Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.08.12. 11:42:00

BarcaMo írta:Azért Evander Ferreira vagy Luan is hozható. Brazíliában mindig feltűnik valaki vagy az argentin Maxi Romero.
Most az első csapatot kell erősiteni, nem a Barca "B"-t..
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.12. 11:29:45

Ha senki nem sérül meg, akkor holnap a Real ellen 6 saját nevelés lesz a kezdőben (Pique, Alba, Busquets, Iniesta, Messi, Deulofeu) és Roberto is biztosan jatszani fog par percet.
Mondjatok nekem egy top 25os európai klubot ahol ennyi saját nevelés lép pályára a legerősebb ellenfél ellen.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.12. 11:19:00

Samper írta:A La Masia pillanatnyilag nem több, mint legenda. A B csapatunk visszajött ugyan a másodosztályba, de alig van köztük tényleges saját nevelés. Tegnap is csak kínservvel nyertek 1:0-ra utolsó előkészületi meccsükön. Ezzel együtt nincs más út, mint figyelni, hogy ki nőhet ki a B-ből, kiket lehet tehetségeket odaigazolni, mit ajánlanak megváltoztatni a juvenilnél. Vagyis a cél jó, de egyhamar csodákra nem számíthatunk.
Ezzel rohadtul nem értek egyet.
Puyol-Xavi-Messi-Piqué-Ini sem egy korosztály pl. ráadásul az kiemelkedő volt, nem tudom a világon mikor volt ilyen vagy hány darab.
Most is ott van még azért Alena, Cucu, Marlon. Az, hogy Marlon nem itt nevelkedett 15 éves kora óta nyugotan hívhatjuk Maasias-nak. Alba-Cesc-Piqué se úgy jött fel. Előbbi kettő elhúzott és ott lett nagy játékos. Albat gyakorlatilag kirúgtuk. Mindegyiket visszavásároltuk. De nekem pl. Busquets is nagyon tetszik. Tegnap is baromi jól játszott. Olyan labdákat szórt, hogy csak néztem. De Vitinho is csak 18 éves és elég komoly a korához képest. Vagy most Santi Buenot is hoztuk alig 18 évesen.

Ha belőlük akár kettő bejön nagyot szakíthatunk. De ha iddehozunk pl. egy Serit akkor tényleg búcsút mondhatunk nekik. Itt van Alena akire keresztet is vethetünk. Max. Cucu az aki átveheti Alba helyét. De itt van Samper, aki szerintem amikor játszott igen korrekt volt.
Ezekhez mind az kell, hogy ne hozzunkk a tetejükre embereket, főleg nem középszert. Nem akarom Serit lehúzni, de nem olyan klasszis, hogy megérje elvenni pl. a jövőben Alena helyét.

Stoichkov írta:En vagyok az egyetlen itt aki nem banja ha meglevo jatekosokbol, fiatalokbol epitkezunk es kuzdunk az eredmenyekert inkabb mint megprobaljuk erovel, penze megoldani nagy nevekkel?
Valaki korabban irta, hogy a vegen meg visszacsuszunk az Arsenal szintjere... szamomra ez abszolut nem katasztrofa. Izgalmas, kuzdelmes meccsek, es a divatszurkolok 90%-a lelepne.
Ez jól hangzik, de ennek a kivitelezése úgy lehet eredményes, ha az arany középutat megtaláljuk. Pl. Dembele ehhez is szükséges. Egyrészt oda nagyon nincs használható ember és saját nevelések mellé is kell egy-két nagyobb igazolás.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.12. 11:16:15

PCsabi írta:Nem úgy volt, hogy Coutinho nem az a fajta játékos, aki ki fogja kényszeríteni, hogy elengedjék? :mrgreen:
Amíg valamilyen oknál fogva látott rá esélyt, hogy békésen elengedjék, addig nem volt az a fajta :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
BarcaMo
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2017.08.10. 14:39:58

2017.08.12. 11:16:08

Azért Evander Ferreira vagy Luan is hozható. Brazíliában mindig feltűnik valaki vagy az argentin Maxi Romero.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.08.12. 11:13:09

Nem úgy volt, hogy Coutinho nem az a fajta játékos, aki ki fogja kényszeríteni, hogy elengedjék? :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.12. 11:03:00

Leon írta:Nem értem itt ezt a nagy siránkozást, a legtöbben úgy csinálnak mintha a Messi-Neymar-Suarez mindhárom tagja lelépett volna.... :roll:
Lettünk mi pontrekorder bajnokok 2013ban úgy hogy csak egy épkézláb emberünk volt Messi személyében két fogalmatlan kutyaütővel (Alexis-Pedro) az oldalán.
Persze a Bayern darabokra tépett a BL-ben de egy sérült Messivel és nulla csatársorral nem volt meglepő.
Most azért csak itt van a világ legjobb támadóiból kettő. Ha melléjük hoznak még valami középszintű arcot akkor teljesen jól elleszünk. 8)
Részben egyet értenék, de azért Pedrot és Alexis fogalmatlan kutyaütőnek nevezni igen erős. Abban a szezonban tényleg nem nagyon ment nekik, de előtte és utána is bizonyítottak.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2017.08.12. 10:50:10

Nem értem itt ezt a nagy siránkozást, a legtöbben úgy csinálnak mintha a Messi-Neymar-Suarez mindhárom tagja lelépett volna.... :roll:
Lettünk mi pontrekorder bajnokok 2013ban úgy hogy csak egy épkézláb emberünk volt Messi személyében két fogalmatlan kutyaütővel (Alexis-Pedro) az oldalán.
Persze a Bayern darabokra tépett a BL-ben de egy sérült Messivel és nulla csatársorral nem volt meglepő.
Most azért csak itt van a világ legjobb támadóiból kettő. Ha melléjük hoznak még valami középszintű arcot akkor teljesen jól elleszünk. 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.12. 10:45:10

A La Masia pillanatnyilag nem több, mint legenda. A B csapatunk visszajött ugyan a másodosztályba, de alig van köztük tényleges saját nevelés. Tegnap is csak kínservvel nyertek 1:0-ra utolsó előkészületi meccsükön. Ezzel együtt nincs más út, mint figyelni, hogy ki nőhet ki a B-ből, kiket lehet tehetségeket odaigazolni, mit ajánlanak megváltoztatni a juvenilnél. Vagyis a cél jó, de egyhamar csodákra nem számíthatunk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.12. 10:34:50

Stoichkov írta:En vagyok az egyetlen itt aki nem banja ha meglevo jatekosokbol, fiatalokbol epitkezunk es kuzdunk az eredmenyekert inkabb mint megprobaljuk erovel, penze megoldani nagy nevekkel?
Valaki korabban irta, hogy a vegen meg visszacsuszunk az Arsenal szintjere... szamomra ez abszolut nem katasztrofa. Izgalmas, kuzdelmes meccsek, es a divatszurkolok 90%-a lelepne.
Én sem a trófeák és siker miatt lettem és vagyok Barca szurkoló, de azért nem szeretném, ha Arsenal szintre visszaesnénk. Akkor is ugyanúgy szurkolnék a csapatnak, de azért szerintem igenis törekedni kell rá, hogy kihozzuk a maximumot a lehetőségeinkből, jelenleg pedig úgy érzem, még vannak tartalékok a csapatban, kérdés, hogy sikerül-e kihozni belőle.
Amúgy az Arsenal szintjére visszaesés egyáltalán nem reális, még ha nem igazolnánk senkit, ez a csapat még akkor is nagyon erős, minimum top 5 Európában.
Amúgy én sem bánnám, ha nem lennének 100 milliós igazolások, de azt sem, ha mégis. Alapvetően nem helyeslem az ekkora kiadásokat, de Coutinho és Dembelé játékát viszont nagyon szeretem, tehát ha idejönnének erősen túlárazva, azt is elviselném.

Nekem mindegy, végül is mi lesz, az sem bánnám, ha a most meglévő játékosokból építkeznénk, azt sem, ha Seri féle gazdaságosabb igazolások után néznénk, azt sem, ha Coutinho-Dembelé pakk jönne.

Néhány név azért van, kiktől a hideg rázogat: Di Maria, Paulinho, Illaramendi (lejjebb láttam Veb hsz-ben, remélem csak rossz vicc :lol: ) hármastól mindenképp, de Dybalát, Perisicet és Inigo Martinzet sem szeretném itt látni.
De ameddig MESSI itt van, megérdemli hogy minden kupára versenyképes csapatot rakjanak össze, ehez pénz kell, ami nem gond, viszont a minöségi focistak megszerzése annál inkabb..
Ez sem feltétlenül igaz, Zidane pl. sztárigazolások nélkül is tudott világverő csapatot csinálni abból az anyagból, mellyel a Pincér csúnyán bukott. De Contet is említhetném, ő is a béka segge alatt lévő Chelseaből csinált bajnokcsapatot, és nem 100 milliós igazolásokkal.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2017.08.12. 10:34:19

Azt gondolom, azt mindenki érzi, hogy ha 150 millióért hozzuk Dembelét (+jutalék, amivel felmenne 180ig, szinte biztos vagyok benne) már megint magunkból csinálnánk hülyét!?

Még ha 100 millió is lenne az ára, feltenném a kérdést, Neymar biztos, hogy csak a dupláját éri? Nyílván nem....

Gyerekek, ez az egész kezd ilyen 2000-es nyár rémálom storyjába átmenni lassan, amikor sikerült Figo árából elhoznunk Petit meg Overmarsot, a szitu is hasonló, volt egy bomba 3asunk Rivaldo, Kluivert, Figo, amiből elvitték az ékkövet és maradt 2 muskétás, Messi a világ legjobbja, mint szerintem anno Rivaldo, de se Rivaldo nem lett és Messi se lesz már fiatalabb.

ROSSZ KEZEKBEN VAN A CSAPAT!!!!

Ennél a Coutinho storynál 1000x többe nézem ha SR-t elkezdjük erőltetni, mint anno Xavi-t, ez is milyen példa lenne már, az akadémiának? Ugyanaz a fejetlenség kezd itt kialakulni, mint anno Madridban, össze-vissza való kapkodás, felesleges pénzkidobás, ami kilátásban van, remélem vki behúzza a féket.... #-o :shock: :cry:
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.12. 10:33:00

Cestus írta:Coutinhora és Dembélére most kellene lecsapni a hétvégén, amíg ilyen erősen lázadnak. Visszautasíthatatlan ajánlatot kell tenni a két klubnak.
:) Már vagy két hete biztosan próbálkozunk. Visszautasíthatatlan ajánlat. Mindkettőért, ha igazak az összegek a top3 igazolásnál járunk. MI ez ha nem visszautasíthatatlan.

Amúgy előbb ki kellene találni a játékrendszert és oda hozni játékosokat, mert Dembelét pl láttam már játszani, de neki is a sebessége többek között az erőssége. Ebbe az elől passzolgatós játékba, pedig nem sok használ fogjuk venni. Viszont ha széleken megfutattnánk az ellenfeleket, akkor van értelme.
A liverpooli-t nem láttam játszani róla nincs vélemény. De az biztos, hogy Bale nagyobb sztár volt nála, mert róla akkoriban sokat hallottam, pedig nem nézek angol focit.

Vagyis Dembele sztárjátékos alkat, csak azért venném meg, de hogy illik-e ebbe a semilyense játékunkba, amit tavaly nyomtunk, abban nem vagyok biztos.

Átalakult a foci, gyorsabban játszanak, több erő kell és egységes csapatmunka, már a görögök is megmutatták 2004-ben. És ehhez nem sztárjátékosok kellenek, hanem masszív atléták. Izmos magas, gyors, erős néger fiuk elsősorban.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2017.08.12. 10:28:54

Állítom hogy a juventussal hamarabb megegyeztünk volna Dybala ügyében, mint most dembele ügyében a dortmunddal. :?
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2017.08.12. 10:27:04

Cestus írta:Coutinhora és Dembélére most kellene lecsapni a hétvégén, amíg ilyen erősen lázadnak. Visszautasíthatatlan ajánlatot kell tenni a két klubnak.
Az kb masfel Neymar lenne. :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.12. 10:23:00

Coutinhora és Dembélére most kellene lecsapni a hétvégén, amíg ilyen erősen lázadnak. Visszautasíthatatlan ajánlatot kell tenni a két klubnak.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.08.12. 10:18:59

Stoichkov írta:En vagyok az egyetlen itt aki nem banja ha meglevo jatekosokbol, fiatalokbol epitkezunk es kuzdunk az eredmenyekert inkabb mint megprobaljuk erovel, penze megoldani nagy nevekkel?
Valaki korabban irta, hogy a vegen meg visszacsuszunk az Arsenal szintjere... szamomra ez abszolut nem katasztrofa. Izgalmas, kuzdelmes meccsek, es a divatszurkolok 90%-a lelepne.
Nem leszünk mindig toppon ezt lehet fogadni, es nem kellennek mindig sztárok ez is ok..
De ameddig MESSI itt van, megérdemli hogy minden kupára versenyképes csapatot rakjanak össze, ehez pénz kell, ami nem gond, viszont a minöségi focistak megszerzése annál inkabb..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.12. 10:15:33

tromort mutatott egy jó linket, ott most ezek a hírek pörögnek. a forrás a legtöbb esetben sport, mundo, goal, bein sport

- paulináért tettünk egy 3. ajánlatot, azt is visszadobták
- sampert szeretnék megint kölcsönadni (továbbra is tartom, hogy vkit, még ha egy tölteléket is, de hoznak a kp-ra)
- munir ára már csak 15 millió, de ezt sem akarja kifizetni egyik érdeklődő sem, mind sokallják
- inigo martinezről továbbra sem tettünk le, a soci sportigazgatója is megerősítette, hogy még mindig van kontakt a két klub között. állítólag illaramendi neve is szóba került.
- mahrezt beajánlotta a managere, de nekünk nem kell.
- coutinho úgy érzi mindig normálisan viselkedett a poollal és marhára nem érti, hogy miért nem akarják elengedni. ha minden igaz ő is sztrájkba kezd mint dembele, ma nem fog játszani.
- állítólag van egy lista arra az esetre, ha dembele nem jön, di maria elég előkelő helyen szerepel rajta.
- dembele továbbra is nagyon akar jönni, a legújabb ajánlatunk 100 milla fix + 20 milla 30 gól után + bizonyos számú pályára lépés esetén még 20 milla
- eriksen nem eladó
- perisic is alternatíva
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2017.08.12. 10:21:59-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2017.08.12. 10:14:49

Stoichkov írta:En vagyok az egyetlen itt aki nem banja ha meglevo jatekosokbol, fiatalokbol epitkezunk es kuzdunk az eredmenyekert inkabb mint megprobaljuk erovel, penze megoldani nagy nevekkel?
Valaki korabban irta, hogy a vegen meg visszacsuszunk az Arsenal szintjere... szamomra ez abszolut nem katasztrofa. Izgalmas, kuzdelmes meccsek, es a divatszurkolok 90%-a lelepne.
Ez szép és jó lenne, de akkor ne hozzunk már Gomes, Packo és Arda féléket... Adjuk oda saját fiataljainknak ezeket a játékperceket..
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2017.08.12. 10:08:42

En vagyok az egyetlen itt aki nem banja ha meglevo jatekosokbol, fiatalokbol epitkezunk es kuzdunk az eredmenyekert inkabb mint megprobaljuk erovel, penze megoldani nagy nevekkel?
Valaki korabban irta, hogy a vegen meg visszacsuszunk az Arsenal szintjere... szamomra ez abszolut nem katasztrofa. Izgalmas, kuzdelmes meccsek, es a divatszurkolok 90%-a lelepne.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2017.08.12. 09:56:57

Coutinho doesn't want to play for Liverpool again. No going back. Relationship w/ coach not great. LFC still in strong position. [@SkyKaveh]
Ez már kezd távol állni a békés körülményektől.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.12. 09:37:09

LG írta:
pep71 írta:Ezt a Seri-t figyelik a Barca a megfigyelői vagy sportigazgatója vagy csak bedobta valamelyik újságíró? neki legalább normális kivásárlási ára van..talán őt le is tudná igazolni ez a vezetőség :D :D
Korábban jöttek róla hírek, tehát úgy gondolom, vmilyen szinten képben van, és talán a Coutinho ügy lezárásával valós célpont is lehet. Én nem nagyon ismerem, de miután még Xavi is elismerően nyilatkozik róla, azt gondolom egy próbát simán megérne, főleg, hogy a mai árak és a jelenlegi anyagi helyzetünk függvényében szinte azt mondom kis pénzért elhozható.
Jelenleg ott tartunk a Seri-ügyben, hogy szóltunk neki, hogy várja meg az ajánlatunkat (egyébként is ezt teszi :D). A srác visszautasított pár hónapja egy megkeresést az AS Romától, mivel inkább itt játszana.

A Nice állítólag szeretné lejátszani a következő párharcukat a BL-selejtezőben a Napoli ellen. Utána foglalkoznának a Seri átigazolásával.

Egyébként olyan hír is volt régebben, hogy már nem adnának el több embert a csapatból, mert már kellően lerabolták őket. De azért Roberték egy Nice-t csak zsebre tudnak vágni :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.12. 09:07:17

pep71 írta:Ezt a Seri-t figyelik a Barca a megfigyelői vagy sportigazgatója vagy csak bedobta valamelyik újságíró? neki legalább normális kivásárlási ára van..talán őt le is tudná igazolni ez a vezetőség :D :D
Korábban jöttek róla hírek, tehát úgy gondolom, vmilyen szinten képben van, és talán a Coutinho ügy lezárásával valós célpont is lehet. Én nem nagyon ismerem, de miután még Xavi is elismerően nyilatkozik róla, azt gondolom egy próbát simán megérne, főleg, hogy a mai árak és a jelenlegi anyagi helyzetünk függvényében szinte azt mondom kis pénzért elhozható.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.12. 09:04:17

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... barca.html" target="_blank Ő még bízik abban hogy hozzánk tud igazolni.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.12. 08:52:18

Ezt a Seri-t figyelik a Barca a megfigyelői vagy sportigazgatója vagy csak bedobta valamelyik újságíró? neki legalább normális kivásárlási ára van..talán őt le is tudná igazolni ez a vezetőség :D :D
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.12. 08:35:02

MQuCsabi írta:Plusz ugye aláirták a szerződésüket nem olyan régen jelenlegi csapataikkal..
Az a legkevesebb,itt az ár a lényeg sajnos.
Válasz küldése