Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.22. 16:13:49

recrea írta: On: az aggasztó a pocsék játékunkkal az, h rosszul játszva mi még az életben nem nyertünk kupákat.
engem is ez a része aggszt, oké legyűrjük a kis-közép csapatokat így, de hosszútávon nem lesz ez elég a kupákra. szerintem.

és sajnos idén már sokadik meccs, hogy csalódottan kelek fel a fotelből a meccs után, hiába új rendszer, meg egyéni problémák, több lehetne ebben a csapatban picivel.

de mivel pontokban jól állunk, így befogom a számat, reménykedem hogy játékban is lesz majd javulás lassan.
csak nálam van 2-3 ember az alapkezdőből, akiket padoztatnék, mert van jobb náluk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.22. 15:43:31

Grimaldo írta:
Ronaldinho0408 írta:Persze, az eredmenyek jonnek, senki se mondta hogy nem, szervezettek vagyunk, ez is igaz.
De a focinak megiscsak az a lenyege valahol, hogy elmeny legyen nezni, mi masert kezdene el szurkolni az ember egy csapatnak? Valami megfogja a szurkolot, vagy a jatek, vagy egy jatekos kiveteles teljesitmenye. Ezutan persze kitart a kedvenc csapata mellett akkor is, ha az gyengen, unalmasan jatszik. Lassu a kozeppalya, erezheto az elmaradt nyari igazolasok hatasa, ez termeszetesen igaz. De az egy pontos malagaval ennyit tudunk jatszani, meg gironaval meg sorolhatnam? nem gondolom.
Nem szidom valverdet, mert jonnek az eredmenyek. De gondoljatok bele milyen lenne itt a hangulat ha nincsenek ongolok es nincs tegnapi ervenytelen golunk.
Az ilyen hozzászólásokat annyira nem bírom,ezzel az erővel mi lenne ,ha Suarez bomba formában lenne és belőné a helyzeteit vagy Dembelé nem sérült volna meg ?
Sejtettem, hogy bele fog valaki kotni, en se szeretem a "ha"-s mondatokat, valoban nincs sok ertelme, a mondandomnak nem is ez volt a lenyege. Nyertunk, remek, ettol fuggetlenul nem jo iden barca meccset nezni szerintem, legalabbis tobbet varna az ember jatekban. De a jo eredmenyek tompitanak ezen, az teny. Azt se mondom, hogy gyengek vagyunk, az atletico elleni elso felido sem zavart kulonosebben, ereztem, hogy van ero a csapatban. De a tegnapi idegolo volt.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2017.10.22. 15:22:12

Ronaldinho0408 írta:Persze, az eredmenyek jonnek, senki se mondta hogy nem, szervezettek vagyunk, ez is igaz.
De a focinak megiscsak az a lenyege valahol, hogy elmeny legyen nezni, mi masert kezdene el szurkolni az ember egy csapatnak? Valami megfogja a szurkolot, vagy a jatek, vagy egy jatekos kiveteles teljesitmenye. Ezutan persze kitart a kedvenc csapata mellett akkor is, ha az gyengen, unalmasan jatszik. Lassu a kozeppalya, erezheto az elmaradt nyari igazolasok hatasa, ez termeszetesen igaz. De az egy pontos malagaval ennyit tudunk jatszani, meg gironaval meg sorolhatnam? nem gondolom.
Nem szidom valverdet, mert jonnek az eredmenyek. De gondoljatok bele milyen lenne itt a hangulat ha nincsenek ongolok es nincs tegnapi ervenytelen golunk.
Az ilyen hozzászólásokat annyira nem bírom,ezzel az erővel mi lenne ,ha Suarez bomba formában lenne és belőné a helyzeteit vagy Dembelé nem sérült volna meg ?
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.22. 15:08:49

Nero. írta:
recrea írta: Én elég csibész voltam a pályán, sok minden belefért, de lehet szóltam volna a gólnál, h spori, fél méterrel kivittem a labdát, hagyjuk ezt a gólt.
Ezekről a “én belottem volna a tizit, hogyan védekeznék stb.” hszeidről mindig ez jut eszekbe.
Soha nem írtam olyat, h én bármilyen tizit belőttem volna, bár erős a gyanúm, h én lőttem be a legtöbbet itt a fórumon. Illetve 6-700 körüli megyés meg NB3-as nagypályás meccs és futsal NB1-NB2-es meccs a lábamban van, úgy, h 17 évesen kezdtem focizni. Ezeken az amúgy nem túl magas szinteken rühelltek a védők, mert nálam a cél szentesítette az eszközt, erről szoktam írni, meg arról, amit én tapasztaltam a pályán.

De nálad múltkor is “fotelfocista” voltam, amikor megkérdeztem, h mi ez a pálfordulás Real ügyben, amit kb az egész fórum lát, sokkal hitelesebb voltál, amikor vircsogva szidtad a Realt, nekem legalábbis őszintébbnek tűnt.

On: az aggasztó a pocsék játékunkkal az, h rosszul játszva mi még az életben nem nyertünk kupákat.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.10.22. 15:03:01

Nero. írta:Bobnál a pont, de azért azt még egy vak is látja hogy a BLhez egy nagyon nagy adag mákostésztára is szükség lesz.
Persze, csak a BL érdemi részéig még van 4 hónap. Addig a játékunk is fejlődhet, főleg, hogy új edző van, első évét tapossa, nem beszélhetünk kialakult játékról.

2008-ban pl. láttunk azért csúnyább dolgokat ennél. :D

Összességében szerintem teljesen más lenne a többség véleménye a játékról, ha nem halna el minden 2. akció Suárezen (imádom, tényleg, de nagyon gyenge idén), illetve az utolsó passzokat nem szórakoznák el a srácok. Ezek meg csak részben az edzőn múlnak (Suárezt le lehetne ültetni a padra, csak ugye ki játsszon helyette...).
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.22. 14:53:44

recrea írta: Én elég csibész voltam a pályán, sok minden belefért, de lehet szóltam volna a gólnál, h spori, fél méterrel kivittem a labdát, hagyjuk ezt a gólt.
Ezekről a “én belottem volna a tizit, hogyan védekeznék stb.” hszeidről mindig ez jut eszembe. :D

Bobnál a pont, de azért azt még egy vak is látja hogy a BLhez egy nagyon nagy adag mákostésztára is szükség lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.10.22. 15:04:28-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.10.22. 14:41:48

Azért legyünk kicsit tárgyilagosak.Ernesto soha nem volt a szép foci híve. A célfocit tudja és érti is és ez esetben nekünk most pont erre van szükségünk.

Neymar elment az akivel pótolni akartuk hónapokra kidőlt és a jó ég tudja milyen állapotban kerül vissza. Suarez olyan formában van, hogy arra nincsennek szavak a középpályánk pedig alapvetően lassú.

Nekem se tetszik amit látok de eredményekért megyünk, és ezzel a jelenlegi kerettel csak így lehet. Nem tudtunk kreatív embert szerezni, szóval minden azon múluk mennyire van felépítve a taktika és nem mellesleg, hogy Messinek milyen kedve van.

Ameddig nem fogunk valahonnal leakasztani egy kreatív középpályástaddig ezt fogjuk nézni. Tetszik nem tetszik.De legalább vezessen eredményre akkor.
Kép
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.22. 14:11:20

Bob_Marley írta:...!
Teljesen egyetértek!!! :)
Igazi CSAPAT vagyunk végre! Talán a második gólunk után éreztem azt, hogy nagyobb területek maradtak a csapatrészek között, de megoldottuk. Én is szeretem a gálákat, de külön élvezet, hogy kúszunk, mászunk, ha kell és együtt!!! A győztest mindig ez a mentalitás adja! :)
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.10.22. 14:03:55

Lesz majd szép játék, nem kell aggódni. Ez most egy átmeneti időszak.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.22. 13:37:58

Persze, az eredmenyek jonnek, senki se mondta hogy nem, szervezettek vagyunk, ez is igaz.
De a focinak megiscsak az a lenyege valahol, hogy elmeny legyen nezni, mi masert kezdene el szurkolni az ember egy csapatnak? Valami megfogja a szurkolot, vagy a jatek, vagy egy jatekos kiveteles teljesitmenye. Ezutan persze kitart a kedvenc csapata mellett akkor is, ha az gyengen, unalmasan jatszik. Lassu a kozeppalya, erezheto az elmaradt nyari igazolasok hatasa, ez termeszetesen igaz. De az egy pontos malagaval ennyit tudunk jatszani, meg gironaval meg sorolhatnam? nem gondolom.
Nem szidom valverdet, mert jonnek az eredmenyek. De gondoljatok bele milyen lenne itt a hangulat ha nincsenek ongolok es nincs tegnapi ervenytelen golunk.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.22. 13:11:56

8-1-0 és három kapott gól, nincs miről beszélni. Stabilak vagyunk, csapatként játszunk, én abszolút elégedett vagyok. Annyit hozunk, amennyi kell és ez a győztes csapatok ismérve. Simán kontroll alatt volt a meccs, s be is pattant elől a labda, hozzunk bakker minden meccset 2:0-ra, adná az ég!
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.22. 11:45:48

Az utóbbi pár évben melyik az a csapat, akinek a játékát szívesebben néznétek?
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.10.22. 11:44:06

Azért vannak itt érdekes hozzászólások. Tehát tavaly az MSN-el vergődtünk jelentősen az ilyen Malaga ellen, most nyerünk és hiányoljuk az űrfocit.:-D Tetszik vagy sem, de célfocit játszunk. Nézhetetlen, vagy sem, de eredményes.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Normandia 2017.10.22. 12:56:10-kor.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.22. 11:06:16

visca el barca írta:
recrea írta:Miért, tavaly ősszel mi volt? Ugyanez, csak még nyerni se nyertünk.
azt is untam :D régebben azért az ilyaen tökutolsók ellen gálával nyertünk, úgy, hogy az ellenek egy kapura lövése nem volt.
Vagy kétszer elfutott az Alaves, tökön rúgtuk magunkat és kikaptunk.

Ha az élményfaktort veszem alapul, akkor néhány meccs kivételével egy éve nem néznék Barca meccset, semleges szurkoló meg évek óta nem kapcsol oda. Vagy nyerünk 4-1-re vagy van a tegnapi kínlódás.

Idén meg pluszban vagy a spori vagy az ellenfél segít :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.10.22. 10:32:23

Mondjuk tavaly ősszel volt egy MSN is, most pedig van egy Messi gyakorlatilag, és az elmúlt meccseken neki sem volt kedve játszani. Unalmas célfocit tolunk, a szép játékhoz kellene pótolni télen az elmaradt nyári erősítést, de úgy sem lesz télen semmi. Addig is kellene Suárez formajavulása, Dembélé visszatérése, meg némi sebesség a középpályára. Mindenesetre nekem eddig tetszik Valverde, a nagy meccseken derül ki elsősorban, hogy csak ezerrel tartalékolunk-e ilyenkor, vagy tényleg csak ennyit tudunk. Ilyen szemszögből a Juventus és az Atlético elleni meccsek biztatóak voltak.

Azon behaltam, amikor Sergi Roberto szétfutotta az egész ellenfelet és felvitte a lasztit a 11-eshez egyedül, tökéletes passz jobbra Suáreznek, ő meg mellérúgja. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.10.22. 10:13:58

recrea írta:Miért, tavaly ősszel mi volt? Ugyanez, csak még nyerni se nyertünk.
azt is untam :D régebben azért az ilyaen tökutolsók ellen gálával nyertünk, úgy, hogy az ellenek egy kapura lövése nem volt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.10.22. 10:04:08

Szerintem túlmisztifikáljátok. Lenyilatkozta nyáron is, hogy Neymar elvesztésével újra kell szerveznie az egész csapatot. Szerintem ezt a folyamatot látjuk. Márpedig csapatépítés közben nem reális elvárni a csúcsfocit. Ami dicsérendő, hogy láthatóan próbál rendszert kialakítani, ráadásul ami nagy különbség tavalyhoz képest, hogy érzésre is egy rendszerben játszunk, nem csak az egyéneken múlik, nyerünk-e éppen. Bár én ezt totál laikusként írom, de nekem ez jön le. A nem odavaló játékosokat kíméletlenül jegeli (Paco, Gomes).

Az látszott az eddigi meccseken, hogy a stabilitás megvan, hozzuk a pontokat gyengébb játékkal is, az alapok lefektetése szerintem jó. Ha viszont tavaszra sem jön a jó játék, akkor lehet szerintem kritizálni. Ráadásul egy jó Dembelé sokat javíthatna a támadójátékon is, mert azt is hozzá kell tenni, hogy Lajos dupla nulla, Deu meg alakulgat, de még sokat kell csiszolni rajta is.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.22. 09:56:23

visca el barca írta:
Ronaldinho0408 írta:Lehet, hogy az elmult evtizedben nagyon elkenyesztettek minket, de az idei meccseink jelentos reszevel vallatni lehetne. Minden heten varom a kovetkezo barca meccset, mert eredmenytol fuggetlenul szeretek leulni a tv ele es nezni csapatot, de iden sokadik alkalommal kelek fel csalodottan, meg ha nyertunk is. Remelem ez csak tartalekolas, nyilvan nem kellett tobb ma sem a gyozelemhez, de ez akkor is szenvedes volt.
kb mindent leírtál amit a meccsről gondolok. totál ue. a véleményem. győzelem, nulla, nézhetetlen játékkal. van egy tippem h valverdétől ezt fogjuk ezek után is kapni.
Miért, tavaly ősszel mi volt? Ugyanez, csak még nyerni se nyertünk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.10.22. 09:43:06

Ronaldinho0408 írta:Lehet, hogy az elmult evtizedben nagyon elkenyesztettek minket, de az idei meccseink jelentos reszevel vallatni lehetne. Minden heten varom a kovetkezo barca meccset, mert eredmenytol fuggetlenul szeretek leulni a tv ele es nezni csapatot, de iden sokadik alkalommal kelek fel csalodottan, meg ha nyertunk is. Remelem ez csak tartalekolas, nyilvan nem kellett tobb ma sem a gyozelemhez, de ez akkor is szenvedes volt.
kb mindent leírtál amit a meccsről gondolok. totál ue. a véleményem. győzelem, nulla, nézhetetlen játékkal. van egy tippem h valverdétől ezt fogjuk ezek után is kapni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.10.22. 08:33:54

mivel a tények ordítóak, nem nehéz leírni, hogy ez a csapat -pontosabban: ez a játék - nem lesz elég még a Liga megnyerésére sem.
csakhogy: lehetetlen belőni, hogy mennyit is tud ez a gárda valójában, mert ehhez a játékhoz az "illett volna" pl. hogy a matracosok sz...á verjenek bennünket, vagy a Juve ismét ki szórjon a BL.-ből...
van természetesen néhány HA...amik nélkül ábránd a jó folytatás, de szerintem ezt mindenki látja talán még Valverde is ebben talán bízhatunk.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.10.22. 01:16:01

Nem ment a joga bonito, ez tény, de nem teljesen értem ezt a zord hangulatot most a topicban. Én halál nyugodtan ültem végig a meccset, egy percig sem kételkedtem abban, hogy itt nyerni fogunk, és ezért maximális dicséret illeti Valverdét. Élmény volt nézni a letámadásunkat, s lehet, hogy ez egyelőre a szépség rovására megy, de ha Suárez összekapja magát és/vagy Dembélé visszatér, egyből több lesz itt az egyéniség és lesznek olyan villanások, amiket most páran talán hiányolnak. Viszont amíg 9 meccsenként kapunk 3 gólt, addig szerintem egy szavunk sem lehet Valverdére. :)
palesz77 írta:Télen tényleg kéne igazolni/frissíteni, mert a rendszer szerintem nem lenne rossz, csak úgy nehéz, ha egyes láncszemeken elakad folyton a támadás.
Ez lesz szerintem Dembélé. Amit most Suárezzel próbálunk játszatni, az szerintem a franciára lett kitalálva.
Abban meg egyetértek Csabával, hogy SR ismét jól tolta a valódi helyén, lassan ki kéne próbálni ott kezdőként talán..
Ezt meg nagyon adom én is. Pár éve nem gondoltam volna, hogy ő lesz az a középpályásunk, aki lendületet tud vinni a játékba, és lám, mégis. Ma is élmény volt nézni, ahogy a végefelé átment három védőn a tizenhatoson belül, nagy kár, hogy utána a lövés lecsúszott neki.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.22. 00:17:15

Tavaly ősszel ugyanígy játszottunk, akkor is írtam, h nézhetetlen, le is lettem osztva. Idén annyi a különbség, h nyerünk, ami azért nem elhanyagolható.

Én elég csibész voltam a pályán, sok minden belefért, de lehet szóltam volna a gólnál, h spori, fél méterrel kivittem a labdát, hagyjuk ezt a gólt.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.10.22. 00:04:27

Lehet nem leszek népszerű a véleményemmel, de azért most kicsit kritizálni fogom EV-t.
Én voltam az egyik legboldogabb, amikor LE távozott, mert tavaly totálisan visszafejlődni láttam a csapatot. Azt mondtam ide edző kell, nem elég csak név, meg az hogy motiválni tudjon, olyan kell, aki taktikailag is renben van. EV ennek a kritériumnak megfelelt, de megmondom őszintén, hogy több rossz meccset láttam idén Barcától, mint jót. Az eredmények jönnek, ezért nem is kritizálok, inkább csak aggódok, mert félek, hogy a taktika rámegy a szép játék rovására, vagy inkább túlzottan rámegy. Tetszik ,hogy fegyelmezettek vagyunk, de nem látom a váratlant. Átkacsoltam szünetben pár percre a Napoli meccsre, kb 1,5-2x olyan gyorsan mentek a passzok, volt tempó a játékban. Nem rontunk neki ellenfélnek a meccseken, nem sziporkázunk, hanem komótosan hozzuk a pontokat, ami dicséretes, de azért egy 0 pontos Malaga ellen otthon kicsit többet várna az ember. Valahogy meg kellene találni az egyensúlyt, de bízom EV-ben, hogy meg fogja találni, mert azért amennyire emlékszem a korábbi csapataira, azok szép dinamikus focit toltak.
Én úgy látom jelenleg az SR - Alba, Masc, Umtiti, Semedo - Busi, Paulinho, Ini/Rakitic - Deu, Messi, SR a legjobb csapatunk.
Digneről pár szót, mert megérdemli...szerintem jobb idén mint tavaly, szerintem őt Ney látványosan nem kedvelte, nem játszotta meg soha, és olyan színtelen-szagtalan volt. Idén hasznos csere ember, aki jobban érzi a kaput, mint egy-két csatárunk.
Sr védőként továbbra sem hibátlan, de jobb, mint Vidal, viszont középről nagyon jól vált ritmust, és meg meri húzni a váratlant.
Egy emberre kitérnék még, mégpedig Suarezre. Nekem sosem volt kedvencem, de rettentő jó góllövőnek tartottam. Félidőben már írtam...mint a kosarasok a Space jamben. Lehet nem fekszik neki a pozíció, nehezen szokja meg, de ne feledjük tavaly sem volt túl jü tavasszal. De a pozíciója megváltoztaása nem magyarázat arra, hogy NINCS JÓ MEGMOZDULÁSA! Nem tud átvenni egy labdát, nem tud kényszerítőzni, nem tudja eltalánli a kaput, és ráadásul még ilyenkor is pofázik, holott egyértelműen ő a jelenlegi csapatunkból a leggyengébb láncszem. Komoly mentális bajok lehetnek vele, lehet elvonási tünetek és lassan meg kellene harapnia valakit. Annak örülök, hogy EV lehozta, csak hozta volna hamarabb...
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.10.21. 23:01:07

Figyelembe véve a nyári eseményeket egy szavam nem lehet a csapat eddigi teljesítményére , sőt....... De a Neymar okozta Minőségi űr sajnos nagyon érződik a támadó szekcióban, es így a csapat egesz játékában is, pedig egyébként szerintem megvagyunk ,jobbak vagyunk, kapu ok, védelem ok, középpálya ok, cserék ok......csak ez a Barcelona !
Ha ez januárban(tol) nem változik, a BL rol ne is álmodjunk !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.10.21. 23:00:55

Ronaldinho0408 írta:Lehet, hogy az elmult evtizedben nagyon elkenyesztettek minket, de az idei meccseink jelentos reszevel vallatni lehetne. Minden heten varom a kovetkezo barca meccset, mert eredmenytol fuggetlenul szeretek leulni a tv ele es nezni csapatot, de iden sokadik alkalommal kelek fel csalodottan, meg ha nyertunk is. Remelem ez csak tartalekolas, nyilvan nem kellett tobb ma sem a gyozelemhez, de ez akkor is szenvedes volt.
A különbség, hogy akkor a középpályás játékunk volt a legjobb, most meg az a leggyengébb.
Válasz küldése