Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.23. 21:50:15

Közben a Sky Sport Italia szerint a Milan bejelentkezett Rafinháért. Nem írnak többet, szóval nem tudom mennyire lehet komoly. Mivel sérült is, nagy összeget nem várhatunk érte, gondolom max bepróbálkoznak egy kölcsönnel.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21119
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.23. 21:37:06

Értem. Mondjuk Gomesről én nem igazán tudnék profilt alkotni, én még nem jöttem rá az ittléte alatt, hogy neki melyek is erősségei.

Palesz! A kezdőben valószínűleg nálunk is továbbra is 1 ilyen játékos lenne, legalábbis nekem ez jött le eddig, főleg a Betis elleni meccs erősítette meg ezt a gondolatot bennem. A három kp. közül az egyik Busi, a másik Rakitic, valószínűleg az ő alternatívája Paulinho, a harmadik poszton Ini/SR osztozna a jelenlegi felállásban. Nagyon reménykedem benne, hogy Valverde belátta Gomes hasznavehetlenségét, a Betis elleni meccs némi alapot is ad erre. Szinte biztos, hogy egyelőre marad, a vezetőség sajnos nem elég tökös hozzá, hogy a hibájukat elismerve egyből továbbpasszolják, pedig ezzel minimalizálhatnák a veszteséget. Majd jövőre megy ingyen, vagy vmi apróért, annyit is ér egyébként.

Rakitic: Igen, azt látom, hogy az meccs élőben nagy benyomást tett rád. De szerintem nincsenek támadásban komoly hiányosságai, a válogatottban pl. sokkal támadóbb szelemben játszik, de így volt ez a Schalkeban és a Sevillában is. Nálunk több a védekező munkája, ezért nem tud annyit hozzátenni előrefelé, de ez szerintem rendben is van, valamit vmiért. Úgy gondolom, egy jó Rakéta kell, mint egy falat kenyér, és bízom benne, hogy ez meg is lesz, a Betis ellen ígéretes volt. Valverde új formációja feküdhet neki, hisz vannak társai a jobb oldalon.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.23. 21:16:55

Bob_Marley írta:A Liverpool is hasonló, ez nem elég az nem elég. Legalább akkor próbálunk alternatívát keresni, rég hagyni kellett volna a Dortmundot is meg a Liverpoolt is.

És az alternatívákkal is olyan jól forgunk alkudozni egy héttel az átigazolási időszak vége előtt?!
Azt mondják, hogy Parejo 60, aztán szó nélkül fizetünk.
Miért kéne hagyni a Poolt. Nem tettünk normális ajánlatot. 85 millió még tavaly is reális ár lehetett volna a brazilért, most vicc.
A Dortmunddal sincs semmi gond. Ráadásul egy játékossal is nagyon kiszúruak, csak azért mert minden áron ide akart jönni.
Pont ilyen emberekre lenne szükség, akik tényleg itt akarnak játszani. Coutinho is megtette a lépéseket, pedig neki még bérelt helye sincs. Az ilyen játékosok, akik éhesek a sikerre és motiváltak, emellett elkötelezettek is, nem olyanok, mint Turan, aki nem játszani akar, hanem csak a pénzét felvenni.
Ha így folytatjuk, akkor a Barca már nem lesz annyira csábító a játékosoknak sem.

Bestbarca írta:" hírek hogy megegyeztünk a Dortumddal,és egyenlőre cáfolat még nincs olyan sebességgel mint szokott lenni...130ról már volt szó,150et kérnek,nincs az olyan messz. Állítólag vmit engedtek és jön. Dembelé annyira elszigetelődött a csapattól, ha ennyit kifizetünk nem fogják ott tartani. A Dortmund nem. És le is nyilatkozták vihető csak csengetni kell. Szal gyanús...
Arról a 150-ről nem volt szó, kamu hír volt. Német részről nyilatkoztak 120 milliót úgy, hogy nem bónuszokban adjuk.

Még szerencse hogy így fiatalítjuk a csapatot. Paulinho 30, Parejo 28, Di maria 29 és a többi.

Coutinho a legjobb korban van, kiforrott játékos de még sok év benne van, Dembelé már kiváló játékos, ő a jövő, Semedo nagyon jó vétel volt és még csak 23.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.23. 21:08:32

LG írta:
S.Agüero írta:Bob, kicsit ellent mondasz magadnak, mert ha jól tudom, neked a 92-es Cruyff-féle csapat az elit, ehhez képest teleraknád a középpályát Gomes, Paulinho és Rakitic féle arcokkal.
Tudjuk, hogy nem szereted a horvátot, de azért ez még tőled is sértő. [-X
Mi a sértő? Nem mondtam, hogy egy szinten van a három játékos, viszont a "profil" eléggé hasonló.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.23. 21:08:17

Mondjuk ezt se értem, mert a Madrid végigveri az egész világot kb, és 1 db ilyen emberük van a kezdőbe, meg mellé 5 zenész kb. De itt sokan Casemiro miatt - aki szintén egy fontos lámcszem, nem azt mondom hogy nem - olyan emberekkel raknák tele a középpályát. Na mindegy, nézem inkább a Pool gálát, ők legalább örömet okoznak. :D

LG: Rakitic nekem még szimpatikus is, és jobbnak tartom mindegyik említettnél, de attól még tadásban komoly hiányosságai vannak, nálam meg egy modern középpályás előre és hátra is klasszis. Mióta élőben láttam, méginkább megvan bennem ez az érzés. szerk.: Ja most mézem, hogy nem is engem idéztél. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21119
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.23. 21:06:33

S.Agüero írta:Bob, kicsit ellent mondasz magadnak, mert ha jól tudom, neked a 92-es Cruyff-féle csapat az elit, ehhez képest teleraknád a középpályát Gomes, Paulinho és Rakitic féle arcokkal.
Tudjuk, hogy nem szereted a horvátot, de azért ez még tőled is sértő. [-X
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.23. 21:02:46

S.Agüero írta:Bob, kicsit ellent mondasz magadnak, mert ha jól tudom, neked a 92-es Cruyff-féle csapat az elit, ehhez képest teleraknád a középpályát Gomes, Paulinho és Rakitic féle arcokkal.
Nekem az etalon, de 25 évvel ezelőtti dologról beszélünk, másban látom a sikert. Ahogy Xavi is pl az all-time kedvenc játékosom, de a "trend" nem ez.

A játék sokkal inkább a támadóharmadra koncentrálódik, más profilú kp-sok vannak ma. 25 évvel ezelőtt megálltál a kör közepén csípőre tett kézzel és osztogattad a labdákat, ma 14 km-t fut egy jobbhátvéd.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.23. 20:53:42

Bob, kicsit ellent mondasz magadnak, mert ha jól tudom, neked a 92-es Cruyff-féle csapat az elit, ehhez képest teleraknád a középpályát Gomes, Paulinho és Rakitic féle arcokkal.
Avatar
Gaboo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2017.06.06. 09:48:33

2017.08.23. 20:53:13

A nyáron én biztos, hogy Dembélére mennék rá egyedül, a középpályára már úgysem tudunk olyan embert hozni, aki érdemben erősítés lehet, nem vagyok képben Gortzkával kapcsolatban, ha valaki kiegészít vele kapcsolatban azt megköszönném, mindenesetre mást nem hoznék, inkább eladnék, amennyit lehet, lassan nem számít, hogy mennyiért csak az Arda-Gomes-Munir-Vermaelen-Douglas-Rafinha pakk valahogy távozzon a klubtól, a többiekkel, igen beleérve Sampert is, számolnék. Szóval idén egyedül Dembélét igazolnám le, Jövő nyáron pedig, amennyiben még mindig él Griezmann 100 milliós kivásárlási ára, úgy minden követ megmozgatnék a leigazolásáért, így pedig kialakulna egy Dembélé-Messi-Griezmann-Suárez négyes, ami igencsak kreatív és variálható lenne 4-3-3-ban, 4-2-3-1-ben is. Abban is jöhet javítás, ha Grizi kivásárlási ára nem ennyi. Mindenesetre Ő szerintem telitalálat lenne. 27 éves lesz jövőre, a bajnokságban hatalmas rutinnal rendelkezik, szélen és középen is tud magas szinten játszani, nemzetközi rutinja is hatalmas, egyszóval tökéletes igazolás lenne. Ehhez persze kelleni fog egy értelmes, szakmai vezetőség is, addig ilyen Griezmann féle manőverek teljesen esélytelek tőlünk.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.23. 20:50:12

Bob_Marley írta:Én abból indulok ki, amit láttam a Betis ellen, ellenféltől függetlenül ilyen harapós, labdaszerzős csapatot régen láttam, jó iránynak tartom.
Viszont abból a középpályából sokkal inkább hiányzik egy Coutinho-típusú játékos, mint egy Parejo-típusú. Ha Valverde tartja a 2 védekezőbb felfogású kp-t a felállásban, akkor ott játszhat Busquets, Rakitic, Paulinho, Gomes (vagy helyette Samper... ugye...) és akár SR is. Létszámban, és szerintem minőségben is megvagyunk.

Inkább az elejével van most gond, egy balszélső meg egy 1v1-ben erős, jó passzkészséggel és játékintelligenciával rendelkező kp. kell. A csapat többi része szerintem rendben van.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.23. 20:42:44

Harapós középpályát lehet labdával is elit játékosokból is összerakni, de mimdegy, lefutottuk ezt már százszor, meg most alapból is felcseszett a nyarunk, nincs kedvem regényt írni - mindenki örömére. :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.08.23. 20:42:17

Most nincs kedvem visszakeresni de a Pajero hírt egy hete megjósoltam.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.23. 20:37:38

Én abból indulok ki, amit láttam a Betis ellen, ellenféltől függetlenül ilyen harapós, labdaszerzős csapatot régen láttam, jó iránynak tartom.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.23. 20:24:27

Bob_Marley írta:Félre értések elkerülése végett nem mondom, hogy Parejo kell, de a siker számít, s s láthatjuk tudnak sikeresek lenni ilyen koncepciók.
Ideig óráig minden sikeres lehet, de ezért identitást veszteni szerintem nem éri meg, amikor manapság több száz millióért próbálnak gazdagabb csapatok épp azt építeni maguknak. Nekünk van egy, nem is akármilyen - bár lassan inkább volt -, azzal lényegesen könnyebb lenne hosszútávon fenntartani a státuszunkat és a klubmodellt, még ha becsúsznak nehezebb időszakok is. De ha most feltöltjük az egész keretet Parejo, Paulinho, Gomes és Rakitic féle arcokkal, akkor max az erőlködés marad, vagy a váltás, ami meg 2-3-4 év múlva bosszulja majd meg magát igazán.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.23. 20:12:54

S.Agüero írta:
Nyiri81 írta:Barcelona eyeing Daniel Bode transfer as an alternative of Dembele - mundo
:mrgreen:

Tapasztalt, gólerős, magas, jól fejel, a lényeg, hogy pattanjon be róla. :D
viszont a ligát nem ismeri, spanyolul nem beszél és nem tudunk belőle kapcsolati tőkét kovácsolni. ellenben egy okos, megfontolt igazolás lenne. ilyenekre kellene költeni nem 150 milliókat dembelére...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.23. 20:09:30

palesz77 írta:
visca el barca írta:Barça have contacted Valencia for Parejo. His clause is €50 million. It's rumoured that Barça think he fits more than Seri. [sport] :lol: #-o :lol: #-o =D> :lol: =D> #-o
Pep Segura hölgyeim és uraim. =D> Mire befejezi a munkáját, igazi modern középpályánk lesz.Erős, átlagos, Cruyff féle iskolára totál alkalmatlan. Busit még adjuk el a nyáron légyszi, akkor lenne teljes az átalakulás. 8)
Félre értések elkerülése végett nem mondom, hogy Parejo kell, de a siker számít, s s láthatjuk tudnak sikeresek lenni ilyen koncepciók.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.23. 20:07:42

Nyiri81 írta:Barcelona eyeing Daniel Bode transfer as an alternative of Dembele - mundo
:mrgreen:

Tapasztalt, gólerős, magas, jól fejel, a lényeg, hogy pattanjon be róla. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.23. 19:55:15

visca el barca írta:Barça have contacted Valencia for Parejo. His clause is €50 million. It's rumoured that Barça think he fits more than Seri. [sport] :lol: #-o :lol: #-o =D> :lol: =D> #-o
Pep Segura hölgyeim és uraim. =D> Mire befejezi a munkáját, igazi modern középpályánk lesz.Erős, átlagos, Cruyff féle iskolára totál alkalmatlan. Busit még adjuk el a nyáron légyszi, akkor lenne teljes az átalakulás. 8)
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.08.23. 19:49:06

Barcelona eyeing Daniel Bode transfer as an alternative of Dembele - mundo
Csak is Puyol
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2017.08.23. 19:16:53

Figyeljétek meg Di Maria jön,azért tettek le Seriről.

Messi haverja,amúgy nem rossz játékos. Elől is bevethető,Ini helyén is ha ő nincs,Psgnél fölös,előtte Neymar,Draxler. Mindkettő fiatalabb,jobb. LFP miatt el kell adniuk vkit ha tényleg megy hozzájuk pl egy Mbappé. Nekünk meg magyarázható igazolás akármi van, 50ről cikkeznek annyit ér is azért. Mai piacon pláne.

Coutinho sztem bukta. Pláne így.

Előre meg Dembeléről azért lassan jönnek "kamu" hírek hogy megegyeztünk a Dortumddal,és egyenlőre cáfolat még nincs olyan sebességgel mint szokott lenni...130ról már volt szó,150et kérnek,nincs az olyan messz. Állítólag vmit engedtek és jön. Dembelé annyira elszigetelődött a csapattól, ha ennyit kifizetünk nem fogják ott tartani. A Dortmund nem. És le is nyilatkozták vihető csak csengetni kell. Szal gyanús...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.23. 19:10:19

Sources close to Coutinho claim he is preparing for a meeting with the press explaining his displeasure and desire to leave LFC. [yahoo]

nem hinném h majd a nyilvánosság előtt beleízél a tányérba ahonnan eszik, de hátha :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.23. 18:45:59

A Liverpool is hasonló, ez nem elég az nem elég. Legalább akkor próbálunk alternatívát keresni, rég hagyni kellett volna a Dortmundot is meg a Liverpoolt is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.23. 18:31:38

Gondoltam, hogy elő lesz még véve ez a Paréj. Inkább ne hoznának mostmár senkit, építsük be Alenát, Sampert, SR, Denist. Legalább ők nem matuzsálemek.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.08.23. 18:26:15

visca el barca írta:van még, bírjátok? :D

Barça are interested in Willian as an alternative as they have failed to sign Coutinho. [france football]
Elég már még hány csapatnal akarunk beégni ebben a pár napban? :D hozzunk valami öreg lepattanot horroráron azt csokolom majd Messi megoldja ;)
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.23. 18:19:28

Ezek a nevek, te jó ég... :lol:

Willian, egy Barcelonában. :mrgreen: Nem is kell ennél többet írni.
Parejo egyébként nem egy rossz játékos, de neki a Valencia a szintje.

Ehhez képest mérföldekkel jobban jártunk volna, ha tényleg rárepülnek Herrerára, a nyár elején volt róla szó. Azóta ki is szorult a kezdőből (Matic által), 2 meccsen játszott 6 percet...

Írom mindezt úgy, hogy egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy nem csak az újságírók unatkoztak egy kicsit.
Válasz küldése