Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Tromort77

2017.08.11. 21:47:06

palesz77 írta: Azóta már ő is azt írta, hogy igaz. Érdekes, eddig egyáltalán nem hittem a transzferben, de így még akár létre is jöhet.
Nem vetted észre, de rögtön utána én is írtam:
Tromort77 írta:
Azóta James Pearce is lehozta.

Nem hittem eddig ebben a Coutinho üzletben, de így azárt már mindjárt más a helyzet.
:D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.11. 21:32:02

Seri. Beáldoznék 1-2 középpályást azért, hogy őt kipróbáljuk megmondom őszintén. Ha ezt a szintet tudná itt is tartani..
Tromort77 írta:Melissa Reddy:

I've been told it is "not true" that Phil Coutinho has handed in a transfer request
#LFC


Liverpool-hoz a lehető legközelebb álló újságíró.
Azóta már ő is azt írta, hogy igaz. Érdekes, eddig egyáltalán nem hittem a transzferben, de így még akár létre is jöhet.
BarcaMo
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2017.08.10. 14:39:58

2017.08.11. 21:09:51

Welbeck és Özil sem lenne rossz. Meg Saúl Niguez. 8)
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.11. 20:55:39

rikko írta:Nézem a Nice meccsét és azt kell, hogy mondjam Seri-ért gyorsan el kell menni és letenni a pénzt érte. Megy mint a mérgezett egér, jó passzokat oszt. Jól látja be a pályát és olvassa a játékot.
Remelen en is hogy őt mindenképp hozzuk aproert....szerintem komoly stabilitást es dinamikát is adna egyben a középpályanak nekem kicsit olyan XaviEssien hibridnek tűnik. Ha a brazil nem jön Iniestat morfiumon kell tartani tavaszig :)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.11. 20:50:42

visca el barca írta:Philippe Coutinho is disappointed by the behavior of Jürgen Klopp, who did not let him go to Barça. [@SkySportsNews]
Azért akkor rendesen felkavartuk az állóvizet a Liverpoolnál.
rikko írta:Nézem a Nice meccsét és azt kell, hogy mondjam Seri-ért gyorsan el kell menni és letenni a pénzt érte. Megy mint a mérgezett egér, jó passzokat oszt. Jól látja be a pályát és olvassa a játékot.
Elvileg a Nice le akarja játszani a kétfordulós BL-selejtezőt a Napolival, és csak utána akarnak vele kapcsolatban tárgyalásokba bocsátkozni.

Dembéléhez: https://twitter.com/mohamedbouhafsi/sta ... 8868265985" target="_blank

Hétfőn kezdhet el újra tárgyalni a Barca és a Dortmund. A forrás nem szokott hülyeségeket beszélni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.11. 20:44:17

Philippe Coutinho is disappointed by the behavior of Jürgen Klopp, who did not let him go to Barça. [@SkySportsNews]
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2017.08.11. 20:41:55

A sport italia bedobta most Perisic nevét.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.08.11. 20:26:12

Nézem a Nice meccsét és azt kell, hogy mondjam Seri-ért gyorsan el kell menni és letenni a pénzt érte. Megy mint a mérgezett egér, jó passzokat oszt. Jól látja be a pályát és olvassa a játékot.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.11. 20:25:29

visca el barca írta:
allegri 100x jobb edző mint LE valaha is lesz, lazán lemeccselte oda-vissza.
a második kérdésed meg kb annyit jelent, hogy semennyit. ha egy góllal kevesebbet kapunk mi vagyunk a bajnokok.

arra meg h semmi szükség orbitálisan sok gólt nem tudok mit mondani. a focit gólra játsszák. továbbra sem értem, hogy majd csapatszinten ki fogja pótolni azt az 50 gólpontot. még ha messi meg lajos turbóba kapcsol, akkor is -30-ban vagyunk.

de mind1, ámítsátok magatokat, aztán majd jön a valóság, megint egyemberes csapat leszünk.
Az biztos, hogy Allegri jobb edző. Szívesen láttam volna nálunk is. :)

Azt a sok gólos dolgot arra értettem, hogy játszunk 3 meccsen 5-1-et aztán jön két meccs, ahol 1 gólt alig tudunk összehozni és x lesz vagy kikapunk. Mindez azért, mert nem jól szervezett a csapat. Leírtam az előző szezonban többször is, hogy az a legfőbb baj, hogy a játékosaink szerdán szélső támadót játszanak, szombaton pedig középső kp-t. Denis Suárez pl. És akkor arról nem is beszélve, hogy variáltuk a taktikát, a posztokat, stb. Így nehéz volt beilleszkedni az újaknak és a régieknek sem ment úgy, pont emiatt. Ha ezt Valverde jobban csinálja, akkor ott lehetünk bőven az élen a szezon végén új igazolás nélkül is. A csapat pedig nem lesz egy emberes. Ennyi erővel eddig két emberes volt, de ahány helyzetet Neymar elpuskázott, túlcselezett, holott adhatta volna.., stb. Gyengültünk azzal, hogy lelépett, persze, de szerintem túl szélsőségesen nézed a dolgokat.

Én még mindig azt hiszem, hogy ha a saját nevelésű játékosainkat jobban megbecsülnénk - természetesen ésszel, pl. a Gumbau féléket kiszórva -, akkor jobban ment volna tavaly is a szekér. Sztár igazolásokra így is szükség lesz egy ekkora klubnál, de az olyan töltelékek, mint Paco, Douglas, Digne, Gomes, Denis, stb. teljesen feleslegesek, mert ezt a szintet simán lehozza egy fiatal is, aki sokkal könnyebben fog beilleszkedni a játékrendszerünkbe. Pl. ott van Digne, akivel a szerepköréhez képest én elégedett vagyok, de szerintem ezt lehozta volna Grimaldo is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára crixus 2017.08.11. 20:26:24-kor.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.11. 20:24:29

SzaSa13 írta:Kövezzetek meg, de én nem igazolnék senkit. Megnézném, hogy az új edző mit kezdene a jelenlegi kerettel, szétnézne esetleg az utánpótlásban is, illetve a visszatérő fiatal csatárainkat megpróbálnám beépíteni a sztárok mellé. Le kellene ülni a csapatkapitányokkal, kikérni a véleményüket, hogy látnak e valakiben annyit, hogy érdemes legyen vele foglalkozni. Az egész úgyis azon áll, vagy bukik, hogy a jelenlegi öreg rókák kivel akarnak együtt játszani. Volt edzőként az volt a tapasztalatom, hogy sokszor ez többet nyomott a latba, mint bármi más. Nem gondolom, hogy túl sok pénzt kellene most kényszerből elkölteni. Ki kell várni fél évet, addig rendbe rakni az öltözői morált, feltérképezni a helyi erőket, megfelelő versenyhelyzet és "lehetőség" megteremtésével. Vissza kell térnünk a korábbi filozófiához, ne kezdjünk el versenyezni pénzköltésben az arab, orosz, kínai tulajdonú klubokkal. A türelem most nagyon fontos lenne mindenki részéről, illetve meneszteni kellene a mostani vezetést. Sajnos hiteltelenné váltak, nincs helyük egy ilyen múltú klub élén.
:idea:
Nos az a baj, hogy a Barcában lassan Messi a mindenes mondhatjuk, hogy mostmár a csapatkapitány is. Ha láttál tavaly Barca meccseket akkor tudhatod, hogy ez már rég nem a Pep féle focit játszó csapat. Lassan semmiben nem vagyunk jobbak az ellenfeleknél. A labdabirtokás is elkezdett csökkenni. Ami megvan még a sok passzos játék, amikor értelmetlenül keresik egymást a labdával. Vagyis a jelenlegi helyzetben, képzett játékosokra van szükség, hogy ott maradjunk a szinten.
BarcaMo
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2017.08.10. 14:39:58

2017.08.11. 20:18:37

Gabriel Jesus, Kasper Dolberg, Ruben Neves meg Timo Werner sem lenne rossz. :-k
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.11. 19:54:15

LG írta:de azt nem szeretném, hogy úgy jönne el, hogy szembeköpi a Dortmund
a kicker szerint a bvb-nál az odaigazoláskor megígérték neki, ha top klub keresi, elengedik, ezért feszült be ennyire a gyerek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
SzaSa13
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2017.08.11. 19:15:28

2017.08.11. 19:51:02

Kövezzetek meg, de én nem igazolnék senkit. Megnézném, hogy az új edző mit kezdene a jelenlegi kerettel, szétnézne esetleg az utánpótlásban is, illetve a visszatérő fiatal csatárainkat megpróbálnám beépíteni a sztárok mellé. Le kellene ülni a csapatkapitányokkal, kikérni a véleményüket, hogy látnak e valakiben annyit, hogy érdemes legyen vele foglalkozni. Az egész úgyis azon áll, vagy bukik, hogy a jelenlegi öreg rókák kivel akarnak együtt játszani. Volt edzőként az volt a tapasztalatom, hogy sokszor ez többet nyomott a latba, mint bármi más. Nem gondolom, hogy túl sok pénzt kellene most kényszerből elkölteni. Ki kell várni fél évet, addig rendbe rakni az öltözői morált, feltérképezni a helyi erőket, megfelelő versenyhelyzet és "lehetőség" megteremtésével. Vissza kell térnünk a korábbi filozófiához, ne kezdjünk el versenyezni pénzköltésben az arab, orosz, kínai tulajdonú klubokkal. A türelem most nagyon fontos lenne mindenki részéről, illetve meneszteni kellene a mostani vezetést. Sajnos hiteltelenné váltak, nincs helyük egy ilyen múltú klub élén.
:idea:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.11. 19:45:25

crixus írta:...
allegri 100x jobb edző mint LE valaha is lesz, lazán lemeccselte oda-vissza.
a második kérdésed meg kb annyit jelent, hogy semennyit. ha egy góllal kevesebbet kapunk mi vagyunk a bajnokok.

arra meg h semmi szükség orbitálisan sok gólt nem tudok mit mondani. a focit gólra játsszák. továbbra sem értem, hogy majd csapatszinten ki fogja pótolni azt az 50 gólpontot. még ha messi meg lajos turbóba kapcsol, akkor is -30-ban vagyunk.

de mind1, ámítsátok magatokat, aztán majd jön a valóság, megint egyemberes csapat leszünk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.08.11. 19:34:24

De még a Bayernnek is eladják a legjobbjaikat, velünk meg szívóznak. Azt megértem hogy sok pénzt akarnak kicsikarni, de mindennek van egy határa. Teszem hozzá Barta 8 milláért ment hozzájuk. Ami a mi hülyeségünk volt a nevetséges kivásárlási ár miatt, de akkor is.
ajj csak felhúzom magam.. Laporta jöjjön vissza.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.11. 19:20:38

barca0417 írta:mondjuk az is érdekes, hogy a másik szuper tehetségét meg simán elengedi a Dortmund. Emre Mor ügyében elég gyorsan megegyeztek az Interrel. Valami ügynöki díjon megy még a vita.
forrás: Sky Sports, Di Marzio
mindenki a Barcát szívatja úgy látom.
A töröknek közel sem sikerült olyan jól a bemutatkozó szezonja, nem is lett meghatározó játékosuk. Pedig ő is nagy tehetség, csak még Dembeléhez képest is nagyon csiszolatlan, és fizikailag is sokat kéne erősödnie. De a mozgása nem tetszik, kicsit Messis.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.08.11. 19:15:08

mondjuk az is érdekes, hogy a másik szuper tehetségét meg simán elengedi a Dortmund. Emre Mor ügyében elég gyorsan megegyeztek az Interrel. Valami ügynöki díjon megy még a vita.
forrás: Sky Sports, Di Marzio
mindenki a Barcát szívatja úgy látom.
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.11. 19:09:53

visca el barca írta: ha szerinted ez túlzás, akkor áruld el ki fogja meglőni azt a 25 gólt, meg kiosztani a 25 assistot? a szervezett kp? semedo?. jah tudom, majd messi.

Szerintem én kérdeztem előbb, ha már beszélgetünk, illene megválaszolni.
Mondjuk a tavalyi 20 gólját nem lesz nehéz pótolni, ha csapatszinten jobbak leszünk. :roll:
Egyébként semmi szükség orbitálisan sok gólt lőni, meccseket lehet 2-0-ra, 2-1-re, 3-1-re is nyerni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.11. 19:09:24

visca el barca írta:
crixus írta:de ez túlzás.
ha szerinted ez túlzás, akkor áruld el ki fogja meglőni azt a 25 gólt, meg kiosztani a 25 assistot? a szervezett kp? semedo?. jah tudom, majd messi.
Azért az szinte biztos, hogy Neymar góljainak és gólpasszainak egy részét a társak majd meglövik megosztva. Pl. a töltelék csapatok ellen simán lehet Deulofeu is eredményes lehet. A húzósabb meccseken érezhetjük meg inkább Neymar hiányát, de ott sem feltétlenül, attól függ Valverde hogyan oldja meg a pótlását csapatszinten. De még az átigazolási szezon sem ért véget.
Dembelének továbbra is örülnék, jelenleg őt látom a legnagyobb tehetségnek, de azt nem szeretném, hogy úgy jönne el, hogy szembeköpi a Dortmund. Egyrészt elítélem ezt a megatartást, másrészt mi garancia, hogy néhány év múlva nem teszi meg velük is ugyanezt, mondjuk a PSG kedvéjért.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2017.08.11. 18:59:16

Átteszem ide is, amit másik topicba írtam.

Bele kellene nyúlnia a FIFA-UEFA fejeseinek az átigazolások ma kialakuló gyakorlatába, mielőtt nagyobb baj lesz. Sok területen van verseny korlátozó szabályozás, éppen itt miért nem lehetne. Egyik országban van kivásárlási ár, máshol nincs. Egyik területen röghöz köthető a játékos, máshol azt csinál amit akar.
Nagyon rossz irányba megyünk és éppen minálunk robbant a bomba a 222 milliós Neymar-ral. Ez a transzfer aztán felárazási cunamit indított el. Ráadásul eszköz is egyes klubok kezében, hogy pusztán pénzügyi manőverekkel, igazi vásárlási szándék nélkül, keresztbe tegyenek a másiknak.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2017.08.11. 18:58:39

Nero. írta:
Gali írta:Kitartó gyerek ez a Dembele.
Dembele is still on strike, he refuses to talk to any employee of Borussia Dortmund. [Kicker via @AlexTruica]
http://www.kicker.de/news/fussball/bund ... lc3a9.html" target="_blank
Mennyire tiszteletlen és buta, hiszen a Dortmund egy szint a Barcával. Coutinho szintén, hát hogy merészeli?? A játékosnak kuss a neve!!!
Az. Gondolom, ha már találtál egy jobb állást és fél lábbal már ott is vagy, akkor Te sem köpsz szembe mindenkit az utolsó napjaidon. Ha el akar jönni, akkor jelezze, de lehet ezt normálisan is, nem pedig úgy, hogy az egyik napról a másikra nem szól senkihez. Főleg, hogy ő is, meg Coutinho is rengeteget köszönhet a jelenlegi klubjának.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.11. 18:51:19

Gali írta:Kitartó gyerek ez a Dembele.
Dembele is still on strike, he refuses to talk to any employee of Borussia Dortmund. [Kicker via @AlexTruica]
http://www.kicker.de/news/fussball/bund ... lc3a9.html" target="_blank
Mennyire tiszteletlen és buta, hiszen a Dortmund egy szint a Barcával. Coutinho szintén, hát hogy merészeli?? A játékosnak kuss a neve!!!
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.08.11. 18:49:06

Nagyon várnám Coutinhot és Dembelét is, de ha nem jönnek, akkor találjunk már alternatívát, de olyat ki még jobb az itt lévőknél. Középszer ne jöjjön tényleg, De ne is Ardával akarjuk megoldani a posztot. Ő menjen mindenképp, ahogy Gomes is. Deulofeu meg beugrónak, meg 4. számú támadónak tökéletes.
De kell valaki még. Ha 2 érintett nem jön, akkor próbáljuk meg Williant, Vagy Di maríát. Meg Serit. Vagy olyat aki minőségi előrelépés. De valaki(k) kell(enek).
Mindjárt szezonkezdés, és se távozó, se érkező a keret abszolút félkész.
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2017.08.11. 18:43:44

Kitartó gyerek ez a Dembele.
Dembele is still on strike, he refuses to talk to any employee of Borussia Dortmund. [Kicker via @AlexTruica]
http://www.kicker.de/news/fussball/bund ... lc3a9.html" target="_blank
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.11. 18:40:46

JimmyJump írta:Én azért hoznám jelenleg a lehető legjobb játékosokat, mert Messi utolsó 2-3-4 jó évét még mindenképpen ki kellene használni. Láttuk a tavalyi évet, lehozta az egyik legjobb szezonját, végig motiváltan, egészségesen, számolatlan jó meccsel és egy spanyol kupát ért mindössze, óriási pazarlás. Andre Gomes és Mathieu embereken, meg a hülye rotáción megy el egy bajnokság? Ezt nem szabad megengedni magunknak. Ebben az utolsó néhány évében meg kellene adni neki mindent, hogy a lehető leghatékonyabb legyen a csapat számára, ne kelljen rendszeresen visszajárnia labdákért, ne kelljen teljesen magára vállalnia a szervezést, ne egyedül rajta múljon 60 meccsből 60. Nyilván nem fog megállni az élet, ha egyszer befejezi, de biztosan órási változás lesz, és jó lenne még néhány címet begyűjteni addig, hogy kevésbé legyen fájdalmas az átállás.



100%-ban egyetértek. Mit érezhet ő, mikor egész szezonban földöntúli teljesítményt nyomott, és erre volt elég, mert gyengült a csapat és nem képesek MOST sem erősíteni, miközben a riválisa mindent megnyert, és 1 használható hónapra kap megint aranylabdát miközben hónapokig a saját stadionja is fütyülte?(másodjára zsinorban)

FIGYELJÉTEK MEG, ha idén is lehozunk egy ilyen szezont, 0 igazolásokkal, jövőre ő is le fog lépni. Barto azt mondta hogy Messi aláírta már az új szerződést, és külön keretek között akarja bemutatni, de szerintem az olyan hablaty mint Neymarnál, és még erősen vacilál Messi hogy mi legyen, de így hogy csak gyengülünk és nem jön senki, és bakker, világsztár Deulofeukkal, Gomesekkel akarunk mi BL-t nyerni meg bajnokságot nyerni, szerintetek nem fog neki is betelni a pohár? Klubhű hihetetlenül, de van az a bizonyos pont, amikor az ember azt látja hogy ellehetetlenítik a csapatot az inkompetens igazolási politikával, és balfékeket hoznak "tökéletes igazolás" néven miközben a rivális szétnyeri magát, hiába tettél meg mindent, erre volt elég Gomesékkel Ardákkal?!


Legendinho: Teljesen egyetértek veled. Elvertünk Gomes-Arda-Paco hármasra 120+ milliót, és mire mentünk vele? Semmire, cserébe horror fizetést is kapnak..
Sokra megyünk velük, középszerű, játékunkba bele nem illő játékosokkal nem fogunk semmit sem nyerni, és még mindig 11-en lehetnek egy csapatból a pályán, szóval semmire sem mentünk velük, erre komolyabb játékosokra sajnáljuk ezeket a pénzeket?

120+ padmelegítőkre nem kidobás, hanem okos üzlet, de egy olyan tehetségért aki stabil kezdő 20 évesen egy Dortmundban, az pénzkidobás? Vagy Coutinhora aki szintén az egyik legjobb játékos a PL-ben?
Én sem vagyok híve a nagy pénzszórásnak, sőt kifejezetten ellenzem, mert okosan kellett volna üzletelni, pont ez a lényeg...
Lépéskényszerben vagyunk, tetszettek volna igazolni nyár elején-közepén, és már júniusra kész kiszemelt játékosok tömegével előállni, és akkor nem kéne most fejvesztve rohangálni, mert nagyon nehezen engednek el bárkit, mivel pótolni ilyenkor már eléggé lehetetlen kategoria az utolso napokban..
Tudhatták volna már tavaly Neymar reakciójából hogy lépni készül, erre még július végefele is vakon voltak, és mondogatták hogy 200% hogy marad..

Jelen esetben oda jutottunk, hogy vagy csillagászati összeget elköltünk úgy hogy bőven van miből és úgy is pénzügyileg bőven pozitívabban jövünk ki mint nyár előtt lett betervezve, vagy pedig nekivágunk még gyengébben mint tavaly, több sebből vérezve, de akkor a komoly trófeákról le is mondhatunk.

Tavaly nyáron is ugyanez volt a JHV poszton, képesek voltunk úgy nekivágni a szezonnak, hogy konkrétan nem volt JHV a csapatban, csak egy kérdőjeles Robi, és egy olyan Vidal helyett Lucho jó ideig hamarabb küldte volna fel a Mari nénit mint őt...Néztünk is amikor teljesen meghalt a jobboldal, Robertonak kellett volna mindent megoldani, és behalt a játékunk fele...


Lehet reménykedni, és önámításba esni, de nem ajánlatos sajnos, nem érdemes erre alapozni, meg arra hogy majd Messi meg Valverde mindent megold...Ez a valóság, és most is egy sikeres szezon előtt állhatnánk ha képesek lennénk Neymart pótolni, és Iniestát...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2017.08.11. 18:46:06-kor.
Válasz küldése