Ligue 1 - Franciaország

Foci a Barçán kívül
EmberMessi
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.10.06. 12:01:11

2017.10.06. 12:03:49

MessiNeymarSuarez írta:
Nero. írta:Kemeny... Sampaoli is tul van fujva amugy. De mindegy, ha kijutnak se nyerik meg.

Messi fejben nem kicsit lehet eros. Nem lehet egyszeru a tudat hogy te ciepeled egyedul a Barcat meg a valogatottat is.
Hihetetlen hogy bírja idegekkel...Vajon mennyire bánhatja a döntését?
Ehhez képest azt kapja hogy ő nem is argentin, és ő rajta verik el folyton a port, semmi hála, és köszönet hogy anno a láthatóan alakuló és sikeresnek tűnő spanyol válogatottat kosarazta ki ahol a csapattársai is játszottak, amiért a hazáját akarta szolgálni...

: BarcafanTomee : Kolumbia meccs nem kis meccs lesz, amelyik nyer, az jut ki. :lol:

Szomorú ha pótselejtezőt kell játszani, mert az méginkább kivesz Messiből.
egészen elképesztő, hogy nem hagyta ott a hazáját. bár ez rajta kívül minden játékosnál alap dolog, itt úgy látszik ez is külön pozitívum. lehet én is bekéretem magam valami erősnek gondolt válogatottba, hátha nyerek valamit :)
ezt a rajta verik el a por szöveged meg a sajnálkozást igazán abbahagyhatnád, kb most látom 40. alkalommal különböző portálokon.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.06. 11:11:51

Nero. írta:Kemeny... Sampaoli is tul van fujva amugy. De mindegy, ha kijutnak se nyerik meg.

Messi fejben nem kicsit lehet eros. Nem lehet egyszeru a tudat hogy te ciepeled egyedul a Barcat meg a valogatottat is.
Hihetetlen hogy bírja idegekkel...Vajon mennyire bánhatja a döntését?
Ehhez képest azt kapja hogy ő nem is argentin, és ő rajta verik el folyton a port, semmi hála, és köszönet hogy anno a láthatóan alakuló és sikeresnek tűnő spanyol válogatottat kosarazta ki ahol a csapattársai is játszottak, amiért a hazáját akarta szolgálni...

: BarcafanTomee : Kolumbia meccs nem kis meccs lesz, amelyik nyer, az jut ki. :lol:

Szomorú ha pótselejtezőt kell játszani, mert az méginkább kivesz Messiből.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.10.06. 11:08:03

Most nézegetem a tabellát, és Argentína még vereséggel is odaérhet a pótselejtezőre, ha Peru legalább 2 góllal kikap Kolumbiától, illetve Paraguay nem győzi le Venezuelát. Már értem, erre gyúrnak Messiék. :mrgreen:

Egyébként a pótselejtezőn Usa, Panama és Honduras közül lehet az ellenfél majd. 2 forduló van vissza és 10 ponttal jelenleg Panama áll pótselejtezős helyen. Mögöttük jön Usa és Honduras 9-9-el.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.10.06. 10:59:42

Tromort77 írta:
Normandia írta:Aki látta az Argentin - Peru meccset, az összefoglalhatná. A 0-0 nagyon soványnak tűnik.
Argentína összes helyzete...

https://streamable.com/youot

Ecuador ellen ha nyernek, akkor megvan a rájátszás.
Chile, Colombia és Peru lehet egy esetleges ellenfél egy rájátszásban.
Kösz!
Az látszik, hogy Leo jobbnál jobb labdákat adott, de baromira eltolták a befejezést.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.06. 09:33:40

Kemeny... Sampaoli is tul van fujva amugy. De mindegy, ha kijutnak se nyerik meg.

Messi fejben nem kicsit lehet eros. Nem lehet egyszeru a tudat hogy te ciepeled egyedul a Barcat meg a valogatottat is.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.06. 09:05:40

BarcafanTomee írta:Siralom ez a válogatott. Gomez, Biglia, Banega, Benedetto, Gago, Perez, Rigoni, jó ég kikkel akarnak kijutni.

Sampaolit sem értem. 4 meccse gólt sem lőttek. És az is 11-es volt, szóval akciógólt nem is emlékszem mikor szereztek utoljára. Erre az edző a jelenlegi legjobb formában lévő argentint, az az Dybalát be se teszi. Oké, ütik egymást Messivel meg minden, de róla előbb fog bepattani. Nem ő csereként behozza Gagót meg Rigónit.

Azt hittem majd Sampaolival elindul valami csapatépítés, taktika vagy miegymás, de ezzel a kerettel tárgytalan. Egyetlen szerencséjük, hogy még mindig a saját kezükben van a sorsuk, mert Peru-Kolumbia meccs lesz, szóval HA valami csoda folytán megvernék Ecuadort idegenben, akkor a pótselejtező bár biztos meglenne nekik. Bízhatnak még a brazilokban, hogy megverik Chilét, és akkor 4.ek is lehetnének.

Valahogy már nem hiszek benne, hogy kijutnak. Eddig minden meccsüknél az volt bennem, hogy na majd most nyernek, de csak egyre rosszabb. Én csak Messit sajnálom nagyon, de nagyon. A többiek mehetnek a levesbe.
Szegény Messi mennyire bánhatja már utólag, hogy nem a Spanyol válogatottat választotta...Most EB és VB győztes játékosról beszélnénk.

Ehelyett az argentínoknál csak a béna társakat, és a bűnbak szerepet kapja, hálát nem sokat...
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.10.06. 08:10:42

Tromort77 írta: Argentína összes helyzete...
https://streamable.com/youot
Teljesen értelmezhetetlen ez a válogatott. Elvileg klasszis támadók sora áll rendelkezésre, Agüero, Higuain, Dybala, Icardi mind nagyon jó játékosok, ehhez képest azt látja az ember, hogy Palacio, meg Benedetto-féle reménytelen, soha nem látott játékosok botladoznak a legfontosabb meccseken. A videón a kapusnak nem is kell használnia a kezét, kétszer mellélövik, háromszor pedig mellkason, vagy lábon, pedig egyik sem kis helyzet. Biztosan gyengébben, kevesebb motivációval játszik Messi is, de az összefoglalókban az látszik, hogy ő azért így is rendre hozzáteszi amit kell.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.10.06. 07:33:09

Siralom ez a válogatott. Gomez, Biglia, Banega, Benedetto, Gago, Perez, Rigoni, jó ég kikkel akarnak kijutni.

Sampaolit sem értem. 4 meccse gólt sem lőttek. És az is 11-es volt, szóval akciógólt nem is emlékszem mikor szereztek utoljára. Erre az edző a jelenlegi legjobb formában lévő argentint, az az Dybalát be se teszi. Oké, ütik egymást Messivel meg minden, de róla előbb fog bepattani. Nem ő csereként behozza Gagót meg Rigónit.

Azt hittem majd Sampaolival elindul valami csapatépítés, taktika vagy miegymás, de ezzel a kerettel tárgytalan. Egyetlen szerencséjük, hogy még mindig a saját kezükben van a sorsuk, mert Peru-Kolumbia meccs lesz, szóval HA valami csoda folytán megvernék Ecuadort idegenben, akkor a pótselejtező bár biztos meglenne nekik. Bízhatnak még a brazilokban, hogy megverik Chilét, és akkor 4.ek is lehetnének.

Valahogy már nem hiszek benne, hogy kijutnak. Eddig minden meccsüknél az volt bennem, hogy na majd most nyernek, de csak egyre rosszabb. Én csak Messit sajnálom nagyon, de nagyon. A többiek mehetnek a levesbe.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.10.06. 07:09:17

Tromort77 írta:
Normandia írta:Aki látta az Argentin - Peru meccset, az összefoglalhatná. A 0-0 nagyon soványnak tűnik.
Argentína összes helyzete...

https://streamable.com/youot

Ecuador ellen ha nyernek, akkor megvan a rájátszás.
Chile, Colombia és Peru lehet egy esetleges ellenfél egy rájátszásban.
Ez a videó mindent elárul. Minden támadás Messi-től indul, komolyan sajnálom a srácot, hogy ennyire nyomorék csapattársai vannak. Ha előtte lenne egy Batistuta, ezt is hárommal behúzzák.
Tromort77

2017.10.06. 06:29:25

Normandia írta:Aki látta az Argentin - Peru meccset, az összefoglalhatná. A 0-0 nagyon soványnak tűnik.
Argentína összes helyzete...

https://streamable.com/youot

Ecuador ellen ha nyernek, akkor megvan a rájátszás.
Chile, Colombia és Peru lehet egy esetleges ellenfél egy rájátszásban.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.10.06. 05:36:00

Aki látta az Argentin - Peru meccset, az összefoglalhatná. A 0-0 nagyon soványnak tűnik.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Tromort77

2017.10.06. 02:06:13

Annyira bíztam Sampaoli-ban, hogy az ilyen Di María féléktől megszabadul. Nem értem, hogy mit keres ez a labdatemető a válogatottban. Messi sem kiemelkedő ma eddig. De ami Mari művel az elképesztően gyenge.

Az egész csapatról sokat elmond, hogy Mascherano a legkreatívabb középpályásuk ma és mindezt úgy, hogy hátvédet játszik.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.10.05. 23:25:35

Köszi
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.05. 23:19:07

nagyatyesz írta:Adja valamelyik tv az Argentin meccset?
Ugyan, nincs elég sportcsatornánk ahhozz [-X

Nem találtam sehol hogy adnák-e, szóval 99% hogy nem fogják.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.10.05. 23:09:32

Adja valamelyik tv az Argentin meccset?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.05. 20:04:31

BarcafanTomee írta:Az azért nem semmi, hogy gyerekeket nem engednek be az argentin-peru meccsre, mert olyan lesz a hangulat. 4 000 jegyet szétosztottak a Boca ultrái között, hogy csinálják a hangulatot.

Kötelező a hazai győzelem, különben nagyon meleg lenne a pite. Remélem Messi eltesz párat, csak a mihez tartás végett. Más úgy sem tud ott se gólt lőni. Ha nem nyernek, kinézem belőlük, hogy Messiből csinálnak bűnbakot. Válogatottban nem ér semmit stb...
Ha nem nyernek szerintem ezek fel is gyújtják a stadiont. A várható kezdőben megint van 3-4 olyan név aki túl sokat nem mond..
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.05. 19:12:20

etooka9 írta:Argentin keret utolsó 2 meccsre:
Kapusok: Sergio Romero (Manchester United), Nahuel Guzman (Tigres), Agustin Marchesin (America)
Védők: Javier Mascherano (Barcelona), Federico Fazio (Roma), Nicolas Otamendi (Manchester City), Gabriel Mercado (Sevilla), Emanuel Mammana (Zenit), German Pezzella (Fiorentina)
Középpályások: Ever Banega (Sevilla), Lucas Biglia (AC Milan), Leandro Paredes (Zenit), Ángel Di María (Paris Saint-Germ, Papu Gómez (Atalanta)
Támadók: Lionel Messi (Barcelona), Paulo Dybala (Juventus), Mauro Icardi (Inter Milan), Sergio Agüero (Manchester City)

Higu megint kimaradt. :mrgreen:
Agüero bevethető? Pár napja olvastam, hogy egy taxival oszlopnak csapódott, ami miatt több bordája is eltört. :oops:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.10.05. 19:07:50

Azért nagyobb égés ki se jutni. Szerintem azt mindenki tudja, hogy ezzel a csapattal, nem lehet nagy eredményeket elérni. Maradona és Pelé se nem egyedül nyerte meg a VB-ket, nem tudom miért várják el ezt Messitől.

Eddig csak egy VB-ről maradtak le az argentínok, nem nézne ki jól, ha pont Messi alatt jönne össze a második. Egy pótselejtezőt, még maga is összefog hozni szerintem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BarcafanTomee 2017.10.05. 19:14:11-kor.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.05. 19:04:44

BarcafanTomee írta:Az azért nem semmi, hogy gyerekeket nem engednek be az argentin-peru meccsre, mert olyan lesz a hangulat. 4 000 jegyet szétosztottak a Boca ultrái között, hogy csinálják a hangulatot.

Kötelező a hazai győzelem, különben nagyon meleg lenne a pite. Remélem Messi eltesz párat, csak a mihez tartás végett. Más úgy sem tud ott se gólt lőni. Ha nem nyernek, kinézem belőlük, hogy Messiből csinálnak bűnbakot. Válogatottban nem ér semmit stb...
Az a baj, hogy ha meg kijutnak és nem nyerik meg(ahhoz hatalmas nagy csodát kéne művelnie Sampaolinak a csapattal), akkor szintén bűnbak lesz, hiába tesz meg mindent, ilyen impotens csapategység/játékosok mellett nem sikerül.

Nem tudom melyik lenne a jobb.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.10.05. 18:57:35

Az azért nem semmi, hogy gyerekeket nem engednek be az argentin-peru meccsre, mert olyan lesz a hangulat. 4 000 jegyet szétosztottak a Boca ultrái között, hogy csinálják a hangulatot.

Kötelező a hazai győzelem, különben nagyon meleg lenne a pite. Remélem Messi eltesz párat, csak a mihez tartás végett. Más úgy sem tud ott se gólt lőni. Ha nem nyernek, kinézem belőlük, hogy Messiből csinálnak bűnbakot. Válogatottban nem ér semmit stb...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.05. 16:06:19

markionni írta:Azert milyen kumma nehez lehet, hogy a keret 80-90%-a Europaban jatszik es van par napjuk atallni aztan egybol a szervezetnek szokatlan idopontban (1:30 itteni ido szerint) teljesiteni kell. Mire megszokjak meg johetnek vissza es kezdodhet az egesz csak forditva. Nem veletlen nem tudnak semmit hozza tenni ezek a jatekosok altalaban a klubcsapataik elso meccsen. Ja es meg a repuloutrol nem is beszeltem.
Mas valogatottak megoldjak, nekik is meg kene. Pont ezert kapnak evente tobbszaz millio vagy milliard forintot hogy ezeket a dolgokat megoldjak.
Jo lenne ha kijutnanak, de ugyse nyerik meg. 14ben kellett volna beloni a helyzeteket.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.10.05. 15:53:51

Azert milyen kumma nehez lehet, hogy a keret 80-90%-a Europaban jatszik es van par napjuk atallni aztan egybol a szervezetnek szokatlan idopontban (1:30 itteni ido szerint) teljesiteni kell. Mire megszokjak meg johetnek vissza es kezdodhet az egesz csak forditva. Nem veletlen nem tudnak semmit hozza tenni ezek a jatekosok altalaban a klubcsapataik elso meccsen. Ja es meg a repuloutrol nem is beszeltem.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.05. 15:40:21

Elég nagy a tömörülés Brazília mögött :) kb még bármi lehet, de ha Argentína szeretne kijutni, akkor ma kötelező nyerniük otthon, amire sztem ugyanannyi esély van, minthogy Peru nyer, akikre a 13-as odds sztem megér 1-2 ezrest.

Pluszban Aguero sérült...nem mintha valaha is meccset nyert volna nekik.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.02. 11:40:07

visca el barca írta:tegnap 2-0 után kinyomtam a meccset, mondom én nem nézek meg megint egy olyan alázást mint a monaco ellen, erre tessék :D
Jó múltkor is volt valami meccs, amit kinyomtál, mi volt az? Érdemes lenne erre épiteni.

Szerk: jaaaa, a Barca-Psg :D ezen azóta is röhögök, még tv-n keresztül is katartikus élmény volt :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.10.02. 11:30:11

tegnap 2-0 után kinyomtam a meccset, mondom én nem nézek meg megint egy olyan alázást mint a monaco ellen, erre tessék :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése