Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.07.21. 22:00:44

Robcsyy írta:Alexis annyi pénzért ajándék, foleg az ilyen Morata fele bohócokhoz hasonlítva
Csak nehogy majd az a bohóc meglepjen pár embert angolföldön... ;)
madridista
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2017.07.21. 21:46:46

Alexis annyi pénzért ajándék, foleg az ilyen Morata fele bohócokhoz hasonlítva
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.21. 21:43:50

LG írta:Azért Ardát nem nevezném hokinak. Tavaly többnyire remekelt Nemyar posztján remekelt, és az Atleticoban és a válogatottban is megmutatta, hogy tud focizni.
1. a többnyire az kb annyi hogy volt 3 jó meccse. lehet 4.
2. az, hogy a török válogatottban meg az atletiben milyen volt a kutyát nem érdekli.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.21. 21:13:57

visca el barca írta:
Gauchomester írta:Sőt, nagyon elvetemült gondolat, ha az ember azt mondja, Neymar esetleges távozása felrázhatná a cserepadot is
igen. attól sem dölöfu, sem arda nem lesz jobb focista ha neymar elmegy. teljesen végünk lesz, ha ez a két hoki fog játszani neymar posztján.
Azért Ardát nem nevezném hokinak. Tavaly többnyire remekelt Nemyar posztján remekelt, és az Atleticoban és a válogatottban is megmutatta, hogy tud focizni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.21. 21:08:55

Amúgy szerintem ha Neymar esetleg tényleg megy, akkor igazán "sok" esze van, mivel pár hete láthatta mennyire emberségesek ott, és mennyire könnyen szabadul onnan az ember..

Az ő faterja is elszólhatná már magát, hogy Neymarnak is le kelljen cserélnie az ügynökét... :lol:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.07.21. 21:02:10

palesz77 írta: Egyszerű, Neymar nem megy.. :D
Ezt mondtam... Az elmundo megírta már tegnap, hogy a PSG sportmuftija Sánchezért tárgyal.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.21. 20:56:35

pep71 írta: 1. FFP nagyon komoly..ha Neymar is megy, 2 játékosért 270 millió euró
2. Draxler, Di Maria, Cavani, Alexis, Neymar ha kezdő, akkor ki fog védekezni? :D nem értem minek ennyi szélső/csatár..City ugyanezt csinálja..
Egyszerű, Neymar nem megy.. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.21. 20:51:29

Gauchomester írta:Sőt, nagyon elvetemült gondolat, ha az ember azt mondja, Neymar esetleges távozása felrázhatná a cserepadot is
igen. attól sem dölöfu, sem arda nem lesz jobb focista ha neymar elmegy. teljesen végünk lesz, ha ez a két hoki fog játszani neymar posztján.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.07.21. 20:45:56

zsoltman írta:On ne peut pas dire officiel. Mais c'est à 99.99%
ALEXIS SANCHEZ VA SIGNER AU PSG POUR 50 MILLIONS ! IL EST ACTUELLEMENT À L'hôtel ....
http://minute-sports.com/football/ligue1/a.php?id=8744" target="_blank
Nem mondhatjuk, hogy hivatalos. De 99.99 % Alexis Sanchez fogja aláírni a PSG-t 50 millióért! Jelenleg a hotelben van.... http://minute-sports.com/football/ligue1/a.php?id=8744" target="_blank
Nem mondhatjuk, hogy hivatalos. De 99.99 % Alexis Sanchez fogja aláírni a PSG-t 50 millióért! Jelenleg a hotelben van.... http://minute-sports.com/football/ligue1/a.php?id=8744" target="_blank
http://minute-sports.com/football/ligue1/a.php?id=8744" target="_blank
1. FFP nagyon komoly..ha Neymar is megy, 2 játékosért 270 millió euró
2. Draxler, Di Maria, Cavani, Alexis, Neymar ha kezdő, akkor ki fog védekezni? :D nem értem minek ennyi szélső/csatár..City ugyanezt csinálja..
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2017.07.21. 20:32:55

On ne peut pas dire officiel. Mais c'est à 99.99%
ALEXIS SANCHEZ VA SIGNER AU PSG POUR 50 MILLIONS ! IL EST ACTUELLEMENT À L'hôtel ....
http://minute-sports.com/football/ligue1/a.php?id=8744" target="_blank
Nem mondhatjuk, hogy hivatalos. De 99.99 % Alexis Sanchez fogja aláírni a PSG-t 50 millióért! Jelenleg a hotelben van.... http://minute-sports.com/football/ligue1/a.php?id=8744" target="_blank
Nem mondhatjuk, hogy hivatalos. De 99.99 % Alexis Sanchez fogja aláírni a PSG-t 50 millióért! Jelenleg a hotelben van.... http://minute-sports.com/football/ligue1/a.php?id=8744" target="_blank
http://minute-sports.com/football/ligue1/a.php?id=8744" target="_blank
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2017.07.21. 20:02:21

fanbarca írta:Na de mit csináljunk a kapott pénzből? :mrgreen:
Én amúgy nem dőlnék kardomba, ha Neymar helyére nem jönne egy sztár. Ott van Deulofeu, Paco, Munir - lehetnénk egy kicsit Barcelona már, s megadhatnánk nekik a lehetőséget, nem árt ha nem mindenki sztár ott elől, kell a dolgos ember is, a feltörekvő fiatal. (nem, tényleg nem hülyéskedek)
Hasonlóképpen látom. Sőt, nagyon elvetemült gondolat, ha az ember azt mondja, Neymar esetleges távozása felrázhatná a cserepadot is, és tulajdonképpen kész a keret?

A védelem kész. Semedo méltó utódja lehet Dani Alvesnek, és ha Aleix Vidal is hajlandó megküzdeni vele a jobbszélső posztért, akkor S. Roberto (aki véleményem szerint a La Masía-növendékek mintapéldája - nem nyafog, nem duzzog, nincs hetente új insta-posztja a legújabb frizurájáról, tetoválásáról, él-hal a Barca-mezért) végre feljebb mehetne egy sorral. Így azt mondom, hogy a harcosabb, fizikálisan keményebb ellenfelekkel szemben játszhatna ő Iniesta helyén, és így létrejönne egy nagy munkabírású, robotoló, mégis labdabiztos Rakitic-Roberto duó a kp-n, kiegészülve Busival, aki pedig ha formában van, úr a pálya közepén.
Az ő helyükért pedig André Gomes, Denis Suárez és Samper küzdhetne. Első kettő túl van a tanuló éven, utóbbival kapcsolatban pedig Sergi Roberto-féle érzésem van. Rafinha és Arda létszámon felülivé válnának nálam.
Elől Messi ismét lubickolhatna középen, ahol szeret, előtte pedig két támadó, Suárez és Paco/Munir/Deulofeu kezdhetne.
Talán ha a brazil tényleg lelép, Munir eladását sem szorgalmaznám. Fiatal, gyors, és alázatos. Paconál pedig azt érzem, hogy ő egy klasszis csatár lehetne, csak neki nagyon fontos fejben a folyamatos bizalom, ami rendszeres kezdőtagsággal elérhető. Deulofeu egyelőre zsákbamacska, de lehet ő is szorgosan dolgozna az edzéseken, ha érezné a kezdő tagság lehetőségét.

Szóval mióta összeállt az MSN, az volt a baj, hogy a cseresornak esélye sem volt megbontani azt, és ez bőven látszott a perememberek teljesítményén.
Lehet, hogy azt a bizonyos 220 milliót csak simán el kellene tenni a perselybe, és kezdődjék a szezon úgy, ahogy vagyunk.

És még egy gondolat: Ronaldinho távozása anno pozitív hatással volt a csapat munkamoráljára és a csapategységre. Unzué pedig nem véletlen figyelmeztette Neymart tavasszal, hogy ő is úgy végezheti, mint a nagy elődje. Juan Carlos nem ostoba ember, megélt már egyet, s mást a klubnál, csak azt merte kimondani, amit sok szurkoló próbál elfojtani magában.
Jaaaa, és ha esetleg a Bartomeu-féle vezetőségnek és a klubnak hátat fordít egy ekkora kaliber, és ennyi szurkoló kedvence, az lehet hogy elhozza a változás szelét a klub élén is??
Érdekes kérdések ezek....
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.21. 18:43:35

Samper írta:Minthogy az USA-ban turnézók pontosan tudják, hogy mi a helyzet Neymarral, kiváncsi vagyok, hogy milyen mértékben fogják pályára küldeni.
mivel hakni meccs, gondolom muszáj játszatni legalább egy félidőt. usákok nem azért mennek ki hogy vermaelent meg dölöfut nézzék...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2017.07.21. 18:33:45

Érdekes, ahogy telnek a napok, egyre inkább szeretném, hogy lezáruljon a Neymar-saga s egyáltalán nem bánnám, ha elmenne. Végül is tényleg nem lehet évente eljátszani ezt - ez a Barcának a fizetésemelések miatt sok pénzbe kerül - s a csapatmorált is bomlasztja (ha nem lenne semmi, már lenyilatkozta volna).

Na de mit csináljunk a kapott pénzből? :mrgreen:
Én amúgy nem dőlnék kardomba, ha Neymar helyére nem jönne egy sztár. Ott van Deulofeu, Paco, Munir - lehetnénk egy kicsit Barcelona már, s megadhatnánk nekik a lehetőséget, nem árt ha nem mindenki sztár ott elől, kell a dolgos ember is, a feltörekvő fiatal. (nem, tényleg nem hülyéskedek)
Ha jönne valaki, akkor mindenki szupersztárt várna - de ő megint megsértődne, ha rotálnánk -, gyengébb képességű játékos nem kell, mert Pacoék azt a szintet már ütik - egyedül Dembelét tudnám még elnézegetni, de fiataljaink talán felnőhetnek erre a szintre.

Inkább egy Iniesta-pótlékot vennék, mert a többi posztra megvagyunk szerintem - Busi/Roberto, Rakitic/Gomes/Roberto/Denis - bőőven jó, én viszont örülnék egy Coutinho/Thiago típusú játékos érkezésének s onnantól kezdve felőlem indulhat a szezon.
més que un club
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.21. 17:27:16

Dulifuli kivásárlási ára csak 20 millió euró lett, micsoda véletlen :mrgreen: . PSG?
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.21. 17:11:09

Minthogy az USA-ban turnézók pontosan tudják, hogy mi a helyzet Neymarral, kiváncsi vagyok, hogy milyen mértékben fogják pályára küldeni.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.07.21. 16:46:56

S.Agüero írta:Arsenal have been offered the chance to sign Rafinha Alcantara from Barcelona. [Sky Sports News]
Ha 20 millió felett ajánlanak, akkor nem bánnám a dolgot.
Nagyon átlagos játékos, én nem látok benne nagy potenciált, a kp-n meg így túl sokan vagyunk.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.21. 16:40:50

Arsenal have been offered the chance to sign Rafinha Alcantara from Barcelona. [Sky Sports News]
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.21. 16:38:02

MessiNeymarSuarez írta:Ha ez igaz, akkor szomorú, tényleg sötétnek tűnik a jövő...

Eddig azzal vigasztaltam magam, hogy ha Messi kiöregszik, akkor ott lesz még mindig Neymar, akire lehet építeni a csapatot, és az egyik legjobb lesz a világon.

Háát jelenleg elég sötét a jövő...Messi,Iniesta, kiöregszik(+Piqué, Busi,Suarez), és még Xavit sem tudtuk érdemben pótolni, a szerepét is Messi veszi át amikor tudja, de ugyanott tartunk hogy sajnos ő is már 30...
Hogy fogjuk őket pótolni, mikor 2 év alatt Xavit sem sikerült, csak hellyel-közzel?

Hátul megvagyunk, de tényleg AC Milan-beütés egyre inkább, de ezt nem most rontottuk el, hanem már évekkel ezelőtt, pláne amikor Xavi utolsó 1-2 évében Thiagokat padoztattunk...Most azért mennyire jól jönne ő is, valóság pedig az hogy el sem engednék, ha igen horror összegért.

Konkrétan ez a nyár is ha így folytatódik akkor +1 a fejlődésben, -2 a lefele menetben, mert szerencsére hoztuk Semedot aki beválhat, de Iniesta helyére (még) nem sikerült klasszis embert hozni, ráadásul ha igaz a hír akkor Neymar is lécel, de nagyon remélem nem így lesz.


Persze a Barca az mindig is Barca lesz, Xaviék előtt is létezett, nagy figurákkal, nagy pillanatokkal, de sajnálatos lesz, ha egy ekkora legendás csapat lényegében utódok nélkül akasztja fel a szögre a csukát...Majd nézhetjük Gomeséket Paulinhokkal.
Sajnos nem tudod pótolni őket. Nem lehet. Az utánpótlás nem termel ki minden 10 évben ilyen labdarúgókat és megközelítőleg sem egyidőben. Vásárolni kellesz játékosokat és más taktikát alkalmazni. A olajon felturbózott klubok ezen a téren meg verhetetlenek. Elég sötétnek tűnika jövő, de hátha.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.21. 15:05:39

lamademon írta:Jajj....
ha ennyire nem is durván, de nekem is kb ez a véleményem. ha az msnből vkit el kellene adni, habozás nélkül ő lenne az. (egyrészt lajost jobban szeretem, másrészt neymarból több péz' jönne be).
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.21. 13:56:00

Dybalára nem tudom, mi szükségünk van. Ha Neymar tényleg elmegy, a pénzből egy bivaly középpályát kellene összerakni, nem agyonsztárolt támadókat hajkurászni, akik ráadásul nem is Neymar oldalán játszanak.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
lamademon
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.25. 09:41:48

2017.07.21. 13:17:24

Rivaldo11 írta:Mert Ney mozdulataiban nem látni a foci szépségeit ugye? :D Azért ne essünk át a lótúloldalára.
Biztos vagyok benne, hogy a szemedben átestem a ló túloldalára, de részemről nem.
Számomra Messi, Rivaldo hatékony terminátorok voltak, művészi vénával... de elsősorban a hatékonyságra mentek rá.
Neymarnal nem ezt látom. Ő beáldoz mozdulatokat, másodperc-törtrészeket olyan dolgokra, amik a hatékonyság kárára mennek.
Amiket csinál, az úgynevezett foci szépségei, amit említettél, ha annyira hiányozna, néznék youtube-on utcai zsonglőröket, vagy ilyesmi. Éles meccsen azonban inkább passzoljon egy utolsó key-t / értelmeset, minthogy megpróbáljon elmenni vki mellett vmi elbénázott csellel, ami vagy bejön, vagy nem, és ha nem, akkor ugrik egy tigrist - vagy bejön, vagy nem... nekem ez nem "menő"...
Szóval nálam ez nem fér bele ezen a szinten. Ha más játékosok megtalálták az "egészséges" egyensúlyt a kettő között, ő is megtehetné... képességei megvannak hozzá, az attitűdje nem.
Ez az én véleményem volt.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.21. 13:11:19

RAC1 | Messi. Iniesta, Suárez, Busquets és Mascherano is összeül Neymarral, mivel a brazil kíváncsi az Ő véleményükre is. A srácok mindent elkövetnek, hogy maradásra bírják a Neymart.
A legtöbb forrás egybehangzóan állítja, hogy Neymar édesapja erőlteti egyre inkább ezt a transzfert, mivel a PSG felajánlott a számára több, mint 40 millió eurót, ha Párizsba csábítja Neymart.

MD | A Barcelona, ha Neymar a PSG-be szerződik mindenképpen megpróbálja leigazolni Dybalát.

Sky Sports | Philippe Coutinho érkezése ki van zárva, mivel a hírek szerint a csapat közölte a kérőkkel, hogy kizárt, hogy elengedik a brazilt.


„Ez egy nagyon fontos szezon lesz számomra, és a csapatnak is”.
Neymar tisztázza a róla felmerülő híreket, miszerint távozni szeretne a PSG-hez.
„Szeretnék fizikálisan a toppon lenni, így a passzokban, gólokban és minden másban segíthetek, ami egy Barcelona játékostól elvárható.”
Amikor a csapattársáról, Messiről kérdezték ezt válaszolta:
„Nagyon önzetlen, nincs benne az a ’legjobb akarok lenni’ és az ’Én akarom a gólt lőni!’ érzés.
Szerencsés vagyok, hogy a példaképem egyben a barátom is!”
[MundoDeportivo]
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.21. 12:52:14

Mert Ney mozdulataiban nem látni a foci szépségeit ugye? :D Azért ne essünk át a lótúloldalára. Én inkább azt mondom, maradjon, de ha most minden nyáron ezt akarják játszani a faterral, menjen inkább idén, főleg ennyiért. Ne kelljen már folyamat ettől tartani, hogy mikor lép le...ez a Barcelona. Ha itt nem jó neki, lehet lépni. Irom ezt úgy, hogy nagyon kedvelem a játékát, és a sikeres jövő egyik kulcsának tartom.
Rivaldo-A Legnagyobb.
lamademon
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.25. 09:41:48

2017.07.21. 12:42:31

Jajj, édes Istenem, csak menne már el...
Komolyan hányinger kerülget, amikor Ronaldinho-hoz hasonlítgatják, aki mindig - az esetek döntő többségében - ment, küzdött, mindezt úgy, hogy lehetett rajta látni a foci örömét és mozdulataiban/megoldásaiban annak szépségeit.
(Rivaldo dettó)
Amit nekem Neymar mutatott szinte minden meccsen: "pár" érdekes - (felesleges?) - csel, és utána mindig ugrás a fűre (16-oson belül kötelező jelleggel), majd ott zoknihuzogatás... akkor is esni, 11-esre játszani, amikor jobb lett volna még az is, ha inkább hagyja kigurulni a labdát, mert akkor a szurkolóknak - de legalábbis nekem - nem kell szégyenkezni.
Kövezzen meg bárki, benyelem/lenyelem, de nekem a személyisége/attitűdje hihetetlenül unszimpatikus.
Hozott nekünk pár meccset, meccseket, sose tagadnám le. Nem is tehetném.
Azonban nekem - nem a Barca szurkolóinak, hanem nekem - nagy csalódás lenne, ha maradna, és a jövő Barcája ilyen emberre épülne. Nekem Puyolok, Xavik, Iniestak, Messik, Ronaldinhok kellenek, nem primadonnák.
A másik, amivel valszeg leakasztom a láncot itt pár ember bringájáról, az az, hogy igenis jót tenne a klubnak, annak szurkolóinak, stb. egy olyasfajta imázspofon, ha elmenne - és azzal realizálná, hogy nem minden játékos álmainak végállomása a Barca.
Kissé fejcsóválva olvasom mindig itt azokat a hozzászólásokat, akiket ledöbbent, hogy a Barcán túl is lehet élet, vagy egyáltalán rögötn kétségbe vonják elmeállapotát, ha valaki nem akar ideigazolni.
Mi magunk, megrögzött Barca-drukkerek érdekében szeretném, ha kapnánk egy ilyesfajta hatalmas pofont, mert nagyon nem kellene elszállnunk magunktól.
Kissé több alázatot szeretnék a klubbon belül és kívül.
Ennyit szerettem volna kiadni magamból.
Örülnék, ha menne, pláne ennyiért.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.21. 12:24:03

Mondjuk ha a MSN-t akarjuk megbontani, akkor inkább Suárezzel kellett volna megtenni... :)

A főoldali cikkekben eléggé biztosra van már véve, hogy lécel a brazil, kacsáról már biztos, hogy nincs szó.
Válasz küldése