Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.18. 18:38:30

PCsabi írta:Mondjuk én megértem a Dortmund-ot meg a Liverpool-t is, tudják, hogy tele vagyunk zsetonnal, és nem adják oda a legjobb játékosukat 120-ért sem.

Dembélé-t meg imádom, de az ilyen viselkedéstől kivagyok, hogy nem megyek edzésre meg hasonlók.
szerintem pedig helyes amit csinál, ha valóban megígérték egy nagy csapat hívása esetén elengedik...
folytassa csak nyugodtan és ha nem is engedik el, úgysem teszik ki a keretből, mert ha jól tudom egyelőre nincs "helyettese", nem fogják padoztatni, tehát ugyanúgy játszani fog max a kedvében kell majd járniuk, hogy legyen kedve játszania, ha eladják csak azzal jönnének ki jól a történetből
és még verhetik is a mellüket, hogy lehúzták a nagy Barcát.

Valaki elmondja nekem ki az a paul joyce?
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.18. 18:31:23

gg86 írta: Attól függetlenül, hogy érkezik-e még a sokat emlegetett két játékos, vagy sem, én is csak ebben látom a megoldást. Teljesen más irányt és szemléletet kell képviselnie a vezetőségnek, hogy előrébb jussunk.
Az a baj, hogy jött Paul is és rögtön kap 5 éves szerződést. Tőle se lehet majd megszabadulni. Játszani se fog. És még 40 millió is elment.

Barto még idén megbukik, szerintem olyan novemberben, októberben Valverde bukik, őt küldik el, aztán még Barto húzza egy hónapig. Viszont akkor lehet valamelyik embere viszi tovább a sumákságait.

Hihetetlen három év alatt, hova vitte a csapatot.
125 milliónál hova akarnak többet? Most komolyan.
még a 80-90 is nagyon sok pénz. Ebből ők vehetnek 3 akár négy tehetséges játékost és két három év alatt szintet lehet lépni. Gazdaságilag szakmailag is ez lenne a helyes út. Az meg, hogy a Barcának igazolni kell, hülyeség mert mást is megvehet, pl Di Mariat.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.08.18. 18:29:07

Mondjuk én megértem a Dortmund-ot meg a Liverpool-t is, tudják, hogy tele vagyunk zsetonnal, és nem adják oda a legjobb játékosukat 120-ért sem.

Dembélé-t meg imádom, de az ilyen viselkedéstől kivagyok, hogy nem megyek edzésre meg hasonlók.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.18. 18:20:59

Annyire érzem, hogy nem jön egyik se a 2 "biztos" igazolásból, és az utolsó napokban valami tök értelmetlen igazolás(ok)ra próbálják majd Bartoék ráhúzni, hogy ő(k) a hiányzó láncszem(ek).. Annyira tökéletesen keretbe foglalná a nyarat.
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2017.08.18. 18:19:10

kz86 írta:
Stalkyard írta:Ha igazak a hírek akkor azért a Liverpool és a Dortmund is elmehet a ....

Az egyik hivatalos távozási kérelmet nyújtott be, a másikkal meg elvileg úgy kötöttek szerződést, hogy megígérték neki, ha egy top csapat hívja, elengedik ( Dembélé az egyébként, ezek után én annyira nem csodálkozok a viselekdésén).

125 milliónál hova akarnak többet? Most komolyan. Ez mi? Elmennek a fenébe.
Én sem értem ezeket a klubokat. A Liverpoolnak és a Dortmundnak Coutinhoval és Dembélével sincs semmi esélye a bajnokságra vagy a BL-re, viszont annyi pénzt kapnának értük, amiből jövőre akár egy bajnokesélyes csapatot is építhetnének. Nem normálisak, hogy ilyen 120 millió körüli összegekre nemet mondanak.
Szerintem ezt azért csinálják mert tudják, hogy nekünk mindenképpen szükségünk van erősítésre. Ráadásul a nyomás is egyre nagyobb a vezetőségen így abban bíznak, hogy minél nagyobb összeget fogunk ajánlani. Csak ha esetleg a vezetőség másfelé fordul és más jaátékosokat veszünk vagy esetleg senki akkor mind a Dortmundon mind a Liverpoolon ottmarad egy motiválatlan elvágyódó játékos. ( Hát még ha nem is lesznek emiatt hajlandóak pályára lépni). Csak az értékük fog csökkeni. Ezáltal maguk alatt is vágják a fát. Dembele a hírek szerint a csapattársakkal sem kommunikál. Ha nem engedik el akkor fele olyan szezont nem fog hozni mint az elmúlt idényben. Ergó nem fog kelleni senkinek( egyszezonos játékos lesz).
Én azt tartom, hogy sajnos egyik sem fog érkezni. És nem csak a mi szezonunk fognerre rámenni, de az emlegetett két játékos is mélyen tudás alatt fog teljesíteni. Már ha hajlandóak lesznek játszani.
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2017.08.18. 18:12:04

visca el barca írta: bízom benedito indítványába, meg abban h lesz vmi értelmes elnök, aki kiszórja azt a 10 embert innen akinek semmi keresnivalója a csapatban és hoz helyettük 3-4 értelmes játékost. aztán majd 2018-19-ben egy új edzővel újra kezdjük. addig marad a szenvedés.
Attól függetlenül, hogy érkezik-e még a sokat emlegetett két játékos, vagy sem, én is csak ebben látom a megoldást. Teljesen más irányt és szemléletet kell képviselnie a vezetőségnek, hogy előrébb jussunk.
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2017.08.18. 18:08:54

Stalkyard írta:Ha igazak a hírek akkor azért a Liverpool és a Dortmund is elmehet a ....

Az egyik hivatalos távozási kérelmet nyújtott be, a másikkal meg elvileg úgy kötöttek szerződést, hogy megígérték neki, ha egy top csapat hívja, elengedik ( Dembélé az egyébként, ezek után én annyira nem csodálkozok a viselekdésén).

125 milliónál hova akarnak többet? Most komolyan. Ez mi? Elmennek a fenébe.
Én sem értem ezeket a klubokat. A Liverpoolnak és a Dortmundnak Coutinhoval és Dembélével sincs semmi esélye a bajnokságra vagy a BL-re, viszont annyi pénzt kapnának értük, amiből jövőre akár egy bajnokesélyes csapatot is építhetnének. Nem normálisak, hogy ilyen 120 millió körüli összegekre nemet mondanak.
vicc-ember
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2007.09.17. 20:08:55

2017.08.18. 17:42:36

Stalkyard írta:Ha igazak a hírek akkor azért a Liverpool és a Dortmund is elmehet a ....

Az egyik hivatalos távozási kérelmet nyújtott be, a másikkal meg elvileg úgy kötöttek szerződést, hogy megígérték neki, ha egy top csapat hívja, elengedik ( Dembélé az egyébként, ezek után én annyira nem csodálkozok a viselekdésén).

125 milliónál hova akarnak többet? Most komolyan. Ez mi? Elmennek a fenébe.
viszont azt is mondták neki, hogy ha csapatot akar váltani, akkor azt időben az átigazolási időszak legelején tegye meg, nem pedig augusztus 4-én vagy mikor.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.08.18. 17:40:44

Tegyük azt hozzá, hogy Morata csak a Real hülyesége miatt kispados, Elég jó gólátlagot hozott nekik, a Juvéban is jó volt, csak ők Benzemába szerelmesek. De Morata a spanyol válogatottban is első számú csatár, elég fiatal is, de már rutinja van.
szóval oké hogy "kispados", de nem másodrangú támadó a jelenlegi csatár felhozatalban szerintem.
amúgy az árakkal kapcsolatban szerintem minél jobban inflálódnak annál nagyobb lesz a szórás, és több az egymással aránytalan üzlet, játékos-ár összehasonlítás.
pl Ha Neymarhoz hasonlítjuk mindenki árát, aki klubot cserélt lesz aki olcsónak, lesz aki még így is drágának számít, de ha máshoz akkor ugyanezek már máshogy néznének ki.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.08.18. 17:37:44

Ha igazak a hírek akkor azért a Liverpool és a Dortmund is elmehet a ....

Az egyik hivatalos távozási kérelmet nyújtott be, a másikkal meg elvileg úgy kötöttek szerződést, hogy megígérték neki, ha egy top csapat hívja, elengedik ( Dembélé az egyébként, ezek után én annyira nem csodálkozok a viselekdésén).

125 milliónál hova akarnak többet? Most komolyan. Ez mi? Elmennek a fenébe.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.18. 17:36:13

coutinhot el kell engedi. rohadjon meg a liverpoolban és harcoljon az 5. helyért.

mi meg engedjük el a szezont, mert az AG-arda-dölöfu félékkel dobogó alja ha meg lesz, meg a bl-ben a 16, esetleg szerencsés sorsolással, kis bírói hátszéllel talán a 8.

bízom benedito indítványába, meg abban h lesz vmi értelmes elnök, aki kiszórja azt a 10 embert innen akinek semmi keresnivalója a csapatban és hoz helyettük 3-4 értelmes játékost. aztán majd 2018-19-ben egy új edzővel újra kezdjük. addig marad a szenvedés.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.18. 17:24:41

Nyiri81 írta:Én sem értem. Ha Ney 222 millió, akkor Morata simán megért 58-at. Sőt még többet is.
Morata 58 milliója fontban van, szóval az valahol 65 millió körül van euróban. Egyékbként én pont fordítva látom, ha egy kispados Morata 65 millió, Coutinho és Dembélé sem vált klubot 100+ milliós ajánlatok ellenére sem, akkor Neymar nálam 300-on felül van.

Más:
GOAL: Only ONE Paulinho shirt has been sold at Barcelona's megastore at the Camp Nou.

Lehet azt az egyet is Paulinho vette a rokonoknak. :lol:
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.08.18. 17:14:13

Bob_Marley írta:Mondjuk Sigurdsson lenézése elég érdekes miután a PL egyik legjobbja volt tavaly. És azt hiszem Morata is bőven bizonyított, Lacazette évek óta top góllövő a Ligue 1-ben. Félre értés ne essék nem azt mondtam, hogy ők kellenek, de jól mutatja, hogy itt állandóan mindenki közép szerezve van.
Én sem értem. Ha Ney 222 millió, akkor Morata simán megért 58-at. Sőt még többet is.
Csak is Puyol
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.08.18. 17:11:18

randomguy írta:Barcelona have submitted a new bid of €125million (£114m) for Liverpool's Philippe Coutinho. (@MailSport)

Rejected instantly according to @_pauljoyce
Nem hiszem már el.. Mondjuk őket se értem lassan. Ennyiért már illene egy elvágyódó játékost elengedni.
Valami már történhetne.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19553
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.18. 17:09:03

Mondjuk Sigurdsson lenézése elég érdekes miután a PL egyik legjobbja volt tavaly. És azt hiszem Morata is bőven bizonyított, Lacazette évek óta top góllövő a Ligue 1-ben. Félre értés ne essék nem azt mondtam, hogy ők kellenek, de jól mutatja, hogy itt állandóan mindenki közép szerezve van.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.18. 16:54:47

looka írta:De, hogy példákkal is éljek (fontban):

MU - Lukaku, 78M
Chelsea - Morata, 58M
City - Mendy, 51M
Arsenal - Lacazette, 48M

és a kedvencem:
Sigurdsson (Everton, 48M!!!)

A nímand jelző talán túlzás, de ezek az emberek pár éve 20-30 milliókért mentek volna el. Ebből kiindulva érthető, hogy nem akarják odaadni annyiért Dembelét, mint pl. egy Sigurdssont vagy egy cserecsatár Moratát, esetleg egy egyszezonos balbekket (Mendy)...
Pont ezt akartam írni, hogy még Sigurdsson is 50 millióért váltott. Ezek alapján tényleg nem fogják odaadni 100 alatt Coutinho-t és Dembelét, hülyék lesznek. Ömlik a pénz a fociba, mindkét játékos olyan, hogy csak jobb lesz idővel és többért tudják majd eladni őket jövőre. Na meg Iñigo Martínez is így már sokkal jobb vételnek tűnik 32 millióért (főleg hogy az adómentes), mert nagyjából Sigurdsson-nal van egy szinten. De persze nem kell teljesíteni az edző kérését

Egy két éven belül mindenkivel új szerződést kell kötni megsokszorozva a kivásárlási árat. SR-é is jelenleg 40 millió, annyiért a jelenlegi helyzetet nézve ingyen van.

Neymar meg elment 222 millióért és ahogy nézem egyre jobban megérte a PSG-nek. Megkapták a legfiatalabb Top5 játékos egyikét, akinek már csúcsra van járatva a marketingje... #-o
94:39 6 - 1
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.18. 16:51:13

Minden idok legnagyobb tranfszfere boven áron alul ment el...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.18. 16:47:23

Ronaldinho&Barca írta:
randomguy írta:Barcelona have submitted a new bid of €125million (£114m) for Liverpool's Philippe Coutinho. (@MailSport)

Rejected instantly according to @_pauljoyce
Ennek tényleg sose lesz vége már?! Mondjuk a pool is jó fej a brazillal aki egyértelműen jönne.
De, másfél hét múlva vége. Ennyi időt kell már csak mindössze kibekkelnie a Liverpoolnak.

Annyiszor leírtam már, hogy már nekem is elegem van saját magamból, de akkor is: a világ bénaságának tartom, hogy most jönnek a Draxleres, Di Maríás pletykák (közben Matuidi is elkel), de mi nem voltunk képesek őket bevonni Neymar eladásába aprópénzért, hanem most a PSG-től kapott pénzből vennénk meg őket. Akkor hirtelen Bartomeu rájött, hogy ő feddhetetlen erkölcsű culé, aki nem áll szóba a PSG képviseletében eljáró gazemberekkel. Majd hetekkel később megvette Paulinho-t, az életszerűnek ható pletykák szerint valamilyen kétes ügylet keretein belül.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2017.08.18. 16:56:12-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4492
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.08.18. 16:44:14

randomguy írta:Barcelona have submitted a new bid of €125million (£114m) for Liverpool's Philippe Coutinho. (@MailSport)

Rejected instantly according to @_pauljoyce
Ennek tényleg sose lesz vége már?! Mondjuk a pool is jó fej a brazillal aki egyértelműen jönne.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.18. 16:40:22

Barcelona have submitted a new bid of €125million (£114m) for Liverpool's Philippe Coutinho. (@MailSport)

Rejected instantly according to @_pauljoyce
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.18. 16:35:34

Kovbal88 írta:Mondják, hogy felmentek az árak, nos annyira nem látni, Valenciát se hallottam vagy a Sevillát idén 70 milliós játékost igazolni. Attól, hogy a PSG szórja a pénzt, attól még a többi csapat nem annyira.
Nem csak a 70-80 milliós igazolásokkal van a gond, hanem azzal is, hogy "nímandok" mennek el 45-50 milliókért. Több klubvezető lenyilatkozta már, hogy nem értenek egyet ezzel az óriási költekezéssel, de a nagy klubok közül talán egyedül a Bayern az, akik valóban nem mennek egy bizonyos szint fölé (persze idén klubrekordot döntöttek Tolisso leigazolásával, 37 M font volt).

De, hogy példákkal is éljek (fontban):

MU - Lukaku, 78M
Chelsea - Morata, 58M
City - Mendy, 51M
Arsenal - Lacazette, 48M

és a kedvencem:
Sigurdsson (Everton, 48M!!!)

A nímand jelző talán túlzás, de ezek az emberek pár éve 20-30 milliókért mentek volna el. Ebből kiindulva érthető, hogy nem akarják odaadni annyiért Dembelét, mint pl. egy Sigurdssont vagy egy cserecsatár Moratát, esetleg egy egyszezonos balbekket (Mendy)...

A Sevilla meg a Valencia meg azért nem költ ennyit, mert nincs miből.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.18. 15:45:05

Kovbal88 írta: Hajtós játékosokra van szükség, akik még kemények is és nagy szívük van. Ilyenből kevés van. De az ilyen showmanek nem kellenek. Jó hogy elment, még jobb hogy jó pénzért, csak sajnos azt rosszul fogjuk elkölteni. Egy Dembele pl nem ér 80 nál többet.

Mondják, hogy felmentek az árak, nos annyira nem látni, Valenciát se hallottam vagy a Sevillát idén 70 milliós játékost igazolni. Attól, hogy a PSG szórja a pénzt, attól még a többi csapat nem annyira.

Sokkal butább focira van szükség, annyira felgyosult a játék, hogy nincs szükség már erre a szép játékos egy érintős passzokra, hanem a birkozós játék az ami megy, meg a gyors kontra. A lefutok mindenkit meg szaladok az előttem lévő üres területre.
Ezt inkább áthoztam ide. Az, hogy ki mennyit ér, jelenleg a piac szabja meg, amit a PSG-nek sikerült újra felborítania, ahogy anno a Realnak.
Dembelé nem ér többet. Rendben. De mihez képest? Olyan játékosok mennek 50-60-ért, akik még a középszintet is alig ütik meg, nagyon ritka az a transzfer, amit olcsón meg lehet oldani. De még ezek is drágák pl. a tavalyelőtti árakhoz képest. A Valencia meg a Sevilla azért nem igazol 70-80-ért mert nincs pénzük rá.

Mi pedig még nehezebb helyzetben vagyunk, mert a klubok tudják, hogy van pénzünk ki tudjuk fizetni a nagyobb összeget, ráadásul tisztában vannak mennyire szükségünk van rájuk. Nem mellesleg közeledik az átigazolási szezon vége, ami még inkább felveri az árat.
Tavalyelőtt, ha egy mostani Coutinhora vagy Dembelére egy 100-ast mondanak nincs az a klub aki szóba áll velük.

Az pedig, hogy izomemberek kellenek nem törvényszerű. Egy Ini és egy jó szélső mellett nem kell izomember. Csak a Real ellen egyik se volt. Az odavágón a 33 éves Iniesta is baromi sokat tett a játékhoz. Fel tudtunk állítani egy labdabiztos kp-t, de nem volt széljáték, ami ott megpecsételte a meccset. Főleg amikor lecserélték. Tavaly se volt egy bivaly ember a kp-n, de amikor nem ilyen Gomesekkel álltunk fel és nem Rakitic-nek kellett tkp-t meg szélsőt játszani nem rohantak úgy át a kp-n. Busi igaz, hogy nem egy Bolt, de olvassa a játékot és rajta keresztül indulnak a támadásaink. Ez egy pitbullal nem megy. Legalább annyit számít az a labdabiztosság ami Businál van, mint az erő. Akárhányan támadják le, mindig időben le tudja passzolni a bogyót. Egy erőember pedig a kontrákat se állítja meg. Neymarral általában több kontrát vezettünk meccsenként, mint az ellenfelek. Igaz még a Real ellen is.

Igaz, hogy Dembelére nem reális a 120-130 (bár most még azt is mondhatjuk), de ha eredményeket akarunk elérni igenis kell. Hány meccsen teremtett különbséget Neymar, mert szélen el tudott futni és szórta a gólpasszokat. A francia, ha nem is olyan szintű, de pont ez a stílus és magas színvonalon űzi és mindkét lábával egyformán jó. Arról ne is beszéljünk, mennyit tud még fejlődni. A Real megtehette, hogy mindenkit ráállított Messire aztán adjad neki. Nem volt Ini, nem volt szélsőnk az erdmény borítékolható.
Van benne kockázat, de ha azt akarjuk, hogy potenciális esélyesek legyünk a bajnokságra és a Bl-re is ki kell nyitni a pénztárcát, mert pótlásra van szükség.
Arról ne is beszéljünk, hogy tényleg jönni akarnak, főleg Dembelé. Borítékolható szerintem, hogy nem lazsálna, hanem menne mint a gép és bizonyítani akarna.

Amúgy nem értem a vezetőséget. Megy az alkudozás, de ahogy telik az idő max. felfelé mehet az ár.
Forca Barca!!!!
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.18. 14:37:35

S.Agüero írta:Hát van különbség a néhány hete adott interjú és e között. :D Messze nem olyan magabiztos már. :D
hupsz arról lemaradtam. viszont korábban még optimistán kezeltem az igazolását eme két játélkosnak de mostmár fogy az idő és ha a Pool, BVB nem pótolja ezen két játékost úgy mi sem hozzuk el őket, ki kell nyitni a tárcát és legyen vége.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.18. 14:34:53

Hát van különbség a néhány hete adott interjú és e között. :D Messze nem olyan magabiztos már. :D
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.18. 14:26:12

S.Agüero írta:Klopp nyilatkozata a brazilról:
https://www.youtube.com/watch?v=SB6hK5dfpcI" target="_blank

Jönni fog szerintem. 8)
Ebben mi az árulkodó ami erre mutatna?
Válasz küldése