Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2017.08.15. 19:39:41


Igaz, elismerem, hogy nem jó vezető, hiszen nincs tapasztalata ebben. Nem oly rég még Khal Drogo szexjátéka volt :mrgreen: Szerencséje van, hogy van pár segítője, hogy ne bénázza el ezt az egészet. Bár mondjuk ellent mondott Tyrion javaslatának, hogy ne végezze ki apa és fiát. Figyelmeztető jel, lehet hogy lesz még ilyen. El fog követni valamilyen banális hibát Tyrion ellenzése ellenére.

Nekem abszolút top favorit karakter a Jon.

Amúgy érezhetően ez az évad másmilyen mint az eddigi, mivel nem a Martin tollából van, hanem a készítők ötletelték ki az egészet. Ami számomra okés a dolog, végre van valami, alakulgat a dolog.
KépKép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.08.15. 19:30:27

Deus írta:GoT

Na meg is vagyok.

Hűű, tényleg nagyon tetszik az évad. Kíváncsi leszek, hogy ennyien hogy fognak elfogni egy holtat. Mert a holtak seregben mozognak, szóval nem lesz könnyű. Biztos vagyok benne, hogy pár ember el fog hullani. Véreb, Jon, Mormont, stb... Jó kis csapat alakult ki 8) talán lesz elterelés, meg ilyen hasonló trükkök.

Ám, még mindig nem értem, hogy mi volt az a kis papirusz tekercs, amit a Kisujj elolvastatta Aryával. Mit akarhatott elültetni Arya fejébe?

Visszább olvastam, egészen odáig, hogy ki kit szúrná... :mrgreen: Nekem mindegy, csak Sansa, Arya meg a lovag nő ne... :lol: Látom jó páran nem bírjátok Daenerys -t, ami nekem fura. Részemről rendben van a csaj.

Cersei meg omg... Annyira idegesítő nőszemély. Valaki murdelje már le. Jah, és jön egy gyerek...

Szerintem pedig nem jön semmiféle gyerek, csak Cersei így már 100 %, hogy magához láncolja ezt a szerencsétlent.

Daeneris minden, csak nem jó vezető. Oké ez a sárkányos húzás állati volt, de ha nincs ott Havas Jánosunk, valószínűleg nem így dönt. Ráadásul miért is csípik egymást? Ne már. Meg mi ez a folyamatos behódolás? Ebből már csináltak is meme-t.

A csapat tényleg kegyetlen, John, Mormont meg a Véber meg a vöröske élje túl (akarok látni vele egy szexjelenetet :mrgreen: :lol: ), a többi meghalhat, bár az a baj, hogy 7-ből tuti, hogy háromnál több fog meghalni.

Sansa meg továbbra is meseszép kis vörhenyeske.
Eric szavait idézvén: "Kéz a kézben együtt élhet, vörös vagy sárga legyen kééék, fekete fehér barna és vörös, ne öljük egymást ez a céééél." :mrgreen:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2017.08.15. 18:51:26

GoT

Na meg is vagyok.

Hűű, tényleg nagyon tetszik az évad. Kíváncsi leszek, hogy ennyien hogy fognak elfogni egy holtat. Mert a holtak seregben mozognak, szóval nem lesz könnyű. Biztos vagyok benne, hogy pár ember el fog hullani. Véreb, Jon, Mormont, stb... Jó kis csapat alakult ki 8) talán lesz elterelés, meg ilyen hasonló trükkök.

Ám, még mindig nem értem, hogy mi volt az a kis papirusz tekercs, amit a Kisujj elolvastatta Aryával. Mit akarhatott elültetni Arya fejébe?

Visszább olvastam, egészen odáig, hogy ki kit szúrná... :mrgreen: Nekem mindegy, csak Sansa, Arya meg a lovag nő ne... :lol: Látom jó páran nem bírjátok Daenerys -t, ami nekem fura. Részemről rendben van a csaj.

Cersei meg omg... Annyira idegesítő nőszemély. Valaki murdelje már le. Jah, és jön egy gyerek...
Hopp ezt nézzétek meg, egy érdekes elmélet (de mintha volt már korábban is elmélet erről, de ez csak tovább erősíti):
https://www.facebook.com/cambioconnect/ ... 876208031/" target="_blank
KépKép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.08.15. 18:48:34

Deus írta:GoT

Gyááááá

Épp a rész közepénél tartok, lenyomtam a pause gombot és egyből jöttem ide:

Óriási, ahogy Daenerys oda van Jonért :D
Mikor Jon mondja, hogy átmegy a falon túlra elhozni a egy holtat (Mormonttal), látszott Daenerys -en, hogy nem volt elragadtatva tőle, és mondja hogy nem adott rá engedélyt hogy elmenjen. 8)

If you know what i mean :mrgreen: Előbb Jonnak meg kell fektetni Daenerys -t aztán mehet, lol. :twisted: :twisted:

Annyira tudtam, hogy előbb utóbb egymásra fognak találni a sorozatban valahogy.

De Jon annyira impotens, hogy nem esik le neki, hogy Daenerys oda van érte :mrgreen: Majd leesik neki.

Megyek is vissza nézni tovább. Majd írok még.

Majd amikor jön a zabi gyerekük :lol:

Nekem egy dolog nagyon fura ebben a sorozatban, kis kötözködés muszáj: honnan a fenéből jönnek ezek a Mások? John már 100-szor végigment a földön, ezek meg csak jönnek és jönnek és jönnek. Nektek ez nem tűnt fel?
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2017.08.15. 18:05:01

GoT

Gyááááá

Épp a rész közepénél tartok, lenyomtam a pause gombot és egyből jöttem ide:

Óriási, ahogy Daenerys oda van Jonért :D
Mikor Jon mondja, hogy átmegy a falon túlra elhozni a egy holtat (Mormonttal), látszott Daenerys -en, hogy nem volt elragadtatva tőle, és mondja hogy nem adott rá engedélyt hogy elmenjen. 8)

If you know what i mean :mrgreen: Előbb Jonnak meg kell fektetni Daenerys -t aztán mehet, lol. :twisted: :twisted:

Annyira tudtam, hogy előbb utóbb egymásra fognak találni a sorozatban valahogy.

De Jon annyira impotens, hogy nem esik le neki, hogy Daenerys oda van érte :mrgreen: Majd leesik neki.

Majd írok még, ha befejeztem.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2017.08.15. 18:50:18-kor.
KépKép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.08.14. 20:13:08

GoT

Azért ez a Westeros Rogue One eléggé karcolt. 8)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2017.08.09. 13:30:19

A Mad men nagyon jó sorozat :) Most kezdtem el nézni. Nagyon bejön a hangulata, pazar elegancia jellemzi. Érdemes elkezdeni szvsz.
"And my heart will leave you never."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.08.08. 23:46:01

balinteer írta:GoT:

Jaime meghalt a vízben most vagy életben marad?

Idétlen halál lenne egy ilyen fontos karakternek. Majd Tyrion vagy Havas János ledöfi vagy egy Más, vagy Arya, ajj mit tudom én :D
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.08. 23:41:33

balinteer írta:GoT:

Jaime meghalt a vízben most vagy életben marad?

Életben marad.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.08.08. 23:39:14

GoT:

Jaime meghalt a vízben most vagy életben marad?
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.08.05. 13:29:40

Van végre angol felirat.
https://www.opensubtitles.org/hu/subtit ... -of-war-en" target="_blank


Magyar felirat meg rendesen a menetrend szerint jön hétfőn, nemrég írták ki a srácok.



Szerk: Elkezdtem nézni az angol feliratot, erre baszki más nyelv feliratából fordították le angolra és full nem az van írva, amit mondanak, hanem totál más szavakkal...
Zsenik...
Megakartam nagyon nézni, de már lassan hagyom a fenébe, ha egy értelemes angol felirat nincs, ami eléggé nevetséges....
Van már olasz, francia, brazil, arab, de angol az nuku.. :lol:
madridista
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.05. 11:56:09

Kérdésekre válaszolva, online néztem 480p-ben, felirat nélkül.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.05. 11:43:39

GoT első részéhez még: Óriásit röhögtem ed Sheeran jelenetén :D
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.08.05. 02:41:23

palesz77 írta:Új trónok harca kint a neten. Gyerekek, ez a rész.. Na ezt odatették rendesen szerintem. :D
Angol felirat van valahol? Azzal megnézném még most, de sehol sincs, mert már mintha leszedték volna.
madridista
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.05. 00:53:40

palesz77 írta:Új trónok harca kint a neten. Gyerekek, ez a rész.. Na ezt odatették rendesen szerintem. :D
Kint van rendes minőségben is?

Azért nem jó hogy kikerült, mert ha most nézi meg az ember, akkor még tovább kell várni a következő részre... :lol:
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2017.08.04. 23:58:31

palesz77 írta:Új trónok harca kint a neten. Gyerekek, ez a rész.. Na ezt odatették rendesen szerintem. :D
Na ez nagyon kellett most nekem (még csak jön le). Eleinte amúgy szkeptikus voltam a sorozattal mert túl népszerű volt és talán a második évad felénél be is szüneteltem, nem tudtam ráhangolódni. Aztán elkezdtem újra... Minden idők legjobb sorozata számomra eddig, pedig láttam nagy produkciókat, Prison Break, Breaking Bad, The Wire, True Detective, stb. Egyszerűen olyan szinten ragadt magával a világa, amit eddig csak a Star Wars tudott elérni nálam. Na de ennyit a nyálról, remélem, jól lesz befejezve a történet, ha valami, ez a sztori megérdemelné. Kicsit kevésnek tűnik a hátralévő a sztori függvényében, bízom benne, hogy nem lesz összecsapva a vége.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.04. 21:53:11

Új trónok harca kint a neten. Gyerekek, ez a rész.. Na ezt odatették rendesen szerintem. :D
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.08.03. 16:22:19

Angie Tribeca
Már többször láttam, hogy reklámozzák a CC-on, de nem csíptem el egy részt sem, ezért most inkább kikölcsönöztem.
Csak a piloton vagyok túl, de az baromira tetszett. Igazi ömlesztett baromság. Persze van benne gyenge vagy éppen kiszámítható poén, de ha belegondolok hogy hányszor nevettem egy jót 21 perc alatt, akkor csak ajánlani tudom...
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.08.01. 23:25:28

ferninho írta:Off
Messias2 írta:
Ferni, az 1. spoilert inkább ne nyisd meg. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hogy kapnád be... :lol:
Rossz napom volt előtte nagyon, ez is közrejátszott, hogy ennyire felhúzott a dolog odaát és tény túlszaladt a dolog nálam, ez nem kérdés, elismerem, de nem a teóriákkal van a bajom, azokat szívesen olvasom, hanem, hogy kiszivárgott minden, a teljes évad és az emberünk elolvasta ezt és kajak leírta telibe, miközben kiderült, hogy elég pontosak azok a dolgok, amik kijöttek az egész évadról.
És pont egy olyan dolgot, ami a sorozat egyik legfontosabb dolga és rakat teória megy róla.

Ja amúgy, hogy hozzászóljak, nagyon adta a rész. :mrgreen:
Ha nagyon szépen megkérlek, leirod, hogy mik voltak azok a teóriák, amik a túloldalon elszabadultak? Engem nagyon lázba hoznak az ilyesmik, de sajnos nem találok sehol se ilyet :( Akár pm-be is jöhet, köszi.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.08.01. 21:59:17

1. Sansa (az az arc,mmmm)
2. Missandrei
3. Daeneris

Igazából instán hármójukat követem, ajánlom őket nektek is.

Sansát megértem, hogy soknak nem tetszik, én kb megállítom a sorozatot mikor őt mutatják, olyan dög (nekem).
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.08.01. 17:52:08

nálam:
1. Ros (brutál különleges arca van sztem)
2. Margarey
3. Talisa

ha csak élők játszanak, akkor Cersei, Melisandre, Dany a sorrend
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.01. 17:43:12

bowlinggolyo írta:

Nálam kicsit másképpen néz ki, ha holtakat is belveszünk
1. Ygritte
2. Sansa
3. Dorni élő csajszi
(Ha a holtak nem jétszanak, akkor Missandei jön a sorban)
Érdekes egyébként, hogy Sansat mennyien tartják szépnek. Nálam kb. a csúnyácska kategória.
Mondjuk nekem nagyon nem jönnek be a vörheny csajszik.
Ahogy listámból is kiderült inkább a déli gárékat részesítem előnyben. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.08.01. 17:37:18

Off
Messias2 írta:
Ferni, az 1. spoilert inkább ne nyisd meg. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hogy kapnád be... :lol:
Rossz napom volt előtte nagyon, ez is közrejátszott, hogy ennyire felhúzott a dolog odaát és tény túlszaladt a dolog nálam, ez nem kérdés, elismerem, de nem a teóriákkal van a bajom, azokat szívesen olvasom, hanem, hogy kiszivárgott minden, a teljes évad és az emberünk elolvasta ezt és kajak leírta telibe, miközben kiderült, hogy elég pontosak azok a dolgok, amik kijöttek az egész évadról.
És pont egy olyan dolgot, ami a sorozat egyik legfontosabb dolga és rakat teória megy róla.

Ja amúgy, hogy hozzászóljak, nagyon adta a rész. :mrgreen:
madridista
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2017.08.01. 17:31:20

palesz77 írta:
Messias2 írta:Ti kit szúrnátok a sorozatból? :mrgreen:

Nálam: 1. Missandei
2. A dorni nő egyetlen élő lánya
3. Cersei

Már az se él sokáig.. :lol:

Én Dannyt.. Hátba.. Egy bökővel.. :mrgreen:

Missandei amúgy mindenkinek top 3-ba került a múlthéten szerintem.. :D Nekem még a vörös papnő is bejön amúgy, Cersei helyett nekem ő van ott. Pedig nem olyan extra a nő, mégis.. :D Vipera csaj meg nálam is odafér jelenleg még addig a 10 percig amíg él. :D

Most azon agyalok, hogy más ki van főbb szereplő, aki beférhetne? Meghalt minden jó nő kb, van még Sansa, de ő is olyan szinten irritál már, hogy nem is örülök ha kamera elé kerül. Más meg nincs is szerintem, Bran kísérője van még, de ő fiúnak van öltöztetve folyton, maradék meg aki beugrik az Arya és Jeanne d'Arc a női főbb szereplők közül. :-k

Nálam kicsit másképpen néz ki, ha holtakat is belveszünk
1. Ygritte
2. Sansa
3. Dorni élő csajszi
(Ha a holtak nem jétszanak, akkor Missandei jön a sorban)
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.08.01. 16:49:25

csababarca írta:Akkor ennyi erővel Cersei sem csinált semmit, mert nem ő gyártotta a futótüzet, nem ő robbantotta fel, nem ő fogta el a kígyókat, stb...ilyen alapon rá is lehet sütni ezt.

Mindegy, szubjektív dolog ez.

Hát azért azt is ki kellett találni, mint Casterly Rock kiürítését katonailag és raktárilag is, a család adósságát egy rivális, másikéból rendezni, ezek azért tök jó ötletek voltak és ekkora nem volt ott sem Varys, sem Tyrion hogy odamondja neked, hogy amúgy ezt így vagy úgy kéne.
Kettőjük közül magasan Cersei a fondorlatosabb, életrevalóbb és talpraesett. Úgy voltam, hogy várok egy napot a válasszal, kialszom magamat, jól tettem, mert reggel még átgondoltam az egészet, és hát igen, Cersei mellett azért csak ott volt Tywinn, akiről politika és széles látókör kapcsán elég példát lehet venni, plusz Cersei vagy 25-30 évvel idősebb is, azért ez elég jelentős + neki. Daenerys meg csak elvileg 20 év körüli fruska. De akkor is rettentő idegesítő feje van és égne le a szemöldöke. :D Mindenesetre Team Cersei. :wink: Úgysem éli túl egyik sem, a Lannistereken pedig mindig jól szórakozok. :)

A csajos témához Messias 1-2 kettője nálam bingo, de amúgy elfeledjük itt a lényeget, amit Tormund feje tökéletesen összefoglal :mrgreen:
https://68.media.tumblr.com/38ede12e91e ... iy_540.gif" target="_blank
Football, bloody hell. /SAF/
Válasz küldése