Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.25. 22:54:29

https://twitter.com/gerardromero/status ... 6994287617" target="_blank

Megvan az egyezség Coutinhoval. A klubbal még tárgyalni kell.

Amúgy olyat is láttam, hogy 80+10/15 millió lenne vagy 60+Arda, de ez utóbbi forrás nem tudom mennyire megbízható: https://twitter.com/_alexrodrigz/status ... 7550476290" target="_blank
A 60+Arda eléggé tündérmesének tűnik.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.07.25. 21:30:43

Neymar szeptemberben megkapja a spanyol állampolgarságot. Szóval ha maradna is akkor is 1-el kevesebb eu-n kívüli játékosunk lesz.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.07.25. 21:04:56

crixus írta:Szerintem alapvetően azzal van a baj, hogy egy ember megér 220 millió eurót. :D Egyes országoknak kisebb az éves költségvetése. :lol:

Visszatérve a focihoz. Még mindig az az érzésem, hogy mivel emberekről van szó, akik ha nem érzik jól magukat a munkahelyükön, akkor elgondolkodnak azon, hogy váltsanak. Első sorban még mindig a játékos akarata dönt. Egy csapatnak sem hiányzik a bomlasztó elem az öltözőbe, egy edzéseket hanyagoló, motiválatlan ember. Ha Neymar marad akkor az azért van, mert nem érzi magát rosszul Barcelona-ban sem, nem akar minden áron a tevehajcsárokhoz menni.
De ott van Verratti is, aki nagyon rosszul nem érezheti magát Párizsban, ha még csak fel sem szólalt amellett, hogy váltani akar. Ha akár egyikük is minden áron távozni akarna, kieszközölné. Igaz ez bármelyik játékosra.
Ellenpéldának ott van De Gea, mindenáron menni akart, lelátóra rakták, még mindig dobbantani akart, aztán lejárt a garancia a faxgépről, és sajnos augusztus 31.-én elromlott, és azóta is a MU büszke játékosa. Gondolom azóta esze ágában sincs kijelenteni, hogy a Realba vágyik, mert Mou nem az a fajta, aki 1-nél több esélyt ad valakinek :lol:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.07.25. 20:58:16

Szerintem alapvetően azzal van a baj, hogy egy ember megér 220 millió eurót. :D Egyes országoknak kisebb az éves költségvetése. :lol:

Visszatérve a focihoz. Még mindig az az érzésem, hogy mivel emberekről van szó, akik ha nem érzik jól magukat a munkahelyükön, akkor elgondolkodnak azon, hogy váltsanak. Első sorban még mindig a játékos akarata dönt. Egy csapatnak sem hiányzik a bomlasztó elem az öltözőbe, egy edzéseket hanyagoló, motiválatlan ember. Ha Neymar marad akkor az azért van, mert nem érzi magát rosszul Barcelona-ban sem, nem akar minden áron a tevehajcsárokhoz menni.
De ott van Verratti is, aki nagyon rosszul nem érezheti magát Párizsban, ha még csak fel sem szólalt amellett, hogy váltani akar. Ha akár egyikük is minden áron távozni akarna, kieszközölné. Igaz ez bármelyik játékosra.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.07.25. 20:54:39

Nero. írta:Neymarért megéri kifizetni a 220at
Ha rám reagáltál, Neymar esetében természetesen elismerem a teljesitményét, de mostanság kevés olyan brazil jött ki, aki hosszú ideig a csúcson tudott maradni. Persze marketing szemponthoz nem értek, lehet, hogy az 1. hónapban visszajön mezeladásból az ára :lol:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.25. 20:42:45

Neymarért megéri kifizetni a 220at, ha nem fog le romlani a teljesítménye. Ha CR visszavonult marketing szempontból az elsőszámú futballista lesz a világon de amugy a tudása is megvan ahhoz hogy aranylabdás legyen. Apuci csak kabzsi, de nem buta. Pontosan tudja hogy mennyit ér a fia.
Ráadásul amilyen elmebeteg infláció van a mai fociban 2-3 év múlva már annyira nem fog soknak tűnni ez. Állítólag az idei nyáron már 130ért viszik Mbappét, de tavaly is 110 ment Pogbaért náluk jelentősen jobb jatekos a brazil.
Vagy mondjuk idén tobbet fizettek az Everton támadójáért mint amennyiért mi vettük Suarezt 3 éve.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.07.25. 20:17:52

Kovbal88 írta:
Sajna butaságokat beszélsz. Hiába lenne Verrattinak 200 milliós kivásárlási ára, ugyanúgy nem tudnánk elhozni. Neymarnak is a 220 már olyan magas, hogy józan ésszel nem éri meg elhozni ennyiért. Gazdaságilag nem fér bele a dologba. És eddig a focit a gazdasági érdekek mozgatták és nem az egyéni megalománia. (kivéve a Real)

A szerződések hossza, pedig a játékosokat is védi, éppen ezért nehéz megszabadulni pl Douglastól. Ilyen esetekben nem csak a sztár játékosokra kell gondolni, hanem az összes játékosra. Sokszor pont a játékos szeretne hosszabb szerződést magának. Főleg az idősebb játékosoknál van ez.

Egy szerződés hosszabbítás csak annyit jelent, hogy drágábban tudják eladni a játékost és nem azt, hogy eladhatatlan.

Szóval a lényeg minden játékos mozdítható lásd Neymar. Az ár attól függ, el akarja-e engedi a klub és hogy az adott klubnak mennyi pénze van. A játékosok és menedzsereik valamint a klubok képviselői tisztában vannak a játékszabályokkal. És ismerik a kiskapukat. Azért tart napokig hetekig egy szerződés létrehozása.
Pont ezaz, hogy a hosszú szerződések csak a gyenge és öreg játékosokat védi, a többieknek hátrány. Douglas is rajtunk fog megzöldülni, mert aláirattak vele az okosok egy évtizedes szerződést.
Ha 2évente kellene szerződést hosszabbitani, a klub jobban meggondolja, hogy milyen összeget fogad el(ez az én következtetésem), mert ha sokáig szarozik, 1év múlva elviszik a játékost ingyen. Nem tökéletes rendszer, de jobb a mostani Verrattis helyzet? Ha igazak a hirek, szivesen jött volna hozzánk, de esélytelen, mert a szerződése öregkorára fog lejárni, ha meg sztrájkol, az arabok lerakják a lelátóra(teljesen jogosan). Ha mondjuk 1 éve lenne hátra a szerződéséből, és nem a PSG-ről lenne szó (mert nekik nem számit a pénz :mrgreen: ), akkor azért más lenne a helyzet. Sok a ha, tudom... Meg ez kicsit off is itt.
A munkahelyeden se kötelezed el magad 5+ évekre, mert az egyszerüen senkinek sem az érdeke. Mi van, ha beleunsz a munkába 2 év után, vagy, ha feljebb tudnál lépni, de a szerződésed nem engedi? A lényegnek ott kellene lennie, hogy nem szabad egy játékost ész nélkül egy klubhoz láncolni, ha dobbantani akar, menyjen Isten hirével!
Azért az szerintem már kijelenthető, hogy a modern labdarúgásban igencsak meggondolandó, hogy megéri-e brazil játékost igazolni. Egyrész, aki két biciklit meg tud csinálni egymás után, az a következő Pelé, másrészt ne legyen igazam, de a mostani brazil sztárocskák körülbelül 3-5év alatt kiégnek, elbulizzák az életüket.
Úgy érzem nem való nekik az a professzionális munka, pontosság, ami jellemzi a nyugati csapatokat manapság. Márpedig a 2 legmeghatározóbb iskola, a német és a spanyol erre épit már jóideje, és nem úgy tünik, hogy ez a közeljövőben változni fog.


Sajna butaságokat beszélsz.
:( :( :(
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.07.25. 19:41:52

hajnesz írta:Szerintem nem azzal van a baj, hogy egyes játékosoknak van kivásárlási áruk, hanem azzal, hogy a klubok megtehetik, hogy 5+ évre iratnak alá szerződéseket, ezzel ellehetetlenitve a játékosok szabad mozgását. Ha 2éves szerződések lennének, akkor rögtön más lenne a leányzó fekvése.
Igy sokkal többet érne mondjuk a klubhüség, meg a többi manapság elcsépelt fogalom :D
Sajna butaságokat beszélsz. Hiába lenne Verrattinak 200 milliós kivásárlási ára, ugyanúgy nem tudnánk elhozni. Neymarnak is a 220 már olyan magas, hogy józan ésszel nem éri meg elhozni ennyiért. Gazdaságilag nem fér bele a dologba. És eddig a focit a gazdasági érdekek mozgatták és nem az egyéni megalománia. (kivéve a Real)

A szerződések hossza, pedig a játékosokat is védi, éppen ezért nehéz megszabadulni pl Douglastól. Ilyen esetekben nem csak a sztár játékosokra kell gondolni, hanem az összes játékosra. Sokszor pont a játékos szeretne hosszabb szerződést magának. Főleg az idősebb játékosoknál van ez.

Egy szerződés hosszabbítás csak annyit jelent, hogy drágábban tudják eladni a játékost és nem azt, hogy eladhatatlan.

Szóval a lényeg minden játékos mozdítható lásd Neymar. Az ár attól függ, el akarja-e engedi a klub és hogy az adott klubnak mennyi pénze van. A játékosok és menedzsereik valamint a klubok képviselői tisztában vannak a játékszabályokkal. És ismerik a kiskapukat. Azért tart napokig hetekig egy szerződés létrehozása.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.25. 18:07:51

nagyatyesz írta:Nekem ezzel a Coutinho transzeffel, ami most elvileg a levegőben lóg 2 bajon akad:
Az egyik, amit már többen írták, hogy túl sok lesz az EU-n kívüli játékos a keretben
Mi van, ha már készülnek arra hogy a függetlenedés esetén nem indulhatnak a Spanyol Bajnokságban és ezért a Brazil bajnokságra gyúrnak rá? :D
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.25. 16:52:43

Nekem ezzel a Coutinho transzeffel, ami most elvileg a levegőben lóg 2 bajon akad:
Az egyik, amit már többen írták, hogy túl sok lesz az EU-n kívüli játékos a keretben, hiszen itt van Neymar, Suarez és Marlon. Marlont célszerű lenne visszatenni a B-be, de akkor lehet hiány lenne a középhátvéd poszt. Szeptemberben elvileg Neymar EU-s állampolgárságot kap, de akkor ism hova jön majd Yerry Mina? Ha Neymar megy, akkor is adott a kérdés, mivel Coutinho érkezésével ugyanúgy meglenne a 3 EU-n kívüli, és ehhez jönne még januárban MIna. Szóval nem tűnik ésszerű koncepciónak...
Másrészt nekem Coutinho ebben a 433as rendszerben kicsit poszt nélkülinek tűnik. Olyan kicsit, mint Isco a Reálben. Ott Bale kiesésével kapott szerepet, és szinte teljesen szabad kezett kapott, bejátszotta az egész pályát, és ez be is jött nekik. Itt azért ez Messi miatt nehézkesebb lenne. Ha Neymar marad, akkor kicsit orrnehéz lesz a csapatunk, ha megy, akkor meg Coutunho nem a legjobb opció a helyére. Kívácsian várom a fejleményeket, de az tuti, hogy virítani akar vmit a vezetőség...
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.07.25. 16:26:18

hajnesz írta:Szerintem nem azzal van a baj, hogy egyes játékosoknak van kivásárlási áruk, hanem azzal, hogy a klubok megtehetik, hogy 5+ évre iratnak alá szerződéseket, ezzel ellehetetlenitve a játékosok szabad mozgását. Ha 2éves szerződések lennének, akkor rögtön más lenne a leányzó fekvése.
Igy sokkal többet érne mondjuk a klubhüség, meg a többi manapság elcsépelt fogalom :D
Van benne igazság, DE ha 2 éves szerződésekről beszélnénk akkor évente kellene nagyjából szerződést megújítani, az meg embertelen, plusz nagyobb ütemben emelkednének a fizetések ha egy jó játékost akarna a klub magáénak tudni.
Visszakanyarodva a fórum témájához, én kifejezetten örülnék Coutinho-nak de csak ha a taktikánkban lenne szerepe egy támadó középpályásnak (középen), máshol Őt nem tudom elképzelni. Egyébként fölösleges igazolás lenne.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.07.25. 16:14:29

Szerintem nem azzal van a baj, hogy egyes játékosoknak van kivásárlási áruk, hanem azzal, hogy a klubok megtehetik, hogy 5+ évre iratnak alá szerződéseket, ezzel ellehetetlenitve a játékosok szabad mozgását. Ha 2éves szerződések lennének, akkor rögtön más lenne a leányzó fekvése.
Igy sokkal többet érne mondjuk a klubhüség, meg a többi manapság elcsépelt fogalom :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.25. 16:05:46

A másik oldalról pedig azért van nagy jelentősége, mert ha például Verrattinak lenne kivásárlási ára akkor az arab nem tudná magához láncolni. Azt írtad, hogy nem divat, pedig éppen ez történik. És még várjuk meg, ha igaz a Coutinho ügy, hogy mi lesz belőle. Jelenleg ott is bilincs van...
A bilincs meg a láncolás elég durva kifejezések. A szerződésüket saját akaratukból írták alá, innentől nincs miről beszélni. Ha lenne is kivásárlási áruk, mivel kulcsjátékosok csapataikban, valószínűleg irreális magas összeg lenne, pl. 200 millió, azt meg úgysem fizetnénk ki, szóval ugyanott lennénk.

Más: A túlfizetett kiegészítőjátékosaink valóban jelentős problémát jelentenek, hisz olyan csapatok, akik esetleg vinnék őket lényegesen kisebb fizetést tudnának csak biztosítani, vagy ha mégis hasonló fizetést adnának, azt nyilván a vételárból akarják lefaragni. Emiatt szinte eladhatatlanok és cserealapnak sem megfelelőek. Ez a vezetőség szépen aláásta a klub tekintélyét a piacon ilyen húzásokkal. :roll:
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.07.25. 15:57:22

Az olasz Gazetta is lehozta, hogy €25m-s ajánlatot utasítottunk el a Romától Munirért. A vezetőség nem hajlandó 30-on alul eladni.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.07.25. 13:40:48

Amúgy nem lehet hogy ránézett a vezetőség itt a szavazásra? :D

Én Coutinho-nak örülnék, viszont elég nehezen tudom elképzelni a Barcában, mert keveset védekezik. Valamilyen 4-2-1-3ra tudok gondolni a nagyon fontos meccseken, ahol Rakitic és Busquets párban van hátul, Coutinho meg előttük

Liverpoolnál is van valamennyi pénz, de ők nem tehetik meg szerintem hogy 80-90 millióért ne engedjenek el valakit.

A plusz emberek meg továbbra is itt vannak: Vermaelen, Douglas, Samper, Arda, Munir. Csak fizetésben spórolnánk 12-13 millió eurót egy évben, az eladási árról nem is beszélve #-o
94:39 6 - 1
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2017.07.25. 13:11:17

Kovbal88 írta:
Rivaldo11 írta:Nem tudom melyik csapat fizetne Munirért 25-öt, ezt egyszerűen nem hiszem el. Azt meg pláne nem, hogy, nem adnánk oda ennyiért.
Coutinho szerintem hasonlóan reménytelen, mint Verratti, bár szívesen látnám, de nemigen élem bele magam.
Amelyik 30-at Daniloért és 80-at Moratáért :) Ilyen árak vannak, attól, hogy mi olcsón adunk (ingyen) és drágán veszünk a piac az ilyen.

Ez a kivásárlási áras dolog meg olyan, hogy nem hinném, hogy lenne jelentősége. Ha egy játékos menni akar azt el szokták adni. Ronaldo is ha azt mondaná, hogy elég volt a Madridból lép, szerintem semmit se tudnának csinálni, nem divat egy játékost a klubhoz láncolni. Max kap egy jobb szerződést és akkor marad, de ha menni akar, akkor megy. Ibrát is odaadtuk 24 ért a Milannak, mert oda akart menni.

Matthieunak volt, amúgy kivásárlási ára, vagy csak mondta a Valencia hogy, 20 millió mi meg letettük?
Szerintem óriási jelentősége van a kivásárlási árnak! Pont azért, mert iszonyatosan elszabadultak az árak. Arab, orosz, kínai, jenki tulajok röhögve mossák a lóvét. Amiről 2-3 éve azt hitte a klub, hogy lehetetlen kifizetni az mára már nem gond. Lásd Neymart például. 222 millát pár éve nem tudott senki elképzelni, hogy letesznek érte...
A másik oldalról pedig azért van nagy jelentősége, mert ha például Verrattinak lenne kivásárlási ára akkor az arab nem tudná magához láncolni. Azt írtad, hogy nem divat, pedig éppen ez történik. És még várjuk meg, ha igaz a Coutinho ügy, hogy mi lesz belőle. Jelenleg ott is bilincs van...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.25. 12:56:03

Kovbal88 írta:Matthieunak volt, amúgy kivásárlási ára, vagy csak mondta a Valencia hogy, 20 millió mi meg letettük?
Volt, azt tettük le érte, mert kevesebbért nem adták.

Danilot és Moratát meg top csapatnak adták el, azért voltak ilyen drágák, Munirért egy 15-20 millióval már nagyon jól járnánk. Nem fogja egy nagy csapat se megvenni, a kicsik meg még mindig nem költenek sokat spanyolhonban tudtommal.

Sport szerint pedig Arda maradni fog.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.07.25. 12:52:05

Rivaldo11 írta:Nem tudom melyik csapat fizetne Munirért 25-öt, ezt egyszerűen nem hiszem el. Azt meg pláne nem, hogy, nem adnánk oda ennyiért.
Coutinho szerintem hasonlóan reménytelen, mint Verratti, bár szívesen látnám, de nemigen élem bele magam.
Amelyik 30-at Daniloért és 80-at Moratáért :) Ilyen árak vannak, attól, hogy mi olcsón adunk (ingyen) és drágán veszünk a piac az ilyen.

Ez a kivásárlási áras dolog meg olyan, hogy nem hinném, hogy lenne jelentősége. Ha egy játékos menni akar azt el szokták adni. Ronaldo is ha azt mondaná, hogy elég volt a Madridból lép, szerintem semmit se tudnának csinálni, nem divat egy játékost a klubhoz láncolni. Max kap egy jobb szerződést és akkor marad, de ha menni akar, akkor megy. Ibrát is odaadtuk 24 ért a Milannak, mert oda akart menni.

Matthieunak volt, amúgy kivásárlási ára, vagy csak mondta a Valencia hogy, 20 millió mi meg letettük?
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.25. 12:46:50

Na most lehet én néztem számoltam el valamit, de nem úgy volt, hogy idén 60 milliónk van igazolni, amiből 30 vagy 35 már elment Semedora. Fizetni csak Telloért fizettek, szóval 25-29 millió van a perselyünkben. Matyi ingyen ment, Douglas, Vermalen tuti ingyen fog (ha elmennek), pénzt a túltöltött középpályásaink (Rafinha, Gomes?) eladásából, Munirból, esetleg Ardából láthatunk.
Ha tényleg ott vagyunk alkudozni, akkor gondolom nem egy csíkos szatyorral mentünk oda Coutinhoért benne a 25-29 millió euróval, illetve ígéretekkel, hogy mikor hogy fizetünk majd. Kérdés csak az, hogy valakit be akarunk vonni (adná a JóIsten, hogy Gomes legyen az, de sajnos Kloppnak van szeme), vagy már a Neymarból befolyó pénzt költjük???
Ha Neymar megy, akkor a vezetőségnek egyből villantania kell valakit, mert elsöpri őket a népharag! Ráadásul és a korrupt vezetőságünkből bőven kinézem azt is, hogy belemennek, hogy 2 részletben fizesse meg a vélelárat a PSG, 110 most, 110 jövőre, meg néhány millió Barto zsebébe, hogy ebben belemenjen. Simán kinézem belőlük. Nehezen tudom elképzelni, hogy lenne 100 milliónk vakon igazolgatni, további bődületes fizetést osztogatni, mikor az agyonfizetett 5 milliókat kereső, alig játszó játékosoktól is alig tudunk szabadulni...
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.25. 12:46:34

Marlonon, Vitinhon és Minán kívül kell nekünk mégegy brazil? Biztos?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Samper 2017.07.25. 12:48:49-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.25. 12:45:27

sajnos fogalmam sincs hol olvastam, reggel végignyálaztam vagy 10 oldalt amit szoktak, vhol írták. de sanszos h mi kérünk érte annyit. nyár elején mancini is vitte volna, de ő még 20-at se volt hajlandó kifizetni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.25. 12:41:26

Nem tudom melyik csapat fizetne Munirért 25-öt, ezt egyszerűen nem hiszem el. Azt meg pláne nem, hogy, nem adnánk oda ennyiért.
Coutinho szerintem hasonlóan reménytelen, mint Verratti, bár szívesen látnám, de nemigen élem bele magam.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.07.25. 12:26:14

"Arda maradhat a következő szezonra is, mivel nem érkezett még érte ajánlat."
-
Hogy is volt ez a 25 milliós Arsenal ajánlat. Tuti volt hogy kamu az egész, pedig minden oldal lehozta :wink:
Bojinov írta:
csabooo írta: akkor meg mi miert nem tudjuk kiperkalni Verrattiert a kivasarlasi arat, s akkor a tevehuszar mind pattoghat, ugyanugy mint mi, el kell adja, nem ?
Tudtommal Verratti szerződésében nincs rögzítve kivásárlási ár...
Jól tudod. Kivásárlási ár Spanyolországban kötelező tudtommal, Franciaországban nem
94:39 6 - 1
Bojinov
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.01.16. 15:05:51

2017.07.25. 12:21:21

csabooo írta: akkor meg mi miert nem tudjuk kiperkalni Verrattiert a kivasarlasi arat, s akkor a tevehuszar mind pattoghat, ugyanugy mint mi, el kell adja, nem ?
Tudtommal Verratti szerződésében nincs rögzítve kivásárlási ár...
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2017.07.25. 12:20:16

csabooo írta:de ha apuka fontosabb ( ami ertheto, de a penz felet nem ertem meg...)

Viszont, en nem ertem azt, hogy a Verratti esetbol kiindulva mi miert nem mondjuk meg cakom pakk, hogy nem targyalunk senkivel, nem elado s kessz. Elo szerzodese van, jo tudom a PSG kiperkalja 222 millat, akkor meg mi miert nem tudjuk kiperkalni Verrattiert a kivasarlasi arat, s akkor a tevehuszar mind pattoghat, ugyanugy mint mi, el kell adja, nem ?
Elsőre reflektálva, inkább a pénz résézt lehet megérteni a sztoriban azt kevésbé, hogy egy 25 éves felnőtt férfit még mindig az apja irányít és képtelen saját döntést hozni, saját maga kiállni és cselekedni.

A második résszel meg annyi a bibi, amit már nagyonsokszor leírtak itt a fórumon, hogy Franciaországban nincs kivásárlási ár. Kvázi adhatunk mi akár 1 milliárd eurót is Verrattiért, ha a "tevehuszár" nem hajlandó eladni, akkor nem fogjuk a csapatunkban tudni Verrattit. Egyetlen lehetőség van, ha kiborítja a bilit és azt mondja, hogy szevasztok srácok kivásároltam magam a szerződésemből leléptem, de ez nem fog megtörténni (lásd. menedszert cserélt)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bowlinggolyo 2017.07.25. 12:24:13-kor.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Válasz küldése