Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.22. 18:07:56

Szép munka... Neymar úgy döntött hogy nem perli a hűségpénz miatt, erre beperlik ők...

Persze ahhoz is pofa kellett volna, de ha nem írtak volna ki ilyen bónuszokat pláne ilyen dátummal, akkor nem lenne miről beszélni...

Kicsinyes bolondok, hogy finoman fogalmazzak...


Nem elég hogy a Santos pereskedik azóta is, pereljük be még Neymart is, az nem baj hogy már így is a fél világ rühelli a Barca vezetőségét, és ezáltal a Barca megítélését is erősen tönkreteszik...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.22. 18:04:47

Szánalmas a vezetőségünk. Ilyen kicsinyességekkel foglalkoznak, miközben szépen lassan felég körülöttük a ház.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.22. 17:11:07

visca el barca írta:a vezetőség beperli szerződésszegésért, 8.5 millió eurót követelnek tőle :lol: hejj de hosszú lesz ez is :lol:
Elkezdték gyűjteni a pénzt az igazolásokra így 22.-én :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.22. 16:36:27

a vezetőség beperli szerződésszegésért, 8.5 millió eurót követelnek tőle :lol: hejj de hosszú lesz ez is :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.22. 16:32:02

szerintem a vezetőséget fikázó mondata kamu, egyáltalán nem tudom róla elképzelni, hogy ilyen jellegű gondolatai lennének :D, na meg most éppen ez az oka a távozásának (ez egy visszhang a részéről)? eddig arról volt szó, hogy kihívásokra vágyott. ami szintén vicces mert akkor inkább angliába kellett volna mennie a MC biztosan kifizette volna az árát. ehelyett elment a francia bajnokságba lubickolni az egyetlen sztárcsapatba amelyik bármelyik csapatot még másnaposan is üti, és ő lehet ott a császár. két évet vár és átvehette volna Messi helyét.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.08.21. 17:49:43

sajnos azon nem lehet vitatkozni, hogy a Barcelona játékospolitikája évek óta elhibázott, mára gyakorlatilag megbukott. megbukott de éppenséggel nem Neymaron, hanem az összes többin...Neymart ugyanis ők hozták ide :!: :?: az pedig amint látjuk nem egy egyszerű játék. Neymar ittléte élmény volt, emelte a klub hírét értékét,más kontextusban azt is mondhatnánk itt-kifutotta magát - elment.
el lehet zavarni Bartoékat, de nem fogják tudni megváltoztatni az európai játékospiacot de ami a fő: áldozatok nélkül ebből a csávából nem lehet kimászni! ezt pedig egy(vagy több) gyengébb szezonnal, vagy rengeteg pénzzel kell megfizetni.
és még nincs vége!
most jön Messi ügye, jön Iniesta ügye, itt van már Suarez ügye akinek a cseréjén már most el kellene gondolkodni....
azt gondolom, hogy a bizalmatlansági akció - még ha fáj is - elkerülhetetlen had hulljon a férgese, de az idei szezonunk (nem kell nagy jóslás) nyögvenyelős lesz..
az hogy Neymar rájött, a bajok forrására.....?! azért az a huszonhat milcsi amit nem kapott meg bizonyára közre játszik a hirtelen megvilágosodásában.
mrcz
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.08.16. 12:23:22

2017.08.21. 16:15:49

Jó 10 éve nem írtam szerintem a fórumra, a régi regemet se tudtam már életre hívni, ettől függetlenül olvasom az oldalt és a fórumot és most éreztem, hogy hozzá kell szóljak.
Ez az egész Neymar ügy nekem a kezdetektől fogva sokkal összetettebnek tűnik, mint azt a médiából megtudhattuk. Én szerettem Neymart, benne láttam, hogy Messi után is lesz vezére a csapatnak, ezért a mai napig elég rossz látni őt PSG mezben brillírózni. Sokadszorra is végiggondolva én merem úgy hinni, hogy nem csak a pénz miatt távozott és amiatt, mert szerettet volna kilépni Messi árnyékából, hanem sokkal összetettebb dolgok vezettek ide. Ha ezt feltételezzük, akkor egy szűk elitbe tartozó csapatnál, ahol minden rendben van (vezetőség, edző, játékosok és minden szinten), ott úgy gondolom, hogy ez nem történhetett volna meg. Ha minden rendben lett volna a klubnál, akkor nem találok racionális magyarázatot arra, hogy miért akart volna távozni. Nyilván gondolhatja úgy, hogy majd ő lesz aki kihúzza a PSG-t a lúzer szerepkörből, akik 100 milliókat dobálnak ki minden évben, ami még a francia bajnoki címhez sem elég, de ha itt marad, akkor 1-2 év múlva ő lett volna a csapat vezére és addig is jó esélyekkel indulhatott volna minden sorozatban. Éppen emiatt is gondolom, hogy ez a mostani nyilatkozat nem visszaköpés, csak az egyik, és merem azt hinni, hogy a legnagyobb súllyal szereplő indok, ami miatt távozott. Mégis mi oka lenne köpködni ránk?
A csapattársakkal úgy gondolom jó viszonyba volt, nem gondolom, hogy alárendeltnek érezte volna magát Messi mellett, itt a vezetőség lehet a hunyó. Nyilván nem tudjuk, hogy mi vezetett idáig, hogy ennyire megromlott velük a viszonya, de úgy gondolom, hogy "tett" már le annyit az asztalra a vezetőség, hogy azt feltételezzem, hogy ők Ney távozásának okai. Nem is azt mondom, hogy nyaljuk fényesre a seggét és hozzuk le neki a csillagokat, hogy hajlandó legyen itt maradni, de a vezetőséget teszem felelőssé azért, hogy idáig fajultak a dolgok, amit nem is most nyáron, hanem szerintem hosszabb távon sikerült elérniük.
Mondom mégegyszer, ezt az egészet azzal a feltételezéssel gondolom, hogy nem a pénz volt az elsődleges motiváció. És ha ez igaz, akkor ez az egész a vezetőség bizonyítványa és nagyon rossz idők elé nézünk, ha nem sikerül őket eltakarítani szeptemberben.
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2017.08.21. 15:58:11

Normandia írta:Én agyon szeretem Ney, megnéztem miatta a PSG meccsét is, de ez nekem sántít. Főleg annak fényében, hogy nem akarjuk kifizetni a hűségpénzét. Ettől még lehet igaza, csak ez nekem visszaköpködésnek tűnik.
Szerintem igaza van. Túl sok jel mutat arra, hogy a játékosoknak sem tetszik a vezetőség ténykedése. Ha normális kezekben lenne a klub nem igazolt volna el. Még nem.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.21. 15:40:18

Vakmacska írta:
Genesis írta:
Ha ezt így szóról szóra le is nyilatkozta akkor nem tudom , miért nem érezte azt Messivel és a csapattal karöltve , hogy ezt a vezetőséget eltakarítsák... sajnos annyira összetett dolgok vannak itt a háttérben , hogy nem hiszem el , hogy ez befolyásolta volna csak az eligazolását...
Alves is hasonlót nyilatkozott, miután elment.
Lehet fikázni, hogy a pénz miatt ment el.
Ő nem egy culé, ő csak egy zsoldos volt itt. Ki tudja mi zajlik a háttérben, amiről mi nem tudunk
Én agyon szeretem Ney, megnéztem miatta a PSG meccsét is, de ez nekem sántít. Főleg annak fényében, hogy nem akarjuk kifizetni a hűségpénzét. Ettől még lehet igaza, csak ez nekem visszaköpködésnek tűnik.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.08.21. 11:07:09

Genesis írta:
nagyatyesz írta:„!
Ha ezt így szóról szóra le is nyilatkozta akkor nem tudom , miért nem érezte azt Messivel és a csapattal karöltve , hogy ezt a vezetőséget eltakarítsák... sajnos annyira összetett dolgok vannak itt a háttérben , hogy nem hiszem el , hogy ez befolyásolta volna csak az eligazolását...
Alves is hasonlót nyilatkozott, miután elment.
Lehet fikázni, hogy a pénz miatt ment el.
Ő nem egy culé, ő csak egy zsoldos volt itt. Ki tudja mi zajlik a háttérben, amiről mi nem tudunk
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.21. 10:01:56

visca el barca írta:
nagyatyesz írta: A Barcelonát olyan emberek irányítják, akiknek nem szabadna a klub élén állniuk. Nagyon szomorú vagyok emiatt.
gondolom mikor a több tízmilliós zsebpénzeket osztogatták a papának akkor nem volt ennyire szomorú :D
De, ugyanis a pénz nem boldogít, nem tudtad?! :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.21. 09:20:35

nagyatyesz írta: A Barcelonát olyan emberek irányítják, akiknek nem szabadna a klub élén állniuk. Nagyon szomorú vagyok emiatt.
gondolom mikor a több tízmilliós zsebpénzeket osztogatták a papának akkor nem volt ennyire szomorú :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.21. 09:13:01

Nem tudja vki, most hány eladott Neymar meznél járnak?

Illetve kíváncsi lennék egy olyan összehasonlításra is, hogy hányan néztek előtte PSG bajnokit, hányan amikor már ő is játszott.
Avatar
Genesis
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2017.08.20. 16:53:22

2017.08.21. 08:52:52

nagyatyesz írta:„Amikor megérkeztem, minden jól alakult, de aztán… A Barcelonát olyan emberek irányítják, akiknek nem szabadna a klub élén állniuk. Nagyon szomorú vagyok emiatt. A Barca és a szurkolók ennél sokkal többet érdemelnek” – mondta csalódottan Neymar.
„Nem tudom, mi folyik a klubnál, de nagyon rossz érzés a korábbi csapattársaimat bánatosnak látni. Remélem, jobbra fordulnak a dolgok, és a Barcelona ismét felveszi a versenyt a legjobbakkal” – tette hozzá a világ legdrágább játékosa, aki a barcelonai terrortámadások áldozatainak emlékére megtartott egyperces gyászszünet során a szemeit dörzsölte a PSG vasárnapi mérkőzése előtt.

Bár ő menni akart, de gondolom a csapat körüli hangulat folyamatosan romlott. Lehet ez is közre játszott a távozásában, ha nem is ez volt a fő oka! Egyre több a nyílt támadás a kretén vezetőinkkel szemben!
Ha ezt így szóról szóra le is nyilatkozta akkor nem tudom , miért nem érezte azt Messivel és a csapattal karöltve , hogy ezt a vezetőséget eltakarítsák... sajnos annyira összetett dolgok vannak itt a háttérben , hogy nem hiszem el , hogy ez befolyásolta volna csak az eligazolását...
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.08.21. 08:43:47

„Amikor megérkeztem, minden jól alakult, de aztán… A Barcelonát olyan emberek irányítják, akiknek nem szabadna a klub élén állniuk. Nagyon szomorú vagyok emiatt. A Barca és a szurkolók ennél sokkal többet érdemelnek” – mondta csalódottan Neymar.
„Nem tudom, mi folyik a klubnál, de nagyon rossz érzés a korábbi csapattársaimat bánatosnak látni. Remélem, jobbra fordulnak a dolgok, és a Barcelona ismét felveszi a versenyt a legjobbakkal” – tette hozzá a világ legdrágább játékosa, aki a barcelonai terrortámadások áldozatainak emlékére megtartott egyperces gyászszünet során a szemeit dörzsölte a PSG vasárnapi mérkőzése előtt.

Bár ő menni akart, de gondolom a csapat körüli hangulat folyamatosan romlott. Lehet ez is közre játszott a távozásában, ha nem is ez volt a fő oka! Egyre több a nyílt támadás a kretén vezetőinkkel szemben!
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.08.21. 08:30:09

Ahhoz , hogy Aranylasztija legyen kevés lesz az egycsapatos francia bajnokságot megnyernie. Kell a BL és van egy olyan érzésem, hogy a laposka és lazán megnyert meccsek miatt nem tudnak arra rápörögni.

Természetesen Neymar top player és nagy veszteség ,de 25 éves , sztem ha 2 éven belül nem nyer lasztit, akkor a többi brazil sorsára jut... szépen elviszi a bulizás meg a haverok.
Avatar
Genesis
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2017.08.20. 16:53:22

2017.08.21. 08:19:56

Megnéztem a PSG meccs összefoglalóját....
Nagyon fog hiányozni ebből a csapatból....Ennyi, mást nem lehet erre mondani! :(
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.21. 07:52:24

Tegnap 2 gól+2 gólpassz. A második gólja egész pofásra sikerült.

Ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy mi lehetett az az érv, ami miatt váltott? Csak a pénz?!... Hamarosan aranylabdát ünnepelhet majd a gyerek, szerintem kicsit sem túlzok ezzel. [-X =D>

Élmény nézni, amit csinál, kár, hogy nem a Barcában teszi már ezt. Annyira rossz érzés a PSG mezében látni, ahogy varázsol. :roll: :roll:

Imádom a játékát, de mindig bennem lesz egy tüske, amiért itt hagyta a csapatot. Pontosabban, ahogy.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.18. 21:53:33

vinszentvega írta:Valaki magyarázza már meg, hogy a Psg, hogy a fenébe engedtheti meg magának( nem az anyagiakat nézem, mert a tevekuffantó miatt nincs ilyen határ) hogy 500millio€ ert igazoljon???(Mbappe +Ney)
A csigaevő szövetség impotens ezügyben, de fe az UEFA tényleg elnézi ezeket???
Azért teheti meg, mert le tudják papírozni és nem számít nekik a pénz. Kb mintha megnyered a lottót és kitalálod, hogy egyedül akarsz plázázni és megveszed az egészet, anyagilag nem éri meg, de megteheted. Szerintem ez is így működik.
Van rengetek pénzük mondjuk az olajból nem tudják elkölteni, ezért odaadják a PSG nek, mint szponzori pénz. És a megkérdezi valaki, akkor ott vannak a szerződések.
Más is megtehetné, csak nem éri meg. Neymar-t is meg tudták volna venni, lehet 100 ért is. Lehet Messit is meg akarták, csak mondta, hogy köszöni szépen marad. Neymar meg harapott a dologra, lehet a 6-1 és a Verratti ügy miatt csinálták, megmutatták ki a főnök.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.08.18. 14:52:44

Alcantara írta:Neymar kivásárolta magát(katari reklámarc szponzori pénz :lol: ), tehát ő ingyen érkezik.
Jó de gondolom azért te is érzed hogy ez a világ vicce. Így teljesen értelmetlen az FFP.
Mennyire normális az hogy 222 millió euro reklámbevétel hirtelen jön csak úgy? Mit fog ezért csinálni? Gondolom semmi extrát, max annyit mint eddig.

Szerintem rohadtul kilóg a lóláb és szánalmas ha ezt meg lehet csinálni.
Csak is Puyol
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.18. 14:31:33

Én úgy tudom hogy az előző büntetés után tartották a 30 milliós limitet és sikerült 50 millióra kihozni hogy igazolhassanak. Neymar 5 évre írt alá így csak 44 millió terheli őket és igazolhatnak még. MBappet gondolom úgy akarják megoldani, hogy leigazolják és a három éves ciklusban kiegyenlítik a mérlegüket eladásokkal vagy bevétellel. Jó könyvelők kellenek. :)
Kép
Kép
Kép
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.18. 14:20:16

LG írta:
vinszentvega írta:Valaki magyarázza már meg, hogy a Psg, hogy a fenébe engedtheti meg magának( nem az anyagiakat nézem, mert a tevekuffantó miatt nincs ilyen határ) hogy 500millio€ ert igazoljon???(Mbappe +Ney)
A csigaevő szövetség impotens ezügyben, de fe az UEFA tényleg elnézi ezeket???
Neymar papíron ingyen volt nekik, ha jól tudom.
akkor már csak Neymarnak kell elszámolni hirtelen jött 222m€ bevétellel. :roll: ügyesen csinálta az anyagi részét, de hogy nem lesz annyi díjja mint itt lett volna az k---a élet :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.18. 13:47:59

vinszentvega írta:Valaki magyarázza már meg, hogy a Psg, hogy a fenébe engedtheti meg magának( nem az anyagiakat nézem, mert a tevekuffantó miatt nincs ilyen határ) hogy 500millio€ ert igazoljon???(Mbappe +Ney)
A csigaevő szövetség impotens ezügyben, de fe az UEFA tényleg elnézi ezeket???
Neymar papíron ingyen volt nekik, ha jól tudom.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2017.08.18. 13:47:00

vinszentvega írta:Valaki magyarázza már meg, hogy a Psg, hogy a fenébe engedtheti meg magának( nem az anyagiakat nézem, mert a tevekuffantó miatt nincs ilyen határ) hogy 500millio€ ert igazoljon???(Mbappe +Ney)
A csigaevő szövetség impotens ezügyben, de fe az UEFA tényleg elnézi ezeket???
Két részre bontom: Mbappe még nincs ott, tehát kvázi nem adtak érte még semmit.
Neymar kivásárolta magát(katari reklámarc szponzori pénz :lol: ), tehát ő ingyen érkezik.
Az 500 millió egyelőre még sehol nincs kiadva.

Másik rész: 3 éves ciklusban nézik a túlköltekezést tudomásom szerint.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.08.18. 13:36:01

Valaki magyarázza már meg, hogy a Psg, hogy a fenébe engedtheti meg magának( nem az anyagiakat nézem, mert a tevekuffantó miatt nincs ilyen határ) hogy 500millio€ ert igazoljon???(Mbappe +Ney)
A csigaevő szövetség impotens ezügyben, de fe az UEFA tényleg elnézi ezeket???
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Válasz küldése