Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.10.19. 10:44:15

Minthogy minden - szurkolói szempontból eléggé érthetetlen - húzása bejött mind az összeállítást, mind a cseréket illetően, kiérdemelte a feltétlen bizalmat. Ha majd nem hozza az eredményeket, akkor érdemes azon gondolkodni, hogy nem mi látjuk-e jobban a dolgokat.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.10.19. 10:33:38

A rotálása nagyon nem tetszik. Aki jól játszik egy meccsen, pl Gomes a múltkor, akkor miért kell őt a padra tenni, vagy Delofeu.
Sokkal okosabban is eloszthatná a perceket. Azért a legtöbb Barca játékos válogatott is. Bőven 50 meccs körül játszanak a fiuk egy idényben.

spanyol bajnoki 38
spanyol kupa 8-10
Bl 8-10
válogatott 6-8
plusz meccsek 2-4

De eddig jók vagyunk vele.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.15. 18:23:24

Tény, a támadójáték eléggé semmilyen volt az első 45 percben. Ám ki tudja, lehet hogy ténylegesen inkább az Atletico lendületének visszafogása volt a cél, esetleg Carrasco elől a levegő elszívása, majd a 2. félidben egy bátrabb, nyíltabb focival a fáradó ellenfél ellen megnyerni a meccset. Ez így egy jól felépített történet lenne, nyílván a kapott gól belerondított, de a nagy edzők 90 percre terveznek, és nem feltétlenül akarják a meccset már az elején behúzni. Nem volt gond a tegnapival, pici szerencse kellett volna még, de rendben volt ez szerintem.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.10.15. 16:39:35

Na, annyira mások voltak itt a vélemények, hogy visszanéztem a meccset higgadtan is. :D

Aki Ini lehozatalát várta, igazából részben megértem, tényleg sok labdát adott el magához képest. Egyet nem értek vele mondjuk, mert az összes rontott passza olyan kísérlet volt, amivel lényegesen előre akarta lendíteni a támadást. Nem nagyon jött be, 2-szer talán összesen, az egyik után lőni is tudott Suárez - talán az egyetlen jó mélységi labda volt az első félidőből sajnos -, de tényleg relatíve sokat hibázott emiatt. Én mondjuk személy szerint inkább az ilyen embert tartanám fent, és a sótlan Rakiticet kaptam volna le előbb, de ízlések és pofonok. Aki amúgy a gól előtt jól otthagyta Saúlt, az elég fegyelmezetlen volt tőle, de ezen kívül is bazi szürke volt ismét. Egyelőre sajnos úgy tűnik, hogy a szokásos első 1-2 hónapot nyomta meg, aztán jön a fásulás.

Az viszont továbbra se változott az én szememben, hogy a kezdő jó döntés volt-e a nagyobb uralom miatt. Ki lett herélve csak a támadórészleg így, teljesen veszélytelen lett a csapat, vagy Ini próbált meg csinálni valamit, vagy semmi kb - akinek meg nem jöttek be a dolgai sajnos. Messi volt még nyilván a veszélyforrás, de őt meg jól levették sajna. Adogattuk körbe, mindenféle veszély nélkül, közbe kaphattunk volna párat, egyet kaptunk is, ez nagyon nem ült most sajnos. Teljesen megváltozott a játék képe Deu behozatala után. Gomes előtte relatíve sokat volt az ő pozíciójában, csak Gerard fiú képes volt ritmust váltani, kényszerítőzni, jók voltak a beindulásai, teljesen más lett a támadó harmad képe miatta. SR így utólag gondolom azért jött, hogy a középpályás uralom megmaradjon, többet lépett be középre mint Semedo, be is jött, de főleg Paulinho érkezése után volt ennek haszna. Aki meg a gólnál volt baromi fontos, bent volt a 16-oson belül, aminek hála Suárezre kevesebb figyelem jutott, el is tudott szakadni.

A cserék tényleg ültek, de sajna ettől még szerintem ezzel a kezdővel adott majdnem 60 perc előnyt, az elején konkrétan megnyerhette volna a meccset az Atma, úgy szétszedtek minket. Tanulságos meccs lehet ez a mesternek, remélem többször nem is követi el ugyanezeket a hibákat.. Következő meccsen kiderül igazából, ha ugyanúgy a Gomes-Rakitic duó uralja majd a jobbost, akkor az nekem nagy csalódás lesz.

Ez meg talán picit off itt, de ezért új hsz-t nem akarok írni. Alba mennyire gyenge volt, te jó ég. Na ő aztán sok labdát elszórt, olyan passzai meg döntései voltak, nem csak a támadó harmadban, hogy az valami bődület. A legrosszabb meccse eddig idén szerintem, katasztrofális volt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.10.15. 15:37:45

zeli39 írta:szentségtörés amit gondolsz:-)
soha nem érdekelt, ezek után se fog :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.15. 13:45:15

Én nem látom ennyire tragikusan a helyzetét, pláne tegnap.
elszórt labdákat? És? Az szór el labdát aki mer vállalkozni. Messi is elszór, mert előrefelé játszik, kapura támad, nem az alibi kamukat nyomatja mint a többi játékosunk.

Nyilván aki az esetek 90%ban a hátrafelé passz lehetőségét keresi, az nem fog annyit hibázni, ez ilyen dolog. Rakitic,Busi, Gomes, az első félidőben, akármi volt, meg se nézték jóformán mi van elől, reflexből hátrafelé játszottak. Mondjuk Busquetsen nem lepődöm meg, neki az ösztöne hogy hátra passzoljon, bár nem értem miért, tudna előre is.

Mindegy, annyira nem vagyok radikális mint Rinku, lehet többet kellene rotálni, de mivel nem igazoltunk tkp-t, így nagyon nehéz. Oké Denis esetleg, de ő még hektikusabb mint bármelyik más játékosunk.
Megjegyzem, ha tegnap felállunk egy Gomes-Denis kpval, vagy hogy még Neroék is örüljenek, Messi nélkül, lázongás lett volna a fórumon. Utólag mindig könnyű leírni ezeket, hogy nem kellett volna játszatni xy-t.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.10.15. 13:44:34

azt is megbocsátanám neki, h megdugná a csajomat
Végtelen pénzért? :mrgreen:

Nem tudom, az igaz, hogy nem játszott jól tegnap, de valahogy mégis mindig az az érzésem, hogy adjátok oda neki a labdát, jó helyen lesz nála, nem megy bele fölösleges cselekbe, tudja, hol és mit kell csinálni. Én még mindig szívesebben látom őt a kezdőben ebben a formájában, mint a mostani Rakiticet, aki megint visszaesett rendesen.
Denis és SR az egyetlen, akik képesek lehetnek talán kiszorítani a kezdőből, ha csúcsformába kerülnek. De talán még ők sem.
Nyáron meg úgyis jön Coutinho, aztán Ini lesz a mi 12. emberünk, mint anno Xavi. :)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.15. 13:30:09

zeli39 írta:
visca el barca írta:amíg nem veszünk egy 132871 millió eurós kp-t addig ini úgyis kezdő lesz, de lássuk be jóval több a rossz meccse mint a jó. filléres labdákat még mindig tud adni, de sokat elszór és védekezésben is egyre gyengébb. már rég csak a neve miatt van a kezdőben.
Én egyetértek a leírtakkal de ez szerintem ezen az oldalon szentségtörés amit gondolsz:-)
Miért lenne az?
Tudva levő, h nekem nagy kedvencem, azt is megbocsátanám neki, h megdugná a csajomat, de aki látja is a focit, nemcsak nézi, az egyetért azzal, amit Veb ír. Bíztam benne, de sajna neki nem áll jól a kor, ahogy Pirlonak vagy Zidanenak.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.10.15. 13:28:39

visca el barca írta:amíg nem veszünk egy 132871 millió eurós kp-t addig ini úgyis kezdő lesz, de lássuk be jóval több a rossz meccse mint a jó. filléres labdákat még mindig tud adni, de sokat elszór és védekezésben is egyre gyengébb. már rég csak a neve miatt van a kezdőben.
Nos, én régi vonalas vagyok és sosem érdekelt, hogy a Puyol, Xavi, Messi vagy Iniesta négyesből ki és hogyan játszott vagy játszik. Akár formában vannak, akár nem, a kezdőben van a helyük. Ha elbukunk, ronggyá vernek, az sem érdekel. Magasról szrok rá és mindenki más véleményére is, aki szerint többet ér egy szros kupa, mint a legendáink, akik hoztak harmincat előtte... Csak ott legyenek a kezdőben, legyünk megtisztelve, hogy még egy kicsit nézhetjük őket. Amit ez a négy ember adott a klubnak, akkor addig, ameddig élő szerződésük van, addig nálam a kezdőben van a helye mindegyiknek. Legendák futnak ki a gyepre minden hétvégén, kit érdekel, hogy valami jött-ment brazil takonypóc jobban csinálná 2017-ben. "Csak a neve miatt van ott a kezdőben." Ha valaki, akkor ő ott lehet, ilyen "semmiségek" alapján is. Meg a szobra is lassan a stadion előtt.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.10.15. 12:49:08

A jelenlegi Init a jelenlegi Denis Suárez szerintem ki tudná váltani a bajnokságban játszott meccsek nagy részén, ha erőnléti gondjai vannak az előbbinek. Ininek maradna a BL meg a rangadók a bajnokságban, kérdés, hogy ezt akarja-e az edző és Ini. Szerintem egyik sincs így vele. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.10.15. 12:45:12

amíg nem veszünk egy 132871 millió eurós kp-t addig ini úgyis kezdő lesz, de lássuk be jóval több a rossz meccse mint a jó. filléres labdákat még mindig tud adni, de sokat elszór és védekezésben is egyre gyengébb. már rég csak a neve miatt van a kezdőben.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.15. 12:19:50

Normandia írta: Messi tényleg nem volt toppon, de ezzel a 'gyenge" teljesítményével is vághatott volna min. 3-at. Kicsi sokat várunk tőle 30 ezer km után.
Igen, volt a kis utazása, de azt se felejtsük el, hogy megkapta a labdát és egyből 3-an 4-en rámentek, tényleg az egyik legjobban védekező csapat az Atleti, csak mindig akkor nem jön össze nekik, amikor kéne (BL döntők).

Gyakran nem értem, hogy mi alapján állítja össze Ernő kezdőjét, de eddig kb. minden cseréjével hozzá tudott adni a meccshez. Ez hatalmas piros pont. Tegnap kicsit fogtam a fejem, hogy Semedo helyett behozza Robertot, illetve lehet Rakiticet hoztam volna le Ini helyett, de valahogy éreztem, hogy tud valamit, amit mi nem.

Nagyon stabil teljesítményt hoz a csávó, de lehet pon ettől lesz nagy csalódás, hogyha esetleg nem nyerünk semmit. Hiába van egy ilyen edzőnk aki tényleg profin bele tud nyúlni a meccsbe, azért a keret tényleg nem egy BL-győztes brigádé.
Ez nem pesszimizmus, ez a realitás, de én leszek a legboldogabb, ha Gomessel a kezdőben triplázunk :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.15. 11:45:44

visca el barca írta:
palesz77 írta:Init lehozni
volt egy rakás elszórt labdája, semmi értelmeset nem csinált a meccsen, a védekezésből se vette ki a részét. teljesen ésszerű volt a cseréje.
Ebben most egyetértünk, szerintem Messivel egyutt mindketten kifejezetten gyengék voltak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.10.15. 10:22:41

palesz77 írta: Mondhattok bármit, Init lehozni, és Rakiticet felhagyni szerintem kegyetlen nagy hiba volt. Max akkor elfogadható, ha nincs 100%-os állapotban, de akkor meg nem hiszem, hogy játszhatott volna.
Deut hozta be helyette. A Rakiticet cseréli vele, akkor könnyelműen támadóvá válik az összeállítás. Más kérdés, hogy Raki is gyenge volt és aztán őt Paulinhora cserélte.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.10.15. 09:40:49

palesz77 írta:Init lehozni
volt egy rakás elszórt labdája, semmi értelmeset nem csinált a meccsen, a védekezésből se vette ki a részét. teljesen ésszerű volt a cseréje.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.10.15. 08:55:46

Nem értettem Gomes játszatását, de be kell vallanom nagy húzás volt Ernőbától.
Az meg, hogy a portugál mit melózott a meccs utolsó harmadában azért külön dícséret mindkettőnek.
Robi és Deu beállítása rettentően jól ült és majdnem meglett a győzelem is.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.10.15. 08:43:20

palesz77 írta: Ez mondjuk szerintem nem igaz, az első félidőben volt 2 ziccerük és egy gól, nekünk 2 lövés amit nem blokkoltak, 1 ment kapura ebből, de kb nulla gólveszélyt jelentettünk. Második félidőben volt 10 lövésünk, a cserék után 8, az Atmának utána már egy se, és lényegesen jobb lett a játék képe. A 442 szerintem nem stabil volt, szimplán mellényúlás, birtokoltuk a labdát, de kezdeni nem tudtunk mit vele. Nagyon remélem, hogy nem kell többet ezt a felállást néznünk, mert nagyon nem megy így a csapatnak, nem ebbe vagyunk jók. Látszott a második félidőben is, hogy mi a játékunk, nem csak az Atma fáradás miatt volt ez - messze vannak ők a 60 perc alatt kifulladó csapattól.
Én meg ezzel vitatkoznék annyiban, hogy a gólon kívüli két helyzet labdaeladásból volt és bizony az atma nagyon is elfáradt. Volt egy támadásuk a mf közepén, ami azért halt el, mert egyszerűen a kp már nem ment fel a támadás segítésére. Ott állt a csatár és nem tudott mit tenni, mert nem volt segítség, akkor hittem azt először, hogy meg lehet az X. Azt én is adom, hogy a 4-4-2-vel kiherélte a gólszerzési lehetőségünket, de még is, járathattuk a labdát az ellenfél meg kergette és fáradt. Szerintem ez is volt a taktika. A cserék is ültek. Robi és Dulifuli jól szállt be a mecsbe. Onnantól akár nyerhettünk is volna, mert jöttek a helyzetek. Én úgy érzem, hogy nagyon is jól méri fel az ellenfeleket és jól dönt a szituációkra adott válaszaiban. Egy kemény ellenfél ellen hoztuk el az 1 pontot, úgy hogy a győzelem sem volt távol.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.10.15. 08:31:39

palesz77 írta:
Bestbarca írta:Ez az ember érti a focit. Elején a 4-4-2 azért stabilitást hozott azért áltunk így fel. Mikor elfáradt az Atletico, jöhetett a 4-3-3.
Ez mondjuk szerintem nem igaz, az első félidőben volt 2 ziccerük és egy gól, nekünk 2 lövés amit nem blokkoltak, 1 ment kapura ebből, de kb nulla gólveszélyt jelentettünk. Második félidőben volt 10 lövésünk, a cserék után 8, az Atmának utána már egy se, és lényegesen jobb lett a játék képe. A 442 szerintem nem stabil volt, szimplán mellényúlás, birtokoltuk a labdát, de kezdeni nem tudtunk mit vele. Nagyon remélem, hogy nem kell többet ezt a felállást néznünk, mert nagyon nem megy így a csapatnak, nem ebbe vagyunk jók. Látszott a második félidőben is, hogy mi a játékunk, nem csak az Atma fáradás miatt volt ez - messze vannak ők a 60 perc alatt kifulladó csapattól.
egy nézőpontból talán mégis igaz: Valverde joggal várta, hogy otthon sikeréhesen megpróbálnak lerohanni bennünket és erre KÉSZÜLT a masszívabb felállással. én előzetesen Gomes beállítását is azzal magyaráztam(magamnak) hogy egy kis + erőt! vitt a pályára a közismerten kemény matracosok ellen.
azért a védelmünket is illik megdícsérni, mert Pique bealvásától eltekintve javultunk,Semedot pedig nem bántanám mert nagyon tetszetősen fogta a legveszélyesebb madridit(Carrasco).
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.10.15. 00:13:15

Bestbarca írta:Ez az ember érti a focit. Elején a 4-4-2 azért stabilitást hozott azért áltunk így fel. Mikor elfáradt az Atletico, jöhetett a 4-3-3.
Ez mondjuk szerintem nem igaz, az első félidőben volt 2 ziccerük és egy gól, nekünk 2 lövés amit nem blokkoltak, 1 ment kapura ebből, de kb nulla gólveszélyt jelentettünk. Második félidőben volt 10 lövésünk, a cserék után 8, az Atmának utána már egy se, és lényegesen jobb lett a játék képe. A 442 szerintem nem stabil volt, szimplán mellényúlás, birtokoltuk a labdát, de kezdeni nem tudtunk mit vele. Nagyon remélem, hogy nem kell többet ezt a felállást néznünk, mert nagyon nem megy így a csapatnak, nem ebbe vagyunk jók. Látszott a második félidőben is, hogy mi a játékunk, nem csak az Atma fáradás miatt volt ez - messze vannak ők a 60 perc alatt kifulladó csapattól.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.10.14. 23:18:00

Nem gondoltam, hogy Valverde ilyen jó választás. Most úgy látom, hogy ebben a helyzetben és ezzel a kerettel a lehető legjobb edző.MÁr csak egyetlen ígéretére várok: figyelni fog a fiatalokra.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.10.14. 23:10:17

Bestbarca írta:Amikor lehozta Init és Semedot azt hittem leesek a székről. De bakker bejött. :shock: :shock: :shock:

De Gomes feltámadt ini helyén. Pici szerencse és még nyerünk is. Kezdek látni valamit a Gomesben, röhögnék ha ő lenne az új csillagunk. :D :D :D
:
Ini nem volt 100%os az fix,persze hogy lehozta. Kérdem én ha fennhagyja és lesérül akkor megérte?
Sr meg szélen jobban tudta támogatni a támadásokat,passzban jobb mint Semedo.

Ez az ember érti a focit. Elején a 4-4-2 azért stabilitást hozott azért áltunk így fel. Mikor elfáradt az Atletico, jöhetett a 4-3-3.

Ha Dembelé visszajön és beépíti,tavasszal bomba erősek lehetünk.
Itt meg az x belefér, azért a Real után a második legerősebb ellenfél az Atma és mellé marhára nem fekszik a játékuk nekünk. De küzdöttünk mentünk előre,lelkesen, de nem ész nélkül. Egyre jobban tetszik a CSAPAT.
Ugyan így látom. Beállítják vaknak Valverdét, de megint jókor lépet és jól. Látszott a ticón, hogy elfáradtak. Gomes meg kimondottan jó volt a mf-ben. Aki ma egyáltalán nem tetszett az Alba. Rengeteg labdát adott el. Kis szerencsével meglehetett volna a 3 pont. Nem rossz az X.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2017.10.14. 22:53:45

Amikor lehozta Init és Semedot azt hittem leesek a székről. De bakker bejött. :shock: :shock: :shock:

De Gomes feltámadt ini helyén. Pici szerencse és még nyerünk is. Kezdek látni valamit a Gomesben, röhögnék ha ő lenne az új csillagunk. :D :D :D
:
Ini nem volt 100%os az fix,persze hogy lehozta. Kérdem én ha fennhagyja és lesérül akkor megérte?
Sr meg szélen jobban tudta támogatni a támadásokat,passzban jobb mint Semedo.

Ez az ember érti a focit. Elején a 4-4-2 azért stabilitást hozott azért áltunk így fel. Mikor elfáradt az Atletico, jöhetett a 4-3-3.

Ha Dembelé visszajön és beépíti,tavasszal bomba erősek lehetünk.
Itt meg az x belefér, azért a Real után a második legerősebb ellenfél az Atma és mellé marhára nem fekszik a játékuk nekünk. De küzdöttünk mentünk előre,lelkesen, de nem ész nélkül. Egyre jobban tetszik a CSAPAT.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.14. 22:46:45

Akiket behozott azok jó döntések voltak, akikre behozta őket, azok nem.

Bejött végülis részben, de amit palesz is mond, ez a 4-4-2 nem a mi focink, nincsenek hozzá játékosaink.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.10.14. 22:42:51

ab1daL írta:Remek cserék voltak ismét, valamit nagyon tud ez az ember. Deulo is jól szállt be, Robi meg a gólpasszt adta. Edzőnk van!
Szerintem meg nem cserélt jól, de mégis bejött neki, mint ahogy eddig minden, de nem lesz ez mindig így, majd akkor kell megmutatnia, hogy mekkora edző
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.10.14. 22:41:53

ab1daL írta:Remek cserék voltak ismét, valamit nagyon tud ez az ember. Deulo is jól szállt be, Robi meg a gólpasszt adta. Edzőnk van!
Mondhattok bármit, Init lehozni, és Rakiticet felhagyni szerintem kegyetlen nagy hiba volt. Max akkor elfogadható, ha nincs 100%-os állapotban, de akkor meg nem hiszem, hogy játszhatott volna.

A meccs tanulsága meg lehetne az, hogy a 433 jobban működik, ha a játékosok a posztjukon játszanak. Deu vagy Denis kell a kezdőbe Dembélé visszatéréséig, ne szórakozzunk ilyen Gomes félékkel a szélen, és 442-vel.. A vége nagyon "megmentette" Valverdét szerintem, pedig alapból kegyetlenül mellényúlt ma.
Válasz küldése