Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.12.11. 18:03:20

Kis törpe megint játszani megy a Stamfordra. Reméljük most nem indítanak ellene eljárást különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés miatt.
Az Isten tiszteletét teszi Angliában, álljatok fel, nézzétek és csodáljátok.

David Luiz rémálmaiban már most megjelenik a röhögő Suárez. :lol: :lol:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.12.11. 18:02:50

visca el barca írta:az viszont jó hír h a 2 meccs között van nekik egy city-united páros.
Ha a City így folytatja, akkor februárra a Chelsea és az összes angol a BL-re fog menni, nem nyerünk a két bajnokival semmit. Ahhoz két ünnep között és januárban ki kéne kapni vagy 3x Pepnek, hogy legyen valami relevanciájuk a sorsunkra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2017.12.11. 18:03:25-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.12.11. 17:45:52

az viszont jó hír h a 2 meccs között van nekik egy city-united páros.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.12.11. 16:27:27

Abszolút jó párosítások születtek. A cselzi ellen sose egyszerű, de szebb napokat is látott már a londoni csapat, lebecsülni sosem szabad őket, de tovább kell menni nincs mese. Umtiti és Dembélé remélhetőleg már a fedélzeten lesz, aztán mehet a bunkerfoci. 8)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3301
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2017.12.11. 16:15:21

Chelsea kemény ellenfél lesz,de addigra remélhetőleg lesz egy kis változatosság elől Dembelének köszönhetően,meg reménykedek Cou érkezésében,de tudom hogy kb esélytelen. :D
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.12.11. 15:41:21

visca el barca írta:száradjon le a keze annak aki sorsolt. hihetetlen b+ h egyetlen egyszer nem tudunk egy könnyű ellenfelet kapni...
VEB nyugalom, simán továbbjutunk.:-D Jobban Örülök nekik, mint a PSG-nek.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.12.11. 15:26:03

S.Agüero írta:Gyakorold még a provokációt, amíg nem tiltanak ki.
Már ki van, csak egy kis technikai nehézség miatt nincsenek még törölve a hsz-ek. :D
Varatrix írta:Nem értem mi bajod van szerintem kulturáltan írtam, de te tudod...
Ez jó volt. :D

Ez utána levő unalmas résszel meg totál egyetértek. Én se várok nagy csörtét, a PSG-Madrid meccsen viszont relatíve sok gólt, és Real továbbjutást várok sajna.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.12.11. 15:25:08

Minek etetitek a trollt? Majd jön palesz aztán kivágja valamikor.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.12.11. 15:24:46

S.Agüero írta:Gyakorold még a provokációt, amíg nem tiltanak ki.


Hogy a párharcunkról is írjak, 70-30-ra adnám nagyjából az esélyeket. Messi végre meglőhetné első gólját a Chelsea ellen. :D Kante-Bakayoko mondjuk valószínűleg rááll középen, de addigra lesz már egy Dembélénk is szerencsére. SR-nek mondjuk nem lesz könnyű dolga Hazarddal, őt nehéz lesz megállítani. Moratát meg a levegőben megeszi remélhetőleg Piqué és Umtiti is. :)
Nem értem mi bajod van szerintem kulturáltan írtam, de te tudod...

ON:
Hazard hálisten nagyon flopp a nagy meccseken. Legalábbis kevésszer láttam tőle maradandót a BL-ben. Illetve alapjáraton túl rapszódikus játékosnak tartom, persze oda kell rá figyelni. De Rakitic ha nincs is élete formájában, mindig besegít hátul Robertonak, vagy Semedonak.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.11. 15:20:51

Gyakorold még a provokációt, amíg nem tiltanak ki.


Hogy a párharcunkról is írjak, 70-30-ra adnám nagyjából az esélyeket. Messi végre meglőhetné első gólját a Chelsea ellen. :D Kante-Bakayoko mondjuk valószínűleg rááll középen, de addigra lesz már egy Dembélénk is szerencsére. SR-nek viszont nem lesz könnyű dolga Hazarddal, őt nehéz lesz megállítani. Moratát meg a levegőben megeszi remélhetőleg Piqué és Umtiti is. :)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.12.11. 15:18:50

Én amúgy egy borzasztóan unalmas meccset várok. A Valverde féle taktika, és Conte nem ígér gólzáporos rangadót. Sablon sallang, de tovább megy aki fejben jobban ott van, és ki tudja használni a helyzeteit.

Vermaelen jó meccsei ellenére remélem Big Sam felépül a meccsre. Mert az "angolok" közé kell aki tudja őket ütni-vágni.

A Real- PSg meg egyértelműen sláger. Iszonyatosan érdekes párharcnak tűnik. Én azért nem tartom abszolút esélyesnek a PSG-t. Olyan csapatról van szó, aki ékesen bizonyította hogy bárhonnan képes elbukni. Neymar pedig azon nem fog segíteni ha katasztrofálisan védekeznek.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.11. 14:53:00

Elégedett vagyok a sorsolással. Nem lesz könnyű, de továbbmegyünk, kb 60-40-re tenném most a sanszokat nekünk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.11. 14:41:25

Szerintem nem érdemes belemenni az ilyen IQ-harcba, de ti tudjátok. :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.12.11. 14:34:02

ebpatkany írta:...
szevasz te habfehér takony, örülök, h leereszkedtél hozzánk a patkánylyukba, jó fórumozást :D
aztán majd a ha a psg a halálba szívatja a rém gyenge csapatodat, reméljük akkor is feljössz oktatni minket 8)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.12.11. 14:26:49

Ez az idei ev az angoloke lehet, ha a spanyolok nem kapjak ossze magukat tavaszra. Mondjuk en annak orulnek a legjobban, ha mi kapnank osszr magunk, de valahogy jo volt neznibaz elmult evek spanyol hegemoniajat a BL-ben.

A sorsolas is kedvezett valamelyest nekik, na meg 5 csapatot tudtak kvalifikalni az angolok. Azert ez nem rossz, reszben orulok is kicsit a valtozatossagnak. Teny a City az egyik nagynyertese ennek a sorsolasnak. De mi szerintem kepesek vagyunk tovabb menni, ha addigra Dembouzt beepitik egy jo kis lancszemnek, s meg télen bizhatunk egy esetleges keret erostiesben is, hatha leesik nekik is, hogy kellenek emberek, minosegiek most mar.

Kemeny meccsek lesznek, de bizom benne hogy meg lehet.
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.11. 14:26:29

ebpatkany írta:Amúgy nem tudom melyik oldalon olvasol ilyeneket , nyilván a te szintednek megfelelő helyeken kutatsz, mint a blaugrana es a culé zóna féle kulavermek.Pikét meg mimden jóérzésű ember utálja :D Ramos és az álszentség ez csak egy újabb bug az agyadban , utóbbi tulajdonságnak Guardiola a neve
Szóval aki tiszteletről oktat, de minden Clasicon arra megy hogy Messit, vagy mást jól szétrúgja, az nem álszentség? Tudom ha Ramos csinálja akkor az jópofa, de ha Piqué valami olyat mond ami egyeseknek nem tetszik, akkor mindenkinek utálni kell, mi?

Miért is kéne Piquét utálni? Ő az aki minden második meccsen könyököl és sunyiskodik?Hát akkor meg ?

De még mindig adott a kérdés, ha ennyire "patkánylyuk" ez a fórum, akkor miért jársz folyamatosan ide?

markionni: Nem értem, mégis mivel? Azzal, hogy személtetem, hogy nagyon sokat számít a sorsolás, és a pillanatnyi forma?



Az odavágó Eibar és Girona elleni bajnoki között lesz, a visszavágó Malaga és Bilbao elleni meccs között, nagyon kéne az előnyünket megtartani februárig, mert akkor pihentethetnénk, ami rá férne a jelenlegi csapatra.
Kell egy idegenbeli gól mindenképp.

Bízom benne hogy Dembelé és a támadó játék összeáll 1.5 hónap alatt. Jobb mintha a Bayernt kaptuk volna, szerintem a mostani KP-t ők megennék vacsorára.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2017.12.11. 14:29:23-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.12.11. 14:22:44

markionni írta: Sokat lattam iden oket, nem az igazi. Tavalyhoz kepest visszfejlodes, Matic elengedese nagy hiba, az igazolasok nem jottek be kulonosebben. Morata fejeseire kell majd keszulnotok, valamint Hazardra kettozott figyelemmel. Nagyon keves golos parharcot varok, valszeg Messi fog donteni. Kante eselyes hogy ra lesz allitva, o kepes lehet megfogni. Kivancsi leszek. 60-40-et mondanek nektek.
Én is így látom nagyjából, tavaly erősebbnek tűntek, mondjuk lehet mi is.
Messi dönthet, de ha ebben bízunk, akkor kiesünk. Addigra lesz Dembelé is, hátha már jó formában, és Lajos se lehet örökké kút. Hátha az angolok ellen jó lesz.


Real-PSG, nálam ez 70-30 a realnak, kétszeres címvédők, igazából teher nincs rajtuk úgymond (aki érti érti, aki nem annak mindegy), BL-ben eleve kettőzött erővel játszanak, PSG meg nekem továbbra is orrnehéz, hátul és főleg a kpn kevésnek érzem őket. Most nagyon kellene nekik erre a párharcra egy Matuidi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.11. 14:17:48

ebpatkany írta: Annyira “gyengek voltak” hogy elotte heten tették bele a lőcsot a seggetekbe 10 emberrel te bináris agyú parazita.
Az igen!
Pazar bemutatkozás volt barátom, üdv a fórumon, mindig jó érzés egy újabb értelmiségit a körünkben tudni! :)
Meg is győzött a kommented itt mindenkit, mostmár mindenki a madridnak szurkol, holnaptól az oldal neve pedig euromadrid lesz, köszönjük, hogy felnyitottad a szemünket!

ON:
Nem tudom Valverdének mennyire fog feküdni egy angol csapat, de ez ez idei Chelsea nem hiszem, hogy erősebb lenne pl. a Juvénál.

Én nem várok BL győzelmet, nekem már az elődöntő is siker lenne ezzel a kerettel, inkább a bajnokságot kéne behúzni, aztán majd nyáron jöhetnek a megváltók.

A Real - PSG mellé meg már csak egy kávét kérnék :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.11. 14:17:33

Realos sportársakat kérdezném, hogy objektíven mit vártok a párharcotoktól? :)
Kép
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2017.12.11. 14:17:00

Ami a sorsolást illeti igencsak kemény lesz. Februárig történhet sok minden, igazolások, formaerősődés/hanyatlás. Majd február közepén meglátjuk az esélyeket. Hiszek abban,hogy a támadó és középpályás játékunk összeállhat bőven és ha nem is sok góllal, de kiüthetjük a Chelseat. Rajtunk kivül más is beleült a tutiba, mehet a tipszmiksz majd. :P Addig a bajnoki elsőséget meg kéne tartani egy 3-4 pont előnnyel és, akkor lehet taktikázni. [-o<
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.12.11. 14:15:08

csababarca írta:Belenyúltunk megint, tök meglepő módon.
De továbbmegyünk, ha nehezen is. A régi Chelseatől jobban tartottam, persze 50-50es párharc, de most jót érzek. Ideje BL-t nyerni, úgyhogy hajrá!
Sokat lattam iden oket, nem az igazi. Tavalyhoz kepest visszfejlodes, Matic elengedese nagy hiba, az igazolasok nem jottek be kulonosebben. Morata fejeseire kell majd keszulnotok, valamint Hazardra kettozott figyelemmel. Nagyon keves golos parharcot varok, valszeg Messi fog donteni. Kante eselyes hogy ra lesz allitva, o kepes lehet megfogni. Kivancsi leszek. 60-40-et mondanek nektek.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.12.11. 14:12:28

Belenyúltunk megint, tök meglepő módon.
De továbbmegyünk, ha nehezen is. A régi Chelseatől jobban tartottam, persze 50-50es párharc, de most jót érzek. Ideje BL-t nyerni, úgyhogy hajrá!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.12.11. 14:11:00

A stilussal messze nem ertek egyet, viszont azzal sem hogy MSN megint ossze-vissza irogatsz kovetkezetlenul, es sajat magadnak osztod a pofont...
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2017.12.11. 14:09:44

Celtic írta:
herlius írta:A korábbi években ugyan előfordult, hogy lazább nyolcaddöntős kört mentünk mi is (pl Leverkusen ellen). A mostani kalapbeosztásos rendszer miatt viszont a csoportok erősorrendjei egy kicsit torzultak. Így fordulhatott elő, hogy a második helyen továbbjutók csoportja papíron erősebb mint az első helyezettek. Vagyis elég nagy sanszunk volt, hogy jól belenyúljunk (de ez bárkire érvényes). Nagyon necces menet lesz. A Chelsea ellen sose volt könnyű életünk, tipikusan kellemetlen focit játszanak, ráadásul a korábbi évek tapasztalata alapján a februári időszak eleve egy kicsit döcögősebb nálunk. Annak idején még egy haloványabb Arsenal ellen is nagyon megszenvedtünk, pedig ott még egyértelműbb volt a fölényünk. Ráadásul a Chelsea-t már a bajnoki cím tétje sem fogja nyomni, lazán ráfeküdhetnek a BL-re.
Nem akarlak megbántani, de általánosságokat puffogtatsz és hülyeséget is.
Csak 2 csoportban történt meg az, hogy "elvileg" a második a jobb (bár a pontok alapján, kiderült nem).
Chelsea most koránt sem verhetetlen csapat. Anno nem a chelsea miatt voltak gondjaink, hanem az edző által összeállitott taktikájukon, ami Mourinhot jellemezte, azaz a deffensiv foci (ezért szenvedtünk ugyan igy az inter ellen, aki alapesetben a kulturája miatt támadó focit játszok, csak Mourinho taktikája miatt akkor a védekezőt választotta).
Idén Egy jó edző van ott, ami támadó focit igér. Hátul nem stabilak. Ezért is, meg azért is hogy támadó focit játszottak, ezért szaladtak bele a city es a u elleni zakóba.
Szóval ideális ellenfelet kaptunk. Támadó foci lesz, mindkét oldalról.
Nem látom hol van a mondandómban a "hülyeség". Tényeket írtam le, amivel elég nehéz vitatkozni. Te viszont olyan dolgokat írogatsz, amik teljesen szubjektívak, vagy simán feltételezések. Nézd meg az UEFA klubrangsorát és okosodj belőle. Másrészt pedig mégis miből gondolod, hogy támadófocit fog tolni a Chelsea? Szerintem ezt még maga Conte sem tudja, de te már tutira veszed. Amúgy pedig, ha emlékeim nem csalnak, 2012-ben még ennél is hullámzóbb csapatuk volt, mi viszont toronymagas esélyesként sikerült kizúgjunk ellenük. Hol volt már ekkor Mourinho? Szóval szerintem csak óvatosan. Legyen sima továbbjutás, de én most nem látok okot a hurráoptimizmusra. Még a szépen kinéző bajnoki tabella ellenére sem. Február messze van, addig még bármi történhet.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.11. 14:03:42

Na itt van megint szerencsétlen idióta barátunk, nem unod még hogy ide jössz kritikán aluli hangnemben ugatni? :D

Ha ennyire zavar minek jársz ide?
Menj inkább vissza ahonnan jöttél, élvezd ki magad a társaiddal azzal, hogy egész nap Messit törpézitek, és Piquét szídjátok amiért nem egy álszent paraszt mint egyes "kapitányok", az való neked :lol: :lol:
Válasz küldése
cron