Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.12.01. 07:11:26

visca el barca írta:
soadroli írta:WD-ből utolsó 4 részt nem láttam, gondolom nem is érdemes folyatni, igaz? :D
Pedig én ritkán kaszálok sorit, főleg ilyen sok évad után, de ez kiérdemelte :D
nem érdemes. én már csak "becsületből" nem kaszálom, csak azért is végignézem. :D
Dettó. :D
Minden rész után azzal nyugtatom magam, hogy ennél lejjebb már nem tud esni a színvonal, de sajnos folyamatosan bizonyítják az ellenkezőjét...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.11.30. 14:33:02

soadroli írta:WD-ből utolsó 4 részt nem láttam, gondolom nem is érdemes folyatni, igaz? :D
Pedig én ritkán kaszálok sorit, főleg ilyen sok évad után, de ez kiérdemelte :D
nem érdemes. én már csak "becsületből" nem kaszálom, csak azért is végignézem. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2017.11.30. 14:16:04

WD-ből utolsó 4 részt nem láttam, gondolom nem is érdemes folyatni, igaz? :D
Pedig én ritkán kaszálok sorit, főleg ilyen sok évad után, de ez kiérdemelte :D
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2017.11.30. 12:13:34

Nem győzöm hangsúlyozni: Babylon Berlin
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.11.29. 16:33:22

TWD

1. Michonne-ék tényleg ennyire amatőrök? De persze pont időben jött Daryl a kamionnal...
2. Carl-nál meg izgulnom kellett volna, hogy egy ennyire ártalmatlan szituációban meghal? Évad legbénább jelenete volt nagyjából.
3. Rick-kel meg mi lesz? Beleteszi a lyukba, aztán glory hole?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.11.28. 10:42:16

visca el barca írta:
Fecooo írta:TWD

A készítők fejlődnek, lassan eljutnak az Asylum színvonalig...
viccet (?) félre téve

amúgy most miről szól a sorozat? kajak elveszteték a fonalat. kb tavaly év végén mondták, hogy megtámadják a sanctuaryt és ennyi. azóta teljes homály, h mit akarnak, most is támadtak, visszavonultak, most meg csak kamilláztak. ricket se értem mit akarnak a roncstelepi 20 embertől, nem hogy hagynák őket a csába...

Eleve hogy gondolta Rick, hogy a kukásokhoz odamegy egyedül, amikor nyilvánvaló volt, hogy nem lehet bennük bízni... a "terhes" csajok is jól megindokolták, miért hagyták el a menedéket: "látni akarjuk a szentélyt" jah, full logikus...egy 7 évesnél.
Enid és a kissrác is teljesen idiótán viselkedik, de Carol és Aaron engedékenysége a legnagyobb baromság...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.11.28. 10:21:18

Fecooo írta:TWD

A készítők fejlődnek, lassan eljutnak az Asylum színvonalig...
viccet (?) félre téve

amúgy most miről szól a sorozat? kajak elveszteték a fonalat. kb tavaly év végén mondták, hogy megtámadják a sanctuaryt és ennyi. azóta teljes homály, h mit akarnak, most is támadtak, visszavonultak, most meg csak kamilláztak. ricket se értem mit akarnak a roncstelepi 20 embertől, nem hogy hagynák őket a csába...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.11.28. 09:58:16

TWD

A készítők fejlődnek, lassan eljutnak az Asylum színvonalig...
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.11.23. 17:24:57

Stranger things

4 délután alatt ledaráltam a 2 évadot, ismét céltalan az életem :lol:

Ez a Millie (11) tényleg ígéretes tehetség, a második évadra a többiek felé nőtt nálam is.

A második évadot tényleg Dustin viszi a hátán, amit a könyvtárban előadott dumát, meg mikor köszönt el a telefonon keresztül :lol: Nagyon jó húzás volt, hogy a srácokhoz csapták Steve-t, jól állt neki ez a dadus szerep :D
Másik nagyon nagy húzás pedig az

első évad végén várhatóan, a rendőrhöz ment 11, baromi jó kis párost alakítottak. Az pedig, hogy a filmek és sorozatok egyik legizgibb és egyik legjobb szerelmi szálát két 12 éves kölyök adja elő, elképesztő. Komolyan mondom jobban érdekelt, hogy mikor találkoznak újra, minthogy Will-ben mi az isten van :lol:
Amit nem értettem, hogy minek kellett bele a vöröske, meg az idióta bátjya, bár gondolom mindketten komolyabb szerepet kapnak majd a következő felvonásokban. Másik felesleges húzás pedig amikor 11 meglátogatta a muterját, most tényleg otthagyta? Nem is fogja látogatni? Elég nagy szemétség.

11 összes szava az első évadból, az biztos, hogy nem okozott gondot a kisasszonynak a szövegtanulás:

https://www.youtube.com/watch?v=jn6Cl7YZQP0&t=1s

Kegyetlen jó kis sorozat, nálam megelőzte a Breaking bad-et is, ami persze azért is van, mert nem mai gyerek vagyok és ez a retro érzés teljesen belémszivárgott.
10/10
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.11.20. 19:46:16

PCsabi írta:
Narcos: első két évadot végignéztem, zseniális, de a harmadik valahogy nem érdekel már, nincs is tervben, hogy elkezdem.
Nálam is így van. Valahogy nélküle nem érzem érdekesnek, de idővel úgyis elkezdem.

Stranger things meg basszus tökéletes, ez a Szellemirtós rész is haláli. Idősebb korosztálynak szerintem kötelező (én imádtam a gyerekkoromat, kb azt látom vissza, persze elrabolt gyerek, dimenziókapu, misztikus lények és hasonlók nélkül :mrgreen: )
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.11.20. 18:37:16

visca el barca írta:

rick kómába esik, aztán jönnek a suttogók vagy kik a túrók akik elvileg zombinak álcázva tengetik a mindennapjaikat a zombik között #-o és állítólag durvábbak lesznek mint neganék

:-s #-o :lol:

Rick és Morty 1. évad Comedy Central - AJÁNLÓ:
https://youtu.be/AKEhe887Buo" target="_blank
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.11.20. 18:04:15

PCsabi írta:TWD s08e05: továbbra is kínzom magam, ez a rész is leírhatatlanul nulla volt. Lassan már csak azért nézem, hogy elmondhassam magamról, hogy tovább bírtam, mint veb :mrgreen:
:mrgreen:

nekem most bejött a gabriel vs negan talking dead rész. amugy tényleg megint nem történt semmi, eszméletlen hova húzzák
elolvastam egy kis jövőre vonatkozó spoilert

rick kómába esik, aztán jönnek a suttogók vagy kik a túrók akik elvileg zombinak álcázva tengetik a mindennapjaikat a zombik között #-o és állítólag durvábbak lesznek mint neganék
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.11.20. 17:43:43

Stranger Things: régóta tervben volt, szombaton végre elkezdtem nézni, de csak két részig jutottam, egyelőre eléggé bejövős.

Narcos: első két évadot végignéztem, zseniális, de a harmadik valahogy nem érdekel már, nincs is tervben, hogy elkezdem.

TWD s08e05: továbbra is kínzom magam, ez a rész is leírhatatlanul nulla volt. Lassan már csak azért nézem, hogy elmondhassam magamról, hogy tovább bírtam, mint veb :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.11.19. 20:46:12

Dupla bocsi.

Stranger things

Még 2 rész van az első évadból, ma este már megnézem őket, nem bírnám ki holnap estig. Tényleg fantasztikus ez a sorozat. Ez a retro feeling nagyon átjön, már az opening zenéje is megvett kilóra. Folyamatos utalások, Cápa poszteren. A színészek pedig tényleg elképesztőek. Nem is tudok senkit sem mondani, aki kilógna, de még felfele sem.

Ahogy olvasgattam mindenki tiziért van oda, nem tudom, nálam ő hozza a kiválót, de semmi plusz. Akiket inkább kiemelnék, az Will bátyja, meg a cuki fejű kiscsaj aki vele van, meg esetleg még Will muterja aki nagyon durván színészkedik, ja meg a kis néger, hát kb mindenkit felsoroltam :lol:

Egy bajom van, hogy 2 nap múlva végzek az összes résszel :mrgreen:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.11.18. 14:39:59

geridoss írta:Stranger things valami elképesztően zseniális. A gyerekszínészek meg kegyetlen jók, óriási jövő áll előttük.

Elkezdtem a napokban a Narcos című sorozatot. Ismeritek? Kellene. :D Szintén csak szuperlatívuszokban tudnék beszélni róla.

Stranger things: mindenki annyit áradozik róla, hogy 10 perc múlva kezdem a nézését.

Narcos: alapból "rajongója" vagyok Escobar életének, így sorozatba átültetve is valami fantasztikus.
plata o plomo
Első két évadát néztem, kegyetlen főleg úgy, hogy a 80 %-a tényleg megtörtént.
Még annyit, hogy a főszereplő nem is tudott spanyolul, a sorozat miatt kezdte el tanulni :)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.11.18. 12:43:02

Stranger things valami elképesztően zseniális. A gyerekszínészek meg kegyetlen jók, óriási jövő áll előttük.

Elkezdtem a napokban a Narcos című sorozatot. Ismeritek? Kellene. :D Szintén csak szuperlatívuszokban tudnék beszélni róla. De sietnem kell vele nagyon - bár ezzel nem lesz gond -, mert kijött a Marvel új Netflixes sorozata, a The Punisher, ami egy lájti 9,5-tel nyitott IMDB-n :D :D (meg a legtöbb kritikus áradozik róla)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.11.18. 12:23:46

Mascherano írta: Tudom a karaktere neve a 11 :D
#-o
Scumy írta:Stranger Things
Amúgy csak én vagyok úgy vele, hogy várok egy mixtape-et a sorozat alatt felcsendülő számokból? :lol: 8)
A Shazam nagyon jó barátod tud lenni ilyenkor, de egy listát találtam, ha az segít :D

Más: szemezgetek az Az ifjú pápa-val, arról van valakinek véleménye? Érdemes belekezdeni?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2017.11.17. 16:58:11

davi10 írta:
Mascherano írta: Millie Bobby Brown (11)
Amúgy 13 éves a kiscsaj,
Tudom a karaktere neve a 11 :D Nekem a két évad nagyon Alien 1-2re hajaz , ott is az elsőbe csak egy szörny volt, másodikba meg kész "falka"
Més que un club !
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2017.11.17. 08:55:52

Stranger Things

Az első évad nekem nagyot ütött, bár szvsz hangulatban jobb volt, mint a második, sokkal misztikusabb, titokzatosabb volt, a korszellemet is jobban átadta. A második évad kicsit nehezen indult számomra, tartottam tőle az elején, hogy sajnos ennyi volt, ellőtték a puskaport, de szerencsére alaposan rámcáfoltak a végére 8)

A második évadban ezek a Demodogok nekem egy kicsi resident evil-es feelinget adtak,
ott még volt bennem félsz, de az utolsó 2-3 részt egy levegővétellel néztem végig, annyira vitt magával :shock: . Amúgy csak én vagyok úgy vele, hogy várok egy mixtape-et a sorozat alatt felcsendülő számokból? :lol: 8)
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.11.16. 20:59:20

Én is nézem a TWD-t, mert bár hatalmas lejtmenetben van a sorozat, Negan azért jó kis karakter, eddigi legjobb a sorozatban szerintem

Shane halála óta gyengül egyébként nagyon az egész, már a Terminus óta rég kasza alatti szinten mozog.

Remélem nem húzzák már sokáig. [-o<
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.11.16. 19:03:27

Mascherano írta: Millie Bobby Brown (11) előtt pedig szerintem hatalmas jövő áll
Amúgy 13 éves a kiscsaj, de nagyon remélem, hogy nem "rontják meg".

Szegény csajt nagyon nyomatják, azt meg, hogy 12-13 évesen a "legszexibb" tv-sztárnak választja meg valami amerikai újság, senki ne mondja, hogy normális.

Amúgy a Willt alakító gyerek nagyon komolyan nyomja amikor megszállja valami,
meg amikor ugye elkezdték égetni a járatokat és elkezdett rángatózni a földön.
Varatrix írta: Viszont a kedvenc karakter az akkor is Dustin!
Szerintem is Dustin a legnagyobb forma, meg a Steve gyerek is egész normális lett.

Az új testvérpár nekem valamiért nem jött át, a vörös kiscsaj pedig kifejezetten idegesített.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2017.11.16. 17:32:17

Én is követem a Stranger Things-t, csak ajánlani tudom a többiekhez hasonlóan. Aki csipázza a kölyköket, és az ilyen "gyerekes" dolgokat, annak főleg tetszeni fog, szerintem ők húzzák az egész sorozatot, egy felnőtt társasággal talán nem lenne ennyire érdekes ez a sztori.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2017.11.16. 13:36:13

Varatrix írta:Hát én most tudtam meg hogy meg fog süketülni a fél fülére, reméljük nem lesz hatással a karrierjére. Szimpatikus nagyon és sajnálatos hogy ilyen fiatalon ilyet kell megélnie.

Viszont a kedvenc karakter az akkor is Dustin!

Évek óta az egyik legjobb sorozat, 10 pontos ajánlás mindenkinek aki még nem kezdte el.
nem fog, hanem már egyáltalán nem hall az egyik fülére. már úgy született, hogy problémák voltak a fülével, aztán szép lassan egyre kevésbé hallott, most meg már semennyire. szóval nem hiszem, hogy hatással lesz ez a jövőjére, mert most sincs hatással rá. elég jól énekel is amúgy, szóval talán tényleg nem lesz emiatt gond vele. nekem is nagyon szimpatikus a kiscsaj.

egyébként csodálkoztam, hogy eddig kb. csak ketten említették a sorozatot, pedig már majdnem három hete lehet nézni a második évadot. szerintem zseniális. az utóbbi évek egyértelmű legjobbja. sőt, nálam minden idők egyik legjobbja között is ott van talán. szóval a -majdnem írtam csúnya jelzőket- walking dead helyett inkább nézzétek ezt, komolyan, megéri!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.11.16. 10:17:47

Mascherano írta: Nagyon jó kis sorozat, hangulata kiemelkedő + rengeteg utalás 80-90 évek filmjeire (alien, et, jurassic park)
Millie Bobby Brown (11) előtt pedig szerintem hatalmas jövő áll
Hát én most tudtam meg hogy meg fog süketülni a fél fülére, reméljük nem lesz hatással a karrierjére. Szimpatikus nagyon és sajnálatos hogy ilyen fiatalon ilyet kell megélnie.

Viszont a kedvenc karakter az akkor is Dustin!

Évek óta az egyik legjobb sorozat, 10 pontos ajánlás mindenkinek aki még nem kezdte el.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2017.11.16. 05:57:05

davi10 írta:Stranger things valaki?
Nagyon jó kis sorozat, hangulata kiemelkedő + rengeteg utalás 80-90 évek filmjeire (alien, et, jurassic park)
Millie Bobby Brown (11) előtt pedig szerintem hatalmas jövő áll
Més que un club !
Válasz küldése