NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.11.05. 12:12:31

davi10 írta:
A videóról volt szó, a videóban (tehát a stadionban) 10 ember bohóckodott.

Nem ezeket mentegetem, hanem a maradék ezreket, akik ugyanúgy most voltak először a grupamába, mégis le vannak huligánozva, csürhézve, közbe semmit nem csináltak, csak szurkoltak.
el kéne a többi ezernek határolódni tőlük. kivetni maguk közül.
csak az a baj, hogy hiába teszik meg, jön következő meccs és újabb 10 idióta.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.11.05. 12:07:04

csababarca írta: 10 emberről írtál, hogy rongálnak, annyi van mindenhol.

felesleges menteni őket, akinek nem inge...
egyszerűen ilyenek és kész.
és nem a médiából tájékozódom, a saját szemem tapasztalatai ezek.
A videóról volt szó, a videóban (tehát a stadionban) 10 ember bohóckodott.

Nem ezeket mentegetem, hanem a maradék ezreket, akik ugyanúgy most voltak először a grupamába, mégis le vannak huligánozva, csürhézve, közbe semmit nem csináltak, csak szurkoltak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.11.05. 11:55:14

davi10 írta:
Az meg, hogy Újpesttel meg Kispesttel hasonlítod össze azért szép, mert ott kb. harmadannyi néző volt/van, a nagy számok törvényét akkor rádbízom.

10 emberről írtál, hogy rongálnak, annyi van mindenhol.

felesleges menteni őket, akinek nem inge...
egyszerűen ilyenek és kész.
és nem a médiából tájékozódom, a saját szemem tapasztalatai ezek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.11.05. 11:36:41

csababarca írta:
mondjuk az én hibám, hogy nem kérdeztem meg, hogy bocsi te ultra vagy vagy huligán? mert ha ultra akkor köszipuszi, korrekt a viselkedésed, ha huligán akkor ejnyebejnye.
Látom sikerült megértened amit mondtam...

Az meg, hogy Újpesttel meg Kispesttel hasonlítod össze azért szép, mert ott kb. harmadannyi néző volt/van, a nagy számok törvényét akkor rádbízom.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.11.05. 11:29:10

Azért nem 10 ember balhézott.

Az hogy a stadionban szurkolnak, meg piróznak stb, azzal nincs bajom.
Sőt tőlem a stadionban verekedhetnek is, szét is verhetik, bár a mi pénzünkből van, szóval akár mérgelődhetnék is a stadion rongálásán is.

Engem az zavar, hogy ezek az élő fába belekötnek. Én BP-n laktam 4 évig, vidékről jöttem vasárnaponként fel a Népligetbe. Ott mindig háborús állapot fogadott, vagy belém kötöttek, pedig nem vagyok kicsi. de rúgtak bele a bőröndömbe is, vagy dobtak a lábam elé sörösüveget. csak mert le mertem sétálni a metróhoz.
mondjuk az én hibám, hogy nem kérdeztem meg, hogy bocsi te ultra vagy vagy huligán? mert ha ultra akkor köszipuszi, korrekt a viselkedésed, ha huligán akkor ejnyebejnye.


És teljesen véletlen, de jártam sokat Újpesten és Angyalföldön, de Kispesten is meccsnapokon, és volt szeméthalom, meg eldobott üvegek, de nem tapasztaltam olyan mértékű rongálást, és állati viselkedést, mint a Népligetnél. Pedig az ő szurkolóik sem angyalok. És belém sem kötöttek.
de ezek véletlenek, és amőúgy én provokáltam szegény lelkületű fradistákat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.11.05. 11:18:08

Az ultrákat, mint mozgalmat én abszolút adom, nekem hozzátartozik a játékhoz a hangulat.

A huligánok viszont más tészta, azokkal szerintem normális ember nem tud azonosulni. Az, hogy ustawkában, mégha minimális, de meghatározott szabályok között azonos létszámban kinn az erdőben lebunyózzák azt is el tudom fogadni. De az ártatlanok betámadását illetve a köztuladjont rongálókat én is kitiltanám.

De ez a lényeg, ezzel nincsenek nagyon sokan tisztába, hogy az ultra meg a huligán fogalom egyáltalán nem ugyanaz. A huligánok egy tényleg beteg kisebbség, akik gyakran csak beállnak a kapu mögé, ők nem is szurkolnak, csak keresik a balhét.

Azzal se tudok egyetérteni, aki azt mondja, hogy jó volt az eddigi irreálisan agyonszabályzott rendszer, negyed-félház nézősereggel és 0 hangulattal.
Meg kell nézni, csak az, hogy a kapu mögé elkezdtek szkennelés nélküli jegyeket árulni, megtöltötte a stadion többi részét is, és tényleg parázs hangulatot adott a meccsnek.

Ez a baj, hogy Hambergerék is hiába nyilatkozzák össze-vissza, hogy ők jófiúk, szerintem saját maguk közül kéne kitúrni/helyre tenni a barmokat, mert így őket is ezekkel azonosítják. Hiába csak 10 gyökér balhézott a stadionban, a hírekben mégis ez van, hogy visszatértek a fradi ultrák, visszatért a balhé is. Holott nem 10 ember tért vissza a stadionba, hanem több ezer.

Remélem azért nem fogják egy meccs után semmissé tenni az egyességet, de azt is, hogy minél kevesebb áldozattal szépen lassan kitakarítják a söpredéket is.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.11.05. 11:17:35

Tegnap hosszú idő után elkövettem azt a hibát,hogy nso-ra kattintottam. Három vagy négy cikk szólt a dunaszerdahelyi stadionról,tökjó,hogy más országokba is jut a közpénzből... Minősíthetetlen lett az az oldal,látszik,hogy csak udvari irnokok dolgoznak ott. De legalább a valódi Puskás csapat megcsapta a csúti képződményt.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2017.11.05. 11:12:22

„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.11.05. 10:35:49

csababarca írta:http://index.hu/sport/futball/2017/11/0 ... tadionban/

ezek is csak trükkfelvételek.
az a kuka kinek ártott pl??:DD

mondjuk amíg egymást verik ezek, csak magukat minősítik.
Már az is baj, hogy szurkolótárásnak hozott egy kukát? Ebből is látszik, hogy védik a környezetet :lol:

Suttyó parasztok, ettől érzik magukat keménynek, ilyeneknek lett kitalálva az összes küzdősport (jó nem), de örülnék ha kipróbálnák pár profival.

Aztán meg majd jön a trollfoci röhögve, hogy a románok ütik egymást, hát a magyarok is. Nevetséges.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.11.05. 10:27:35

http://index.hu/sport/futball/2017/11/0 ... tadionban/" target="_blank

ezek is csak trükkfelvételek.
az a kuka kinek ártott pl??:DD

mondjuk amíg egymást verik ezek, csak magukat minősítik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.11.05. 10:11:00

Nero. írta:
csababarca írta:visszatértek az "ultrák".
https://444.hu/2017/11/04/verekedes-kes ... egserultek" target="_blank

agyhalott az összes, egy jó döntése volt Kubatovnak, hogy elüldözte őket a francba.
ezek mondják magukat ultráknak, nevetséges :lol: szánalmas csürhe. és még enyhe voltam.


arról nem is beszélek hogy a népliget aluljáróban romokban van minden megint, üzletek üvegei betörve, kukák leszaggatva, szeméthalom mindenhol.
nem tudom, voltam sok helyen meccsen, itthon is, amerikában, barcelonában, stb, de ez is magyar kuriózum.
Primitív söpredék, akik nem a meccs miatt mennek ki hanem hogy kiadják magukból a feszültséget amiért egész héten csicskáztatta őket a műszakvezető a gyárban. Ezeknek teljesen mindegy, hogy Fradi-Újpest, vagy valamilyen politikai megmozdulás, csak balhézni lehessen.
Azért szerencsére multkor a magyar-román meccs után sokan letöltendőt kaptak, reméljük most se lesz másként.
“Közép-nyugat Európa” Hahaha :D Aha persze, ez itt kőkemény kelet
Azért ne általánosítsunk, meg gyári munkásként beállítani embereket, amivel már egy lenézése a gyári munkásnak, miközben ismerek pár embert, aki nem egy diplomával rendelkezik. Jó nagyon sokan meg kidobók, vagy szimplán az éjszakai világban vannak.


Itt ugye arról van szó, hogy két Jani gyakorlatilag azon összevitatkozott, hogy ki mekkora szurkoló, ami nonszensz és legalja. Én már attól rosszul vagyok, hogy "oldallelátózik" valaki. Semmivel sem többek ők mint bármelyik szurkoló. És megmondom őszintén, ami aztán nagyon meglepett, mikor Hamberger olyat mondott, hogy igen még nem voltak a Groupamában és pl a két évvel ezelőtti bajnoki címet nem is tudják úgy magukénak érezni. Na ez, ami számomra teljesen felfoghatatlan.

Az meg hogy külföld vagy sem, totálisan mindegy. Ezt a fajta viselkedést tűzzel-vassal irtani kell a stadionokból. Kést viszünk be? Ki enged meg ilyet? Meg szurkálunk a büfénél??Érthetetlen. És már ez, hogy "kubatovista" meg "a tábor" meg hasonló. Teljesen mindegy ki volt, abnormális primitív viselkedés.
A tűzről az elején nem is beszélve, kíváncsi vagyok mit szól ehhez majd az MLSZ.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.11.05. 09:44:08

Alfa írta:Jaj, de nem szeretem amikor valaki úgy állítja be mintha külföldön semmiféle balhé nem lenne és mindenki szépen szurkol. Minden országban vannak olyan agyhalottak akik egy foci meccs keretei között vezetik le a mindennapi feszültséget vagy úgy, hogy szétverik az aluljárót vagy provokálják a rendőröket és stb. Ez nem tipikus magyar betegség. Sőt a magyar fociból - néhány kivételtől eltekintve- kezd eltűnni. Aminek persze az oka az az , hogy a roppant magas színvonal nem köti le az embereket.
az hogy a népligetet leamortizálják, az aluljárókban még napokig szemét és üvegek vannak széttörve, az az összes fradi meccsen jellemző volt mindig.

az hogy a stadionban mit csinálnak, vagy hogy egymást püfölik hidegen hagy. de amikor rongálnak, az vállalhatatlan. pláne egy nyertes meccs után.

és nem példáloztam a nyugattal,csak mondtam pár dolgot ahol nem volt ilyen. de teszem azt Újpesten sem volt ez jellemző, Angyalföldön sem, Kispesten sem. csak hogy BP-i csapatokat említsek. Ez fradi kódolás, hogy zúzzunk, attól vagyunk emberek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.11.05. 08:28:06

Nero. írta: “Közép-nyugat Európa” Hahaha :D Aha persze, ez itt kőkemény kelet

Voltam nem egy ukrán, orosz, lengyel rangadón sehol nem volt ez. Egyedül talán a Wisla - Cracovia meccsek után van/volt zűrzavar...
Zenit - CSZKA
CSZKA - Lokomotiv Kijev - Shaktar meccseken sem volt utána sehol ilyen....
Még kelettől is messze vagyunk... ott ilyent saját szurkolóik nem engednek....

Vicc és remélem lesznek megtorlások.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.11.05. 01:56:47

csababarca írta:visszatértek az "ultrák".
https://444.hu/2017/11/04/verekedes-kes ... egserultek" target="_blank

agyhalott az összes, egy jó döntése volt Kubatovnak, hogy elüldözte őket a francba.
ezek mondják magukat ultráknak, nevetséges :lol: szánalmas csürhe. és még enyhe voltam.


arról nem is beszélek hogy a népliget aluljáróban romokban van minden megint, üzletek üvegei betörve, kukák leszaggatva, szeméthalom mindenhol.
nem tudom, voltam sok helyen meccsen, itthon is, amerikában, barcelonában, stb, de ez is magyar kuriózum.
Primitív söpredék, akik nem a meccs miatt mennek ki hanem hogy kiadják magukból a feszültséget amiért egész héten csicskáztatta őket a műszakvezető a gyárban. Ezeknek teljesen mindegy, hogy Fradi-Újpest, vagy valamilyen politikai megmozdulás, csak balhézni lehessen.
Azért szerencsére multkor a magyar-román meccs után sokan letöltendőt kaptak, reméljük most se lesz másként.
“Közép-nyugat Európa” Hahaha :D Aha persze, ez itt kőkemény kelet
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2017.11.05. 01:21:25

Jaj, de nem szeretem amikor valaki úgy állítja be mintha külföldön semmiféle balhé nem lenne és mindenki szépen szurkol. Minden országban vannak olyan agyhalottak akik egy foci meccs keretei között vezetik le a mindennapi feszültséget vagy úgy, hogy szétverik az aluljárót vagy provokálják a rendőröket és stb. Ez nem tipikus magyar betegség. Sőt a magyar fociból - néhány kivételtől eltekintve- kezd eltűnni. Aminek persze az oka az az , hogy a roppant magas színvonal nem köti le az embereket.
Nyugaton sokkal több balhé van, csak ezek a hírek nem jutnak el idáig. A rendőrökkel való összetűzés vagy két szurkolói csoport verekedése ha nem is mindennapos, de igen gyakori. Tudom ajánlani “A nyugaton már megoldották” nevű Facebook oldalt, ahol lehet szembesülni a nyugati szurkolói kultúrával.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.11.05. 00:21:27

Szurkolók nélkül semmi értelme ennek a sportágnak. Az meg egy utópia, hogy mashol minden "ultra" milyen jol viselkedik. Anglián kivul minden országban van lelatoi fanatizmus, es ezeket a csoportokat nem csak a kozos éneklés tartja ossze, tetszik vagy sem. Danok vegigvertek Európát ustawkaban az elmult években, egy stockholmi derbi sokszorosan durvább, mint ami manapsag megy egy Fradi-Újpesten, a párizsi sejk tobb ezer embert tiltott ki a stadionból, az klubfutballtol eltiltott angol huligánok minden válogatott meccsen balhéznak, stb... csak azert irom ezeket, mert a Nyugattal peldalozni ebben az esetben teljes zsákutca. Ami engem illet, udvozlom a Tábor visszatérését annak minden csoportjával egyutt. Az indokolatlan (civilek, rendőrök elleni) erőszakot es a huliganizmust én sem támogatom, de a szurkolok/ultrak túlnyomó többségének ehhez semmi koze. Plane hogy 2017-ben a magyarországi huligancsoportok aktivitása erosen kozelit a nullához.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.11.05. 00:11:03

davi10 írta: Nem jártam a népligetnél, nem értek egyet a törés-zúzással, sőt... De nekem azt ne mondjátok, hogy pl. a szerbeknél nincs ilyen :D Vagy amit az angol brigádok műveltek a tavalyi EB-n.
a balkáni szerbek a szintünk? ha ott ez van itt is belefér?
egy sima bajnoki volt, és azt csinálták.

ezt mindenhol elítélem, nem értem mi szükség van egy pékséget összetörni, kukákat felborítani. az a baj ezek az agyoniskolázott suttyók ettől érzik magukat "embernek", meg menőnek, hogy felrúgnak egy kukát, vagy betörnek egy ablakot. gratulálok nekik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.11.05. 00:04:13

Én kint voltam és egyet értek, ennyit nem ér a dolog.
Kép
Kép
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.11.05. 00:01:20

Sajnos az egyetemi zh-k miatt nem volt időm elmenni jegyért időben, de anno még én is bérletes voltam, tehát egy röpke 3 éve én is ezt vártam.

A balhéhoz: ha elolvassátok a cikket, akkor látjátok, hogy a kubatov haverjai kezdték a balhét, ismerve a palit nem meglepő, hogy beküld 1-2 provokátort. De azért érdemesebb megvárni egy hivatalosabb forrást, mint a 444.
Nem jártam a népligetnél, nem értek egyet a törés-zúzással, sőt... De nekem azt ne mondjátok, hogy pl. a szerbeknél nincs ilyen :D Vagy amit az angol brigádok műveltek a tavalyi EB-n.

A szurkolást meg ahogy beharangozták semmi extra nem volt. Érezhető volt nyilván a különbség így tv-n keresztül is, de nem érződött egy világot megváltó visszatérésnek.

A nagy megegyezés meg amúgy ugyanaz amit tavaly nyáron visszadobott a Monsters, akkor azt mondták, hogy ők úgy egyeznek csak meg, ha senkinek nem kell szkennelni, mert olyan nincs, hogy van akinek kell, van akinek meg nem.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.11.04. 23:28:38

visszatértek az "ultrák".
https://444.hu/2017/11/04/verekedes-kes ... egserultek" target="_blank

agyhalott az összes, egy jó döntése volt Kubatovnak, hogy elüldözte őket a francba.
ezek mondják magukat ultráknak, nevetséges :lol: szánalmas csürhe. és még enyhe voltam.


arról nem is beszélek hogy a népliget aluljáróban romokban van minden megint, üzletek üvegei betörve, kukák leszaggatva, szeméthalom mindenhol.
nem tudom, voltam sok helyen meccsen, itthon is, amerikában, barcelonában, stb, de ez is magyar kuriózum.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.11.04. 18:47:26

Iram jó volt, gólok nehezen, de jöttek, maradtunk élen. Rég nem voltak ennyien ez tény, remélhetőleg nem kapunk büntetést, mert annyit nem ér az egész.

És nem maradt el a balhé....no comment.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.28. 19:51:00

0-2 volt még az Ute-Vidi de egyenlő lett végül, két kiállítással fűszerezve. Fradi át is vette a vezetést!Yeah
Kép
Kép
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.10.24. 19:24:14

LG írta: Miért, mi történt velük? :)

Amúgy mindjárt kaptok Bobtól, hogy csúnya dolog a kárörvendés. :D
Kisvárda kicsapta őket a kupából. Tiszaújváros meg a Haladást.

Nem Bob felé irányult, bármelyik nb 1-es kiesett volna, nevetnék rajtuk :D Bár így viccesebb, hogy pár hónapja Doll kijelentette, hogy ezzel a kerettel nem lenne bravúr az EL csoportkörbe való jutás :lol:

Holnap játszik egy gyerekkori barátom Mádon, ha továbbmennek továbbjutottak, mint a Fradi meg a Haladás, hát gratulálnék neki :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.24. 18:27:22

Nyertünk pár kupát mostanában adunk másnak is lehetőséget. :) Viccet félre téve, tovább kellett volna jutni. :cry:
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.10.24. 18:25:38

zola8787 írta:
Robcsyy írta:Fradika :lol: :lol:
Nincsenek rá szavak.

Fradi és Haladás, szevasztok :lol:
Miért, mi történt velük? :)

Amúgy mindjárt kaptok Bobtól, hogy csúnya dolog a kárörvendés. :D
Válasz küldése