Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.21. 11:27:29

TripleH írta:
recrea írta: Teljesen mindegy mennyi a fizu, még te is írod, h a pénzügyi gazdálkodás jól működik. Hogy mi megy zsebbe, arról meg nekünk fogalmunk nincs, puszta feltételezés.
Mondj egy játékost, akit bármelyik előző vezetőség nyereségesen adott el, aki nem nálunk nevelődött. Nekem kettő jut eszembe az elmúlt 20 évből.
Gomes igazolása meg full tisztán le volt kommunikálva, és nem 30 millióra, ahogy írod: http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... ta-2514913" target="_blank
Már, hogy lenne teljesen tökmindegy? Egyébként, itt most én nem a nyereséges igazolásra gondoltam elsősorban, hanem arra, hogy 32 évesen volt 20m, ráadásul több kárt okozott mint hasznot, vagy ott van Verma, akit alapból sérülten vettek meg, látszatigazolásnak hoztak egy olyan Douglast aki franc se tudja kinek a kije, hogy idekerült, kergetünk 30m+val egy olyan Paulinhot aki a veretes kínai ligában van. Balhét kockáztatva, megegyeztek egy 27 éves Brazíl kp-ással, kergették Bellerínt 50m-val aki tavaly olyanokat nyilatkozott, hogyha a Barca hívná, fel se venné a telefont. Lecserélték Munírt egy olyan 30m-os Pacora, aki kb első szezonban tök ugyan az a szint volt. (remélem ő legalább idén kihoz magából valamit.) Xavi és Alvest közel egy évig pótolni sem tudták. Tök feleslegesen leigazolták Ardát, akit most eladni sem tudnak. Ráverték a balhét Zubira és folytatják a bénábbnál bénább igazolásokat. Esetleg kihagytam valamit, ami aggodalomra adhat okot?
Közben meg nyertünk 3 kupát, 2 bajnokságot meg 1 BL-t, 1 világkupát meg néhány aprót.
Ettől az előbb még valótlan dolgot állítottál és feltételeztél, ahogy a most említett "ügyleteknek" a fele meg sem valósult, felesleges felhozni őket. Kérlek írd meg, hogyan kell Xavit vagy Alvest pótolni.

Utólag nagyon könnyű okosnak lenni, h melyik játékos jött be meg melyik nem. Hoztak/hoznak furcsa döntéseket, amik nekem sem tetszenek, de ugyanezt el lehet mondani előző vezetőségről is, számomra unalmas meg nevetséges ez a sírás-rívás, ennyi.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.07.21. 11:13:12

recrea írta: Teljesen mindegy mennyi a fizu, még te is írod, h a pénzügyi gazdálkodás jól működik. Hogy mi megy zsebbe, arról meg nekünk fogalmunk nincs, puszta feltételezés.
Mondj egy játékost, akit bármelyik előző vezetőség nyereségesen adott el, aki nem nálunk nevelődött. Nekem kettő jut eszembe az elmúlt 20 évből.
Gomes igazolása meg full tisztán le volt kommunikálva, és nem 30 millióra, ahogy írod: http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... ta-2514913" target="_blank
Már, hogy lenne teljesen tökmindegy? Egyébként, itt most én nem a nyereséges igazolásra gondoltam elsősorban, hanem arra, hogy 32 évesen volt 20m, ráadásul több kárt okozott mint hasznot, vagy ott van Verma, akit alapból sérülten vettek meg, látszatigazolásnak hoztak egy olyan Douglast aki franc se tudja kinek a kije, hogy idekerült, kergetünk 30m+val egy olyan Paulinhot aki a veretes kínai ligában van. Balhét kockáztatva, megegyeztek egy 27 éves Brazíl kp-ással, kergették Bellerínt 50m-val aki tavaly olyanokat nyilatkozott, hogyha a Barca hívná, fel se venné a telefont. Lecserélték Munírt egy olyan 30m-os Pacora, aki kb első szezonban tök ugyan az a szint volt. (remélem ő legalább idén kihoz magából valamit.) Xavi és Alvest közel egy évig pótolni sem tudták. Tök feleslegesen leigazolták Ardát, akit most eladni sem tudnak. Ráverték a balhét Zubira és folytatják a bénábbnál bénább igazolásokat. Esetleg kihagytam valamit, ami aggodalomra adhat okot?
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.21. 11:02:26

TripleH írta:
recrea írta:Ezentúl mindenki átveszi a "vezetőség szerencsétlen" meg "majd nem költik el jól a Neymar-pénzt" szöveget? :D Annyira nevetséges, ahogy szajkózzátok, mint a birkák...tavaly mellényúltak Gomessel, buktuk a bajnokságot, de a vezetésnek volt hozzá a legkisebb köze. Nyereséges a klub és a legtöbb bevételt könyveltük el eddig, valszeg mi leszünk az első futballklub, aki eléri a milliárdos bevételt. Itt meg azon pattognak néhányan, h nem kaptunk 3 milliót Matyiért :D
Ez tök jó, közben a fizetések gyakorlatilag olyannyira a maxot súrolják, hogy gyanúsan sok megy zsebbe is a fizetésen felül. Az meg oké, hogy a pénzügyi gazdálkodás jól működik, de a sportszakmai szempontok egyre kevésbé játszanak szerepet. Nem az a baj, hogy 3mért megy el matyi, hanem, hogy 20ért lett megvéve, Gomessel se az a gond, hogy esélyes, hogy távozni fog, de mellette valószínűleg a tényleges vételára nem a 30m-os kategória, hanem sokkal inkább a 60-70, hiába kommunikálják 30m-nak. Ilyen alapon pedig engedtessék már meg aggódni, hogy vajon milyen szuper jó üzleteket fognak kötni, ha esetleg Neymar távozna.
Teljesen mindegy mennyi a fizu, még te is írod, h a pénzügyi gazdálkodás jól működik. Hogy mi megy zsebbe, arról meg nekünk fogalmunk nincs, puszta feltételezés.
Mondj egy játékost, akit bármelyik előző vezetőség nyereségesen adott el, aki nem nálunk nevelődött. Nekem kettő jut eszembe az elmúlt 20 évből.
Gomes igazolása meg full tisztán le volt kommunikálva, és nem 30 millióra, ahogy írod: http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... ta-2514913" target="_blank
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.07.21. 10:52:19

recrea írta:Ezentúl mindenki átveszi a "vezetőség szerencsétlen" meg "majd nem költik el jól a Neymar-pénzt" szöveget? :D Annyira nevetséges, ahogy szajkózzátok, mint a birkák...tavaly mellényúltak Gomessel, buktuk a bajnokságot, de a vezetésnek volt hozzá a legkisebb köze. Nyereséges a klub és a legtöbb bevételt könyveltük el eddig, valszeg mi leszünk az első futballklub, aki eléri a milliárdos bevételt. Itt meg azon pattognak néhányan, h nem kaptunk 3 milliót Matyiért :D
Ez tök jó, közben a fizetések gyakorlatilag olyannyira a maxot súrolják, hogy gyanúsan sok megy zsebbe is a fizetésen felül. Az meg oké, hogy a pénzügyi gazdálkodás jól működik, de a sportszakmai szempontok egyre kevésbé játszanak szerepet. Nem az a baj, hogy nem 3mért megy el matyi, hanem, hogy 20ért lett megvéve, Gomessel se az a gond, hogy esélyes, hogy távozni fog, de mellette valószínűleg a tényleges vételára nem a 30m-os kategória, hanem sokkal inkább a 60-70, hiába kommunikálják 30m-nak. Ilyen alapon pedig engedtessék már meg aggódni, hogy vajon milyen szuper jó üzleteket fognak kötni, ha esetleg Neymar távozna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TripleH 2017.07.21. 11:02:47-kor.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.21. 10:43:18

Ezentúl mindenki átveszi a "vezetőség szerencsétlen" meg "majd nem költik el jól a Neymar-pénzt" szöveget? :D Annyira nevetséges, ahogy szajkózzátok, mint a birkák...tavaly mellényúltak Gomessel, buktuk a bajnokságot, de a vezetésnek volt hozzá a legkisebb köze. Nyereséges a klub és a legtöbb bevételt könyveltük el eddig, valszeg mi leszünk az első futballklub, aki eléri a milliárdos bevételt. Itt meg azon pattognak néhányan, h nem kaptunk 3 milliót Matyiért :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.21. 10:12:31

Pep Segura (FC Barcelona vezérigazgató): "Neymar maradni fog Barcelonában? Ezt a kérdést feleslegesen teszed fel, mert nincs semmi alapja a történetnek. A klub teljesen nyugodt, mert az összes pletyka a távozásáról a sajtó szüleménye. Ezek a pletykák többé-kevésbé hatással lehetnek másokra, de úgy gondolom, hogy a helyzet rendkívül nyugodt." (Következő kérdés, hogy Neymar távozása esetén kivel pótolnák): Ez a kérdés csupán egy szükségtelen hipotézis. Nem hiszem, hogy arra kellene koncentrálnunk, ami nem fog megtörténni."

Remélem nem csak ködösítés, hanem így van.

Én nem igazán akkor vágnék eret ha eladnánk 220-ért, bár bírom Neymart, hanem akkor ha nem lennénk képesek azt a pénzt úgy elkölteni hogy a csapat hasznára váljon.

Ha ebből jönne egy Verratti/Coutinho kaliber + egy Mbappe/Dembele páros, akkor még talán jól is járnánk, de így, hogy kb lehetetlen kategória...


Kb mintha Lajost sóznánk el, nem tudnánk hirtelen normális alternatívát hozni, akkor meg kenhetjük a hajunkra a 80-100 milliót, mert még mindig elsődlegesen futballklub, és nem részvényesek vagyunk, hanem rajongók milliói, akik nem annak örülnek ha szerez a klub 200milliót elköltetlenül, hanem annak ami a pályán történik.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.07.21. 09:57:46

Hazard tudná a legkönnyebben pótolni Neymart, ha a brazil tényleg Párizs felé venné az irányt, csak az a baj, hogy hiába vannak nevek akivel vagy akikkel lehetne pótolni a brazilt, amíg a vezetőség ennyira szerencsétlen..
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.21. 09:18:01

daffy írta:
LG írta: És szerinted pont Messitől lenne masszívabb a kp? :lol:
A játékszervezés részét megoldaná,nem kellene verratti,ini. A 3. ember pedig lehetne a Bob által várt benga néger.
A játékszervezés jelentős részét már most is ő csinálja, és már most is sokat húzódik be középre Suarez mögé. Tehát ebben nagy változás nem történne, viszont széljátékunk lényegesen gyengülne, többet, mint amennyit még egy csatárral nyernénk. Eleve mit nyernénk még egy csatárral? Suarez maximálisan megoldja a poszton, nem látom értelmét vkit mellé hozni.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.07.21. 08:58:48

LG írta: És szerinted pont Messitől lenne masszívabb a kp? :lol:
A játékszervezés részét megoldaná,nem kellene verratti,ini. A 3. ember pedig lehetne a Bob által várt benga néger.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.21. 08:44:17

recrea írta:Ezt akartam írni én is. Szinte gondolkodnom kell, h kik azok a csatárok, akik alkalmasak a két csatáros játékra. Dybala mondjuk ilyen. Arról nem beszélve, h ez esetben nem ártana Messinek védekezni...márpedig nem fog.

Bár, sztem marad Neymar, mondjuk eret nem vágnék magamon, ha 222-ért menne. De én pl nem Coutinhoban látom a pótlására a megoldást, nem is másik csatárban.
Dybala szerintem Messivel nem működne túl jól, javítsatok ha tévedek, de kb ugyanazt a területet játsszák be a pályán, ráadásul ugyanúgy balról indulva szeretnek kicsit játszani, lévén ballábasok, és befelé húznak. Nekem ő nagyon nem lenne jó megoldás, de tartok tőle, hogy ő lenne az első, akit megkeresne a vezetőség.

Itt az elsővel egyetértek, meg a második mondattal is igazából. Coutinho nem lenne jó szélső nálunk szerintem, a Poolban is sokkal jobban játszik szerintem, ha visszább van vonva, nálunk is max úgy tudom elképzelni - Ini poszt -, de akkor meg ugyanúgy lyukas lenne a balszélső poszt.

A 2 csatáros játékról meg nekem 1 ember ugrik be hirtelen, Mbappé. Csak ő meg CR-es pizsamában alszik kb, pedig vele egy Villa szerepkört lehetne játszatni akár, de az esélytelenebb mint bárki más szerintem.
Messias2 írta:Dembelé játéka nekem is tetszik, de ha jobban belegondolunk, kapnánk egy Ney 2.0, akinek a fiatalsága okán még annyira sem letisztult a játéka, mint a mostani Neymarnak. És potenciálba is max egy szinten vannak, de inkább Neymar felé billen a mérleg.
Mert a mostani támadótrió olyan rosszul működött, hogy ez baj lenne? :D Ezt most tényleg nem értem, hogy miért lenne gond, ha Neymar távozásával egy hozzá hasonló játékos jönne.

Mondjuk szerintem 2 nap múlva már lecseng az egész, és újra Paulinhon fogunk aggódni csak.. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.21. 08:42:11

daffy írta:
Rivaldo11 írta:Ha lelécel Ney, én Draxlert hoznám, és pluszban Dembelét. Reus lenne az első számú opció, de annyira sérülékeny, hogy nem jöhetne szóba sajna.
A legnagyobb gond, hogy amíg ez a vezetőség irányít, nem bízhatunk abban, hogy a brazilért kapott összeget ésszerűen használják fel...
Biztosan maradtok a szélsős játéknál ha elmegy? Mert úgy minden adott a 2 csatáros felálláshoz,masszívabbá téve ezzel a kp-t,ahova 1el több ember be is fér. Nyilván ti látjátok jobban belülről a dolgot,de Messi lehetne a támadók mögött is akár
És szerinted pont Messitől lenne masszívabb a kp? :lol:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.21. 08:30:26

Rivaldo11 írta:Nem tudom. Igazából klasszis szélsőből több van a piacon, mint jó csatárból. Meglátjuk.
Ezt akartam írni én is. Szinte gondolkodnom kell, h kik azok a csatárok, akik alkalmasak a két csatáros játékra. Dybala mondjuk ilyen. Arról nem beszélve, h ez esetben nem ártana Messinek védekezni...márpedig nem fog.

Bár, sztem marad Neymar, mondjuk eret nem vágnék magamon, ha 222-ért menne. De én pl nem Coutinhoban látom a pótlására a megoldást, nem is másik csatárban.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.21. 08:23:32

Nem tudom. Igazából klasszis szélsőből több van a piacon, mint jó csatárból. Meglátjuk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.07.21. 08:16:15

Rivaldo11 írta:Ha lelécel Ney, én Draxlert hoznám, és pluszban Dembelét. Reus lenne az első számú opció, de annyira sérülékeny, hogy nem jöhetne szóba sajna.
A legnagyobb gond, hogy amíg ez a vezetőség irányít, nem bízhatunk abban, hogy a brazilért kapott összeget ésszerűen használják fel...
Biztosan maradtok a szélsős játéknál ha elmegy? Mert úgy minden adott a 2 csatáros felálláshoz,masszívabbá téve ezzel a kp-t,ahova 1el több ember be is fér. Nyilván ti látjátok jobban belülről a dolgot,de Messi lehetne a támadók mögött is akár
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.21. 08:06:45

Ha lelécel Ney, én Draxlert hoznám, és pluszban Dembelét. Reus lenne az első számú opció, de annyira sérülékeny, hogy nem jöhetne szóba sajna.
A legnagyobb gond, hogy amíg ez a vezetőség irányít, nem bízhatunk abban, hogy a brazilért kapott összeget ésszerűen használják fel...
Rivaldo-A Legnagyobb.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2017.07.21. 04:00:24

Sky Sports: A Barcelona 70 millió fontot ajánlott Coutinhoért de ezt elutasította a Liverpool, mivel a brazil "100 percent not for sale". Egyébként januárban hosszabbított 2022-ig és a szerződésben nem szerepel kivásárlási ár.

Olyan ismerős érzés, rámenni egy frissen hosszabbított játékosra akinek nincs kivásárlási ára. Vajon miért?

Valamint, a Mundo : https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=59C3FCCD" target="_blank

Még Dybala lenne a legnormálisabb alternatíva de kérdezem én, Ő nem középen szokott játszani?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.21. 01:06:08

Ha ez igaz, akkor szomorú, tényleg sötétnek tűnik a jövő...

Eddig azzal vigasztaltam magam, hogy ha Messi kiöregszik, akkor ott lesz még mindig Neymar, akire lehet építeni a csapatot, és az egyik legjobb lesz a világon.

Háát jelenleg elég sötét a jövő...Messi,Iniesta, kiöregszik(+Piqué, Busi,Suarez), és még Xavit sem tudtuk érdemben pótolni, a szerepét is Messi veszi át amikor tudja, de ugyanott tartunk hogy sajnos ő is már 30...
Hogy fogjuk őket pótolni, mikor 2 év alatt Xavit sem sikerült, csak hellyel-közzel?

Hátul megvagyunk, de tényleg AC Milan-beütés egyre inkább, de ezt nem most rontottuk el, hanem már évekkel ezelőtt, pláne amikor Xavi utolsó 1-2 évében Thiagokat padoztattunk...Most azért mennyire jól jönne ő is, valóság pedig az hogy el sem engednék, ha igen horror összegért.

Konkrétan ez a nyár is ha így folytatódik akkor +1 a fejlődésben, -2 a lefele menetben, mert szerencsére hoztuk Semedot aki beválhat, de Iniesta helyére (még) nem sikerült klasszis embert hozni, ráadásul ha igaz a hír akkor Neymar is lécel, de nagyon remélem nem így lesz.


Persze a Barca az mindig is Barca lesz, Xaviék előtt is létezett, nagy figurákkal, nagy pillanatokkal, de sajnálatos lesz, ha egy ekkora legendás csapat lényegében utódok nélkül akasztja fel a szögre a csukát...Majd nézhetjük Gomeséket Paulinhokkal.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.07.21. 00:38:23

Dembelé játéka nekem is tetszik, de ha jobban belegondolunk, kapnánk egy Ney 2.0, akinek a fiatalsága okán még annyira sem letisztult a játéka, mint a mostani Neymarnak. És potenciálba is max egy szinten vannak, de inkább Neymar felé billen a mérleg.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.07.21. 00:30:15

palesz77 írta: Ha Neymar pedig hivatalos lesz, pár napon belül Dembélét a csapatban akarom látni! Remélem Bartoék figyelik mit írok.. :mrgreen:
Tegnap megnéztem a Milan-Dortmund barimeccset vagy mi volt az, hááát nem tudtak vele mit kezdeni..élmény nézni a srácot. nem tudom hogy baloson mennyit jáccot tavaly most a jobb oldalon nyomta! Dembele vagy Coutinho, más nem is jöhet szóba ha értelmesen akarjuk potolni, vagy marad Arda, lehet ö már előre tudta hogy Ney lelép :D ezért nyikatkozta hogy nem szeretne távozni :)
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.20. 22:15:19

Kialakult Barto terve Neymar ügyben. Nix tárgyalás és ha leteszik a kivásárlási árat, akkor feljelenti őket az UEFA-nál.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.20. 21:58:55

Ha már tényleg ilyen játékos jön, akkor inkább N'Zonzi tényleg. Ne kiégett, rossz mentalitású játékosokat hozzunk már egy Barcába erősítésnek.. :roll:

Ha Neymar pedig hivatalos lesz, pár napon belül Dembélét a csapatban akarom látni! Remélem Bartoék figyelik mit írok.. :mrgreen:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.20. 21:15:36

Cestus írta:
Bob_Marley írta:És hangsúlyozom nem Kondogbia kell feltétlenül, a profil viszont nagyon is meglátásom szerint, a tökéletes N"Zonzi lehetne szerintem, de ár/értékben ha pl jön egy Kondogbia olcsón akkor mint írtam low risk high reward lehet.
N'Zonzi tényleg jobb lenne, mint ez a két arc (főleg, hogy ő az eszéből is él, nem csak a fizikumából). 40 millióért kb. hozható is lenne, a Juvénak annyit mondtak.
Őt én is szívesen látnám. Ha eladnánk egy két feleslegessé vált játékost, fedezhetné is az árát, meg fizetését is, főleg, ha Turan és Gomes lennének a távozók.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.20. 20:15:10

Bob_Marley írta:És hangsúlyozom nem Kondogbia kell feltétlenül, a profil viszont nagyon is meglátásom szerint, a tökéletes N"Zonzi lehetne szerintem, de ár/értékben ha pl jön egy Kondogbia olcsón akkor mint írtam low risk high reward lehet.
N'Zonzi tényleg jobb lenne, mint ez a két arc (főleg, hogy ő az eszéből is él, nem csak a fizikumából). 40 millióért kb. hozható is lenne, a Juvénak annyit mondtak.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.20. 19:57:58

S.Agüero írta:Mondjuk nem véletlenül nem ilyen játékosokkal van tele a középpályánk, szerencsére ez nem kosárlabda, hogy csúcsnégerek legyenek a csapatban, és remélem, hogy nem is megy el ilyen irányba a foci, mert akkor egyre kevesebb Xavit és Iniestát láthatunk a pályán.
Az atletikus képességeket elbagatellizálni a XXI-ik században bármilyen sportban nekem kicsit homokba dugom a fejem effektusnak tűnik. Főleg mikor egész évben "nyomtad", hogy pl a nagy riválisunk mennyi gólt rúg beadásból, szögletből a szemed előtt hozva a példát, hogy mekkora jelentősége van a fejjátéknak, fizikai felkészültségnek (RM hány gólt rúgott az utolsó 15 percben).
Teljesen mindegy hogy hívják az illetőt, s a csúcsnéger kifejezésre csak annyit, hogy a Monaco szétdarálta az egész szezont azt hiszem nem eredménytelenül, csak hogy még egy példát hozzak.

És hangsúlyozom nem Kondogbia kell feltétlenül, a profil viszont nagyon is meglátásom szerint, a tökéletes N"Zonzi lehetne szerintem, de ár/értékben ha pl jön egy Kondogbia olcsón akkor mint írtam low risk high reward lehet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.20. 19:47:08

Inkább Kondogbia mint Paulinho, ha már Valverdének/Robertnek mindenképpen kell egy ilyen jellegű játékos. Amúgy a PSG is bejelentkezett érte, szerintem sosem rázzuk már le őket.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése