Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.17. 18:05:57

Nem hiszem, hogy épp ezért lenne féreg, inkább azért, mert voltak szebb megmozdulásai is ennél. :)
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.08.17. 17:53:43

markionni írta:Akkor Guardiola is fereg ugyanezert?

Nem kell ezt tultolni, millio ilyen dolog van egy meccsen, sot sokkal nagyobb parasztsagok is. Csak nyilvan ahol Messi ott van az mindig fel van kapva.
Ettől még Ramos egy igazi türhő.
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.08.17. 17:48:29

Akkor Guardiola is fereg ugyanezert?

Nem kell ezt tultolni, millio ilyen dolog van egy meccsen, sot sokkal nagyobb parasztsagok is. Csak nyilvan ahol Messi ott van az mindig fel van kapva.
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.08.17. 17:41:18

Nyiri81 írta:Megérdemelt győzelem volt a Realé ez tény.
De ez: https://www.youtube.com/watch?v=xqLdPp1n_wE" target="_blank

Most komolyan? Mire volt jó? Régebben kedveltem Ramost, de igazi nagy féreg lett.
Mindig is az volt. Ráadásul a frusztráció dolgozik rendesen.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.08.17. 17:18:15

Megérdemelt győzelem volt a Realé ez tény.
De ez: https://www.youtube.com/watch?v=xqLdPp1n_wE" target="_blank

Most komolyan? Mire volt jó? Régebben kedveltem Ramost, de igazi nagy féreg lett.
Csak is Puyol
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.08.17. 15:20:02

recrea írta:..azt azért megkérdezném, hogy lehet az, h a 2-6 vagy a 0-4 után nem jutott a mivagyunkarealmadrid a Milan szintjére?
Jó a kérdés :-) Sok lesz már itt a megmondó, okoskodó Real szurkerekből.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.17. 15:12:54

Nero. írta:Kerdezzem meg en is hogy miota lettel Realos? :D
Legfeljebb én is látatlanban leokosozlak meg lemegyehármasozlak, ahogy te tetted velem :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.17. 15:01:24

Messias2 írta:
Nero. írta:Ha a bajnokokikon is gyengélkedunk biztos vagyok benne hogy minimum jon a füttykoncert+fehér zsebkendő kombó.
Az a legszánalmasabb, amikor egy szurkoló a saját csapatát kifütyüli.
Akkor inkább ki se menjen a meccsre.
Rossz időkben is támagatni kell a csapatot.
En ma csak azert is a Barcas melegitombe edzettem a kondiba, meg persze akkor kell a legjobban kapaszkodni amikor a legnehezebb de jelt kell adni annak hogy nem tetszik a produkcio maskulonben a vezetoseg is azt hiszi hogy minden oke, es a jatekosok is kenyelmesek maradnak.
És a legszebb, h Ramos/CR nélkül még szimpatikus is ez a csapat
Kerdezzem meg en is hogy miota lettel Realos? :D
Amugy tenyleg komoly kis csapat, nalunk meg pont egy ilyen Ramos fele "fszagyerek" hianyzik, de nalam a portugal karakterre all time top 5 sportolo, nagy kar hogy azt a csunya feher mezt viseli.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.17. 14:41:59

Nero. írta:Ha a bajnokokikon is gyengélkedunk biztos vagyok benne hogy minimum jon a füttykoncert+fehér zsebkendő kombó.
Az a legszánalmasabb, amikor egy szurkoló a saját csapatát kifütyüli.
Akkor inkább ki se menjen a meccsre.
Rossz időkben is támagatni kell a csapatot.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.17. 14:39:04

Messias2 írta:
Nero. írta:Én azt hittem hogy kint megkezdődik a fizikai rendbontás is az utcákon de egyelőre még nem.
Kik kezdeményeznék a rendbontást a túristák?
Azért van Gaal idejében vagy Rijkaard elso félévében kitettek magukért a katalánok.
Ha a bajnokokikon is gyengélkedunk biztos vagyok benne hogy minimum jon a füttykoncert+fehér zsebkendő kombó. Es jogosan is mert ez most nagyon nagyon elkeserítő és szomoru ha arra gondol az ember hogy másfél ève még szénné aláztuk őket hazai pályán és allva tapsolták Iniestát.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.17. 14:31:04

Nero. írta:Én azt hittem hogy kint megkezdődik a fizikai rendbontás is az utcákon de egyelőre még nem.
Kik kezdeményeznék a rendbontást a túristák?
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.17. 14:25:19

S.Agüero írta:Neronak igaza lett, hogy egy bukott Szuperkupa után milyen világvége hangulat lesz...
Ha a Sevilla ellen buktuk volna el egy 11es parbajban akkor senkit nem erdekekt volna, de így hogy az ősi rivális oda vissza le focizott minket úgy hogy nyertek 2 BLt meg ok a bajnoki címvédők ( nyilván minden Barcas nagyon vissza akar vágni), es akkor azóta meg eladtuk Neymart, normálisan igazolni nem sikerult stb. stb.
Én azt hittem hogy kint megkezdődik a fizikai rendbontás is az utcákon de egyelőre még nem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.17. 14:18:56

Neronak igaza lett, hogy egy bukott Szuperkupa után milyen világvége hangulat lesz...
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.08.17. 13:49:56

Jók ezek a szakértői madridista megnyílvánulások,hogy egy 'gyengébb' szezon után már a Milan szintjét víziónálják nálunk. X év után megnyerték a bajnokságot,dupláztak a bl-l,csak jelzem triplázni nem sikerült. :) és akkora az arc,mintha évek óta egyeduralkodók lennének.Elindult náluk egy kedvezőbb folyamat,de ez a csoda Madrid is 1 pontal volt képes többet gyűjteni,mint a 'gyenge' Barca. Az is igaz,hogy jelenleg nálunk kaotikusnak tűnik a jelen,és az elmúlt két meccsen csaptak minket,de azé' na.Várjunk még a temetéssel.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.17. 13:21:34

miro. írta:Nem akarok okoskodni,de ezt irtam...:mrgreen:
Egyszeruen nalatok oriasi kaosz van,es hiaba ekkora meccs,meg itt nem szamit,ez a jatekosokra kihat.
Beszurkultetek,kene egy verfrissites,vagy elfogtok jutni arra a szintre ahol a Milan volt par eve.
Ropuljenek az Ardak,a Gomesek.
Iniesta segitse a csapatot a rutinjaval,de inkabb a padrol beszalva.

Mi meg extrak vagyunk most.
Na végre, jött valaki és felnyitotta a szemünket, ezt le kéne fordítani katalánra és elküldeni Bartonak...azt azért megkérdezném, hogy lehet az, h a 2-6 vagy a 0-4 után nem jutott a mivagyunkarealmadrid a Milan szintjére?
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.17. 13:15:06

Messias2 írta:Egyébként vicces, hogy kvázi 2 felkészülési meccs után milyen szinten temeti mindenki a csapatot.
Nem a vesztes meccsekkel van a gond, hanem azzal, ami a háttérben van. Töketlen, elképzelés nélküli igazoláspolitika. Hitehagyott játékosok, akik üzengetnek a vezetőségnek a sajtóban, és vica versa. Neymar elment, Paulinho jött. A ballaszt itt maradt. Fogalmunk sincs, ki az edzőnk, van-e szava bármiben is.

Ha lenne elképzelés, vérfrissítés, kompetens vezetőség, akkor a Real meg is verhetne akár 10-0-ra is most, nem lenne ez a hangulat.

Mindez úgy, hogy 300+ millió eurónk van igazolni. Pár nap múlva bajnoki rajt, semmi sem történt. Ha akár csak egy közepesen jó szakmai stábbal rendelkeznénk, már dugig lenne a csapat új húzóemberekkel, ha nem is világsztárokkal.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.17. 13:06:07

Egyébként vicces, hogy kvázi 2 felkészülési meccs után milyen szinten temeti mindenki a csapatot.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.17. 11:22:13

Nem akarok okoskodni,de ezt irtam...:mrgreen:
Egyszeruen nalatok oriasi kaosz van,es hiaba ekkora meccs,meg itt nem szamit,ez a jatekosokra kihat.
Beszurkultetek,kene egy verfrissites,vagy elfogtok jutni arra a szintre ahol a Milan volt par eve.
Ropuljenek az Ardak,a Gomesek.
Iniesta segitse a csapatot a rutinjaval,de inkabb a padrol beszalva.

Mi meg extrak vagyunk most.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2017.08.17. 09:39:18

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy az egész csapat azon van, hogy minél hamarabb megbukjon a vezetőség. Ezek a játékosok pár hónapja még nyertek ugyanott Neymar nélkül. Nem hiszem, hogy ennyire elfelejtettek játszani. Messi miért nem ír alá? Ini miért nem ír alá? Mert az pozitívan hatna a vezetőségre nézve! Piquet nyilvánosan megtalálja a vezetőség, erre Pique világgá kürtöli, hogy jobb a real! Tudja, hogy ettől a mondattól dühödik be legjobban minden culé!! Stb...
Akkor lesz még ennél is gázabb a helyzet, ha a bizalmatlansági indítvány nem lesz sikeres! Akkor vajon pl Messi mit lép? #-o Lehetséges hogy...? :shock:
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.17. 09:20:14

Ha a Realnak tegnap 4 gól kellett volna, akkor azt meglövik a másodikban, ne aggódj. Leálltak, átadták a területet, amíg letámadtak, azt se tudtuk, h hol vagyunk és igazán el sem fáradtak benne. 5-1-nél nekik már nem kell gólt lőni, főleg, h hétvégén jön a rajt.

Ez a Kovacic milyen eszetlen gyors a labdával, h hozta már ki mélységből :D rémisztő volt

És a legszebb, h Ramos/CR nélkül még szimpatikus is ez a csapat :D
igazad van, de szimpatikus sosem lesz (számomra) amíg ilyen aljadékok játszanak mint az említett CR Ramos, és az új "csillag" casemiro
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.17. 09:15:09

zknym írta:tegnap az első félidő egyértelműen a mi hibánk volt, pontosabban ahogyan ott lefociztak ehhez nagyban hozzájárul hogy volt energiájuk és akaratuk a folyamatos letámadáshoz. DE a második félidőben simán egyszinten voltunk még úgy is hogy a játék tele volt hibával, Semedonak nagyon örültem (végre van jobb bekk), és ha a helyzetkihasználásunk jobb illetve egy hangyányi szerencsénk is van akkor most 2-2ről beszélgetünk...
Ha a Realnak tegnap 4 gól kellett volna, akkor azt meglövik a másodikban, ne aggódj. Leálltak, átadták a területet, amíg letámadtak, azt se tudtuk, h hol vagyunk és igazán el sem fáradtak benne. 5-1-nél nekik már nem kell gólt lőni, főleg, h hétvégén jön a rajt.

Ez a Kovacic milyen eszetlen gyors a labdával, h hozta már ki mélységből :D rémisztő volt

És a legszebb, h Ramos/CR nélkül még szimpatikus is ez a csapat :D
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.17. 09:13:28

asszem végérvényesen kijelenthető, hogy egyértelműen megfordultak az erőviszonyok, és ahogy Pique is kimondta, jobb és erősebb csapat a Real.

- az edzőjüknek tekintélye van a játékosok és az elnökség előtt is

- átgondoltan, Zidane kérése alapján igazolnak

- brutálisan dominálják a középpályát.

- szerk: ja, meg ami még nem mellékes, hogy van vezére a csapatnak

ha figyelembe vesszük, hogy nálunk egyik sincs meg jelenleg, nem meglepő ez az 5-1. na de hát ez az élet rendje, a barca világuralomnak egyelőre leáldozott, sztem ezzel alapvetően nem lenne para. engem az aggaszt de nagyon, hogy jelenleg semmi koncepciót nem látok arra az időre vonatkozóan, amikor végleg kimegy majd Iniesta és Messi is elkezd öregedni. a Masiat leépítették, aprópénzért adjuk el a saját neveléseket, akik meg itt lennének, azok helyett idehoznak egy Paulinhot...borús sajnos a jövőkép.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2017.08.17. 09:20:42-kor.
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.17. 09:07:31

tegnap az első félidő egyértelműen a mi hibánk volt, pontosabban ahogyan ott lefociztak ehhez nagyban hozzájárul hogy volt energiájuk és akaratuk a folyamatos letámadáshoz. DE a második félidőben simán egyszinten voltunk még úgy is hogy a játék tele volt hibával, Semedonak nagyon örültem (végre van jobb bekk), és ha a helyzetkihasználásunk jobb illetve egy hangyányi szerencsénk is van akkor most 2-2ről beszélgetünk...
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.17. 08:48:59

A Real látványosan ,gyorsan és jól játszott, mi lassan, lustán, minden elképzelés nélkül.
Gratrulálok nekik a kupához és a két mérkőzéshez.

Nem tudom mi a rosszabb: Azt látni hogy egy Real lefocizik minket vagy azt olvasni ahogy a saját szurkolóink elmebajos módon szidják a csapatot.

Gondok vannak ez nem kérdés, de ami itt megy és amilyen hangnemet megengednek páran az már nonszensz.

Ez még mindig a Barcelona!
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.17. 08:31:15

Az a kapus még nem született meg, aki azt fogta volna, de azért ugatjátok Ter Stegent :D zárójelben megjegyzem, h teljesen közömbös nekem a német, világklasszis meg sose lesz belőle.

Real, Psg jelenleg utcahosszal jobb csapat nálunk. Egy nagyképű, lusta, szedett-vedett banda képét festettük tegnap, akinek derogál a meló, sokszor írtam már az elmúlt két évben, ez a csapat úgy megy fel a pályára, mint akinek alanyi jogon jár a győzelem, és felháborodva csodálkoznak, ha olykor agyon vannak verve. Gyanítom, azért tegnap leesett valami a fejekben, ahogy Pique is nyilatkozta.

Azon gondolkodom, h vajon mit csinált ez a csapat az előszezonban?!
Válasz küldése