Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.12.06. 13:14:44

Tavaly egyértelművé vált, hogy öngól egyetlen játékost kiszemelni és azt hetekig látványosan hajszolni. Mindig van több jó alternatíva, csak jó szemmel kell körülnézni.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.12.06. 12:53:36

barca0417 írta:Arról kinek mi a véleménye hogy Eriksent esetleg viszonylag könnyebben el lehetne majd hozni ha a Tottenham nem indul a bl ben jövőre?
Nem olvastam sehol, csak egy felvetés. Elég jó lenne ő ide?
angol bajnokikat nem tudok nézni, nem ismerem annyira, csak párszor láttam a játékát.
Én személy szerint Coutinhot preferálnám továbbra is, de a dán szerintem kinőtte a Spurst. Mondjuk Couti is a Liverpoolt.
Ha csak párszor láttad, akkor miből gondolod, hogy kinőtte a Tottenham-et? Ilyen szinten valaki meg pont elkapta Gomez 2 jó meccsét és kinőtte a Barcát?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.12.06. 11:22:37

Tottenhamből nehezebb igazolni szerintem mint a Poolból, BL ide vagy oda.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.12.06. 11:02:00

Arról kinek mi a véleménye hogy Eriksent esetleg viszonylag könnyebben el lehetne majd hozni ha a Tottenham nem indul a bl ben jövőre?
Nem olvastam sehol, csak egy felvetés. Elég jó lenne ő ide?
angol bajnokikat nem tudok nézni, nem ismerem annyira, csak párszor láttam a játékát.
Én személy szerint Coutinhot preferálnám továbbra is, de a dán szerintem kinőtte a Spurst. Mondjuk Couti is a Liverpoolt.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.12.05. 14:12:34

Télen simán venném Inigot. Fiatal csikók igazolását nem ehhez hasonló esetben tartom indokoltnak, mikor kvázi egy beugró kell. De Ligt-nek amúgy nagyon is örülnék, de amíg Piqué Umtiti a kezdő, felesleges ide rángatni. Inigoval meg egy egészséges rotáció simán mehetne.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.12.05. 13:11:29

Griezmann a legjobb korban van, Dolberg még csak tehetség, kérdéses még az is, hogy elér-e valaha a francia szintjére egyáltalán. Ő egy igazi 9-es amúgy, Griezmann meg tipikus modern mindenhol feltűnök támadó. Mindketten technikásak, Dolberg magasabb, Griezmann gyorsabb, de a dán is elég fürge a termetéhez képest. Mindketten veszélyesek a 16-oson kívülről is, Dolberg valamivel jobban cselez szerintem, de egyik se fogja Messi módjára végigvinni a lasztit sehol. Griezmann passzjátéka szerintem jobb, de kényszerítőzni lehet a dánnal is azért, Suáreznél lényegesen technikásabb. Egyikük se kezdte túl jól a szezont amúgy, csak hogy legyen egy kis közös bennük. :D Plusz Griezmann védekezésben sokkal többet hozzátesz.

Szóba került valamelyik újságnál megint, vagy miért kérded?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.12.05. 12:48:28

Ki látta Dolberget játszani? Mik a hátrányai és az előnyei Griezmannal szemben?
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.12.04. 21:03:54

Samper írta:Télen Goretzkát el kéne hozni úgy, hogy nem pénzt, hanem középpályást adunk érte. Mindjárt helye is lenne a keretben.
És mégis kit adnánk érte, egy Ardát, vagy Gomest, netalán mindkettőt? Ki az a marha, aki ezt bevállalja?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.12.04. 15:57:43

Mint az átigazolási hírek 99%-a. :D

Most egy pár napig Arthuros hírek lesznek, utána jöhet a következő páciens.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.12.04. 15:46:13

S.Agüero írta:Arthur Melo édesapja: "A fiam nemsokára a Barçában fog játszani."
Nem váratlan módon kiderült már azóta, hogy ez kamu.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.04. 15:29:35

Arthur Melo édesapja: "A fiam nemsokára a Barçában fog játszani."
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.12.04. 12:27:40

Októberben felépült azóta játszott már, sőt még a válogatottban is nyomott két meccset.
https://www.transfermarkt.co.uk/yerry-m ... ler/289446" target="_blank
A télen teljesen jó lenne ő nekünk 9 milláért, aztán nyáron, mikor Masche távozik, jöhetne egy Inigo vagy Laporte féle védő.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.12.04. 12:27:04

visca el barca írta:valverde megmondta h neki rutinos védő kell és nem mina + add hozzá h a nyáron/ősz elején eltörte a lábát, sztem azóta se játszott semmit
Hetek óta játszik már, elvileg nem is rosszul.

Amúgy a SPORT és a MUNDO heti termése védő ügyben:
De Ligt jön, Mina jön, Inigo jön, ma pedig már senki se jön. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.12.04. 12:04:54

nagyatyesz írta:A kérdés tehát az, hogy vagy Yerry Mina vagy más?
más

valverde megmondta h neki rutinos védő kell és nem mina + add hozzá h a nyáron/ősz elején eltörte a lábát, sztem azóta se játszott semmit
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.12.04. 11:35:58

Umtiti sajnálatos sérülése előre hozta a középhátvéd dilemmát, így nem kizárt, hogy már télen igazolunk valakit. Ami jó hír, hogy akiket ide akar a pletykák szerint EV (Inigo M. és Laprote), ők tudomásom szerint játszhatnának a Bl-ben is.
Masc is tuti dobbant nyáron, nem hiába jön egyre több ilyesmi hír róla. Ennek kapcsán azért ismét megemelem a kalapomat, mivel nem akar itt padozni évekig jó pénzért, hanem érzi mikor kell lejjebb adnia a szintet. Tisztában van a korlátaival...nem bánnám ha más is tisztában lenne ezzel!

Én személy szerint vártam nyáron mind Verma, mind pedig Masc távozását, de úgy voltam vele, hogy jön egy Yerry Mina és van egy Marlonunk, és ők pótolják őket majd, de mivel EV rutinos embert akar, így kérdéses mi várható.

Én személy szerint lehet most télen hoznék egy biztos pontot hátra, nyáron meg jöhetne Yerry Mina 4. számú opciónak a távozó Masc és Verma helyett.

No de a jelenlegi helyzet tényleg nem rózsás. Van egy alapvetően jó képességű, de sérülékeny Vermalenünk, egy formán kívüli Piquénk, és egy lassan felépülő Mascunk. És kb ez lesz február elejéig...Én azt látom kell valaki, mivel szinte kizárt, hogy Verma ne sérüljön bele ebbe a 2 hónapba, és akkor 2 emberünk marad. Arról nem is beszélve, ha a belga megsérül, akkor általában egy évig nem igazán hadra fogható, szóval Umtiti visszatérése után is kevesen leszünk.

A kérdés tehát az, hogy vagy Yerry Mina vagy más?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.12.03. 21:39:57

Télen Goretzkát el kéne hozni úgy, hogy nem pénzt, hanem középpályást adunk érte. Mindjárt helye is lenne a keretben.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2017.12.03. 18:42:19

S.Agüero írta:MD | A katalán sportlap szerint a téli átigazolási időszakban egy középhátvéd mindenképpen érkezni fog. Főleg Umtiti sérülése miatt vált ez elengedhetetlenné. A Klub elsődleges célpontja Yerry Mina érkezése.
Ugyanakkor Ernesto Valverde nem benne látja a megoldást, hanem az Ajax fiatal tehetségében, de Ligt-ben. A holland ára 50 millió euro körül mozog.


Marlont nem lehet valahogy visszahozni? :)
Marlon nem hoz finoman szólva se magas szintet a Nice-ben ,tehát nem sok minden indokolná.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2017.12.03. 17:40:12

Ha tényleg érkezne hátvéd januárban, akkor Inigo Martinez lenne a legideálisabb megoldás. Ismeri a ligát, Valverde kérte már a leigazolását nyáron is. A legfontosabb pedig, hogy őt már lehet a tapasztaltabb játékosok közé sorolni, már 200-nál is több meccset letolt a Sociedadban, mégsem számít öregnek.

Biztos jó játékos Mina, de nem érzem azt, hogy be tudná tölteni az űrt Mascherano után.

Szerk: MD | Javier Mascherano nem zárja ki a januári távozás lehetőségét sem.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2017.12.03. 15:42:28

Tényleg kellene egy védő,akire bármikor lehet számítani. Kicsit sok a sérülés hátul+Piqué se élete formájában játszik. De nem úgy volt,hogy Mina eltörte a lábát nem rég?Vagy az kamu volt akkor? 50 millát nem hinném hogy kiadnánk bárkiért is télen,Coutinho is szép álom inkább :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.03. 13:47:40

MD | A katalán sportlap szerint a téli átigazolási időszakban egy középhátvéd mindenképpen érkezni fog. Főleg Umtiti sérülése miatt vált ez elengedhetetlenné. A Klub elsődleges célpontja Yerry Mina érkezése.
Ugyanakkor Ernesto Valverde nem benne látja a megoldást, hanem az Ajax fiatal tehetségében, de Ligt-ben. A holland ára 50 millió euro körül mozog.


Marlont nem lehet valahogy visszahozni? :)
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.12.03. 11:44:17

MessiNeymarSuarez írta: Támogatom. Zsebbe kell nyúlni, ha már ennyire elbénázta a vezetőség az elmúlt pár évet. Ejj, de jól jönne most egy Thiago...

Tényleg az a baj, hogy a legendás KP-nak nincs utódja, megpróbáltuk, de kiket is hoztunk?
*Rakitic, aki messze nem Xavi, de az akkori csapatba nagyon jól jött.
*Arda, aki olyan messze van a Barca filozófiától, hogy egy percig sem volt kérdéses, de azért elhoztuk
*Gomes, aki szintén előre kérdőjel volt, hogy mégis minek jönne egy Barcába, mikor stílusra annyira illik bele a Barca játékába, mint Mathieu Barca balhátvédnek.
*Paulinho, aki szintén nem a legtechnikásabb, de azért ő jóval ügyesebb a labdával, de mégis 30 éves és a világ másik feléről jött


Nem is értem, hogy mit szívnak azok akik azt gondolják, hogy a Xavi-Iniesta duót Ardákkal, Gomesekkel kéne megpróbálni pótolni...


Messi hamis biztonságot ad nekünk, aztán erre akkor fázunk rá, ha Iniesta is végleg leereszt, és nincs utód.(arról nem beszélve hogy Messi is 30)

Nem most/tavaly kellett volna ezt megoldani, persze most meg rohanhatunk a legjobbak után úgy, hogy az amúgy is horror árakat feljebb tornássza az, hogy nyílt titok hogy mennyire nagy szükségünk lenne rá.

Arda és Gomes tényleg mellékvágány, Suarez és Paula bőven belefért. Denis nem csak mai viszonlatban ingyen volt. Paula pedig idén a legjobb középpályásunk. Stabilan hoz egy szintet, gólokat lő, remekül védekezik és nagy melót tesz bele a közösbe. Hiába 30, minden centet megért.

Új igazolások ? Coutinho ez sztem egyértelmű. De ha ő nem, akkor Goretzka is nagyon tetszene. Ő hatalmas potenciállal van megáldva és szerintem nagyon beillene a mi stílusunkba.
Dembelé egy új igazolás, ha vele minden rendben lesz, akkor azt hiszem elöl is rendben leszünk és talán Laller is összekapja magát. Tegnap nekem bevillant, hogy a régi Luisból láttunk egy kis darabot, harapott, jól érezte a lesreállításokat, hasznos volt, bár a sok hülye átlépése és pörgetése az agyamra ment, de összességében nem volt rossz.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.03. 10:40:04

Stalkyard írta:Pont erre az Arthur gyerekre van szükségünk, akkor már itt van Alena... #-o

Félek elég komoly következményei lesznek, ha a vezetés nem hagyja abba a keret folyamatos középszerű játékosokkal való feltöltését. Jelenleg szerintem, egyértelműen abban a stádiumban van a csapat, hogy ha ki akarjuk használni Messi maradék éveit, akkor két-három klasszis igazolás kelleni fog. Itt már nem igazán lehet fiatalokkal próbálkozni, meg beépítgetni őket, azt az elmúlt 2 átigazolási szezonban elszórakozták Denissekkel meg Gomesekkel. Itt egyértelműen a kezdőbe kellenének kiforrott játékosok. Középpályára egy irányítókp, egy támadó (amennyiben Lajos nem tér magához) mindenképp.




Támogatom. Zsebbe kell nyúlni, ha már ennyire elbénázta a vezetőség az elmúlt pár évet. Ejj, de jól jönne most egy Thiago...

Tényleg az a baj, hogy a legendás KP-nak nincs utódja, megpróbáltuk, de kiket is hoztunk?
*Rakitic, aki messze nem Xavi, de az akkori csapatba nagyon jól jött.
*Arda, aki olyan messze van a Barca filozófiától, hogy egy percig sem volt kérdéses, de azért elhoztuk
*Gomes, aki szintén előre kérdőjel volt, hogy mégis minek jönne egy Barcába, mikor stílusra annyira illik bele a Barca játékába, mint Mathieu Barca balhátvédnek.
*Paulinho, aki szintén nem a legtechnikásabb, de azért ő jóval ügyesebb a labdával, de mégis 30 éves és a világ másik feléről jött


Nem is értem, hogy mit szívnak azok akik azt gondolják, hogy a Xavi-Iniesta duót Ardákkal, Gomesekkel kéne megpróbálni pótolni...


Messi hamis biztonságot ad nekünk, aztán erre akkor fázunk rá, ha Iniesta is végleg leereszt, és nincs utód.(arról nem beszélve hogy Messi is 30)

Nem most/tavaly kellett volna ezt megoldani, persze most meg rohanhatunk a legjobbak után úgy, hogy az amúgy is horror árakat feljebb tornássza az, hogy nyílt titok hogy mennyire nagy szükségünk lenne rá.
Avatar
Alexandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.03.31. 06:44:20

2017.12.03. 06:28:21

Ha az Özil - Arda cserének van egy kis valóság alapja, akkor már inkább egy Alexis Sanchez - Turan cserét tudnék elképzelni, még akár egy kis plusz pénz kiadással is. Szerintem most megérné visszahozni a Chileit. Jól mozog a bal oldalon és sokat fejlődött mióta elment tőlünk. Szerintem ő enyhítheti a Neymar által hagyott űrt a bal oldalon. Nem nézek sok Arsenal meccset, de a tegnapi MU elleni meccsükön az feltűnt, hogy sokat hajt és a védekezésbe is besegít. Mellesleg nagyon szép volt a "gólpassza". Szerintem sokkal inkább őt hozzuk vissza, mint Özilt próbáljuk megszerezni. Tudom nem egy poszt, de inkább őt hozzuk el. A középpályára meg elhozzuk Coutinhot és egész jól meg is lennénk. Persze a feleslegtől meg kéne már szabadulni, de kétlem, hogy ez pont most télen fog sikerülni.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.12.02. 22:19:11

Pont erre az Arthur gyerekre van szükségünk, akkor már itt van Alena... #-o

Félek elég komoly következményei lesznek, ha a vezetés nem hagyja abba a keret folyamatos középszerű játékosokkal való feltöltését. Jelenleg szerintem, egyértelműen abban a stádiumban van a csapat, hogy ha ki akarjuk használni Messi maradék éveit, akkor két-három klasszis igazolás kelleni fog. Itt már nem igazán lehet fiatalokkal próbálkozni, meg beépítgetni őket, azt az elmúlt 2 átigazolási szezonban elszórakozták Denissekkel meg Gomesekkel. Itt egyértelműen a kezdőbe kellenének kiforrott játékosok. Középpályára egy irányítókp, egy támadó (amennyiben Lajos nem tér magához) mindenképp.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2017.12.02. 19:14:04

El Pistolero írta:Ma is jó cserék voltak. De persze nincs szükség arra a csereirányítóra. :? Özil csak rövidtávra jó, ex madridista, rosszul védekezik, nagy a fizuja. Nekünk meg szépen lassan elfogy az előnyünk.

SZERK: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A9EB5D6" target="_blank

Artúr! Csak aztán fel ne jelentsenek a FIFA-nál miatta.

Megengedte a találkozót a Gremio.
Válasz küldése