Egyéb Sportok

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.09.09. 17:42:16

Messias2 írta:Mondjuk megdöbbentő, milyen ágon fogja megnyerni Nadal a US Open-t. :lol:
Kb. 1 ATP 500-as torna szintje... Konkrétan nem találkozott TOP20-as játékossal.. :?
az egész US-Open ilyen idén. Tavalyi első 5 kiemelt el sem indult. Nem, hogy top 20-al, hanem gyakorlatilag Del Potro volt az első kiemelt ellenfele. Persze erről nem ő tehet, de vérciki a mezőny.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.09.09. 17:33:39

P.U.Y.O.L. írta:Mikor lesz a döntő?
Holnap este 10-re van kiírva jelenleg.
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.09.09. 17:22:20

Mondjuk megdöbbentő, milyen ágon fogja megnyerni Nadal a US Open-t. :lol:
Kb. 1 ATP 500-as torna szintje... Konkrétan nem találkozott TOP20-as játékossal.. :?
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.09.09. 17:10:33

Mikor lesz a döntő?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.09.09. 12:54:50

Na, Nadal döntős, ezt innen már csúnya lenne elbukni. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.07. 13:33:19

BarcafanTomee írta:Kérdés maradt-e erő Nadalra
igen, talán 3 játékot tud nyeri, és lesz egy 6-1, 6-0, 6-2 :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.09.07. 11:47:23

Na legalább Del Potro vitt egy kis színt ebbe a hallatlanul gyenge US-openbe. Remélem be is húzza. Durva, hogy már Thiem ellen is betegen állt ki, még is fordított 0-2ről, most meg Federert is elverte. Kérdés maradt-e erő Nadalra, akinek még nem is volt komoly ellenfele, meg sem izzaadt.

Djokovic, Wawrinka és Nishikori után, Murray is bejelentette, hogy idén már nem játszik.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.09.07. 00:52:47

Nagyon nem 50-50,inkabb 75-25 Nadal javara.
Fedben van mar ket ot szettes,a hata lathatoan nem igazan jo,a bal combjara az elozo meccsen mar masszasst kert,elvileg erezte hogy farad,es mind ezek melle nem igazan megy neki itt...
Del Potro ellen eselyes,de csak ha nem kell maratonit jatszani.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.09.06. 22:19:10

S.Agüero írta:Nadal ott van a US Open elődöntőben, ahol Federerrel játszhat a döntőért, hacsak a svájcit meg nem veri Del Potro. :D Előrehozott döntő lesz, bárki lesz is az ellenfél. :)
Remélem, összejön a Fedal.
US Openen még sosem találkoztak, kár hogy idénre lasabb lett a pálya borítása, így fifty-fifty-nek néz ki a dolog. Tető behúzásánál viszont már a svájcira fogadnék, mand meglátjuk.
Persze előtte Del Potron kell továbbjutni, aki ugye nem egy Rublev. :)
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.09.06. 22:12:10

Nadal ott van a US Open elődöntőben, ahol Federerrel játszhat a döntőért, hacsak a svájcit meg nem veri Del Potro. :D Előrehozott döntő lesz, bárki lesz is az ellenfél. :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.09.05. 19:30:27

Magyar-román kosár EB-meccs, most kezdődik! :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.27. 20:49:27

recrea írta:
Nero. írta:Ezt a 20 percet nem kívánom senkinek, azt hittem elbohóckodja. :oops: McGregornak grat, ahhoz képest nagyon helyt állt, ráadásul igazán megütve se lett egyszerűen nem bírta ki. Money meg kényelmesen felvette a nagy lóvét.
Gondolom a 10. menetben már erősen izgultál :D pedig várható volt, h sokáig játszák a semmit, és igazából hatalmas fejütést a végén sem kapott az ír, lehetett volna még hagyni, h verje May, mondjuk valszeg összeesett volna, oylan fáradt volt. Mindkettő elég antipatikus személy, de összeségében tökös volt az ír, van vér is a pofa mögött.
8. utan mar elsirtam magam, de azért utólag visszagondolva nem tudom miert izgultam annyira, Mayweather nagyon tudta hogy mit csinal.
Azért így reálisan visszamézve maradjunk annyiban, hogy Floyd kb. ha 10%on pöröghetett de ezt nagyjából elore tudtak hogy ennyi elég lesz.

LG: Amikor a meccs elott azt irtam hogy itt komolyabbat is kaphat akkor erre gondoltam. Ha ott beakaszt neki egy komolyabb állast akkor lehet hogy egy darabig nem láttuk volna bunyozni, de a biro nagyon észnél volt.

Miocic meg ezek utan remelem átgondolja hogy akar e Joshuàval boxolni, mert az angol az még fiatal és nem fog szórakozni leszakitja a fejét.

Két teljesen más sport, ezt kell megérteni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.27. 10:27:25

Szerintem jó döntés volt a leléptetés, már alig állt a lábán Conor, védeni egyáltalán nem tudta magát, az igazi kemény KO-k pedig meg tudják rövidíteni egy sportoló pályafutását, az ír pedig gondolom még jó néhány évig akar bunyózni és komoly meccseket vívni, ráadásul aranytojást tojó tyúk, védeni kellett.

Floydtól is korrekt volt, hogy mikor már meg volt fogva, nem törekedett az agyonverésére, illetve nem tett sportszerűtlen gesztusokat, valószínűleg közel sincs olyan mély utálat a két fickó között, mint ami az egész cirkuszból lejött.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.27. 08:32:44

Nero. írta:Ezt a 20 percet nem kívánom senkinek, azt hittem elbohóckodja. :oops: McGregornak grat, ahhoz képest nagyon helyt állt, ráadásul igazán megütve se lett egyszerűen nem bírta ki. Money meg kényelmesen felvette a nagy lóvét.
Gondolom a 10. menetben már erősen izgultál :D pedig várható volt, h sokáig játszák a semmit, és igazából hatalmas fejütést a végén sem kapott az ír, lehetett volna még hagyni, h verje May, mondjuk valszeg összeesett volna, oylan fáradt volt. Mindkettő elég antipatikus személy, de összeségében tökös volt az ír, van vér is a pofa mögött.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.27. 07:03:14

Ezt a 20 percet nem kívánom senkinek, azt hittem elbohóckodja. :oops: McGregornak grat, ahhoz képest nagyon helyt állt, ráadásul igazán megütve se lett egyszerűen nem bírta ki. Money meg kényelmesen felvette a nagy lóvét.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.27. 06:53:56

Na, azért csak sikerült kiütnie a "nagy" bokszolónak.
Tegyük hozzá, hogy egy igazi bunyóban 1 percet se bírt volna ki May...


Amúgy borzalmas bunyó volt.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.27. 06:35:29

PCsabi írta:Ki nem állhatom az olyan típusú embereket, mint May, de ő már annyira pofátlan, hogy imádom őt :D Remélem be is húzza a meccset.
McGregor kb. ugyanez, én amúgy egyiküket sem szeretem.

Azt hiszem lassan vége lesz, és érvényesül a papírforma, az ír már eléggé kivan. Látszik, hogy ez nem az ő sportja.

Szerk: és így is lett. Grat Floydnak, egyértelműen megmutatta, hogy ebben a sportban ő jobb. =D>
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2017.08.27. 06:54:53-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.08.27. 03:33:42

Ki nem állhatom az olyan típusú embereket, mint May, de ő már annyira pofátlan, hogy imádom őt :D Remélem be is húzza a meccset.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.27. 01:01:04

Nero. írta:
Abban nem értek egyet hogy ez nem lesz káros az UFCnek, mert úgy állítják be magukat mintha az MMA lenne a legkeményebb sport a vilagon, ha most a legjobbjuk szét lesz alázva egy 41 éves visszavonult boxolo által akkor lesz mit megmagyarázni.
Ráadásul Ronda Rouseyt mar nem lehet eladni annyi veresége van, Jon Jones a napokban megbukott kokszal, ha most Conor is a földön fejezi be akkor ez fekete hét lesz Dana Whiteéknak.
Szerintem ezt nyugodtan kijelenthetjük, nemcsak állítják. (Bár az MMA nem igazán sport, inkább szabályrendszer, bár most má egyre inkább folynak direkt MMA képzések, 10 éve még ez egyáltalán nem volt jellemző)

Butaság lenne emiatt a boxot az MMA fölé helyezni, kb. mintha egy triatlonbajnok kikapna úszásban a Phelsptől, és ezért ki lenne jelentve, hogy az úszás jobb sport, az úszók pedig jobb sportolók.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.27. 00:49:33

Utolso igazi KOja 2004ben volt, szoval tenyleg nem egy Golovkin de a defenzív bunyoja a valaha volt legjobb.
Akkora osztály különbség lesz, hogy a KO vagy TKO borítékolható (McGregor szerintem fizikálisan ki se bír 12 menetet).
Mayweather is azt mondta hogy ha ez a bunyó végig megy akkor az Conor gyozelem, de többször elmondta hogy 100% hogy nem mennek el a végéig es most agresszív stílusba boxol majd.

Abban nem értek egyet hogy ez nem lesz káros az UFCnek, mert úgy állítják be magukat mintha az MMA lenne a legkeményebb sport a vilagon, ha most a legjobbjuk szét lesz alázva egy 41 éves visszavonult boxolo által akkor lesz mit megmagyarázni.
Ráadásul Ronda Rouseyt mar nem lehet eladni annyi veresége van, Jon Jones a napokban megbukott kokszal, ha most Conor is a földön fejezi be akkor ez fekete hét lesz Dana Whiteéknak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.27. 00:36:23

Nero. írta:2500 fontom van a Mayweather KOn. Soha nem fogadnék ennyi pénzzel de ez az 1.72 hatalmas ajandek volt, ami a sok hypenak köszönhető.
Na mondjuk én arra nem fogadtam volna így az előzetesek alapján, Mayweather KO ritka mint a fehér holló nem? :D

LG: Jaja, az tiszta sor, hogy miért vállata el, sportszakmai részen kívül totál érthető. Csak a ringen belüli dolgokra gondoltam én most, nekem ott laikusként nagyon egyértelműnek tűnik. Ahogy te is írtad, max 1 jó ütés az, ami mellette szól az én hozzá nem értő gondolatmenetem szerint.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.27. 00:29:05

palesz77 írta:Nem értek a dolgokhoz, úgyhogy tényleg laikusként kérdezem. De nem "egyértelmű" az - már amennyire lehet -, hogy Mayweather fog nyerni? Az egyikük egész életében csak ezt gyakorolta, ilyen szabályrendszerben küzdött 20(?) évig, az eredményei szerint elég magas szintre is fejlesztette magát - ki se kapott soha, ugye jól rémlik? -, a másik meg MMA-ban jeleskedik, ahol nem is feltétlen kell jó boksztudással rendelkezni a sikerekhez tudtommal. McGregor abban ennyire jó ennek ellenére, hogy így is bevállalta a meccset? Nyilván a 100 millió vagy mennyi elég csábító, én is megveretném magam igazából annyiért bárkivel, csak nekem olyan emberként, aki nagyjából semmit nem tud egyikről se, csak hogy nagy az arca mindkettőnek, elég egyesélyes küzdelemnek tűnik a hátterük miatt. Valaki felvilágosítana kicsit a dologgal kapcsolatban? :D
Szerintem McGregornak pont az a biznisz a meccsben, hogy nincs vesztenivalója, ha simán kikap, neki nem szégyen az sem ebben a szabályrendszerben. A helyében én is bevállaltam volna, főleg ennyi pénzért.

A másik oldalon viszont Mayweathernek hatalmas szégyen lenne kikapni, mindenki rajta röhögne.

Akármennyire esélyes is utóbbi, ebben a sportban nem lehet tutira menni, elég egy jól eltalált ütés, és borul minden.
Conornak nagyon vigyáznia kell hogy nehogy olyat kapjon ami a sportkarrierjébe kerül.
Az MMA-ben erre szerintem sokkal inkább megvan az esélye, kalapácsütések, könyökösök, térdesek a fejre. Na meg a régi idők soccer kickjei, bár az ugye az UFC-ben tiltott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2017.08.27. 00:45:00-kor.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.27. 00:27:48

2500 fontom van a Mayweather KOn. Soha nem fogadnék ennyi pénzzel de ez az 1.72 hatalmas ajandek volt, ami a sok hypenak köszönhető.
Palesz jol leírta, ráadásul rengeteg ostobaság kering a meccsel kapcsolatban. McGregornak pont hogy gyengébb az utoereje mint Floydnak. Floyd nem a nagy utoereju öklözők közé tartozik de így is sokkal nagyobbat üt mint bármelyik MMAs (érdemes lesz McGregor arcán figyelni a meglepődöttséget az elso ütésnél).
Aki valaha is húzott mar box kesztyűt az tudja hogy a kesztyumeretnek semmi köze az utoerohoz (levitték 10esrol 8asra sokan azt hiszik hogy ez az irt segíti), az egyetlen ami fontos hogy kevésbé védi az ütő kezet és kisebb kesztyűvel pontosabbakat lehet ütni.

Túl korán nem utheti ki mert ennyi pénzért szórakoztatni kell, de a 6. körül véget vet és Conornak nagyon vigyáznia kell hogy nehogy olyat kapjon ami a sportkarrierjébe kerül.

Cotto, Alvarez, Pacquiao; ezek az emberek egy menet alatt kivégeznék McGregort, ezeket az embereket pedig Mayweather megverte.

Az hogy mi lenne az UFCben azt hagyjuk, mert ez a nagyszájú komédiás találta ki hogy jön boxolni.
A "fuck the mayweathers" ért meg a többiért ma nagyon komoly dádá lesz.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.27. 00:21:40

Messias2 írta:Mcgregor a UFC egyik legjobb álló harcosa. Ott kiemelkedik a box tudása, és a balkeze életveszélyes.
Nyilván nincs May szintjén, de egyáltalán nem esélytelen.
Legalábbis sokkal több esélye van, mint Maynek egy esetleges MMA bunyóban lenne ellene.


Én nem írnám le teljesen az írt.
Gondolom utóbbi emiatt ki se állna MMA szabályok mellett. :D

De ennyi idő alatt "át lehet kódolni" ilyen sok éves berögződéseket? Gondolom már ösztönből csinálja McGregor is az egészet, annyit gyakorolta, itt meg a támadásai 2/3-a - lehet keveset is mondtam - szabálytalan lenne, gondolom védekezni is máshogy kell azért, már csak azért is, mert rúgástól és földre viteltől nem kell tartani. Alapból az egész testtartását változtatni kell a bunyóra gondolom, ennyi mindent be lehet ilyen rövid idő alatt úgy gyakorolni, hogy egy esetleges elszabaduló baloson kívül legyen reális esélye? Nekem kicsit hihetetlennek tűnik, azért kérdezem csak, de elhiszem ha így van.

Még azt is kérdezném, hogy szerintetek jó meccs lesz? Mayweathert én pár éve ismerem csak megmondom őszintén - igen, ennyire követem a sportot :D -, amikor Pacquiaóval voltak beharangozva mindenhol, aztán verekedtek egy kiábrándítót a hírek alapján. Most mást vártok, vagy igazából megint ez a realitás? Bár aki fent marad addig az gondolom komoly bunyót vár.. :D
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.27. 00:11:23

Mcgregor a UFC egyik legjobb álló harcosa. Ott kiemelkedik a box tudása, és a balkeze életveszélyes.
Nyilván nincs May szintjén, de egyáltalán nem esélytelen.
Legalábbis sokkal több esélye van, mint Maynek egy esetleges MMA bunyóban lenne ellene.


Én nem írnám le teljesen az írt.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Válasz küldése