La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.09.05. 11:46:18

Gareth Tello írta:
Samper írta:Tudja valaki, hogy a B-ből kiket regisztráltak a BL keretbe?
Az A-listán csak Ortolá szerepel.

A B-lista egyelőre nem lett nyilvánosságra hozva - ezen korlátlan számú játékost lehet regisztrálni, és elég csak egy adott meccs előtti napon elküldeni az UEFA-nak.

Ha jól értelmezem az angol nyelvű szabályleírást, a Barça B-listájára olyan játékosok kerülhetnek fel, akik 1996. január elsején vagy ezután születtek, és 15. születésnapjuk óta legalább két évet - megszakítás nélkül - játszottak már a klubnál.

Ez alapján, ha jól számolom, a következő Barça B-játékosokat lehet majd felhívni a B-listán egy-egy meccsre: Palencia, Dani Morer, Tarín, Cucurella, Ferran, Oriol Busquets, Aleñá, Kaptoum, Carles Pérez, Abel Ruiz.

Mujica azonban szerintem nem lesz elérhető: ugyan ő 1996 után született, és már több mint két éve a klubnál van, viszont...
"A player may be registered on List B if he is born on, or after, 1 January 1996 and has been eligible to play for the club concerned for any uninterrupted period of two years since his 15th birthday..."
Ha jól emlékszem, Mujica 2015 nyarán érkezett a klubhoz, viszont 2016 januárjáig nem játszhatott tétmeccsen a FIFA-szankciók miatt. Utóbbi időponttól számítva pedig már nincs meg a két év.
Köszi szépen. Ezek szerint némi reális esélye csak Aleñának van - a többiek valami fantasztikus járvány esetén lehetnek kisegítő megoldások.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.05. 10:57:35

Samper írta:Tudja valaki, hogy a B-ből kiket regisztráltak a BL keretbe?
Az A-listán csak Ortolá szerepel.

A B-lista egyelőre nem lett nyilvánosságra hozva - ezen korlátlan számú játékost lehet regisztrálni, és elég csak egy adott meccs előtti napon elküldeni az UEFA-nak.

Ha jól értelmezem az angol nyelvű szabályleírást, a Barça B-listájára olyan játékosok kerülhetnek fel, akik 1996. január elsején vagy ezután születtek, és 15. születésnapjuk óta legalább két évet - megszakítás nélkül - játszottak már a klubnál.

Ez alapján, ha jól számolom, a következő Barça B-játékosokat lehet majd felhívni a B-listán egy-egy meccsre: Palencia, Dani Morer, Tarín, Cucurella, Ferran, Oriol Busquets, Aleñá, Kaptoum, Carles Pérez, Abel Ruiz.

Mujica azonban szerintem nem lesz elérhető: ugyan ő 1996 után született, és már több mint két éve a klubnál van, viszont...
"A player may be registered on List B if he is born on, or after, 1 January 1996 and has been eligible to play for the club concerned for any uninterrupted period of two years since his 15th birthday..."
Ha jól emlékszem, Mujica 2015 nyarán érkezett a klubhoz, viszont 2016 januárjáig nem játszhatott tétmeccsen a FIFA-szankciók miatt. Utóbbi időponttól számítva pedig már nincs meg a két év.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.09.05. 05:56:34

Samper írta:Tudja valaki, hogy a B-ből kiket regisztráltak a BL keretbe?
Minthogy főleg középpályán és hátul nem sikerült a nyári igazolás, nem csapatépítési, hanem az A kiegészítési lehetőségei szempontjából vizslatnám a B keretet. Itt mindegy, hogy ki hány éves, az számít, hogy most mit tud. Viszont ha néhány kerettagot fel lehetne vinni, több játéklehetőség jutna a bimbódzó tehetségeknek.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.09.04. 10:20:00

Chino írta:Van egy ismerősöm, aki mindig kijár a legkisebbek meccsére is és egyszer látta Orellanat, akiről azt mondta, hogy baromi tehetséges, ha majd feljön a B-be nagyon kíváncsi leszek rá.
Tényleg nagyon jó a srác, de sajna most nyelt be egy hosszabb sérülést, azt írták, hogy akár 4-5 hónapra is kidőlhet. :? Remélem ugyanúgy tér vissza utána, de lehet lesz ebből még 1 év Juvenil emiatt.

Jó amúgy nagyon az a korosztály most, legalábbis amit én láttam. A jobbhátvédjük Morey nagyon ügyes, ha jól olvastam a Masia legjobbjának tartják a posztján. Orellana szintén elég zenész, ő vkp és kkp között van, de elég érettnek tűnik ennyi idős kora ellenére. Van még egy ballábas támadó/középpályás náluk, ha jól emlékszem Carlos Gomez az, őt is élmény nézni. Meg hát ugye ott van a kis Riqui Puig, aki nekem a kedvencem jelenleg a Masia felhozatalból. Csak szerencsétlen lehet akkora se lesz mint Ini, egyelőre 165 körül van azt mondják. Be lehet úgy is futni, de erősödnie kell mindenképp, egy Ini fizikumot jó lenne azért elérni. De ennek ellenére amúgy nem elveszett gyerek még védekezésben sem, kis pióca tud lenni. Támadásban meg tanár, játszik ő is középpályásként is, a támadósorban meg szó szerint mindenhol, nekem nagy kedvencem. Laudrup/Ini féle vonalat erősíti, ifi BL-ben rá mindenképp érdemes lesz figyelni. Remélem hozza ott is magát - meg akár a B-ben is bemutatkozhatna idén, de telhetetlen nem vagyok, az akár jó lesz jövőre is. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.09.04. 09:19:03

palesz77 írta:Oriol Busquets vs Granada

Jobbnak tűnik mint amikor tavaly(előtt?) láttam játszani, jobban kell rá figyelnem innentől asszem. :D

Nekem tavaly is tetszett, nem is értettem, hogy először miért nem akarták felhozni. Nagyon hajaz a játéka Sergioéra, talán védekezésben ad többet, mint Busi.
A Valladolid ellen mondjuk inkább kh-t játszott Martinez mellett, de akkor is többször elindult felfelé.


Chino írta:Morer nem hiszem, hogy berobbana.
palesz77 írta:Mateu Moreyre gondoltam a, Juvenil A jobbhátvédjére. :D Amúgy szerintem se fog még berobbanni, de pl most is elég jó kis meccset hozott le. Riqui kevésbé villogott most, de amikor nála a labda, valami szinte mindig van.. Nagyon bírom a kölyköt. 2-2-t játszottak amúgy sajnos a Juveniles srácok, semmi nem akart bemenni, pedig kőkemény egy kapuzás ment már a végén.
Akkor mea culpa. Azt hittem Dani Morerre gondolsz. Mateut nem nagyon ismerem.

Van egy ismerősöm, aki mindig kijár a legkisebbek meccsére is és egyszer látta Orellanat, akiről azt mondta, hogy baromi tehetséges, ha majd feljön a B-be nagyon kíváncsi leszek rá.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.09.03. 14:04:06

Oriol Busquets vs Granada

Jobbnak tűnik mint amikor tavaly(előtt?) láttam játszani, jobban kell rá figyelnem innentől asszem. :D
Chino írta:Morer nem hiszem, hogy berobbana.
Mateu Moreyre gondoltam a, Juvenil A jobbhátvédjére. :D Amúgy szerintem se fog még berobbanni, de pl most is elég jó kis meccset hozott le. Riqui kevésbé villogott most, de amikor nála a labda, valami szinte mindig van.. Nagyon bírom a kölyköt. 2-2-t játszottak amúgy sajnos a Juveniles srácok, semmi nem akart bemenni, pedig kőkemény egy kapuzás ment már a végén.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.09.03. 13:13:55

Tudja valaki, hogy a B-ből kiket regisztráltak a BL keretbe?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.09.02. 21:33:18

Granada CF v FC Barcelona B: 2-2
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.09.01. 14:29:39

palesz77 írta:
mvik írta:üdv. a szabadon igazolható játékosok tudtommal bármikor aláírhatnak valahova, ahhoz nem kell átigazolási időszaknak lennie nem?
Aláírni bármikor alá lehet bárhova, beregisztrálni nem lehet őket átigazolási szezonon kívül. De most olvastam, és meg is nyugodtam kicsit, mert elméletileg már régebben szólt neki és az ügynökének a klub, hogy keressenek egy új állomáshelyet. Így akkor nem gáz, és még Morey szempontjából jó hír is lehet akár. Egy kis szerencsével ő lehet az idei szezon Cucuja, csak a túloldalon. :D
Akkor megvan, hogy miért nem ő játszott Palencia kiesése miatt. Morer nem hiszem, hogy berobbana. Palencia fix kezdő, egy újabb sérülésnek/eltiltásnak kellene lenni, hogy kimaradjon és láthattuk, hogy így is inkább egy belső védőt dobott ki oda Gerard, pedig nagyon kíváncsi lettem volna mit tud mutatni a kicsi.
Cucu helyzete annyiban más, hogy nem volt egy normális balhátvédünk, csak ilyen Delgado-félék, sokszor inkább Nili-Palencia szélső védőkkel álltunk fel.
Sajnos úgy tűnik, hogy sok tehetséges fiatal süllyesztőbe kerül Gerard másodvonalas igazolási poltikájának és taktikájának köszönhetően. Még szerencse, hogy néhány posztra nem hoztak embert, mert még Cucu is Alena is padon találhatná magát. Tarín, Santi Beno, Morer, Mújica. Mindegyikre keresztet vethetünk, talán egyedül Morer érthető. A többiek a jófajta igazolásainknak, mint Costas, tavaly Fali, Galarreta, Concha, Choco és napestig lehet sorolni. Persze van létjogosultsága néhánynak, kellenek tapasztaltabb játékosok is. Pl. Alfaro, Choco, Vitinho, Galarreta stb. 3-4 elfér a kezdőbe, de nagyon sokan olyan játékosok elől veszik el a helyet, akik sokra hivatottak, míg a többiek 22-25 évesek.
Csodálkoztam is, hogy Abeledotól megszabadultunk, főleg, hogy tavaly a szezon vége felé hoztuk.
Annak viszont örülök, hogy azért Carles Perezt játszatja Gerard, nagyon ügyes kis játékos, és elég mobilisnak tűnik. Nem sokat tudtam korábban róla, de a két meccs alapján bizakodó vagyok vele kapcsolatban.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.09.01. 14:22:59

Na, akkor ma is tanultam valamit, köszi srácok! :D

De így akkor a Coutinho biznisz is megoldva, legkésőbb Novemberig valahogy meggyőzzük őket, hogy 160 millió ellenében bontsák fel a szerződését, és elhozhatjuk akár 1 hónap múlva is.. :mrgreen:
Tromort77

2017.09.01. 14:04:12

palesz77 írta: Aláírni bármikor alá lehet bárhova, beregisztrálni nem lehet őket átigazolási szezonon kívül. De most olvastam, és meg is nyugodtam kicsit, mert elméletileg már régebben szólt neki és az ügynökének a klub, hogy keressenek egy új állomáshelyet. Így akkor nem gáz, és még Morey szempontjából jó hír is lehet akár. Egy kis szerencsével ő lehet az idei szezon Cucuja, csak a túloldalon. :D
Te se Football Managereztél eleget. :P Pedig ilyen scout képességekkel nagyon élnéd. :D
Bajnokság függő, de a legtöbb helyen Novemberig lehet szabadlistásokat igazolni és regisztrálni őket. Van ahol csak szezononként egy embert, van ahol többet. Viszont alacsonyabb ligákban szinte bármikor lehet szabadlistásokat nevezni a keretbe.
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2017.09.01. 13:57:13

palesz77 írta:
mvik írta:üdv. a szabadon igazolható játékosok tudtommal bármikor aláírhatnak valahova, ahhoz nem kell átigazolási időszaknak lennie nem?
Aláírni bármikor alá lehet bárhova, beregisztrálni nem lehet őket átigazolási szezonon kívül. De most olvastam, és meg is nyugodtam kicsit, mert elméletileg már régebben szólt neki és az ügynökének a klub, hogy keressenek egy új állomáshelyet. Így akkor nem gáz, és még Morey szempontjából jó hír is lehet akár. Egy kis szerencsével ő lehet az idei szezon Cucuja, csak a túloldalon. :D
Ha van szabad hely a keretben, akkor bármikor be is regisztrálható a szabadon igazolható játékos.
Ugye spanyolban 25 fő a maximum,de vannak országok ahol nincs limit.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.09.01. 13:27:43

mvik írta:üdv. a szabadon igazolható játékosok tudtommal bármikor aláírhatnak valahova, ahhoz nem kell átigazolási időszaknak lennie nem?
Aláírni bármikor alá lehet bárhova, beregisztrálni nem lehet őket átigazolási szezonon kívül. De most olvastam, és meg is nyugodtam kicsit, mert elméletileg már régebben szólt neki és az ügynökének a klub, hogy keressenek egy új állomáshelyet. Így akkor nem gáz, és még Morey szempontjából jó hír is lehet akár. Egy kis szerencsével ő lehet az idei szezon Cucuja, csak a túloldalon. :D
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2017.09.01. 13:25:07

palesz77 írta:
Gaboo írta:HIVATALOS | Nilivel szerződést bontott a klub.

https://www.fcbarcelona.es/futbol/barca ... on-de-nili" target="_blank
Várhattunk volna holnapig, hogy 1%-nyi esélye se legyen találni egy normális klubot az átigazolási időszak lezárta előtt.. :roll: Valaki tud valamit, hogy milyen okkal bontottunk szerződést? Hiányozni nem fog nekem, de azért az időpont választás elég érdekes.
üdv. a szabadon igazolható játékosok tudtommal bármikor aláírhatnak valahova, ahhoz nem kell átigazolási időszaknak lennie nem?
mvik
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.09.01. 13:15:01

Gaboo írta:HIVATALOS | Nilivel szerződést bontott a klub.

https://www.fcbarcelona.es/futbol/barca ... on-de-nili" target="_blank
Várhattunk volna holnapig, hogy 1%-nyi esélye se legyen találni egy normális klubot az átigazolási időszak lezárta előtt.. :roll: Valaki tud valamit, hogy milyen okkal bontottunk szerződést? Hiányozni nem fog nekem, de azért az időpont választás elég érdekes.
Avatar
Gaboo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2017.06.06. 09:48:33

2017.09.01. 13:05:22

HIVATALOS | Nilivel szerződést bontott a klub.

https://www.fcbarcelona.es/futbol/barca ... on-de-nili" target="_blank
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.09.01. 09:01:03

Samper írta:
Gareth Tello írta: Costas a B csapat tizedik nyári igazolása idén. Értem én, hogy kellenek idősebb, tapasztaltabb játékosok is a tehetséges La Masía-növendékek mellé, de kicsit mintha túlzásba vinnénk ezt a dolgot... Nem örülnék neki, ha Costas érkezésével (és Fali középhátvédként való játszatásával) Tarín és Santi Bueno járna igen rosszul - márpedig jelenleg úgy néz ki, hogy ez könnyen megtörténhet.
Nem tudom, hogy mit tud, de pont kh. poszton kell valaki, akit a 4 kerettag mellé sérülés stb. esetén fel lehet hozni az A-ba is. Eddig ilyen nem volt. Úgyamúgy persze igazad van
Tarínt bármikor fel lehet hozni például. Jó fizikumú és sebességű kh, nem mellesleg a labdával is jóban van. És ami a legfontosabb kora ellenére nagyon érett és nem csak játékban, fejben is. Gyakorlatilag második évére Palencia hiányában ő a csk.

Ez a kh dolog tényleg érthetetlen. Volt 4 játékosunk oda. Na jó, Cuenca még nem igazi tényező, de a Martinez-Tarín stabil duó, mellé pedig a szezon végén megvettük, kimondva-kimondatlanul, a B-be Santi Buenot, aki eddig még a keretben sem volt. Persze kicsit kényszerhelyzetben vagyunk, mert Palencia sérült. De az szintén rejtély, hogy ott van Nili (aki már a felnőtt csapatba is felkerült) és Dani Morer, mégios Tarínt használjuk a jobboson. Martinez mellé pedig inkább betseszük Falit vagy ami még durvább, felhozzuk Busquets-et a Juvenilből és őt rakjuk be. A Valladolid ellen lehet, hogy papíron Fali volt, de a pályán feljebb játszott és a pelyhes állú vkp Busquets ment be Martinez mellé.
Mondjuk Gerardnak voltak már ilyen remek húzásai. Játszott már ott Gumbau és Ferrán is. Végre megszabadultunk Borja Lopeztől, felépült Tarín, jött Santi Bueno és nézhetjük ott Falit meg Busquets-et.
Másra nem tudok gondolni, mint, hogy személyes problémái vannak, vagy baromira nem bízik a fiatalokban. Habár akkor miért hoz fel középhátvédnek egy 18 éves játékost a B-ből. Nagyon reménykedtem egy Santi Bueno-Tarín duóban, de ez csak szép álom marad. Ráadásul ha ez a Costas megragad még utóbbi is padra szorul, ha nem egyesen ki a keretből. Nagyon tartok egy Martinez-Costas kh párostól.

Amúgy nem csak a védelemben vannak durva húzásai Gerardnak. Felépített egy jó rendszert, megvannak hozzá a játékosai is és most felrúg mindent. A kezdő átlagéletkora is bőven 20 felett lesz. Saját nevelésből pedig lesz kb 3 ember, legjobb esetben is négy. "Idegen" játéksoból kellene, hogy ennyi legyen.
Amilyen reményekkel "kezdtem" a szezont, olyannyira vagyok most csalódott.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.31. 22:35:51

Gareth Tello írta: Costas a B csapat tizedik nyári igazolása idén. Értem én, hogy kellenek idősebb, tapasztaltabb játékosok is a tehetséges La Masía-növendékek mellé, de kicsit mintha túlzásba vinnénk ezt a dolgot... Nem örülnék neki, ha Costas érkezésével (és Fali középhátvédként való játszatásával) Tarín és Santi Bueno járna igen rosszul - márpedig jelenleg úgy néz ki, hogy ez könnyen megtörténhet.
Nem tudom, hogy mit tud, de pont kh. poszton kell valaki, akit a 4 kerettag mellé sérülés stb. esetén fel lehet hozni az A-ba is. Eddig ilyen nem volt. Úgyamúgy persze igazad van
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.31. 21:44:39

etooka9 írta:Official: Barça have signed central defender David Costas from Celta for a season-long loan with an option to buy. He will play at Barça B.
Ma délután a csapattal edzett, és már ott is van a Granada elleni keretben - Rodri Tarín kárára, aki annak ellenére maradt ki, hogy elvileg teljesen egészséges, nem bajlódik semmilyen sérüléssel...

Costas a B csapat tizedik nyári igazolása idén. Értem én, hogy kellenek idősebb, tapasztaltabb játékosok is a tehetséges La Masía-növendékek mellé, de kicsit mintha túlzásba vinnénk ezt a dolgot... Nem örülnék neki, ha Costas érkezésével (és Fali középhátvédként való játszatásával) Tarín és Santi Bueno járna igen rosszul - márpedig jelenleg úgy néz ki, hogy ez könnyen megtörténhet.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.08.31. 19:03:17

Official: Barça have signed central defender David Costas from Celta for a season-long loan with an option to buy. He will play at Barça B.
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.31. 18:24:18

Official: Barça B player Lee joins Hellas Verona. Barça has an option to buy him back for the next 2 seasons.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.31. 10:35:40


Csórónak már látom a jövőjét. Jövőre elmegy valahová kölcsönbe egy évre, nagy eséllyel alig játszatják. Visszajön alapozásra, aztán megy megint tovább fél zacskó szotyiért, kapunk egy visszavásárlási opciót és el van felejtve.
Közben Rafinha a fél szezont átpiheni az orvosiban, Denis játszik öt meccsenként egyszer, Gomes szenved a pályán, Arda meg számolja a pénzét a lelátón,hozunk egy töltelék embert, Ini Katarban rugdossa a bőrt Xavival, mi meg megyünk a Bl-serlegért.

Ezért nem halad az utánpótlás sehová, mert az alapanyag meglenne, de cseszünk rájuk. Munir helyett, hozunk Pacót, aki a lábában is elbotlik, szélen meg jobb esetben észrevehetetlen. Munirt középcsatár létére szélen is elég jól lehetett használni, középen pedig nagyon jó meccseket hozott le. Azt5 hittem miután oda-vissza beköszönt nekünk észrevesszük.
Sandro a Malaga 49 góljából 14-et vállalt (+2 a kupában egy meccsen) egy elég komoly sérüléssel megszakítva, nekünk is szépen odarakott egyet, pedig nem kapott hatalmas kiszolgálást.

Cucut szintén elviszik erre a nyakamt teszem, pedig mikorra Alba már kifelé nézeget tökéletes alternatívája lenne. Először csereként aztán ha fejlődik, ki tudja...

Santi Buenot megvettük a Juvenilbe, hogy onnan jöhessen fel, aztán inkább Falit meg Busquetset kell ott nézegetni, az uru még a padon sincs.

Előzetesen is bocsánatot kérek Bobtól, de miért lett volna jöbb ötlet, megvenni Serit 40 millióért, mikor ott van Alena akit egy-két év múlva el lehetne kezdeni beépíteni?

.
Forca Barca!!!!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.31. 10:18:36

Messit másolja és majmolja így könnyű... :^o :mrgreen:
Remélem meg fogja kapni az esélyt, nem biztos, hogy meg tudni ragadni majd valaha is a kezdőben, de bár az esélyt kapja meg. Legyen remény a fiataloknak.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.31. 09:53:11

Alena kisebb passza hétvégéről. =D>
Tromort77 írta:Former La Masia player Mboula who left for Monaco recently is not in Jardim's plan for this season. [@FabPigalle]

Ezért megérte kapkodnia. :D
Megmondom őszintén ennek kicsit örülök. Nem akarok rosszat neki, de legalább jól mutatja, hogy nem feltétlen éri meg türelmetlenkedni, Monaco B-vel nem hiszem, hogy sokkal előrébb lenne..
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.08.31. 08:35:18

Gaboo írta:
Valahol tartottam ettől, mondjuk egyik szélen Keita Baldé a másikon pedig bőven ki lehetne őt próbálni, nem tudom mivel vívta ki azt, hogy ne számoljon vele Jardim....
Lehet, hogy azzal, hogy nem elég jó? :lol:
De valószinübbnek tartom, hogy ahogy az egész Barca vezetés, úgy a Monaco edzői stábja is a fiatalok ellen van, és összeesküdtek ellenük, de ne legyen igazam.
Válasz küldése