Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.23. 08:34:14

Mundo kirakta címlapra, hogy "Seri napja", majd később kirakták, hogy "No Seri". :D A hírek szerint az utolsó pillanatban mégis úgy döntöttünk, hogy nem kell. Lehet megnyugodni. :D

Seri is azt nyilatkozta, hogy nem ez volt az utolsó Nice meccse.
Messias2 írta:Sergi Samper is close to joining Las Palmas on loan. The operation could be concluded tomorrow.
Na, ez nem is lenne rossz.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.23. 08:33:00

daffy írta:
LG írta: Viszont a statjait nézve úgy látom, hogy az előző szezon kiemelkedő volt neki (meg a csapatának is), korábban meg sem közelítette ezt a teljesítményt. Az is lehet, hogy egy szezonos játékos lesz, vagy hogy a magasabb szintre lesz kevés, én főleg az utóbbitól tartok.
Az azért borítékolható,hogy nem ő fogja húzni a kp-t. Normális kp-n egy rotációra használható ember lenne,aki a bajnokik felén játszik,így tehermentesítve az alap középpályát. Egészen konkrétan semmi értelmét nem látom. Se Neymart,se Ini-t nem pótolja,ergo nálam felesleges igazolás.
Ezzel tökéletesen egyetértek, többször is leírtam a véleményemet ezzel kapcsolatban. Ha Serit leigazoljuk lesz vagy 11. középpályásunk és a felesleget sem nagyon akarjuk elküldeni, amire szintén egyre kevesebb idő van.
Ha lenne 4-5 játékosunk középpályára, amiből ki lehet állítani egy viszonylag erős kezdőt semmi gond nem lenne ezzel az igazolással. Kell a rotáció, kisebb meccseket végig is játszhatná nagyon hasznos játékos lehetne belőle. Viszont most zsúfolásig vagyunk a kp-n és kb. a Busi-Ini-Rakitic a kezdő szint. Ezek közül Rakitic elég hektikus, bár Semedo érkezésével újra a posztján játszhat, Ini pedig, ha a sérülések el is kerülik a szezon kb. felét bírja. Pont tavaszra fog már elfáradni, amikor a legjobban kellene. Egyedül Busi alap és pont azt az embert küldik el, aki neki lehetne a cseréje. A többi játékosunk pedig középszer vagy még annál is gyengébb. És azzal sem lehet takarózni, hogy nem volt érdeklődés vagy legalább kölcsönöket elintézni. Lassan túllépjük a megengedett keretet, ha eddig nem is léptük túl.
Coutinho is további középpályásként érkezett volna, de ő mehetett volna a kezdőbe is, legalábbis egy olyan szintet képvisel.
Előre pedig van 4 ember, aki egy nem való semmire azon a poszton ahol játszania kell, egy klasszis center, aki viszont baromi hullámzó, egy csere szintű szélső és Messi, akinek a motivációja és kedve is lassan a béka segge alatt van, ráadásul már az sem elképzelhetetlen, hogy dobbant. De inkább igazoljunk középpályást. Hozzuk Serit, meg Goretzkát stb.

A nyári történések gyakorlatilag annyi, hogy elment Neymar, hoztunk egy pénzmosó Paulinhot, a felesleg Douglas-estől Gomesig rajtunk van, se egy szélső, se egy igazi középpályás nem jött, sőt még Messit is elveszíthetjük, mert magasról tettek a szerződésére. Az egyetlen, ami eddig úgy néz ki, hogy pozitívum az Semedo leigazolása. Ezt sikerült, több, mint két hónap alatt véghezvinni.
Ráadásul ha még érkezne is mondjuk Dembelé már megy a bajnokság, egy perc ideje se lenne beilleszkedni, felvenni a fonalat, régóta nem is nagyon edz.
Forca Barca!!!!
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.08.23. 08:27:05

Én először láttam tegnap Serit, kellemes meglepetés volt. A Xavival való összehasonlítás teljesen jogos, ugyanúgy mélyen helyezkedik a középpályán, kéri a labdát a védőktől minden támadás elején, látszik hogy folyamatosan gondolkozik és keresi a legjobb megoldást a passzai előtt, tényleg megvan benne a Barca DNS. A pontatlanság probléma lehet, meg hát ugye kérdés, hogy mennyire van most szükségünk rá, de a játékát látva azt gondolom, hogy nagyon nem nyúlhatunk mellé vele.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.08.23. 08:09:16

LG írta: Viszont a statjait nézve úgy látom, hogy az előző szezon kiemelkedő volt neki (meg a csapatának is), korábban meg sem közelítette ezt a teljesítményt. Az is lehet, hogy egy szezonos játékos lesz, vagy hogy a magasabb szintre lesz kevés, én főleg az utóbbitól tartok.
Az azért borítékolható,hogy nem ő fogja húzni a kp-t. Normális kp-n egy rotációra használható ember lenne,aki a bajnokik felén játszik,így tehermentesítve az alap középpályát. Egészen konkrétan semmi értelmét nem látom. Se Neymart,se Ini-t nem pótolja,ergo nálam felesleges igazolás.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.23. 07:39:45

palesz77 írta:Én se tartom klasszisnak Serit, tegnap leírtam már, de azért azt se gondolja senki, hogy ez az alap játéka. Nem a két szép szeméért került be az év csapatában a franciáknál.. Napoli ellen gyenge, mint az egész csapata, de pl nézzétek akkor vissza az Ajax ellen, vagy egy random tavalyi bajnokit, elég más képet festene.

És még egyszer mondom, szerintem is messze van Xavitól, de ez alapján a 2 meccs alapján leírni az egész játékost..
Viszont a statjait nézve úgy látom, hogy az előző szezon kiemelkedő volt neki (meg a csapatának is), korábban meg sem közelítette ezt a teljesítményt. Az is lehet, hogy egy szezonos játékos lesz, vagy hogy a magasabb szintre lesz kevés, én főleg az utóbbitól tartok.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.23. 07:08:46

Gerard Romero just said on RAC1 that the board decided to go for Seri after reading tweets from fans.

Ezt azért remélem csak úgy pluszban megemlítette, mert önmagában ez így elég nevetséges lenne.
Kép
Kép
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.23. 04:30:48

A hátralévő napok legfőbb tétje Neymar pótlása. Mennél nagyobb lesz a különbség közte és az utód között, annál nagyobb lesz a visszaesés. Az összes többi szempont ehhez képest érdektelen.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.23. 04:19:11

éjszaka feltörték a klub hivatalos fb profilját, és ezt rakták ki:
Welcome Ángel Di María to FC Barcelona! #DiMariaFCB

Majd:
Hi FC Barcelona, it's OurMine (Security Group), please contact us - ourmine .org -> Contact Us, and sorry for the hoax


Pedig én már kezdtem örülni:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.23. 01:07:45

Gerard Romero just said on RAC1 that the board decided to go for Seri after reading tweets from fans.

Barça will make a new offer of €150m for Coutinho. The Brazilian midfielder still wants to leave Liverpool.
Radio Marca:

Sergi Samper is close to joining Las Palmas on loan. The operation could be concluded tomorrow.

Gerard Romero:
Leon Gortezka's agent was at the Camp Nou on Sunday. The players contract runs out in 2018.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2017.08.22. 23:08:03

pep71 írta:
lics írta:Inkább Seri 40ér mind 150ér egy kiforratlan Dembele énis Grizmannt preferálnám inkább jövőre. Dembele ügyes de nemtudhatjuk, hogy egy 20 éves játékos mit művel később. Olyan játékosokra kéne ekkora összegeket költeni akik azért már tettek le az asztalra és nem 1 szezonost ez kicsit alibi nekem. Szerintem ha lenne egy jó játékos megfigyelő hálózatunk tudnánk 10-20 milliókér hozni Dembeléhez hasonló játékosat akik vagy beválnak vagy nem de a 150 teljesen abszurd max 80.
Seri mit tett le? láttad a bajnokságban tavaly a meccseit?
Dembelé igaz, hogy 20 éves, de már most jobb csapatban van, mint Seri, mert sokkal tehetségesebb és sokkal nagyobb potenciál van a franciában.
Láthattuk mire jók ezek a 40milliós igazolások mint AG, Paco..semmire.
Sorozatban 3. meccsét nézem meg Seri-nek(nem mintha ez sok lenne), de nagyon-nagyon messze van ő Xavi-tól..ezt tényleg Samper is le tudná hozni...
Egyenlőre elég sok játékostól messze van ez igaz de amit Dembele csinál nemjárok edzeni és hasonlók gusztustalan, számomra megbízhatatlanságot mutatja és ha a paris majd leakarja igazolni 2 év múlva csillágászati összegekért velünk is ezt csinálja? 150millió? Olyan hangzása mindha egy paris, city, real hajtana végre egy transfert. Ha Zidane tudott csinálni egy ilyen csapatot igazol 2-t 40milliókér akkor számomra eggyértelmű a helyzet, hogy minden az edzőn múlik hagynunk kéne az edzőt ő mondja meg mik azok a posztok amiket megkell erősíteni. De ehelyett inkább hatalmas paulinho üzletekbe vágunk sőt még majd megis mondják Valverdének kötelezőn játszassa mert kell az a kínai meló.
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2017.08.22. 22:53:36

Nero. írta:
Gaboo írta:Gerard Romero, twitter: "Úgy tűnik a Klubnál nagyobb a baj, mint hisszük. Ha Bartomeuék nem reagálnak gyorsan, akkor a végkifejlet nagyon fog fájni."

Reméljük ez nem az, amire gondolunk.... [-X [-X
Mar igyis egyértelmű hogy oriasi a baj, a következmények is megvoltak (mondjuk a nagy része meg csak most jön)
Gondolom a költő Messi eladásáról beszél, de az nem fog megtörténni csak az argentin megvárja ameddig kipateroljàk ezt a Bartomeu vezette csőcseléket.
Szerintem, itt már bármi megtörténhet. Egyikünk se tudja, hogy mi zajlik le a fejében...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.22. 22:26:27

palesz77 írta:
csababarca írta:Honnan tudjuk hogy jövőre hova akar menni majd?
Bocsi de én nem hiszek ebben a barcas vagyok oda megyek, realos vagyok odamegyek dologban.
Akkor Isco itt butítana nálunk, MBappé meg a realnal lenne már.
He nem hozzuk, szerintem mindegy neki hova megy, de a BM nem fog olyan pénzeket lerakni érte, mint a PSG vagy a City fog, ha hoz egy jobb szezont ismét.
Viszont nem tudom mekkora szezont tud lehozni. Bármennyire meghatározó játékosa a BVB-nek ilyen nyári zűrök, sztrájkolgatás, nem lehet elérni, el van tiltva/nem jár edzésre kétségem van mennyire számolnak vele. Biztos, hogy egy nevelő célzatú szezonnak néz elébe, ha a németeknél marad, ami komolyan kihathat a vb-jére. Gondolom emiatt is akar mindenképp jönni. Ha itt stabilan beverekszi magát a kezdőbe és jó szezont fut, akár fix 11-ben is találhatja magát a vb-n, amire jelenleg a franciák az egyik legesélyesebbek.

Nem igazán tudok olyan indokot, ami indokolná hogy tököljenek és ilyen bónuszokkal meg hasonlókkal cseszekedjenek. Csak Neymar igazolásának közel fele a kasszában van és most egy 11. középpályást akarnak hozni, miközben előre van egy Messink, egy totál hektikus Suarez, egy hadd ne mondjam milyen Alcacer és Deulofeu, aki jó-jó, de inkább stabil csere szerepkör van benne.
Serit sem értem minek akarják. Ha eladnának vagy 5 embert a kp-ról akkor rendben, de így...

Igazából már abban sem vagyok biztos, hogy bármit befolyásolna a vezetőség szempontjából, ha nem jönne Dembelé. Neymar távozása, igazolások elcseszése, Coutinho "elvesztése", 2 csúnya vereség a Realtól, Paulinho-transzfer és háttere,Messi távozásának lehetősége, Ini nyilatkozata... Ha ezek nem elegek, hogy Bartomeuék bukjanak, akkor Dembelé ide vagy oda már nem számít.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.22. 22:23:47

Én se tartom klasszisnak Serit, tegnap leírtam már, de azért azt se gondolja senki, hogy ez az alap játéka. Nem a két szép szeméért került be az év csapatában a franciáknál.. Napoli ellen gyenge, mint az egész csapata, de pl nézzétek akkor vissza az Ajax ellen, vagy egy random tavalyi bajnokit, elég más képet festene.

És még egyszer mondom, szerintem is messze van Xavitól, de ez alapján a 2 meccs alapján leírni az egész játékost..
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2017.08.22. 22:08:49

lics írta:Inkább Seri 40ér mind 150ér egy kiforratlan Dembele énis Grizmannt preferálnám inkább jövőre. Dembele ügyes de nemtudhatjuk, hogy egy 20 éves játékos mit művel később. Olyan játékosokra kéne ekkora összegeket költeni akik azért már tettek le az asztalra és nem 1 szezonost ez kicsit alibi nekem. Szerintem ha lenne egy jó játékos megfigyelő hálózatunk tudnánk 10-20 milliókér hozni Dembeléhez hasonló játékosat akik vagy beválnak vagy nem de a 150 teljesen abszurd max 80.
te láttad már játszani Seri-t?
Ez A 60 éves Sneider is hasznosabb nála.
Dembele csak többet fog érni,
Seri meg évről évre kevesebbet.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.22. 21:57:31

lics írta:Inkább Seri 40ér mind 150ér egy kiforratlan Dembele énis Grizmannt preferálnám inkább jövőre. Dembele ügyes de nemtudhatjuk, hogy egy 20 éves játékos mit művel később. Olyan játékosokra kéne ekkora összegeket költeni akik azért már tettek le az asztalra és nem 1 szezonost ez kicsit alibi nekem. Szerintem ha lenne egy jó játékos megfigyelő hálózatunk tudnánk 10-20 milliókér hozni Dembeléhez hasonló játékosat akik vagy beválnak vagy nem de a 150 teljesen abszurd max 80.
Seri mit tett le? láttad a bajnokságban tavaly a meccseit?
Dembelé igaz, hogy 20 éves, de már most jobb csapatban van, mint Seri, mert sokkal tehetségesebb és sokkal nagyobb potenciál van a franciában.
Láthattuk mire jók ezek a 40milliós igazolások mint AG, Paco..semmire.
Sorozatban 3. meccsét nézem meg Seri-nek(nem mintha ez sok lenne), de nagyon-nagyon messze van ő Xavi-tól..ezt tényleg Samper is le tudná hozni...
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2017.08.22. 21:46:03

Inkább Seri 40ér mind 150ér egy kiforratlan Dembele énis Grizmannt preferálnám inkább jövőre. Dembele ügyes de nemtudhatjuk, hogy egy 20 éves játékos mit művel később. Olyan játékosokra kéne ekkora összegeket költeni akik azért már tettek le az asztalra és nem 1 szezonost ez kicsit alibi nekem. Szerintem ha lenne egy jó játékos megfigyelő hálózatunk tudnánk 10-20 milliókér hozni Dembeléhez hasonló játékosat akik vagy beválnak vagy nem de a 150 teljesen abszurd max 80.
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2017.08.22. 21:30:11

ez megint olyan igazolás, hogy mindegy kit csak igazoljunk. Az ember piaci ára 13 mil. mi 40 hozzuk. A legjobb, hogy Samper tudja ezt ingyen. taps
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.22. 21:26:54

Bob_Marley írta:Miért kéne minden áron, miközben pont hogy már a Dortmund is kezd hasonló elvet követni, hogy nem jó a 90 legyen 110, majd inkább legyen 120. Sőt adjatok inkább 130-140-et. Világi vicc lenne, Lukakut meg ne keverjük már ide, sokkal többet bizonyított. Csak magunk alatt vágnánk a fát, ha belemennénk ebbe, hogy minden áron.
Ezer más megoldás lehetne, Williams a Bilbaoból pl szinte tálcán lehetne lehetőség, Valverde is ismeri.

És ha meg valóban az a terv, hogy Valverde mindenféleképpen Griezmannt szeretné jövőre, akkor pláne sokkal inkább spórolni kéne rá, s jövőre 100-ért kivásárolni. Az is eszement összeg, s baromi sokallom de legalább bizonyított klasszisért. Vagy egyéb alternatívák Insigne vagy más.
Ha középcsapattá züllünk, akkor nincs olyan, hogy jövő év.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.22. 21:25:54

Csak azért Verratti a BL-ben is tudott nagyot jászani a legjobbak ellen, Serinek meg úgy tűnik, sok ez a szint. Persze két meccs alapján nem törnék felette pálcát, de az nem túl bíztató, hogy viszonylag egyszerű szitukban hibázgat.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2017.08.22. 21:25:45

Gaboo írta:
Robcsyy írta:Seri még Paulinhonál is nagyobb flop lesz, feltéve ha összejön.
Érezhető, hogy már nincs ott teljesen fejben, a tavalyi statisztikái megközelítőleg hasonlók, mint Verrattié. Van benne spiritusz.
Mai meccsen látványosan nem is keresik labdával, hiába próbálja kérni.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.22. 21:25:02

45 perc alatt megmondtad, hogy tucat-e. Menj el játékosmegfigyelőnek.
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2017.08.22. 21:21:38

S.Agüero írta:
Robcsyy írta:Seri még Paulinhonál is nagyobb flop lesz, feltéve ha összejön.
Miért?
mert teljesen átlag
Avatar
Gaboo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2017.06.06. 09:48:33

2017.08.22. 21:20:55

Robcsyy írta:Seri még Paulinhonál is nagyobb flop lesz, feltéve ha összejön.
Érezhető, hogy már nincs ott teljesen fejben, a tavalyi statisztikái megközelítőleg hasonlók, mint Verrattié. Van benne spiritusz.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.22. 21:18:27

Robcsyy írta:Seri még Paulinhonál is nagyobb flop lesz, feltéve ha összejön.
Miért?
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2017.08.22. 21:12:45

Seri még Paulinhonál is nagyobb flop lesz, feltéve ha összejön.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Válasz küldése