoékat támogatják, hogy Benedito bizalmatlanságijáról nem is írtak cikket, pedig nem kis dolog - nagyjából ezt írta ki Twitterre:
"Aggódik a Barca sportvezetése. A csapat szintje visszaesőben van és nincs konkrét, világos koncepció az átigazolásoknál."

Utána még elmondta, hogy hosszú a nyár, és hogy türelmesnek kell lenni, így is van 16-17 minőségi játékos, a tavalyiak majd idén érnek be, blablabla. De azért durva, ha már ők is ilyet hoznak le, még ha nem is teljesen "hivatalos" úton..
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.10. 17:53:46

AS | A Crystal Palace nem csak Thomas Vermaelen, hanem Jasper Cillessen játékjoga iránt is érdeklődik.

Masip már nincs a csapatnál asszem, szóval kacsának tűnik a Cillessen-es rész.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.10. 17:48:06

BREAKING: Bellerín a Barcelonában folytatja!
Deulofeu után Héctor Bellerín a Barca második régi-új érkezője.
Ugyanezt a bejegyzést én is láttam tegnap este, rámentem a "forrás" oldalra és rohadtul nem írtak ilyet :D
Aztán a kommentek között belinkelte az admin h honnan szedte és annyi volt, hogy valami újságíró szerint napokon belül bejelenthetik...

Örülök, hogy Paulinhot nem engedik el :D
A Verratti sztorihoz meg még annyit, hogy lehet tényleg bepofátlankodtunk egy 50 millás ajánlattal, majd augusztus 31-én lehet lezárni az ügyet. Én még bízok benne, de nem látok sok esélyt, hogy meg tudjuk szerezni.

Sőt ahogy szépen lassan telik a nyár, az is megfordult a fejemben, hogy nem jön senki :D
Majd az edzőmeccseken ott lesz 1-2 ifi, akik óriási tehetségek és számolnak velük egész szezonban, aztán az első pár forduló után soha nem látjuk már őket a nagycsapatban :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.07.10. 17:38:06

Arról nem beszélve, hogy ilyen kutyaütők felelnek az igazolásokért, mint ez a Robert. És akkor Zubi volt szidva, mikor Mathieu-t 20 milláért hozta. Robertről legombolnának 30-at is. Vagy kiröhögnék.

De legalább rendszeresen nézi a brazil válogatottat, ahonnan ugye Lima is meg Paulinho is nagyon tetszik neki. Annyira jó, ez az éles szemű Robert, mérföldekről kiszúrja az ígéretes tehetségeket.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.07.10. 16:59:12

miro. írta:No,Bellerint leigazoltatok.(?)
Ne hülyéskedj, egy új szertárost nem találnánk 8 millió alatt, 5 heti tárgyalással, pont Bellerint fogjuk majd. :D Ha Barto és kompániája nem fog szerződtetni egy rendes játékost a nyár végéig, egy tényleg olyan kalibert egy hiányposztra, akivel versenyképesek leszünk továbbra is, szeretném, ha lemondana, mert bebizonyosodik végleg, hogy alkalmatlanok a klub vezetésére. Szrok a pénzre, ami a klubban fekszik, ha nem tudják rendesen elkölteni és mindenki hülyére vesz minket. Távoli álom ez, hogy meglépjenek. Nekem nem lenne pofám továbbra is a mellemet mutogatni és örülni magamnak a díszpáholyban, ha a számokon kívül tökéletesen alkalmatlan lennék mindenre és asszisztálnék a Madrid sikereihez. Nem múlik minden a matekon, hiába is mondja Golyófogú Tony.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.07.10. 16:49:34

Varjatok csak,ugyis igaz lesz! :D

Hat a Monacobol meredek dolog igazolni,oda kell tenni a lovet szerintem kokemenyen.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.07.10. 16:31:23

Ne viccelj, a Monacoban nem Neymar spanjai játszanak.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.10. 16:19:20

miro. írta: Ezt hol találtad? :D
Facebookon lajkolta egy csaj... :D :D :D :D :D

Akkor lényegében hivatalosnak is vehetjük... :lol: (

nem
)

Amúgy Monacobol nem nézelődünk?
Elég komolyan játszottak, nem garantált hogy Barca szinten is tudna 1-2 játékos onnan játszani, de szerintem nagyobb fantázia lenne benne, mint az ilyen Paulinho-féle igazolásoknak.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.10. 16:02:58

Tobias88 írta:Elvileg amúgy Sancheznek és Bellerinnek kibővített pihenőideje van valami miatt. Gondolom előbbinek a Konföderációs kupa miatt, de utóbbinál nem tudom az okát. Mindkettőről ugye ezernyi pletyka kering 8)
Bellerín az U-21-es EB-n volt ott.
Válasz küldése