Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.19. 20:01:44

daffy írta: Bale olyan hozzá képest,mint akinek seprűnyél van a seggében. Bappe tök laza srác,Bale pedig egy gyenge ProEvolutionSoccer animáció. A szigetre való,mint az összes brit focista.
tudom,de itt vigyázz az ilyen kijelentésekkel. :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.10.19. 19:42:04

csababarca írta:Hiába volt Bale a pl arca, meg ott jó, kanyarban sincs tehetségre se Céhez, se Mbappéhoz pl.

Én nem vitatkozom, majd az idő bebizonyítja, illetve maga a gyerek hogy mennyit is ér. ENgem nem érdekelnek a számai, nem azok alapján győzött meg.
Ha már Balet felhoztad, nézd meg a PrimeBalet a mostani MBappét, és figyeld a mozgásukat, labdaérintéseiket, stb dolgokat, amik nem számmal mérhetőek.

Én tartom, hogy ha a real leteszi neki a nagy fizut, akkor most ott játszik, ha mi bejelentkezünk, és lerakjuk a Monaconak a pénzt, MBappénak a nagy fizut akkor meg itt játszik.

Innen indult az eszmecsere, nem onnan hogy megérte e volna vagy sem.
Bale olyan hozzá képest,mint akinek seprűnyél van a seggében. Bappe tök laza srác,Bale pedig egy gyenge ProEvolutionSoccer animáció. A szigetre való,mint az összes brit focista.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.19. 18:16:10

Hiába volt Bale a pl arca, meg ott jó, kanyarban sincs tehetségre se Céhez, se Mbappéhoz pl.

Én nem vitatkozom, majd az idő bebizonyítja, illetve maga a gyerek hogy mennyit is ér. ENgem nem érdekelnek a számai, nem azok alapján győzött meg.
Ha már Balet felhoztad, nézd meg a PrimeBalet a mostani MBappét, és figyeld a mozgásukat, labdaérintéseiket, stb dolgokat, amik nem számmal mérhetőek.

Én tartom, hogy ha a real leteszi neki a nagy fizut, akkor most ott játszik, ha mi bejelentkezünk, és lerakjuk a Monaconak a pénzt, MBappénak a nagy fizut akkor meg itt játszik.

Innen indult az eszmecsere, nem onnan hogy megérte e volna vagy sem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2017.10.19. 17:44:44

csababarca írta:
most akkor csak igazam van a fizetési igényeiről nem?
kicsit ellentmondásos amit írsz.

Pont ezt mondtam hogy a realba is azért nem ment, nem a 180 miatt. röhögve fizette volna Perez ki azt a pénzt. valamiért nem kellett nekik, amiben a fizu is közre játszhat, meg Zidane kitartott Benzema mellett.
Arra nincs semmi bizonyíték, hogy a fizuja miatt nem igazolták le. Amikor kiderült hogy 99% hogy megy a PSGhez akkor jött 1 hír, hogy hát persze, Mbappe elment Madridba leültek Perezzel, elmondta hogy ofc a Realba menne legszívesebben de a Párizs mekkora fizut ajánl, ls ha megadják akkor irány Madrid, erre Perez felállt kezet fogott vele, majd elköszönt tőle. Eléggé mese szagú az egész.

De kb okuk nem lett volna leigazolni egy fél szezonos gyereket 180 milláért. Jó tegyük fel eladják Bale-t és még pénzük is van rá, akkor is van előre egy Benzema,CR,Isco,Asensio négyes. CR fix kezd, nyáron ( nem idén, mert tippre ők még nem látnak a jövőbe ) Isconak vagy Benzemának mondtad volna azt hogy köszi mindent, ezután padozol mert igazoltunk egy félszezonos kölköt 180 milláért? Mellette a közönségkedvenc Asensio meg majd pihenget, LV meg kaszinózik majd.

180 millát röhögve fizetni ki egy gyerekért aki max a meccsek 60%án kezdene, hát ....
CR utódjának megvették Bélát 98ért, amikor a PL legjobbja volt, PL arca, nagy marketingel, befutott klasszisként, kb ötödakkora kockázat volt benne mint lenne most Mbappéban. Erre amióta ott van az időnek több mint 60%-át sérülten töltötte. Majd kétszer annyit kipengetni egy kölyökért, ötször akkora kockázattal, negyedik embernek.

Nekünk meg Neymar távozásával egy kb vonalszélsőre volt szükségünk. Mbappe nem az, Dembelé igen, hasonlóan nagy tehetség Ő is. Olcsóbban hoztuk el úgy hogy nagyobb szükségünk volt rá, sokkal kevesebb fizut is kap.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.19. 16:05:48

optimus írta: Erre a fizus cuccra ha jól tudom semmi bizonyíték nincs, újságok hozták le, azok alapján meg már Cou is nálunk játszik. És még az is úgy volt megírva, hogy a Real kifizetné ugyanazt a pénzt amit a Monaco, csak a játékossal nem sikerült megegyezni a fizuról. - És ha jól emlékszem igen hangzatosan volt az a cikk maga is megírva, hogy Perez felállt és megköszönte neki, és megmutatta hol az ajtó. jaham. - Fizuról nem is beszélve, mert így is teljesen el vannak nálunk szálva a fizetések, jó lett volna még egy 19 éves gyereknek kétszer annyit adni mint Iniestának.

Úgy húztak volna le minket mint a szemét, sokan itt is sírdogáltak hogy ez a 105+40 milyen sok pénz egy 21éves gyerekért, akinek másfél felnőtt szezonja van, abból 1 teljes a Dortmundban, akkor a fix 180 egy olyan gyerekért akinek fél szezonja volt a Monacoban...
most akkor csak igazam van a fizetési igényeiről nem?
kicsit ellentmondásos amit írsz.

pont ezt mondtam hogy a realba is azért nem ment, nem a 180 miatt. röhögve fizette volna Perez ki azt a pénzt. valamiért nem kellett nekik, amiben a fizu is közre játszhat, meg Zidane kitartott Benzema mellett.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2017.10.19. 15:58:05

Nagy mesemondó az öreg.

Mindent tud hamarabb, mint bárki (Neymar távozása) ő az egyetlen aki fel tud hívni neves játékost bla..bla..bla.

Lehet inkább savanyú a szőlő, mert ettől az Mbappés üzlettől remélt egy kis jutalékot a nyugdíj mellé.

Nevetséges az egész.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.10.19. 15:37:12

csak úgy halkan jegyzem meg, hogy mbappénak jelenleg heti 350.000 fizetése van. ezt számold úgy, hogy lajos kb 320-at kap, iniesta meg 200-at
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2017.10.19. 15:07:46

palesz77 írta:Ezt úgy bírom, hogy a katalán média és a klub emberei szerint a focisták 99%-a alapból minket választana, és ha nem itt kötnek ki, az azért van, mert nekünk nem kellettek. Asensio, Kroos, Isco is talán, meg még rengeteg ilyen van. Nekem azért gyanús, hogy ez nem mindig fedi a valóságot.. :D
Igen ez mindig így van. Ez a kép is úgy volt hogy 18 éves korában készült, de a 19. szülinapján lecserélte az egészet Messire. Aha ez így van.
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/07/ ... 871187.jpg" target="_blank
csababarca írta: Miért ne jött volna 150ért? Madrid is elvitte volna, és nem 180ért egyébként, csak a magas fizetési igényeit nem akarták megadni.
Erre a fizus cuccra ha jól tudom semmi bizonyíték nincs, újságok hozták le, azok alapján meg már Cou is nálunk játszik. És még az is úgy volt megírva, hogy a Real kifizetné ugyanazt a pénzt amit a Monaco, csak a játékossal nem sikerült megegyezni a fizuról. - És ha jól emlékszem igen hangzatosan volt az a cikk maga is megírva, hogy Perez felállt és megköszönte neki, és megmutatta hol az ajtó. jaham. - Fizuról nem is beszélve, mert így is teljesen el vannak nálunk szálva a fizetések, jó lett volna még egy 19 éves gyereknek kétszer annyit adni mint Iniestának.

Úgy húztak volna le minket mint a szemét, sokan itt is sírdogáltak hogy ez a 105+40 milyen sok pénz egy 21éves gyerekért, akinek másfél felnőtt szezonja van, abból 1 teljes a Dortmundban, akkor a fix 180 egy olyan gyerekért akinek fél szezonja volt a Monacoban...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.19. 14:29:19

palesz77 írta:Ezt úgy bírom, hogy a katalán média és a klub emberei szerint a focisták 99%-a alapból minket választana, és ha nem itt kötnek ki, az azért van, mert nekünk nem kellettek. Asensio, Kroos, Isco is talán, meg még rengeteg ilyen van. Nekem azért gyanús, hogy ez nem mindig fedi a valóságot.. :D
nekem ennek az üzenete az hogy meg sem próbáltuk őt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.10.19. 14:20:41

Ezt úgy bírom, hogy a katalán média és a klub emberei szerint a focisták 99%-a alapból minket választana, és ha nem itt kötnek ki, az azért van, mert nekünk nem kellettek. Asensio, Kroos, Isco is talán, meg még rengeteg ilyen van. Nekem azért gyanús, hogy ez nem mindig fedi a valóságot.. :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.19. 14:07:22

Nero. írta:Ez az Mbappes cikk kicsit elrontotta a kedvem... Gondolom csababarca is marhára örül :D
nekem nincs bajom Dembelével sem, be fog érni, és hasznunkra lesz.
de MBappé más szint, mindenkinél (fiatal tehetségek).

Miért ne jött volna 150ért? Madrid is elvitte volna, és nem 180ért egyébként, csak a magas fizetési igényeit nem akarták megadni.
Látva Benzema teljesítményét, már bánhatják ők is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2017.10.19. 13:59:15

Nero. írta:Ez az Mbappes cikk kicsit elrontotta a kedvem... Gondolom csababarca is marhára örül :D
Nekem inkább okoskodásnak tűnik. Ha jól emlékszem legutóbb azt mondta hogy ő biza már Májusban pontosan tudta, hogy Neymar el fog menni. Az a 150 pedig irreális, a PSG drágábban vette meg, hiába akart volna talán egy kicsi jobban idejönni szerinte a gyerek, a Monaco ennyiért nem adta volna ide. Mindemellé igazából semmi kézzel fogható bizonyítékot nem mutatott ismét, csak ilyen higgy nekem mert csak az egész.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.19. 13:39:47

Ez az Mbappes cikk kicsit elrontotta a kedvem... Gondolom csababarca is marhára örül :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.10.18. 17:22:34

Bob_Marley írta:De miért kéne ezt erőltetni, miközben nem erre halad a foci, gyorsaság és erő a legfontosabb komponensek és ezt mondtam múltkor is, hogy érdekes módon ahogy tudtunk ebben fejlődni meg erőnlétben, megvan az eredménye.
És pont a kontrák ellen mikor arrébb tolnak meg lefutnak sokat ér ha előtte nálad volt a labda. Ebben nem vagyok ezer százalékban biztos, de úgy tudom, hogy statisztikailag is többet nyer akinél kevesebbet van a labda.
Meg jobban fáradnak. Nem az a baj, hogy a passzolós focit játszunk, hanem az, hogy ehhez egyre kevesebb alkalmas játékosunk van. Ebben a szisztémában is a gyors labdajátatás lenne a kulcs, hogy mindig legyen szabad ember stb. A lassu labdajáratás okozza azt, hogy unalmas már sokaknak a tilitoli, vagy tiki-taka, ha ezt megfelelő intenzitással végzik, még mindg nyerő taktika lehetne.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.10.17. 22:50:59

Attól még játszhatunk labdatartós focit, de igenis kell(ene) egy ember, akinek nem a labdakihozatal az erőssége.
Miért?
Amúgy meg erre a pozícióra Rakitic tökéletes, amit leírtál.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.10.17. 22:47:07

Bob_Marley írta:De miért kéne ezt erőltetni, miközben nem erre halad a foci, gyorsaság és erő a legfontosabb komponensek és ezt mondtam múltkor is, hogy érdekes módon ahogy tudtunk ebben fejlődni meg erőnlétben, megvan az eredménye.
És pont a kontrák ellen mikor arrébb tolnak meg lefutnak sokat ér ha előtte nálad volt a labda. Ebben nem vagyok ezer százalékban biztos, de úgy tudom, hogy statisztikailag is többet nyer akinél kevesebbet van a labda.
Én arról beszéltem, hogy HA itt lenne Xavi-fiatal Iniesta páros, akkor nem szólnék egy szót sem a rendszer ellen. Eközben van egy sokkal gyengébb állományunk, a világon kevés olyan játékos van, aki akár megközelitheti őket(s ők megszerezhetetlenek), s igy ez a tipusú foci halálra van itélve. Illetve nem a foci, hanem 3 kreativ ember a középpályán. Attól még játszhatunk labdatartós focit, de igenis kell(ene) egy ember, akinek nem a labdakihozatal az erőssége. Mindegyik csapat megtür egy ilyet (mondjuk a City is-Guardiola irányitásával), csak épp mi nem, mert mi nagyon különlegesek vagyunk. A fenéket!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.17. 21:45:21

De miért kéne ezt erőltetni, miközben nem erre halad a foci, gyorsaság és erő a legfontosabb komponensek és ezt mondtam múltkor is, hogy érdekes módon ahogy tudtunk ebben fejlődni meg erőnlétben, megvan az eredménye.
És pont a kontrák ellen mikor arrébb tolnak meg lefutnak sokat ér ha előtte nálad volt a labda. Ebben nem vagyok ezer százalékban biztos, de úgy tudom, hogy statisztikailag is többet nyer akinél kevesebbet van a labda.
Kép
Kép
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.10.17. 21:43:03

S.Agüero írta:
Éveken keresztül úgy védekeztünk, most nincs meg hozzá a kellő minőség
Miért, nincs meg hozzá a játékoskeret? Ezzel a csapattal is simán "el lehetne dugni a labdát".
Szerintem egyik középpályás sincs olyan szinten, mint pl Xavi volt. Illetve Iniesta is bizonyos szinten árnyéka önmagának( a csúcs Iniestához képest).
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.10.17. 21:38:45

Éveken keresztül úgy védekeztünk, most nincs meg hozzá a kellő minőség
Miért, nincs meg hozzá a játékoskeret? Ezzel a csapattal is simán "el lehetne dugni a labdát".
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.10.17. 20:37:24

S.Agüero írta:Kifigurázhatod, attól még éveken keresztül így "védekeztünk", sőt, most is elmondható, hogy a nagy labdabirtoklás céljai között ez is közrejátszik.
Ekkor szoktuk mondani, hogy eldugjuk a labdát.

Dybalát egyébként nem tenném ki a balosra, ott nem tudna annyira élni.
Igen, eldugjuk a labdát, ezzel egyetértek, hogy ez mire jó, ez nem vita téma. Viszont te meg a másik részével a múltban élsz, már megbocsáss. Éveken keresztül úgy védekeztünk, most nincs meg hozzá a kellő minőség, hogy megint úgy védekezzünk. Mostani rendszerben is bőven megvan a szerepe a Rakitic-Paulinho féle embereknek, amit pl. te sosem fogsz elismerni. Ha itt lenne az új Xavi, az új Iniesta, Messi mellé raknánk 2 csatárt, aki 2 irányba játszik, akkor azt mondanám, ez is egy opció, a történelemben ott van a példa, hogy ez müködik.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.10.17. 20:14:40

Kifigurázhatod, attól még éveken keresztül így "védekeztünk", sőt, most is elmondható, hogy a nagy labdabirtoklás céljai között ez is közrejátszik.
Ekkor szoktuk mondani, hogy eldugjuk a labdát.

Dybalát egyébként nem tenném ki a balosra, ott nem tudna annyira élni.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.10.17. 19:37:53

visca el barca írta:
nem kell ehhez EV, itt vagyok én :mrgreen:

----x-------x-------x------x----

-------x-------x-------x------

----messi---------dybala----

-------------lajos-----------
Paco

Roberto------Rakitic-------Iniesta------Rafinha
Thiago-----Busquets----- Coutinho
----messi---------dybala----

-------------lajos-----------
:mrgreen:
védekezni nem kell, mert azt lehet úgy is hogy birtokoljuk a labdát :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.17. 17:35:58

visca el barca írta:
S.Agüero írta:ha EV ki tudna találni egy olyan taktikát, amiben elfér Messi és Dybala egymás mellett.
nem kell ehhez EV, itt vagyok én :mrgreen:

----x-------x-------x------x----

-------x-------x-------x------

----messi---------dybala----

-------------lajos-----------
Nem kérdés, új edzőzseni született, plusz egyben Sampaoli gondját is megoldottad :D

Fecooo, kösz, h végül írtál róla...és egyébként rohadj meg :mrgreen: :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.10.17. 16:35:25

S.Agüero írta:ha EV ki tudna találni egy olyan taktikát, amiben elfér Messi és Dybala egymás mellett.
nem kell ehhez EV, itt vagyok én :mrgreen:

----x-------x-------x------x----

-------x-------x-------x------

----messi---------dybala----

-------------lajos-----------
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.10.17. 16:11:54

recrea írta:Én nagyon jó csatárnak tartom Lewát, meglehetősen sok klasszis megoldást láttam tőle, de ha a Bayern szenved, akkor Lewa sem tud sok mindent csinálni, nem veszi vállára a csapatot, alig lő gólt váratlan szituból.

Aubaval is az a gondom, h beállt csapat ellen csak szenvedne a 16-oson belül, én valahogy nem látom az ő hasznát nálunk, pedig kedvelem és jó focis is.

Sokan leoltják Keane-t, én nem tudok mit mondani, sztem ha kétszer láttam játszani, de most pl ő fossa legjobban a gólokat.

Griezmannt sem tudom hova tenni, egyszer klasszis, másszor kb semmi, zeró.

Jesus, Mbappe valszeg klasszis lesz, de ők mozdíthatatlanok és sztem még van bennük kockázat, bár a francia múltkor megvett, eszelten laza és “pofátlan”.

Lehet itt Lewára, Kane-ra meg stb. vágyakozni, de nem tudom mennyivel teljesítenének jobban ebben a rendszerben, mint Suarez. Márpedig nem hiszem, hogy változtatna ezen Valverde. Lehet, hogy a helyzetkihasználásuk valamivel jobb lenne, de pl. egy Kane megnézném, mit alakít a szélen. Jól termel, de a Spurs támadójátéka egyértelműen rá van építve. Egy tipikus angol center. Nem vagyok biztos abban, hogy a Tottenhamban Lajos nem fosná a gólokat, sőt!

Lucho változtatott a szisztémán, kiszedte Messit a hamis kilencesből és centerrel játszott, így Suareznek is könnyebb volt. A "gyenge" tavalyi szezonjában is elrakott azért 37 gólt, úgy, hogy nem ő volt az első számú gólfelelős.


Griezmann meg fél lábbal a Unitedben van, hiába tudnánk megfizetni a kivásárlási árát. Ha a 'tico igazolhatott volna már Angliában rúgná a bőrt.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése