Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6626
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.15. 06:59:00

mobile írta: Azt sem értem hogy volt itt valaki aki azon nevetett hogy biztos előretervezgeti hogy ha majd gólt lő akkor mit meg hogy.. igen ez lehet. De amikor Abidal győztes gólt szerzett a rákból való felépülése után a Bernbaeuban, és Alvessel elkezdtek gépfegyverezni, akkor az nem volt előre lebeszélve? Az spontán jött? Nektek az is tetszett, nekünk nem.
Nektek tetszett a márciusi, és számtalan felhasználó sig vagy avatar vagy userbar képe azóta is. Cr hasonlít csainált egy kicsit megspékelve és máris egy önelégült majom. Azért ez durván kettősmérce.
Szerintem van különbség aközött, hogy valaki egyedül betervezi a saját gólörömét, meg aközött, hogy a csapattársaival bohóckodik egyet.
Az első nekem szomorúnak tűnik, ahogy CR ennyire akarja hogy körülötte forogjon a világ (combmutogatás, hajmutogatás, közönségnek mutogatás stb), ugyanakkor ezt is lehet máshogy csinálni, pl. ahogy Messi megemlékezik a nagymamájáról. Ez nem hinném, hogy kettős mérce.

A csapatos baromkodás meg szerintem teljesen normális, egész nap együtt edzenek, biztos jönnek spontán hülyeségek (főleg Alvest nem kell bemutatni), ezek szerintem nincsenek úgy "bekészítve", mint az egyéniek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.15. 00:17:17

Nem épp a tegnapi gólörömmel volt baj, ez csak egy a sok közül... :)

Szerintem szánalmas volt például a combmutogatós gólöröm is, nekem ettől nem dagadna a májam. :D Calmázásról nem is beszélve, ahhoz képest még ez a SI nem is olyan gáz. :mrgreen:
De ízlések és pofonok ezek szerint. :)

Vagy képzeljétek el, hogy a következő meccsen Messi gólt lő, aztán benyomja a SI-s gólörömöt. :lol: Mi lenne a vélemény.
mobile
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.04.14. 09:16:41

2017.08.15. 00:07:25

Csak pár sort írnék a tegnapi Cr-es szituációhoz, sokan itt majmozzátok, meg nullázzátok. Még olyan is megszólja a gólörömét, akinek Messi ugyanilyen gólöröme az avatar képe. Ezt én nem is értem, emberek mind a ketten, valószínűleg itt senki sem tudja hogy milyen katarzis egy el clásicon gólt lőni, ilyen nagy gólt mint most Ronaldoé, vagy egy olyan fontosat mint Messié tavasszal. Ráadásul mindkettő a végjátékban történt, az ellenfél stadionjában, szerintem valahol mind a kettő érthető.
Azt sem értem hogy volt itt valaki aki azon nevetett hogy biztos előretervezgeti hogy ha majd gólt lő akkor mit meg hogy.. igen ez lehet. De amikor Abidal győztes gólt szerzett a rákból való felépülése után a Bernbaeuban, és Alvessel elkezdtek gépfegyverezni, akkor az nem volt előre lebeszélve? Az spontán jött? Nektek az is tetszett, nekünk nem.
Nektek tetszett a márciusi, és számtalan felhasználó sig vagy avatar vagy userbar képe azóta is. Cr hasonlít csainált egy kicsit megspékelve és máris egy önelégült majom. Azért ez durván kettősmérce.
A kiállítást nem értem egy ilyen meccsen, nem ér pirosat vagyis második sárgát egy ilyen eset. Főleg hogy nem volt rájátszás (mint mondjuk Suareznél, hogy még 3 bukfenc, meg kiabálás, meg lent maradás) elesett, feltette a kezét, kiabált egyet és ennyi. Mutatta volna a bíró hogy nem-nem és a játék mehet tovább. És akkor lehet az utolsó 10percben, nem mennek egymások a játékosok még vagy kétszer. Az is elég vicces hogy Marcelo meg talán Umtit és Busqeuts ott kakaskodnak a ti 11 pontotoknál és a játékot meg se szakítja hogy rendet tegyen, inkább elfordul.. Ez a játékvezető nagyon nem volt felnőve a feladathoz.
Ja ées az előzővel nem Suarezt akarom bántani, volt kontakt, és eladta az esetet hogy valószínűleg Ronaldo vagy Bale vagy Benzema is tette volna. Csak ha az egyik oldalt valami tizi, akkor a másik oldalt egy hasonlóért nem adok műesésért lapot. Főleg hogy full sprintben egy Umtiti felépítésű pali dolgozik rajta, tolja, löki lefele.. Meg amúgy is már azzal hogy kinyújtva érte el a labdát már ott elvesztette picit az egyensúlyát és akkor még jött Umtiti is..
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.14. 23:24:08

miro. írta:A sok okosnak aki azt mondja hogy egy átlag lett,meg top10-be se fér be stb.
Tessék,lehet vakarni a fejet.
Lehet itt magyarázni hogy nem jó mezőnyben,meg Neymar mennyivel ügyesebb ,meg hogy már Suarez is stb-stb..De ennyi,egy villanás,és eldöntötte a meccset,majd ugráljon más a labda fölött 50x.
A másik hogy hol csinálod meg ha nem a Nou Campba egy óriási gól után.. :D
Biztosan ez az oka. A nyakamat rá, hogy Ronaldo olvassa az eurobarcát, sőt be is van regelve (mitöbb, neki is Paulinhos avatárja van :D). Előre kitervelte ez a mastermind, hogy majd duzzadó homlokeres feszítős üvöltős (Messi után pedig mezmutogatós) gólörömmel hallgattatja el az itteni foteldrukkereket.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.14. 23:11:36

S.Agüero írta: Hidd el, hogy nem. :) Nekem legalábbis. Sokkal szimpatikusabb a visszafogottabb gólöröm, persze néha nem tudja visszafogni magát az ember, de CR az egoizmusa miatt csinálja ezeket a gólörömöket, és nem azért, mert nem tudja visszafogni magát. Otthon biztos, hogy elképzelte, amikor gólt lő, hogy fog neki örülni. :lol:
:mrgreen: :mrgreen:



Szerintem meg nagyon jó hogy ezt csinálja.
A sok okosnak aki azt mondja hogy egy átlag lett,meg top10-be se fér be stb.
Tessék,lehet vakarni a fejet.
Lehet itt magyarázni hogy nem jó mezőnyben,meg Neymar mennyivel ügyesebb ,meg hogy már Suarez is stb-stb..De ennyi,egy villanás,és eldöntötte a meccset,majd ugráljon más a labda fölött 50x.
A másik hogy hol csinálod meg ha nem a Nou Campba egy óriási gól után.. :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.14. 22:58:28

Nem tudtam nézni a meccset, de Ronci hisztije megint mi volt, meg az a feszítés? :D
Mint egy 80 IQ-val rendelkező majom, aki ráadásul még mindig súlyos kisebbségi komplexusban szenved.
Hiába vert 1 szép gólt, mindig is nulla marad a szememben.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.14. 20:51:49

Hidd el duzzadna a májad ilyenkor neked is.
Hidd el, hogy nem. :) Nekem legalábbis. Sokkal szimpatikusabb a visszafogottabb gólöröm, persze néha nem tudja visszafogni magát az ember, de CR az egoizmusa miatt csinálja ezeket a gólörömöket, és nem azért, mert nem tudja visszafogni magát. Otthon biztos, hogy elképzelte, ha gólt lő, hogy fog neki örülni. :lol:
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.14. 20:33:03

zknym írta:az a baj, hogy CR nem tud szépen örülni a góljainak, mindegyik visszataszítóan nagyképű és irritáló [-X
:D
Mert nem a te csapatodban játszik.
Hidd el duzzadna a májad ilyenkor neked is.
Motaro írta: Megnézném, ha majd nem mindig jól pattan a laszti, mi lesz.
Jön Sergio Ramos. :!: :!: :!: :mrgreen: 8)
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.08.14. 20:13:59

Kicsit off:

Palesz esetleg ha az idodbe belefer akkor a Real jateksoairol es a csapatjatekrol is irnal par sort? :)

Ha nem ersz ra akkor termesetesen hagyd csak figyelmen kivul ezt a hsz-t.
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.08.14. 20:05:22

ultrasur írta:
Nem, az elfogultság az más tészta, majd kinövöd. :)
Például sérülések, akár rossz bírói ítéletek, vagy valami váratlan mentális mélypont a csapatnál.
Aham, ez a kinövöd erőltetettre sikerült, de sebaj. Megnézném, ha majd nem mindig jól pattan a laszti, mi lesz.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.08.14. 19:40:31

zknym írta:az a baj, hogy CR nem tud szépen örülni a góljainak, mindegyik visszataszítóan nagyképű és irritáló [-X
Ennek most mi köze van bármihez is? Szerintem is nevetséges, ahogy feszít meg pózol, de vicc kategória, hogy mezlevételért repül azonnal a sárga. Eleve áll a játék, szerintem a kutyát nem érdekli, hogy éppen hogy örül egy játékos a góljának.
A színészkedést tényleg sokkal szigorúbban kéne szankcionálni. Veb-el abban egyetértek, hogy sok szituációnál nehéz megítélni, de ha röpködnek a bűntetések, akkor ez hosszútávon minimalizálódni fog, mert kevesen kockáztatnának (akár egy utólagos) eltíltást.
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.14. 16:28:28

az a baj, hogy CR nem tud szépen örülni a góljainak, mindegyik visszataszítóan nagyképű és irritáló [-X
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.14. 16:13:45

de most ez a tegnapi is, lehet műesés volt lehet nem. umtiti azért dolgozta, lehet elvesztette egy picit az egyensúlyát és inkább esett, minthogy megpróbáljon tovább menni. az essetek feléről lehetetlen eldönteni h műesés e vagy sem.

én inkább a mezlevételért adott sárgákat törölném el. ha egy focista gólt lő had örüljön már...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.14. 16:02:22

miro. írta:Eltorolnem.
Ezert egy ilyen meccsen MASODIK sargat ne adjon.
Szerintem ilyen nincs hogy, ilyen vagy olyan meccs.
A jelnkor futballjában ez nem ért pirosat, ami szomrú, mert én is kamunak tartom így, de ha azt mondanák amit az angolok hogy. rászállunk a műesésekre. Akkor nem mert, akkor egy sima precedens lenne, és királyság az egész szitu.

Ha rajtam múlna ez ezerszer szigorúbb lenne. Műesés sárga, mez levétel értelemszerűen sárga. Nem függjön egy bírói döntés attól, hogy "dehát ez egy nagy meccse, majd kiállítom az Eibar ellen 4-0-ás állásnál" -ez is röhejes volna.

Rögbit aki néz vagy követi, azt is bevezetném. A csk az egyetlen aki beszélhet a bíróhoz, bárki más hozzászól sárga (ott ugye ráadásul az 10 perc pihenő). Eszébe sem jut egy játékosnak bármit mondani a sporinak. És működik.

Sokan soha nem vallanák be maguknak, de szerintem azért nem csinálják mert a szurkolók élvezik. Fokozza a drámát, a színházat, és vannak olyanok is mint én akik erőszakkal eltörölnék ezt a viselkedést a pályáról .
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.08.14. 15:47:30

A piros totálisan jogtalan és nevetséges, de a bírót nem lehet meglökni. Az azért kapott 4 meccs meg jogos.
Amúgy meg nem érdekel, felőlem 10 meccset is kaphatna tök jogtalanul.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2017.08.14. 15:46:44

A lökés akkor is megtörtént, szóval max a piros miatti eltiltást törölhetnék el.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.08.14. 15:44:27

MQuCsabi írta:Azt hallottam, kamu kiállítás volt, hogy kapott 5 meccset? nem láttam az incidenst.
1 meccs a piros, 4 a játékvezető lökése miatt elvileg.
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.14. 15:39:47

Eltorolnem.
Ezert egy ilyen meccsen MASODIK sargat ne adjon.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 15:39:17

Azt hallottam, kamu kiállítás volt, hogy kapott 5 meccset? nem láttam az incidenst.
Kép
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.14. 15:37:35

Ez ellen még fellebbezhetnek nem? Ha igen, akkor úgyis módosítják, kb 1 meccsre.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.08.14. 15:33:19

cr 5 meccset kapott.

Deportivo-Madrid
Madrid-Valencia
Madrid-Levante
R.Sociedad-Madrid

+visszavágót hagyja ki.
Kép
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2017.08.13. 17:37:55

Motaro írta:
ultrasur írta: Egy jó Messivel és egy peches Real szezonnal ez még tripla is simán lehet.
Peches alatt azt kell érteni, hogy nem minden úgy pattan a végén, meg a bírók nem teljesen vakok lesznek, ahogy az előző szezonban?
Nem, az elfogultság az más tészta, majd kinövöd. :)
Például sérülések, akár rossz bírói ítéletek, vagy valami váratlan mentális mélypont a csapatnál.
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.08.13. 17:23:07

ultrasur írta: Egy jó Messivel és egy peches Real szezonnal ez még tripla is simán lehet.
Peches alatt azt kell érteni, hogy nem minden úgy pattan a végén, meg a bírók nem teljesen vakok lesznek, ahogy az előző szezonban?
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2017.08.13. 16:17:23

LG írta:
Estére a tippem: nyerünk kettővel. Alapvetően úgy gondolom, hogy a Real jelenleg a világ legjobb csapata, de mint lejjebb írtam, kicsit fáradtak és jóllakottak lehetnek a sikerek után, mi meg majd valószínűleg nagyon meg akarjuk mutatni, és ez elég lehet. Visszavágón meg hozunk egy x-et, vagy kikapunk 1 góllal, de szerintem behúzzuk a Szuperkupát. Aztán elhisszük, hogy nagyon jók vagyunk, lendületesen kezdjük ennek megfelelően a bajnokságot, aztán szépen lassan visszaesünk, tavasszal pedig már világos lesz, hogy megint kevesek vagyunk. Kb. ezt a forgatókönyvet jósolom a szezonra.
Fáradtak és valóban jóllakottak is vagyunk, ezért örülök, hogy theo és kova fog játszani, akikre ez nem igaz és hajtani fognak rendesen. Amin múlhat a részünkről, hogy a -2 ember B és B hozza a szokásosat, vagy megmutatják miért is kezdők még egyenlőre.

Szerintem nálatok egyáltalán nem olyan drámai a helyzet középtávon, a kezdő erős, Dembele úgy is jön, Paulinho hasznos lesz egy hosszú szezon során, és a padotok is hosszabb, mint tavaly.
Egy jó Messivel és egy peches Real szezonnal ez még tripla is simán lehet.

Szerintem a fos cunami nálatok akkor fog bekövetkezni, amikor Messi és Ini végleg beoffolja a bulit, és ahogy Puyolt, Xavit szerintem őket is lehetetlen lesz ugyanazon a szinten pótolni.

Ebből az aspektusból gondolom drámának a részetekről azt, hogy az akkori talán világ legjobb csatára nem nálatok, hanem Párizsban, vagy akár nálunk fogja rúgni a bőrt.

A mai tippem egy gól gazdag mérkőzés, 2:1.től, a 2:4-ig bármi lehet.
tothnandor1
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.12.25. 12:35:37

2017.08.13. 15:25:14

Hol nézhetném meg online a mai meccset?
Válasz küldése