Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.11. 23:05:05

Ezt a bebörtönzős sztorit Verratti ügynöke (?) adta elő, nem egy mezei fórumozó. Azért a Messis-Neymáros példád pedig más tészta, mert Verratti játszana is itt, míg Neymar a dolgok jelenlegi állása szerint nem játszana a PSG-ben, MU-ban.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.11. 22:51:19

S.Agüero írta:Szerintem inkább a túloldalt oszd az észt, itt kevésbé bejövős. Mindeközben túlzol és általánosítasz.

Felháborodásra meg minden joga megvan mindenkinek szerintem.
S.Agüero írta:Szerintem inkább a túloldalt oszd az észt, itt kevésbé bejövős. :) Mindeközben túlzol és általánosítasz.

Felháborodásra meg minden joga megvan mindenkinek szerintem.
Csak egy szarkasztikus LG kommentre jött egy szarkasztikus reakció. Mert tényleg népszerű Perezre köpködni, hogy "hát ő mindent megold a Madridnak". :) Szóval nem akartam észt osztani, a túloldalon sem szoktam. :)

Felháborodni meg mindenki felháborodhat, mindenkinek szíve joga. De itt már le lett börtönözve a PSG, mert nem akarja eladni a legjobbját. Ha valami nonszensz, akkor az ez. Adjátok el ti is akkor Neymart meg Messit, mert elvileg akarta őket a PSG. Hogy képzelitek, hogy nem adjátok el???? Szóval érted. :) Az a "mindenáron a Barca-ban akarok játszani" nyilatkozat Verrattitől meg csak egy nyugtató volt nektek, hogy elhigyjétek, hogy van rá esély. Soha nem köpködött a PSG-re, mindig tisztelettel beszélt róluk. Az már más tészta, hogy a sok szennylap kavart. Biztos szívesen játszana nálatok, mert már körbenyalta egész Barcelonát, de az nem egyenlő azzal, hogy felrúg mindent és ha törik, ha szakad nálatok akar lenni. De mégis általánosságban az a módi felétek, hogy szemét a PSG, mert bebörtönzte szegény olaszt... =D>
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.11. 22:35:28

Szerintem inkább a túloldalt oszd az észt, itt kevésbé bejövős. :) Mindeközben túlzol és általánosítasz.

Felháborodásra meg minden joga megvan mindenkinek szerintem.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.11. 22:27:28

LG írta:
Egyébként mi van most minden klub összebeszélt ellenünk hogy a barcába senki nem akarja elengedni a focistáit
Ilyenekkel ne viccelj, mert azok a szurkolótársaink, akik előszeretettel gyártanak összeesküvés elméleteket, mindjárt kitalálják, hogy ez is Perez műve. :mrgreen:
Hát sok Barca teória szerint nagyobb hatalma van, mint Putyinnak, Trumpnak meg mint az összes többinek, akik a kis világunkat irányítják. Szóval durva az ember tényleg, szerintem még arra is képes, hogy még 70 évig irányítsa a Real-t és nyomorba taszítsa a szegény katalánok által szponzorált Barcat, meg alapból európa szerte egy Unitedet, egy Bayernt.

De a szarkazmust félre téve.... Milyen jogon van felháborodva pár Barca szurkoló? Azért, mert vannak olyan klubok, akik azt mondják, hogy lehettik ti a Barca, perkálhatjátok a pénzt, akkor sem adjuk el a kulcsjátékosunkat? Már köpködtök mindnre meg mindekire, sza.r a PSG, sza.r Verratti, sza.r lesz a Pool is meg Coutinho is ha ő is marad angliában. Én elhiszem, hogy hozzá szoktatok, hogy minden a ti szájatok íze szerint alakul, de legyetek már észnél.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.11. 21:11:13

Egyébként mi van most minden klub összebeszélt ellenünk hogy a barcába senki nem akarja elengedni a focistáit
Ilyenekkel ne viccelj, mert azok a szurkolótársaink, akik előszeretettel gyártanak összeesküvés elméleteket, mindjárt kitalálják, hogy ez is Perez műve. :mrgreen:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.07.11. 20:40:53

visca el barca írta:
Varatrix írta:Hát ha te többet látsz az ilyen Paulinho fèlèkbe mint Gomesben....
én mindenkiben többet látok. kb 20 éve nézek barca meccset, de nem sok ilyen falábú volt itt. és akkor a fizetéséről, meg az áráról nem is beszélek. még1x mondom, SEMMIBEN nem jó. legalább lenne gyors vagy bármi, de SEMMI. SEMMI.
Oleguer barátunkra már nem emlékszel teljes mértékben, nála voot mikor a hajamat téptem. Gomes-en meg inkább csak kínomban nevetek.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.11. 20:40:10

Veb, írj hangosabban. :mrgreen:

Közben Vitinho hivatalos, B-be érkezik kölcsönbe és jövő nyáron lesz rá opciónk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.11. 20:06:42

Varatrix írta:Hát ha te többet látsz az ilyen Paulinho fèlèkbe mint Gomesben....
én mindenkiben többet látok. kb 20 éve nézek barca meccset, de nem sok ilyen falábú volt itt. és akkor a fizetéséről, meg az áráról nem is beszélek. még1x mondom, SEMMIBEN nem jó. legalább lenne gyors vagy bármi, de SEMMI. SEMMI.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.11. 19:22:46

Onnan attól még el lehet hozni utána is szerintem, annyira ne éljétek bele magatok.. :D A kínaiak is csináltak már ilyet emlékeim szerint.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.07.11. 19:04:23

S.Agüero írta:A Barçának péntekig kell döntést hoznia az ügyben, hiszen ekkor zárul az átigazolási piac Kínában.
Igazán elmehetnének nyaralni mondjuk úgy szombatig
94:39 6 - 1
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.11. 18:57:21

visca el barca írta:
Varatrix írta:Én Gomesben továbbra is látok potenciált
milyen potenciált látsz abban a falábúban? lassú mind testben minden fejben. labdát kezelni nem tud, cselezni nem tud, futni nem tud, ütközni, szerelni nem tud, fejelni se, kapura lőni meg még úgy sem.

azt hiszem mindent felsoroltam róla amit egy megye II-es játékosról fel lehet.
Hát ha te többet látsz az ilyen Paulinho fèlèkbe mint Gomesben....

Mert ezèrt a szintèrt szerintem felesleges üldözni bárkit a a piacon.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.11. 18:52:45

A Mundo Deportivo mai címlapján ismét Paulinho szerepel. A játékos menne a katalánokhoz, ám a kínai klub elnöke nem hajlandó tőle megválni a szezon vége előtt. A Barçának péntekig kell döntést hoznia az ügyben, hiszen ekkor zárul az átigazolási piac Kínában.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.07.11. 18:38:31

visca el barca írta:
Varatrix írta:Én Gomesben továbbra is látok potenciált
milyen potenciált látsz abban a falábúban? lassú mind testben minden fejben. labdát kezelni nem tud, cselezni nem tud, futni nem tud, ütközni, szerelni nem tud, fejelni se, kapura lőni meg még úgy sem.

azt hiszem mindent felsoroltam róla amit egy megye II-es játékosról fel lehet.
Azért ennyire ne ird le, szerelni talán tud :D
Vitinho megérkezett Barcelonába, nem tudom hogy ennek most örülni kell?? Mikor sorra engedjük el a fiatalokat..
Paulinho megint téma a mundonal, csoro jönne, mi is akarjuk, de a kinai klub nem akarja elengedni a szezon vége elött! Pénteken zár a bazár kinában..
Egyébként mi van most minden klub összebeszélt ellenünk hogy a barcába senki nem akarja elengedni a focistáit :D nem mintha Paulinho hiányozna, de kezd érdekes lenni hogy mindenfelé "nemekbe" es falakba ütközünk!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.07.11. 18:03:43

A jelenlegi középpályánk egy szinttel a madridé alatt van. Minimum. Xaviéktól idáig jutni, nem kis teljesítmény.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2017.07.11. 18:02:00

Azt láttam, amikor SR kp-n játszott, hogy nagyon jó, és dinamikus volt..
Nálam egyértelműen ott van a helye, sőt lehet hogy kezdőként.
Az már egy másik helyzet hogy ebben az esetben hogyan állnánk fel, ki padozna stbstb.
Komoly potenciállal bír, megkockáztatom , hogy a legjobb SR-t még nem láttuk...
Persze mondtam én ezt már másról is itt, pár éve, aztán most jött vissza Milánóból...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.11. 17:57:13

Varatrix írta:Én Gomesben továbbra is látok potenciált
milyen potenciált látsz abban a falábúban? lassú mind testben minden fejben. labdát kezelni nem tud, cselezni nem tud, futni nem tud, ütközni, szerelni nem tud, fejelni se, kapura lőni meg még úgy sem.

azt hiszem mindent felsoroltam róla amit egy megye II-es játékosról fel lehet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.11. 16:00:39

visca el barca írta:
Varatrix írta:Finom hangolásnak, szerintem egy darab játékos kell, és az a jobb védő.
finomhangolásnak csukd be szemed és képzeld el, hogy iniesta kidől fél évre :D
Ha megfigyeled én kínosan kerülöm a jelenlegi középpályánk kiméletlen gyalázását... :D
Ez nem jelenti hogy nem örülnék Coutinhonak, vagy Verratinak, de úgy gondolom, hogy ezen kívül nincs olyan mozdítható játékos akinél ne lenne jobb a jelenlegi keret. Én Gomesben továbbra is látok potenciált, nagyon bízom benne hogy marad és csendre inti a jónépet. Úgy gondolom, hogy Roberto kellő bizalommal ezen a poszton is hálásnak bizonyulhat. Iniesta is hasonló életkorba kezdte meg az igazi menetelést a csúcsra.

Továbbá csodálkozom hogy, Iniesta a tavalyi szezonban nem kapott több kritikát. Idősödik, és klublegenda, tudom hogy ez sérthetetlen kombináció a fejekben, de néha ő is inkább vasmacska volt sem mint motor.

Szó mi szó, nem győztél meg, a jobbhátvéd a kulcs pozició. Egy jó Alves, legalább annyira volt meghatározó tagja a csapatnak mint Iniesta. Továbbá amit sokszor leírtatok, hogy egy jó "társal" Rakitic is teher mentesebb, és tudja fazonírozni a játékunkat.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.11. 15:50:10

Varatrix írta:Finom hangolásnak, szerintem egy darab játékos kell, és az a jobb védő.
finomhangolásnak csukd be szemed és képzeld el, hogy iniesta kidől fél évre :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.07.11. 13:41:22

S.Agüero írta:Én is egy jobbhátvédnek örülnék a legjobban, mert akkor SR mehetne egy sorral fentebb. 8)
Vidal meg játszhatna jobbszélsőt is.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.11. 13:34:22

Én is egy jobbhátvédnek örülnék a legjobban, mert akkor SR mehetne egy sorral fentebb. 8)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.11. 13:21:10

nagyatyesz írta:Én egyre inkább úg vagyok vele, hogy inkább ne jöjjön senki középre, mert normális játékost nem tudunk idehozni, bohócból meg van elég...Inkább akkor vegyünk egy védekezni tudó jobb oldali védőt Vidal mellé/elé, így hasonlóan a bal oldalhoz lenne egy olyan játékos az adott posztra, aki erősebb védekezésben, illetve egy olyan aki inkább támadásban. Így lehetne variálni az ellenfél csapatok erősségétől függően, vagy meccs közben is bele lehetne nyúlni az összetételbe. Nálam Azpilicueta vagy Sidibe illene ebbe a profilba.
Én is egyetértek azzal hogy vagy minőség, vagy senki... Annyira azért nem gáz ez a keret. És akkor finomat mondtam. :mrgreen: Néha úgy érzem a kommentekből, mintha olyan gödörbe lennnk mint a Milan, és feltétlen szükség lenne 6-7 játékosra. Finom hangolásnak, szerintem egy darab játékos kell, és az a jobb védő. Nálam ez a legégetőbb szerepkör jelenleg.

Arra mit mondtál Azpilicueta egy személyben jelentene megoldást, jobbon és és balon is fantasztikus a srác. Én neki örülnék a legjobban az összes név közül.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.11. 13:14:44

Én egyre inkább úg vagyok vele, hogy inkább ne jöjjön senki középre, mert normális játékost nem tudunk idehozni, bohócból meg van elég...Inkább akkor vegyünk egy védekezni tudó jobb oldali védőt Vidal mellé/elé, így hasonlóan a bal oldalhoz lenne egy olyan játékos az adott posztra, aki erősebb védekezésben, illetve egy olyan aki inkább támadásban. Így lehetne variálni az ellenfél csapatok erősségétől függően, vagy meccs közben is bele lehetne nyúlni az összetételbe. Nálam Azpilicueta vagy Sidibe illene ebbe a profilba.
Elől meg az MSN mellé bőségesen elég egy Deu, Paco, Arda?
Középen meg eddig sem a mennyiséggel, hanem a minőséggel volt baj. Ha idehozunk még hasonló kalibereket kikészülök. Inkább ne jöjjön senki, és bízzunk benne, hogy az edző összerakja a középpályás játékunkat, valamint hogy Busi jobb formáját hozza, Ini nem sérül meg szezon közben, Rakitic visszanyeri első idénybeli formáját, SR robbant és visz egy kis lendületet a játékunkba, Gomes és Denis kevésbé lesz hasztalan, mint tavaly, vagy hogy Rafinha nem sérül meg a szezonban, illetve hogy Samper vagy Alena felnő a feladathoz. Ebből is látható van honnan meríteni...igaz főleg mennyiségben mint minőségben! De miért kell ide a 29 éves brazil????
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.11. 11:48:06

Tobias88 írta:Amúgy az elmúlt 10 évben normális áron mi játékost nem vettünk sajnos, ez egyértelműen a vezetőségbeli emberek hibája.
Mi a normális? Mert Umtiti, Rakitic, MAtS, Suárez, Neymar - bár ő kérdéses nekem, hogy mennyi is volt, de igazából mindegy, mert nagyon megérte -, Alba, Fábregas, Alexis, Adriano, Mascherano, Villa, Maxwell, Alves, Keita, Piqué, Yaya és Abidal se hiszem, hogy rossz üzlet lett volna összességében. Volt aki drágábban jött, de vagy "ledolgozta", vagy mellé elég jó áron is ment el aztán. És még lehet ki is hagytam valakit, most csak hirtelen ahogy végigmentem fejben az éveken, azokat írtam csak be.

Wenger meg közben bekeményített. Azt nyilatkozta, hogy a játékosoknak szerződése van, és el is várja, hogy teljesítsék azt. Alexisnek is nemet mondott, és Bellerínnek is, amikor megkeresték.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.07.11. 11:09:36

MessiNeymarSuarez írta:Arda: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=59CC2D98

Lucho: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A0810F7


Vajon melyikük az aktív játékos? :lol:

Teljesen értelmetlen az összehasonlítás. Nincs szezon és ilyenkor a legtöbb játékos elhagyja egy kicsit magát, ami még jobb is a szervezetének. Edzeni edzenek, így az izomtömeg nem csökken, de mivel kevesebbet edzenek így regenerálódnak is. Aztán szezon előtt az a zsírréteg segít az izom felépítésében, a sok izom miatt meg 1-2 hét alatt visszafogynak... Kivéve ha valaki a felkészülést is ellazsálja persze
Amúgy az elmúlt 10 évben normális áron mi játékost nem vettünk sajnos, ez egyértelműen a vezetőségbeli emberek hibája. Most is kellett volna vagy 10 célpont 2 posztra. Erre Verratti-t hajtják egyedül, aztán mikor 1.5 hónap után sem sikerül Kínából akarnak hozni valakit. Ugyan ez Bellerinnel is a helyzet, ott kíváncsi leszek ki lesz a B terv. Valaki Japánból?
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.11. 11:03:26

vinszentvega írta:Én nem akarnék senkinek se a jövőképébe belerondítani, de azért a sok fikció és 'énőtakarnám 'mellett, azért talán érdemes lenne azzal foglalkozni, hogy Valverde-nek lehet van olyan kedvence(i) az Bilbaobol, akiről még egyetlen egy Sport.es, facebook, twitter poszt sem jelent meg, de ő ragaszkodni fog hozzá, hogy leigazolják... Lehet jó lenne egy ilyen cikket is írni..
azért remélem mikor aláírt, közölték vele, hogy ez a barcelona és nem a bilbao. kb egy játékosuk nincs aki erősítés lenne. isten ments h még onnan is hozzunk vmi tucatkölyköt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése