Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.11.22. 21:43:13

Nero. írta:Mennyire sótlan nélküle a csapat ezt nem lehet nem észrevenni

Kozbe nézem hogy megint duplázott
Az biztos, hogy a távozásával(és jelenleg nem sikerült pótlással) a csapat kreativitásának/veszélyességének a fele is távozott. Ebbe nagyon jó volt, hogy az ilyen meccseken hirtelen a semmiből megverjen 2-3 védőt és gólhelyzetet alakítson ki, és a folytonos bemozgásai is megjátszási lehetőséget teremtettek.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.11.22. 21:10:42

Mennyire sótlan nélküle a csapat ezt nem lehet nem észrevenni

Kozbe nézem hogy megint duplázott
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.11.17. 21:47:14

Nero. írta: Nekem azért hiányzik, hogy a baloldalunk és az MSN teljesen elpusztult, de ha évvégén hozunk egy bajnoki címet meg egy BLt akkor a boldogság nagyobb lesz mint a Neymar után érzett hiány.
Egyetértek, ilyen szempontból nagyon hiányzik a mai napig, minden meccsen látszik hogy Neymar helyett nincs senki, és kong az ürességtől a helye a pályán, pedig nagyon kéne, remélem Dembelét az ő helyére szánjuk, akkor jók lehetünk ha sikerül beilleszteni oda.(kivéve ha megint a jobboson akarjuk játszatni úgy hogy Messivel megint egymás nyakán lesznek míg a baloldal üres, mert akkor gondok lesznek)

A mostani meccseken sokszor Messi próbálja eljátszani Neymar szerepét is egyszerre, mert nincs ott senki aki gólveszélyes lenne, ezért is láthattuk jó párszor a baloldalon a labdával..

A 2015-ös Neymart semmi pénzért sem lett volna szabad eladni, de az idei elégedetlen Neymart már nem érte megtartani, én sajnálom hogy ennyire fejébe szálltak a dolgok, én bíztam benne.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.11.17. 20:51:58

Ebben a nyilatkozatban mi volt az érdekes? Nekem még az se jön le belole hogy “kedvezményezett” lenne, pedig nyilván így van de ez teljesen normális. Ronaldo Madridban vagy Messi Barcelonában is másképp van kezelve mint a keret másik 22 tagja.

Nekem azért hiányzik, hogy a baloldalunk és az MSN teljesen elpusztult, de ha évvégén hozunk egy bajnoki címet meg egy BLt akkor a boldogság nagyobb lesz mint a Neymar után érzett hiány.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.11.17. 19:28:45

Na, megszólalt Emery is.

„Amikor elhoztuk őt a Barcától, megvolt vele a kifejezett célunk. A klub és az elnök is azt akarja, hogy maradjon, maradni is fog a PSG-nél – ecsetelte a tréner Neymar jövőjét. – Elsődlegesen minden labdarúgó ember. Mindegyik játékos esetében másként megy az alkalmazkodás, mi mindent megteszünk annak érdekében, hogy Neymar a lehető leggyorsabban beilleszkedjen.”

Magyarán úgy ugrálnak, ahogy ő fütyül. És nekem még az is lejön belőle, hogy tényleg gáz van Neymar körül. Én szerettem őt nálunk, de most már örülök, hogy elment.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.11.11. 00:34:11

Színház az egész.

Ha megy a foci, meg boldog Párizsban, akkor semmibe veszi, h mit ír róla a sajtó, ha valaki kapja az ívet, akkor az CR, pont sosem érdekelte, h mit írnak róla, sőt, még be is mutat nekik azzal, amit letesz a pályán. Ha nem bírja Neymar a nyomást, akkor menjen orvoshoz. Kicsit olyan a srác, mintha lelkileg 16 éves maradt volna.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.11.11. 00:06:43

Nero. írta:El is hiszem csórinak hogy már nem bírja idegekkel. Elképesztően sok szennyet kap a nyakába, elismerés meg semmi pedig top 3 jatekos.
Tenyleg megosztó, meg sokszor kitesz magáért a pályán (bár annyit faragják meg olyan undorítóan ki tudja mi hogyan reagálnánk) de összeségében szerintem nagyon profi.
Ehhez a Barca-PSG transzferhez bátorság is kellett, nem csak az euróbankók motiválták.
Aki qrvának áll az ne sírjon, ha megcseszik. A feszkót ő generálta, hiszen láthattuk meccseken. Most azt mondani, hogy semmi ilyesmi nincs az egyszerűen nem igaz. Mondom ezt úgy, hogy a kedvencem volt itt is meg az maradt a PSG-ben is, mert szeretem az ilyen tipusú játékosokat. Nem kellet volna hepciáskodnia és semki sem írna valótlanságokat róla.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.11.10. 23:53:27

El is hiszem csórinak hogy már nem bírja idegekkel. Elképesztően sok szennyet kap a nyakába, elismerés meg semmi pedig top 3 jatekos.
Tenyleg megosztó, meg sokszor kitesz magáért a pályán (bár annyit faragják meg olyan undorítóan ki tudja mi hogyan reagálnánk) de összeségében szerintem nagyon profi.
Ehhez a Barca-PSG transzferhez bátorság is kellett, nem csak az euróbankók motiválták.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.11.10. 23:42:16

Nero. írta:
markionni írta:Mar cafolta is ezeket a hireket. (Sirva.)
Hol? Amugy szerintem is ott marad 2-3 évet aztán irány Madrid

Katt
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.11.10. 23:23:48

Nero. írta:
markionni írta:Mar cafolta is ezeket a hireket. (Sirva.)
Hol? Amugy szerintem is ott marad 2-3 évet aztán irány Madrid
http://www.marca.com/en/football/intern ... b45bb.html" target="_blank

Bocsi most nics kedvem telorol linket szerkeszteni. :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.11.10. 23:16:25

markionni írta:Mar cafolta is ezeket a hireket. (Sirva.)
Hol? Amugy szerintem is ott marad 2-3 évet aztán irány Madrid
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.11.10. 22:55:05

Mar cafolta is ezeket a hireket. (Sirva.)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.11.10. 20:33:41

hamarabb lesz madridban, mint gondoltam volna.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2017.11.10. 19:43:49

A következő öt évre aláírt egy szerződést (ha jól tudom öt éves a szerződése a PSG-vel) és akármennyire fog vergődni az arabok szerintem nem fogják őt elengedni, amíg az a szerződés él. Akkor ha jól számolom olyan 30 éves korában "szabadul" Párizsból mivel kivásárlási ára valószínűleg nincs. Ahogy szokták mondani, egye meg amit főzött.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.11.10. 16:46:27

Nem hinném, hogy 300 alatt elengednék bárhová, annyiért nem fogják megvenni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.11.10. 15:36:19

https://twitter.com/adowniebrazil/statu ... 2825949184" target="_blank

Nem tudom, igaz-e. Könnyű nagyobb sztorikat kreálni abból, hogy Cavanival veszekedtek a tizenegyesen meg hogy gyakran látogatja a volt Barcás csapattársait.

De ha igaz, remélem nem igazolják le Európában sehol ezt a hülye gyereket, és hazamegy inkább Brazíliába a Santosba vagy akárhova bohóckodni. Nem lehet ezt művelni, hogy komplett csapatokat alapoznak rád, te meg hisztizel és hetente akarsz máshova menni.

Amúgy ameddig él a szerződése, nem megy ő sehova. Az arabok vásárra vitték a bőrüket, hogy leigazolhassák. Majd biztos elengedik, meg biztos lesz olyan topcsapat, amelyik állja a fizetését meg kicsengeti a vételárat.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2017.10.31. 20:41:35

Nem azzal van a gond, hogy elment hanem ahogy elment. Nyilvánosság elé nem állt ki,edzésen lerúgta Semedot,instagramon célozgatott miközben mindenki azt varta,hogy álljon vegre ki és mondja meg. Amellett pedig alattam már leírták az okokat. Igazi brazil cigány(már bocsánat). Meg elvileg már tavaly is gondolkozott rajta,meg is látszott az egész éves teljesítményén.


A Párizsban ő a kiskirály,gyakorlatilag mindent megtehet a haverok még adják is alá a lovat,esze ágában sincs neki visszajönni.
Kérdés meddig tartható ez a nyílt kivételezés,mert ilyet Ibra sem kapott egyrészt,másrészt pedig a csapatmorálnak sem tesz jót. Emiatt sem várok a psg-től azonnal BL-t. A baj az,hogy nem a pályán nyújtott teljesítménye miatt van ott-és akart itt is lenni-ebben a státuszban hanem az ára miatt. Ebben-is-látszik hogy fejben gyenge,és sosem lesz Messi-CR szinten.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.10.31. 20:22:59

miro. írta:Azért az eladása előtt még 12 perccel sokan cumizták..Gyorsan,nagyot változott a világ nálatok. :mrgreen:
nyilván te is cumiznád az 5-6 évvel ezelőtti CR-t azok után ha elmegy 3 Ft-tal többért máshova :^o :^o :^o :^o :^o :^o
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.10.31. 20:19:20

miro. írta:Ó értem. Köszönöm,ennyire nem voltam benne a témában,ezért sok embernél azt érzem hogy egyszerűen savanyú a szőlő.
Nincs mit. :) Lehet valakiknél savanyú is a szőlő, viszont ment már el innen közönségkedvenc a legjobb korban, pl. Thiago Alcantara a Bayernbe. Őt még sem szidjuk (már aki), vagy viccelődünk vele napestig, mert normális körülmények között ment el. Nem egy kaliber Neymarral, de rá is pl. most legalább akkora szükség lenne a középpályára, mint a brazilra.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.31. 20:16:04

visca el barca írta:remélem ott fog megrohadni a psg-ben és szétzülleszt maga körül mindent és mindenkit.
Mert? Nem okozott elég szép pillanatot a csapatnak? 220ért távozott, még elvileg anyagilag is jól jártunk.

Amúgy kétlem hogy rosszul érezné magát. Világ legjobban kereső focistája, szép város, edzésen kívül azt csinál amit akar, tele az öltöző a brazil haverokkal, versenyképes a csapat, mi kell még?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.10.31. 20:11:43

Cestus írta:
Meglehet, viszont lehet, hogy emlékszel, volt egy olyan történet is, hogy ha x időpontig a klub tagja marad (talán júli 30.), akkor felvehet egy hűségbónuszt a klubtól. Nyilván a helyében én is ezt tettem volna, hülye lettem volna nem felmarkolni 30 milkát, ha már kialkudtam magamnak.

Tavasszal hosszabbított szerződést (vagy ősszel, nemtom már), és akkor tették ezt a bónuszt bele. Már tudták és tervezték elvileg, hogy Neymar nyáron menni fog, de még utoljára megfejték (volna) a klubbot. Nyilván a gond a töketlen Barca boardban is keresendő, hogy képesek lettek volna a transzferablak közepén ilyen hűségbónuszt adni neki.

Ez a történet ellenérzést keltett sok szurkolóban, de Neymar ez előtt lévő instás hecceléseit sem díjazták sokan. A média mellett ő maga is igyekezett show-t csinálni ebből. Én személy szerint nem utálom, nem is szerettem annyira régen se viszont. Az utolsó szezonban nyújtott teljesítménye és a viselkedése miatt pedig már az átigazolási pletykák előtt sokan kritizálni kezdték a srácot.
Ó értem. Köszönöm,ennyire nem voltam benne a témában,ezért sok embernél azt érzem hogy egyszerűen savanyú a szőlő.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.10.31. 20:06:28

miro. írta:Szerintem ez kamu volt már.
Millió újságot lehetett eladni ezzel,egyszerűen el kellett húzni,nem biztos hogy az Ő műve,sőt,erről szól a világ.
Valaki tőletek nyilatkozta is hogy már rég tudta a csapat a távozását..

Én ezért nem értem mi ez a nagy utálat most felé.
Meglehet, viszont lehet, hogy emlékszel, volt egy olyan történet is, hogy ha x időpontig a klub tagja marad (talán júli 30.), akkor felvehet egy hűségbónuszt a klubtól. Nyilván a helyében én is ezt tettem volna, hülye lettem volna nem felmarkolni 30 milkát, ha már kialkudtam magamnak.

Tavasszal hosszabbított szerződést (vagy ősszel, nemtom már), és akkor tették ezt a bónuszt bele. Már tudták és tervezték elvileg, hogy Neymar nyáron menni fog, de még utoljára megfejték (volna) a klubbot. Nyilván a gond a töketlen Barca boardban is keresendő, hogy képesek lettek volna a transzferablak közepén ilyen hűségbónuszt adni neki.

Ez a történet ellenérzést keltett sok szurkolóban, de Neymar ez előtt lévő instás hecceléseit sem díjazták sokan. A média mellett ő maga is igyekezett show-t csinálni ebből. Én személy szerint nem utálom, nem is szerettem annyira régen se viszont. Az utolsó szezonban nyújtott teljesítménye és a viselkedése miatt pedig már az átigazolási pletykák előtt sokan kritizálni kezdték a srácot.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.10.31. 19:57:33

Cestus írta:Bármit csinált volna itt, ami végül kupákat eredményez, az elismerés (aranylaszti) Messié lett volna. Talán nem is érdemtelenül, egyszerűen az utóbbi jobb játékos. Az ő szempontjából így értem, hogy el akart húzni, ha PSG-vel BL-t nyer (vagy a brazilokkal VB-t), övé a kitüntetés.
Ezzel teljesen egyetértek. Érthető hogy elment,sose tudott volna igazán vezérbika lenni.
Az is érthető szerintem, a szurkolók kiakadtak rá, amiért egy hónapig elhúzta ezt a kínszenvedést.
Szerintem ez kamu volt már.
Millió újságot lehetett eladni ezzel,egyszerűen el kellett húzni,nem biztos hogy az Ő műve,sőt,erről szól a világ.
Valaki tőletek nyilatkozta is hogy már rég tudta a csapat a távozását..

Én ezért nem értem mi ez a nagy utálat most felé.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.10.31. 19:53:46

Bármit csinált volna itt, ami végül kupákat eredményez, az elismerés (aranylaszti) Messié lett volna. Talán nem is érdemtelenül, egyszerűen az utóbbi jobb játékos. Az ő szempontjából így értem, hogy el akart húzni, ha PSG-vel BL-t nyer (vagy a brazilokkal VB-t), övé a kitüntetés. Az is érthető szerintem, a szurkolók kiakadtak rá, amiért egy hónapig elhúzta ezt a kínszenvedést.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.10.31. 19:49:06

Cestus írta:Az eladása előtt a fórum túlnyomó többsége azt várta, hogy húzzon már el, és legyen vége a szappanoperának.
Igazából amúgy miért?
Elakart menni mert nem bírta a másodhegedűs dolgot?
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Válasz küldése