Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.11. 19:55:24

Bob_Marley írta:Remélem hagyjuk a francba a brazilt, a lesajnált igazolt emberek küzdenek, hajtanak és megvan az eredménye. Irreális ennyi pénzt kiadni érte.
:lol: :lol:
Persze majd elől egyedül Messi elvitézkedik egész szezonban. Ne szórakozzunk, ide úgy kell a kezdőbe egy minőségi támadó mint egy falat kenyér, de jövő nyárra akár már 2 is. Ha Suarez nem javul fel és Dembelé nem fog komoly szintet képviselni akkor vásárolni kell.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.11. 19:17:03

Remélem hagyjuk a francba a brazilt, a lesajnált igazolt emberek küzdenek, hajtanak és megvan az eredménye. Irreális ennyi pénzt kiadni érte.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2017.10.11. 19:16:03

palesz77 írta: Nem tudom miért adnák el januárban amúgy, ha nyáron se adták. De a lényeg, hogy nem esünk újra a nyári hibákba, és diszkrétebben kezeljük az ügyet.. :lol:
Talán januárban már nem lesz ott Klopp, hogy ott tartsa. :mrgreen:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.10.11. 18:43:36

recrea írta: Utóbbival egyetértek, előbbiről annyit, h kétlem, h a szívük szempont lesz ebben az átigazolásban. Sztem nyáron fogjuk hozni brutál áron.
Kalkuláció kérdése. Minthogy ez a szezonjuk már az ördögé, most magas az ára, több ráció lenne nekik egy téli eladásban. Nyáron majd vásárolnak. Klopp meg mehet nyáron a Bayernhez.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.11. 17:50:03

Nero. írta:Ha van egy kis szívük akkor igen. A multkor szoszerint sírva fakadt, és egyelőre idén is látszik (ami amugy mar teljesen nyilvánvaló volt nyaron is) hogy ez a Liverpool max. egy 6. helyre jó a PLben, a BLben meg az elso komolyabb csapat kisöpri őket a fenébe.
Utóbbival egyetértek, előbbiről annyit, h kétlem, h a szívük szempont lesz ebben az átigazolásban. Sztem nyáron fogjuk hozni brutál áron.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.11. 17:46:53

Ha van egy kis szívük akkor igen. A multkor szoszerint sírva fakadt, és egyelőre idén is látszik (ami amugy mar teljesen nyilvánvaló volt nyaron is) hogy ez a Liverpool max. egy 6. helyre jó a PLben, a BLben meg az elso komolyabb csapat kisöpri őket a fenébe.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.10.11. 16:57:37

palesz77 írta:
Messias2 írta:Ezek a Coutinhos hírek mennyire tűnnek hihetőnek?
Oscar Grau (CEO Barça): "We have the money to sign Coutinho in January."

Nem tudom miért adnák el januárban amúgy, ha nyáron se adták. De a lényeg, hogy nem esünk újra a nyári hibákba, és diszkrétebben kezeljük az ügyet.. :lol:
A pénz megvan ra, csak eladni nem fogják.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.10.11. 14:47:33

Messias2 írta:Ezek a Coutinhos hírek mennyire tűnnek hihetőnek?
Oscar Grau (CEO Barça): "We have the money to sign Coutinho in January."

Nem tudom miért adnák el januárban amúgy, ha nyáron se adták. De a lényeg, hogy nem esünk újra a nyári hibákba, és diszkrétebben kezeljük az ügyet.. :lol:
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.10.11. 14:41:56

Ezek a Coutinhos hírek mennyire tűnnek hihetőnek?
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.10. 21:18:38

crixus írta:
A fentebbi felállás semmiképp sem lenne célszerű. Ha már így állnánk fel, akkor egy Suárez-típusú center kellene, nem Griezmann. Messi eddig elég jó hamis 9-es-nek, így a baloson menne mellette Griezmann, a jobboson Dembelé.
Hát szerintem pont hogy bárhogy bonyolítjuk, Valverde rendszerébe (egyelőre) nem illik bele Suarez.
A Girona ellen mintha pislákolt volna egy hasonló 4-2-3-1, de Suarez ugyanúgy eltűnt.

Messi meg túl sokat jön túl hátra még mindig, hogy "simán" hamis kilences legyen. Szerintem ez neki tökéletes lenne, összeköttetésben a szélekkel, valamint a középpályával és a támadásokkal. Így is kb. mindenhol ott van.

Nyilván majd az edzőbá eldönti, hogy mit lehet és mit nem (illetve kikkel lehet és kikkel nem), de elméletben szerintem működne ez a felállás.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.10.10. 20:54:45

davi10 írta: Én ebbe gondolkodtam:
----------ter Stegen------------
Semedo---Piqué---Umtiti/Masch---Alba
------Busquets----Rakéta/Paula-----
Dembelé----Messi----Coutinho
-----------Griezmann----------

Én már szerintem százszor leírtam, hogy mennyire szívesen látnám megint Thiagot, de erre sajnos nem látok sok esélyt. Talán egy keveset ha kuka lesz az idei szezonjuk.

Most ez lehet hülyeség, de összesen 150-et raktak félre és azt mind középpályásra szórják el, vagy félretettek x milliót, és ebből 150-et szánnak a középpályára?
Azért nem mindegy, ha Griezmann tényleg a nr. 1 akkor kevés lesz az a 150 misi, okulva a Liverpool nyakasságából.
A fentebbi felállás semmiképp sem lenne célszerű. Ha már így állnánk fel, akkor egy Suárez-típusú center kellene, nem Griezmann. Messi eddig elég jó hamis 9-es-nek, így a baloson menne mellette Griezmann, a jobboson Dembelé. Én úgy látom, Valverde ezt szeretné játszatni, ebbe a rendszerbe pedig Griezmann így illene. A középpályánk pedig ha a felesleges embereket kiszűrjük akkor készen is lenne Busquets,Roberto,Rakitic,Paula,Iniesta,Denis hatos nem rossz, ha pedig Denis végleg flop lesz, akkor lesz hely Alena-nak is.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.10. 20:45:39

crixus írta: Ter Stegen-Semedo,Piqué,Umtiti,Alba-Busquets,Rakitic,Coutinho-Messi,Griezmann,Dembelé

Elég ütős csapat lenne, Messi-vel, mint hamis 9-es. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy Coutinho így jó lenne-e a védőmunkája miatt. Sokkal inkább tudnék a helyén egy labdabiztosabb, hajtósabb játékost elképzelni. Roberto például nekem még mindig az egyik kedvencem, de ga igazolást kellene mondani akkor Tolisso vagy akár Thiago a Bayern-ből, vagy Weigl a Dortmundból. Mondhatnám a Verratti-t is, de őt szinte kizárt, hogy elhoznánk.
Én ebbe gondolkodtam:
----------ter Stegen------------
Semedo---Piqué---Umtiti/Masch---Alba
------Busquets----Rakéta/Paula-----
Dembelé----Messi----Coutinho
-----------Griezmann----------

Én már szerintem százszor leírtam, hogy mennyire szívesen látnám megint Thiagot, de erre sajnos nem látok sok esélyt. Talán egy keveset ha kuka lesz az idei szezonjuk.
S.Agüero írta:SPORT | A katalán sportlap szerint az FC Barcelona a következő nyári átigazolási szezonra 150 millió eurót tett félre a középpálya megerősítésére.
Most ez lehet hülyeség, de összesen 150-et raktak félre és azt mind középpályásra szórják el, vagy félretettek x milliót, és ebből 150-et szánnak a középpályára?
Azért nem mindegy, ha Griezmann tényleg a nr. 1 akkor kevés lesz az a 150 misi, okulva a Liverpool nyakasságából.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.10.10. 20:07:32

Megmondom őszintén, nem bánnám, ha a Bayernnél várható németesítésnek az lenne a böjtje, hogy Thiago visszakerül hozzánk. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.10.10. 20:05:31

SPORT | A katalán sportlap szerint az FC Barcelona a következő nyári átigazolási szezonra 150 millió eurót tett félre a középpálya megerősítésére.

Coutinho/Verratti/Thiago. :D
Tromort77

2017.10.10. 19:58:13

palesz77 írta:Ezt most Griezmann-Barcától függetlenül kérdezem, de szerintetek neki nincs a MU-val valami egyezsége már? Tavaly 1 lépésre volt tőlük, profil alapján kétlem, hogy Lukaku befolyásolná az érkezését, és direkt alacsony kivásárlásival hosszabbított - relatíve. Szerintetek nincs leboltolva, hogy megy jövő nyáron oda?
Szerintem biztos nincs. Csak kibulizta a 100 milliós kivásárlási árat és ennyi. De szerintem ő maga is nyitva akarta hagyni az ajtót. Én nem vagyok megyőződve róla, hogy mennyire válna be itt.
De nem sok hozzá hasonló kaliber szaladgál, pláne nem ennyi pénzért. Én hoznám, főleg, ha Suarez marad ezen a szinten.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.10. 19:47:52

palesz77 írta:Ezt most Griezmann-Barcától függetlenül kérdezem, de szerintetek neki nincs a MU-val valami egyezsége már? Tavaly 1 lépésre volt tőlük, profil alapján kétlem, hogy Lukaku befolyásolná az érkezését, és direkt alacsony kivásárlásival hosszabbított - relatíve. Szerintetek nincs leboltolva, hogy megy jövő nyáron oda?
Én spec nem esnék kétségbe, ha nem idejönne.
Sztem amúgy nincs köztük megállapodás, ezzel a kivásárlási árral 4-5 csapatnál van esélye, hova kapkodott volna.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.10.10. 19:32:37

Ezt most Griezmann-Barcától függetlenül kérdezem, de szerintetek neki nincs a MU-val valami egyezsége már? Tavaly 1 lépésre volt tőlük, profil alapján kétlem, hogy Lukaku befolyásolná az érkezését, és direkt alacsony kivásárlásival hosszabbított - relatíve. Szerintetek nincs leboltolva, hogy megy jövő nyáron oda?
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.10.10. 19:19:37

davi10 írta: Egy Atleticotól talán tudunk még igazolni...
De remélem, hogy Coutinhoról nem tettünk még le, szerintem tökéletesen illene ide, és remélem egy gyengébb Liverpool szezon után talán belátják, hogy sok Ő nekik :D

De persze sok víz lefolyik addig a Dunán, lesz még előtte egy tél. Igaz, mi nem nagyon szoktunk télen igazolni, de most ezután a nyár után talán hoznak valakit.
Ter Stegen-Semedo,Piqué,Umtiti,Alba-Busquets,Rakitic,Coutinho-Messi,Griezmann,Dembelé

Elég ütős csapat lenne, Messi-vel, mint hamis 9-es. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy Coutinho így jó lenne-e a védőmunkája miatt. Sokkal inkább tudnék a helyén egy labdabiztosabb, hajtósabb játékost elképzelni. Roberto például nekem még mindig az egyik kedvencem, de ga igazolást kellene mondani akkor Tolisso vagy akár Thiago a Bayern-ből, vagy Weigl a Dortmundból. Mondhatnám a Verratti-t is, de őt szinte kizárt, hogy elhoznánk.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.10. 18:26:59

A Mundo Deportivo szerint jövőre Griezmann a nr. 1 prioritás nálunk

Egy Atleticotól talán tudunk még igazolni...
De remélem, hogy Coutinhoról nem tettünk még le, szerintem tökéletesen illene ide, és remélem egy gyengébb Liverpool szezon után talán belátják, hogy sok Ő nekik :D

De persze sok víz lefolyik addig a Dunán, lesz még előtte egy tél. Igaz, mi nem nagyon szoktunk télen igazolni, de most ezután a nyár után talán hoznak valakit.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.10.09. 10:35:45

Chino írta:Goretzka nagyon jó játékos, de nehogy már egy újabb tehetséget hozzunk a középpályára mikor így is vagyunk húszan. Nem kell valakit megvenni csak azért mert tehetséges és olcsó.
Most egy kicsit Samper leszek, de Alenanak is kellene lassan lehetőséget adni. Ha a tehetség/kor arányt nézzük szerintem ott van a német szintjén. Biztos jól jár vele az aki elviszi, de nekünk nincs rá szükségünk. Ha kipaterolnak 5 középpályást akkor ámen.
Nyilván nem úgy értettem, hogy a jelenlegi 100 középpályás nyakára hozzuk 101.-nek. Gomest meg Ardát, esetleg Rafinhát előbb el kellene természetesen ereszteni. Alenával egyetértek.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.10.09. 09:37:33

palesz77 írta:Barcelona have Martial on their list of future signings. The technical services see him to have enough quality to play at Barca. Martial is happy at Manchester United but Barcelona feel that if his situation (game time) does not change he could want to leave. [@ffpolo]

Polo még a hitelesebbnek mondható források közül való.
A The Sun is lehozta, bár elég hiteltelen forrás. Mondjuk neki csak 2019-ig van szerződése és ha nagyon jönni akarna emberi áron talán el lehetne hozni. A B-ben sincs hasonló posztra ember, így adná magát. Ha Dembelé visszatérésével is maradna ez a felállás és Suarez ilyen formát mutatna a szezonban, lenne létjogosultsága Martialnak. Ráadásul a jövő is meglenne és nem 2 évre biztosítanánk magunkat. Persze ehhez kell, hogy beváljanak, de jó irány lehetne. És Messi kiörögédése is talán így sújtaná legkevésbé a csapatot, mert akkor maradhatna a 4-3*-3 egy centerrel. De nagyon előreszaladtam é hápog a dolog, viszont elfilozofálni lehet rajta.

Cestus írta:Ha már fiatal francia tehetség, szerintem Lemar jobban illene abba a 4-4-2-be (Ini helyére), amit Valverde az utóbbi pár meccsen játszatott a csapattal. Ott van még Goretzka is, őt se kellene elszalasztani, a Bayernben van már elég sok jó középpályás. Ők szerintem reális célpontok és jó focisták. Liverpoolból, Júnájtidből nem igazán fogunk tudni elhozni senkit sem.
Lemarra még kevesebb az esély. Rengeteg csapat kapkodott érte, többek között a City. Őt még nehezebb lenne leigazolni.
Goretzka nagyon jó játékos, de nehogy már egy újabb tehetséget hozzunk a középpályára mikor így is vagyunk húszan. Nem kell valakit megvenni csak azért mert tehetséges és olcsó.
Most egy kicsit Samper leszek, de Alenanak is kellene lassan lehetőséget adni. Ha a tehetség/kor arányt nézzük szerintem ott van a német szintjén. Biztos jól jár vele az aki elviszi, de nekünk nincs rá szükségünk. Ha kipaterolnak 5 középpályást akkor ámen.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.10.08. 15:29:40

Ha már fiatal francia tehetség, szerintem Lemar jobban illene abba a 4-4-2-be (Ini helyére), amit Valverde az utóbbi pár meccsen játszatott a csapattal. Ott van még Goretzka is, őt se kellene elszalasztani, a Bayernben van már elég sok jó középpályás. Ők szerintem reális célpontok és jó focisták. Liverpoolból, Júnájtidből nem igazán fogunk tudni elhozni senkit sem.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.10.08. 15:24:49

LG írta:Én viszont nagyon örülnék neki, Suareznél szerintem jóval többet adhatna a csapatnak a jövőben. Ne feledjük, hatalmas tehetségnek indult ő is, aztán kicsit megcsömörlött, de úgy tűnik, túl van ezen, tavasszal már kezdett javulni, most ősszel pedig remek formában van, a gól/gólpassz mutatója a játékperceihez viszonyítva parádés. És még mindig nagyon fiatal. Dembelével ők lehetnének a jövő emberei.
Nem mondanám azt se hogy Martial megcsömörlött, de a Manchester leigazolta Ibrát , franciáknál meg berobbant közben Mbappé, meg Dembelé, így ő kicsit háttérbe szorult, nincs úgy felkapva már, de nagyon jó képességű játékos, akár középen akár balról húzva befelé jól illene a Barcába.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.08. 14:19:01

Én is örülnék a Martial / Rashford duóból valamelyiknek. Ebben az új rendszerben, ha ez így megy tovább, akkor muszáj lesz búcsút vennünk Suareztől.

Nem akarok hülyeséget mondani, de nekem mintha úgy rémlene, hogy Rashford az aki inkább középen játszik, Martial mintha inkább a szélen tolná.
De ha Ibra visszatér, akkor valószínűleg kevesebbet játszanának, mégha Mourinho elvileg csak Lukakuval rotálná Ibrát.

Rashfordot megnézném, idejét sem tudom, mikor volt itt angol (válogatott) játékos.
Martial talán kiforrottabb, de Suarez helyére inkább "középsőbb" játékost hoznék.
S.Agüero írta: Amúgy nemrég olvastam a Mundon, hogy Coutinhót a nyáron 80+30-ért hoznánk. :D
Adja a Jóisten, de én ezt már csak akkor hiszem el, ha Barca mezben dekázik. Kicsit sok volt a nyáron az órák kérdése hírekből.

Szeretnném azt hinni, hogy összejöhetnek az ilyen nagyobb igazolások is, de okulva az elmúlt nyarakból nem szabad túl nagy elvárásokkal nekimenni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.10.08. 13:47:18

Én viszont nagyon örülnék neki, Suareznél szerintem jóval többet adhatna a csapatnak a jövőben. Ne feledjük, hatalmas tehetségnek indult ő is, aztán kicsit megcsömörlött, de úgy tűnik, túl van ezen, tavasszal már kezdett javulni, most ősszel pedig remek formában van, a gól/gólpassz mutatója a játékperceihez viszonyítva parádés. És még mindig nagyon fiatal. Dembelével ők lehetnének a jövő emberei.
Válasz küldése