Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.22. 08:29:42

Barça is interested in Maxime Lopez, a talented 19 year old French midfielder currently playing in Ligue 1 for Marseille. [md]

óh ne. kevés ő ide. márszejből egy picit felfele lóg ki, de néha még az a szint is sok neki.

Inter Milan are interested in signing Turan. If they do not make a bid soon, Turan will most likely leave for Galatasaray on loan. [sport]


Bob biztos értékelné, okos igazolás, ingyen egy jó játékos :mrgreen:

zola8787 írta:Veb ne komolytalankodd már el!

Angolokkal fogunk tárgyalni, két teafilter lesz a bónusz meg egy csomag keksz. :D
remélem legalább earl grey lesz mert ha nem akkor egyből elzavarnak minket...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.08.22. 08:15:14

Veb ne komolytalankodd már el!

Angolokkal fogunk tárgyalni, két teafilter lesz a bónusz meg egy csomag keksz. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.22. 08:11:43

a mundo szerint nem tettünk le coutinhorol, a BL sorsolás napján (ami nem tudom mikor lesz) monacoban teszünk egy újabb ajánlatot. gondolom ha zsinórban nyer 3 aranylabdát, akkor kapnak még két matchboxot meg egy csomag franciadrazsét :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.08.22. 07:12:56

S.Agüero írta: MD | Seri érkezése megpecsételheti André Gomes sorsát, akiért továbbra is élénken érdeklődik a Juventus. A Barcelona 40-45 millió eurót várna a középpályásért.
Már csak ezért is megérné. :mrgreen: Ha már mind2 40-45 milla, nem lehetne egy az egyben csere? :D
LG írta:Én a Seri-Draxler párossal kiegyeznék most, aztán ha kevesek lesznek, jövő nyáron jöhetnek a 100+ milliós igazolások. Mondjuk a vezetőséget ismerve a szélső inkább Di Maria lesz.
Vagy Lavezzi a Hebei China Fortune FC-től...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.22. 06:44:46

Én a Seri-Draxler párossal kiegyeznék most, aztán ha kevesek lesznek, jövő nyáron jöhetnek a 100+ milliós igazolások. Mondjuk a vezetőséget ismerve a szélső inkább Di Maria lesz.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.21. 23:39:33

Na, az ilyen passzoktól én elalélok, ezekkel könnyen megvesz, ha itt is ezt hozza. :D

MD | A Dortmund vezetőség egy nappal meghosszabbította az ultimátum hosszát, ami azt jelenti, hogy a Barcelonának augusztus 27-ig kell lezárnia a Dembélé-transzfert. Amennyiben ez idő alatt nem sikerül megállapodásra jutnia a katalánoknak a német klubbal, úgy Dembélé a következő szezonban is a Dortmund játékosa lesz. A francia szélső vételára 100-120 millió euró körül lehet majd.

RAC1 | Seri egyre közelebb a Barcelonához. A katalánok szerint a képviselői a mai napon Barcelonában jártak, hogy lezárják a lényegi kérdéseket. A két klub tárgyalásban áll továbbra is egymással, az elefántcsontparti középpályás ára 40-45 millió euró lehet majd.

Mohamed Bouhafsi | A Barcelona abban bízik, hogy péntekig le tudják zárni Seri leigazolását, akivel négy éves szerződést kötne a katalán klub.

MD, RAC1 | Coutinho egyre távolodik a Barcelonától. A játékos környezete szerint az igazolás szinte teljesen lehetetlen. A brazil alternatívája Ángel Di María és Julian Draxler lehet.

MD | Seri érkezése megpecsételheti André Gomes sorsát, akiért továbbra is élénken érdeklődik a Juventus. A Barcelona 40-45 millió eurót várna a középpályásért.

Esport3 | Andrés Iniesta ismét a csapattal edzett, minden bizonnyal Ernesto Valverde rendelkezésére állhat majd az Alavés elleni bajnokin.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.21. 23:15:27

Én nézegettem az elefántcsontpartit elég sokat miután először szóba került velünk, videót is csináltam róla, olyan szinten. Szerintem baromi jó alapokkal rendelkezik, és lényegesen jobban passzol a mi focinkba mint Gomes pl, de az nekem óriási kérdőjel, hogy a szintet meg tudja-e ugrani. Verrattitól se áll távol a hülye labdavesztés, de Seri nála is könnyelműbb, nem tudom, hogy ez a kis nyomás miatt, vagy a játékos stílusa miatt van, de emiatt én tartok tőle kicsit. Mellé az utolsó passzai se annyira jók mint az olasznak, még ha neki is jó szeme van azért. Védekezést nem is említve. Nagy kérdőjel nekem, de a stílusa miatt én mindenképp bepróbálkoznék vele, mert egy ilyen ember kegyetlenül hiányzik a középpályáról szerintem - de akkor takarítsunk is tényleg. Csak hozza legalább azt, amit a Niceben mutat, mert ha bátortalan lesz, és nem meri meghúzni az ott bejövő neccesebb dolgait, akkor felesleges pénzkidobás.

Nyilván csak egy példa, de ebben a mozdulatsorában több Barca foci van, mint Gomes tavalyi évében kis túlzással. Ha ezt hozná itt is, és még kicsit fejlődne is ilyen társak mellett, akkor ennyit bőven megérne szerintem. De ha most látatlanba választanom kéne Verratti 110 millióért, és közte 40-ért, inkább hoznám az olaszt azért.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.21. 23:03:08

Samper írta: Persze Xavi egy hülye kontár és részeg volt, amikor Serit ajánlotta.
Xavinak biztos sok ideje van francia fiatalokat elemezni, amikor még mindig a katari bajnoksagba kell fociznia.
Thiago, Verratti vagy Coutinho kellett volna (ebben a sorrendben) de úgy tűnik meg Coutinho sem lesz meg és helyette bekell érnünk egy ismeretlen arccal.

Igen, leszoltam ezeket az embereket tavaly nyaron is. És? Tudtak hozza tenni valamit? Ha nem a gálakezdő volt fent hanem 2-3 csereember is akkor rendszeresen buktuk a pontokat.

Ez is mi botrány hogy egyelőre Alcacert kell nezni Neymar helyett a balszélen...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.21. 22:34:31

BarcafanTomee írta:Én úgy emlékszek, hogy már meg is állapodtunk Kroossal, de Luchónak a horvát kellett.
Ez a katalán verziója a dolgoknak, szerintük mindenki hozzánk jönne, csak mi válogatunk. Szóval készpénznek nem venném, szerintem is inkább a Madridot favorizálta, azért kötött ki ott végül.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.21. 22:31:45

LG írta:
csababarca írta:
De lehet csak a tavalyi meg az idei nyár keserűsége szól belőlem, nem tudom. De emlékszem egy Kroos-Rakitic dologra is, és nem, semmi bajom a horváttal, de ég és föld a két játékos.
Én úgy tudom, ott a német a kezdetektől a Realt favorizálta, igy nagyon nem is volt reális esély elhozni. Ő amúgy tényleg nagyon jó lett volna, fantasztikus játékos, szvsz az utóbbi években a legjobb középpályása nőtte ki magát, csak mivel nincs nagy hype körülötte, sokan nem ismerik el eléggé. De elképesztő stabilan hozza a klasszis szintet, akár a Realban, akár a válogatottban, de a nyilatkozataiból is az jön le, hogy igazi madridista sajnos.
Én úgy emlékszek, hogy már meg is állapodtunk Kroossal, de Luchónak a horvát kellett.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.21. 22:23:45

csababarca írta:
De lehet csak a tavalyi meg az idei nyár keserűsége szól belőlem, nem tudom. De emlékszem egy Kroos-Rakitic dologra is, és nem, semmi bajom a horváttal, de ég és föld a két játékos.
Én úgy tudom, ott a német a kezdetektől a Realt favorizálta, igy nagyon nem is volt reális esély elhozni. Ő amúgy tényleg nagyon jó lett volna, fantasztikus játékos, szvsz az utóbbi években a legjobb középpályása nőtte ki magát, csak mivel nincs nagy hype körülötte, sokan nem ismerik el eléggé. De elképesztő stabilan hozza a klasszis szintet, akár a Realban, akár a válogatottban, de a nyilatkozataiból is az jön le, hogy igazi madridista sajnos.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.08.21. 22:16:00

Én úgy gondolom ha Xavi ajánlotta akkor nem lehet Seri melléfogás. Paulinhot pl ennek fényében nem értem. Teljesen fölösleges kiadás volt. Hozzuk még Dembele-t és Sztem nem lesz itt gond. ;)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.21. 22:15:44

Na ez a kép a durva számomra:Kép

A triplázás óta rájuk költöttünk el cirka 260 milliót meg egy kis aprót. És közülük mindössze Umtiti van a kezdő közelében!!! Ez azért nagyon durva. A Semedo, Marlon kettősnek még lesz esélye bizonyítani, meg Cillessen is jól védett amikor megkapta az esélyt (Paulinhót hagyjuk :mrgreen: ), de a többiek max kiegészítő emberek. Amivel nincs is baj, mert egy hosszú szezonban szükség van rájuk is, csak, hogy ők már túl sokan vannak. És láthattuk, hogy ha megkapták az esélyt, kevesen tudtak élni is vele. Dignet meg Vidalt, mondjuk bírom is, meg kellenek is cserének, de a Paulinho, AG, Paco, Arda négyes nagyon szúrja a szemem, és ők 139 millába fájtak. DS-re még rá bírjuk fogni, hogy ennyiért meg kellett próbálni.

Ez már rendszer nálunk, mert 3 éve legalább olyan játékosokra költjük a pénzt akiknek esélyük nincs a kezdő közelébe se kerülni...Pedig nem egy kezdő emberünk ment el, Xavi, Alves, Neymar és Iniesta is kérdéses mennyire lesz bevethető.
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.21. 22:14:44

Messias2 írta:
Nero. írta: Serit összehasonlítani Verrattival :lol: :lol:
A számok alapján, amit azért ritkán lehet meghazudtolni, nem is olyan vicces a dolog!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dentomi 2017.08.21. 22:27:47-kor.
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2017.08.21. 22:13:52

Ez a Dembele ügy egy vicc..... :oops: Nem baj, majd Dulifuli meg Paco megoldják. Meglesz Seri és nem lesz gáz, legalábbis reméljük hogy jók leszünk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2017.08.21. 22:15:23-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.21. 22:13:46

Néha tényleg jobb, lásd most, Bellerin-Semedo esete, Umtitit én sem bánom, de egyébként komolyabb nevek is szóba kerültek Marquinhosnák, az utóbbi években.

De lehet csak a tavalyi meg az idei nyár keserűsége szól belőlem, nem tudom. De emlékszem egy Kroos-Rakitic dologra is, és nem, semmi bajom a horváttal, de ég és föld a két játékos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2017.08.21. 22:16:20-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.21. 22:11:44

Nero. írta: Serit összehasonlítani Verrattival :lol: :lol:
Mi ebben a vicces? :D
Nyilván jobb játékos az olasz, de mivel hasonló poszton játszanak, ráadásul ugyanabban a ligában, érdemes összehasonlítani a számaikat, szerintem.

Mondjuk te mindenkit leszólsz, aki körül nincs nagy hype. Azért arra kíváncsi lennék, hogy hány Nice meccset láttál az előző szezonból?
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.21. 22:08:19

csababarca írta:Nem bánnám ha ezt a Seri gyereket elhoznánk...
bár továbbra is folytatódna a tendencia, ami évek óta tart, hogy az első, második opciókkal valósikertelen tárgyalások után hozunk egy harmadik, "meh" opciót.
de ez is valami.

ennél jobban aggaszt, hogy a csapatban felveszi a pénzt 4-5 játékos, akikre sem az edző nem számít, sem a csapatot sem tudják segíteni érdemben. Tőlük kéne megszabadulni, sűrgősen.
Néha mondjuk a második/harmadik opcióval jobban járunk, mint az elsővel. Pl. én már most hálát adok érte, hogy Bellerint nem sikerült megszerezni, és helyette Semedo jött. (+ ha jól emlékszem még egy jelölt volt legalább a portugál előtt, de hogy ki, már nem tudom)

Márkinnyósz sem jött össze, azt sem bánom, mert így köthetett ki itt Umtiti.

Mondjuk a jelenlegi felállásban nem nagyon látom Seri helyét, de ha Valverdének kell, ám legyen.
Serit összehasonlítani Verrattival
Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy mennyit láttad előbbit játszani. Mert ha viszonylag sokat, akkor el tudom fogadni a véleményed, de az ilyen: ha tényleg akkora ász lenne, nem lenne 26 évesen a francia bajnokságban kommenteket nem tudok releváns érvként elfogadni sem tőled, sem mástól.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2017.08.21. 22:11:49-kor.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.21. 22:07:20

Nero. írta:Fernandez hozzáértését azért megkérdőjelezem. Gomes eladása is most kezdi el foglalkoztatni oket amikor a Juve már megvette Matuidit...

Serit összehasonlítani Verrattival :lol: :lol: Egy tipikus Digne-Gomes-Alcacer fele "okos" igazolás.
Még mielott nekem ugranátok a francia elmegy, de felesleges volt.
Umtitit majd meglatjuk, nehogy a Pique-Mascherano páros legyen az alapkezdo.

Turanrol, Vidalrol beszelni se akarok.
Persze Xavi egy hülye kontár és részeg volt, amikor Serit ajánlotta.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.21. 22:05:39

Már tavaly is Umtiti volt az alapkezdő, és nem az argentin. :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.21. 22:00:55

Fernandez hozzáértését azért megkérdőjelezem. Gomes eladása is most kezdi el foglalkoztatni oket amikor a Juve már megvette Matuidit...

Serit összehasonlítani Verrattival :lol: :lol: Egy tipikus Digne-Gomes-Alcacer fele "okos" igazolás.
Még mielott nekem ugranátok a francia elmegy, de felesleges volt.
Umtitit majd meglatjuk, nehogy a Pique-Mascherano páros legyen az alapkezdo.

Turanrol, Vidalrol beszelni se akarok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Gaboo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2017.06.06. 09:48:33

2017.08.21. 21:57:24

http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/fo ... p-13509527" target="_blank

Legalább ezzel nem húzzák tovább az agyunkat. Jövőre remélem már egy új elnökséggel, nyár elején bejelentkezünk érte és megvesszük.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.21. 21:47:18

Nem bánnám ha ezt a Seri gyereket elhoznánk...
bár továbbra is folytatódna a tendencia, ami évek óta tart, hogy az első, második opciókkal valósikertelen tárgyalások után hozunk egy harmadik, "meh" opciót.
de ez is valami.

ennél jobban aggaszt, hogy a csapatban felveszi a pénzt 4-5 játékos, akikre sem az edző nem számít, sem a csapatot sem tudják segíteni érdemben. Tőlük kéne megszabadulni, sűrgősen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.21. 21:37:24

Azt nem értem, ha szerződtetünk egy edzőt, gondolom az azért van mert bízunk benne, elismerjük a hozzáértését a meglátásait, bízunk abban, pontosan tudja kit és miért akar a csapathoz hozni.
Ehhez képest (ahogy én tudom, egyetlen embert akart igazán) azt el is vetette a "józan gondolkodású vezetőségünk, túl drága címszó alatt)


Tulajdonképpen ki dönt egy igazolásról, ki mondja azt a Barcában, igen rá van szükségünk?
Ha ez nem az edző és nem az Ő szava a legfontosabb, akkor miért nem a szakmai igazgató irányítja a csapatot, minek ide Valverde vagy akárki hisz nulla beleszólása van a lényegi dolgokba.
Akkor mondhatom, Valverde is egy felesleges igazolás?
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.21. 20:54:48

Egyébként függetlenül attól, hogy mi a véleményem Seri-ről vagy Paulinho-ról, megjegyezném, hogy [auto_cenzúra] az átigazolási politikánk. Mindig egy lépéssel le vagyunk maradva. Tavaly elment a KEZDŐBŐL a jobbhátvédünk, hoztunk két középpályást. Idén elment a kezdőből az egyik csatárunk, hát hozunk helyette két középpályást. :lol: :lol:
Válasz küldése
cron