Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.19. 20:07:22

Hányszor mondtam ezt már, hogy bakker csak a csapatállításon annyi múlik és utána nincs is beleszólásod. Én mindig azt néztem, hogy a padomon 80 pont....Ez idén megoldva, mert nincs padom. :D Van egy kezdő és jóccak, ráadásul egy olyan Ryannel, aki kuka......Írtam is, teljesen szürreálisan vagyok elől, de megnyugodhatsz, szerintem a héten megversz, mondjuk nyilván annyiból jó, hogy innen már a PO szinte biztosan megvan, ezért is vettem fel Johnsont, hátha pont addigra jó lesz.


Lin out of season, mikor látod Hayward sérülését és ki kell tegyed reggel a csapatodból és másnap Lint, az felbecsülhetetlen érzés.....Egyik ligámban itt tartok jelenleg.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.10.19. 19:38:10

PCsabi írta:Imádom az NFL fantasy-t, majdnem nekem van a legtöbb pontom (0.22 ponttal vagyok lemaradva az elsőtől), aztán 3-3 a mérlegem és nyolcadik vagyok :D

Amúgy NBA-nél csak engem zavar, hogy azokat a kategóriákat is mutatja, amik nem számítanak (FGA, FTA, 3PTA)? Szerintem teljesen feleslegesek.
Ismerős. Simában én vagyok akitől le vagy maradva és ugyan úgy 3-3-as mérleggel a 7. helyen vagyok.
PPR-ben még durvább kb, ott Bob vezeti a ligát 878 ponttal 6-0-ás!!! mérleggel. Én 871 ponttal (azaz 7-al kevesebbel) utolsó előtti vagyok 2-4-es mérleggel úgy, hogy Enginiers a 3. helyen 5-1-es mérleggel csak 679 pontot szerzett, azaz majdnem 200 ponttal kevesebbet mint én.
Szóval a tanulság, az NFL fantasy nagyon nagy részben a szerencséről szól. Tavaly iszonyat mákos szezonom volt, szinte minden ligámban szárnyaltam, idén úgy látszik elfogyott a mák.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.10.19. 10:27:03

Imádom az NFL fantasy-t, majdnem nekem van a legtöbb pontom (0.22 ponttal vagyok lemaradva az elsőtől), aztán 3-3 a mérlegem és nyolcadik vagyok :D

Amúgy NBA-nél csak engem zavar, hogy azokat a kategóriákat is mutatja, amik nem számítanak (FGA, FTA, 3PTA)? Szerintem teljesen feleslegesek.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.17. 20:48:22

balinteer írta:Sima ligában tapadok Bobra, bár most elég sok pozícióban bye week van, nehéz hétvégére számítok.


Ha már futás, akkor szerintem az én egységem idén a legerősebb (McCoy-Miller-Hunt-Abdullah-Kamara). WR-ben viszont Maclin és Crowder csalódás, tőlük sokkal több kell.
Sima ligában nem is vagyok benne. PPR-ben nyomom csak. :D

Ahogy nézegetem a draft eredményt, egyre inkább bánok 1-2 húzást., végre nem vagyok elégedett. :D
Mondjuk a legjobban az bánt, hogy már menni fog a szezon mire lehet FA-t felvenni, mindenkiért menni fog a licit, tavaly olyan szép volt szezon előtt felvenni Warrent. :D És most is van ilyen ember lent, de hát tuti jól is fog kezdeni.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.10.17. 20:36:14

Sima ligában tapadok Bobra, bár most elég sok pozícióban bye week van, nehéz hétvégére számítok.


Ha már futás, akkor szerintem az én egységem idén a legerősebb (McCoy-Miller-Hunt-Abdullah-Kamara). WR-ben viszont Maclin és Crowder csalódás, tőlük sokkal több kell.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.10.17. 15:20:03

Slither írta:Egyszerubb ha mindenkinek a draftjarol irsz Csabi. :mrgreen:
Csak aki kéri, plusz munkát nem akarok :mrgreen:

Neo:

1. Teague: ezt se a draft pillanatában, se most nem értem :D Negyedik opció lesz, vissza fognak esni a számai, én négy PG-t is szívesebben vittem volna (Oladipo, Russell, Schröder, Bledsoe).
2. Anthony: na, végre \:D/ Mondjuk itt is el tudtam volna képzelni más választást, nekem Melo hatalmas kérdőjel ebben a Thunder-ben.
3. Tobias Harris: szerintem ez rendben van, szokásosat hozza majd nagyjából, bár igazság szerint előrébb kéne lépnie ebben a szezonban.
4. Valanciunas: bízz abban, hogy elcserélik :D Nálam Capela előrébb volt a sorban.
5. Brogdon: hatalmas upside-ot nem látok benne, tavalyi számokat fogja hozni.
6. Dejounte Murray: nekem ez a pick egyáltalán nem tetszik, az utána kiválasztott játékosok egészen Waiters-ig jobbak lettek volna.
7. Randolph: tavaly jó volt, de szerintem ő már kezd kifelé menni, Bazemore-ral előrébb lettél volna
8. Ntilikina: szezon második felében nálam menne a kezdőbe, onnantól jó lehet, de ő eléggé prospect.
9. Jabari Parker: ha ebben a körben senki sem volt szimpatikus, akkor megértem ezt a pick-et, IL-en elfér.
10. Olynyk: poor man's Ryan Anderson.
11. Bojan Bogdanovic: ez a választás nekem valamiért tetszik, Robinson III sérült és Stephenson sem az a biztos pont, szóval lehet ideje.
12. Ish Smith: csere PG, itt is abban bízhatsz csak, ha Jackson lesérül/elcserélik :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.10.17. 12:43:52

Egyszerubb ha mindenkinek a draftjarol irsz Csabi. :mrgreen:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.10.17. 12:25:26

Ha ráérsz Game engem is érdekelne. De előre tudom. 1-2 kinétellel nem sikerült fényesen. :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.10.17. 11:34:06

Angelo Caduto:

1. Wiggins: én őt nem vittem volna, Butler miatt vissza fog esni pontban, a többi kategóriában meg nem tudom, hogy mennyit tud javítani. Smith Jr vagy Schröder jobb lett volna szerintem.
2. Favors: őt én is kinéztem, be is válhat, csak legyen egészséges.
3. Adams: az egy körrel hamarabb elkelt Valanciunas-nál nem biztos, hogy sokkal rosszabb lesz.
4. Gay: én őt valamiért nagyon nem érzem, nem is tudok róla írni :mrgreen:
5. Collison: van mögötte egy Joseph, akit én jobb játékosnak tartok a valóságban, plusz inkább Oladipo-nál lesz majd a labda, itt én inkább Fournier-t választottam volna.
6. John Collins: nekem ő titkos favoritom volt, ha nem is a rajtnál, de előbb-utóbb kezdő lesz, van kakaó a gyerekben.
7. Kaminsky: ha már Hornets, akkor inkább Marvin Williams, vagy sokkal inkább Bazemore, ezt nem érzem valami jó picknek...
8. Fox: ha nem hozzák George Hill-t, akkor azt mondom rohadt jó választás, így nem tudom, hogy mennyi percet kap majd a bizonyításra.
9. Pau Gasol: LMA-n kívül nincs sok normális magas a Spurs-ben, mondjuk kérdés, hogy mennyire bírja majd az iramot ill. Pop mennyit játszatja/pihenteti az alapszakaszban.
10. Powell: PO-ban mutatott jó dolgokat, neki csak annyi kéne, hogy Lowry és DeRozan kicsit bevonja őt a játékba és ne legyen 45 rádobásuk egy meccsen :D
11. Labissiere: mindenki WCS-ről beszél, pedig ő is jó lehet idén, csak azt nem értem, hogy minek hozták Randolph-ot.
12. Courtney Lee: tőle ugyanazt lehet várni, mint mindig, se többet, se kevesebbet :D


Kamaj:

1. Horford: én nálad is Schröder párti vagyok, így meg húztál egy Marc Gasol 2-t.
2. Covington: itt jöhetett volna bárki, Aaron Gordon, Tobias Harris, mindenkinél lehet pozitívumot/negatívumot felhozni. Philly erősnek tűnik, kérdés, hogy mekkora szerepe lesz neki támadásban.
3. Gallinari: ha bírja a szezont, akkor én ezt egy jó picknek tartom.
4. Fultz: itt megkönnyítetted a választásom, hogy elvitted őt :D Dobómozdulatot váltott, plusz az előszezonban minden baja volt, asszem nem is lesz kezdő a szezon elején. Mindenesetre hatalmas potenciál van benne, viszont van előtte egy Embiid ill. valószínűleg egy Simmons is.
5. Hardaway Jr: pontgyár és ennyi.
6. Teodosic: szerintem ő tipikusan az a játékos, aki a valóságban jobban néz ki, mint fantasy-ben. Bár az előszezonban mutatott jó dolgokat, assistok mellett benne van 2 tripla meccsenként.
7. Barton: én őt valamiért sose bírtam fantasy-ben, Nuggets meg telített az alsó posztokon.
8. Ryan Anderson: tavaly jó volt, meg végigbírta a szezont, ha szerencséd van, ugyanez elmondható lesz róla idén is :D
9. Cody Zeller: hát, van előtte egy Howard... Mondjuk valahol olvastam, hogy benne van, hogy kiszorítja őt.
10. Rondo: sérülten kezdi a szezont, ebbe a Pelicans-be pedig szerintem nagyon nem illik.
11. Len: idáig nem sok mindent mutatott, szerintem nem most lesz belőle egy Shaq :D
12. Moore: még egy Pelicans játékos, mondjuk az utolsó kör az már lutri, szerintem nem is lesz nálad sokáig.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.10.17. 09:21:30

Az én draftomat is elemezhetnéd, engem is mindig érdekelnek az ilyen összefoglalók. Ebből tanulhatok még mindig legalább :D
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2017.10.17. 07:41:20

Összességében nem érzem, milyen lett a draftom, nem is készültem, már olyan nagyon nem is foglalkoztat a fantasy, de a legrégebbi ligámat azért viszem tovább. Remélhetőleg viszonylag aktív tudok maradni idén, aztán meglátjuk. Van pár Lakerses arcom, plusz Porzi idén kéne robbantson. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.10.17. 07:01:07

Az enyémrol nyugodtan írj Game, ha van időd. Mindig szívesen olvasgatom ezeket :)
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.10.17. 00:08:16

Héten szabadságon vagyok, szóval aki szeretné, pár sort tudok írni a draftjáról :D

1. Russell: Middleton nem, Simmons nem, Oladipo és Bledsoe volt még képben, de Russell-től hatalmas javulást várok, kb. azt csinál majd, amit akar, Nets meg az egyik leggyorsabban játszó csapat, tavaly asszem top3-ban voltak.
2. Rubio: támadásban nem lesz valami top csapat ez a Jazz, de én bízok a spanyolban, FG% úgyis mindegy Harden-ék mellett :D Itt nekem nem volt kérdés, hogy őt viszem, nem is értem, hogy hogyan mehetett el előtte Payton.
3. Batum: Fultz elment, aminek valamilyen szinten örülök. Asszem egyszer már draftoltam őt úgy, hogy sérült volt, hát most is :D Mindenhez hozzátesz, ez kell nekem.
4. LaVine: valahogy eszembe jutott, mondom inkább elviszem most, sérült ő is, de a felépülése után állat lehet, ha már a Minny-ben 19 pontot hozott tavaly, ebben a Bulls-ban első számú pontfelelősnek kell lennie. Nálam ő olyan, aki ha bejön, vele párharcot lehet eldönteni.
5. KCP: közte meg Noel-en gondolkodtam (mondjak csak azért, mert kevés magasom volt), hát meglátjuk :D
6. Robin Lopez: itt már kiválasztottam Bazemore-t, erre pont elvitték... Neki nem örülök, de muszáj volt már magast vinnem, nem volt jobb ötletem, ha már Baze nem jött össze.
7. Dedmon: újabb magas, Hawks-ból kellett egy ember :D
8. Warren: semmilyen pick igazából, itt nem tetszett senki sem.
9. Winslow: csereként kezdi, kíváncsi vagyok, hogy mennyi percet kap Richardson meg James Johnson mögött, de itt se jött be senki.
10. JaMychal Green: na, neki viszont kifejezetten örülök, előttem ment el Tristan Thompson meg Taj Gibson, szerintem mindkettőnél jobb lesz.
11. Maker: kezdő lesz, meg Kidd nyilatkozta, hogy nagyobb szerepet akar neki adni támadásban, aztán ebből az lesz majd, hogy játszik 14 percet átlagban :D
12. Leuer: utolsó pick, szerintem egész vállalható a többit elnézve.

Holnap meg hozok rögtön két embert :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.10.16. 23:29:24

Jól sikerült a draftom. Se... Ezért nem akartam a hétfőt. Egyszerre 2 draft+ dolgozom. Így nem lehet. Főleg h rendre kiment előttem akit akartam. Legalább a 3. draftom egész pofás lett. Nagyjából ennyi. :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.16. 23:12:49

Más

NFL-ben annyira szürreális a 6:0, hogy hihetetlen és majd CUmbee ellen tuti megtörik, akinek meg a 2-4 szürreális miközben a legjobb futók (rajtam kívül :D ) nála vannak, jó elkapók, top TE.
Nekem viszont nem tetszik, hogy gyakorlatilag nem vadásztam eddig idén senkit, sőt Clay sérülése nagyon fáj.....
Úgyhogy érik az 1-6, de egye-fene, azért így beesve utolsónak nem rossz az, én vagyok az új Dánia. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.10.16. 22:54:37

Na rányomtam vagy 20szor a randomizálóra, hogy biztosan jól összekavarja a sorsolást. :mrgreen:

Draft nem volt rossz, most is inkább biztosakra mentem, remélhetőleg beválnak a kérdőjelek.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.16. 22:49:45

Hát idén tuti nem lesz. :D Ahogy láttam neo old-timer showt csinált, Cumbee meg bedraftolt egy rakat újoncot. :D Röviden ennyi, nekem meg olyan hátvéd túltengésem van, hogy hihetetlen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.10.16. 22:44:24

Jó kis este, volt izgalmas szezon lesz.

Bob, nagyon várom a szokásos draft elemzésed, remélem idén is lesz rá időd! :)
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.10.16. 20:30:24

Fél óra a draftig, senki se felejtse el!!!
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.10.16. 19:05:08

Ment is. :)
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.10.16. 18:58:23

balinteer írta:Végül pedig ha van egy olyan liga, aki még nem draftolt le és most indulna, írjatok, szívesen beszállnék még egybe.
Írtam. SOS kell a válasz!
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.10.16. 18:31:31

Nagyon kemény volt ez a hetem NFL-ben, Mariota úgy volt visszatér, be is tettem a kezdőbe, pedig Wentz parádézott csütörtökön, erre péntek estére már kérdéses volt az állapota. =D> Szerencse Siemian elérhető volt és hozott egy viszonylag korrekt meccset, így meglett a hét. bár ehhez kellett Ertz és Jackson extra játéka.


Engineersnek pedig küldtem egy csereajánlatot, ha van időd nézz rá kérlek!


Este pedig NBA draft, jó lesz.


Végül pedig ha van egy olyan liga, aki még nem draftolt le és most indulna, írjatok, szívesen beszállnék még egybe.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.10.15. 14:39:44

Cumbee írta:Akkor a hétfő a végleges időpont? Csak mert én ugye nem vagyok otthon és kérdés, hogy mennyire siessek.
Hát eddig nem tiltakozott senki, szóval most már végleges a hétfői időpont. Amúgy is késő lenne mára áttolni, sokaknak felboríthatja a terveit ha most változtatnánk.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.10.15. 13:34:32

Akkor a hétfő a végleges időpont? Csak mert én ugye nem vagyok otthon és kérdés, hogy mennyire siessek.
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.10.15. 10:03:40

Nem a mi ligánkban lesz ma a draft, szerencsére. De akkor valamennyire lehet?
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Válasz küldése